LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177803
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 Empty
26102022
ObjavljaOdigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 Untitl73
T Formci pred vmi je namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igrnje nči črvnc grzna buč Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste se pdjli na pstlvščine nči strhv, da odkrijte skrivnosti strhcv njblj stšne nči v ltu z njo pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Zna se zgdt, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah tudi ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat kar pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Tko pa se prvi dogdk zčne igrati (28.10.2022) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji  Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V odigraj dogdk bste vidl bučrja mža kateri ima spdj tri buče, vsko bučo bste mrl zavrteti v krogu, da lhko znjm rinete na drugo stopnjo, kjr se vm tud prikaže sma stopnja, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (10)x črvnških klobkv, ki jh odkrivate v pustolovščini igranja tkrt tud ste prispel do zadnje stopnje igranja in do glavne ngrde maskrn strhc In da sam dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejanj trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežnga dejanja nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 11 novembra 2022 ob 17:00 uri končujte podajanja pustolovščin noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 Za_kzi10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri saj se ga takoj prepozna to je Bučar mož
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- buče...
- stopnja
- glavna vsebina (čarovniški klobuk)




GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v prvm dogodku za glavno nagrado:

- nv plkt (odigraj dogodek)
- 20x tčk frmske krme
- 5x nvh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov Pa veselo noč čarovnic strahov forumci Krampuser

_________________


Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 22 Nov 2022, 10:42; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: :: Comments

N odlični namenski dogodek ponorel ponorel imam dva čarovniška klobuka pa ostali? Res vsi klikamo dejanje skupnosti? Namreč 15% imamo vsi samo.
M Ptrudit se mrmo vsi v igrnm dogodku, pa djtee dejanja skupnosti klikat pozbljte al kj sm 15% zkj tk mla?  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f62c
M No dns pa tud jz odigraj dogodek zafrknil pa ne morem verjet nmest, da bi v kvdru zavrtel buče a sm jh v kvdrutu kj institucija Neutral
V Bolj ko hočem odigraj dogodek vrredu odigrati pa negre to nimam besed mene vedno te buče zmedejo frajer

Lityo likes this post

J Ah malo se osredočujte, no meni pa gre ta dogodek fajn igrati in polovil si danes 2 nove čarov. klobuka imam zdaj jih 5 praznovanec
R Odigrala ta dogodek očitno danes ni bil dober dan za igranje  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f612  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f612 Kaj ta dejanja skupnosti sploh rastejo? 18% pa kje te, še jeee 100 jaz bom mela 0
L Pa bila srečna na moji strani, če lahko tako trdim saj, ko sem igral dogodek sem si ulovil kuj 2. čarov. klobuka tako, da je mojih 4 sestavljam pe že novo besedo je jeej ploska
L Če presojam bi lahko rekla, da slabo odigravam ta dogodek jaz saj ima le zdaj dva čaovniška klobuka tako, da ne vem kje te še jih je 8??? Odlično se je danes igral z gorečima lobanjama, samo res Vika te buče res zmedajo!
N Vika daj no kak bi buče zmedale če mene ne zmedejo smeh smeh 3 čarovniški klobuk je moj ponorel ponorel svetovni dogodek z gorečima lobanjama štopar štopar
L Odlično zdaj sem prevesellll zelo dobro sem igral namenski dogodek in sestavil novo besedo v celoti (zlo) praznovanec Ob taki sreči še ulovil si nov čarov. klobuk in je le 5 mojih ponorel








C Se tudi meni nasmehnila sreča mam tretji čarov. klobuk Razz Odigraj dogodek je bil fantastičen z polnjeno bučo.
M Krasn Luka no jz mam 4 bm vidl dns nism ujel nobenga Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f61d Še bm poskušal vredi ga odigrt ja z njo in z bučmi v trikotniku Cristzep
N S polnjeno bučo je bilo fajn odigrat namenski dogodek in super je to da imamo vsi 21% dejanja skupnosti ponorel ponorel
C Tebi se pokazalo % skupnost dejavnosti Nives nisem videla, jaz odigrala dogodek mislim, da prav in ulovila si čarov. klobuk tako, da je zdaj pa 3 res moj cheers
N Cecy kak nič? To kar skupaj klikamo se mi je pokazalo 21% dejanja skupnosti pol sva isti pri čarovniških klobuki strinja
C A fajn res ma meni se ni videlo to pravim 😋
N more se ti videt če se vsakemu vidi Cecy smeh smeh
T Lahko je bila tehnična napaka z njihove strani se pri enih opazi pri drugih morda ne tako hitro Cecy drugače pa se ti mora pokazat v odigraj dogodku dejavnosti skupnosti kot vsem!
C Nebi nato pomislila pod Moderator Tinaj8 ahaa no saj pol sem šla gledat in vidla to 😃
N Tinaj8 pri meni so se do sedaj videli % ker vedno kliknem.

Luka likes this post

J Ful mi gre namenski dogodek odigrati tako, da morda že ujamem si osmi čarov. klobuk uffff je že gdo na četrti stopnji glih buča bo sestavljena se mi nasmiha glavna nagrada smeškec ful Komaj čakam 😄🎉

Luka likes this post

N Josel čestitam v tebe verjamem, ker vem da dobro igraš namenski dogodek pa tudi prej si dobro igral posebne igre tako da res super zate ter privoščim ti glavno nagrado štopar štopar tudi ostalim.

Namenski dogodek je bil svetoven z polno bučo in čarovnico ponorel ponorel uživač uživač le želim si še več čarovniških klobukov in zelo zadovoljna s % dejanja skupnosti, naj bo še več hihih praznovanec praznovanec

Luka likes this post

L Jaz ne morem verjeti kaj je to mogoče ponovno si ulovil čarov. klobuk in od zdaj imam jih točno 6 ala kazala boooo ponorel Torej odigram dogodek vredi in sem nekako dober, če laho tako rečem?
M Kj bš Josel ponvn prvi očitn mher pa pl si ti v tm odigraj dogodek tud Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f617 Jz pa sm za tbo Luka 5 čarov. klobuk ja kj te vš mrda se ti prvč psrči in tud ti osvjš glavno ngrdo lpa je Razz

Luka likes this post

Mauro je napisal/a:
M Kj bš Josel ponvn prvi očitn mher pa pl si ti v tm odigraj dogodek tud  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f617 Jz pa sm za tbo Luka 5 čarov. klobuk ja kj te vš mrda se ti prvč psrči in tud ti osvjš glavno ngrdo lpa je Razz

L Ja Mauro kaj te veš morda pa ress veš kako bi skakal in bi veseliiiii ne znaš si predstavljati vem kakšna je sem si prebral top!  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f606

Mauro likes this post

M Haha Luka tud jz pa se kdo vš frajer
C Sploh ni slab odigraj dogodek Mauro kajti te sva ista kuj dva si danes ulovila č. klobuka (5) je bil mojjj zaj ponorel štopar
M A rs Cecy dejnsko pl znaš ga odigrt ja trj še 5 pa mava glavno ngrdo klanjar

Cecy likes this post

Mauro je napisal/a:
M A rs Cecy dejnsko pl znaš ga odigrt ja trj še 5 pa mava glavno ngrdo klanjar

C Upammm Moderator M štopar In glavno nagrado oni podelijo kaj je?
N meni pa fali se 6 čarovniških klobukov in res si želim da mi uspe vseh deset polovit da tudi jaz prejmem glavno nagrado ker je res lepa uživač
M Tko je MED. Ustanova pdeli nm ngrdo, tista ki ti piše spdj v rdečm to je glavna nagrada v prvem odigraj dogodek 🎉

Cecy likes this post

Nives je napisal/a:
N meni pa fali se 6 čarovniških klobukov in res si želim da mi uspe vseh deset polovit da tudi jaz prejmem glavno nagrado ker je res lepa uživač

M Veliko sreče Nives Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f603

Cecy likes this post

Mauro je napisal/a:
M Tko je MED. Ustanova pdeli nm ngrdo, tista ki ti piše spdj v rdečm to je glavna nagrada v prvem odigraj dogodek 🎉

C O vem to praznovanec
N tudi tebi veliko sreče Mauro in hvala mi bo res potrebna hihi

Cecy likes this post

V Zares bil danes težak odigraj dogodek tako, da ne vem ali sem prav odigrala? Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f61f

Cecy and Cristzep like this post

N Namenski dogodek prav svetovni dans morem reči uživač uživač goreča lobanja in bučka poleg ter sestavila že drugo besedo le čarovniškega klobuka nimam nobenega Wink upam da še katerega polovim, ker glavna nagrada je top ponorel ponorel

Cristzep likes this post

C Ni vedno tako Vika včasih pač negre Neutral Pri meni tak tak 4. čarovniški klobuk danes ujet.

Cecy likes this post

J Samo je čudno, da nisem polovila čar. klobuka interisanto  Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f637 Mam pa jih 5 že rada bi se približalala glavni nagradi?

Luka likes this post

L Res je Mauro, Jacixa očitno ga danes nismo ujeli? Ampak ok trudil se bom naprej v odigraj dogodku, da bom dober in prišel čim dlje Čar

Cecy likes this post

N meni tud ni jasno zakaj si ga dans nisem ujela tega lepega čarovniške ga klobuka bom jutri vidla in se sprašujem če mi lahko uspe vseh 10 čarovniških klobukov ujet?

Luka likes this post

J Seveda to boš pol videla strinja

Luka and Cecy like this post

J Zagotovo si jaz poberem glavno nagrado a bom prvi v tem odigraj dogodek Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f389

Luka and Cecy like this post

C Danes tudi težki odigraj dogodek sem pa se potrudil čeprav nisem videl čarov. klobuka Suspect

Luka likes this post

N Pa sem si ujela 5 čarovniški klobuk juhuhu vesela ful ponorel ponorel namenski dogodek prelep ponorel uživač uživač ponorel

Luka likes this post

L Adijo no pa ta odigraj dogodek se danes ful dobro igral res mi postaja lep in celoten všeč ponorel Kuj smeji se mi pa ne vem zakaj bom pa tiho, da se ta sreča ne izjalovi u še grem nalov za čarovniškemi klobuki hrus. buča
V Sploh nisem prav ga odigrala včeraj pa to ni res jaz sploh 4 točk nebom dobla Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022: - Page 2 1f632 Vesela pa sem, da sem vkrala zdaj četrtega čarov. klobuka
T Če sklepam pravilno Luka pol bom tudi jaz za tabo tik cheers 6 ulovljen čarov. klobuk ploska ploska
J Nisva pol ista Tinaj8 smeško Končno danes vlovila si čarov klobuk no pa se te lahko pohvalim, da imam ga 6! drak. kri
C Eh prav nobenega čar klobuka nisem ujela beda Neutral Ostajam pri petih ne
J No noo moj pa je le dobljen moj deveti čar klobuk jejaa praznovanec A kdo sanja o glavni no jaz ne ponorel
 

Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: