LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 Empty
26102022
ObjavljaOdigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 Untitl73
T Formci pred vmi je namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igrnje nči črvnc grzna buč Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste se pdjli na pstlvščine nči strhv, da odkrijte skrivnosti strhcv njblj stšne nči v ltu z njo pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Zna se zgdt, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah tudi ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat kar pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Tko pa se prvi dogdk zčne igrati (28.10.2022) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji  Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V odigraj dogdk bste vidl bučrja mža kateri ima spdj tri buče, vsko bučo bste mrl zavrteti v krogu, da lhko znjm rinete na drugo stopnjo, kjr se vm tud prikaže sma stopnja, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (10)x črvnških klobkv, ki jh odkrivate v pustolovščini igranja tkrt tud ste prispel do zadnje stopnje igranja in do glavne ngrde maskrn strhc In da sam dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejanj trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežnga dejanja nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 11 novembra 2022 ob 17:00 uri končujte podajanja pustolovščin noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 Za_kzi10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri saj se ga takoj prepozna to je Bučar mož
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- buče...
- stopnja
- glavna vsebina (čarovniški klobuk)




GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v prvm dogodku za glavno nagrado:

- nv plkt (odigraj dogodek)
- 20x tčk frmske krme
- 5x nvh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov Pa veselo noč čarovnic strahov forumci Krampuser

_________________


Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 22 Nov 2022, 10:42; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: :: Comments

L Presrečen sem danes presrečennn praznovanec Čeprav se je odigraj dogodek res končal bom rekel, da sem zelo užival v njem in ga rad odigral pa tudi mel res srečo, da sem polovil vse čar. klobuke tombolaa zdaj pa boš moral udi ti meni Josel čestitat! smeh

Jacixa and Elselya like this post

J Ma nevem, če sem ga zdaj prav odigrala bil kar težki odigraj dogodek Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f62e Nekako vredi igrate ostali ali pa tudi ne bom to pol videla adijo upam, da kmalu zvemo veselim se že nagrade Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f389 Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f31f Resno Luka ooo čestitam te vnaprej ploska

Luka likes this post

N o Luka krasno pol pa še iz moje strani velike čestitke štopar štopar ploska ploska

Elselya likes this post

L Že imam nagrade uuu kako so lepe in ja veseli, veseli, veseliii sem glavno ngrado osvojil praznovanec praznovanec Doseženih sem mel 21 točk vovvv praznovanec
J A so že poslali superr ja pol pa ti čestitam Luka ponorel to je prvič ne ali se motim bravo, bravo 🥳 No saj nisem tako slaba na 3 mestu bom že boljša nagradi sta fenomenalni (originalni lines Bučar mož in broška odigraj dogodek) štopar
C Vav čestitam Luka, Josel za prvo mesto 🎉 Meni ni šel ta prvi odigraj dogodek in pristala na 4 mestu  z eno nagrado a je ful lep poster z vsebino z Bučarjem Razz


Nazadnje urejal/a Cecy Pet 11 Nov 2022, 16:26; skupaj popravljeno 1 krat
N Čestitam vsem, vsi ste se trudili v odigraj dogodek. štopar štopar aplavz za vse iz moje strani ploska ploska osvojila 2. mesto odigraj dogodek in dve nagradi ( kartica in prekrasno forumsko ozadje ki ste ga lahko občudovali na forumu) ponorel ponorel uživač uživač
C Nives res si na 2 mestu kak si te igrala te pa si bla dobra Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f617
J U dobra si bila Nives ja čestitam za osvojeno drugo mesto ploska Pač potrudi se v novem odigraj dogodku Cecy kaj češ!
N Cecy dosti bolj osredotočeno sem igrala vse skupaj kot prej. uživač uživač to je vse in potrudi se pri naslednjem namenskem dogodku.


Hvala Jacixa tudi tebi čestitam za 3. osvojeno mesto štopar štopar
J Osvojil si 1 mesto haha zmagovalec sem zelo lepe nagrade 😆🎉😆🎉🥳 A ti si na prvem mestu tudi Luka čestitam te to pa, si se potrudil zdaj si dobil tri nagrade torej GLAVNO praznovanec Čestitke še ostalim forumcm za 2, 3 in 4 mesto 😄
M Knčlo se je vse jz sm pristal na 2 mestu tko, da prejl dve ngrdo ful sta tpp 🥳 Iskrene čestitke še ostlm frmcem za igranje odigraj dogodek cheers
V Bila sem najslabša kolikor se mi zdi 😔😔 Ni mi šlo pa ne razumem, da sem samo ujela tri niti malo nisem vesela 😫 Če tudi mi je bil všeč odigraj dogodek in kaj pomeni - 1 točka
J Koga kaj si te počela Vika ni ti šel odigraj dogodek vidim 😐 A si na zadnjem mestu si dobla kakšno osnovno nagrado?
N naj vsem čestitam za odlično mesto v odigraj dogodek štopar štopar ploska ploska

Vika tudi jaz mam - 1tocko ampak celoten odigraj dogodek mi je bil všeč ponorel ponorel uživač uživač  samo tri čarovniške klobuke imaš ne no škoda kaj si delala Vika?
Vikaluceria je napisal/a:
V Bila sem najslabša kolikor se mi zdi 😔😔 Ni mi šlo pa ne razumem, da sem samo ujela tri niti malo nisem vesela 😫 Če tudi mi je bil všeč odigraj dogodek in kaj pomeni - 1 točka

M Škda Vikaluceria verjamem, da si se trudila, to pomeni, da pri skpnsti dejvnsti si dbla - 1 tčko ki se ti prinaša k nslednjm dgdku tko, da se ti odšteje od tistih tčk ena mnj, če mš pa +1 pa se ti prišteje k tistemu nslednjm dgdku!
V Jacixa na zadnjem mestu izpadla iz odigraj dogodek sem osvojila eno nagrado je lepa amulet je moj 🤩
Mauro je napisal/a:
Vikaluceria je napisal/a:
V Bila sem najslabša kolikor se mi zdi 😔😔 Ni mi šlo pa ne razumem, da sem samo ujela tri niti malo nisem vesela 😫 Če tudi mi je bil všeč odigraj dogodek in kaj pomeni - 1 točka

M Škda Vikaluceria verjamem, da si se trudila, to pomeni, da pri skpnsti dejvnsti si dbla - 1 tčko ki se ti prinaša k nslednjm dgdku tko, da se ti odšteje od tistih tčk ena mnj, če mš pa +1 pa se ti prišteje k tistemu nslednjm dgdku!

V Hvala Mauro za odgovor ti torej mam - 1 točko že naprej puff 🤔
Vikaluceria je napisal/a:
Mauro je napisal/a:
Vikaluceria je napisal/a:
V Bila sem najslabša kolikor se mi zdi 😔😔 Ni mi šlo pa ne razumem, da sem samo ujela tri niti malo nisem vesela 😫 Če tudi mi je bil všeč odigraj dogodek in kaj pomeni - 1 točka

M Škda Vikaluceria verjamem, da si se trudila, to pomeni, da pri skpnsti dejvnsti si dbla - 1 tčko ki se ti prinaša k nslednjm dgdku tko, da se ti odšteje od tistih tčk ena mnj, če mš pa +1 pa se ti prišteje k tistemu nslednjm dgdku!

V Hvala Mauro za odgovor ti torej mam - 1 točko že naprej puff 🤔

M Točn tko je žl to je pri tm dogodku 😐
L Hvala vsem za čestitke ful sem ponosen nase in glavno nagrado ponorel Mauro torej, če sem jaz dobil +1 točko se mi ta prišteje v naslednjem odigraj dogodku? Od kod pa se ta točka naveza od dejanja skupnosti ali ocenitve dogodka ali igre, ker jaz sem mel dejanja skupnosti 70%
Luka je napisal/a:
L Hvala vsem za čestitke ful sem ponosen nase in glavno nagrado ponorel Mauro torej, če sem jaz dobil +1 točko se mi ta prišteje v naslednjem odigraj dogodku? Od kod pa se ta točka naveza od dejanja skupnosti ali ocenitve dogodka ali igre, ker jaz sem mel dejanja skupnosti 70%

M Bravo Luka tko se igra Razz Ja tko je kt prvš ne ne tista je bla skupnosti klikanja v odigraj dogodku in nanesla na 70% kt menš no to točko si prejl od ocenitve dkdga dobr, da si vse nštl sm ti lhk vredi odgvril 😀

Luka likes this post

L Hvala Moderator Mauro zdaj pa mi je jasno vse lepa utemeljitev 😄
Luka je napisal/a:
L Hvala Moderator Mauro zdaj pa mi je jasno vse lepa utemeljitev 😄

M Super strinja
L Vikaluceria škoda nisem si mislil poskušaj se poboljsat v novem odigraj dogodku držim pesti 🙏
V Ja bom probala, tebi pa čestitam, da si prvič zmagovalec na 1 mestu in tebi Josel kot vedno zmagaš 🥳
T Pristal na 3 mestu v tem odigraj dogodek zelo vredi se igral uživač uživač Zadovoljen z svojimi pridobljenimi nagradami šikani sta, iskrene čestitke pa še ostalim za osvojena mesta 🎉
C Tako pa imam 3 mesto zares zadovoljen in da imam dve nagradi, ki sploh ne rabim povedat kako sta čedni je pa res, da namenskega dogodka nisem v celotnega odigral Rolling Eyes Ste opazili nov sistem imajo ob osvojeni nagradi ni slab bolj pregleden 😆
R Jaz pa v odigraj dogodku na zavedljivem 4 mestu auu no saj na 5 nisem smeh Fasala pa neko - 1 T adijo to pa nisem pričakovala confused
J Rosi ampak ta minus 1 točka se tudi ti prenese v nov namenski dogodek 🙃
N Rosi samo da ti je šel odigraj dogodek skozi to je važno in nisi najslabša. štopar ploska
R Adijo no zvedela to ja Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f612
T Frmci zvedel, da nslednji namenski dogodek (odigraj dogodek) zgtvo bo kljub všm slbm dsškm dejanja skupnosti sj je bla 70% a zgleda, da je tehnična n nrdila vse Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f610
N Moderator Toša3 ko bo naslednji namenski dogodek bom zelo vesela ponorel ponorel
L Torej kljub temu bo namenski dogodek (odigraj dogodek) naslednji?  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f604 Veselim se ga žee Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 4 1f606
M Že prv kml bo nv namenski dogodek (odigraj dogodek) priprvmo se 😆

Cecy likes this post

C A vu imenitno in upam, da bom te boljša 😙
N Moderator Mauro čudovito je to slišat komaj čakam na novice uživač uživač Cecy moreš se trudit in osredotočat na igranje ter sam potek to je vse.
L A to pa je genialna novica Toša3 se že veselim te 🤩
C Te pa sem že pripravljen nanj in novo dogajanje 😆
J Imenitno eee je 😙
 

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: