LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Veselo noč čarovnic:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2860
Točke forumske karme : 10110384
Kraj : Slovenija

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeČet 11 Okt 2012, 15:22

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.] (2012)
Dragi člani, ker se bližamo najbolj groznemu, strašljivemu in zabavnemu prazniku po naše Noč čarovnic oz. (Halloween). vesela bučka Ki se začne od 25. 10 in vse tja do 1.11. praznika dan mrtvih.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Smo se z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov odločili, da še odpremo eno novo, zanimivo temo in sicer temo (Noč čarovnic). Ker že veste sami, da bomo letos meli spremenjeni forum nekje 20. 10. za ta praznik, enako boste tudi vi imeli drugačne - spremenjene avatarje, kot ste jih meli do sedaj. Ustanova in seveda midva s tošem3 želiva obilo zabave, straha, veselja in radovednosti na našem forumu. Ta tema je izključno namenjena samo tej rubriki in vse kar je povezano z noči čarovnic. Very Happy Včasih vas bomo kj spraševal, včasih boste tekmoval ali ustvarjali svoje izdelke al pa celo kj povedali na to temo, kar še nihče od nas ni tega znal al vedel Cool Borili se boste lahko za dobre nagrade, ki jih bova podeljevala s Tošem3, a seveda boste morali, predvsem vi sodelovati. Kadar koli boste kaj odgovarali, napisali, podpisali, uporabljajte halloween smajle, se razumemo?

Za torej obilo veselja, poguma, znanja, sreče in ustvarjalnosti ob novi temi vama želiva Razz

Administrator s moderatorjem Toša3

Veselo noč čarovnic: - Page 15 La_fue10
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Gvydon
Začetnik
Začetnik
Gvydon

Število prispevkov : 154
Točke forumske karme : 2089931

ObjavljaNaslov sporočila: Podajanje maskiranih buč z številkami za noč čarovnic (Hallowen) z veselo bučo:   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 03 Nov 2014, 09:00

Buča30 Forumec Josel ta igra za Noč čarovnic 2014 strš buč ti je bila res usojena, saj ti je uspelo pridobit vse vsotne čarovniške karte iz letošnjega bobna čestitam uživač

Veselo noč čarovnic: - Page 15 E8turs

In ker si dobil edini član vseh 17x. letošnjih novih čarovniških kart, si osvojil eno čudovito lepo nagrado za Noč čarovnic drak. kri  čestitke ponorel  Nagrado boš prejel danes do 9.30 ure zjutraj pod zasebnim sporočilom! Je lepa ne? čarovnica let
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1860
Točke forumske karme : 2101477
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeTor 06 Okt 2015, 00:58

[You must be registered and logged in to see this link.] (2015)

Veselo noč čarovnic: - Page 15 No-vjestica-2014-orginal

Toša3 Večr formci, kmal se bliža njbolj strašljiv, srhljiv in zabavn prznik (nč čarovnc) veselo noč čarovnic Z samim stndrdnim izrazm - veseli bučsti dnevi vesela bučka Pri ns se zčnejo z 25.10 in trajajo vse do 1.11 dn spomina na mrtve. Zto smo se skupj z nšo Ustanovo RS. forumv Slovenije odločil, da odpremo nvo tmo za nč čarovnc prko domene MED tr EVRO. forumov Smile Tma za nč čarovnc se ponovn odpre, sj bo ponovn na našm forumu čarvniško, zabvno in veselo! pirat Torj za letšnjo nč čarovnc mačkal bste na forumu božli na dotk svjo stršno bučo strš buč Natančn od 8.10.2015 po 9.00 uri zjutrj, tud lahk kdj popoldn po 19. 00 uri razen petka popldne, pa vse do 2.11. 2015 nekje po 10.00 uri zjutrj se tud knča. Smo igro bo vodila stršna buča z laskavim imenom Pajina čarodj zto bdte pazljivi kako bste igral igro in se šli z njo skrivnosti imunitet strašne buče

Potek teme (igre): Božal bste svjo izbrano (izbrne) strašne buče za nč čarovnc in sicer tko!
Na forumu vs bdo vedn čakle 4. različne stršne buče, ki jih bste zagledl spodj, pd njimi so kliki, ki vs zaznjejo igrnja igre! Ko si izberte svjo stršno bučo jo mrte božti, tko, da tud njo za začtk  kliknete 2x zapordma in jo pobožte, ozirma božte toliko kt piše spodj pd izbrno bučo, ksneje pa je potrebn igrt številčno rulto. Do bžnja vs lahk privede sma številčna rulta, ki jo vrtite vi, kako, tako, da povste stršni buči številke od 1 do 10! Za tm pa prejmete vi ruletno število, ki je bila vm namenjena, prikzla se vm bo kt igra, s ktero se ksnje nadaljuje isknje imunitete na pregledovnci, ki jo imste. Na dn je dovoljen točn trikrt bžnja vše buče, če jo včkrt je igra zasedna, ozirma vm onemogočimo igrnje za cel dn učeni Vša stršna buča bo si nabirala božnje, tko, da vsk posmezni bož se šteje, na knc bo pri vski stršni buči prikzno število božv in če ste md tistimi, ki ste svjo stršno bučo velik krt božal kt na primer: 1.000x in vs je kr nekj med njimi dobr in praviln igral, oprvimo žreb in izžrebmo 5 člnv iz bobna, ki so svjo stršno bučo brz strahu božl in tko prejmejo tisti srečni izžrebni formci zlo lepo nagrdo Razz  

Številčna rulta: deluje tko, da stršni buči pište pd zasebno sporočilo številke od 1 - 10 čarovnik in na pdlgi tga dobte rultno število, ki bo v obliki igranja črne muce in buče, ki je za všo igro prva.

Pregledovnica: v pregledovnci bste vidli rzlična skrivnstna plja stršne buče Pajine, na kterih igrste igro za nč čarovnc in sicr tko, da upštevte številčno rulto, oziroma všo rultno število, ki ste jo zruletli, pregledte pregledovnco in se rvnate po njej batnet

Pregledvnica v majhni obliki, da jo sm vidte, zglda tko!

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Tab-n-car-kopija

Imuniteta: kaj je to? To so čisto majhni predmetki, ki veljajo za igro in vm prinesjo lahk velik sreče. Imuniteta je lahk: duh, pjek v pajkovini, sladkarije za noč čarovnic, okostnik s svečo ali čarovniški klbk buča maskirana Je edinstvn predmt za igro noči čarovn, pomen, da ga prejmete pd zasebnm sporčilm lahk, polg tga pa ko prejmte imuniteto v tm primeru velja prvilo igre, da mrte pobžt drugo stršno bučo, vendr sm toliko krt, kt je dovoljn. In če prejmte imuniteto ste bližje kakšni ngrdi zakj, zto, kr, če mste imuniteto, lahk božste svjo stršno bučo še enkrt na dn v naslednjm dnevu! pirat Pazljivo naprj: nikakr ne smete izdt, da imte imuniteto, kr takrt, lahk bilo kteri drug čln to izkorist in boža bilo ktero stršno bučo 4x!

Veselo noč čarovnic: - Page 15 DuhciVeselo noč čarovnic: - Page 15 KlobktVeselo noč čarovnic: - Page 15 Sldkrije54Veselo noč čarovnic: - Page 15 PajkeVeselo noč čarovnic: - Page 15 Skeltni

NAGRADA/NAGRADE: Lets je v igri za nč čarovnc vč ngrd, zatorj kteremu bo uspel odigrt igro skrivnsti imunitet stršne buče za nč čarovn po smih prvilih, sodelvnju in dobrm igrnju, si bo lahk prislužil zlo lpo al lepe prktične ngrde  cheers  Kj pa so to za ene nagrde, pa bdo vedl sm tisti, kteri jo bo bdo dobil v tj letšnji igri za nč čarovnc pd zasebnm sporočilm po ( 2.11. 2014)!

STRAŠNA BUČA PAJINA IN SKRIVNOSTI ZLODEJA V IGRI:

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Magicnabucazancaro-prav-

Kt vste bo celtno tmo in igro vodila stršna buča Pajina, ki jo tud vidte zgrj, nto pa se priprvte na stršno in razburljivo igro, ki bo obrvna v dveh delih. Prične se natnk (28.10. 2015) ob 21. 00 uri do 22.00 nekje, pl 29.10 zjutrj po 9. 00 in zvečr po 19. 00 in 2.11 zjutrj po 9.00 uri. In sicr delimo čarovniške urne smajlije na nč čarovnc, kako? če je pri vs ura 09. 20 spišete uro in odte smajlij! Lahk tud kj povste pd tmo o kakšni grzni mski, jo opište ktere so vm grzne za nč čarovnc in ktere ne, pa, če se veliko krat namskirte za nč čarovnc in greste km na zabve itd ...  Za tm pa sledi stršljiva igra z zlodjm na forumu s ktrem se bste igrli sme skrivnsti, kako, tko, da ga bste morl poslušt kj od vs želi zelen vampir Zlodj je fl grozn je bl zelene brve, rdečih oči, grznih rk, ima pa v rokh čaroniško hipnzno buče, pazljivo z njm! Zelo vs bo stršil pa obiskvl a se nesmete vdt, kr pomen, da je zmgl in tko, ste lahk prikrjšni za en dn igre. Ko bste vidl, da zlodej prevč posga v vs, je njblje, da ga spodte z dimom, ja kjti, če spustite dim v njga, se mu lahk skrijete in vs vč nebo nadlegovl v tm dnvu v igri, razumte?

Želimo vm velik srče ob nvi igri za nč čarovnc (Halloween) pa veselo noč čarovnic 2015 grozbuč  Vam želmo jz moderatr: Toša3 administratr: Admin pd moderatrja: Tinaj8 in Jacixa z Ustanvo RS. forumov Slovenije

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Toe_co10

Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 30 Okt 2015, 11:09; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeTor 06 Okt 2015, 01:03

[You must be registered and logged in to see this link.] (2015)

Toša3 A ste priprvljni formci na igro skrivnsti imunitet stršne buče, ste si izbrl svjo prvo stršno bučo? čarovnik Nj se igra prične, veslo igrnje stršnih buč in velik ulov za lepimi ngrdmi Razz

1. Veselo noč čarovnic: - Page 15 Pump1-fr 2x

[You must be registered and logged in to see this link.]              30  32   29   21   33   31    67     Prva stršna buča je pobžna, prejla je vse skupj 234 božv  čarovnik  S tm pa tud nekterm prinesla lpo ngrdo. A to stršno bučo je vs mal izbrl in božl, zto tud niste bli vsi v bobnu za žrebnje, čestitmo v imenu ekipe foruma  maskar

2. Veselo noč čarovnic: - Page 15 Pump1zrel 1x  

[You must be registered and logged in to see this link.]           77  60   61   32   17    29    53    Drga stršna buča je pobžna, prejla je vse skupj 329 božv  mačkal  S tm pa tud nekterm prinesla lpo ngrdo, čestitmo v imenu ekipe foruma  Čar  

3. Veselo noč čarovnic: - Page 15 Pump1gol 1x      

[You must be registered and logged in to see this link.]                 56  28   35   29   52    34       30   Trtja stršna buča je pobžna, prejla je vse skupj 264 božv  mačkal  S tm pa tud nekterm prinesla lpo ngrdo, čestitmo v imenu ekipe foruma  čarovnik

4. Veselo noč čarovnic: - Page 15 Pump1zelpng 3x

[You must be registered and logged in to see this link.]      48  40   27   56   72    59     65    Četrta stršna buča je pobžna, prejla je vse skupj 367 božv  netopir S tm pa tud nekterm prinesla lpo ngrdo, čestitmo  strš buč

Toša3

Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 30 Okt 2015, 11:02; skupaj popravljeno 8 krat
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13639
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 07 Okt 2015, 12:08

Fico Vov pa je tukaj igra za noč čarovnic juhejaaaa čarovnca na metli ms ponorel Toša3 vse sem si prebral o novi igri in se že veselim, ko jo začnem igrati! uživač uživač Nasplošno se mi zdi lepa in stukturna igra, sploh ne vem kako bom lahko božal strašno bučo hihi. Potek igre je enostaven, samo igra ni tak lahka, ko sem bral.  A torej tolko božev moramo doseči pri njej, to pa je veliko začuden Kak si želim imunitete, tak, da upam, da pridobim kakšno. Lepo ime ima strašna buča in mi je všeč Razz mene nebo prestrašila, bolj se bojim samega Zlodeja a res bo v igri strašil netopir
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28058
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 07 Okt 2015, 12:18

Tinaj8 Jupija jej pa imamo novo igro na našem forumu za noč čarovnic štopar štopar Že sam naslov igre mi je zelo všečni in upam, da bom v tej igri mel srečo in odnesel kakšne skrivnosti od zlodeja čarovnik Moram ga videt kakšen te je na igri, no malo se ga lahko vstrašim ne vesela bučka U sama igra je zelo dobra, čeprav dvomim, da bodo imunitete kar same letele do mene? prošnja Res so strašne buče moderator in že vem katera bo moja v igri a tak gre igra ja malo se bom lovil Very Happy Najprej pa se začne z strašno bučo, pol pa z številčno ruleto, ampak kak je pol z ruleto dobimo tisto število, ko smo rekli ali nasplošn zbrana iz te rulete? In še to pregedovnica mi je zelo lepa Razz Razz upam, da jo čimprej dobim in začnem igrati to igro skrivnosti imunitet strašne buče, ki je prav tako Pajina lepa in jo že imam ponorel pa čeprav je bolj gorzna od lanske buče grozbuč

Veselo noč čarovnic: - Page 15 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18386
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 07 Okt 2015, 12:34

Cecy Vovvvvv pa je le objavljena igra: skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic uživač štopar ploska Jupi je mi lepa igra, pa nasploh sami potek letošnje igre Toša3 klanjar Tudi strašna buča Pajina mi je lepa, uvodna slikca, pregledovnica, imunitete iiiiii ploska Za zlodeja pa ne bom nič rekla, ker najprej ga hočem videt? Toša3 pa tale strašna buča se v igri bo kaj z nami ukvarjala, prosim, da jo vidim cheers Bi si ful želela dobit kakšno imuniteto, ker potem sem bližje nagradi ja upam, da res ploska Torej je več nagrad v tej igri, ja kuslko uživač moram imet srečo in bom vse dala od sebe v igri, da jo igram prav in da dobim nagrado ponorel Samo številčne rulete ne razumem kak je to mišljeno z števili in nato z številčno ruleto, a dobimo dve silent Kdaj pa dobimo pregledovnico? no samo upam, da bom se znala ravnat po njej in igrat, ker sem videla, da moram po njej igrat Neutral In ktera bo moja strašna buča 1,2,3 ali 4 ? Razz Ful se že veselim igro jaja pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3522
Točke forumske karme : 21378
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 07 Okt 2015, 12:54

Nives Čudovito moderator Toša3, prelepa slika in sam uvod perfektno zapisan ter naslov igre blazno dober ponorel igra mi je všeč za noč čarovnic in celoten potek igre do zdaj razumljiv, ko pa bom začela igrati igro upam da pridem do skrivnostne imunitete, saj me ta vodi do maksimalno lepih nagrad, ki so zlata vredne ploska Idejalna mi je strašna buča in še kako lepo ime ima Pajina kullll smeško Predvsem me zanima kako bo potekala igra z ruleto in ruletno številko, ker božanje strašne buče, ki si jo izberem je zelo enostavno. uživač Upam da bom izbrala po svoji presoji dobro številko, da mi kasneje omogoči prit do pravilne poti med igro samo. zlo vesel Vse strašne buče so mi všeč, tako pregledovalnica, ki si jo objavil moderator da jo lahko samo vidim in seveda nas bo igra popeljala v strašne bučaste dni in popestrila večere z groznimi bitji hahahah buča Veselim se tudi igre z Zlodejem, ker me ni strah nobene maske na forumu mačkal In upoštevala bom to, kar bo hotel od mene in če bo preveč hotel vedet od mene ga bom spodila z dimom krasnooooo smeškec ful netopir Seveda bom napisala kaj pod temo o groznih maskah ali kam hodim na zabave se pune že veselim čarovnik da se igra prične čarovnica let
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2552
Točke forumske karme : 20258
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 07 Okt 2015, 18:35

Luka Odličnooo Toša3, da si objavil samo igro za noč čarovnic ponorel ponorel strš buč Ful mi je lepi naslov letošnje igre za Halloween in nasplošno mi je letošnja igra lepa duhc Skrivnosti imunitet strašne buče kulllll štopar no te pa si želim, da bom svojo strašno bučo skoraj toliko krat nežno pobožal kot je zapisano Cool Iiii kako je mi lepa buča Pajina štopar saj malo me je jo strah samo ne preveč king Trudil se bom igrati igro zelo dobro, saj si želim, da kdaj iz pregledovnice priletim na imuniteto! Razz In te praviš, da pride zlodej v igro o jej Suspect samo, da ne bo preveč grozen? Skušal ga bom poslušati, ampak ne preveč a dim ga odžene jaja to ja strinja In kdaj dobimo ta dim, jaz ga še nisem dobil. Številčna ruleta pa bo vse povedala ne, ker od nje sem odvisen kakšno ruletno število bom si prigral in prejel, da lahko igro igram naprej. Če torej si prigram imuniteto ne smem nikomur povedat od ostalih članov, vredu razumem to pleše Vidim, da bo napeta ta igra, kar je tudi prav, samo, da nebo preveč težavna zame, saj ko bom igral igro po pregledovnici ploska Pričetka letošnje igre se izjemno veselim, za torej naj se igra za noč čarovnic jutri pričneee uživač vesela bučka
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18904
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeČet 08 Okt 2015, 09:43

Josel Duh za noč čarovnic let. duhc
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeČet 08 Okt 2015, 12:46

Josel Ulala svetovna je nova igra za noč čarovnic (skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015) ponorel štopar Danes se je pričela in sem zelo užival že z njo moderator Toša3 Razz Pa sama strašna buča je tudi zelo zanimiva in strašna čarovnik drugače pa mi vendar lepa drak. kri Kako si želim kdaj pridobit imuniteto in jasno, da ne bom nobenemu povedal, da sem jo dobil uživač ker bi potem to zame pomenlo slabo. Toša3 čisto vse mi je jasno v tej igri z Pajino Very Happy Rad božam svojo strašno bučo, tak, da upam, da dosežem toliko božev in bo moja ena nagrada Razz Razz Igra z zlodejem bo še zanimiva in strašna to se vidi maskar Četudi bo grozni, ga se ne mislim bati, ker mu bom takoj podtaknil dim, ko ga dobim in ga spodil, mene že nebo strašil ta zlodejko! strinja Zelo dober uvod v temo in samo igro na forumu, čestitke ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 12 Okt 2015, 09:28

Nives Duh za noč čarovnic let. duhc
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33060
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 12 Okt 2015, 19:52

Jacixa Duh za noč čarovnic buča maskirana

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1890
Točke forumske karme : 13930
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeTor 13 Okt 2015, 19:37

Rosalda Duh za noč čarovnic čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeTor 13 Okt 2015, 19:39

Tinaj8 Duh za noč čarovnic hallowpajk

Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 14 Okt 2015, 09:22

Rosalda Duh za noč čarovnic batnet
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeČet 15 Okt 2015, 19:23

Nives Duh za noč čarovnic čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 19 Okt 2015, 09:39

Cecy Duh za noč čarovnic čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 19 Okt 2015, 09:43

Luka Duh za noč čarovnic Čar
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 490
Točke forumske karme : 17485

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 21 Okt 2015, 19:22

Vikaluceria Duh za noč čarovnic čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 543
Točke forumske karme : 12802
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 21 Okt 2015, 19:24

Cristzep Duh za noč čarovnic maskar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 21 Okt 2015, 19:25

Luka Duh za noč čarovnic buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeČet 22 Okt 2015, 19:32

Fico Duh za noč čarovnic mačkal
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 11:31

Toša3 Četrta stršna buča je pobžna v igri, prejla je vse skupj 367. božv  netopir S tm pa tud nekterm izmed vs prinesla v igri eno lpo ngrdo, čestitm batnet Ngrdo tist dobte pd zasebnim sporočilm!

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 11:39

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Toša3 Četrta stršna buča je pobžna v igri, prejla je vse skupj 367. božv  netopir S tm pa tud nekterm izmed vs prinesla v igri eno lpo ngrdo, čestitm batnet Ngrdo tist dobte pd zasebnim sporočilm!

Vikaluceria Kajjjjjjjj moderator Toša3, saj ne morem verjeti, da sem dobila že nagrado od strašne buče iz te igre  superrrrrrr ponorel ponorel Kak sem vesela zdaj jaja veselo noč čarovnic Vau ful je lepaaaa nagraada hvala, hvala! uživač štopar vau čarovnca na metli ms
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 11:48

Josel Jaz tudi sem prejel nagrado od igre za noč čarovnic buča maskirana  ponorel ponorel Krasno lepa je nagrada štopar Ja hvala Admin, utanova, Toša3 in strašna buča Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 11:56

Cecy A dobili ste nagrado že iz igre cheers Čestitam vam, no jaz še nisem nič dobila, ker moja strašna buča se še boža čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 12:01

Fico Eni imate srečo, da imate že nagrado iz igre za letošnjo noč čarovnic mačkal Jaz je nisem dobil prošnja poleg tega nimam več te iste strašne buče za božanje, sedaj imam prvo! Saj ne more bit že igre konec ali kako? No čestitke za vaju josel, vika ploskač ploskač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 12:04

Nives Ne morem verjet da ste nekateri že dobili nagrade iz igre, jaz še vedno nič nimam kar me žalosti in tudi sama sem imela na začetku 4 strašno bučo za božat čarovnik mačkal Škoda da je tak naneslo, a upam na najboljše in komaj čakam da prispem do nagrade buča grozbuč strš buč bučasveč batnet straš. maska  Čestitam Vika,Josel,Cristzep,Mauro in Tinaj8 še enkrat za nagradi strinja

Nazadnje urejal/a Nives Pon 26 Okt 2015, 12:33; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 12:10

Cristzep Enako sem dobil nagrado iz igre uživač uživač ponorel štopar ploska Zelo je lepaaaa ploska Zelo odlična igra je za noč čarovnic Toša3 strinja Jupijaaaaaa zame. buča
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23532
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 12:26

Mauro Tk hitr sm dobil nagrdo iz letšnje igre za nč čarovnic štopar štopar Kullllllllllll zlo je lpa ngrda uživač Razz To pa je lpa zčetna nč čarovnc zmeee   vesela bučka  Pa čestitm še te ostlm forumcem za dnšnjo ngrdo ploskač

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 12:35

Tinaj8 U psala nagrado imam iz igre štopar ponorel ponorel Pa kako je lepa nagrada (beležnica) fulll strš buč štopar štopar Ful lepa beležnica za noč čarovnic iiiii Razz Razz  Presenečen sem, ker nebi si mislil, da bom tak hitro imel nagrado iz igre za noč čarovnic jupija štopar

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 19:22

Nives Duh za noč čarovnic čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 09:34

Cecy Duh za noč čarovnic buča
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 09:38

Jacixa Duh za noč čarovnic čarovnca na metli ms

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 12:09

Nives Pajinaaaaaaaaaa pa saj ne morem verjet svojim očem kako je krasna in odlična nagrada za noč čarovniccccccc ponorel uživač Ja hvalaaaaaa ti za poslano nagrado in iskrene čestitke Admin Toša3 in Ustanova za takšno izvrstno delo pri tej nagradi vauuuuuuuuuuu vesela bučka mačkal strašni čarovnik buča Ful sem vesela in srečna nagrade wiiiiiiiiiiiii takoj si jo grem delatttttttt hihihi smeško grozbuč dugpoš batnet bučasveč strš buč hallowpajk
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 12:18

Cecy Vov in vovvvvvv dobila sem nagrado iz igre ponorel buča Kako je lepa moja nagrada uživač uživač Perfektna igra je za noč čarovnic in izjemno uživam v njej štopar Hvala in čestitam še vsem, ki ste prejeli enako nagrado kot jaz štopar ponorel vesela bučka
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 12:36

Fico Končno je mene tudi doletela srečaaaaa uživač Razz in si priigral nagrado iz igre skrivnosti imunitet strašne buče vesela bučka Nagrada je ful lepa pleše kaj naj rečem drugega hvala lepa Pajina klanjar Še malo pa bo nagrada uporabljena brez skrbi ploska To igro za noč čarovnic si bom pa zapomnil, ker sem nagrado iz igre prejel dosti prej jejej Razz
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 12:41

Tinaj8 Huraaaaaaaaa nagrado imam ponorel ponorel Danes mi je igra skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015) prinesla čudovito, praktično lepo nagrado uživač Tak sem vesel, da sem kar zavriskal, ko sem zagledal nagrado pod sporočilom ploska čarovnik

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 16:08

Luka Pajina kak ste me presenetili danes z to lepo nagrado  ploska  za noč čarovnic vesela bučka drak. kri Vauuu ful mi je lepa in prav kmalu si bom jo dal naprintat ven, da jo bom še lahko držal v rokah jupiiii in hvalaa štopar štopar Igra za noč čarovnic še ni končana, moram pa povedati, da sem blazno užival in nasplošno ful rad igral to novo igro skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic veselo noč čarovnic vsem!
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 19:07

Jacixa O kakšna lepa nagrda je to Pajina uživač uživač strš buč In sedaj je tudi mojaaaaa ja fantastično hvala lepa, zelo mi je všeč ponorel Samo resno letos smo prej prejeli nagrado jupija jejaaa grz. čarovnca Igra je ena A Toša3 in Admin in v veselje mi jo je bilo igrat ploskač grozbuč

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimeSre 28 Okt 2015, 19:22

Josel Juhejjjjj nagrado sem dobil štopar uživač Pajina zelo je lepa nagrada in očitno sem imel veliko srečo v igri, da sem tudi jaz bil izmed tistimi, ki so igrali v igri, božali drugo strašno bučo vesela bučka vesela bučka Danes ste mi s to nagrado polepšali celotni dan in večer Razz Izjemna noč čarovnic igra je to cheers
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 30 Okt 2015, 11:07

Toša3 Vse stršne buče so ble pobžne v igri, tr skupj prejl točn 1194. božv batnet Kr je vč, kt smo pričakovl za igro, čestitmo! S tm pa tud nekterm izmed vs prineslo v igri eno al dve lpi ngrdi Razz Ngrdo tist dobte pd zasebnim sporočilm od stršne Pajine!

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 30 Okt 2015, 11:12

Nives Moderator Toša3 pa to je odlična novica katero si izjavil. Nisem si mislila, da bomo toliko božev od vseh strašnih buč imeli vauuuuuuuu super, zelo vesela zaradi te informacije cheers strašni mačkal buča  Si bom zapomnila to število božev in komaj čakam da prejmem nagrado, če sem le dovolj božala svojo strašno bučo hhihih grozbuč bučasveč dugpoš strš buč hallowpajk straš. maska To je res pravo presenečenje iz vaše strani hvala vsem še enkratttttttttt cheers ponorel zlo vesel strinja štopar pleše uživač uživač

Nazadnje urejal/a Nives Pet 30 Okt 2015, 11:49; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 30 Okt 2015, 11:48

Rosalda O dobila sem nagrado iiiiiii ful ful je lepaaaa Toša3 ponorel ponorel grozbuč Čisto sem iz sebe, ker nisem pričakovala še danes nagrade iz igre, ja hvlaa klanjar ponorel
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 30 Okt 2015, 12:16

Fico Toša3 kako lepo presenečenje ponorel moja je nagrada ja vov in vauuuu uživač štopar je lepaaaa drak. kri Res sem vesel vesela čarovnica
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 30 Okt 2015, 12:33

Jacixa Forumci glih kar sem sem dobila lepi nagradi iz igre štopar uživač uživač Moje veselje je to danes, ker je nagrada no ne nagradi celo ja dve sem prejela iz igre vov uživač  vesela bučka Najlepša hvala za njo klanjar

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 02 Nov 2015, 10:41

Vikaluceria Voooov kako pa sem jaz srečna ponorel ponorel Admin, ustanova, Toša3 ko sem prejela tako lepe in krasne nagrade, kaj kuj 4 jih mam grozbuč Odlična noč čarovnic je to bila Admin vse pohvale in nasploh igra na forumu je bila fenomenalna uživač lahko sporočite na mednardonega, da so nardili super igro Razz Razz Kaj vam povem kaj sem dobila hihi, prva nagrada moja je bila: beležnica noč čarovnic, druga: lepi plakat za noč čarovnic, tretja: mapa za noč čarovnic in četrta: pustolovščina za noč čarovnic, ful lepeeee nagrade! batnet
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 02 Nov 2015, 10:48

Cristzep Strašna Pajina naj povem, da sem zelo zadovoljen in vesel tvoje nagrade ponorel Lepa je Razz Vikaluceria ja ne morem verjeti, da imaš kuj 4 nagrade cheers Jaz sem prejel lepo nagrado štopar imam samo eno pustolvščino za noč čarovnic uživač uživač Dobra igra je, jo že preizkusil ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Skrivnosti imunitet strašne buče za noč čarovnic: (2015)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePon 02 Nov 2015, 10:59

Nives serbus Vika dobila si največjo oceno na igri in zato si tudi dobila toliko nagrad kar je lepo zate ponorel Čestitam za nagrade in uživaj v njih kolikor se da čarovnik vesela bučka Jaz sem zadovoljna z igro za noč čarovnic, plakatom in mapo enkratne nagrade in povem ti, da sem bom naslednje leto še bolj borila za maksimalno krasne nagrade, ki jih dobimo z igro na forumu strš buč uživač ponorel strinja zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 12:29

[You must be registered and logged in to see this link.] (2016)

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Preds-ik-za-nc-caro-frm

T Dn formci približje se nm njbolj grzn, stršljv, srhljiv in hkrt zabavn, maskirn prznik (nč čarovnc)  pri čarovnk veselo noč čarovnic. Z stndrdnim izrazm - veseli bučsti dnevi vesela bučka. Al pa lhk rečmo noč strahovov ali strašni bučasti dnevi strahov! Kt vste se pri ns zčnejo z 25.10 in trajajo vse do 1.11 dn spomina na mrtve. Zto smo se skupj z nšo Ustanovo RS. forumv Slovenije tud lets odločil, da odpremo nvo tmo za nč čarovnc po urdni Zakndji rs. forumov člena 132/15 as/čar.čarovnc forums Tma za nč čarovnc se ponovn odpre, sj bo na našm forumu ponvn čarvniško, zabvno in veselo!  letč. čarovnca In tko za letšnjo nč čarovnc bste na formu delal čarobne zvarke z mešnmi sestvinmi s ktermi si lahk prisvjte čarbne npje prko Dracula batnet Natnčn od 10.10. 2016 ob 9. 00 uri zjutrj pa tud popoldn neki vms, rzn petka popoldn pa vse tja do 2.11. 2016 uri zjutrj, ko se tud igra knča. Smo igro bo vodil grof Dracula z svjm imenm Dracul! svet. bučka V igri bdte pazljivi kak bste zbirl sestvine in jih priprvljli za črbne zvrke.

Potek igre: Na samem zčetku bste bste vstopili v stršn grd, kjr vs bo pozdrvl in čkl Dracul svet. bučka Dracul potrbuje prve sestvine, da zakha rzlične strupne npje al zvrke na stršno nč čarovnc. Sm črbni npj bo kuhl nekj ur al pl ur pč odvisn kdj je zčl, a le če dobi prvo sestvino za črbni npj. Čarvnškh sestvin je ogrmn, ztrj je od vs odvisn za ktero se odlčite, tr mu jo tud dte - pošljte. Na dn je dovljn sm eno sestvino mu sestvino izbrt, rzn, če bste ml srčo in bste zagledl na forumu al nasplšn v igri črvnško uro, ki vm prikzuje čs priprve nvga izdelvnja črbnga npja, pazljivo spremljte črvnško uro sj se vm lhk prikže tud kdj popldn! Torj, ko zgledte črvnško uro vm je odbla čs pri kterm se je črvnški strupn npj al zvrk skuhl, zto tud Dracul se vm prikže. Kadr vm uspe izbrt prvo črvnško sestvino, vm tud pve in se vesli črvnškiga npja tr vm nzdrvlja grzna buč Če pa prve črvnške sestvine mu nea dste, pa je jezn in se ga čuvjte sj bo nprvl urk nd vmi, no tkrt vm to tud pve, da ste mu uničl črbni npj, sj mu tud rznese ktl in uničte vse njegve podrjene sestvine, ki jh je imel za vs. Pri tm vs zčra v žbo in ste s tm zčrni do knca igre, kr pomen, da če bi se vm pojvla črvnška ura ne mrte igrat vč! npj. čarv V smi igri pa pomn, da igrte lhk kmj igro nslednji dn ob nvm prikzu črvnške urce sj tkrt niste vč začrni mačkal In če vm uspe pridobt od Dracula 10x prvh črbnh npjv vm omgča, da ste iz igre si prisvjli eno al vč lph ngrd iz nše strni foruma ponorel Sme črvnške sestvine, ki jh lhk dobte so mešne: (pero, knjga, bombnčki, slma, rožca, kremplji, oko, jablko, buča)... Cool Prv tk pa bo na forumu 2x v tednu letala prv posbna sestvna (mgična), ktera vm dje tkjšnji pozitvni npj za Draculjv prvi črbni npj v plvi al rumni bučki in s tm pridbte en črbn npj. In če mste to srčo pd tmo za igor nč čarovnc tud objvte (skrivni predmt črbnga npja in datumom)! netopir

STRAŠNI DRACUL Z KOTLOM IN JEGOVIMI ČAROVNIŠKIMI POZITIVNIMI NAPOJI V IGRI:

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Draculmedpng

Črbna npja:

Veselo noč čarovnic: - Page 15 Jpng Veselo noč čarovnic: - Page 15 C-j

NAGRADA/NAGRADE: Tud lets je v igri za nč čarovnc vč ngrd in krmu bo uspel odigrt igro celtno po smih prvilih sodelvnju in dobrm igrnju, bo prisvojil si zlo lepo - lepe prktične ngrde Razz Kakšne pa zgledjo te nagrde, pa bdo vedl sm tisti, kteri jh bdo pridobl v letšnji igri za nč čarovnc pd zasebnm sporočilm po ( 2.11. 2014)! In ngrde, ki jh lhs si pridbte iz igre so nslednje: forumski privilegij, kcka buče za nč čarovnc, lp nv plkt iz igre:(čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom), nv letk za nč čarovnc, brška nč čarovnc, vrečka za nč čarovn in še nekj uživač

Lets pa bmo stršl drgče kr nbo še dodtne igre za stršljivo nč čarovnc, ampak se bo na forumu tu pa tm kaki strhvi pojvljli čz clo igro  letč. čarovnca Na vs pa je al jh bste ujl al pa ne sj ene že lhk zdj vidte  buča maskirana Se pa bo ob nepregldn čsu pojvl tud Dracul, ki vm bo nagjl zlo al pa clo kj nagvrl, zto pzte kj počnete!  Skrtka bo stršljivo, srhljivo in kr seda zbvno na forumu pirat

Želimo vm velik srče ob nvi igri za nč čarovnc (Halloween) pa veselo noč čarovnic 2016  b.u.č.   Vam želmo jz moderatr: T administratr: A pd moderatrja: T, J z Ustanvo RS. forumov Slovenije

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 19 Okt 2016, 10:22; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 15 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Veselo noč čarovnic:
Nazaj na vrh 
Stran 15 od 17Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next