LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Novice iz telenovel:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109984
Kraj : Slovenija

Novice iz telenovel: - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:41

First topic message reminder :

Lahko si ogledate dnevno sveže novice iz sveta telenovel cheers

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] (orginalni naslov Televise estrellas), se morte registrirat

[You must be registered and logged in to see this link.] (url naslov).

Nazadnje urejal/a Admin Tor 05 Jan 2016, 13:06; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17988
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 20 Dec 2012, 13:04

Cecy Fantastična novica, hvala Admin mahač Kak pa sem jaz srečna, da je ta novejša lepa telenovela tudi pri nassss ponorel Zelo sem si jo želela videti na pop tv in sedaj jo res vidim, jeje. Vsi igralci imajo zelo dobro vlogo od Cristana, Leticia, Silvia, Jose Elis, Lisset, Olivia, Cesar, Rene in Florencia uživač V čerajšnjem delu sem zelo uživala, ko sem videla Lety v vlogi Isadore, lahko rečem le to, kako pa je Leticia lušna zelo čedna kot Isadora I love you ponorel Škoda, da ona nima glavne vloge.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20976
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 20 Dec 2012, 21:25

Nives Se strinjam s vsem kar si zapisala Cecy za telenovelo in zelo lepo si opisala 2.del. Novice iz telenovel: - Page 8 835976
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18503
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela: Amor Bravio (Kot ukaže srce) na pop tv.   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 30 Apr 2013, 18:56

Josel Ta mehiška telenovela pa je zelo napeta iz dneva v dan se vedno nekaj novega dogaja Very Happy Camla in Daniel sta končno skupaj, ampak pojma nimata kaj jima pripravljata Dionisio in Isadora Wink

Nazadnje urejal/a Josel Sre 08 Maj 2013, 19:45; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Mi corazon es tuyo (Moje srce je tvoje) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 21 Jan 2015, 09:59

Admin Lepo pozdrvljni!

Rd bi vm povedl to novico, da na nši televiziji  pop tv. si lahk spremljte novejšo mehiško telenovelo z naslvm Mi corazon es tuyo, kr po nše pomen (Moje srce je tvoje). strinja  Telenovela se je začela predvajati že z (5.1.2015) ob 15. 15 uri popldn uživač Pd to telenovelo se zapisuje producent Juan Osorio, ki je smo telenovelo malc spremenl, sj vsebuje velik napetsti, ljubzni, dogodivščin tr smha   kimar Ja verjel al ne v tj nvjši telenvli se bste, bomo tud nasmejli. V Mehiki je bila telenovela sprejeta za zelo dbro narto in prv tko glednst je pospšila nd povprčjm Cool Se pa ponvn v smi telenoveli vrstijo številni poznani mehiški igrlci, tko se z glvno vlogo je vrnila v telenovele lepa igralka Silvia Navarro, nazadnje odigrana njena vloge Camila v Amor Bravio in tko pa tud igralc  Jorge Salinas blesti z svjo nvo glvno vlgo. Kot glavna zlobnica pa se je tokrt preizkusila igralka Mayrín Villanueva, ki bi rada na vso moč razdvojila Feranda od Ane, pa ji bo uspel? Igralsko zasedbo pa sestavljajo: Jorge Salinas, Silvia Navarro, Mayrín Villanueva, Adrián Uribe, René Casados, Jorge Aravena, Carmen Salinas, Pablo Montero, Norma Herrera, Lisardo, Luz Elena González, Cecilia Galliano, Daniela Cordero, Karla, Daniela Romo, Victoria Camacho Polo Morin in še ostli drugi...

Krasna in zabavna telenovela mahač

Novice iz telenovel: - Page 8 19069

Novice iz telenovel: - Page 8 Silvia-navarro-es-ana Novice iz telenovel: - Page 8 Jorge-salinass-640x800 Novice iz telenovel: - Page 8 Rene-casados-es-bruno655 Novice iz telenovel: - Page 8 Corazon1 Novice iz telenovel: - Page 8 Diego-lascurain-640x800 Novice iz telenovel: - Page 8 Exclusiva-quieres-conseg Novice iz telenovel: - Page 8 Luz-elena-gonzalez-51012 Novice iz telenovel: - Page 8 Fabiola-campomanes640x96 Novice iz telenovel: - Page 8 Mi-coraz-n-es-tuyo Novice iz telenovel: - Page 8 Nando-polo-morin-640x960 Novice iz telenovel: - Page 8 Paulina-goto-fanny-640x9 Novice iz telenovel: - Page 8 Mi-corazon-es-tuyo478x26 Novice iz telenovel: - Page 8 Rafael-inclan640x960 Novice iz telenovel: - Page 8 Thumb2609003 Novice iz telenovel: - Page 8 Dr Novice iz telenovel: - Page 8 Lisardo-mi-corazon-es-tuNovice iz telenovel: - Page 8 Prenos Novice iz telenovel: - Page 8 Rene-casados-478x266 Novice iz telenovel: - Page 8 Se-enamoro-enrique-defen

Novice iz telenovel: - Page 8 Tumblrnadxjnnje91tiyr3ro

Novice iz telenovel: - Page 8 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Mi corazon es tuyo (Moje srce je tvoje) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 21 Jan 2015, 10:53

Cecy Pa to je super in odlična mehiška telenovela pleše Admin hvala, da si jo objavil, ker sem si mislila, da jo boste, kajti ima veliko gledanost ponorel Silvia in Jorge pašeta skupaj v tej novi telenoveli in prav tako ostali igralci. Imaš prav tudi jaz se ob njej ful nasmejim smeško Za Mayrin pa si nisem mislila, da bo zlobnica, nea ji paše ta vloga zlo vesel Če mene vprašaš mislim, da ji nebo uspelo, pa vsaki dan jo spremljam Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Mi corazon es tuyo (Moje srce je tvoje) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 21 Jan 2015, 11:26

Nives Lep pozdrav Admin lepa in hkrati vesela novička. cheers Vesela sem, ker si objavil to telenovelo na forum, saj je res smešna bolj. Tukaj bi pripomnila le za Silvio, da ima spet ravne lasje kot v telenoveli Amor Bravio. Osebno ji bolj paše razmršena frizura kot jo je imela že v eni telenoveli mislim da ravno v Cuando me Enamoro. strinja Spremljam jo takrat, ko imam čas in se poleg nje nasmejim. Jaz se sprašujem, kdaj bo okvirno prišla Lety Calderon nazaj igrat? Silvia je odlična mlada igralka, a ta dvojna vloga ji ne paše, ker bo izgubila oboževalke ali pa tudi ne. Pa lep dan še naprej vsem vam. štopar ponorel
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13531
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Mi corazon es tuyo (Moje srce je tvoje) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Jan 2015, 09:16

Rosalda Admin zelo je dobra ta mehiška telenovela Razz Sem kar zato, da je ta telenovela čisto drugačna od preostalih, da ni toliko nasilja in orožja notri bravo producent Juan ploska Jorge Salinas še vedno izgleda simpatičen, ja Silvia pa je tak lepa carica v tej zgodbi smeh Krasno, da si objavil to telenovelo, ker je zelo zanimiva in meni živahna mahač
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101071
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 11:46

Novice iz telenovel: - Page 8 2vii59e

Toša3 Izvedla se je nvica, da je mehiška igrlka Silvia Navarro zares noseča, katero spremljamo v novi telenoveli moje srce je tvje  afro Tako bo igrlka Silvia Navarro kmalu postala prvič  mama pri svjh 36 letih. Sprva ni htela, da se to tk hitr rzve, nto pa je nvičko jvno potrdila prko znane televizije hoy. Tako Silvia, kakor Gerardo Casanova naj bi bila presrečna ob novici, da bosta postala starša. Mi pa jima prv tko čestitmo! ploska

Kj prvte o tm forumci?

Novice iz telenovel: - Page 8 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13244
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 11:49

Fico Krasna novica Toša3 Razz Iii super je že čas, da ima otroka, saj tudi ona ni več tak mlada. Čestitam Silvia! cheers
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23133
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 11:51

Mauro Sj prv, sm vesel, da bo mamica pleše Čestitke Silvia pa to je dbra novica. mahač

Novice iz telenovel: - Page 8 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 11:54

Cecy Kaj res Toša3, jaaaa čestitke Silvia ploska Želim ti vse dobro pri nosečnosti in da se kasneje vrneš nazaj v telenovele, ker si dobra in lepa igralka ponorel
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 11:59

Admin Končn tud ona ponorel Sj pa se razume, da bo prišla nzj snemt telenovele formka Cecy, bo pa tud namenjala čs otrku kr je razumljiv Cool  Čestitm Silvia darilec

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:00

Josel A mama bo postala smeško Pol pa adijo lepa postava ali ne? Čestitke štopar
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32658
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:03

Jacixa Super sem vesela za Silvijo uživač In sedaj ima resnega moškega kolikor sem o njej razbrskala in prav je tako strinja Čuvaj se med nosečnostjo in česttiam ti klanjar

Novice iz telenovel: - Page 8 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13531
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:05

Rosalda Res je noseča Toša3 nisem mogla verjeti Embarassed Kateri pa te je toti njen izbrani moški Gerardo, nikjer ga nisem zasledila. Upam, da bosta srečna in čestitam obema uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:07

Nives Silvia iskrene čestitke ob nosečnosti in vse dobro naprej ti želim ponorel Sem vesela, da si končno postala mama. A jaz te bom razumela, če ne boš mogla vedno igrati kot igralka, saj se moreš posvečati ljubezni in otroku. pleše
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17080

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:09

Vikaluceria Čestitke iskrene za igralko Silvio ploska Jaz pa tudi upam, da se po tej nosečnosti tudi vrne, ker je meni tudi ful lepa in pristna igralka Smile
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12401
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:13

Cristzep Mora bit mama tudi ona in očitno sta se fajn dol dala, da sta tudi onadva spočela otroka v dvoje Čestitam ploskač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32658
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 12:16

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Cristzep Mora bit mama tudi ona in očitno sta se fajn dol dala, da sta tudi onadva spočela otroka v dvoje Čestitam ploskač

Jacixa Saj prav, da sta se tak ljubila, ko nekoga ljubiš si želiš tudi kaj z njim imet štopar In prej sem videla sliko, ko sta skupaj, saj pa nista slaba skupaj!

Novice iz telenovel: - Page 8 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19857
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Igralka Silvia Navarro je noseča:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePet 20 Feb 2015, 17:16

Luka Čestitke Silvia Navarro za naraščaj pleše Želim vama varno nosečnost, pri tem pa še naprej, da se imasta tako rada  kakor do sedaj ponorel Končno ena čudovita novica od nje hvala Razz
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Arijadne Diaz je prvič noseča in srečna:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 13:15

Admin Mehiška simpatična igralka Arijadne Dijas uradno potrdila, da je s svojim Markuson Ornelasom pričakuje prvega otroka  Very Happy Onadva sta se intervjirala za mehiško revijo Hola in to veselo novico delila z nami in njimi. Igralka je rekla, da je presrečna, da je v tretjem mesecu nosečnosti in da se že veseli  svojega poroda, ko bo na svet prijokal njun sinek. In sineku bi dala ime Diego. Dober prijatelj in igralec Jose Ron in igralka Michele sta ji čestitala in zažellea jima skupaj vse dobro.

Poznate Arijadne in vesta, da je bila en čas par z igralcem Josem Ronom? king

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela (Pasion y Poder), ne gledana veliko:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 13:25

Admin Nova mehiška  telenovela Pasion in Poder producenta Hose Alberta Castra, katera se je v Mehiki na Televisi pričela točno z 5. oktobrom lanskega leta (2015). V kateri telenoveli igrajo dobri poznani igralci: (Fernando Kolunga, Suzana Gonsales, Horhe Salinas, Marlene Favela, Michele Renaud in drugi ... ) Ni do sedaj požela neke velike gledanosti gledalcev, saj pripisujejo, da Fernando ni  tak, da bi lahko bil negativec, poleg tega je ta novejša telenovela zasegla komaj 3. mesto po gledanosti novel  silent Se pa je tudi nekja šušljajo, da se nista preveč razumela med snemanjem Fernando in Jorge, saj sta skoraj enaka letnika, ki se borita za obstoj protagonista ( glavnih vlog). Kako se bo telenovela naprej odvijala bomo videli?

Ste vedeli, da Fernando Colunga igra v tej novi telenoveli glavnega negativca (zlobneža)? In je vam tudi lepa tale mlada igralka Michele Renaud iz telenovele grehi preteklosti, ki smo jo videli tudi pri nas lani in v tej strast in moč? Razz

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Marija in njena vrnitev v telenovele v novi Corazon que miente:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 13:34

Admin Lepa mehiška pevka in tud igrlka Dulce Marija, je pripravljena, da se vrne nazaj v telenovele in da igra Cool Mal nzj se je pisl, da bi nj igrala dve vlgi v tej telenovli, a ksneje zvedla, da bo igrala eno negtivko iz nekdnje telenovele "Lavirinta strasti" ki se bo prv imenovla Corazon que miente in Dulce zaigrala prvič zlobnico v svojm igrnju na Televisi zlo vesel

Kj mente o tm, da bo Dulce Marija zlobnica v tj telenovli a ji bo pristjala vlga? afro

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Thalia zvezdna pevka, bi rada ponovno igrala v eni telenoveli:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 13:41

Admin Mehiški mediji potrdili, da lepa in zelo simpatična pevka in tudi mal igrlka Talija Smile Da nj bi se z letšnjm letm vrnila v eno telenvlo in snemala strnsko vlgo, kt gstja v telenvli. Rs je, da ona ni sedj velik igrala i snemala, a je priprvljena se potrdt, da bo se ponv vidla kt igrlka in v svji izbrni vlgi. Njena zdnja vloga igrlska je bila prd 16. leti z vlgo in telenovlo Rosalinda. Nto pa še posnela Marimar,Maria Mercedes in Maria la del barrio.

Kako ocenjujete njeno vrnitev, menite, da se bo odnesla v ponovnm igrnju vlge al ne? king

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 14:07

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Admin Sveža novica lepa, simptična mamica in igrlka Jacqueline Bracamontes se je vrnila v telenovle in tokrt ponvn s producentko Carlo Estrdo, ki ima na vrhuncu trioldno novlo živti, ljubiti, uživti življenja v pretklsti! Ime nove telenovle mehiške pa bo danes je čas za ljubezn hoy es para amar!pleše Jacxy je bila zlo navdušna z nvo vlogo, sj se rda vrne v telenovele, če le jo vlga interisuje in če ni prevč dlga. Tukj igra ženo z blontnimi lsmi, ki je zlo ljubča, prijzna in zvesta svjmu prtnerju in poklicu. Polg nje še bdo igrli znnai igralec iz novele A que no me dejas Ignacio Casano (Mauricio), Florencia de Saracho, Marco Mendez iz (pasion y podr), Jan kot njen mož, Hector Sandarzy, Daniela Romo, Andrea Lagareta, Alejandro Tomassi, Sergio Sendel in še drugi...

Ste vedli, da se bo Jacxy vrnila v telenovele in da bo snemala v novi telenovli lets? Cool

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:08

Nives Morem reči, da me je ta novička zelo presenetila Admin, ki si jo objavil za Jacky Bracamontes. Za Jacky res nisem vedela, kdaj točno se bo vrnila v svet telenovel in ful sem vesela, da se vrača v telenovelo, naslov telenovele je zelo dober. Bom spremljala njeno novelo, ko bo predvajana v Sloveniji. pleše Jacky končno se vračaš nazaj na televizijske ekrane, super lepa ženska si še vedno. ploska ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Thalia zvezdna pevka, bi rada ponovno igrala v eni telenoveli:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:13

Nives Ne vem kaj bi rekla za Thalio, ker že dolgo ni igrala v telenovelah in morda bi se obnesla v kakšni stranski vlogi, ki jo misli igrat, če se vrne v telenovelo, upam da ne bo v remake noveli igrala. Najboljša njena vloga je bila zame seveda Rosalinda in potem Marimar. ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Marija in njena vrnitev v telenovele v novi Corazon que miente:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:21

Nives Za Dulce Marijo bom rekla takole, če se bo dobro odrezala v vlogi negativke jo bo zares odlično odigrala, res pa ne bi vedela zdaj katero igralko bo zamenjala iz originalne telenovele v remaku. Ni mi pa všeč, da bodo naredili remake novelo in z naslovom labirint strasti, ki je bila daleč odlična telenovela z znanimi mehiškimi igralci takrat, še enkrat bi jo gledala, če bi jo le lahko. pleše ponorel zlo vesel Če bo zgodba v sami telenoveli zanimiva bom gledala, če pa ne bo gledljiva in zanimiva je ne bom spremljala. cheers
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Thalia zvezdna pevka, bi rada ponovno igrala v eni telenoveli:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:37

Admin Mehiški mediji potrdili, da lepa in zelo simpatična pevka in tudi mal igrlka Talija  Smile  Da nj bi se z letšnjm letm vrnila v eno telenvlo in snemala strnsko vlgo, kt gstja v telenvli.  Rs je, da ona ni sedj velik igrala i snemala, a je priprvljena se potrdt, da bo se ponv vidla kt igrlka in v svji izbrni vlgi. Njena zdnja vloga igrlska je bila prd 16. leti z vlgo in telenovlo Rosalinda. Nto pa še posnela Marimar,Maria Mercedes in  Maria la del barrio.

Kako ocenjujete njeno vrnitev, menite, da se bo odnesla v ponovnm igrnju vlge al ne? king

Cecy Kak te to, da se je ona tak odločila ne vem no silent Raje jo vidim kot pevko sedaj, ker dobro poje štopar To ne morem rečt, da se nebi znašla ponovo kot igralka, ampak malo je tudi padla že ven iz tega, ne ja pa ni 16. let igrala kot si napisal Admin Shocked Jaz ji želim vseeno srečno na snemanju nove telenovele Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:41

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Admin Sveža novica lepa, simptična mamica in igrlka Jacqueline Bracamontes se je vrnila v telenovle in tokrt ponvn s producentko Carlo Estrdo, ki ima na vrhuncu trioldno novlo živti, ljubiti, uživti življenja v pretklsti! Ime nove telenovle mehiške pa bo danes je čas za ljubezn hoy es para amar!pleše Jacxy je bila zlo navdušna z nvo vlogo, sj se rda vrne v telenovele, če le jo vlga interisuje in če ni prevč dlga. Tukj igra ženo z blontnimi lsmi, ki je zlo ljubča, prijzna in zvesta svjmu prtnerju in poklicu. Polg nje še bdo igrli znnai igralec iz novele A que no me dejas Ignacio Casano (Mauricio), Florencia de Saracho, Marco Mendez iz (pasion y podr), Jan kot njen mož, Hector Sandarzy, Daniela Romo, Andrea Lagareta, Alejandro Tomassi, Sergio Sendel in še drugi...

Ste vedli, da se bo Jacxy vrnila v telenovele in da bo snemala v novi telenovli lets? Cool

Cecy Ja fajna novička od te Jacqueline Razz Še vedno je lepa in lušna vidim po slikah in bi rada videla jo v tej telenoveli z to producentko Karlo cheers O pa bodo igrali poznani mehiški igralci z njo, ja super klanjar Oja tudi Daniela Romo sedaj že dolgo ni igrala, ja se veselim te telenovele, pa čeprav nebo snemana iz današnjih časov?
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Marija in njena vrnitev v telenovele v novi Corazon que miente:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:45

Cecy Sem vesela za Dulce Marijo Razz A ona meni ni bila nikoli tak vešč kakor Maite Peronni uživač Da se je nazaj vrnila v svet telenovel, sem vesela kaj drugega pa ne pa vso srečo ji želim pri igranju negativke, ni to tak lahko kot si misli geek
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela (Pasion y Poder), ne gledana veliko:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:51

Admin Nova mehiška  telenovela Pasion in Poder producenta Hose Alberta Castra, katera se je v Mehiki na Televisi pričela točno z 5. oktobrom lanskega leta (2015). V kateri telenoveli igrajo dobri poznani igralci: (Fernando Kolunga, Suzana Gonsales, Horhe Salinas, Marlene Favela, Michele Renaud in drugi ... ) Ni do sedaj požela neke velike gledanosti gledalcev, saj pripisujejo, da Fernando ni  tak, da bi lahko bil negativec, poleg tega je ta novejša telenovela zasegla komaj 3. mesto po gledanosti novel  silent Se pa je tudi nekja šušljajo, da se nista preveč razumela med snemanjem Fernando in Jorge, saj sta skoraj enaka letnika, ki se borita za obstoj protagonista ( glavnih vlog). Kako se bo telenovela naprej odvijala bomo videli?

Ste vedeli, da Fernando Colunga igra v tej novi telenoveli glavnega negativca (zlobneža)? In je vam tudi lepa tale mlada igralka Michele Renaud iz telenovele grehi preteklosti, ki smo jo videli tudi pri nas lani in v tej strast in moč? Razz

Cecy Fajn, da si objavil to telenovelo novo Admin, ja meni je všečččč ploska tak, da ne vem kako to oni gledajo, da ma malo gledanost nisem vedela. In vsi mehiški igralci notri, ki igrajo so mi dobri in všeč klanjar Colungota prvič gledam kot negativnega, pa lahko trdim, da odlično igra in da mu taka vloga še bolje pristaja kakor dobra uživač Igralci eni sploh moški tekmujejo radi med seboj, keri je boljši, a se bosta že pobotala. Ja meni je lepa ta Michele pa to je sestrična igralka od mehiške igralke Arijadne Diaz za katero si tudi danes napisal novičko o njenem naraščaju Razz
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Arijadne Diaz je prvič noseča in srečna:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:25

Admin Mehiška simpatična igralka Arijadne Dijas uradno potrdila, da je s svojim Markuson Ornelasom pričakuje prvega otroka  Very Happy Onadva sta se intervjirala za mehiško revijo Hola in to veselo novico delila z nami in njimi. Igralka je rekla, da je presrečna, da je v tretjem mesecu nosečnosti in da se že veseli  svojega poroda, ko bo na svet prijokal njun sinek. In sineku bi dala ime Diego. Dober prijatelj in igralec Jose Ron in igralka Michele sta ji čestitala in zažellea jima skupaj vse dobro.

Fico Jima privoščim Very Happy Videti sta skuaj lepi par, tako, da vse dobro naprej strinja Arijadne ni slaba igralka, manjka ji še kilometrina igranja kot igralki, a bo nekoč dobra igralka, ker lepa je tud!
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela (Pasion y Poder), ne gledana veliko:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:28

Fico Jaz pa bi najprej rad videl to novejšo telenovelo pri nas pa potem komentiral cheers Kajti telenovela ni videt slaba, saj igra notri dobra igralska smetana, če pa so v noveli zagrešili samo zgodbo pa jo naj rešijo hitro, dokler še več gledalcev ne izgubijo. Fernando Colunga za zlobneža bom tak rekl je pa ni za to vlogo, a prav je, da se poskusil je tudi v tej vlogi klanjar
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Thalia zvezdna pevka, bi rada ponovno igrala v eni telenoveli:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:29

Fico Lepa je Thalia kot pevka, kot igralka pa se mi ne dopade, nima področja za igranja, tak otroški obraz ma What a Face
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Marija in njena vrnitev v telenovele v novi Corazon que miente:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:31

Fico Mlada je še Dulce Marija naj se poskusi v vlogi negativke, da pokaže igralski talent, če ga ima veliko? afro
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:33

Fico Tale mehiška igralka tudi presneča, odkar je ratala mamica ni več tak v javnosti niti na televiziji. No razen od lanskega leta je ponovno neka voditeljica Very Happy Se sprašujem zakaj ni v telenovelah, je lušna pa bi lahko igrala, no to pa je novica, če je res, da bo igrala v tej telenoveli Razz In pa spet z isto producentko v čem je te fora?
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 10:36

Luka To, da se je lepa igralka Jacxy vrnila nazaj v telenovele me ne preseneča king Ker se vsaka igralka, ki nima več prihodkov v zasebnem življenju, rada vrne v svoj poklic, da ponovno veliko zasluži z kešom pleše In to Jacxy bo uspelo, ker še ni pozabljena igralka in super igra, pa tudi upam te, da bo te ta njena vloga odlična in da jo bomo oboževali v tej noveli? Razz Igralska zasedba je odlična, kolikor prebiram in nasploh bi rad pogledal njeno novejšo telenovelo in upam, da ona ostane v telenovelah, ker igra res dobro Cool
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Marija in njena vrnitev v telenovele v novi Corazon que miente:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 10:40

Fico Mlada je še Dulce Marija naj se poskusi v vlogi negativke, da pokaže igralski talent, če ga ima veliko? afro

Luka Dulce Marija je simpatična igralka in pevka Razz Kaj pa vem, mogoče ji nebo pristajala taka zlobna vloga, ker nima žilice za take vloge po mojem, ker ne zna se vživet v zlobnico. Poleg tega je prvič igrala zlobnico v mujers asesinas 3. pa baje ni bila dobra, tak, da dajmo se presentit z njeno novo vlogo Wink To pa drži in se strinjam Fico strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Arijadne Diaz je prvič noseča in srečna:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 10:44

Luka O lepo čestitam obema ploska Čeprav bolj poznam Arijadno, saj je ona bila prej punca od igralca Josa Rona ne? Tud vidi se da sta vredu par in jima želim srečo, za njega pa le vem, da je do sedaj igral v treh novelah in nazadnje le v AQNOMEDC z Florencio Saranchovo kot par. Nisem pa vedel, da sta Arijadne in Michele sestrični v realki Admin hvala pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela (Pasion y Poder), ne gledana veliko:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 10:50

Luka Kaj škoda Admin, če je tak confused Ker drugače spremljam to novejšo mehiško telenovelo na portalu foruma in sem ful vesel, da lahko gledam dalje ploska Fernando Colunga po moje je imel preveč protagonističnih vlog, zato je prav, da igra zdaj negativnega zlobneža, pa baje je dober strinja Suzana Gonzales pa tukaj zgledala na začetku koketica, a se kasneje izkaže, da je nedolžna in prav vredu in solidna, prijazna simpatična ženska. Ne prenaglimo se, telenovela še ima veliko delov pred seboj preden bo zaključena in se lahko stopnjuje akcija ali sama zgoda in doprinese nazaj veliko gledanost pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27660
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela (Pasion y Poder), ne gledana veliko:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 07 Jan 2016, 09:30

Tinaj8 Kaj pa vem Admin, nisem si še ogledal niti enega dela te novejše telenovele z Fernandom Colungom study Tako, da ne morem kaj komentirat, sem pa tudi jaz slišal, da tukaj igra zlobneža in zelo bogatega, uspešnega moškega z Suzano Gonzales strinja Če pride novela na našo televizijo, jo bom z veseljem si ogledal! cheers

Novice iz telenovel: - Page 8 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Arijadne Diaz je prvič noseča in srečna:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 07 Jan 2016, 09:33

Tinaj8 Nista tadva bila že dolgo par, od kar ona ni bila več z Ronom? king Moram pa povedat, da Arijadne vredu igra in ji želim še veliko vlog, ker se prav tako zna vživeti v svoje izbrene vloge, bravo Arijadne in čestitam obema, da bosta kmalu postala starša ploska ploska

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Thalia zvezdna pevka, bi rada ponovno igrala v eni telenoveli:    Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 07 Jan 2016, 09:36

Tinaj8 To pa me je presentilo, sploh ta novička od lepe Thalije Shocked A ni ona že pred dolgimi leti izjavila, da ne bo več nikoli igrala, očitno se je vgriznila v prst in bi rada spet igrala in bila slavna v igranju, če ni v petju? Njo pa res ne razumem, ampak je to čisto njena odločitev kaj misli storiti, drugače pa kot pevka mi je odlična in rad poslušam njene pesmi, če so mi dostopne ploskač

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrnila v telenovelo 2016 (Hoy es para amar)   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeČet 07 Jan 2016, 09:40

Tinaj8 Jacqueline Bracamontes se je vrnila nazaj v telenovele, pa ne morem verjeti uživač Kje te je hodila tak dolgo, da že prej ni nič igrla, pa lepa je Razz  in ima igralski talent, pa se je pustila zmanipulirat in raje šla vodit neke odaje, ki so čisto aut in mimo same nje scratch No, ker se je vrnila še ne pomeni, da bo ostala v telenovelah, ne, ker lahko, da je sklenila dve letni pogodbi z podpisom ali samo 3. pol pa spet adijo novele in bo kaj drugega počela pleše Drugače pa sem srečen, da bo igrala v novi telenoveli in da jo spet vidimo v njih! klanjar No in kak ji je ime v tej telenoveli?

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 30 Avg 2016, 14:34

A Lp pozdrvčk! Razz

Nj vm sprčm veslo in svžo novico, da na nši televiziji pop tv. si bste lahk spremljal nvejšo mehiško telenovelo z naslvm A que no me dejas (Ostani z menoj) uživač Telenovelo bste lahk začel gledat od jutri nprej in sicr od (31. 8. 2016) vsk dn ob 14. 35 uri. In jasn pd to mehiško telenovelo se zapisuje producent Carlos Moreno. Razdeljna je na dve sezoni kr pomen, da vsebuje vse skup 141 delv. V smi novi telenoveli je ogrmn ljubezni, zavidnja, ljubsumja, dogodivščin tr zlbnsti. Telenovela ostani z menoj je pospešila veliko glednst v Mehiki in prv tko si tud zaslužila ngrdo Televise iz podelitve prestižnh ngrd tv. novelas darilec Po dlgi vrnitvi se je v telenovele vrnila simptična, lepa igrlka Camila Sodi, ki ima tud glvno vlgo, polg nje pa tud blsti igrlc Osvaldo Benavides z glvno mško vlgo. V telenoveli bmo tud videli lpo Leticio Calderon v vlgi Ines s ktero je tud bila nagrjena in okrnana za njbljšo igrlko telenovel king Za vlgo glvne zlobnce, pa je tokrt zaigrala igrlka Laura Carmine, pletkri prti svji sestri, svji družini in še ostlm, sj nikakr ne dovli, da bi bl nkdo bl srečen od nje. Igralsko zasedbo pa sestavljajo: Osvaldo Benavides, Camila Sodi, Arturo Peniche, Leticia Calderon, Alejandra Barros, Laura Carmine, Lisset,  Alfonso Dosal, Cecilia Gabriela, Alfredo Adame, Brandon Peniche, Ignacio Casano, Erika Buennfil, Cesar Evora, Florencia Saracho, Eva Cedeno, Jade Fraser, Maribe Lancioni, Martha Julia, Salvador Zerboni, Odiseo Bichir, Socorro Bonilla, Moisés Arizmendi in drgi.

Čudovita in lepa telenovela štopar

Novice iz telenovel: - Page 8 Ti

Novice iz telenovel: - Page 8 9 Novice iz telenovel: - Page 8 6 Novice iz telenovel: - Page 8 21 Novice iz telenovel: - Page 8 16 Novice iz telenovel: - Page 8 Aqnmd-ines Novice iz telenovel: - Page 8 Aqnmd2-parejas7-kopija Novice iz telenovel: - Page 8 3 Novice iz telenovel: - Page 8 4 Novice iz telenovel: - Page 8 Cq5damthumbnail624468 Novice iz telenovel: - Page 8 5 Novice iz telenovel: - Page 8 Lisset Novice iz telenovel: - Page 8 132301276460806555401438 Novice iz telenovel: - Page 8 35 Novice iz telenovel: - Page 8 13 Novice iz telenovel: - Page 8 11 Novice iz telenovel: - Page 8 Cdn1uvnimgcom Novice iz telenovel: - Page 8 71itqq Novice iz telenovel: - Page 8 20160120133157122 Novice iz telenovel: - Page 8 Aqnmd2-parejas4 Novice iz telenovel: - Page 8 Aqnmd2-parejas4-kopija Novice iz telenovel: - Page 8 Ignacio Novice iz telenovel: - Page 8 Seeejpg594723958 Novice iz telenovel: - Page 8 Aqnmd2-protagonistas7 Novice iz telenovel: - Page 8 Cdn3uvnimgcom Novice iz telenovel: - Page 8 Cq5damthumbnail624351 Novice iz telenovel: - Page 8 20 Novice iz telenovel: - Page 8 34

Novice iz telenovel: - Page 8 Hd-5112-a-que-no-me-deja

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Naslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 30 Avg 2016, 15:24

N Dober dan Admin naj povem, da sem zelo vesela novičke, ki si jo objavil danes in veselo bom spremljala A que no me dejas telenovelo na pop tv do druge etape, ker prva mi je zanimiva in napeta, saj druga mi preveč ni noter so namreč povabili znane igralce in veliko mladih potem noter igra. Najboljša telenovela od najboljše igralke Leticie Calderon bo na Pop tvju juhuhu in znana zasedba mehiških igralcev kul, dolgo smo čakali na novelo morem reči ponorel ponorel Ful sem vesela, da bom zvedela vse o tisti norici, ki jo igra Alejandra Barros zakaj je takšna v noveli res me zanima. štopar štopar Prelepe slike sta z moderatorjem našla vau ploska ploska Bom gledala začetek jutri komaj čakam uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13343

ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 30 Avg 2016, 15:35

L U vesela sem, da bom lahko gledala to telenovelo pri nas, ful je čudovita štopar In nasploh sama poznana mehiška igralska elita igra tukaj jejej ponorel ploska Zelo lep uvod Admin si nardil za predvajeo novejšo telenovelo na televiziji Razz Zgodba je ful napeta in me ful zanima kak se bo odvijala do konca? Hura naj se prične že king
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimeTor 30 Avg 2016, 23:18

J Pozdravček Admin Razz Ja seveda sem vesel, da bo ta mehiška telenovela predvajena pri nas tudi ponorel ponorel saj je zelo odlična, lepa in izvrsna, kot zgodba štopar In tudi v njej igrajo poznani igralci, tudi Lety, ki jo želim že videt v tej vlogi protagonistke, ki je zelo lepa in ji paše Razz Nestrpno bom čakal do tiste ure, ko se bo začel predvajat prvi del, no pa tudi zanima me kako se je v vlogi glavne zlobnice znašla ta Laura morda vredi bom videl? Cool
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitimePon 05 Sep 2016, 08:37

F Kakšen lep in jedrnat uvod si nardil Admin za novo mehiško telenovelo pri nas Razz Moram povedati, da mi je zelo všeč, saj je sam začetek telenovele ful napet in oster What a Face Vsi igralci so zanimivi in vsak po sebi igra ful dobro svojo izbrano vlogo. pleše Kot prvo glavna igralca sta zelo simpatična in ful pašeta skupaj strinja Telenovela je zelo dolga ja kvalitetna ne samo čudovita in Leticia kot Ines zažiga saj to lahko povem luškana Razz Nuria je zlobna ne, zakaj pa potem kaže ono norico, da je zlobna kako že Julieta ali sta obedve? Gledam vsak dan to telenovelo, ker me pritegne in mi je res lepa. Cool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Novice iz telenovel:
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next