LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):

Go down 
+5
Cristzep
Josel
Nives
Vikaluceria
Toša3
9 posters
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimeČet Jun 17, 2021 10:37 pm

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Slika_10

TFrmci prd nmi je vrčo pletje  sonček  Pri tm pa tud na frm prihaja čist nva pletna igra z nslvm Celinsko dnevna oskrba zmaja, sposobnostne dejavnosti potovanja na otoke do teleportizacije in do lovljenja teleportečkev z zmajem Sedynom na sami cilj Čz cltno pletno igro vm bo tud ta zmj Sedynom sledil, vs budril, opzrjl na vs pa je, da si zpmnite na kj vs opzrja! Smi teleprtčki se kžjo, če ste zmja dnvno oskrbeli in če vm je usplo na okrnjnm otku pridbt sj eno cltno spsbnstno dejvnst zplnt bilo kro (rkta, rkvici, strla), na vs je, da si svojo izberte in tudi jo potrdite kro ste izbrali za Sedynom. Ko se telprtirte zmja enstvn vstavite ntr pčka se 3s spustite miško izberete si spsbnstno dejvnst in uro kak dolgo bo zmj na okrnjnm otku (1,2,3,4, njvč lhk zmj ostne 5 ur tm vč ne) nldnj dn v igri se vidi al vm he usplo s. dejvnst nrdit al ne, če vm ni mrte pnvno dt zmja na teleprtr in izbrt si nvo al isto spsbnstno dejvnst kak se vidi, če je velika zvzda se dplnila v igri Cool Znka v igri je le ta, da, če prvč niste prviln telprtirli zmja ga tud nsldnjč z igrnjm nebste stm pa tud nikakor ne mrte prt do teleportečkev, ki se pojavljajo bžno po frmu. Pazite tud pri prvim igranju, če igrate nrbe smo igro dbte nmsto rpe drva tko ne mrte zmja dnvno oskrbt z rpo, sj mu rpa da njvč energije za vse, če prejmete z igrnjm 3x drva zmj nima nč energije za s. dejvnsti stm pa vm sprčino, da zmj Sedynom vm umre tko ste igro poletno zaključil in ste njslbši igrlc v tj igri to tud pmen knc igranja cltne igre tko ste izpdl iz igre Neutral Poltna igra se bo začela igrat tčn v petk (25.6.2021) ob 9.00 uri zjtrj nikr pa ne traja igra cl dn niti igre ni ob sbth in nedljh lh pa kdj popldn king Na mednrdnm forumu se igra prične dva dni prej v srdo (23.6.2021) ob 10.00 uri. Nva pletna igra traja 18 dni trj točn do (13.7.2021) Tko smo se skupj z nšo mednrdno Ustnovo odločil in nasplšn po uradni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov da bmo ml nvo pletno igro 🥳
Sma igra se zkljči in pstnete zmgvlc pletne igre, če ste si osvojil tčn (15x) teleportečkev, pa ko ima vš zmj vse s. dejvnsti opravljene in če vm ga je uspl prdt smemu Moderatrju al Ustnvi na nšm frmu trj od njih odvisno, če vm ga kopijo zmrj vendar hčjo, da je zmj Sedynom rs tkšn kt mra bt  ploska



NOVA POLETNA IGRA: (Celinsko dnevna oskrba zmaja, (vrča, sena, žga, krtača, rpa luna
in kcka) z sposobnstnmi dejavnosti potovanja na otoke z teleportirnjm in do lovljenja teleportečkev s izplnjno rdčo spsbnstno zvezdico in z zmajem Sedynom do smiga cilja)

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Zmjcko10

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Istock10



Kakšna je igra:

- simltivna
- ntnčna
- dinmična
- igrva
- pučna
- zbvna
- lpa

Kaj se vidi v igri:

- zmj Sedynom
- spsbnstne dejvnsti
- dnvna oskrba
- okrajni otk
- spsbnstna plna zvezda
- tleprtr
- tleprtrčki


Potek igranja:

- njprj vidite jajce in jo začnete klikt 6x vsk dn dklr se ne zvli mld zmj
- klikneš na rkvico 2x pčkš 4s in klikni zčetk pletne igre
- spdj vidite celnski mjhn otk ga kliknite 1x in zmja Seydomna zvrtiš okrg njga 1x spsti miško
- spdj pl vidite zmja ga pbžte z miško 2x po glavi
- sldi oskrbvnje vsk dn kliknš (vrč, krtača, rpa, sno, kcka in lna)
-  nto uprbite spsbnstne dejvnsti zmja vsk dn spsbnstno dejvnst zplnt bilo kro (rkta, rkvici, strla), na vs je, da si svojo izberte in tudi jo potrdite kro ste izbrali za Sedynom. Ptm ga telprtirte vstavite zmja ntr pčka se 3s spustite miško izberete si spsbnstno dejvnst in uro kak dolgo bo zmj na okrnjnm otku (od 1 do 4), njvč lhk zmj ostne 5 ur tm) nldnj dn v igri se vidi al vm he usplo s. dejvnst nrdit al ne, če vm ni mrte pnvno dt zmja na teleprtr in izbrt si nvo al isto spsbnstno dejvnst kak se vidi, če je velika zvzda se dplnila v igri
- pjvitv znke v igri je ta, da, če prvč niste prviln telprtirli zmja ga tud nsldnjč z igrnjm nebste stm pa tud ni vidt teleportečkev, ki se pojavljajo po frmu. Pazite tud pri prvilnm igranju, če igrate nrbe igro dbte nmsto rpe drva tko ne mrte zmja dnvno oskrbt z rpo, sj mu rpa da njvč energije za vse, če prejmete z igrnjm 3x drva zmj nima nč energije za s. dejvnsti tko tud zmj Sedynom vm umre tko ste igro poletno zaključil in ste njslbši igrlc v tj igri to tud pmen knc igranja cltne igre tko ste izpdl iz igre in pristal na zdnjm mstu!
- če opzte mdrga črvnka on vm zčra zlno kcko v sivo tko nemrte zmja strt, da bi hitr zrstl
- opzl bste spt rzplženje smga zmja kr pmen, da je lhk srčn, vesel, jezn, nezdvljn, če je v igri vesel lhko dobite dodtn teleportečk, če je v igri jezn nimate teleprtčka kr tud pmen, da nsldnjč z igrnjm vs telprter ne plje na prv okrnjen celinski otk s tm pa izgubite tist dn v igri, da se vm vidno vse spsbnstne dejvnsti (trj ena mnj)
- pletna igra se konča in zkljči, ko pstnete zmgvlc, če ste si osvojil (15x) teleportečkev in ko ima vš zmj vse s. dejvnsti opravljene nsplh, da ste ga prdli Modertrju al Ustnvi in če je bl splh zmj kupljen? Zmj mra bt  tčn tkšn kt oni vdo, če vm nkup ne uspe igrate igro od smga začetka, če vm prdja uspe pa ste pstli dejanski zmgvlc osvjnga 1 msta v igri  darilec

- opmba Sedynom se prda, ko ima rdčo zvezdo poplnma zplnjno drgče nemrte, ko ga prdte npšte, zmja prdte nto izberete kmu in spdj npište prdja, nsldnjč v igri pa vidite, če je bl Sedynom prdn al ne, če je bl vm oni potrdijo vi pa ste odigrl smo platno igro z zmjm Sedynom  ploska







Če kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v smo igro.
https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post



NAGRADE: ki se nahajajo v tj poletni igri:

-(100) nvh tčk frmskega uglda
- (20) nvh tčk frmske krme
- nv lp plkt iz pletne igre (Celinsko dnevna oskrba zmaja, sposobnostne dejavnosti potovanja na otoke do teleportizacije in do lovljenja teleportečkev z zmajem Sedynom na sami cilj)
- nvo frmsko ozadje iz pletne igre
-  nv pstr iz igre Sedynom z vsebino
- frmski privilegij 1x
- orginln lins zmaja Sedynoma
- orginl lins zmjevga jajca
- pdrjna izrdna prilžnst iz frma (nzdnja)
- zpstnica iz pletne igre z Sedynom
- nvo darilo z poletno igro
- kcka z liki iz pletne igre
- (10x) nvh kvnicv za i. p





Želmo vm velk uspšnsti in igrivosti v nvi poletni igri
jz Modertr T Administratr Ain ustnvska ekipa Ustnve MED in Slovnskih forumov, pd moderatrja T, J In nj bo vroče pletje s tm pa tudi nj bo uspešna in ndbudna kvalitetna igra z zmjm Sedynom zln zm

_________________


Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Zvesti član
Zvesti član
Vikaluceria


Število prispevkov : 789
Točke forumske karme : 81849
Join date : 27/05/2014

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimeČet Jun 24, 2021 9:49 pm

V In tukaj je že nova poletna igra z zmajem u pa v nulo je lepiiii ponorel Če se vprašam mi je ta igra kar jasna, če se pa ne pa je ne kapiram upam, da jo jutri bom vendarle znala igrat? Torej zmaja moram oskrbeti vsak dan dobro kako bom pa dosegla te s dejavnosti saj niti ne vem kero naj izberem pa niti mi nebo uspelo najt vseh 15 teleportečkev, ker slabo igram Neutral Pa kaj umre mi lahko zmaj tudi ja zakaj pol se mi je valil in sem skrbela zanj škoda, prodala ga bom, če sploh mi rata Sedynoma igrat kot je treba, borila se bom v igri bit dostojna saj za nagrade, ker so vrhunsko lepa Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jun 25, 2021 9:20 am

N Poletna igra je videt res lahka, ko si jo prebiram, a potem vidim, da ni tako enostavna za igranje. Za vsakodnevno oskrbovanje mi je povsem jasno, da morem zmaja oskrbovat a zalomi se pri sposobnostnih dejavnostih tu še mi ni povsem jasno kaj morem delat a mislim, da bom v sprotnem igranju razumela vse. Zmaj je prelep in tudi ime ima prekrasno, top ustvarjen ponorel ponorel uživač uživač Ne verjamem, če bom dobila vseh 15 teleporčkev, ker v posebni igri solidno igram, vseeno pa se bom potrudila, da bom v tej poletni igri absolutno boljša praznovanec praznovanec Želim si, da je zmajček pri meni zelo vesel, nikoli pa žalosten, vse odvisno od mojega igranja igre. Koliko razumem ima rad repo in mu daje energijo, drva so pa težka zanj in lahko umre ne ne bi rada, da bi mi umrl. Zanima me kako bo šel zmaj na okrajen otok svetovno to more bit vidno ko igram. Kar se nagrad tiče so mikavno lepe in vse top štopar štopar Imela bi jih pa toliko koliko si jih bom prislužila z mestom in samim igranjem, zmajček že kar sedaj bi te ustvarjala in tvoje jace hihihi, veliko sreče v igranju te poletne igre želim vsem pleše
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jul 09, 2021 3:20 pm

J Zelo lepa poletna igra nas čaka z opredelitvijo na težavnost tako, da lahko trdim, da je letošnja igra težnostna 😐 Sedynom tako si lep v igri, da skoz preden začnem igrat te gledam u interisantno bo pridobit teleportečke kaj pa, če jih na otokih ni! Upam, da se zmaj vredi počuti in da hitro raste, da ga lahko si prodam in tudi, da ga nekdo mi kupiii ponorel Slabo je to, če repe ni tako si prejel drvo in nočem si jo videt 3x saj meni zmajček nesme umret in trudil se bom, da mi ne tako pa tud upam, da prejmem ful lepe nagrade, ker tako so bile skoz toppp 🥳 Igro igram z največjim veseljem in želim si priti na čim višjo mesto.
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jul 09, 2021 4:19 pm

C Poletne igre sem se ful razveselil, ker sem videl v njej lepiga Sedynoma Razz Sama igra po sebi še mi zdi obetavna in težka saj ko jo igram to opažam. Veseli sem, da vidim veselega zajčka v igri in ne jeznega tako mi je jasno, da ne znam igrat pri lovljenju t pa tako ni sreče no tudi nebi si mislil, da bom to igro tako hitro odigral ja izgubil sem v njej 😥 Zdaj le upam, da sem si vsaj kako nagrado prislužil, čeprav dvomim?
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jul 09, 2021 4:28 pm

T Nova poletna igra je fenomen zame ne samo, da je lepa tud imenitno se jo da igrati praznovanec Bistvo igre me prevzema, ker vem, da mora zmajček se iz valit iz jajca in da zraste v velikega in če ima vse dejavnosti opravljene se ga proda Moderatorju. Trudim se čez celo igro, da pridem kam že z teleportiranjem a včasih ni teleporter pravi tako, da poskušam srečo lovit z teleportečki 😁 Ko nea igram prav vem, da bo besen, jezen, nezadovoljen in to nea rad vidim želim si ogromno rep saj le tako, bom imel zmaja popolnega in brez prikaza čarodeja, da bi mi spremenil kocko v sivo. Igra mi je nadvse všeč zato si tudi upam trdit, da jo odigram dobro in tako osvojim prelepe si nagradee 🥳 Vso srečo tudi vam ostalim forumcem, da igrate igro čim boljše.

_________________


Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Online
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jul 09, 2021 4:33 pm

R Juhej tukaj je poletna igra sem si rekla preden sem jo začela igrati 🥳 Nato pa sem videla, da je dinamična in ne samo to tud opazila, da je precizna to vse pove, da ni lahka ampak kar težka 🥴 Zmajčka sem rada oskrboval pa to, da je bil dober, samo pri meni bil večkrat jezen koliko sem videla in tudi drvo sem imela v igri slabo mi je takoj sem vedela, da mi negre igra in tudi veselega živega v igri nebom videla, ko sem ga teleportiral prvič narobe vem, da bo tudi drugič pol narobe tako, da T nea preveč lovim in jih ni bilo toliko na otokih. Sedaj tak vem, da mi nebo ratalo najt vseh 15x teleportečkev saj nimam šans poleg tega me drvo izdalo tretjič in mi zmajček umrl 😪 Tako slabo še nisem igrala igre zato tud nagrado si ne zaslužim ampak vem, da bom eno dobila ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimePet Jul 09, 2021 6:02 pm

C Vau odlična igra je poletna ponorel Kolikor pač vidim je tudi stopenjska Moderator tako, da nebo glih lahka? Iii pa kak si lepi zmajček ne morem se te nagledat, malo upam, da bom v poletni igri blestela in pobrala na otokih točno 15 T pa bom res 😙 Zdaj niti več ne študiram, ker je kar je tako sem zgubila v igri saj mi je moj zmaj umrl in zaključila poletno igro torej, sa sem bila najslabša v igranju. Nisem videla dostikrat veselega ampak je bil kar nekajkrat nezadovoljen to se mu je tudi videlo po izrazu. Ta drva so bila usodna za mojega Sedynoma tako je zgubil celo energijo, da mu ni nobena s. dejavnost pripomogla k moči, ki je ni imel in žal umrl jaoouj, najbolj sem se veselila imet neke nagrade, ker so vse tako lepeee in vrhunske štopar A zgleda, da nebo tako in bom prejela kar sem si pač zaslužila iz te igre, poletne igre ne bom pogrešala, zmajčka pa saj se bom spraševala kaj sem narobe delala z igranjem v tej igri, da sem izpadla v igri in pristala na zadnjem mestu ne razumem začuden
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitimeSob Jul 10, 2021 11:34 am

L Sama poletna igra se je začela top in nasploh je vredi za igrat pa zmajček lepi 🥳 Veseli sem, da nam Sedynom sledi, bodri, da bi me na kaj opozoril pa še ni bilo tako, da trudim se čimboljše igrat igro, da bo zmajček veseli in ne jezen, da bi imel stem dosti repe in potrebno energijo, da mi ostane fit, zdrav za nadaljnjo prodajo katera sledi? Teleportiranje je genialno čez igro ampak se mi zdi, da se vedno pa ne teleportira vredi, ker mu izostaja s. dejavnost tako, da tudi t. ni dosti videt na otokih tukaj sem opazil, da moraš imet pa res srečo 😁 Na sivo kocko še nisem naletel, ker čarovnika ni sem pa sedaj že bil brez repe in z dvema drvoma kar sploh ni dobro, ker vem, da mi stem lahko zmaj Sedynom umre, če še jo enkrat dobim 😰 Opazil sem, da se mi vidna zvezda lepo dopolnjuje tako pa tud upam trditi, da zmajčka vredi oskrbujem igram kot znam pustim se presenetit sam po sebi pa vem, da vedno mi ne uspe prav igrat, želim si osvojiti lepo nagrado, saj itak so vse zelo zelo lepeee, da bi vse imel? praznovanec  Preciznost poletne igre vse pove, da je težka pa veliko sreče še ostalim, da zmaga najboljši 🎉
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):   Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021): Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nova poletna igra z zmajem Sedynom (2021):
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova pomladna igra z palčkom Davidom (2021)
» Za obiskovalce:
» Veseli norčavi Pust (fašenk):
» Veselo noč čarovnic:
» Sulica točkovanja: (2021)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: