LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Novica od Lety Calderon

Go down 
+11
Toša3
Josel
Tinaj8
Fico
Cecy
Rosalda
Mauro
Fenila
Nives
Luka
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 08 Feb 2010, 16:33

First topic message reminder :

Ta stran, je namenjena svežim novicam od igralke Leticia Calderon Razz
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon ponovno predstavila svojo prvo knjigo o sinku:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeČet 25 Nov 2010, 20:28

Nives je napisal/a:
Luka in Aneja9. smo že trije, ki ji bo radi videli v živo in upam, da jo še vsaj enkrat vidim, si tega pune želim. Wink


Enako smeškec ful

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi, za pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeČet 09 Dec 2010, 18:58

Novica od Lety Calderon - Page 7 Ne1610photo011.th

Lety Calderon (8.12.2010), se je udeležila humanitarne udeležbe v Mehiki za pomoč otrokom s posebnimi potrebami, ter ob tem izkoristila priložnost in še z veseljem omenila svojega sina Luciana in njeno uspešno knjigo. Lety je zaupala ljudem predvsem tudi to, da otroci s posebnimi potrebami so zelo drugačni, a hkrati tako dobri, da nemoreš očem verjeti, potrebujejo več naklonjenosti, več ljubezni, več pozornosti, veliko razumevanja, moraš biti znjimi potrpežljiv.... Ker je Lety tako dobrosrčna igralka je tudi podarila nekaj tisoč eurov za tole humanitarno predstavitev, ona je bila prekrasno lepa, oblečena v rdečo krajšo obleko in s petimi lasmi.


Kaj si pa mislite vi o njej? darilec

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi, pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 20 Dec 2010, 08:49

Res sem vesela, da je ponovno predstavila svojo knjigo in kar je izjavila za otroke s posebnimi potrebami, se strinjam z njo. Na sliki je lepa kakor vedno. Admin hvala za novičko, sem ful vesela za to. ☀
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi, pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 20 Dec 2010, 11:10

Res lepa Lety, tudi rdeča barva ji pristoji. Res je dobra duša ona, da pomaga ostalim in zna prisluhnit drugim. Čestitam za knjigo Leticia cheers
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi , pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 20 Dec 2010, 21:56

Tukaj se opazi kako je velikodušna in dobrosrčna igralka Lety. Res je lepa tudi v rdeči obleki nikaj. Admin hvala za to novičko od nje, lepa fotka. Wink
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi , pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 21 Dec 2010, 10:30

Super nova novica od nje. Lepa v rdeči obleki, samo zakaj ima spete lasje Sleep Fajn, da Leticia toliko pomaga drugim, me pa samo nekaj zanima gdaj bo nehala promovirati svojo knjigo. :cherry:

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi, pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 22 Dec 2010, 10:54

Res lepo od Lety, da pomaga rada drugim otrokom, čedna je ploska Ja nevem jaz kaj te moti Tinaj8 to pri Lety, saj pa je njena stvar kako dolgo bo promovirala knjigo se ti ne zdi. besen

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi , pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 22 Dec 2010, 11:03

Luka je napisal/a:
Tukaj se opazi kako je velikodušna in dobrosrčna igralka Lety. Res je lepa tudi v rdeči obleki nikaj. Admin hvala za to novičko od nje, lepa fotka. Wink


se strinjam tudi jaz, vse kar počne Leticia je odlično. Da pa je prijazna igralka in lepa že vemo dolgo... strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na humanitarni udeležbi , pomoč otrokom:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSob 25 Dec 2010, 13:51

Rosalda je napisal/a:
Luka je napisal/a:
Tukaj se opazi kako je velikodušna in dobrosrčna igralka Lety. Res je lepa tudi v rdeči obleki nikaj. Admin hvala za to novičko od nje, lepa fotka. Wink


se strinjam tudi jaz, vse kar počne Leticia je odlično. Da pa je prijazna igralka in lepa že vemo dolgo... strinja

Se strinjam, lušna je Lety in vedno se pokaže kako dobra oseba je ona. farao
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 28 Dec 2010, 13:26

Novica od Lety Calderon - Page 7 Leticiacalderon09031043.th

Lepa igralka Leticia Calderon se vrača po vlogi zlobne tete Carlote v En nombre del amor (V imenu ljubezni), z vlogo v novi televisini telenoveli La Fuerza del Destino. Njen lik se bo imenoval Alicia in bo mama Ivana (David Zepeda). Telenovela so bo v Mehiki začela predvajati 14.03. nadomestila bo Cuando me Enamoro. Polg nje še bodo igrali poznani meh. igralci: David Zepeda, Marisol del Olmo, Kika Edgar, Marcelo Cordoba, Leticia Perdigon, Gabriel Soto, Alejandro Tomassi, Ferdinando Valencia, Juan Ferrera, Lucero Lender, Sandra Echeverria in drugi... Producentka te nove telenovele je : Rosy Ocampo.




Kaj pravite o Lety? strinja

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11


Nazadnje urejal/a Admin Sre 05 Jan 2011, 14:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 31 Dec 2010, 14:59

Vauuu, kako odlična novička od Lety, ful sem vesel, da igra v novi telenoveli spet. Čeprav je v novi Cuando me enamore nisem še videl, bi jo pa zelo rad v tej novejši telenoveli in sem vesel, da bo po dolgem času spet igrala mamo ful ji paše taka vloga. Ful, ful sem srečen, da spet igra jupi. Bravo Lety ponorel ploska
Hvala ti Admin za tole lepo novičko od nje.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 31 Dec 2010, 20:38

Se strinjam s teboj Luka, kar si napisal. Tudi jaz sem zelo vesela, da jo bom videla spet v novi telenoveli in na sliki je lepa v tej obleki kakor vedno. Admin hvala ti za to lepo in krasno novičko. cheers ponorel
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSob 01 Jan 2011, 15:39

Kaka super nova novica nisem vedela, res sem srečna, da Lety bo spet igrala. Torej ta telenovela se začne januarja snemati in še David Zepeda bo igral znjo jupi in ostali poznani igralci... cheers
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeNed 02 Jan 2011, 22:12

Kajjjjjjjjj, ja super, da bo igrala v novi telenoveli se veselim. No Leticia Calderon vendar postaja spet aktualna igralka, me samo zanima kašna bo v tej vlogi mame? darilec

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 03 Jan 2011, 11:21

Tudi jaz sem presenečena, da bo Lety igrala v novejši telenoveli, torej se je res držala dogovora, ki je ga izrekla, res lepo. Zgleda, da bo videt vredu telenovela, glede nato, da ni remika super, komaj čakam, da vidim Lety. klanjar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 03 Jan 2011, 11:36

To pa je novička meseca hehe, lepo za Lety, da bo igrala v novi vlogi, da malo pozabimo na zlobno Carloto, ker meni, kot Carlota ni bila všeč. Samo kako to, da bo mamo igrala Davidu Zepedu, saj onadva bi lahko bila ljubimca ali pa brat in sestra, aja Admin in gdo je producent te nove telenovele? frajer

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 03 Jan 2011, 14:17

Res, joj kako lepo od nje, da jo bomo videli v novejši telenoveli. Leticia zakon si, pa še poznani meh. igralci bodo igrali super, vem, da bo Lety lušna v telenoveli, čeprav bo imela vlogo mamice. ploskač
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Jan 2011, 14:52

Tinaj8 je napisal/a:
To pa je novička meseca hehe, lepo za Lety, da bo igrala v novi vlogi, da malo pozabimo na zlobno Carloto, ker meni, kot Carlota ni bila všeč. Samo kako to, da bo mamo igrala Davidu Zepedu, saj onadva bi lahko bila ljubimca ali pa brat in sestra, aja Admin in gdo je producent te nove telenovele? frajer


Tinaj8 kaj ti slabo bereš ali vidiš bol na pol 12. frajer Producentka je Rosy Ocampo.

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Jan 2011, 19:32

Admin je napisal/a:
Tinaj8 je napisal/a:
To pa je novička meseca hehe, lepo za Lety, da bo igrala v novi vlogi, da malo pozabimo na zlobno Carloto, ker meni, kot Carlota ni bila všeč. Samo kako to, da bo mamo igrala Davidu Zepedu, saj onadva bi lahko bila ljubimca ali pa brat in sestra, aja Admin in gdo je producent te nove telenovele? frajer


Tinaj8 kaj ti slabo bereš ali vidiš bol na pol 12. frajer Producentka je Rosy Ocampo.

Joj nisem videl prejšne strani, vredu je Admin. Suspect

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila


Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 91865
Join date : 21/05/2010
Kraj : Kidričevo

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 07 Jan 2011, 10:58

Kako dobro, da bo Lety spet igrala v novi telenoveli, moja Lety I love you
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 21 Feb 2011, 10:22

Aneja9 je napisal/a:
Kako dobro, da bo Lety spet igrala v novi telenoveli, moja Lety I love you



lepo, da se je tale igralka vrnila v telenovele po dolgih 5 letih. afro
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 22 Feb 2011, 20:31

Josel je napisal/a:
Aneja9 je napisal/a:
Kako dobro, da bo Lety spet igrala v novi telenoveli, moja Lety I love you



lepo, da se je tale igralka vrnila v telenovele po dolgih 5 letih. afro


to pa res, sem jo pogrešala. Wink
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 22 Feb 2011, 21:14

Cecy je napisal/a:
Josel je napisal/a:
Aneja9 je napisal/a:
Kako dobro, da bo Lety spet igrala v novi telenoveli, moja Lety I love you



lepo, da se je tale igralka vrnila v telenovele po dolgih 5 letih. afro


to pa res, sem jo pogrešala. Wink


Veš cecy vsi smo jo, sicer pa smo eni vedeli, ko se je vrnila v telenoveli 2006, heridas de amor. klanjar

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 22 Feb 2011, 21:16

to vem Admin, samo jaz je v tej telen. pač nisem videla, da se je vrnila, sem pa jo nazadnje gledala v Amor real telen, preden je postala mamica 2003. darilec
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 22 Feb 2011, 21:20

imaš prav, to je posnela, ko je bila noseča, pol pa je šla na dopust porodniške do leta 2006. frajer

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 22 Feb 2011, 21:21

ja, ja tako je vse veš superrrrrr. Wink
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La fuerza del destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 23 Feb 2011, 11:52

Fajn, da se je vrnila, sem prav vesela in sedaj upam, da bomo videli to njeno novo telenovelo La fuerza del destino na našem slovenskem programu Pink.si. Smile
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 23 Feb 2011, 20:30

Nives je napisal/a:
Fajn, da se je vrnila, sem prav vesela in sedaj upam, da bomo videli to njeno novo telenovelo La fuerza del destino na našem slovenskem programu Pink.si. Smile


Jaz bi sicer želel/la, da bi kazali to telenovelo novo na pop tv, samo če pa ne bi pa tud gledal na pink. si štopar
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 25 Feb 2011, 10:16

Josel je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Fajn, da se je vrnila, sem prav vesela in sedaj upam, da bomo videli to njeno novo telenovelo La fuerza del destino na našem slovenskem programu Pink.si. Smile


Jaz bi sicer želel/la, da bi kazali to telenovelo novo na pop tv, samo če pa ne bi pa tud gledal na pink. si štopar

Veš josel, jaz bi jo tudi rada gledala na pop tv, tak domače mi je te. I love you
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli: (La Fuerza del Destino)   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 18 Apr 2011, 14:51

Cecy je napisal/a:
Josel je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Fajn, da se je vrnila, sem prav vesela in sedaj upam, da bomo videli to njeno novo telenovelo La fuerza del destino na našem slovenskem programu Pink.si. Smile


Jaz bi sicer želel/la, da bi kazali to telenovelo novo na pop tv, samo če pa ne bi pa tud gledal na pink. si štopar

Veš josel, jaz bi jo tudi rada gledala na pop tv, tak domače mi je te. I love you


Se strinjam zvama josel, cecy strinja
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 09 Maj 2011, 20:07

Novica od Lety Calderon - Page 7 21562418269321511666110.th Novica od Lety Calderon - Page 7 21554318289303176334610.th Novica od Lety Calderon - Page 7 24034318457778492820410.th

Lety Calderon (3.5.2011) se te dneve potepa po Evropi, saj je izjavila v enem intervjuju na ameriški televiziji bbc. V Evropo je zašla zaradi tega, ker je morala priti na neki dolgi intervjuj za odajo, ter za uspešno revijo Bold. Z nastopom v tej pogovorni odaji, je Lety blestela v lepoti, kokor vedno, imela je še sexy plavo oblekico krajšo, ter spuščene lasje, kar ji ful paše. Nastopila je tudi v eni dobri reklami, za promocijo reklame Medicina iz laboratorija skupaj z Oskarjem Delgado in infektologom Gerardom Cassanova. Reklama precej govori o različnih medicinskih pripomočkih za človeka. Leticia Calderon sedaj, ko snema novo osebo Alico Vilagomez v telenoveli La fuerza del destino najde prav tako čas zase, da ga zapolni s svojimi potrebami, zraven sinovovih. V tistem času, ko je odsotna skrbi za njuna otroka njena najboljša mama in njena tetka. Da je bila Leticia že letos v Evropi dvakrat v Milanu, Nemčiji, Čikagu... Se bi znalo zgoditi, da se oglasi pri nas, saj za dva dni???

Kaj pa vi pravite, bi vam bilo všeč, če bi Lety spet videli v živo v Sloveniji? cheers


_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 09 Maj 2011, 21:08

Lušna Lety, a tak po Evropi hodi, pa nemore prit k nam. Super, da si objavil novejšo novico od nje Admin hvala. I love you Nemorem verjeti, da tudi reklame snema superrrrrr, rada bi jo videla, se razume, da bi jo rada še enkrat videla v živo pri nas, a nimam nekega upanja. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 10 Maj 2011, 07:44

Leticia Calderon je v vsem precej dobra, super je bila v tej odaji. Jaz mislim, da nebo več prišla knam tako mišljenje imam, poleg tega več nima tak glavnih vlog protagonistke. Very Happy

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 10 Maj 2011, 08:03

Leticia je zmeraj lepa pa ni važno kaj dela, kje hodi. ☀ Meni je zelo všeč, če hodi po Evropi nič nebi imela proti, če bi se pri nas oglasila, a vem, da imamo malo možnosti, ker je nobeden nepovabi.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 10 Maj 2011, 15:12

Admin, prvo ti hvala za novo novičko od Lety, vedno lepa na slikah je ona in prav presenečena sem nad tem, da se potepa po Evropi, baje ma neke intervjuje. Naj pride še do nas, da jo vidim v živo še enkrat, ker je ful vredi igralka. Smile
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 10 Maj 2011, 20:46

Super slike Admin hvala za svežo novico o njej. Čudovita je res v tej plavi oblekici in vedno lušna. darilec Saj prav, če se malo potepa po Evropi, tudi jaz bi bil vesel veš cecy, če bi ponovno prišla k nam v Slovenijo. Točno tako je nives ona je fenomenalna igralka. I love you
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeČet 12 Maj 2011, 09:03

Fantastično, da Lety toliko potuje, kaj pa snemanje ali snema sedaj? tongue Res je kar si napisala Nives, Luka, Cecy, super čedna je bila, samo knam mislim, da nebo prišla več. Saj naši ustanovitelji povabil niso navdušeni več nad turisti, če ne potegnejo keš, kaj češ pač je to pravna država.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 13 Maj 2011, 13:42

Josel je napisal/a:
Fantastično, da Lety toliko potuje, kaj pa snemanje ali snema sedaj? tongue Res je kar si napisala Nives, Luka, Cecy, super čedna je bila, samo knam mislim, da nebo prišla več. Saj naši ustanovitelji povabil niso navdušeni več nad turisti, če ne potegnejo keš, kaj češ pač je to pravna država.

Super si ti povedal glede pravne države klanjar Je pa res, da bi tudi jaz Leticio Calderon še enkrat videl pri nas v Ljubljani, saj knam bi lahko prišla. Super lepa je bila v Evropi, torej sta z Erico težki prijateljici? no kulll. zvezda

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011, 17:04

Kaj res je bila v Evropi zanimivo od nje, a na nas je pozabila. Lepa, lušna Lety Calderon je bila v odaji, hvala res za svežo novico od nje Admin in lepo se imej. Smile
Nazaj na vrh Go down
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila


Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 91865
Join date : 21/05/2010
Kraj : Kidričevo

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon se potepa po Evropi:    Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePon 27 Jun 2011, 16:43

Lušna Lety Calderon v tej odaji super je onaaa, moja Leticia. I love you
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 01 Jul 2011, 09:59

Novica od Lety Calderon - Page 7 25398919278094410788810.th

Leticia Calderon mehiška igralka (25.6. 2011), se je udeležila s svojim sinom Carlosom nogometne tekme. Na tekmo je šla predvsem zaradi tega, da je svojemu malčku izpolnila željo, namreč Carlos je hotel spoznati meh. nogometaša, ki je zelo dober igralec. Leticia, kot dobrodušna, dobra mama mu je to željo izpolnila, saj je ona prav tako uživala na tekmi in se znjim veselila. Leticia je bila lepo poletno oblečena in nosila je temna očala na nogah pa je imela obute sandale, da je nebi hitro prepoznali njeni oboževalci. Lety pravi, da ima rada nogomet, rada ga tudi gleda, a nebi ga nikoli igrala, saj je to samo šport za moške. Najbolj je bila Leticia vesela, ko je mali Carlos videl željenega nogometaša Eduarda, dobil njegov avtogram in se slikal z njim.

Ali mislite, da Leticia navija za Civass ali Mexico in kaj mislite o tem? Wink

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 01 Jul 2011, 11:29

Ma sem ful srečna, da je Lety tako dobra mamica res ploska In mi je tudi všeč, da ob prostem času zelo uživa, poleg teg da je tudi v bolj preprosti odpravi, ko ne igra v filmih lepaaaa. Razz Črne očale ji ful pristojijo in vesela sem, da se je njenemu sinku Carlosu želja uresničila, rada te imam Leticiaaa. I love you Hvala za novičko od Lety, moderator Toša3.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 01 Jul 2011, 12:37

Zelo lepo od Lety, ki je presenetila svojega sinčka Carlosa s tem. Zelo dobra mama je ona in lepa je bila oblečena na tekmi. Z njo se strinjam, kar je povedala, da je to šport večinoma za moške hehe. Lety uživaj še naprej kjerkoli si. Hvala Toša3 za veselo novičko. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 01 Jul 2011, 12:40

Super novica od nje, res je vredu simpatična mama, ampak glih sandalov nebi rabla imeti obutih, če gre na nogometno tekmo. Kako jo je le gledal meh. nogometaš Eduardo hehe kimar Se pa strinjam očala ji res pašejo cecy. afro

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimePet 01 Jul 2011, 19:54

Končno sveža novička od Lety Calderon, to, da je bila na nogometni tekmi je res super, saj stem izkazuje ljubezen do svojega sineka Carlosa, ki ga ima zelo rada. Oblečena je res bila super, mene pa sploh ne motijo sandali njeni Tinaj8, pač jih je imela. Se strinjam cecy tudi v preprosti obleki je lepa. Mislim, da Lety navija za Mexico bolj kot za Chivas. darilec
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSob 02 Jul 2011, 18:43

Lepa novica od Lety nikaj, joj, da ni kje spoznala Eduarda Fornanza odlični meh. nogometaš. Res je Leticia vredu, da je to željo izpolnila svojemu sinu, sicer pa že od negdaj vemo, da je dobra duša ona. Tudi lepo je izgledala v preprosti obleki. darilec

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeNed 03 Jul 2011, 10:13

Zelo lepo od Leticie, da je sinu uresničila skrito željo, res je posebna mamica, ki si zasluži medaljo. No prav lepa je tudi bila zame na tekmi, saj njej vse paše se mi zdi. Hvala Toša3 za novičko od nje. mahač
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeTor 05 Jul 2011, 16:07

Res krasna novička od Lety Calderon Toša3, meni je bila vredu oblečena ker ji res vse pristoji. No mali Carlos pa je le bil srečen, da se mu je želja uresničila, res fajnnnn strinja Čudovita je Leticia.
Nazaj na vrh Go down
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila


Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 91865
Join date : 21/05/2010
Kraj : Kidričevo

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 20 Jul 2011, 10:38

Fico je napisal/a:
Res krasna novička od Lety Calderon Toša3, meni je bila vredu oblečena ker ji res vse pristoji. No mali Carlos pa je le bil srečen, da se mu je želja uresničila, res fajnnnn strinja Čudovita je Leticia.


Vse je to res, pa še skrbna mama je Lety marsi gdo bi si želel tako mamo imeti. I kakiga lepega sineka ima Leticia, že dolgo ga nisem videla. Lety je zakon lušna igralka. I love you
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon s svojim sinom Carlosom na tekmi:   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitimeSre 20 Jul 2011, 11:11

Mauro je napisal/a:
Lepa novica od Lety nikaj, joj, da ni kje spoznala Eduarda Fornanza odlični meh. nogometaš. Res je Leticia vredu, da je to željo izpolnila svojemu sinu, sicer pa že od negdaj vemo, da je dobra duša ona. Tudi lepo je izgledala v preprosti obleki. darilec


Se strinjam ja mauro ona zna vedno presenetit kot nas oboževalce, tako tudi svoja otroka. Lepa je, hvala za novo novičko od nje Toša3. Cool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novica od Lety Calderon - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Novica od Lety Calderon
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 11Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Novice iz telenovel:
» Igralke iz telenovel:
» Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: