LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Resničnostni šov

Go down 
+11
Rosalda
Nives
Mauro
Josel
Cecy
Jacixa
Vikaluceria
Cristzep
Fico
Fenila
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194462
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 15 Jun 2010, 10:04

First topic message reminder :

V tej temi se bomo pogovarjali o resničnostnih šovih pri nas. kimar Zagotovo se spomnite: sanjski moški, sanjske ženske 1 in 2, Big Brother 1,2, Bar 1,2, Kmetija, Kmetija slavnih, Kmetija išče lastnika, Slovenija ima talent in sedaj Big Brother (veliki brat) slavnih, Big Brother 3, Kmetija nov začetek, Kmetija nov začetek 2,3 Ljubezen po domače

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Admin_11


Nazadnje urejal/a Admin Tor 15 Jun 2010, 10:12; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeSre 18 Sep 2013, 20:05

Mauro O nism vedl, da že v ponedeljk se začne 2 sezona tga šova pleše Sj ni slabo, jz bm poskušal gledt vendr ne vsk dn, kr se pa tiče glede komentatorjev so vidt zanimivi, sm spt ta Savina nekak mi ni všč :face:  Kj pa tekmovalci, le kakšni bdo tokrt?  Sj je lepa Lili in zna vodit to odajo rs uživač Sm upm, da bo šov bl zanimiv v prerekovanju in medsebojnm pametovanjm smeh Drgač bo dolgčas za gledt! frajer

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeSre 18 Sep 2013, 20:13

Nives Prvo sezono gostilna išče šefa sem rada gledala, ker so dobro kuhali in resno jemali šefa Bineta, a pokazal se je na koncu samo eden, ki je zmagal. Pa še ta kolikor sem čula kasneje ni uspel v gostilni, kar me niti malo ni presenetilo. Me pa zanima kaj se je zgodilo s prvo gostilno, da je sedaj že druga gostilna išče šefa na sporedu čez nekaj dni? scratch 

Če bo gostilna išče šefa 2 zanimiva bom gledala, če ne pa ne, ker mi je bila dosti bolj zanimiva gostilna išče šefa 1, saj je bila prvič na našem kanalu Pop tv. Sicer pa bom videla hehe. Glede Angelce se ne čudim, zakaj je ni notri kot komentatorke, ker je bila res dobra komentatorka, ne vedno ampak včasih. Mogoče je zaradi tega niso poklicali v šov, ker preveč vse direktno pove in to nekaterim ni všeč. To je moje mnenje. Very Happy 

Hvala za tole novičko Toša3.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112847
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeSre 18 Sep 2013, 20:18

Tinaj8 Spet bo napeto, igrivo, jezno, žalostno, veselo in predvsem  gledljivo po teveju, saj nazaj se vrača nova seszona šova Gostilna išče šefa 2 pleše Prav tako si bom tudi jaz ogledoval ta šov, saj bo znal bit zanimiv in napet. Rad bi videl, če bo še imel šef kuhinje enake kuharske mojstrovine kot prej Razz  Pa je res vseeno gdo vodi odajo, samo, da jo zna vodit, drugače pa mi je všeč da bo spet to Lili, se mi zdi, da se ona zna vživet v ta šov. Bol bi rad videl novega komentatorja v odaji, kako bo mu šlo pri spraševanju in kritiziranju novih tekmovlcev. Raje bi hoteli imet nazaj gospo Angelico. Pa že veste, če ostane studio za šov enako plave barve ali bo spremenjen? afro

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeSre 18 Sep 2013, 20:33

Josel Ujaaa to pa bo veseloo se že vidiiii uživač Jaz pa se ful veselim tega šova, da bom spet nervozen in srečen ob gledanju novih tekmovalcev, ki se bodo prerekali, zabavali in še kaj počeli takega v stanovanju  uživač Bine je super šef in prav, da ostaja v tem šovu, tudi ostali komentatorji niso slabi darilec Bi pa jaz tudi rekel, da ne razumem zakaj tokrat nebo več Anglice kot komentatorke Cool Voditeljica Lili pa itak je krasna in tudi to sezono novega šova bo do konca vredu speljala cheers Jaz to rad gledam in vedno bom, že v ponedeljek začnem I love you 
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109097
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeSre 18 Sep 2013, 21:43

Luka Dobra novička je to Toša3 mahač da resničnostni šov gostilna išče šefa, prihaja spet nazaj na tv  in to  že naslednji ponedeljek.  Moram si ogledati prvo odajo, da sploh vidim kam merijo tekmovalci  strinja Še sedaj se sprašujem kje so zgrešili v prvi sezoni šova in kaj je šlo narobe, da glavni zmagovalec ni znal bit šef ter vodit lastno gostilno scratch Lahko pa tudi, da bo ta šov slabo gledljiv?  saj je pustil veliko nejasnosti in nerešenih odgovorov  iz prejšnje sezone. Je pa res, da je bilo v prvem šovu v gostilni preveč v naprej dogovorjenih stvari, saj jaz si tak mislim Smile Kar se tiče voditeljice nimam nič proti, saj je simpatična Very Happy Moti pa me tole, da so komentatorko gospo Angelico zamenjali za nekoga drugega le zakaj? Rad spremljam resničnostne šove in tudi tega bom, samo res upam, da bo zanimiv za gledanje  Razz
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 23 Sep 2013, 20:26

Josel Odaja se ni slabo začela, a me nova komisija ne pritegne not silent No saj Miško je ostal, ampak tota Savina kaj pravi celo noč je brala knjige, da se je pripravljala na odajo smeh
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110895
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 24 Sep 2013, 08:42

Jacixa Sem včeraj gledala in ni bilo tak slabo, samo zakaj je bila spet tema gdo so boljši kuharji moški ali ženske darilec Ni mi pa jasno zakaj te niso v začetni odaji pokazali tekmovalce, kot v prejšnji. Ali jih bo v sredo.

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 24 Sep 2013, 10:32

Nives Nekaj malega sem si pogledala, a če po pravici povem, me ni nekak noter potegnila prva oddaja. Voditeljica je ok, ker zna super vodit, pač pa mislim, da je bila dosti boljša prva Gostilna išče šefa, ker se je vse skup začelo in vsak je imel neko idejo v gostilni. Dvomim, da bo tu tudi tak a pustimo se presenetit. Smile 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 30 Sep 2013, 21:16

Josel No pa je končno šef izbral še zadnjih 6 tekmovalcev moških in žensk za kuhinjo Smile Savina pripomnila, da so kar simpatični, to bomo pol videli kako se bodo odnesli v nalogah zlo vesel Meni niso nekak zanimivi niti malo, a ker sedaj vemo gdo so že ti tekmovalci naj se šov že začneee smeh
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96328
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novejša tema: (Sestavljenka)   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 30 Sep 2013, 21:32

Rosalda Josel niso še vsi izbrani do konca  je povedala voditeljica :bom: Šef Bino še mora izbrat tri zadnje moške kandidate med ostalimi. Ostali pa se že spoznavajo v hiši, kjer bodo preživeli skupaj  enajst tednov druženja Very Happy Pa bodo vsi zdržali ritem v kuhinji?
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 14 Okt 2013, 21:12

Cristzep Zdaj pa moram rečt, da vedno bolj uživam ob tem šovu smeh Saj so se tekmovalci res izkazali v prejšnjem tednu, a kje je še otvoritev. Ampak komentatorka je izjavila da je Žiga pravi malinovec smeškec ful 
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112847
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 18 Nov 2013, 09:36

Tinaj8 Se vidi, da bodo toto Martino le zblansirali smeškec ful Saj gre na prvi vroči stol v tem tednu. In se lahko zgolj ugiba kerega bo izvala na drugi vroči stol, lahko je Fredi ali pa Kaja?

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95147
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 19 Nov 2013, 09:31

Fico Ampak ni lepo, da so jo ven vrgli Mad  Meni niti malo ni tale Mitja vredi. Ste poslušali komentatorje no pol vam je lahko jasno vse, zakaj je Martina odšla.
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 25 Nov 2013, 21:18

Cristzep Le od kod njim kavasante pa kakšna jed je te to :?:  Vsi komentatorji vredi povedo ampak Savina strela vedno Miha in Fredi sta kot neka Batman in Joker ker se skoz spotikata :cherry: 
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 25 Nov 2013, 21:28

Mauro Sm poslušl cristzep kimar Ona ma vedn neke agrumente iz dizanj filmskh za nše tekomovalce resničnstnga šova gostilna. Bubica kot metuljček smeško In dns sm zvedel, da Savina uči jogo, le kšna je tm v jogi Wink

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100840
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 09:48

Cecy Če je kdo včeraj gledal šov pol ste videli, kaj je šef Bine naredil kar izločil je tekmovalko Lidijo  frajer Saj pa nebi rabil tak naredit, da bi Tomaž in Kaja prišla v finale, ne vem no Lidija je bila ful sposobna v kuhinji in se je ogromno naučila in priučila. Bila je nekak moja favoritkinja, sedaj pa ne dam nobenemu glasa  tongue 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 09:53

Josel Meni se to tudi ni zdelo fer cecy z šefove strani. Lidija je res bila skoraj zmagovalka  Smile Se pa vidi, da tudi letos so bile izločene ženske, tak da tudi Kaja bo brez skrbi kimar  In spet bo zmagal moški  afro Moram pa spremljat finalno odajo danes, da te vidim finalista ali finalistko?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 10:25

Mauro Cecy, Josel ne morm ga sodt, kr nevm po kakšn postopku je to nardil šef. Bo pa se itk razvedl v dnšnji odaji  Very Happy Že vmo, da bo finalist tud tokrt? lahk, da imš rs prv Josel  in zmga ta Tomaž. Tk je finalna odja dns na sporedu in bo nm vse kristaln jasn!

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 12:43

Nives Jaz rečem lahko samo to, da privoščim Tomažu gostilno, ker kolikor sem gledala gostilno išče šefa, lahko rečem, da je on tisti, ki si gostilno zasluži. Tudi Kaja si jo zasluži, ampak za njo ljudje menijo drugače, čeprav je enako dobra kot Tomaž. Točno tak kot si reko Mauro se bo vse zvedelo v današnji oddaji.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109097
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 15:09

Luka Kaj je včeraj šefa piknilo v gostilni,  še jaz nebi vedel, morda pa je videl, da Lidiji mankajo na veliko še kilometrine izkušnje v sami  kuhinji. Ali pa ocenil, da ful pogreša svoje sinove in domače in jo zato poslal domov  Smile  Je pa res, da se vse enkrat konča in tudi ta resničnostni šov je prilezel do konca. Kdo pa bo zmagovalec tega šova in glavne nagrade 50. 000 eur pa bomo že videli danes čez približno 5 ur  Smile
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95147
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 20:24

Fico Tekmovalci so že vsi v studiju, kar pikrna vprašanja jim je voditeljica Lili postavljala, držim pa pesti za Kajo  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112847
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 20:43

Tinaj8 Se ve, da bo zmagal Tomaž  Cool  Ampak navijam res za Kajo  prošnja 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96328
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 21:02

Rosalda Zmagal bo Tomi  Razz 
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100840
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:22

Cecy Pa je zmagal Tomaž čestitke  štopar 
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178430
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:25

Toša3 Ja je zmagl ta Tomž a bmo vidl kak bo kt glavni šef kuhinje  pirat Ni sm denarna nagrda tud v gostilni bo morl delt kt šef in to že naslednje let marca. Čestitke  Very Happy 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:28

Cristzep čestitam Tomažu za osvojeno nagrado  cheers Ampak bomo res pol videli kakšni bo kot šef kuhinje.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:29

Nives Zares sem navijala za Tomaža in čestitam za denarno nagrado.  strinja Uživaj kot šef gostilne.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:30

Mauro Čestitm Tomž  ploskač 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109097
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:32

Luka Čestitke Tomaž za glavno nagrado  strinja Samo si jaz mislim, da če bi Lidija se še malo povzdignila bi bila ona zmagovalka tega resničnostnega šova. Bila je izvrstna  Razz 
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95147
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 22:35

Fico Se čisto strinjam s tabo Luka  Smile  Tukaj glih pred finalom je Lidija potegnila ta kratko škoda, jaz nisem glasoval zanj, lahko bi tokrat saj Kaja zmagala si je tudi nagrado zelo zaslužila. Pa vseeno čestitke Tomažu  pirat 
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110895
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Resničnostni šov Gostilna išče šefa 2:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 17 Dec 2013, 08:48

Jacixa Vsak ni mogel imeti istega favorita v gostilni  silent Je pa večina bila za Tomaža, zato mu čestitam za zmago  uživač 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178430
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Mar 2014, 20:56

Resničnostni šov - Page 11 Skriti-sef-pop-tv-540x29

Toša3 Točn prvga aprila (1. 4. 2014) prihaja na spored pop tv.si nv resničnostni šov z naslovom  Skriti šef s kuharjem Markom Pavčnikom, ki bo znanim Slovencem ponudl  možnost, da za en dan postanjo  šefi kuhinje v prvorazredni restavraciji. Pri tm pa bdo kulinarični strokovnjaki in gostje njihove kreacije ocenjevali in poskušal  ugotoviti, kdo je v kuhinji tokrat vihtel kuhalnco.  Very Happy Kakšn bo sm koncept odaje se še prv neve, ve pa, da se bdo preizkusl v tj vlogi ravn nm znani obrazi  Wink  Sm resničnstni šov obeta velik, sj bo način tr delovnje totaln obrtn, kt v šovu Gostilna išče šefa.  Prv tk pa se še neve kdo bo vodl ta nv resničnstni šov al sm kuhr Marko al še ktera druga voditeljica ali voditelj?

Pa vi katrga od slavnih Slovencev bi radi vi videli v tem resničnstnem šovu? In ste zadovoljni, da se vrača nv resničnostni šov na televizijo ga  bste gledal?  Smile

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110895
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Mar 2014, 21:02

Jacixa Ja sem slišala Toša3 nekaj o tem  afro In sedaj vidim, da bomo res lahko spremljali novi resničnostni šov pa daj krasno  cheers In zakaj so spremenili naslov, če se bo šlo spet za kuhanje? Meni bi bilo zanimivo videti v tej vlogi Fredija Milerja, ali Januša  tongue Vsekakor sem zadovoljna in bom spremljala.  Very Happy 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Mar 2014, 21:08

Cristzep Novi resničnostni šov na pop tv. ful dobro  ponorel Mene bo tak noter potegnil, ker sem vsakega do sedaj rad spremljal in gledal Toša3. Samo kak bo koncept odaje drugačen, je možno sploh, drugače pa zelo dober naslov za šov in upam, da bodo tekmovalci prav tako dobri za gledanje  Razz Kaj pa vem mogoče si bi želel, da bi videl tu noti Jana Plestenjaka od žensk pa Mojco Mavec? Me pa res zanima kako bi se znašli slavni v kuhinji. Veselim se šova in ne bom nobenega zamudil, sploh, če bodo izbrali voditeljico za vodit, pa ne Lili?
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Mar 2014, 21:16

Josel To ja pop tevejci komaj sem čakal na kakšni novi resničnostni šov in sedaj le prihajaaaaaa  cheers Skriti šef slavnih bo zanimivo gledati, da te opazimo kako slavni obrazi znajo kuhat  smeškec ful Želim si, da ta nov šov vodi Lili Žagar, če ne ona pa Anja Tomažin ali mogoče celo Špela Močnik iz šova Kmetija slavnih jo že pogrešamo na teveju. Jaz se ga že zdaj veselimmmmm Toša3  klanjar upam pa, da bi od slavnih notri se poskusil Samuel L Basketball
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112847
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Mar 2014, 21:28

Tinaj8 Novi resničnostni šov skriti šef slavnih  bo na pop tv.si  strinja Po dolgem času nas bo spet razveseljeval novi šov, ki bo drugačen od gostilne in prične z naslednjim mesecem aprilom.  ☀ Od samih slavnih, bi si jaz osebno želel videt notri Činča on je zakon in vedno zna sodelovati in ne zmagati navijam za njega  pleše Jaz sem prav tako vesel, da prihaja ta šov, da bom lahko spet gledal kakšne norije delajo, se ne poslušajo, izivajo eden drugega, eni so bol pametni kot drugi, tekmujejo in da se kregajo zaradi majhne malenkosti  smeško Pa bo tu tudi tako glede nato, da je to šov slavnih? Dobro, če bo voditelj naj bo, drugače pa bi raje gledal kero novo voditeljico v tej odaji  Surprised

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePet 14 Mar 2014, 08:50

Nives Toša3 prelep uvod si napravil kot vedno v temo in me prav zanima, kdo od slavnih bo kuhal za skritega šefa ter tudi sama si želim, da v kuhinji vidim prekmurca Činča, ker je najboljši in mu privoščim zmago.  strinja Drugačen razpored bo kot pri gostilni išče šefa? To bo zanimivo in interesantno gledat, ko bo napeto med slavnimi, saj ne bodo istih mnenj pri kuhi in pripravi jedi. pleše Nimam rada preveč, ko vidim, da se kregajo v šovih, saj se da vse lepo pomenit in profesionalno uredit. Zanima me še kdo bo znan od komentatorjev na stolčkih ter kako se bo vse skupaj razpletlo.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100840
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeTor 25 Mar 2014, 07:33

Cecy Nedvomno se približuje ta novi resničnostni šov Skriti šef  strinja Veselim se videt ta šov in njegov celoten koncept odaje  Cool Kako pa je te z voditelji? Po tem takem nebo vodila ta šov Lili Žagar, če prav razumem ampak tale kuharski mojster Marko? Ali so si izbralai nove voditelje. Toša3 pa bo sploh v tem šovu kaj Bine notri? Bi pa res zelo rada videla, kako bodo znani slovenci se znašli za kuhalnico in kaj skuhali ali vodili  uživač Če bi že koga rada od njih videla v tem šovu, bi zagotovo to lahko bil Primož Ekart, Matjaž Javšnik in Omar Naber od žensk pa Mojca Futur igralka, Žana in Nina Osenar tv. voditeljica  frajer Mogoče je kaj možnosti kaj, pustimo se presenetit  Surprised 
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96328
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 07 Apr 2014, 20:36

Rosalda Pa nebi si niti mislila, da se bo v šovu preizkusila naša odlična pevka Nuša Derenda  Razz  Čestitam za tak lepi nastop v odaji in za pripravo jed v tej kuhinji. Ko je čakala na ocenjevanje, je izjavila v hipu, da je tukaj bolj na trnih kakor je bilo na samem Evrosongovem ocenjevanju  pirat Res je bila dobra in upam, da zbere več točk od prejšnega tekmovalca.
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 07 Apr 2014, 21:10

Cristzep No sedaj se že ve kdo vodi ta šov, sam mojsterski kuhar Marko. Meni se je njena sladka jed zdela super tiramisu v vaniliji  pleše Skoraj sem bil prepričan, da dobi 4, je pa dosegla 3. točke.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 07 Apr 2014, 21:17

Mauro Men je tud ta šov notr potgnil ga rd pogledm  strinja Lahk opazmo, da tud slavni znjo kj skuht  smeško  Tk kt prejšnji tekmovalc, me je prv tk Nuša navdušila. A je pl kj možnsti, da v šov tud pride igralka Tjaša Železnik  Smile 

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95147
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja nov resničnostni šov (Skriti šef) slavnih   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 07 Apr 2014, 21:36

Fico Lahko povem, da tudi jaz uživam s tem novim šovom  strinja Res se mi dopade in že dva slavna šefa sta me navdušila z njuno jedjo torej moderator Sašo Pap in pevka Nuša Derenda  Cool Ni pa mi jasno kaj sploh pomenijo te točke pri slavnih tekmovalcih?
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178430
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:    Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 18 Dec 2014, 10:02

Resničnostni šov - Page 11 635538095403536415barnov Resničnostni šov - Page 11 C1607d3bfdc1b243fcd0597b

Toša3 Člni nj sporočm, da spomlad na televizijo Planet TV. prihja ponovn resničnostni šov Bar Surprised To je resničnostni šov, v katerem se bdo tekmvlci potegoval za glvno ngrdo 50. tisč evrv in vdenje najboljšga bara v Ljubljani. Zasnva resničnostnega šova Bar je načelma preprosta vse, kr mrajo tekmovalci storit, je, da skupj vdijo bar in skupaj živijo v stanovnju bliz bara, ki ga  oni vdijo. In potrudit se morjo, da ne izpadjo iz igre. Tist, ki ostane njdlje in je  zadnj v igri in šovu, domov odnese 50 tisoč evrov. cheers No, mogoč pa ni vse tak preprost, sj popolni neznanci se znjdejo skupaj in njihova naloga je, da uspešn vodijo bar pd močnim pritiskom, ki lahk prihja tud iz vditeljske strni, ki še ni znan kdo bi nj vodil celtn resničnstni šov Bar?  Si upste postati dl ekipe? Mislite, da bi znal sodelovat s skpino neznancev in dobr voditi bar? Vse prijve se zbirjo na elektrnskem naslovu bar@planet tv.si in na spletni strani www planet tv.si. kjr si lahk vse natnč preberte. Pa tk za informcijo se spmnite še Mišota tr Andrja kak je bil dvbj na knc napt, a je le potlj zmgl v Baru 1. Andrej.

Ns pa zanima nslednje, kako se vm je dopadl prejšni resničnstni šov Bar in ste veseli, da se bo ponvn predvjl z novjšimi tekmovlci in ali bste ga tud vi spremljal? pirat

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96328
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 18 Dec 2014, 10:44

Rosalda A to je resno Toša3 nisem še zasledila Smile lahko povem, da sem imela rada ta resničnostni šov, samo tekmovalci bi lahko bili bolj pripravljeni sodelovati sploh iz Bara 2 strinja Mene ne mika, da bi se prijvaila, ker res moraš imeti pogum, ja sem uživala ob tem šovu in bom tudi novega spremljala I love you Aja kako pa se bo ponovni resničnostni šov imenoval, če je nov?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109345
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 18 Dec 2014, 10:49

Nives Dober dan Toša3 čudovit uvod v samo temo po dolgem času.ploska  Spet zelo znan resničnostni šov Bar, ki je pred leti obnorel svet oziroma našo Slovenijo.Smile  Spomnim se samo tega, da je bil v šovu Mišo že kar nekaj časa nazaj v prvem Baru in spremljala sem bore malo dogajanje po tvju. Če bo vsekakor zanimiv bom navijala za nekoga, ki si res zasluži teh 50.000 evrov, saj kateri se bo res potrudil bo dobil to zares enkratno nagrado.pleše  Zanima me predvsem kdo bo tokrat vodil ta znameniti Bar in kdo vse bodo komentatorji. strinja In hvala za novičko moderator Toša3 zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110410
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 18 Dec 2014, 10:52

Mauro To bo pa spt zanimiv, sj prihja nva sezona resničnostnga šova Bar ponorel Lahk rčm, da me ta resničnstni šv ni tk zaniml na začetk ampk le prot kncu, da sm vse zvedl cheers Drgač pa ni slb resničnstni šov ta, le upm, da bdo vrdu tekmvlci notr tr, da bdo pridni v dlu. Bm pa uživl ob gldnju zbdnja, preklinjanja in še kj. ..hihi brz tga nbo šlo Toša3 smeh Se spomnm Bara1 in prvično je zmgl tekmovlc Andrj Toša3. Ne morm glh rečt, da sm vesl ponvnga šova Bara, bom pa ga gledl strinja Ja Rosalda, če se ml spmniš bi lahk vedela, da je to lahk Bar3 ne, če sta že dva bila na pop tv Wink Al pa se bo spremenil naslv Bar nv začtk smeško Nč se še nve o voditelju no upm, da kml zvmo, lahk bi tokrt ženska vodla, če je prejšnji dve sezni vodil mški Cool

_________________


Resničnostni šov - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95147
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 18 Dec 2014, 12:12

Fico Kak je to fajn slišat, da bo ponovno resničnostni šov Bar ponorel Meni je bil dober šov ta in novega si bom tudi rad pogledal, a te spomladi komaj pride na tv, no saj bo hitro minilo paz.kepa O voditelju pa ni duha ne sluha upam, da bodo kaj več izdavili v prihodnjem letu, sem pa tudi po ovinkih slišal, da naj bi resničnostni šov Big brather -a tudi vrnili in ga ponovno prikazali? Absolutno mi je bil všeč vsak Bar Toša3 in prav tako bom tega spremljal, no prijavil pa se nebi nikoli v šove, ker to ni zame lol!
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 08 Jan 2015, 09:29

Cristzep Torej Toša3 ta resničnostni šov Bar se prikaže komaj spomladi na tem programu afro Ampak do takrat je še zelo daleč, kako pa bodo v tem Baru določevali tekmovalce, ponovno na tv. ali na avdicijah in baje se misli tale Denis pojavit notri, ki je zmagal v kmetiji lanski Basketball Čudno, da niso objavili kdo bo vodil ta resničnostni šov na novo? Upajmo, da bodo izbrali vredu vodeitelja ali celo voditeljico in rad bom ga gledal, sploh njihove nominacije pirat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97825
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimeČet 08 Jan 2015, 09:37

Josel Moderator Toša3 hvala za novičko za novi resničnostni šov Bar, ki bo se začel na televiziji uživač Skozi so mi šovi bili neki in in tudi tega bom si rad ogledal, morda bom tudi spremljal vse na voyo, čeprav je plačljiv study Izbira tekmovalcev naj bo dobra in dosledna na avdicijah, kajti vsak ne more it v ta Bar in postat barovec uživač Vsakemu tekmovalcu ne privoščim glavne nagrade 50. 000 eur, ker vem, da bodo igrali hinavce in hinavke, želim pa jo najbolj drznemu, pridnemu, poštenemu in borilnemu tekmovalcu, oziroma tistemu, ki si jo najbolj bo zaslužil Smile
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80418
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja ponovno čist nov resničnostni šov Bar:   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitimePon 02 Mar 2015, 12:28

Cristzep No pa se danes te začne ta novi resničnostni šov Bar darilec Lahko bi ga sedaj poimenovali kar Bar3 se strinjate?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Resničnostni šov - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Resničnostni šov   Resničnostni šov - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Resničnostni šov
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 20Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: