LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Your first subject

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109964
Kraj : Slovenija

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Your first subject   Your first subject Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:00

Take some time to read this information before starting to use the administration of your forum:

How to access your administration panel ?
In the top menu, click on Log In, a new page is displayed. Fill in the username "admin" and the password you have choosen during your registration. If you have lost or forgot it, [You must be registered and logged in to see this link.]. Once you are logged in, click on the link "Administration Panel" at the bottom of the page.

How to modify your board's appearance ?
You can modify your board's appearance by choosing a theme (each theme displays different pictures, colors and icons). To do that, go to the administration panel, then click on Management in the Styles Admin menu and choose one of the displayed themes. You can later change it or choose another one.

How to manage the categories and forums ?
You can add, modify and delete the categories and forums that you have created anytime and without limit. To do that, go to the administration panel, in the management part of the Forum Admin, and click on "Add a link" (a forum or a category). In a first time, we advice you to create test categories and test forums that you will delete later, in order to understand how this tool works.

Your first subject Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Stara oblika foruma telenovele.meh.xc.   Your first subject Icon_minitimeSre 13 Okt 2010, 15:37

Poleg te moje zaupne teme v katero nesmete nič odgovarjati, sem vam dal v spomin prejšno prvo obliko foruma.  darilec  Upam, da ste z novo obliko tudi zadovoljni, lahko mi pišete pod zasebno sporočilo bi bil vesel.

Prva oblika, nepozabiš nikoli. mahač
Your first subject Velmra

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična oblika foruma Telenovel.meh.xc   Your first subject Icon_minitimeTor 07 Dec 2010, 10:36

No pa imamo praznični forum, upam da vam je kul. Lahko mi pišete pod zasebno sp., bom vesel.   santa

Your first subject 9rrl07

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova oblika foruma telenovele. meh.xc:   Your first subject Icon_minitimeNed 02 Jan 2011, 23:37

Sedaj imamo novejšo obliko našega foruma, to sem si dovolil ustvariti, zato, da se boste sveže in prijetno počutili v novejši obliki do poletja. Kako se vam zdi novejša oblika mi lahko pišete pod zasebno sporočilo, lepo se imejte.  darilec

Your first subject Nda6n7

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova oblika foruma telenovele. meh.xc:   Your first subject Icon_minitimeTor 06 Sep 2011, 21:14

Naš  spomladanski zeleni forum, zelo sem se fajn počutil v njem  afro Kaj pa viudi, lahko mi kaj napišete pod  zasebno sporočilo dovolim. Pa  lep večer še dalje.

Your first subject 2yoyj9v

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101051
Kraj : Celje

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova oblika foruma telenovele. meh.xc:   Your first subject Icon_minitimeSre 07 Sep 2011, 17:25

Administrator zelo mi je všeč ta novi forum, mater sva se namatrala pri barvi, drugače je vredu uspelo. Tudi prejšnji forumi so bili čudovite oblike no logi haha. cheers

Your first subject Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova oblika foruma telenovele. meh.xc:   Your first subject Icon_minitimeSre 07 Sep 2011, 18:55

barve ja so res bile zanimive, ma super sva opravila, ja nikaj. Wink

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Še prejšnja oblika foruma za noč čarovnic:   Your first subject Icon_minitimeSre 07 Dec 2011, 22:52

Drgi člni foruma objvljmo za nzj smo formsko obliko za stršljiv prznk (Halloween) netopir Nrdila sva jo z moderatrjm Toša3, tr po smi dolžnsti zakonodaje RS. forumov Slovenije mahač Če vam je nva oblika za nč čarovn všeč mi lahko pišete Very Happy

Your first subject 316ns7s

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rnični forum - Božič:   Your first subject Icon_minitimeSre 07 Dec 2011, 23:26

Pa imamo lepi praznični forum, lahko mi vaše mnenje o njem  poveste pod zasebnim sporočilom. Bi bil zelo vesel vašega odgovora.  rendeer

Your first subject 2cxun2d

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum nova oblika: (Snow blu)   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Jan 2012, 14:31

Ker so prazniki preč, sva si s Tošeom3 dovolila, da spremeniva forum za naju in za vas člane. Uam, da se  boste vredu počutili v tej novi obliki meni je zelo všeč.   Wink  Lahko mi pošljete zasebno sp. bi bil vesel.

Your first subject Fejpme

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum nova oblika: (Grren seid)   Your first subject Icon_minitimePet 02 Mar 2012, 00:16

Dragi člani foruma telen. meh. xc, ker se bližajo topli dnevi, sva se s Tošejem kr odločila, da spet spremeniva forum v bl pomladno obliko. Saj knam prihaja topla in vesela pomlad, vam je všeč nova oblika?  pleše  Tudi tokrat mi lahko pišete pod zasebno sp. kaj menite, pa lepo se imejte še naprej.

Vaš Administrator in moderator Toša3.  štopar

Your first subject 24n05s8

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika (Green ping)   Your first subject Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 22:39

No dragi člani foruma telenovele.meh.xc spet sem spremenil forum, saj je potrebno izkazati pomladi naklonjenost. Prejšnja oblika je bila preveč črne barve in mogoče vplivala slabo na vas, zato so temperature tak hladne.  Smile  Ampak sedaj bomo meli novo barvo živo zeleno saj pomlad je tu.  sunny Lahko mi pišete kak se vam zdi sedaj ta oblika foruma dobro?

Vaš Administrator in novi moderator Toša3.  darilec

Your first subject 33uxxyv

Nazadnje urejal/a Admin Pon 22 Okt 2012, 18:08; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika jeseni    Your first subject Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 18:06

Admin Dragi člani foruma telen. meh. xc, ker se bližajo že jesenski dnevi, sva se s Tošejem odločila, da spet spremeniva forum v bl hldno jesnsko obliko. Vm je všeč nova oblika? ponorel Tudi tokrat mi lahko pišete pod zasebno sp. kaj menite, pa lepo se imejte še naprej.

Your first subject Iodfly

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: praznični za noč čarovnc (Halloween)   Your first subject Icon_minitimePon 03 Dec 2012, 10:29

Admin No dragi člani pa imamo praznični noč čarovnic forum  strš buč  Z tošem3 sva se mal namantrala, a sva ga kr lepo speljala, ter naredila, upam da vam je kul. Lahko mi pišete pod zasebno sp, bom zelo vesel strinja

Administrator s Tošem3  čarovnik

Your first subject 10zq0k1

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika - zimska spomladna   Your first subject Icon_minitimeČet 03 Jan 2013, 00:25

Admin Dragi člani imamo spet praznični forum, za Božič in novo leto, ki sva ga naredila in speljala s Tošem3  santa Ker skoraj za praznike ni več tak zunaj belo, bomo letos mel bl zelen praznični forum, še ga nastavljava s Tošem3, tk, da še ni dokončn čst. Lahko pa mi vaše mnenje o njem poveste pod zasebnim sporočilom, bi bl vesel king

Administrator s Tošem3

Your first subject 11ltta8

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika (Spiring/dpz )   Your first subject Icon_minitimeČet 11 Apr 2013, 20:01

Admin No dragi člani foruma telenovele.meh.xc dobr večer. Spet sva s Tošem3 naredila, spremenila, ter obdelovala forum, sedaj bomo meli novejšo obliko, bl namenjeno zimsko spomladno sliko Razz  Lahk se še zgod, da še nastavitve spremeniva do konc tedna? In mene zanima sm eno, kak se vm dopade ta oblika foruma? Vaša mnenja mi lahk poveste pod zasebnim sporočilom, bi bl zlo vesel cheers

Vaš Administrator s moderatorjem Toša3

Your first subject Xnt7yx

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika pomldne/poltne naklnjnsti 2013    Your first subject Icon_minitimeČet 17 Okt 2013, 20:01

Admin Dragi člani foruma telen. meh. xc, dobr večr uživač kr je žepomlad skr pa poletje, pa čeprv nm vreme še kako nagaja, sva se s Tošejem odločila, da spet spremeniva forum v bl pomladno obliko. Tk se boste tud vi počutl bl pomladno in veselo  Cool  Vam je všeč nova oblika? Tudi tokrat mi lahko pišete pod zasebno sporočilo, kj menite, pa lep večr še naprj.

Your first subject 246m1so

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika za nč čarovnc (Spring/oip)   Your first subject Icon_minitimePon 04 Nov 2013, 09:32

Toša3 Člani foruma telen. meh. xc, jutr za vse Smile  Kr je tuki že jesen z njo pa se bliža prznk nč čarovnc  čarovnica let, sva se z Adminom  odločila, da spet spremeniva, določiva in  nastaviva nve nastavitve za nš  forum v bl temačno obliko in namenjeno le tm bučstm dnem afro   Vam je všeč nova oblika? Lahk pišete pod zasebno sporočilo, kj menite, pa lep ponedljk še naprj.

Your first subject S1s3me

Moderator Toša3 z Administratorjem Adminom in pod moderatorjm Tinaj8

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 09 Sep 2015, 16:09; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum praznična oblika:   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Dec 2013, 13:36

Toša3 Člani pa imamo prazničn forum, za Božič in novo leto, ki sva ga naredila, dodelala  in speljala z administratorjem Adminom  dobri mož   Kr letos še ni bele zime, bmo zato  mel bl svetlo plav rdeč praznični forum. Nastavitve še niso dokončn, sj jih še posodabljmo, bi mel črno celico z belo pisavo? Vm je všeč tkšen prazničn forum Smile 

Your first subject Rlci7t

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 09 Sep 2015, 16:29; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika oranžno sivo črna/(Black spring fos)   Your first subject Icon_minitimeSre 08 Jan 2014, 17:24

Toša3 Člani foruma telen. meh. xc. Kr je tuki mesc januar z njm pa tud nvo leto 2014, sva se z Adminom  odločila, da spet spremeniva, določiva, posodobiva  in  nastaviva nve nastavitve za nš  forum v oranžno sivo črno obliko  Smile  Vam je všeč nova oblika? Lahk  pd zasebno sporočilo napišete  kj menite o forumu?

Your first subject 153rafc

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika rdeča oranžna red spring fos (2014)   Your first subject Icon_minitimeTor 04 Nov 2014, 12:09

Toša3 Člni foruma telen. meh. xc. Tuki je mesc oktobr z njm pa tud prihja Nč čarovnc Čar In prv tko sva se z Adminom  odločila, da spet spremeniva, določiva, posodobiva  in  nastaviva nve nastavitve za nš  forum v rdčo ornžno obliko  pirat Vm je všč nova oblika? Lahk  pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu?

Your first subject Aak8ev

Moderator Toša3 z Administratorjem Adminom in pod moderatorjm Tinaj8 tr Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika blue- black spring fos (2014)   Your first subject Icon_minitimeTor 04 Nov 2014, 12:21

Admin Člni foruma telen. meh. xc. Sedj je že mesc novmbr z njm pa prihjajo mrzli in hldni dnvi.  Surprised Zto smo se spt skupj z Ustnovo tr moderatrjm Tošem3 odločil, da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo  in  nastavmo čst  nve nastavitve za nš forum v plavo, svetlo plvo tr črno obliko  Cool Kj mente o nvi obliki foruma za te mesece je vm všč? Lahk mi  pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu?  cheers

Your first subject Thumb10

Administrator Admin Moderator Toša3 in pod moderatorjm Tinaj8 tr Jacixa

Nazadnje urejal/a Admin Sre 09 Sep 2015, 17:08; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forum: nova oblika normly blue prnični ters (2015)   Your first subject Icon_minitimeČet 08 Jan 2015, 22:22

Toša3 Člni foruma prd nmi so že skr prznični dnevi, sj smo vsopl v vesel decembr  darilk Zto smo se spt skupj z Ustnovo in administratrjm Adminom odločil, da ponovn spremenimo, posodobmo in nastavmo čst nve funkcije z grenicisko tehniko za nš przničn forum v svetl mdro in tmno obliko. In kj porečte glede nve oblike forma, vm je lp?  

Moderator Toša3, Administrator Admin in pod moderatorjm Tinaj8 tr Jacixa

Your first subject 2r6ld1v

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Your first subject   Your first subject Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 16:39

Admin Drgi člni foruma telen. meh. xc. Pa je mesc februar, ki je še hldn z njm pa prihjajo še nprj mrzli, zamakirni in hldni dnvi  čarodj Zto smo se ponvn skupj z Ustnovo tr moderatrjm Tošem3 odločil, da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo in nastavmo čst nve nastavitve za nš forum v lpo svetlo rumno obliko  uživač Kj mente o nvi obliki foruma za te mesece je vm všč? Lahk mi pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu?  Razz

Your first subject Dvajseti

Administrator Admin Moderator Toša3 in pod moderatorjm Tinaj8 tr Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maskirn forum: masks/sptup string   Your first subject Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 17:02

Admin Drgi člni foruma zakorakl smo v lp, maskirn in zabavn pustni čs maskah In kr se bliža sm Pust, smo se odločl, domenl tr posodobl in nardil jz z moderatrjm Tošem3 in celtno nšo Ustnovo, da bmo prvič imel na našm forumu pustni forum velik klovn Zto mi pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu tr naspl kako vm je všč, ozirma lp nv forum? Razz

Your first subject Pustni-forum-15

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika: (zelno- črna oblika) string/ harsi   Your first subject Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 19:23

Admin Drgi člani foruma telenovele.meh.xc spet smo spremenil forum, saj je potrebno izkazati vsm članm naklonjenost, prizdevnst in leptst  cheers  Ampak sedaj bomo meli novo barvo zeleno - črno in saj malo bo spominjalo na lepo pomlad Very Happy Sonček že fjn greje ns, ko ns bo pripeljal do vrčega poltja  sunny  Lahko mi pišete kak se vam zdi sedaj ta oblika foruma dobro?

Your first subject Nov-n-forum

Vaš Administrator z moderatorjm Toša3

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nva formska oblka/ popmldna rja/ frit -seov   Your first subject Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 19:53

Toša3 Člni foruma mesc mj je njlepš v smi pomldi Smile In kr bo na forumu potkla sma krtka pomldna igra z Žuškm, smo se odločl, da form posdbimo, nstvimo tr uredmo nve funkcije prko grenicijske tehnike za dbro Ustnvske domne Cool Tko bo forum sedj pomldno igriv in kako vm je všeč novi narejen forum?

Your first subject Pomld-forum-15

Vaš moderatr  Toša3 z administratrjm Adminm

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Velikonočna jesar/egg pisna oblika 2015:   Your first subject Icon_minitimeČet 10 Sep 2015, 20:30

Admin Člni foruma telen. meh. xc. pa  je že mesc april, ki je bl mokr in obrvn z pisnimi prhi   umetnik jajc  In kr bdo se brvli pisni prhi, vs je prv tko na našm forumu obiskovl veliknčni zajec Trosi in ste se z njim igrli tr razveseljvli njegovih pirhov  albino Zto smo se spt skupj z Ustnovo tr moderatrjm Tošem3 odločil, da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo  in  nastavmo čst  nve nastavitve za nš forum v  przničnga in nasploh namenjnga za veliknčno igro in smo svžo obliko  strinja Kj mente o nvi obliki foruma za te prznike je vm lp? Lahk mi  pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu?

Your first subject April-sestindvjsti

Administrator Admin Moderator Toša3 in pod moderatorja Tinaj8 tr Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nva formska oblika za poletni čs - summr/cen: 2015   Your first subject Icon_minitimeČet 10 Sep 2015, 20:55

Admin Člni foruma telen. meh. xc. še ml pa zakorkmo v prvo, dolgo in vrče poletje  sonček Na formu bo pa tud vrče zlo in igrivo, sj bo md poletjm plvala sma ribca Amrsa, ki vs bo v globini v morju vodila ali ne do njenga cilja Razz  In prv tko smo se na sestnku, tr po določilu mednrdnega foruma z smo Ustnvo dorekl skupj z menj tr moderatrjm Tošem3 da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo tr skupj  nastavmo svže nastavitve za nš forum. No in kako se vm zdi poltni forum?  potapljč Podjte svoja mnenja mi pd zasebno sporočilo!

Your first subject Stindvjsti

Administrator Admin Moderator Toša3 in pod moderatorja Tinaj8 tr Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nva formska oblika jesen ric/cen: 2015   Your first subject Icon_minitimeTor 03 Nov 2015, 12:51

Toša3 Člni foruma hldni dnevi so tukj, kr je tukj zlta in pisna jesen pirat Zto se bmo predjli jesenskmu forumu, kr kmal pa tud vs bo obiskl sm Čiro - čarovnik, ki bo oznanjl zčetno igro za letšnjo nč čarovnic (2015)  netopir Tko bo forum zdj jesnski vm je všeč novi narejen forum?

Your first subject Petindvjsti

Vaš moderatr  Toša3 z administratrjm Adminm

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska oblika noči čarovnic (Halloween) age/ira cen: 2015   Your first subject Icon_minitimeTor 03 Nov 2015, 12:59

Toša3 Člni foruma, tuki je mesc oktobr, plon strha, maskiranja in zabv z nčjo čarovnc  drak. kri  In prv tko sva se tud tokrt z Adminom  odločila, da spet spremeniva, določiva, posodobiva, zrvn pa nastviva nve nastavitve za nš forum v tmno, sivo obliko za ta prznik noč čarovnic. Vm je všč nova oblika? Lahk  pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o forumu?  Čar

Your first subject Nov-oblika-za-nc-carov-f

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika jeseni autm/cen: 2015   Your first subject Icon_minitimeTor 03 Nov 2015, 13:11

Toša3 Člni - formci foruma, hldni dnevi se še nprj nadaljujejo, vse doklr nbo zime čistilec jesn. listo Zto imamo prv tko nš forum tud čist na nvo in sveže posodobljn in nastvljn z nvimi funkcijmi z grenicijsko tehniko sme ustanove  Very Happy Polg tga pa sva se zrvn sme Ustnve, tudi na podlgi midva jz z administratjm Adminom tk odločila! Je vm lpa nva oblika, pd zasebno sporočilo napišete vše mnenje o novm forumu?

Your first subject Jes-zimska15

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika wintdecorti-christmas/cen 2015:   Your first subject Icon_minitimePet 19 Feb 2016, 08:32

T Člni - formci foruma prd nmi so prznični dnevi, ko bmo prznovl Božič in Srčno Novo Lto  dobri mož  In prv zto je nš forum tud čist na nvo in sveže posodobljn in nastvljn z nvimi funkcijmi z grenicijsko tehniko sme mednrdne Ustanove  Cool Polg tga pa sva se zrvn sme Ustnve, tudi midva jz z administratjm Adminom tk odločila! In kr je form nv przničn je prv tko prznična igra pristna z domeno na pdlgi Ustnve, da vs bo obiskovl Božičk in pekl mu bste mgl slstne piškte, zrvn tga pa mu sestvt svetlče zvezdice, da bo nšl pt nzj domv  božič maha! Sevda ba pa tud obdrvnje za prznični decmbr na formu, kakr vsko lto do sedj.  Kj mente o novi obliki ozirma novm forumu je vm lp, lahk npišete kj pd zsebnm sprčilm! Cool

Your first subject Prz-forum-igra-15

Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 19 Feb 2016, 08:44; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika carnivalgrs-3a/cen 2016:   Your first subject Icon_minitimePet 19 Feb 2016, 08:43

T Člni - formci foruma prd nmi so ponvn mskirni dnevi tko rekč mškrde, ko bmo se vsi mskirl v tkšne al drgčne mske  maskah Ja Pust je prd vrti in zto bo tud nš forum pustni sj bo čist na nvo sveže posodobljn, spremnjn tr nastvljn z nvimi funkcijmi z grenicijsko tehniko sme mednrdne Ustanove  drak. kri  Zrvn tga predlga sme Ustnve, sva se  tudi midva jz z administratjm Adminom tk odločila! In kr je form nv in pustni, boste tud lahk igrli na domno mednrdne Ustnove pustno kratko igro z zlobno Kosmulo, ki vam bo čarala maskirne dodatke. In kako se vm zdi nova oblika ozirma novm forum pustni je vm lp, je vm všč,  lahk npišete kj pd zsebnm sprčilm!  Smile  

Your first subject Ustni-16

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika valintin/amr 22i 2016:   Your first subject Icon_minitimeČet 14 Apr 2016, 09:48

T Člni foruma zima se še kr nprj nadaljuje, a mi jo bl ml čutmo, sj nš form ni vč zimski, ampk postl bl primern nvdn z oglsm zaljubljncv (valntinčkv). In tko smo se odločl, da form posdbimo, nstvimo in uredmo nve funkcije z grenicijsko tehniko, po odbru nše Ustnve! Tko bo forum nvdn rdč z oznko vlntina. In vm je všeč novi naret forum?

Your first subject Navadni-feb-16

Vaš moderatr  Toša3 z administratrjm Adminm in pod moderatorjm Tinaj8, Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika sping- varens/ih 2016:   Your first subject Icon_minitimeČet 14 Apr 2016, 10:01

T formci foruma prd nmi so že lpši dnvi, sj mesc mrc prd vrti in počs kliče lpo tplo pomld sunny Zto bo prv tko nš forum pomldno obrvn in hkrti bo na forumu potkla pomldna igra z čmrljm Črelkm tr tko bmo ponvn form posdbli, nstvl tr uredil  nve funkcije prko grenicijske tehnike z odbrm nše Ustnve. Sedj bo forum pomldno igriv in kako vm je všeč nov narejen forum?  Very Happy

Your first subject Pomld-form-16

Moderator Toša3 z Administratorjem Adminom in pod moderatorjm Tinaj8, Jacixa

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika sping- tisli primaver/c6 2016:   Your first subject Icon_minitimeSre 01 Jun 2016, 22:08

T Formci foruma prd nmi je dlga pomld, čeprv ni tko tpla kt bi mgla bt, je vseen vzdušje na našm foorumu prv pomldno  Razz Zto smo ponvn form posdbli, nstvl, uredil nve funkcije prko grenicijske tehnike z domeno nše mednrdne  Ustnve. In tko bo še forum naprj pomldno obrvn in sijal v vsj svji lepti, ki ga obdja  sonček In kako vm je všeč nv narjn forum?  Cool

Your first subject Nv-pm-for

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 01 Jun 2016, 22:21; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika summer fris/igux 2016:   Your first subject Icon_minitimeSre 01 Jun 2016, 22:18

T Formci foruma kmal bmo zakorkl v prvo pletje  poletje tr s tm uživl ob toplh vrčh dni  sonček Kr smo točn dns v prvm poletnm mescu, bmo tud imel v poltnm čsu, posbno igro z Želtomom na trdovitni plži  lizal. sladoleda In zto smo tud nš forum spremnl v poltno igro, ki je tmu namenjeno tr nstvl, uredil in posdbl nve funkcije z grenicijsko tehniko z samo domeno nše mednrdne Ustnve. Tko bo forum sedj igriv in zlo podobn smi poltni igri, ki vs kmal čka!  čolnr In kako vm je všeč nv narejn forum?  Very Happy

Your first subject Novapoletnaoblika-igre

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika summer -sea/uhix 2016:   Your first subject Icon_minitimeTor 30 Avg 2016, 20:07

T Formci poltje še kr trja in tud tpli vrči dnevi prv tk  sonček Zto je tud vzdšje na našm forumu prv še poltno  čolnr  In tko smo se odločl, da form na nvo posdbimo, nstvimo in uredmo nve funkcije z grenicijsko tehniko z dmeno nše Ustnve! Tko bo forum nvdn in še nprj poletni  Cool Kak pa vm je všč novi forum?

Your first subject Nv-form-polt-16-jul-avg

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika automery/acih7 2016:   Your first subject Icon_minitimeČet 01 Sep 2016, 14:03

T Formci poltje se počs poslvlja in prihja lpa obrvna jesen  sreč. med listi Zto bo tud nš forum izgledl že jesnski, sj smo se odločl, da form na nvo posdbimo, nstvimo in uredmo nve funkcije plg grenicijske tehnike z dgvrm nše Ustnve!  veverica
Zto je tukj nv jesnski forum za lto 2016 In kak vm je všč novi forum?  Very Happy

Your first subject Jese-16-jpg

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika halloweenspok/iusa 2016:   Your first subject Icon_minitimeTor 28 Mar 2017, 22:08

T Formci jesen je že zlo hldna za njo pa prihja zima a še prj temčni dnevi pl strhv, msk, stvrv in drugh ne želnh bitij.  Zto bo tud lets na forumu jesnska igra za nč čarovnc grzna buč Vsi bmo igrl igro za nč čarovnc z grfm Draculm in črl njegve zvrke  maskrn strhc  In prv tko bo tud nš forum izgledl nči čarvniški, kjr bo tud md vms stršl po njm. In tko smo se odločl, da form na svže tr na nvo posdbimo, nstvimo in uredmo nve funkcije plg grenicijske tehnike z dgvrm nše Ustnve!
Zto je tukj nv črvnški forum za lto 2016 In kak vm je všč novi forum?  grč netp

Your first subject Nc-carvnc-16-drcl

Nazadnje urejal/a Toša3 Čet 30 Mar 2017, 16:55; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika christmashollday/xxxmas 2016:   Your first subject Icon_minitimeTor 28 Mar 2017, 22:20

T Formci foruma prd nmi so prznični dnevi, ko bmo prznovl ponvn Božič in Srčno Novo Lto božič maha Zto je nš forum tud čist na nvo in sveže posodobljn, nastvljn z nvimi funkcijmi z grenicijsko tehniko po dmeni mednrdne Ustanove Very Happy Zrvn sme Ustnve pa sva tud jz z administratjm Adminom se tk odločila! In kr je form nv przničn je prv tko prznična igra pristna z domeno na pdlgi Ustnve, da vs bo obiskovl Dedek Mraz in si krsili prznične okrske na nvletni smrečici tr se podli na sibirsko pt do njga in njegve ledne dežele dedek mrz Bo pa tud obdrvnje za prznični decmbr na formu, kakr vedn in vsko lto. No in kakšno mnenje imte o novi obliki ozirma o novm forumu vm je lp, lahk npišete kj pd zsebnm sprčilm bm vesel pirat

Your first subject Prznicn16

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika vintrohy/27juevintrol: 2017   Your first subject Icon_minitimeTor 28 Mar 2017, 22:29

T Formci foruma telen. meh. xc. In je že mesc janur v novm ltu in tko tud nprj se ndljujejo mrzli in hldni dnevi vse do tja, ko bo se nrva počs prebujla cheers Zto smo se spt skupj z mednrdno Ustnovo tr administratjm Adminom odločil, da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo in  nastavmo nve nastavitve za forum v temno plavo, sveto in belo zimsko obliko snežinkca Sedj pa me znima kj mente vi o nvi obliki foruma za te mesece je vm všč? Razz Pište pd zasebno sporočilo, napišete vše mnenje o forumu? Cool

Your first subject Zims-forum-16

Moderator Toša3 Administrator Admin in pod moderatorja Tinaj8, Jacixa

Nazadnje urejal/a Toša3 Čet 30 Mar 2017, 16:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika vintrosi5b/27trol: 2017   Your first subject Icon_minitimeČet 30 Mar 2017, 16:44

T Formci foruma telen. meh. xc. Zima še vedn trja in trja  zmrznec in prv tko znjo tud mrzli hldni tr dnvi plnega mrza zmrzalko A počs bo se strka zima pslvila in bdo pršli tpljši dnvi z njmi pa mskirni dnevi sj se blža Pust al strnsko fšnk velik klovn In prv zrd tga smo spt skupj z mednrdno Ustnovo tr administratjm Adminom zmenl, da ponovn spremenimo, določmo, posodobmo tr nstavmo nve nastavitve za forum svetle plve bele brve:D Kj mente vi o nvi obliki foruma za ta zimski hldni čs, je vm všč? klanjar  Pište pd zasebno sporočilo, napišete vše mnenje o forumu? pirat

Your first subject Zimski17

Moderator Toša3 Administrator Admin in pod moderatorja Tinaj8, Jacixa

Nazadnje urejal/a Toša3 Čet 30 Mar 2017, 16:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika carnivl/zuic3l 2017:   Your first subject Icon_minitimeČet 30 Mar 2017, 16:53

T Formci prd nmi so ponvn mskirni dnevi tko rekč mškrde, ko bmo se vsi mskirl v tkšne al drgčne mske, sj je prd vrti Pust hrust Krampuser Pust je prd vrti in zto bo tud nš forum pustni sj bo čist na nvo sveže posodobljn, spremnjn in nstvljn z nvimi funkcijmi z grenicijsko tehniko sme mednrdne Ustanove čarodj Plg tga predlga od Ustnve, sva se tud midva jz z administratjm Adminom tk odločila! In kr je form čist nv, svž in pustni, bste tud lahk igrli na domno mednrdne Ustnove pustno kratko igro z krljico msk Bakeno pri kteri bste morl tolčt pustne kcke, da jih rztrščite z plnmi čkldnimi krfi Very Happy In kj porčte za nvo obliko ozirma novm forum pustni je vm lp, lahk npišete kj pd zsebnm sprčilm! Cool

Your first subject Zimskjanurpusto

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika spomldix3/suti-p 2017:   Your first subject Icon_minitimeČet 30 Mar 2017, 17:15

T Formci pa je tukj pomld, ko ns bo snce počs grlo sonček In prv tko je tud na forumu zcvetel po pmldi in smo ponvn form posdbli, nstvl, uredil nve funkcije prko grenicijske tehnike z domeno nše mednrdne Ustnve Very Happy Tko, da je sedj nv forum obrvn v prvo pmldno vzdšje Razz Kak vm je všeč nv pmldni forum?

Your first subject Nformpredpomld

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika spomldix12/suti-u 2017:   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Okt 2017, 20:11

T Formci nstpla je pomld in bo vzdušje na našm foorumu prv pomldno sunny In tko smo onvn form posdbli, nstvl, uredil nve funkcije prko grenicijske tehnike z domeno nše mednrdne Ustnve Very Happy In kako vm je všeč nv narjn forum? Razz

Your first subject Th-form-pmld-17

Moderator T z Administratorjem A in pod moderatorjm T, J

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika spomldix14/sic-u 2017:   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Okt 2017, 20:19

T formci prd nmi so že lpši dnvi, ko bmo zakrkl v prvo tplo pomld cheers In zto bo prv tko nš forum pomldn, hkrti bo na forumu se igrla pomldna igra z žirfo Laziro king Zto se bo form spt posdbli, nstvl tr uredil  nve funkcije prko grenicijske tehnike z odbrm sme nše Ustnve. Sedj je form cla igra tk, da bo igrv! Kak vm je všč nv forum je lp? ponorel

Your first subject Pml-igra-lzir17

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika spomldix15/sjui-u 2017:   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Okt 2017, 20:25

T Formci pa je pršlo pltje zglda, da bo vrče zlo  sonček Tko, da smo vrče dlgo pltje se bo vidl tud na nšm forumu  poletje In  smo se odločl, da form na nvo posdbimo, nstvimo in uredmo nve funkcije z grenicijsko tehniko z dmeno sme nše Ustnve! Sedj je forum nvdn in še nprj poletn lizal. sladoleda  Kak pa vm je všč novi forum?

Your first subject Polt-form-17

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Formska nva oblika spomldix16/riu-u 2017:   Your first subject Icon_minitimeSre 04 Okt 2017, 20:33

T Formci poltje se zrs počs poslvlja in prihja lpa jesen  čistilec jesn. listo A zenkrt še nbo form jsnski popln, sj bo na forumu se igrla minska jesnska igra z palčkom Nunskom in bo cl forum igra Razz Nš forum bo izgledl že jesnski sj dln, kr smo se odločl, da form na nvo posdbimo, nstvimo, uredmo nve funkcije plg grenicijske tehnike z dmno sme Ustnve! pelje na listu
In kak vm je všč novi forum?

Your first subject Forum-mins-igre-palcko17

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

Your first subject Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Your first subject   Your first subject Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Your first subject
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next