LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Novice iz telenovel:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2860
Točke forumske karme : 10110384
Kraj : Slovenija

Novice iz telenovel: - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:41

First topic message reminder :

Lahko si ogledate dnevno sveže novice iz sveta telenovel cheers

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] (orginalni naslov Televise estrellas), se morte registrirat

[You must be registered and logged in to see this link.] (url naslov).

Nazadnje urejal/a Admin Tor 05 Jan 2016, 13:06; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13639
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeTor 01 Mar 2011, 15:29

res hvala za novi blogspot, ta je idealni. mahač
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePon 07 Mar 2011, 12:02

hvala sem se potrudil ga narediti novega, ter bolj preglednega, uživajte ob njem mahač

Novice iz telenovel: - Page 7 La_fue10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 07 Apr 2011, 23:31

Pozdravček:

Po izteku telenovele Gospodarica srca (Soy tu dueña) na POP TV prihaja nova meh. telenovela Cuando me enamoro (Ko se zaljubim, prevod po naše), z dnem 13. 4. 2011 0b 18. 00.
Igralsko zasedbo sestavljajo sami dobri poznani mehiški igralci: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Rocio Banquells bo seveda huda zlobnica, Jose Ron, Grettell Valdez ter drugi...
ploska

Dobra telenovela: cheers

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Novice iz telenovel: - Page 7 Renatayjeronimo4

Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1890
Točke forumske karme : 13930
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 09:28

OH se že veselim te telenovele, sploh da vidim Rocio izkušeno igralko v vlogi zlobniceee. ponorel Še zdaj nemorem verjeti, da bomo videli tudi mi to telenovelo, super si napravil uvod v novelo, hvala Admin.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28058
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 09:35

Telenovele se že veselim, res dobri igralci igrajo, ampak vidim dobro Leticia C. je notri ? zlo vesel

Novice iz telenovel: - Page 7 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18904
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 09:48

Res super, da bomo videli to na pop tv, pa da že po dolgem času vidim Juana. I love you Ja dobro vidiš tinaj8, nekje sem prebral, da naj bi bila Lety botra nevem.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3522
Točke forumske karme : 21378
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Cuando me enamoro (ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 11:20

Zelo lepo si naredil tole Admin, komaj čakam, da vidim Leticio v novi vlogi in res sem ful vesela, da jo bomo videli na pop tv-ju jupiiiiii. štopar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2552
Točke forumske karme : 20258
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Cuando me enamoro (ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 23:40

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Zelo lepo si naredil tole Admin, komaj čakam, da vidim Leticio v novi vlogi in res sem ful vesela, da jo bomo videli na pop tv-ju jupiiiiii. štopar

Lepo Nives si to rekla, jaz enako, da vidim Lety po dolgem cajtu z blontnimi lasmi. darilec
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18386
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeNed 10 Apr 2011, 21:29

Bom gledala pa če vidim Leticio notri a ne, ker je telenovela ful videt zakon, lep uvod si naredil Admin, kot vedno. cheers
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeNed 10 Apr 2011, 21:39

Bom gledala pa če vidim Leticio notri a ne, ker je telenovela ful videt zakon, lep uvod si naredil Admin, kot vedno. cheers

Se že veselim te nove telenovele, pa kak Lety igra botro od kod vam sedaj to? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePon 11 Apr 2011, 16:16

Se že veselim te nove telenovele, pa kak Lety igra botro od kod vam sedaj to? Shocked

kje si to slišal fico, jaz tudi nevem. scratch
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeTor 12 Apr 2011, 11:45

To še jaz nisem slišal, sicer pa bomo videli. sunny

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubiš)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 10:39

prvi del mi ni bil tak zanimiv, saj igrajo precej mlajši meh. igralci, čeprav jih poznam. king

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23532
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 10:47

No saj prvi del ni bil tak slab, je pa res, da še sedaj nevem, kera je bodoča Silvia, ta tamalcena Roberta ali kera druga??? pirat

Novice iz telenovel: - Page 7 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Cuando me enamoro ( ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 12:02

Mauro, tudi jaz se sprašujem katera bo bodoča Silvia, a prvi del je bil tudi meni zanimiv, morem reči. cheers
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Apr 2011, 22:52

Mauro, tudi jaz se sprašujem katera bo bodoča Silvia, a prvi del je bil tudi meni zanimiv, morem reči. cheers

Sama zgodba novele je napeta, to bodo še zapletiiiii. kimar Je pa čudno to, da je v tej telenoveli umrl meh. igralec Sebastian Ruli, najboljši mi je bil v noveli Ruby in kasneje v Mundo de fieras, po naše Neusmiljena srca. Smile
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeTor 19 Apr 2011, 21:26

No pa se je začelo napeto Fina ni nikakor pustila Rafaelu, da se približa Renati, zato, ga je ubilaaaa važen Samo ena pripomba, a Juan Soler pa se je ful postaral joj ni mi verč všeč, Silvia pa je itak lepa. mahač Me pa tudi zanima gdaj se pojavi notri Ferdinando Valencia? In kako je Roberta bila danes besna na služkinjo, ker ji ni delal telefon, saj ni vedela, da ji je mati vrgla ga v vodo hehe. uživač
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 20 Apr 2011, 19:10

Fina pa je začela pospravljati odvečne smeti uživač Jernimo je res bil videt neroden danes s Renato. Kako jo je lahko obsodil, da mu je ukradnila denarnico ah ti nerodnež. Roberta je malo ljubosumna na Renato saj ve, da ji lahko prevzame Rafaela, a on mrtev leži v krvi. Matias je srečen, da je spet doma a se že zdaleč opazi, da nemara preveč Fine. frajer
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila:    Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 04 Jan 2012, 16:15

Pozdrav!

Na pop tv. 29.12.2011, se je začela predvajati nova meh. telenovela Triunfo del amor po naše Zmagoslavje ljubezni. Telenovela je polna novih spletk, sovraštev, zavisti, umorov in ljubezni. Pod to telenovelo se podpisuje Salvador Mejia Alejandre znan meh. producent na Televisi. Prav tako pa v tej telenoveli igrajo sami poznani nam meh. igralci kot so:
Osvaldo Rios, Maite Peroni, Wiliam Levy, Carmen Salinas, Erica Buenfil, Dominica Paleta, Marc Tacher, Daniela Romo, Cesar Evora in seveda Victoria Ruffo, ki igra sprva škodelno mamo Maite Peroni kasneje pa se pokesa, ter drugi... Zlobnico tukaj igra Daniela Romo, a kasneje pa postane morilka Dominica Paleta.
sunny

Pri telenoveli so se malo ušteli, saj sprva ni imela neke gledanosti, vir: media Mexico. A potem se je novela pobrala nekako iz tal in dobila gledanost. No sedaj je pri nas, pa me zanima boste gledali to meh. telenovelo, čeprav je priredba stare El privilegio de Amar? Surprised

Še kar dobra telenovela: Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Novice iz telenovel: - Page 7 Cap27amor3

Nazadnje urejal/a Admin Tor 12 Jun 2012, 15:30; skupaj popravljeno 7 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 04 Jan 2012, 20:23

Super Admin ala, da si nas obvestil, ja tu pa tam bom pogledal, ker je telenovela mehiška. Smile Škoda ne, da so nekaj zafrknili vem ja, sem slišal a potem pa se je izboljšala fajn, ker si to zasluži Wiliam in Maite. king
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1860
Točke forumske karme : 2101477
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor) na pop tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 05 Jan 2012, 11:04

Admin se strinajm steboj, kar si rekel telenovela po mojem že od samega začetka ni mogla met veliko gledanost, ker producent se ni potrudil za zanimivo zgodbo na začetku. Šele proti sredini mu je kapnilo v glavo, da bo moral nekaj spremenit. Basketball Saj potem je le dodal še par poz. igralcev, ki so dvignili gledanost te telenovele. In samo eno informacijo še, tukaj se je Osvaldo Rios izkazal, kot pravi bedak, a Danieli Romo pa čestitke za dobro odigrano zlobnico Surprised , tale Dominca se skrije proti njej, čeprav je mlajša dosti. Če ti po resnici povem je ne gledam, ker pri meni ostaja še vedno orginal verzija El privilegio de amar z Renejem Stricklerem in Adelo Noriego. study

Novice iz telenovel: - Page 7 Toe_co10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Tema: Nova mehiška telenovela Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor) na pop tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 05 Jan 2012, 11:26

Lepo,da je prišla ta mehiška telenovela k nam na pop tv, a ne bom je spremljala od samega začetka, čeprav so skoraj vsi mehiški igralci poznani, večinoma. Producent je mimo vdaril s to telenovelo, predvsem na začetku. Ogledala si jo bom, a tak pogosto je ne bom spremljala kot sem Cuando me enamoro. Daniela Romo odlično odigra, a Osvaldo Rios bi lahko že šel v penzijo, tak je star, da ni več zanimiv. tongue
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor) na pop tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 06 Jan 2012, 10:20

Hvala za to novo objavo glede telenovele Admin king Ja kaj naj ti jaz rečem, meni je telenovela všeč in jo gledam, moram priznati, da pred leti nisem gledal na pop tv El privilegio de amar zato pač gledam sedaj remake in ni slab. Nevem kje so se zmotili kot praviš, a jaz še tega nisem zasledil, mogoče bo to pop tv ven izrezal haha. pleše Nives zakaj si to rekla za Osvalda on pa res še ni toliko star aloooo je pa res, da nezgleda več dobro, grd je pardon!! frajer

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 06 Jan 2012, 19:00

Samo tolko, da povem jaz pa gledam to telenovelo in druga me nič ne zanima. Hvala Admin, da si jo objavil gor, da nisi pozabil. Lahko samo rečem to, da tukaj mi Maite res izgleda že kot prava ženska, dobra je. Cool Igralska zsedba tudi ni slaba sploh zaradi Wilama, Maite, Victoria Ruffo in Erica Buenfil, lahko bi še rekla, da tudi odlično igra tukaj Marck Tacher. tongue Kje so se zmotili, ko so snemali to novelo jaz nevem, apak ful dobro Mauro mogoče pa bo to pop tv to napravil haha. zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela La Fuerza del Destino (Moč usode) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeTor 12 Jun 2012, 11:33

Pozdravček:

Na naše male tv zaslone, torej na pop tv. si prihaja nova meh. telenovela La Fuerza del Destino ali po naše Moč usode.  Razz  Telenovela naj bi se začela predvajati po izteku hrv. novele Larina izbira natančneje 13. 7. 2012 ob 17. 45 uri. Ta telenovela je prejela nagrado za najboljšo telenovelo 2011 tv y novelas  klanjar in končno jo bomo tudi lahko mi gledali. Ne samo, da je telenovela vrhunska, gre se za orginal zgodbo pod okriljem uspešne producentke Rocy Ocampo. Glavno vlogo zlobnice pa ima Laisha Wilkins, ki se namoč bori za svojega Ivana.  Igralsko zasedbo pa sestavljajo: Sandra Echeverría (Klon), David Zepeda, Leticia Calderon, Gabriel Soto, Laisha Wilkins, Juan Ferrara, Marcelo Cordoba, Leticia Perdigon,  itd.
 ponorel  

Zelo lepa telenovela  strinja

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Novice iz telenovel: - Page 7 2h4xbwh

Nazadnje urejal/a Admin Sre 21 Jan 2015, 10:03; skupaj popravljeno 11 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela La Fuerza del Destino (Moč usode) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeTor 12 Jun 2012, 11:44

Nives Ma ne morem verjeti svojim očem kar vidim, da prihaja telenovela La fuerza del Destino k nam na naš kanal pop tv, super novička Admin in zelo zelo sem vesela, da bom videla Leticio Calderon v vlogi mame, saj odlično igra v vsaki vlogi. Novice iz telenovel: - Page 7 695654 Komaj čakam ta dan, da si ogledam prvi del telenovele jupiiiiiiiiiiii. Hvala Admin za tako prečudovito novičko in imej se lepo v tem dnevu naprej. Novice iz telenovel: - Page 7 67744
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela La Fuerza del Destino (Moč usode) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 07:52

Cecy Kaj jaz vidim jupiiiiiiiiiiii kulsko štopar La fuerza del Destino telenoveLa bo tudi pri nas, to pa je posebna novica, tak sem si želela videt to telenovelo pri nas, da vidim Lety Calderon ponovno v prijazni vlogi lepe Alicie. Razz Tudi drugi igralci so dobri in komaj čakam, da začnem gledati to telenovelo. Krasni uvod si naredil zanjo Admin hvala. Oči imam odprte od 13. julija samo za LDS. ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela La Fuerza del Destino (Moč usode) na po tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 08:41

Mauro To pa je novicaaaaaaaa, ne morem verjeti jaja se je le usmilil tale pop in nas razveselil s še z eno mehiško čudovito telenovelo. ploska In sem vesel, ker bomo videli same poznane mehiške igralce in igralke, ki se jih splača gledati, prav tako našo Leticio, ki tokrat igra mamo uživač Leticia Calderon kot Alicia je zelo lepa in spet ima Lety končno dolge ravne lasje lepo, upam samo, da nebodo spet naše mamice jokale zanjo v noveli, ko jo bodo videle trpeti. Cool Sicer pa bi bilo fajn, da keri še niso pozabili njene vloge zlobnice Carlote, jo bodo sedaj zagotovo ob njeni novi vlogi Alicie. I love you

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 09:17

Novice iz telenovel: - Page 7 2d9a1wp

Daniela Castro (Strast) po 13. letih zakona pričakujeta z možem tretjega otroka, tokrat dečka. V zakonu sta se jima rodili hčerki Daniela (9 let) in Alexa (7 let) sta pa tudi vnukinji bivšega mehiškega predsednika Gustava Díaza Ordaze. Daniela Castro je dobra igralka super tudi igra v novi telenoveli Una familia con suerte. afro Jaz ji le želim dobro nosečnost in predvsem, da bo vse vredu znjo.

Kaj pa vi poznate mehiško igralko Danielo in kaj si mislite o tem? pirat

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 10:04

Mauro Admin, če mene vprašaš bi rekel tole, da nič se ni začudit smeško te igralke so vse simpatične in se zato bol pozn odločajo za otroke. Sicer pa si nisem mislil, da bo bo sedaj pri teh letih spet noseča ojej. cherry Drugač jo poznam in dobro igra ja, želim ji le vso srečo pri porodu in brez zapletov. Wink

Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 10:30

Rosalda O moj Bog, pa ne, da je res ki noseča Daniela study Nebi jaz pri teh njenih letih poskusila zanosit, ker je tveganje dosti večje Neutral Sicer nevem kako to, da se je odločila še za enega otroka a želim ji le vse dobro, vem pa, da se lahko kaj zalomi pri tej nosečnosti. Ženska pri teh letih je bol neodprta in vse je težje, kot pa recimo pri 30 ali po tridesetih. Wink Rada jo gledam v novelah, je lepa dobra igralka a sedaj sem malo presenečena ob tej novici. tongue
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 10:39

Pozdravček:

Na naše male tv zaslone, torej na pop tv. si prihaja nova meh. telenovela La Fuerza del Destino ali po naše Moč usode. Razz Telenovela naj bi se začela predvajati po izteku hrv. novele Larina izbira natančneje 13. 7. 2012 ob 17. 45 uri. Ta telenovela je prejela nagrado za najboljšo telenovelo 2011 tv y novelas klanjar in končno jo bomo tudi lahko mi gledali. Ne samo, da je telenovela vrhunska, gre se za orginal zgodbo pod okriljem uspešne producentke Rocy Ocampo. Glavno vlogo zlobnice pa ima Laisha Wilkins, ki se namoč bori za svojega Ivana. Igralsko zasedbo pa sestavljajo: Sandra Echeverría (Klon), David Zepeda, Leticia Calderon, Gabriel Soto, Laisha Wilkins, Juan Ferrara, Marcelo Cordoba, Leticia Perdigon, itd.
ponorel

Zelo lepa telenovela strinja

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Novice iz telenovel: - Page 7 2h4xbwhNovice iz telenovel: - Page 7 52660671

Rosalda Jupyyyyyyyy ob tej novički pa sem kar poskočila danes, ko sem videla haha. štopar Kako lepo, da pride La fuerza del Destino na pop tv, ker mislim, da jo predvaja že tudi Hrt1. Tak, da sem zelo srečna, da prihaja 13.7 ta odlična telenovela knam. Ja cecy ne samo ti, tudi jazz jupiiii. darilec Pa pač bodo jokale ženice spet mauro nič hudega Leticia si tole zasluži veš, komaj čakam, da jo vidim v tej vlogi, ona je briljantna. klanjar Hvala vam pop tv. tebi pa admin rada te imam, ker si objavil to novico. Fantastičo si naredil novičko s slikami in z videjem. pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv. si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 10:54

Tinaj8 Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! dobro jaz vidim Admin, ma kam bi zapisal res king , da je to res, ker nisem prej verjel, da bomo mi videli to telenovelo, ker drugač poznam tale pop tv. Malo mi je sedaj čudno, ker hrvaška 1 jo že predvaja, zato sem mislil, da je knam nebo, res so zanimivi v stud. hiši pop tv. geek Igralska zasedba je odlična samo zaradi, Juana Ferrara, Alejandro Tomasi, Lety Calderon, Ferdinando Valencia, David Zepeda, Gabriel Soto, Marcela Cordoba in Delio Casanovo. Cool Hm Mauro, mislim, da imaš prav glede Leticije tukaj jo bodo spet vzljubili v vlogi lepe Alicije in pozabili na njeno prejšnjo vlogo zlobne morilke.

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 10:58

Tinaj8 Le kak, da je nebi poznal, saj pa sem jo rad gledal v telenoveli Pasion, čeprav ji tam tista vloga ni pristajala no. silent Daniela je izvrstna igralka saj meni in ji čestitam za nosečnost, no no nebodite nevoščljivi, saj pa nemore bit tak tvegano tole. Očitno si je zaželela še enga otroka pri teh zrelih letih in ji je uspelo. uživač

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1860
Točke forumske karme : 2101477
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 11:20

Toša3 Pa smo jo le dočakal to telenovelo, tudi jz sem si jo želel potihem, da vidim Leticijo v tej vlogi. Very Happy Sedaj nebo treba hodit na hrvaški kanal gledat haha, hvala ti Admin za objavo, torej, ker je le tale novela prišla knam, nam samo še fali, da pride Amor Bravio ko se konča v Mehiki, ker tista zagotovo pride, pa veste zakaj, ker smo že od producenta Carlosa videli že vse njegove telenovele. strinja Verjamete?? verjamiteeee. pirat

Novice iz telenovel: - Page 7 Toe_co10

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 13 Jun 2012, 15:21; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv.si   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 14:35

Luka To pa skoraj nisem mogel verjeti, dokler nisem prebral te vesele novičke hah. cheers Admin zelo si me razveselil sto novičko, da prihaja mehiška telenovela La Fuerza del Destino ali po naše Moč usode na našo televizijo pop tv, pa veš zakaj, ker bom spet lahko gledal lepo Lety tokrat kot Alicio. mahač Pa tale Laisha je sploh kaj dobra kot zlobnica ali je le povprečna Villana? moram rečt, da ni tak lepa sploh ne, a Ferdinando pa tukaj igra kmeta hehe sina Ferreru. strinja Jaz ti verjamem Toša3 fajn si to rekel. Ziher bo ful napeta in postulovna telenovela že gledam. klanjar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 14:42

Luka Daniela Castro noseča pri teh letih Surprised Oh ne vem no kaj naj rečem, nisem si mislil, da bo spet hotela otroka, ker ona že ima tri otroke. Cool Ja Daniela Castro je tudi meni lepa igralka a zadnje čase tudi ona samo zlobnice igra. Very Happy Vseeno pa čestitke za novega družinskega člana in upam, da bo še naprej igrala. Super novička Admin sem je zelo vesel. Wink
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 15:12

Nives Ma ne morem verjeti, da je spet noseča Daniela Castro pri teh letih, saj ima že dva otroka, a kljub temu upam, da bo z njo vse ok po porodu. Super igra tudi ona v telenovelah sploh v tej novejši kolikor sem gledala na youtube hehehe, želim si, da tudi njo vidim kdaj na pop tvju. Hvala za to krasno novičko od nje Admin. cheers Vso srečo pri porodu ti želim Daniela in čim manj bolečin, ko bo otrok prijokal na svet. Smile
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 08:29

Fico Presenečenje pa tako za vse nas, da pride nova mehiška telenovela na pop tv. si in to La Fuerza del Destino, ki smo si jo res vsi želeli takrat se spomnite. štopar Samo bom rekel, da notri igrajo res sami dobri igralci in da vidim, kako Lety spet igra dobro osebo hehe. Krasna novica. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:    Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 08:33

Fico Nič ne rečem, da je familija velika, saj prav Danijela pa je lepa, a draga Danijela želim ti predvsem vse ok pri naslednjem porodu, ker ti nebo tak lahko kot prvič in drugič. Shocked Rosalda imaš prav, tudi moja je tak rekla. A vseeno ti čestitam za novi naraščaj. Verjami luka, da vsaka igralka se po nosečnosti vrne nazaj v službo, saj mora imet denar in še slavo lahko izgubi hitro, no, da jo potem lahko pozabijo. Bo se vrnila boš videl hitro. Smile
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33060
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 08:52

Jacixa No zato telenovelo pa sem tudi jaz navdušena končno jo bomo videli! mahač Gledala bom jo zaradi tega, ker je mehiška in uživam ob mehiških telenovelah tak specialne, zapletene, lepe so, poleg tega igrajo tudi odlični poznani igralci. strinja [You must be registered and logged in to see this link.]

David Zepeda (Ivan) in Sandra Echeverria (Lucia) sta super par v tej telenoveli. I love you

Novice iz telenovel: - Page 7 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 08:57

Jacixa To pa ja ni tak strašna novica nič novega pari se dan danes odločajo ful pozno za naraščaj, pa ne zaradi tega, ker bi se varali. Neutral Ampak nasplošno je življenje dosti drugačne kot pred leti, pa še ta kriza hinavska je vdarila na nas Rolling Eyes Pri igralcih nea toliko igra tale vloga ampak nekaj drugega, da si dolgo iščejo partnerje in prave ne dobijo. To igralko sem enkrat gledala in lahko rečem, da je simpatična igralka a mi ni za neki vzor. Jaz pa ji tudi čestitam za novo nosečnost iz vsega srca, ter, da bo vse prestala dobro. Very Happy

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 11:54

Cecy Ona je zelo dobra igralka darilec nimam kaj reči, gledala sem jo že v Prepovedani strasti, kasneje pol v Pasionu, ki je bil prav tako na pop tv, pa sedaj igra v novi telenoveli Una familia con suerte ja Admin prav si zapisal hehe. Drugega nebom nič komentirala kot samo, da ji čestitam, če je ponovno zanosila saj ena izmed vseh, ki skrbi za nataliteto ljudstva hehe. queen
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: La Fuerza del Destino (Moč usode) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 15 Jun 2012, 07:55

Josel Zelo dobra novica Admin je tole ful vesel. cheers Se mi je kar zdelo, da bo tudi knam prišla ta zmagovalna telenovela, saj prav, že od negdaj nas pop tv razveseljuje z meh. telenovelami, zato ne vem zakaj nas nebi še sedaj. klanjar Res pa je, da tudi je ta tv. začela še predvajati ostale telenovele iz drugih držav, ki pa niso zanimive, enako tudi jaz jacixa pristaš mehiških telenovel. Igralci so sami dobri in uspešni, zato bo novela še toliko bolj gledana, pa tudi zaradi Lety Calderon, ki bo spet sijala v pozitivni vlogi. frajer
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Daniela Castro pri 42 letih ponovno zanosila:    Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 15 Jun 2012, 07:59

Fico Nič ne rečem, da je familija velika, saj prav Danijela pa je lepa, a draga Danijela želim ti predvsem vse ok pri naslednjem porodu, ker ti nebo tak lahko kot prvič in drugič. Shocked Rosalda imaš prav, tudi moja je tak rekla. A vseeno ti čestitam za novi naraščaj. Verjami luka, da vsaka igralka se po nosečnosti vrne nazaj v službo, saj mora imet denar in še slavo lahko izgubi hitro, no, da jo potem lahko pozabijo. Bo se vrnila boš videl hitro. Smile

Josel Zelo si vredu napisal fico tudi jaz tako pravim king Treba nataliteo pri nas nagrajevati drugače bomo izumrli. Čestitam za novi naraščaj Daniela in vse dobro naprej. ploskač
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Dec 2012, 10:45

Admin Pozdravček!

Naj vam sporočim veselo novico, na naše male ekrane televizije pop tv. si prihaja naj novejša mehiška telenovela Amor Bravio, po naše (Kot ukaže srce). Cool Telenovela se bo začela predvajati po izteku mehiške telenovele La que no podia amar in sicer (18. 12. 2012) ploska Pod to telenovelo se zapisuje spet producent Carlos Moreno iz njegovih uspešnih telenovel pri nas (Cuando me enamoro, En nombre del amor). Kot protagonistka, glavna igralca novele sta Silvia Navarro in Cristian de la Fuente. V tej telenoveli bomo spet videli priljubljeno čedno igralko Lety Calderon, ki je letos prav tako igrala v telenoveli (LDS) Alicio, ki pa je imela kratko vlogo. Glavno vlogo zlobnice ima Letica Calderon, glavno moško vlogo zlobneža pa ima Cesar Evora, prav tak poznan dober igralec. Igralsko zasedbo pa sestavljajo: Cristian de la Fuente, Silvia Navarro, Leticia Calderon, Cesar Evora, Olivia Bucio, Alex Sirvent, Flavio Medina, Laura Carmina, Alejandro Ruiz, Maria Sorte, Liset, Jose Elias Moreno, Rene Strickler, Valentino Lanus, Fernanda Castillo, Yolanda Ventura, Edy Vilard, Rogelio Guerra, Luis Gatica, Florencia de Saracho itd.

Odlična telenovela ponorel

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Novice iz telenovel: - Page 7 Tumblr_m8wzjuYyzB1rqzwymo6_250

Nazadnje urejal/a Admin Čet 20 Dec 2012, 13:48; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Dec 2012, 11:47

Nives Ooooooo kako odlična novica Admin. cheers cheers Sem zelo zelo vesela, da bom spet videla Lety Calderon v njeni novi zlobni vlogi, a ne preveč zlobni kot je igrala Carloto v telenoveli ENDA hehe. strinja Že nestrpno pričakujem ta dan 18.12., da si jo ogledam od A do Ž, ker je super telenovela vseh časov. ponorel ponorel Hvala za tole prekrasno novičko Admin. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimePet 07 Dec 2012, 07:50

Jacixa Ja Admin kaj res pride ta odlična telenovela k nam ja superrrrr bož. drevesce Zelo se že veselim, da vidim to super telenovelo, ter odlične igralce v njej. Vem, da Lety Calderon igra zlobnico, a je lušna blontna fulllll Razz Zelo sem vesela, da tudi vidim po dolgem času igralca Cristiana, ki je zelo dober in simpatičen igralec. Hvala za to novičko Admin. Wink

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeSob 08 Dec 2012, 12:47

Luka To pa je super, odlična novica Admin strinja Da bo ta telenovela AB predvajena tudi pri nas na pop. tv televiziji. ploska Moram te pohvaliti še pri tem, da si tak lepo naredil uvod za to novo svežo novičko. Razz Zelo se že veselim, da vidm Leticio Calderon v tej novejši vlogi čedne Isadore Lazcano. Telenovela je baje ful vrhunska in v vsakem delu bol napeta. Zato komaj čakam 18. decembra, da se telenovela začne predvajati. ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitimeNed 16 Dec 2012, 13:24

Mauro Res krasno novičko si dl gor Admin, zelo se že veselm te novejše telenovele Amor Bravio na našem kanalu pop tv ploska Sprva nism mogl verjt, ko sm vidl, da prihaja ta telenovela tudi knam Razz Igralska ekipa je fenomenalna v tej zgodbi, zares je Carlos res dober producent telenovel strinja Silvia in Leticia sta rs ful dobri igralki in predvsem lepi I love you Rad bi vidl kak bosta Cesar in Lety ponovno skup igrala, tokrt kt zlobneža. No promo iz novele Kot ukaže srce, sm že vidl dns na tv, in mi je zlo všeč klanjar Čeprv bi jz spremenil naslov za za to telenovelo. afro

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Novice iz telenovel:
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next