LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Novica od Lety Calderon

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2860
Točke forumske karme : 10110389
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 08 Feb 2010, 16:33

First topic message reminder :

Ta stran, je namenjena svežim novicam od igralke Leticia Calderon Razz
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1860
Točke forumske karme : 2101482
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 21 Sep 2011, 22:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Te dni je znana mehiška igralka Leticia bila na zabavi s igralcem Rogelio Gueera. Sama je izjavila, da se je imela krasno, saj je ponovno srečala tukaj kar nekaj znancev, ki jih pozna. Od igralcev do njenih prijateljev in prijateljic, no na tej zabavi je bila tudi Victoria Ruffo in Juan Pablo Gamboa. Kot smo vajeni pri Lety je vedno urejena, lepa a poleg vsega je presenetila spet s krajšo frizuro, saj je si spet postrigla dolge lasje. No ni samo bilo presenečenja s novo frizurco ampak, da si jei Lety lasje pobarvala dat na rdečo erjavo. Čeprav je čedna igralka, nekateri trdijo, da ji nena preveč paše ta barva. Neutral

Kak se pa vam zdi Leticia Calderon z novo frizuro in novo barvo? Shocked

Novica od Lety Calderon - Page 8 Toe_co10
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28063
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 09:13

Me veseli, da se ona zabava saj prav tak, a spet ni mogla obdržat svoje dolge lasje ma ne razumem jo. Zna pa vedno presenetit to sem že večkrat opazil. No mislim kaka pa je, ta barva ji sploh ne paše se strinjam steboj. frajer Hvala za novico od nje.

Novica od Lety Calderon - Page 8 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13644
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 09:27

Lepa novička, no čeprav sem pristaš bolj dolgih las na ženskah moram reči, da Lety paše kratka pričeska, samo za barvo pa sem res šokiran, me je ful presenetila What a Face Pa kak to, da si je pobarvala lasje glih na rdečo.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18391
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 09:38

No to, da Lety preseneča rada je vsem znano, a mene ni tak, ker jo že poznam po tem. Razz In všeč mi je, da hodi na zabave od svojih kolegov, čeprav sedaj nevem, če igra v kaki telenoveli toša3? Je vedno urejena in mi je lepa v tej frizuri res lepa slika, samo škoda, da je blont barvo zamenjala, ki ji tako lepo paše. Neutral Upam, da še bo gdaj blont prošnja Zame bo vedno Leticia Calderon izvrstna in lušna igralka, ne glede nato kake lasje bo imela. strinja
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 09:58

Lepo rečeno cecy, Lety je lušna in rada preseneča nas oboževalce, da se lahko menimo o njej. darilec Jaz bom samo to rekel, da je pač to njena odločitev kako frizuro bo nosila ona, pa če je nam to všeč ali ne. Se pa meni tud zdi, da ona je bolj mahjena na kratke frizure kok se kaže. Sam, da se je Juan Pablo Gamboa pokazal na zabavi tud, me preseneča saj on nič več ne igra ? Smile

Novica od Lety Calderon - Page 8 La_fue10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3522
Točke forumske karme : 21383
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 12:32

Res zelo lepa slika od Lety, a mislim, da ji kratka frizura sploh ne paše, saj ni več mlada toliko kot takrat, ko je bila pri nas. Sem vesela za njo, da je pune uživala in se imela prečudovito na zabavi. Ni mi jasno, zakaj si je pobarvala lase na rdeče rjavo, če so ji pasali bolj blontni lasje, sicer pa to je čisto njena odločitev kaj naredi s svojim videzom. Hvala Toša3 za to lepo novičko od nje. Smile
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2552
Točke forumske karme : 20263
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 22 Sep 2011, 15:01

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Lepo rečeno cecy, Lety je lušna in rada preseneča nas oboževalce, da se lahko menimo o njej. darilec Jaz bom samo to rekel, da je pač to njena odločitev kako frizuro bo nosila ona, pa če je nam to všeč ali ne. Se pa meni tud zdi, da ona je bolj mahjena na kratke frizure kok se kaže. Sam, da se je Juan Pablo Gamboa pokazal na zabavi tud, me preseneča saj on nič več ne igra ? Smile

Se strinjam Admin steboj, res krasna novica od Lety, da se zabava s prijatelji in da predvsem uživa. Zna presenetit z novim videzom kakor vedno, samo se vidi, da se ni čist na kratko postrigla Wink Meni se zdi, da ji paše ta barva ampak raje jo imam kot blondinko. Lepa in lepo je bila oblečena na tej zabavi. strinja Cecy, jaz bi ti rad odgovoril na tvoje vprašanje, ampak nevem nič o tem. Me tudi čudi, da se je ta igralec Juan pojavil tam, torej res več nič neigra on Admin?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23537
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 26 Sep 2011, 19:02

Me veseli, da se ona zabava saj prav tak, a spet ni mogla obdržat svoje dolge lasje ma ne razumem jo. Zna pa vedno presenetit to sem že večkrat opazil. No mislim kaka pa je, ta barva ji sploh ne paše se strinjam steboj. frajer Hvala za novico od nje.

Meni je Leticia lepa igralka in vedno je urejena se strinjam. Mislim, tak dolgo je ni, polj pa preseneti, halooo pa opet s kratkimi lasmi Surprised Sedaj me spominja na leto 1998, ko je bila pri nas. Saj me ne motijo tolk kratki lasje naj jih ima, ampak ta barva se strinjam tinaj8 grozna je. Neutral

Novica od Lety Calderon - Page 8 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1890
Točke forumske karme : 13935
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 26 Sep 2011, 19:37

Meni pa ni grozna mauro, prav čedna zgleda v tej frizurci in novi barvi ploskač Vedno je bila urejena to je res že pri nas v Sloveniji se je to videlo. Krasna novica je to zame Toša3 res hvala za tole od Lety. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18909
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon na zabavi z novo frizuro:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 28 Sep 2011, 11:47

Meni pa je simpatična stemi kratkimi lasmi Leticia res. darilec Je pa res, da v tej barvi pa res neizgleda dobra niti meni ne besen Ta barva pa njej res ne paše nevem, kaj jo je spipalo v glavi, da si jih je spet pobarvala. Da nebo, ki ona gdaj brez las ostala, barva je kar škodljiva, če jo nonstop menjavaš. Sad
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 28 Nov 2011, 11:31

Producent Carlos Moreno pripravlja novejšo telenovelo Lida de amor v kateri bodo zaigrali sami poznani mehiški igralci. In seveda Leticia Calderon tudi igra v tej novejši telenoveli. Pod to telenovelo se podpisujejo: Cristan de la Fuente, Silvia Navaro, Leticia Calderon, Cesar Evora, Martha Carilo... Producent še vedno sestavlja ekipo, da bo dokončno vedeno še kateri drugi igralci bodo zaigrali. Smile
Telenovela naj bi se začela predvajati naslednje leto januarja 2012, a snemanje se bo začelo nekje tri dni pred božičnimi prazniki. A zaenkrat se samo neve, gdo bo zaigral moškega, ki bo zloben. Omenja se Cesar Evora a ni še dokončno dorečeno. Zelo smo veseli, da Lety bo igrala v tej telenoveli. Jaz pa vas sprašujem naslednje.

Sedaj, ko veste, da Lety Calderon igra v novi telenoveli me zanima ali hočete, da igra pozitivko ali negativko?

Hvala za vaš komentar. darilec

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 28 Nov 2011, 12:04

O kako dobra novička od Lety sem ful srečna, da igra v novi telenoveli. uživač A, da bi Cesar Evora igral zlobneža no ja, bomo videli. Če mene vprašaaš si želim, da Lety igra pozitivko, saj tokrat bo igrala z Silvio in moram rečt, da sta si podobni in bi lahko bili kakor mama in hči in obedeve sta lepi a ne. Komaj čakam ta januar heha. Very Happy Hvala za to novičko Toša3.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 28 Nov 2011, 12:12

Jaz se bom pustila presenetit pri Lety, saj tako v pozitivni, tako v negativni vlogi odlično odigra. Sem pa vesela tudi, da bom Silvio Navarro videla ob Lety igrati saj še z njo ni igrala. Se že veselim, da bom videla to telenovelo od nje in Cesara Evore. Sta si pa res podobni kot praviš ti Cecy. Hvala za novo novičko Toša3 od Lety. cheers

Nazadnje urejal/a Nives Pon 28 Nov 2011, 12:28; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 28 Nov 2011, 12:27

Fantastična novica Toša3 je to, tudi jaz sem vesel in srečen, da Lety igra v tej telenoveli jupi. ploska Jaz bi tudi raje videl, da bi Leticia in Silvia se imeli radi v telenoveli in ne sovražili. Za Cesara sem tudi jaz slišal, da naj bi igral zlobneža a producent še ni izrekel zadnje besede. Jaz sem za, da Lety tudi tokrat igra pozitivko. Torej Cristian in Silvia sta par v tej telenoveli superr. Telenovela se torej začne snemati tri dni pred Božičem lepo. Sicer pa sem zelo srečen samo, da Leticia spet igra in da jo bomo videli v novi vlogi. štopar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 28 Nov 2011, 12:42

Končno nova novica od Leticie, jaz sem to že nekje prebral in sem tudi vesel, da igra v telenoveli Lidia de amor, bil je že čas, da se posveti igralstvu ne. Very Happy Ker je bila dolga leta odsotna od igralstva in kamer, zato je čas, da se ulovi nazaj. Pa ne samo od takrat, ko se je vrnila nazaj v telenovele leta 2006, kot Fernanda Arogon v telenoveli Heridas de amor, ampak, da od sedaj naprej igra vsako leto brez počitka. Kot je bilo v vlogi Sonie in naprej. Basketball Jaz bi pa raje videl, da igra negativko, da greni življenje glavni junakinji in to je Silvia Navaro. Zakaj, ker se krasno znajde Lety v tej vlogi in še lepa je povrhu. Cesarju Evori nebi pasala zlobna vloga, ker je že prestar. Upam, da se novela začne prej snemati in ne tri dni pred Božičem. Te telenovele se zelo veselim, ker igralska zasedba je čudovita, manjka samo Sebastian Ruly mogoče pa bo on igral zlobneža dobro bi bilo. pirat

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 30 Nov 2011, 22:14

To pa je krasna novica, da Lety spet igra v novi telenoveli. klanjar Ne razumem tinaj8 zakaj si tak napisal a ti že veš kako misliš stem, rečem ti lahko samo tak, ona osebno že ve, zakaj ni takrat tak dolgo igrala. Važno je, da sedaj igra in da jo vidimo v novelah in filmih, ker jaz bi tudi rad Leticio videl v kerem filmu, ker ima tudi dobre. strinja
Upam, da bo Carlos Moreno hitro sestavil tapravo igralsko ekipo in da se začne igrati hah. Telenovela zna bit zanimiva ful, saj tudi Cuando me enamoro je tudi bila, čeprav so jo potem preveč podaljšali. Zanima pa me koga tukaj Leticia Calderon igra mamo ali kaj dr? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 02 Dec 2011, 12:27

Čudovita novica, hvala toša3 si me osrečil stem. Mi je všeč, da Lety igra spet v telenoveli, ker je super lušna talentirana igralka in to je treba izkoristit, dokler lahko. Leticia rada te imam in vso srečo v tvoji novi vlogi Razz Igralska ekipa tudi ni tak slaba, ja pa spet Silvia Navaro saj je lepa ampak kaj ona nima svoje Tv Azteca, mislim, da glih ti tamlo mlajši igralci pobirajo glavne vloge iskušenim igralkam, kot je Edith Gonzales, Leticia Calderon, Azela Robinson, Aracely Arambula, Barbara Mori, Nora Salinas, Ana Patricia Rojo, Jesica Coch, Africa Zafala, Sabine Mosuuer, Marlena Favela, Cecilia Gabriela, Diana Bracho in še gdo... Razz

Ampak vso srečo celi ekipi v tej telenoveli in zate Lety želim čim bol boljšo vlogo. I love you
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSob 03 Dec 2011, 12:05

Čudovita novica, hvala toša3 si me osrečil stem. Mi je všeč, da Lety igra spet v telenoveli, ker je super lušna talentirana igralka in to je treba izkoristit, dokler lahko. Leticia rada te imam in vso srečo v tvoji novi vlogi Razz Igralska ekipa tudi ni tak slaba, ja pa spet Silvia Navaro saj je lepa ampak kaj ona nima svoje Tv Azteca, mislim, da glih ti tamlo mlajši igralci pobirajo glavne vloge iskušenim igralkam, kot je Edith Gonzales, Leticia Calderon, Azela Robinson, Aracely Arambula, Barbara Mori, Nora Salinas, Ana Patricia Rojo, Jesica Coch, Africa Zafala, Sabine Mosuuer, Marlena Favela, Cecilia Gabriela, Diana Bracho in še gdo... Razz

Ampak vso srečo celi ekipi v tej telenoveli in zate Lety želim čim bol boljšo vlogo. I love you

Rosalda to pa si dobro izpisala in se popolnoma strinjam cheers Telenovela bo zihr zanimiva, ker ima igralsko zasedbo ful znano in Carlos zna naredit telenovelo, da uspe zmagati, kot je bila ENDA in CME.. Zelo sem srečen za Lety, da igra spet a moje želje so podobne kakor tvoje cecy, da bi lahko Silvia in Leticia igrali mamo in hči, ker sta si podobni in še povrhu lepi. Upam, da bo tako, če pa bo Lety igrala zlobnico pa tud fajn, saj vem, da bo odlično odigrala samo tokrat naj bo par s Cesarom Evoro. mahač Cesara Evoro sem že videl v vlogi zlobneža in ni slab. Bi pa res lahko tukaj notri zaigral negativca Sebastian Ruly, ker še ni bil. Se že veselim te novejše telenovele, ki se začne snemati ta mesec super in mislim, da jo bomo tudi mi lahko videli enkrat proti jeseni na pop tv. ker smo Carlosove novele videli kar dvakrat kullllll. ploska

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSob 03 Dec 2011, 12:46

Končno spet se začne snemati ena dobra telenovela. Čudovita novica je tudi to, da je lepa Lety spet delovna darilec zelo sem že čakal gdaj bo spet igrala no pa nas je hitro presenetila. Super Lety radi te imamo. strinja Sedaj pa si samo jaz želim še, da dobi Lety čim boljšo vlogo in pomembno vlogo, zato , ker zna igrati in oboževalci jo obožujemo, pa ne samo zaradi tega ker je lušna, ker zna odigrati svojo vlogo perfektno. zvezda Za Reneja nevem kakšno vlogo bo imel, a me tudi veseli, da se je vrnil v svet telenovel in filmov. Martha je še mlada. Cesar Evora pa tudi upam, da se izkaže v svoji vlogi, a če po pravici povem bi ga rad videl v negativni vlogi spet morda celo, da bi bil glavni zlobnež prav onnnn. zlo vesel Sebastian mislim Mauro da nima še toliko izkušenj za negativca veš. Silvia Navaro pa mi je tudi všeč dobro igra, kar Silvy ji rečem jaz haha. Tudi jaz se veselim in nestrpno pričakujem to telenovelo, ko se začne snemati že čez dva tedna, a mislim, da jo bomo tudi pri nas videli, le da nevem na kerem kanalu. Wink

Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 05 Dec 2011, 23:15

Končno spet se začne snemati ena dobra telenovela. Čudovita novica je tudi to, da je lepa Lety spet delovna darilec zelo sem že čakal gdaj bo spet igrala no pa nas je hitro presenetila. Super Lety radi te imamo. strinja Sedaj pa si samo jaz želim še, da dobi Lety čim boljšo vlogo in pomembno vlogo, zato , ker zna igrati in oboževalci jo obožujemo, pa ne samo zaradi tega ker je lušna, ker zna odigrati svojo vlogo perfektno. zvezda Za Reneja nevem kakšno vlogo bo imel, a me tudi veseli, da se je vrnil v svet telenovel in filmov. Martha je še mlada. Cesar Evora pa tudi upam, da se izkaže v svoji vlogi, a če po pravici povem bi ga rad videl v negativni vlogi spet morda celo, da bi bil glavni zlobnež prav onnnn. zlo vesel Sebastian mislim Mauro da nima še toliko izkušenj za negativca veš. Silvia Navaro pa mi je tudi všeč dobro igra, kar Silvy ji rečem jaz haha. Tudi jaz se veselim in nestrpno pričakujem to telenovelo, ko se začne snemati že čez dva tedna, a mislim, da jo bomo tudi pri nas videli, le da nevem na kerem kanalu. Wink

Prečudovita novica je tole Lety Calderon končno spet letos igra v telenoveli. pleše Imela je manj kot eno leto fraj, saj od telenovele La fuerza del Destino, ki je igrala Alicio ni še veliko minilo. Ker je ta telenovela od Carlosa Morena bo 100% najbolj gledana telenovela in verjetno bo tudi zmagala. Igralci so mi super. Se tudi jaz strinjam, da bi lahko tukaj Leticia igrala mamo Silviji, ker sta si na hitro res podobni. Ampak verjetno bo producent tak naredil, da bosta par z Cesarom Evora v noveli. Very Happy Je pa veliki vprašaj, keri igralec moški bo zloben, Ruly že nebo.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33065
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 03 Feb 2012, 08:21

Jacixa Ona je tudi dobra igralka in simpatična, torej igra Leticia sedaj v novi telenoveli super. king Gdaj pa bomo to telenovelo mi videli?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 03 Feb 2012, 08:39

Nives Jacixa to tudi mene zanima, kdaj jo bomo videli in če jo bomo videli se je že prav veselim. Igra v novi telenoveli La fuerza del Destino, kjer igra mamo in še v novejši telenoveli, ki se imenuje Lidia de Amor. cheers
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 03 Feb 2012, 08:47

Jacixa Oj Nives a v telenoveli La fuerza tudi je igrala, kak če je pa nisem videla moram it gledati njeno wikipedio. Wink To je pa krasno slišati in se kaj že ve za to novo telenovelo koga igra Leticia, ker ona ful malo igra. silent
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 03 Feb 2012, 08:52

Nives Zdravo Jacixa, je igrala v La fuerza del Destino, a pri nas je še nismo videli v tej vlogi na našem pop tvju. Ja Wikipedia je res fajna, sedaj ko je spet v normalnem stanju, da lahko greš preveriti kje kakšen igralec ali igralka igrajo. Čuj za to njeno novejšo vlogo, ki jo je sprejela v telenoveli Lidia de Amor se še nič ne ve, upam pa samo to, da bo pop tv ti dve njeni telenoveli predvajal. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeNed 05 Feb 2012, 20:28

Fico Za to novejšo telenovelo v kateri igra Leticia Calderon se še danes prav kaj dosti neve, kako bo potekala. Sem pa nekje prebral, da igralska ekipa je super in da s polno paro snemajo, tako, da je Lety polno zaposlena. Wink Telenovela obeta, saj naj bi bila baje malce drugačne sestavljena, kakor vse telenovele do sedaj? A to bomo videli, ko se bo telenovela le začela predvajati v Mehiki. Govori pa se tudi nekaj, da naj bi se celi naslov te novele iz Lidia de Amor spremenil v Amor Bravio. No upam, da ne, ker mi je prvi naslov kar dober. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 06 Feb 2012, 20:16

Nives Fico tudi jaz sem nekje prebrala, da naj bi se naslov od Lidia de Amor spremenil na ime Amor Bravo, a meni se dosti bolj dopade prvi naslov in upam, da ga zares ne bodo spreminjali, ker se drugi naslov sploh ne ujema s telenovelo. Upajmo na najboljše. Smile
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 06 Feb 2012, 21:25

Luka Ja baje, da so ime telenovele Lidia de amor že spremenili v ime Amor bravo el tu y yo. Tako nekako fico so pa res zanimivi, da so ga spremenili, kaj niso našli nobene prave ideje za kak drugi scenarij za protagonistiko. Ali se je šlo zgolj za petje, da na lidia de amor niso našli nobene vredu glasbe. Surprised Sedaj se tole sprašujem jaz, a igralska ekipa je do sedaj še ostala enaka, le pridružili so se še Valentino Lanus, Olivia Bucio iz telen. En nombre del amor kje je iigrala noro Diano, polj je še tukaj Yolanda Ventura iz telen. El diario de Daniela in iz Cuando me enamoro in baje še Alejandro Ruiz nam poznan kot Adrian iz telen. Esmeralda... Slišal sem, da Lety igra zlobnico ja samo upam, da ne bo takšna kot je bila Carlota, ker sam praviš Fico, da je telenovlea ta nareta bolj drugačna pa bo šlo brez pištol upam? smeškec ful
Nazaj na vrh Go down
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila

Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 10135
Kraj : Kidričevo

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 24 Feb 2012, 10:15

Aneja9 Kul novička sem zelo vesela, da Lety moja spet igra Razz Pa to Silvio sem tudi že nekje gledala na pop tv, poleg Fernanda Colungo Pa me samo to zanima pa jo bomo mi videli pri nas?
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v novi telenoveli (Lidia de Amor):   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 05 Mar 2012, 12:08

Aneja9 je napisal/a:
Aneja9 Kul novička sem zelo vesela, da Lety moja spet igra Razz Pa to Silvio sem tudi že nekje gledala na pop tv, poleg Fernanda Colungo Pa me samo to zanima pa jo bomo mi videli pri nas?

Rosalda Ojej Aneja9 ti si še bila znami na forumu, zakaj pa nisi nič rekla že prej. Morda bi lahko še bila znami en čas na forumu. silent Glede Lety pa je tak nisem strokovnakinja a ti bom jaz odgovorila. Lety tukaj igra lepo, mamo Isadoro, ki je zlobna in bi vse naredila, da bi dosegla bogastvo. Ob njej tudi igra Cesar Evora, ki pa je glavni zlobnež v noveli. Nobeden neve zagotovo, če se bo ta njena nova telenovela videla pri nas? Mislim pa, da imamo možnost, da jo vidimo, ker smo Carlosove telenovele že videli pri nas. Držimo pesti. Razz
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 16 Apr 2012, 11:00

Novica od Lety Calderon - Page 8 Fw3tk8 Novica od Lety Calderon - Page 8 20q1jww

Toša3 Leticia Calderon ima fanta, tako so zaokrožile se govorice po poroki očeta njenih sinov Juan Collado z igralko Yadhira Carrillo. Pravijo, da Lety hodi z moškim, ki je zelo priden in pošten delodajalec, ona pa vsa vesela ob njem in zaljubljena. Lety Calderon vsestransko uživa znjim, spoznala pa sta se na neki preraditvi, kje je Leticia promovirala neki intervjuj za čistočo okolja in za njihove rodove v eni odaji. Leticio so njegovi domači uzeli, kot za svojo, saj pravijo, da je odlična oseba, igralka in mamica dveh odličnih otrok. Lety je zelo srečna in zaljubljena, zato še noče izdati skrivnosti o tem svojem moškem in njegovem imenu. Je pa zelo prijazna, da je objavila njegovo sliko na svojem twitterju. Naj povem, da se še okrog v Mehiki govori o tem, da ima srečo, da je dobila tega moškega, da je zelo simpatičen in lep. Saj ji zavidajo druge ženske. A zakoga prav zaprav gre, še bomo morali počakati. Je Leticia Calderon končno našla svojega pravega fanta, želimo si, da res, ker sta lepi par skupaj ploska

Ali mislite, da je Lety Calderon res ponovno zaljubljena? Smile

Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 06 Nov 2012, 21:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 16 Apr 2012, 11:47

No tole pa je super novička od Lety, ja zakaj nebi bila zaljubljena, saj za ljubezen leta niso važna. Ona že ve zakaj ne izda ime svojega moškega. cheers Vesel sem, da je spoznala dobrega, poštenega moškega in želim ji samo srečo naprej. Leticia neoziraj se za druge ženske, važno je, da si ti srečna znjim samo to je pomembno. In res sta lepi par videt. Čestitke Lety iz moje strani.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 16 Apr 2012, 14:33

Cecy Kaj res, odlično bravo Lety cheers Njej pa res privoščim srečo, ker je ni imela veliko. In prav je, da so Lety njegovi sprejeli, ker ona si pa res to zasluži. Lahko tudi jaz rečem, da je nejn moški pa naj bo gdor koli že je lep, stokrat bol kakor tisti Juan. Zelo sta mi všeč, kot par, ker sta obadva lepa ti Lety in tvoj novi fant. Veliko ljubezni vama želim. I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012, 12:18

Mauro Se nam je zdelo, da ima Lety engega moškega, ker se je včasih malo pojavljala na twitterju in kasneje je tudi dol šla iz face, ampak mislim, da se je že nazaj vrnila Razz Jaz sem ful srečen, da je ponovno zaljubljena in odlični par zgledata skupaj. Lety pamet v roke in ga drži na kratko smeško

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeTor 17 Apr 2012, 13:37

Nives Naj povem, da me je ta novička zelo razveselila, ker ima Lety spet moškega po dolgem času in morem reči, da je dosti bolj super tale moški, ki ga ima kot je bil Juan. Sedaj pa si daj duška Lety in uživaj z njim kot še nisi z nobenim, vso srečo vama želim v ljubezni in veliko se presmejta. ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 18 Apr 2012, 12:46

Luka Kaj naj rečem drugega kot to, da sem zelo srečen za Lety, da je ponovno našla moškega, ki ga lahko ljubi. strinja Če mene vprašaš tole toša3 mislim, da je ponovno zaljubljena, saj drugače nebi tak lepo o njem govorila ter izdala njegovega pravega imena. Pa še tole, če ima rad njuna sinova potem jo zagotovo ljubi in spoštuje. Ker si lepa Lety se ne rabiš bati drugih žensk, da ti bi ga prevzele, le bori se zanj. Ma čudovit par sta videti res vama želim puno sreče in skupne ljubezni Lety. štopar
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 19 Apr 2012, 10:05

Rosalda Kako Lety privoščim jaz, da je ponovno zaljubljena, saj ljubezen je nekaj izredno lepega. I love you Ojej kak simpatičnega moškega je tokrat ulovila jaja Lety pripravi se ta pa te bo haha. Bila je ona kar nekaj časa brez deca in sedaj ga ponovno ima, ne razumem zakaj ga nebi imela, če pa še vedno tak lepa, sploh ji ni videt, da je stara 42 let, če mene vprašate. uživač Prav tako se meni dopadeta skupaj in jima želim obilo sreče, Lety Calderon tebi pa čestitke za novo ljubezen. ploskač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 07 Maj 2012, 08:43

Tinaj8 Čudovita novica za Lety, sem prav srečen, da sedaj ima končno moškega in, da nebo več tak sama, ker je lepa in da se ljubita Razz Verjetno on ni neka znana oseba, mogoče ga zaradi tega ne izda, ali pa sam on noče. Wink Za srečno zvezo in ljubezen leta neigrajo vloge, samo, da se spoštujeta in mata rada, želim vama ogromno skupne sreče Leticija. cheers Jaz pravim tak toša3, če se je ponovno zaljubila ji čestitam, zakaj pa se nebi, če se razumeta? Če pa je samo trač medija, pol pa sem tiho. silent

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 07 Maj 2012, 08:58

Josel Tudi jaz moram priznati, da mi na sliki zgledata soliden in lepi par. afro Je pa res zanimiva Lety, da ni še izdala za kerega moškega se gre, vemo samo to zaenkrat, kako mu je ime in nič druga ali je bogat, reven, kje živi, kje dela sčim se ukvarja, kaj ga interisira, no morda pa nam kaj kasneje Lety izpove. darilec Če ima rad njo in njena otroka, kot praviš Toša3 pol je že dober moški neda. Ampak Leticija je mela kar veliko smole v ljubezni, ločila se je z Marcosom, pol hodila je s Juanom Solerom, nato s nekim odvetnikom spet Juanom Coladom, zato jaz mislim, da se nebo več ona poročila ali pa zelo težko, bi pa verjel, da je ponovno zaljubljena in ji privoščim. Hvala toša3 za novičko, želim še zvedeti kaj več o tem, če boš zbrskal. darilec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon ima novega moškega:   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 11 Maj 2012, 10:13

Jacixa Leticiji Calderon pa res privoščim srečo, saj prej ni bila ljubljena poleg ovega Juana. Rolling Eyes Pa kaj, če je imela tri dece josel, če ni našla sreče je mogla končati in izbirati se ti nezdi? pravico ima do tega. Leticia moram ti reči, ko sem te videla v novi telenoveli na daylmantonu v Amor Bravio sem samo rekla vauuuu kak si lušna ponorel , sprva si me spomnila na Julieto, tudi tam si bila lepa, a krasna in čudovita si z blontnimi lasmi. I love you Čestitam ti za tega moškega, ker je videt simpatičen in neposlušaj drugih žensk, ker so ti samo fauš, lepa sta skupaj, veliko sreče vama želim skupaj. mahač

Novica od Lety Calderon - Page 8 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 14:23

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Toša3 Pred nekaj dnevi nazaj smo ob gledališki igri Dolor, amor zasačili mehiško igralko Leticio Calderon. Kot vse kaže je lepa igralka Leticia Calderon igrala v novi gledališki igri z naslovom Dolor, amor - bolečine in ljubezen. Very Happy Gre se za eno izmed odličnih gledaliških iger, ki vsebujejo vse teme ljubezenskiga življenja. Leticia torej poleg snemanja njene telenovele Amor bravio, kjer igra Isadoro, je še igrala letos v gledališču igro Bolečine in ljubezen z poznanimi mehiškimi igralci kot so: Jacqueline Andere, Karina Narcia, Jose Ron, Miguel Servantes, Maria Torre, Claudia Alvarez, Altair Jarabo, Jorge Sallinas, Mar Contreras, Raquel Morell, Alejandro Camacho, Francisco Gatorno, Eric del Castilo in Rene Casados. Very Happy Občinstvo je bilo več kot navdušeno nad to lepo igro, ter nad igralci, igralci pa so bili zelo veseli, ter zadovoljni, da jim je uspelo odigrati to novo teatersko igro brez napak. Leticia je bila krasno oblečena v črno kratko obleko, jakno in s črnimi čevlji. Svoje blontne lasje je imela lepo počasene, a se opazilo, da ima že malce daljše. No mankal ni tudi make up, ki si vedno izbere tapravega, ki njej ugaja. Igralci in igralke so še po koncu igre delile avtograme, ter plakate od te gledališke igre. darilec

Ste veseli, da je Leticia ponovno igrala v gledališču in bi si ogledali radi kakšno njeno gledališko igro? Smile

Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 06 Nov 2012, 21:08; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 16:20

Nives Kako prečudovita novička od Leticie Calderon. Sem vesela za njo, da igra poleg telenovele Amor Bravio še v gledališču. Morem povedati, da gledam njeno telenovelo Amor Bravio preko Dailymotion povezave in rečem lahko samo superrrr, ker tako zelo odlično igra v vlogi zlobnice, a ne preveč velike zlobnice. Novica od Lety Calderon - Page 8 695654 Very Happy Zelo me veseli, da so v igri bolečine in ljubezni igrali seveda sami poznani mehiški igralci in tudi seveda, da jim je uspeloodigrati tako kot so si sami najbolj želeli. Ful mi je všeč njena novejša slika katero si dal na forum, saj žari v svoji lepoti in samem izgledu. Po sliki se opazi, da ima daljše lase in ji ful pašejo. Povedala bom samo še to, da si ful želim videti Amor Bravio na našem slovenskem kanalu pop tv, ker je zelo zelo napeta telenovela. Leticia le tako naprej ful te obožujem!!!!!!!!! cheers Novica od Lety Calderon - Page 8 835976 Seveda bi jo obiskala na gledališki predstavi, če bi le imela možnost.

Nazadnje urejal/a Nives Čet 26 Jul 2012, 09:16; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 16:45

Mauro Lety Calderon delovna kot vedno jaja mi je zelo všeč. cheers V tej novi vlogi Isadore je fantastična, lepa, malo opasna, mal prijazna, mal smešna hehe. smeško Lahko rečem le to, da sm ful srečen, da igra v telenoveli Amor Bravio in še v gledališču, zares je dobra igralka, da zmore delat na obeh straneh na televiziji in v gledališču. Lepa in lepo je bila oblečena vidim, hvala za novico Toša3. Seveda zveseljem bi si ogledal kakšno njeno gledališko igro pri nas, a to ni mogoče, se ve, da je odlična igralka, ki igra v telenovelah in v gledališču. ploskač Zato čestitam Lety za tvojo novo igro v gledališču.

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 08:08

Admin Toša3 jaja lepo, da si objavil svežo novico od Lety. Basketball Me zelo veseli, da Lety ponovno igra v gledališču, saj je tudi gledališka igralka in večinoma se vsi igralci učijo igre v gledališču preden vstopijo pred televizijo. Glede nato, da je v tej igri Dolor, amor igralo toliko meh. igralcev, je zagotovo bila uspešnica gledališča. Leticia je zelo dobra in briljantna v vlogi Isadore, ona mene v vsaki vlogi ful preseneti resssss. In bila je lepa na predstavi igre, kakor vedno, mogoče samo malo preveč oblečena v črnino. Enako tudi jaz čestitam Leticiji za novo gledališko igro. Razz

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 14:02

Luka Kako lepa novička od Lety Calderon, hvala toša3. cheers Atak torej Lety je igrala letos še v gledališču superrrr! ponorel Potem to pomeni, da od tega ni dolgo, kar je igrala, ker kolikor vem še trenutno snema telenovelo Amor Bravio, ki je odlična. Ona zna vedno presentit svoje oboževalce hehe. Lušna je bila v tej novi predstavi bolečine in ljubezen, res škoda, da mi ne moremo videt te njene igre. Vsekakor pa je igrala s dobrimi igralci vidim, zatorej čestitam vsem za dobro odigrano gledališko igro. ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePet 27 Jul 2012, 12:26

Tinaj8 Leticia bila spet delovna, to pa se krasno sliši, da ona spet zmore dva dela opravljati mahač Kak te to misliš zasačena toša3? kaj vidva z adminom sta jo videla v Mehiki? Lahko rečem, da je lepa in ji pristaja ta frizura, a jaz sem mislil, da ona že igra v novi telenoveli in ne v gledališču. Smile

Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 30 Jul 2012, 08:45

Fico Opaaaa, to pa si nisem mislil, da Lety že poleg telenovele Amor Bravio, ki jo snema, je igrala še letos v gledališču. Res jo podpiram in čestitam, da ima toliko elana, zagona in energije za delo strinja Mogoče res malo preveč oblečena v temne barve, a lepa in prav tako se tudi njeni lasje lesketajo. afro
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon zasačena v novi gledališki predstavi Dolor, amor   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimeSre 01 Avg 2012, 09:15

Cecy Lahko rečem samo vau kak fajna novička od Lety zelo sem srečna. ploska Se razume, da Leticia ponovno je igrala v gledališču, saj pa je ona tudi gledališka igralka in vsak igralec bi moral najprej igrati v gledališču, šele nato v filmu ali serijah. Cool Jaz bi si jo rada ogledala to predstavo, je kaj možnosti, da bo pri nas toša3?? A mislim, da nebo, ker niso naši igralci, pa Lety tudi nebi prišla tak daleč igrat v našo gledališče samo zaradi oboževalcev. Meni je ona skoz lepa, ni važno kak je oblečena, ker njena lepota je naravna, ter želim, da še naprej ostane taka. Rada te imam Lety močno. I love you
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon imela prometno nesrečo:    Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 10:33

Toša3 Mehiška lepa igralka Leticia Calderon, ki je pri nas zaslovela z vlogo Esmeralde, je imela pred dvema dnevoma hujšo prometno nesrečo, v kateri se je poškodoval njen sin. Leticia Calderon se je s sinovoma vozila po avtocesti, ko je vanjo nenadoma trčil tovornjak, ki je pošteno poškodoval vozilo. Rezultat nesreče je zverižena pločevina in veliko razbitega stekla, njen osemletni sin Luciano pa se je ob trku močno udaril in zaradi poškodbe glave pristal v bolnišnici. Tam so pregledali tudi igralko in sedemletnega Carla, ter sporočili, da bo z njima vse v redu. Kmalu za tem, je igralka sporočila še novico na svojem twitterju, kje je napisla, da je v bolnišnici Shocked

Kaj pravte tokrat, pa je res mela smolo Lety? Neutral Želim ji čimprejšnjo okrevanje Smile

Nazadnje urejal/a Toša3 Pon 05 Nov 2012, 14:34; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon imela prometno nesrečo:    Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 12:24

Cecy Kajjjjjjjjjjjjjj! Sad Ne morem verjeti kaj slišim toša3 resno ali kaj, Lety je imela prometno nesrečo nee. Crying or Very sad Boga, pa je znjo in otrokoma vse vredu? drugače, ji sledim na twiteru, ona pa meni nea. Rolling Eyes Upam, da ni kaj hujšega prosim še kaj napiši. Smola, to ima več kot smolo sedaj, čimprej okrevaj Leticia. prošnja I love you

Nazadnje urejal/a Cecy Pon 05 Nov 2012, 12:39; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon imela prometno nesrečo:    Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 12:35

Josel Ojej kaka slaba novica, nisem si mislil, da bo Lety imela nesrečo. Shocked Pa kak te je lahko glih lepa Lety imela prometno nesrečo! Suspect Tudi jaz želim in upam, da je znjo vse vredu in s sinovi. Nesreče niso lahke in upam, da nebo imela kakih notranjih posledic kasneje, enako njuna dva sinka. No To je žalostno, da je sedaj v bolnici, a le tam ji lahko najbolj pomagajo. Čimprej okrevaj lepotica in čim hitrejšo vrnitev nazaj v tvoj dom ti želim. Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Novica od Lety Calderon
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next