LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)

Go down 

V kateri vlogi vam je Leticia Calderon ljubša?
v vlogi Hanne
Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Vote_lcap33%Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Vote_rcap
 33% [ 3 ]
v vlogi Isadore
Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Vote_lcap67%Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Skupaj glasov : 9

Poll closed

AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101051
Kraj : Celje

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimePon 04 Jun 2012, 11:25

Člani foruma telenovele. meh. xc pred vami je nova sveža Anketa poletja 2012 od znane, lepe mehiške igralke Leticije Calderon Very Happy Ta anketa bo trajala 25 dni, tako sva se odločila z administratorjem Adminom. Potekala pa bo tk, da vsak posamezni član lahko glasuje le dvakrat na dan v posamezni anketi Wink Upoštevala bova predvsem od tistih članov, ki bodo saj vedeli oz. poznali njene telenovele! Obilo užitka ob novi anketi, ter veliko glasov za najboljšo vlogo.

[You must be registered and logged in to see this link.] ali [You must be registered and logged in to see this link.]

Torej sprašujem vas v kateri vlogi vam je Leticia Calderon ljubša? Smile

Nazadnje urejal/a Toša3 Pon 04 Jun 2012, 22:22; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27640
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimePon 04 Jun 2012, 14:17

Tinaj8 Meni osebno je Lety sedaj izvrstna v noi vlogi Isadore, genialna je. ... Razz Moram pa rečt tudi, da kot Hanna je igrala izvrstno, čepra je tam odigrala malo delov nekje v 73 delu pride, ter špila do konca zadnjega dela. Smile Zato dajem glas za Isadoro. sunny

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17968
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimePon 04 Jun 2012, 21:55

Cecy Lahko rečem tole, da Lety Calderon igra v vsaki vlogi odličnoooo. darilec Tokrat bom glasovala za njeno novejšo vlogo Isadoro, ker je ful lušna mahač Kot Hanna pa je nisem dosti gledala, ker ni bila telenovela prikazana na pop tv. Hrvaške kanale ne gledam, čeprav vem, da tudi v vlogi Hanne je bila superr. strinja Glas za Isadoro, ker sta tudi Lety in Cesar odlični par v noveli, pa rečite, če ni res, čeprav je Lety veliko mlajšaaaa ful pašeta skup. Very Happy

Poglejte kak lepo sta skup objeta Isadora in Dionisio I love you I love you
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18483
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeTor 05 Jun 2012, 12:00

Josel Glasujem za Hanno zakaj, zato, ker jaz imam nekak raje Lety kot dobro osebo v svoji vlogi, ne vem no tak se mi zdi, da ji nea preveč paše bit zlobna, čeprav genialno zaigra. Cool Moram videti, kaka je v vlogi Isadore, a zaenkrat mi je bolj pri srcu z vlogo Hane. mahač
Zelo lepi video si gor posnela Cecy super si in hvala ti ja krasni par sta Dionisio in Isadora, se strinajm kar trdiš! strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19837
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeTor 05 Jun 2012, 18:37

Luka Zanimiva tema Toša3 hvala ti. cheers Težko se bom odločil, a bom glas dal kar za Lety in njeno vlogo Hanne, ker je perfektno, lepo igrala v noveli Amor real in mi bila lepa, ker me je spominjala na Esmeraldo hehe ponorel Lahko pa tudi povem, da sem jo že videl v novi vlogi Isadore in je izvrstna, ja res je lušna cecy zelooooooo! Razz Zelo mi je všeč video, ki si ga posnela od Dionisia in Isadore v objemu, zares sta idealen in odličen par v telenovelah. uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20956
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeSre 06 Jun 2012, 18:36

Nives Kako lepo presenečenje toša3 za anketo od Lety Calderon jupiiiiii sem ful vesela, da lahko spet glasujem zanjo. cheers Jaz bom dala glas kar Lety za vlogo v tej novejši vlogi, ki igra Isadoro, ker odlično igra v telenoveli Amor bravio, kolikor sem gledala na youtube. Cecy hvala za tale enkraten video od Isadore in Dionisia, ki sta v objemu, ful mi je všeč video!!! uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32638
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeČet 07 Jun 2012, 11:19

Jacixa Pa joj ta anketa pa bo znala bit težka in napeta toša3, saj se gre o igralki Leticiji. Obedve vlogi sta mi všeč, stem, da kot Isadora je ful privlačna in lepa. Zato dam glas za njeno novejšo vlogo Isadoro Lascano. ponorel Tudi kot Hana je bila lušna, a sem se težko odločila, joj Toša3 ni bilo lahko se odločit saj meni neeee. frajer

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23113
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 08:46

Mauro Lety mi je všeč v vsaki vlogi, kot dobra ali kot slaba. mahač Kot dobra, prijazna je dobra in krasna a kot zlobna pa je še boljšaaaaa. uživač Tokrat dajem glas za lepo Isadoro Lascano, ki bi jo poročil, če bi bila naša igralka. darilec

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeSre 13 Jun 2012, 11:15

Toša3 Vem, da je težka anketa jacixa a treba se potrudit in glasovat, da vidim v keri vlogi vam je Leticia ljubša. Smile Jaz bom pa kar dal glas za njeno vlogo Hanne pa nepovem zaka. afro

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeČet 14 Jun 2012, 11:48

Cecy Danes glas dajem za Hanno, ker mi je prav tako lušna, a moti me le to, da Hanna že ni od začetka v tej telenoveli Amor real igrala. king
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 08:18

Toša3 Člani foruma telenovele. meh.xc, danes je potekla anketa, katera vloga vam je ljubša od Lety Calderon ali Hanna ali Isadora? king No sedaj je izpeljano dokončno, da vam je Leticia boljša v novejši vlogi Isadore, saj je zmagala za to vlogo, po vaših glasovih in željah.

Hanna je mela 33%
Isadora je mela 66%

Zmagala je njena vloga Isadora kar z 66% glasovanja.

Čestitam Lety, vam člani pa hvala, da ste glasovali.

Toša3.

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32638
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 08:33

Jacixa Sem ful zadovoljna, da je zmagala Leticijina vloga Isadora Lascano, ker mi je tam v noveli ful lušna, zapeljiva, igriva in zlobna zvezda Težko sem pričakovala rezultat ankete, a sem zelo zadovoljna z zmago 66% našega skupnega glasovanja za Isadoro... pleše

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19837
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 14:22

Luka Tema je že zaključena, to pa nekam hitro bilo sedaj haha, a sem ful vesel, da je zmagala vloga od Lety - Isadora, ker je res zelo lušna in tudi postavna I love you Opažam, da je bila težka borba med njo in Hanno, a vseeno Hanno je igrala pred leti nazaj, zato jo sedaj bol obožujejo v vlogi zlobnice hehe. Sicer pa glasovanje namenilo prav Isadori kar 66%, kar pomeni, da vodi za celih 30% od Hanne.. Meni sta njeni vlogi obedve všeč in vse njene igrane vloge do sedaj. A zmagala je boljša, zanimiva in novejša vloga od Lety. uživač Čestitam Isadora. darilec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27640
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimePet 27 Jul 2012, 12:22

Tinaj8 Zares čestitke za vlogo Isadore Lety. uživač Izid na začetku ni bil lahki, ampak tesni a sedaj se je izkazalo, da je boljša vloga, vloga Isadora. darilec Meni tudi je sedaj ta njena vloga res lepa in uspešna, ne samo, da je lepa, zna igrati Lety v taki vlogi. Res, da smo jo bili vajeni vedno gledat v telenovelah dobro, a očitno v vlogi zlobnice še bolj blesti kaj jaz vem odlično. Very Happy

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitimeSre 01 Avg 2012, 09:38

Cecy Bravo, bravoooooooo, štopar se mi je zdelo, da bo zmagala njena novejša vloga Isadora Lascano jupiiiiiiii. Zelo je lepa v tej telenoveli, čeprav zlobna, mi je všeč njena vloga ta splohhhhhhhh. pleše

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čestitam za zmago Isadora ploska zvezda darilec
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)   Anketa poletja Leticije Calderon: (2012) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1