LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Novica od Lety Calderon

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109964
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimePon 08 Feb 2010, 16:33

First topic message reminder :

Ta stran, je namenjena svežim novicam od igralke Leticia Calderon Razz
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17968
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon še zmerj samska, predna sinovma in karieri:   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 05 Jan 2016, 15:33

Cecy Odlična novica in sem zelo vesela, da je Lety igrala v novi telenoveli kot Ines Razz Ful je bila lušna Razz In ne morem nič rečt glede njene ljubezni, upam pa, da bo kdaj našla si pravega moškega in imela pravo srečo z njim uživač Mene ne motijo njeni podaljški, ful ji pašejo in lepa je z njimi ploska ploska Tudi jaz njej želim vse dobro in ogromno ljubezni strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13224
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon še zmerj samska, predna sinovma in karieri:    Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 08:23

Fico Zelo dobra novica od Lety Calderon Razz Samo jaz tega ne razumem, kako to, da je lahko ona samska, če pa je tak lepa igralka in ženska štopar Lahko, da Lety ne daje vsakemu moškemu šanso, da se ji približa. O lepa je bila pred kamero Razz Vedno sem trdil, da ji dolgi lasji zelo pašejo, pa če ma to svoje ali pa podaljške klanjar In v novi telenoveli AQNMD je blestela z vlogo Ines tako, da si želim to novelo videt pri nas na naši tv. pop tv. strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19837
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon še zmerj samska, predna sinovma in karieri:    Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeSre 06 Jan 2016, 10:31

Luka Super novica tole od Lety Admin ploska Ja res je lušna v tej novi telenoveli, pa nasploh je lepa povsod ponorel Razz Nisem takoj opazil, da bi ona mela podaljšane lasje, ker je že sedaj mela en čas daljše, no pa če jih ma, se strinjam z vsemi vašimi komentarji nad tem, da ji pristajjo fulllll klanjar Da pa nima sreče v ljubezni in da ne more si najt pravega moškega, pa škoda, ker je super dobra, prijazna in lepa ženska, igralka ter mamica in si zasluži vso srečo na tem svetu Very Happy Jaz res upam, da najde res pravo ljubezen tud v resnici in ne samo v filmih in njenih novelah cheers
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27640
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Lety Calderon še zmerj samska, predna sinovma in karieri:    Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 07 Jan 2016, 09:48

Tinaj8 Za Leticijo Calderon bom samo rekel veliki aplavz za njeno novejšo vlogo Ines v telenoveli A que no me dejas ponorel Igrala je verjetno briljantno, kolikor sem tu pa tam sledil na netu in nasploh, da je igrala po dolgem času protagonistko in to zelo dobro Razz Razz Torej je navdušena ona tudi nad lasnimi podaljški, ja če so ji všeč jih pa naj ima, saj je vedno lušna in tudi se mi zdi, da ji vse paše, sploh njene frizure Cool Oj Lety, da si še samska ne vem, če bi mene videla, nebi več bila, ker bi te jaz takoj vzel in imel, če bi ti mene hotela tud? king Res ji privoščim veliko sreče v ljubezni in da najde končno res tisto realno in pravo iskreno, trajajočo lepo ljubezen z njenim izbrancem. Enako ti nazaj želim srečno, veselo, uspešno, ljubeznsko in zdravo novo leto, naj te napolni to leto z polnimi baterijami in iskrivimi željami, da se ti uresniči vsaka po vrsti štopar

Novica od Lety Calderon - Page 10 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101051
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 09:31

Novica od Lety Calderon - Page 10 1 Novica od Lety Calderon - Page 10 Tpng Novica od Lety Calderon - Page 10 7 Novica od Lety Calderon - Page 10 4 Novica od Lety Calderon - Page 10 6 Novica od Lety Calderon - Page 10 5 Novica od Lety Calderon - Page 10 10 Novica od Lety Calderon - Page 10 9 Novica od Lety Calderon - Page 10 8 Novica od Lety Calderon - Page 10 12

T Točn (17. 4. 2016) je bila glmurzna prireditv in podelitv prestižnh ngrd (premios tv y novels! Sma ceramnija je potkla tk kt zmerj v lpm Akapulcu, kjr se je kt zmerj zbrla velika elita mehiške igrlske, voditeljske in producenske smtane. Slvni igrlci in igrlke so blestel/blestele v svečnh al glamur oblekh in zasenčevl voditljski pr, ki sta tkrt vdila prireditv igrlc Gabriel Soto in simptična igrlka Marjorie Sousa Cool Ogrmn je bilo tud lets nominirncv in prv tko tud Lety Calderon sj je bila prv tko nominrna za njbljšo igrlko  Razz  Lpa kakr vedn igrlka Lety Caldern je blestela v svji glamurzni plvi oblki z zvrcm, ki se je ksneje odlčila, da bo pozirla v njej, a je zmenjala oblko v zeleno, ki je tkj spominjlo na njo in lpo Esmerldo ponorel Lety Calderon je prjela kipc TVyNovelas 2016 za njboljšo uveljvljeno igrlko za telenovelo A que no me dejas. Igrlka je nagrado posvetila svojm oboževalcm, otrokma in stršma. Prv tko, pa se vsm zvestim obževlcm prko twitrja in fb. zahvalila za njhvo glsvnje, čestitmo Leticia  ploskač Ostla podeltva ngrd pa so bila tkšna: najboljši mladi igralc – Brandon Peniche, najboljši uveljavljeni igralc – Arturo Peniche, najboljši zlobnec - Fernando Colunga, najboljša zlobnica – Laura Carmine, najboljši vodja prizorov – A que no me dejas (Lili Garza in Fernando Nesme), njboljši vodja kamere – A que no me dejas (Alejandro Frutos Maza in Jorge Amaya Rodríguez) in njboljši scenarij ali priredba – A que no me dejas (Martha Carrillo in Cristina García).

Kj menite o letšnji prireditvi tv y novels so vm bla všč in ste veseli za Lety in njno ngrdo king

Novica od Lety Calderon - Page 10 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17968
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 09:45

C Imenitna novica ja sem spremljala moderator Toša3 uživač Vau kak je bila lušna Lety Calderon tam Razz Razz ploska Zasluži si ta kipec, njena vloga kot lepa Ines je bila perfektna, čestitam Lety za prejeto nagrado, še več kipcev ti želim pleše Sem pa prav tako vesela, da je Fernando Colunga prejel kipec za naj zlobneža, dober je bil Razz
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 10:00

F Superr res je zmagala Leticia kot najboljša uveljavljena igralka ja čestitam Leticia ploska ploska Lepa pa je vedno ja to pa čista resnica strinja Nea mi rečite, da ima ona kar dve taki glamurozni obleki, kak pa se je te preoblekla superca uživač Ta zelenkasta je še lepša se mi zdi. Tudi vsi ostali mehiški igralci in igralke so bili lepi/lepe in bili lepo svečano oblečeni štopar Vsako leto je njihov premios tv. novel odličen Toša3, kot prireditev, studio, zasedba, vsebina in samo vodenje Very Happy Arturo Peniche je prav tako zmagal in prejel kipec kot ona za najboljšega uveljavnega igralca bravo! Ja vesel sem, da je ona zmagala v tej nominaciji in nasploh Lety je zakon lepa igralka Cool
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13511
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 10:13

R O kako je bila lepa Leticia na podelitvi prestižnih nagrad za telenovele štopar In tudi prejela ta lep kipec in pometla z ostalo konkurenco igralsko smeh V tej obleki je kakor barbi, ja lepa ful, postavna, uglajena, senzacionalna in inteligentna cheers Vse čestitke za osvojeno nagrado telenovel in da si najboljša uveljavljena igralko bravo Razz
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18483
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 10:28

J Moderator Toša3 jaz sem zelo vesel, da je Lety zmagalaaaaa ponorel Nekako sem si milsil, da ima veliko možnosti, zelo je lepa, pa uglajena in predvsem odlična igralka in jasno, da ji nagrada nesme uiti, čestitke Letyy ploskač ploskač V tej svoji obleki plavi ali zeleni je blestela in z njenimi dolgimi blont lasmi, prav tako se imenitno imela v Akapulcu z njenimi poznanimi sodelavci in kolegi darilec Voditelja letošnje podelitve nagrad, pa mi nista bila všeč in nasploh mi ni všeč ta igralka Marjorie bruhar in niti Gabriel Soto ta igralec se preveč visoko nosi, kolikor vem in ga nikoli nisem rad gledal, moram pa rečt, da dobro skriva to njegovo zvišanost pred kamero ja What a Face
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20956
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeTor 03 Maj 2016, 11:41

N Enkratna novica od Lety, saj je prejela kipec za najboljšo in prvo igralko nasploh, kak sem bila vesela in srečna, ko sem jo videla v tej elegantno lepi in maksimalno perfektni obleki lepih prelivajočih barv, ki ji ful pašejo na telesu ter vsaka čast čestitam Lety za tako lepo nagrado, uživaj z njo uživač uživač Voditelja sta preveč govorila in Gabriel Soto je bil res neki zvišani kot voditelj, to mi ni bilo preveč všeč, ko sem gledala prenos Premiosa. Glede ostalih igralcev pa lahko rečem le, da so bili odlično oblečeni, sploh tisti, ki so prejeli nagrade, tako vsem skupaj še enkrat čestitam!! ponorel ponorel praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32638
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeSre 04 Maj 2016, 10:12

J Imenitna novica Toša3 od Lety ponorel Ja jasno, da sem ful vesela za njo, da je zmagala v tej kategoriji, ker je izvrstna bila kakor Ines, kaj naj rečem zelo lušna, prijazna in prava mama v telenoveli AQNMD štopar Ja lepa Leticia se je sprehajala po premiosu in nasploh bila deležna velikiga spetakla, kjer je tudi sama vključena kot izvrstna igralka. Pa vsaka lepa dolga ali kratka obleka ji pristaja pa tudi njena postava je lepa king Ta igralka je že od nekdaj lepa in prav tako sedaj, a prava lepotička je z dolgimi lasmi Razz Rada te imam Lety in upam, da se kmalu odločiš za novo telenovelo mahač

Novica od Lety Calderon - Page 10 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17060

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeSre 04 Maj 2016, 10:20

V Leticia Calderon čudovito in ti čestitam uživač uživač Zares si super, svetovna, lepa igralka in prav je, da zmaguješ v tej presežnosti podelitve nagrad telenovel strinja Bila si prečudovita v tisti glamurozni obleki, ki pa si imela dve sem videla ja pleše obedve sta lepi, malo poziranja ne škodi ne, saj si briljantna in zelo inteligentna ženska. Še naprej ti želim toliko uspeha in predvsem igranje dobrih vlog v telenovelah, filmu in gledališču Razz
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon prejela zlati kipec telenovel za najboljšo uveljavljeno igralko (2016)   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeNed 08 Maj 2016, 20:03

L Moderator Toša3 prečudovita novička od Lety Calderon in njeno osvojeno nagrado za najboljšo igralko kot Ines ploska Uuu pa vedno lepa in tak uglajena je Leticia, pa nasmejana Razz Pa vidi se, da je imela kar dve glamurozni obleki na premiosu in obedve obleki sta bili ful lepi ponorel Mene ne moti, da Lety pozira, saj, če fotografi to počnejo pol jim mora ustrežt, da dobijo slike iz te prireditve Cool Vesel sem za Lety in ji iz srca čestitam za ta prestižni kipec, ki ga je prejela, za najboljšo uveljavljeno igralko (2016) ploskač ploskač ploskač Bravo Lety in še tak naprejjjjjjj izjemna čedna igralka si mahač
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v telenoveli (Mujeres de negro) ženske v črnem 2016:    Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 01 Dec 2016, 11:56

Novica od Lety Calderon - Page 10 Irne-kopijaus--kopija Novica od Lety Calderon - Page 10 Mujeresdenegro-telenovel Novica od Lety Calderon - Page 10 Nu-7- Novica od Lety Calderon - Page 10 Za-ngrdo-nrdt--kopija Novica od Lety Calderon - Page 10 Maxresdefault Novica od Lety Calderon - Page 10 Cqurwrcueaawamh

T Leticia Calderon je lets še po uspšni telenoveli mehiški (A que no me dejas) po nše Ostani zmenoj z novejšo vlogo Ines še prav tko bila povbljna in dbla nvo vlgo iz strni znenga prdcenta Carlsa Morena za njgvo še nvjšo npto, strstno tr prerčnljivo nvelo s orgilnm nslvm Mujeres de negro, ženske v črnem Razz Leticia je pžela ogrmn usph z njno vlgo Ines sj je za to vlgo prejla zlt kipc mehiškga oskrja tr pžela velik slve še drgd po svtu, brvo cheers Med drgim se je tud oglsila nm v Slovenijo in ns lpo pozdrvila vedn nsmejna z dolgimi lsmi in prv lpa prko televizije pop tv, kjr si jo je želela vidt ena velika njena obževlka in nsplh lpih telenovl Razz  Lety Caldern igra tukj lpo postvno podjetnico, uspšno polsvno zahrbtno preračunljivo nesrmno in tud zlbno Irene Palazuelos. Irene je vdilna direktrca frmcije v Mehiki a bi vse postrila, da bi imela velik prestiž, čin in bgstvo zse in svjo mamo. Irene je na zčetku v ozdju zgdbe, sj njn zvesti poznanec, ljubimc, šef, zlobnž, pothjnc, hinvc in slb mški (Arturo Peniche) Cool Ki se je v tj vlgi ponvn preizkusil kt direktr znane mehiške policije, a hkrti nevarn, zapeljiv, hudoben zlčinski morilc iz kterga se nkncu izve, da je glvni morilc prv on v noveli in večkrt okrivljal druge osbe za to. Md njimi tud nstrda Irene za svjo ošbnst in zupnje, ki ga je mla vnj, doklr ni spznala, da je poznl njenga sina in ga ji nevidn ubil. Irene knča v zpru,ko jo dbijo in dokžjo njeno zlbnst, a se na sdišču poksa in vso resnico obrgetiju izda! Crlos Moreno trdi, da bo tud ndljevnje sme telenovele kt druga sezna al kak misli in bmo vidl, če Irene nprj igra tr ostli? Lety Calderon se je v vlgi Irene maksimln dobr počtila in zbvla prv tk pa tud z soigrlkami kt so Alejndra Baros, Ximena Herrera in Mayrin Villanueva, ki so v osprdju sme zgdbe ženske v črnm. strinja In v tj nvi telenoveli je zaigrl kr velik poznanh mehiškh igrlcv in igrlk, ki jh že pznte! (Diego Olivera, Alexis Ayalla, Marcelo Cordoba, Mark Tacher, Manuel Ojeda, Francisco Gattorno, Yolanda Ventura, Lilla Arogon, Socoro Bonilla in drugi) Cool Telenovela je zlo odlična zto se je splča pogledt, ko jo bmo mel mžnst zasledt na nši televiziji pop tv?

Kj pa vi formci prvite se vm zdi, da je dbra ta nvejša telenovela v kteri tud Lety igrla  jo bste spremljal? Very Happy

Nazadnje urejal/a Toša3 Čet 01 Dec 2016, 12:32; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v telenoveli (Mujeres de negro) ženske v črnem 2016:   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 01 Dec 2016, 12:03

N Perfektna novica Moderator Toša3 od Lety Calderon, stvarno odlična zasedba mehiških igralcev igra v noveli in nasploh ta vloga je Lety pisana na kožo kot vsaka do sedaj katero vlogo je pač igrala hihihih prava sodnica je tukaj, kulska je s temi blontnimi lasmi in še kako pašejo ji dolgi hihihi ponorel ponorel Njen izgled je fenomenalen poleg Artura Penicheja, ki ima seveda zlobno vlogo tukaj, a mislim, da bo imel spet možnost dobit kipec. ploska ploska Upam in želim, da Lety za to vlogo prejme ponovno kipec preko Premyosa ter naj igra kot do sedaj odlično odigra vsako vlogo pleše pleše Komaj čakam novičko in spremljam redno, da bi zasledila, če bo prišla telenovela na naše slovenske zaslone in z veseljem jo bom spremljala vsak dan, če le bo možno uživač uživač Zgodba je prav napeta in vsak del telenovele je briljanten uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v telenoveli (Mujeres de negro) ženske v črnem 2016:   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 01 Dec 2016, 16:49

F Čudovita novica moderator od Leticije ploska Torej je ona igrala v tej novi telenoveli pa sploh nisem vedel Surprised Znam si predstavljati, da je Lety bila odlična v vlogi Irene pa čeprav je bla zlobnica. Lepe slike si objavil Toša3 in sodeč po njih je zelo lepa ponorel Rad bi jo videl v tej novi vlogi in upam, da se naša tv le odloči jo kupit in da jo vidimo Cool Kak ne razumeme tega še ena zezona bo nadaljevanja telenovele ali kak?
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon v telenoveli (Mujeres de negro) ženske v črnem 2016:   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 01 Dec 2016, 17:04

L O lepa novička iz strani Lety Razz Ja je ful lepa in napeta ta nova telenovela v kateri Lety igra poslovno lušno Irene ponorel Samo res jo je blo lepo videt iz direktnega prenosa iz Televisine tv. na našo pop tv, ko nas je pozdravila štopar štopar  Aha spet sta skupaj igrala Arturo in Lety odlični par sta v novelah Razz Čeprav se tukaj imata rada pol pa ne več vseeno odlično skupaj igrata kot igralca. In tudi Lety pristaja ta vloga kot pribita odlično igrala ploskač Upam, da ko bodo to telenovelo do konca posneli, da jo vidim tudi pri nas, ker nih par delov sem si že naprej ogledal in so bili izjemno dobri! Cool Seveda jo bom spremljal, če pride na našo tv absolutno king
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109964
Kraj : Slovenija

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novo vlogo v telenoveli Nube (2018):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 11:11

Novica od Lety Calderon - Page 10 Lr  Novica od Lety Calderon - Page 10 Lex Novica od Lety Calderon - Page 10 Zmm5eciofaejs

A Lpa igralka Leticia Calderon po enm letu premra od telenovele Mujeres de negro, kjr je igrala prestižno, bgto lepo, zapeljivo in zlbno Irene, se ponvon vrča z nvo telenovelo z orginlnm nslvm Nube y la chica de azul, z nvim producentm Pedrm Ortis de Pinedo, ki bi pa nj nvelo zčel snemt v tm ltu in mesecu juniju uživač Leticia je sprejla nvjšo vlogo v tj telenoveli sj po infrmcijh sdeč nj bi igrala prv mamo glvni junakinji protgnistki te nvejše nstle telenovele na Televisi ploska Leticia se nve vlge zelo veseli in prvi, da ji bo zabvn igrt med vsmi mljšimi igrlci od nje in da bdo se mrskij naučil in bili priprvljni tvegt v svjm poklicu, zrvn Lety Calderon bdo še igrl v telenoveli: Renata Notni ki nj bi mela glvno vlogo protagnistke, Andrea Torre, Ricardo Polonco, Lara Campus, Juan Martin, Isidora Vives, Pablo Heredia, Horacio Pancheri, Laura Zapata, Africa Zavala nam znana iz Pergerine, Silvia Pinal, Raquell Olmedo in še drugi ... Razz Snemnje nve telenovele so že v tku tk, da kr kmlu bo Lety kr odstna in delala tr igrala svjo vlogo, želimo ji obilo sreče z nvo vlgo in nj jo igra odličn kt smo to zna Leticia čestitmo Lety za nvo vlgo v tj telenoveli ploska Še pa se prja ena nvica od nje in sicr ta, da nj bi Lety Calderon se pdjala v smo politiko, kjti kandidira za sentrko strnke de partido verde, sj hče, da se udlež te kampnije in da uredijo zdevo, da bdo ljudje zadvljni sj dgjjao sme krivice splh nedlžnm ljudm in prv nj zelena mč strnke premga vse to in dje ljudem nm pozitivne strni in bdčnst dbrega prvičnega življenja! Ja Lety Calderon se plg snemnja nve telenovele še poteguje za sentrko te plitične strnke v Mehiškm knzulmtu scratch Nč še ni dorčn sj je Lety sm v tj kampniji se pridržila in bi rda, da bi ogrmn spreminila a bmo videli, če ji rta prit v to kampnijo in do sentrske pozicije dela? Vso srečo ji želimo a rje jo imamo kt igrlko a ne?

Ns pa znima kak to komentirte, da se Letica poteguje za kmpinjo te strnke za vlgo sentrke in ste veseli, da se je vrnila z nvo vlgo v telenoveli, ki jo je sprejla in bo igrala lets? darilec

Novica od Lety Calderon - Page 10 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novo vlogo v telenoveli Nube (2018):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 11:22

N Prelepa novička Admin od Lety, vesela sem, da bo spet igrala po dolgem času in res si jo želim videt v najnovejši njeni vlogi Nube hihih ponorel ponorel  ni mi jasno zakaj je zamenjala producenta, če je pa bila zadovoljna s Carlosom Morenom? Se mogoče motim pri tem? začuden Kar se tiče pa Mujeres de Negro telenovela najboljša telenovela od Lety, ko je igrala Irene ploska ploska Glede na drugo novičko nisem preveč vesela, ker jaz Lety ne vidim v vlogi senatorke, želim si sicer srečo pri tem, raje pa jo vidim v vlogah telenovel, ki jih svetovno odigra. uživač uživač Lepo pa prav, da želi pomagat ljudem pohvalno iz njene strani, a če bo sprejeta bo potem še vedno igrala, če ji bo čas dopuščal ali ne? začuden scratch Zelo lepi sliki si dal od Lety gor, najlepša in najboljša igralka je naša Lety strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32638
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novo vlogo v telenoveli Nube (2018):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 12:22

J Juhej ja Lety Calderon se vrača v novi telenoveli tooo praznovanec Te novice pa sem zelo bla vesela, ko sem prebrala Admin zelo si že želim videt jo v tej novi telenoveli pa čeprav bo spet mama kot je bila v vlogi Ines v noveli Ostani z menoj, samo upam, da bo dobra in prijazna štopar U pa bo lepa Lety igrala med poznanimi igralci in prijatelji samo jih ni veliko opažam! A v oni telenoveli, ko je bilo rečeno, da bi igrala z producentom Carlosom je pa bilo kaj ali ni hotela igrat tam? To pa me presenča zakaj se poteguje ne, ne pristaja ji politika in je nočem videt v tej vlogi Mad Pa zakaj jo to sedaj mika saj pa je vrhunska igralka naj ostane v teh vodah jao pa kaj je tem igralkam zdaj prišlo v glavo ne kapiram? Upam, da odigra celotno vlogo v telenoveli?

Novica od Lety Calderon - Page 10 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27640
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novo vlogo v telenoveli Nube (2018):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 12:37

T A se je odločila, da bo igrala in podpisala za novo telenovelo ponorel Torej, če bo mamo igrala glavni protagonistki pol bo verjetno dobra v tej vlogi, kajti mame morajo bit dobre Razz Razz Te bo Leticia igrala tukaj z svojimi poznanimi kolegi odlično saj z Lauro in Raquell bo skupaj po dolgem času ne, kot so igrale skupaj v Esmeraldi klanjar A Africa Zavala bo tud v tej telenoveli vrhunsko lušna je ona tud! Želim si, da bo dobra telenovela in gledana, da zmaga na podelitvi nagrad, srečno Lety. Kaj, da bi bila ona v politiki pa dajte no ne verjemem, če ji že uspe bit senatroka neke stranke pol bo samo to ne, pa da bi rinila v politiko ja tak nora pa ja ni ona, vsak ne more bit v politiki, če tudi je igralec/igralka Suspect

Novica od Lety Calderon - Page 10 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12381
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novo vlogo v telenoveli Nube (2018):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimePet 01 Jun 2018, 09:34

C Pa to pa je imenitna novica iz njene strani, da se vrne z novejšo telenovelo štopar štopar Leticia Calderon je še zmeraj lepa igralka in mora igrat še v telenovelah, jo hočemo gledat Razz Slišal sem za to telenovelo samo menim, da majo neke težave na Televisi saj baje manj snemajo telenovel kakor so prej ne vem, če je zdaj to res? No tak, da odlično, da bodo snemali novo telenovelo v kateri igra tudi ona ploska Ja sem vesel, da bo igrala seveda ni pa mi všeč, da se meče nekaj v politične vode saj nima šans, upam, da je ne izberejo, ker nima pogojev!
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novejšo vlogo v telenoveli El corazon nunca se equvioca (2019):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 10:50

Novica od Lety Calderon - Page 10 Lety-juan Novica od Lety Calderon - Page 10 Lp Novica od Lety Calderon - Page 10 S Novica od Lety Calderon - Page 10 Nv-3 Novica od Lety Calderon - Page 10 Juntos-el-corazon-arranc Novica od Lety Calderon - Page 10 4 Novica od Lety Calderon - Page 10 Vu

T Po odpvdi npvedne nve Televisine telenvele  Nube y la chica de azul v ktri nj bi Lety igrla je bla preklicna zrd velkh težv, ki jh je mla sma Televisna hiša zrd financ. A po letu dni prmra lepa igrlka Leticia Calderon ponvn zčela snmt nvo Televisino telenvlo z nslovm (El corzn nunca se equvioca) katri je producnt Juan Osorio v kteri ona igra lšno, zpljivo, pstvno žnsko z imenm Elsa, ki je prfesrica univrze z mldstnško delvno kmpnijo je pa tud mama, žna in prijtljica Razz Premiera nove telenovele je bila prikazana 24. 7. 2019 ob 20. 30 uri zvečr na veliki televiziji las estrellas Mexico. V tj nvi telenvli bdo še igrli zrvn Leticie Caldren, Sergio Sendel, Nuria Bagez, Helena Rojo, Victor Gonzalec, Laura Flores, Ale Muller, Emelio Osorio, Arath de la Tore, Joaquín Bondoni je Temo, Laura Vignatti, Gabriela Platas, Nikolás Caballero, Eduardo Barquin, Emiliano Vázquez in še drgi... Lety Calderon igra zlo izbržno Elso, ki je zlo zpljiva, vplivna, lpa blnt dolglska in se ukvrja kt prfesrica z mldstnško kmpnijo po kterih vdi se do uspha na univrzh al ndljnm izbrežvnju po viskh poklich Very Happy Elsa ima mža Olegaria s ktrm je zlo srčna dklr nea pride smo fmilijo trgdija, ko izgbta svjga sina, tko se tud njuna ljubzn stnjša in nista vč skupj, a za vljo mlde hčrke Karlote bsta pozbila na slbe dgdke in skušala bt ponovn skupj, sj sta lp pr in tud Olegario ne mre bt brz Else sj mu je zlo lepa ženska s ktro si je ustvril držino, Olegrio nikakr nče bt pd vplivm Ubalda, ki ga igra Sergio Sendel sj ve, da ni prvi za kmpnijo in da smo obljublja ljudm za kj bljšga, plg tga je korptnt in obrča umzn denr na vse strni, mrda tud je prvi zlbnž, sj ga povezujejo za smrt sina od Olegaria in Else ampak ondva tga ne vsta, plg tga je Elsa kt prfesrica univrze vdna Ubldu v kampniji in tj službi za ktro bi strila prv vse tud delala cle dneve in nebila z svjo držino. Elsa ma velike tžve z hčerko Karloto a se to čez čas umiri in so spet vesela, skupna in srečna družina. Tk bi rekl v nvi telenveli je velik prijtljstva, zavidnja, zlbnsti, tekmvlnsti, ljubzni in ljubzni, ki pa tkrt vsebina zgdbe ne ljubi md moškma in žensko tmvč md dva fntma trj md mldima mškima, ki mrta se zprstvit prot vsm in kmrkl, da bi dsgla svjo prvo srčo in bila srčna kt pr vedn Cool Lety Calderon je nvdušna z nvo vlogo prvi, da še tkšne vlge kt jo ima zdj za Elso ni nikol prj imela kjr ima igrlka dve vlgi plg tga pa spznva mldstnški nvi svt v ktrga vstpjo mldi, ki pa je svt drgčn in ko ljubzn ni enka kt je bila nekč md dvma partnrjma mški ženska, ampk, da tud nsprtni spli se lahk zlbijo in da so srčni cheers Nva telenovela zlo obta in tud že zdj je zlo gledljiva kt nm je ztrdila sma igrlka Leticia, pa bo tud pri ns tko gledljiva? darilec

Ste vesli, da Lety Calderon spt igra po dlgm čsu bste gledl to nvo telenvlo in kako opsijte njeno njnvjšo vlgo prfesrico Elso se znjde v njej? ponorel

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novejšo vlogo v telenoveli El corazon nunca se equvioca (2019):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 17:04

N Vovvvvv enkratna novica od Lety Calderon, da igra v novi sveži telenoveli, morem reči, da je ful napeta in mi je všeč, ker jo z mojim spremljam na las estrelas. ponorel ponorel vloga profesorice ji ful paše, ker v tej vlogi sije s svojimi dolgimi blontnimi lasmi, nasmeh ima prekrasen kot vedno in tudi znajde se v vsaki vlogi, tudi v tej se bo, odlična igralka kapo dol zanjo. Pesem je zelo lepa v telenoveli in gre v uho hihih mi je všeč štopar štopar ploska ploska Zasedba mehiških igralcev je svetovna, ker so sami poznani, ki igrajo noter. Glede Sergia Sendela bom rekla, da ima stalno zlobne vloge in do sedaj se je znašel v njih, res odlično jih igra in spletkari v kampanji pa še ni župan, želi postati. Navijam za ta dva fanta, ki sta skupaj, da prebrodita vse težave in jima na koncu le uspe v zvezi, v ljubezni in naj ljubezen njuna zmaga na samem koncu telenovele strinja Vesela sem, da vidim Lety v novi vlogi, za njo se ve, da perfektno igra in same pohvale za telenovelo, enkratna je praznovanec praznovanec Za televiso sem slišala in si malo mislila, da imajo finančne težave, a hvalabogu so rešili probleme, tako da lahko sedaj vsi ti mehiški igralci spet igrajo na Televisi, upam da sedaj ko Lety v tej telenoveli igra bo potem še naprej v kakšni igrala si želim jo videt hihih pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13511
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novejšo vlogo v telenoveli El corazon nunca se equvioca (2019):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimeSre 17 Jul 2019, 10:35

R A vrnila se je Leticia Calderon v svet telenovel in fimov odlična novicaaa to ponorel Videt je, da ima zelo lepo in fajno vlogo, kot profesorica in da ji vloga bo oziroma leži pa lepa je pa fullll Razz Razz Razz Telenovelo bom z veseljem spremljala, če bo mi čas to dopuščal in če bo sploh pop tv kupil to novo telenovelo kar bi blo zelo lepo saj je čisto sveža ploska Igrajo še ostali poznani mehiški igralci noter tak, da menim, da bo res dobra telenovela in si jo želim videt! Nebi dajala neko informcijo kako se znajde ona v vlogi Else saj telenovele ne morem še gledat, ko pa bom pa lahko povem, ampak menim, da tako odlično igra kot zna ona zmeraj darilec
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18483
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Leticia Calderon z novejšo vlogo v telenoveli El corazon nunca se equvioca (2019):   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 08:24

J U res svetovno, da Leticia ponovno igra in da se posveča svoji službi Razz Zelo sem vesel, da se v tej vlogi tudi vidi, ker ona nea vsake sprejme kolikor vem, zato toliko lepše, da spet igra na polno praznovanec Telenovela je videt zelo dobra kar pomeni, da bi jo spremljal z veseljem, če pride tudi na naš tv cheers Igralska zasedba mi je že všeč tako, da bi me tudi telenovela pritegnila k gledanju. Njena vloga Else je fantastična saj je zelo lepa in menim, da jo bo kot vse vloge tud to odlično, če ne perfektno odigrala ponorel
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 10 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Novica od Lety Calderon
Nazaj na vrh 
Stran 10 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10