LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Veselo noč čarovnic:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109964
Kraj : Slovenija

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeČet 11 Okt 2012, 15:22

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.] (2012)
Dragi člani, ker se bližamo najbolj groznemu, strašljivemu in zabavnemu prazniku po naše Noč čarovnic oz. (Halloween). vesela bučka Ki se začne od 25. 10 in vse tja do 1.11. praznika dan mrtvih.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Smo se z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov odločili, da še odpremo eno novo, zanimivo temo in sicer temo (Noč čarovnic). Ker že veste sami, da bomo letos meli spremenjeni forum nekje 20. 10. za ta praznik, enako boste tudi vi imeli drugačne - spremenjene avatarje, kot ste jih meli do sedaj. Ustanova in seveda midva s tošem3 želiva obilo zabave, straha, veselja in radovednosti na našem forumu. Ta tema je izključno namenjena samo tej rubriki in vse kar je povezano z noči čarovnic. Very Happy Včasih vas bomo kj spraševal, včasih boste tekmoval ali ustvarjali svoje izdelke al pa celo kj povedali na to temo, kar še nihče od nas ni tega znal al vedel Cool Borili se boste lahko za dobre nagrade, ki jih bova podeljevala s Tošem3, a seveda boste morali, predvsem vi sodelovati. Kadar koli boste kaj odgovarali, napisali, podpisali, uporabljajte halloween smajle, se razumemo?

Za torej obilo veselja, poguma, znanja, sreče in ustvarjalnosti ob novi temi vama želiva Razz

Administrator s moderatorjem Toša3

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20956
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 28 Okt 2016, 10:01

N Današnja igra z Draculom je bila perfektna in fenomenalna, saj sem klikala Dracula ne vem kolikokrat, potem pa bila še v grajski sobi in njegove stražerje sem postavljala na stopnice vau, super igra ponorel ponorel grč netp grč netp grzna buč grzna buč svet. bučka svet. bučka In ker se v ponedeljek igra konča si močno želim še en čarobni napoj b.u.č. b.u.č. Pa veliko sreče vsem v zadnji igri z Draculom maskrn strhc maskrn strhc
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17968
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 28 Okt 2016, 10:05

C Super Jacixa si si mislila ne cheers Kak dobra igra danes sem pa bla v grajskih sobah odlično zelo so lepe pa na stopnišča postavit Draculjeve pomočnike vuiii ploska upam pa le, da sem jih prav te, pa še pobožat sem mogla ga danes končno Razz Razz In še samo v ponedlejek se igra pol pa konec letošnje igre, ful jo bom pogrešala Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27640
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 28 Okt 2016, 10:13

T Lepe ima grajske sobe in krasna igra je bla ponorel Aha očitno se je odpeljal z njim Cecy uživač Ko sem moral tepih v rak potegnit upam, da sem ga pravilno, ker mi je skor pobegnil na nov zavihek study In kak lepo je blo videt njegove pomagače na gradu med njimi tudi majhen vampko jeje jeeeee vesela bučka

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 01 Nov 2016, 21:19

N Dracul pogrešala bom tvojo igro in čarobne napoje, tudi nazdravljanje vina in krvi s teboj, perfektno si se mi prikazal v igri in nisem jezna, ker si me ukanil v nepreglednem času, ko je bil, sama nisem bila dovolj previdna priznam. ponorel ponorel Lepi si bil in kot zadnjič v igri si se pokazal perfektno, čeprav je bilo videt tebe v krsti prav srhljivo in grozno strinja Fenomenalna igra in prav prisrčna, mi je bila všeč in bom jo pogrešala zelo ploska ploska uživač uživač Še zadnjič pošiljam ti te smajle, da jih vidiš in fajn se imej Dracul grč netp grč netp grzna buč grzna buč b.u.č. b.u.č. maskrn strhc maskrn strhc
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23113
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic    Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeSre 02 Nov 2016, 11:35

M No pa se je še ta igra za nč čarovnc končala vesela bučka Dracul je odšl tm km spda in ga nbo vč. U kak je bila dbra igra ponorel Tud zdnjč, ko sm igrl sm zlo uživl sj sm mogl v njegv kotl vreč eno črvnško sestavino po nekj sekund in tud vidl sm ga spti v njegvi postlji uf strhc In tk je bl le še sm pomin od njga v igri hrus. buča

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeSre 02 Nov 2016, 19:16

N Z nagradami sem zelo zadovoljna, katere sem prejela od Dracula in jih bom skrbno čuvala, uporabljala ter uživala z njimi, hvala Admin, moderator Toša3 in celotna Ustanova ponorel ponorel uživač uživač uživač uživač

za mesto se ne morem pritoževati, ker sem tako igrala kot sem in bom probala bit v naslednji igri noč čarovnic boljša, želim si kdaj prit na drugo mesto kot ostali forumci ploska ploska zlo vesel zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19837
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 04 Nov 2016, 11:57

L Tak pa je igra za noč čarovnic končana strš buč I vovv kakšne lepe nagrade sem si prisvojil iz letošnje igre za noč čarovnic ponorel ponorel ponorel Kako pa sem jaz užival v tej igri, saj je bila zelo zelo lepa, izvrstna in čudovita za igranje, sem se kar navadil je in bi jo še vedno kar dalje igral, res pogrešal jo bom Razz Razz Razz Jupiii to pa je presenečenje, da sem na drugem mestu z igro vauuuu ponorel štopar ponorel Ful sem vesel in ponosen, da mi je to uspelo in da sem dokaj pravilno in vredi igral Dracul strinja strinja Hvala za poslane nagrade ful, ful so lepeeee ne morem vas prehvalit, ker so zelo lepe in praktične vsaka po sebi uživač ponorel uživač grzna buč To igro lepo bom imel v lepem spominu in se že veselim nove, ki bo prišla jejej ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101051
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 10:34

[You must be registered and logged in to see this link.] (2017)

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Nvocrv-frmsozdje-igre-uv

T Formci še ml pa se priblžje srhljiv, strašljiv, maskirn in zabavn prznik (nč čarovnc)  grzna buč Starinsko se je poimenvl veseli bučsti dnevi buča Zčnjo se z 25.10 in trajajo vse do 1.11 dn spomina na mrtve. In tko smo se z nšo Ustanovo RS. forumv Slovenije odločil, da odpremo ponvn tmo za nč čarovnc prko domene po urdni Zakndji rs. forumov člena 132/15 as/čar.čarovnc forums vesela bučka Sj bo ponovn na našm forumu jesnska noči čarvnc igra in bo igrivo, čarvniško, zabvno in veselo! king V letošnji igri za nč čarovnc bste polnil stršno bučo Pilago. In sicr od (11.10.2017) ob  9.00 uri zjutrj, lahk kdj popoldn po 18. 00 uri a ni rčno, razen petka popldne, pa vse do (1.11. 2015) po 12.00 uri zjutrj se tud knča. Nslv nve nči čarovnc igre pa je (Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom) Igro bo vodla stršna buča Pilaga  strš buč In kj vm lahk povm, bdte pazljivi pri igrnju igre in pri polnjnju sj Pilaga ni skz vsela!

Potek teme (igre): Polnil bste vsk dn svjo stršno bčo Pilago z rzličnmi sldkrijmi pirat Sm zčetk igre se prične tko, da bste spdj vidl okrsno vdlbilo ga kliknete in vržete v grd, ztm sledi prehd v grdu in nakr bste zagledl svja vrta na vrta potrkte 3x z miško in spdj kliknete zčetk igre, ko vs nekj prestrši! Na forumu vs čka odprta stršna buča Pilaga, ki čaka na všo polnjenje in ustrzno izbirnje različnh sldkrij za njo Razz Vsk dn bste prjl do 4 rzlične sldkrije, ki jih bste mrl dt v stršno Pilago in po plnjenju tkj zaprt njen pokrv, vse ostl slediti v smi igri. In kak bo Pilaga plna ozirma ne plna je dejnsk tko, da spdj se bo vidl očitvlc, ki vm bo jasn nakzvl sldkrno polnjenje precizno procentialno čarovnik Tko bste zmerj vedl kolk je vša stršna buča Pilaga plna. Pzte pa pri poljnju sladkrij v njo, sj če je njno rzplženje nihjče kr pomen, da je lahk zlo vesela, lahk pa tud zlo besna! Pilaga je zlo vesela, srečna in poskčna, če jo naplnete z prvimi sladkrijmi, ki jih obžje za nč čarovnc to se tud vid, če pa Pilaga ne prejme obževnh sldkrij, pa je jezna in žlstna kr tud pkže in nekao tkrt priklče strha Grimsa, ki vs strhuje tk dolg doklr mu ni dvlj, vse bste vidl skz igro Krampuser In pzte, če bste pa igral igro prviln, pa lahk prejmte psebno sldkrijo, ki pa jo ima Pilaga njrjši in stm kr očitvlc se poplni za 40% Pazte se tud velikih kazni, ki so v igri s strani Grimsa, ki se pojavljajo, če vm igra ne gre in igrate po svoje!  Pozrn bdte pri očitvlcu sj zmerj ni enk pleše Stršna bča Pilaga je plna takrt, če vsebje tčn 100% rzličnh sldkrij, to opzte na očitvlcu, tkrt ste igro odigrl celtno in s tm osvjite čist vse rzpisne ngrde, ki so v tj igri. Če kliknete spdnjo povezvo vs vrže v smo igro  Cool

STRAŠNA BUČA PILAGA POLNA SVOJIH SLADKARIJ OB STRAŠENJU NJENEGA STRAHA GRIMSA V IGRI:

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Plnabucapolhu2

posebna sladkarija

Veselo noč čarovnic: - Page 17 H11t5

različne sladkarije za strašno bučo Pilago:

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Lizkae Veselo noč čarovnic: - Page 17 070d98fc96d04axl Veselo noč čarovnic: - Page 17 Pbwftjejvuhwukpkeymu4g5u

GRIMSOVE STRAHOVOVE VELIKE KAZNI: buča maskirana

- odvzem 3 točke forumske karme
- dva dni brez igranja igre
- stalno strašenje ob tem pa vedno brez posebne sladkarije

NAGRADE: Lets je ponvn v igri za nč čarovnc vč rzličnh ngrd, ki čkjo na vs in kdo bo odigrl cltno igro po smih prvilih in dobrm igrnju, bo prisvojil si zlo lepe čudvite prktične ngrde uživač A osvjne nagrde, pa bdo vidl sm tisti, kteri jh bdo pridobl v letšnji igri za nč čarovnc pd zs. do ( 2.11. 2014)! In ngrde, ki jh lhs si pridbte iz igre so nslednje:

- nva zpestnica nči čarovnc
- nv plakt iz igre (Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom)
- 1x prdmt ponvna srča pintke
- drilo nči čarovnc
- izrdna prilžnst
- nvo frmsko ozdje iz igre
- 40 nvh točk frmske krme
- 50 nvh tčk frmskega uglda
- 8 kovanicv

In tud lets se vs bo na forumu stršl, sj bdo strhvi opravljal svjo vlgo čz clo igro batnet Torj opzl bste kdj strhve, ki stršijo za nč čarovnc strš buč  Na vs pa je al jh bste ujl al pa ne sj se bdo pojvljl ne npvdno. Zto bo zpt stršljivo, srhljivo in zbvno na forumu  čarovnik

Želimo vm velik srče ob nvi igri za nč čarovnc (Halloween) pa veselo noč čarovnic 2017 čarovnica let Vm želmo jz moderatr: T administratr: A pd moderatrja: T, J z Ustanvo RS. forumov Slovenije

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Modr-bnr

Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 10 Okt 2017, 11:32; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13511
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 11:04

R O igra prihaja že na forum ponorel Prekrasni uvod in interpelacija za temo v letošnjo igro moderator Toša3 štopar štopar Pa veš, da mi je glih mama včeraj pravla o teh bučastih dnevih samo, da so se ljudje bolj razumeli in znali sabavat nekak na te dneve, ker pol zadaj pridejo žalostni. Noč čarovnic je pa dober praznik, čeprav strašni strš buč Ful sem se razvesela novičke in, da je objavljeno za igro noč čarovnic ploska ploska Lepa igra mi deluje moram se potrudit z polnjenjem buče, a torej lahko je besna buča upam ,da ne preveč, ma kaj trudila se bom v igri pa bo vesela Razz Kak pa je odvisno od sladkarij uff Shocked Kere so pa ji najljubše saj ne vem, si pa ne želim velike kazni ni mi všeč Neutral Nagrade, nagrade u lepe so Razz Razz Razz Te pa, da vidim kako bom igrala to igro za noč čarovnic vesela bučka čakaj jutri se že prične cheers
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 11:15

T Kakšna lepa novička, da se prične igra za letošnjo noči čarovnic buča Polnili bomo bučo Pilago juhejjjjj fajna igra je videt uživač uživač Le upam, da jo bom znal igrat mi ne deluje lahka frajer Želim si, da dobim čimveč različnih sladkarij, da bo očitovalec visok pleše Enako se bom trudil, da bo Pilaga vesela, saj nočem, da me straši ali celo ta Grimsom scratch Igre se zelo veselim že jutri, da vidim kakšen bom v njej? mačkal Sedaj pa le poznam Pilago lepa jeeeee ponorel A se bo tud letos strašlo na forumu kulsko moram videt maskrn strhc

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18483
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 11:27

J Toša3 odlična novička za igro in da si objavil pod omenjeno temo praznovanec uživač In jutri bom že igral novo igro za noč čarovnic u pa vidim Pilago neka debela je ja smeh saj je buča ne no strašna buča vesela bučka Zelo lepi sam uvod za igro in pa nagrade kaj jih je v igri vov in vse lepe ponorel ponorel hrus. buča maskrn strhc pri čarovnk Moram se potrudit, da ji bodo ugajale sladakrije in da pridobim njeno posebno prošnja Aja za koliko se poviša očitovalec 30% kak to zgleda no za koliko pa je te očitovalec ko ni posebne sladakrije? In ko igram moram pazit, da ji zaprem dekl, ko je polna vse razumljivoo videt je lahka igra saj meni smeh Bom pa pol videl kak mi bo sreča naklonjena v njej? In je sploh strašna buča lahko polna, moram videt igro Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 15:05

N Moderator Toša3 zelo lep uvod v samo igro si napisal ploska ploska grzna buč grzna buč   Sam potek igre mi je razumljiv, bom pa videla, kako mi bo šla igra od rok pleše pleše  Želim si jo igrat dobro, da bo buča Pilaga vesela pri meni, ko jo bom polnila s sladkarijami, a če ne bom ugotovila njenih najljubših sladkarij pri njej ne bom preveč jezna, ker je to igra najboljša za ta jesenski čas ponorel ponorel Glede strašenja vmes med igro ali nenapovedano je še toliko boljše kot če je napovedano, želim si videt čimveč strahov med igro, ki nas bodo strašili hihih komaj čakam na to dugpoš  Glede nagrad pa bom rekla, da so svetovno lepe ter uporabne kot vedno. vesela čarovnica  duhc grč netp Tudi vam Admin, Moderator Toša3 in Ustanova želim čim lepše bučaste dneve ali noč čarovnic pa naj bo pestro tako v resničnem svetu kot na forumu čarovnik mačkal Naj se igra prične in veliko sreče v njej vsem želim strinja
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17060

ObjavljaNaslov sporočila: Polnjenje strašne velike buče Pilege ob strašenju noči z Girsom : (2017), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 10 Okt 2017, 19:01

V Ula laaa imamo novičko za letošnjo jesensko igro noč čarovnic Čar Zelo je lepa uvodna slika v opisano igro. Skoraj nisem mogla verjeti, ko sem zagledala opisano temo za igro zelen vampir Aha v igri bomo metali sladkarije v strašno bučo Pilago Razz Strašna Pilaga znači rada je sladkarije in se polni do svoje popolnosti očitovalca! Lahko kdaj očitovalec zaskoči upam, da res ne smeh Pilagi niha razpoloženje lahko je zelo vesela a hkrti žalostna, samo si ne želim, da bom slabša v tej igri, ker potem tak lahko mam velike kazni iz igre strhc Ko pa sem vidla kakšne nagrade skriva ta igra pa sem samo zijala ja top so lepe ponorel Moram se potrudit, da bom v igri saj malo boljša, morda še boljša kot v prejšnji? Hotela sem videt Grisoma pa ga ni, nočem ,da me straši skoz, zato bom pravilno igrala, bi pa si želela kdaj dobit posebno sladkarijo veliko pomeni opažam pri čarovnk Pa vsem lepo igro želim in naj bo noč čarovnic vesela, zabavna, maskirana in lepa za vse buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra    Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 12 Okt 2018, 10:57

[You must be registered and logged in to see this link.] (2018)

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Nc-frm-ozd-za-p-v-sm-uvo

T Formci kml se priblžje njblj srhljiv, strašljiv, maskirn, zabavn in pln sldkrij prznik z imnm (nč čarovnc) Krampuser Nekč so se ti dnvi imenvl veseli bučsti dnevi hrus. buča Prčnjo se z 25.10 in trajajo vse do 1.11 dn spomina na mrtve. In tk kt vsko lto smo se z nšo Ustanovo RS. forumv Slovenije pogvrjl in dogvrl, da ponvn odpremo tmo za nč čarovnc prko domene po urdni Zakndji rs. forumov člena 132/15 as/čar.čarovnc forums  npj. čarv Tko, da bo ponovn na našm forumu nva jesnska igra noč čarvnc, zto bo igrivo, čarvniško, zabvno, jezljivo, presentljivo in veselo! pri čarovnk Bo pa letšnja igra za nč čarovnc dsti drgčna, prespktivna in dojmna in sicr od (16.10.2018) ob  9.00 uri zjutrj, vse do (2.11. 2018) po 10.00 uri zjutrj se jsnska igra knča. Sm nslv nve nči čarovnc igre pa je (Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon) Igro bo vodil hudobn, stršn in trmst Lumpkson  čarovnik En dobr nmg iz igre, igro lahk hitr odigrte prv vsi, a mrte bt pozrn pri streljnju dobrh in zlbnh buč sj Lumpkson ni vedn vesl vesela bučka

Potek igre: Streljal bste z tpm vsk dn v dbre in slbe buče, da se rzpčijo in vm vlijejo bučn sk v kzrc! V smo igro vs popelje Vmpko, da grste z njim sj ga kliknete 1x in potgnete do srhljivega grda spustite miško, kliknete sprejm 1x in notr vidte Dracula ko vm zželi dobrdšlco in stršno nč čarovnc, z tm pa spdj kliknete zčetk igre mačkal Na forumu vs čka stršn Lumpkson, ki ndbudn vs sprmlja kak z tpm streljte buče tr nsplšn kak igro igrte! Polg Lumpksona vs v igri zmerj čkajo rzlične buče, kozrc, tp, kugla in rzlični stršni obiskovlci igre za nč čarvnc ( Pilaga, Dracul, Pajina, vesela Buča30, Vampko) Parkelj  V smi igri se lahk pojvlja tud mgična kugla, ki vm prinša dve novi pravi buči, kr pomen, da se rzpčijo, da vm pa jo jasn edn od obiskvlcv za nč čarvnc. Sam pomen igranja je različen, saj so v igri metode dejavnikjov igranja jesenske igre ki so pomensko namenske: (dbre in zlbne buče, pjv Dracula, pjv Vampka, pjv vesele Buče30, pjv sldkrij, pjv črvnška klbuka, mgična kugla in kzrc z zmbjskmi očsi zlobkočarovnic Nš Limpkson pa že zdj veste, da je trmst in zlo hudbn a je lahk tud kdj vesl in besn! Kdr bo vidt vesel in srčn vste, da je zdvljn z všm igrnjm v igri to tud vidte pr njm in s tm vm omgča tud, da bste ml skt prve buče za predrt in tud plne bčnega ska, da se vm kzrc lahk hitrje napln ngle nto, kr obiskvl za nč črvnc vs obiskl. Kdr pa bo jezn, besn pa bste vidl v igri hdbnga kr pomen, da vm lahk vš plnjn kzrc izprzni čist in imte ponvn przn kzrc z nč bčnga ska, al pa vm pšlje sm njgvo glvo, da vs prestrš pa ne mrte igrt jesnke igre točn 3. dni kt kzn slbga igrnja igre drak. kri Igra se knča tkrt, ko imte čist nplnjn kzrc pln bčnga ska, tko ste postl zmgvlc te igre in prjmete eno al vč lph ngrd iz igre uživač Ko kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v smo igro Cool

Dejvniki metd igrnja:

- dbre buče se streljajo 4x in imte 3 strele z kuglo iz tpa in se streljajo sm 1x v dnvu igre
- zlbne buče se strljajo 4x ampk imte 2 strla z kuglo iz tpa in se strljajo tud 1x v dnvu igre
- pjv Dracula vm prinša npčne buče, ktere ne prinšjo bčnga ska
- pjv Vampka vm prinse prve bče, ktere prinšjo buč sk vendr le v dvh bčh
- pjv vsele Buče30 vm prinša kr dple strele iz tpa kr 2x strla vč zrvn obišjnh
- pjv sldkrij pomen, da mrte pojst vse sldkrije, da lhk igrte nprj, en dn ne mrte igrt igre
- pjv črvnškga klbka vm prinse 1x strl iz tpa vč zrvnh običjnh
- pjv mgične kugle vm prinse nsldnjč v igri dve nvi buči plni, da se rzpčijo, prinša jo lahk obiskvlc nči črvnc
- pjv kzrca z zmbjskmi očsi tkrt te Pilga prestrš in nimš nvh bč za streljnje

STRELJANJE ČAROVNIŠKIH ZLOBNIH IN DOBRIH BUČ OB NALIVANJU BUČNEGA SOKA V KOZAREC Z DOBITVIJO MAGIČNE KUGLE IN ČAROVNIŠKIMI OBISKOVALCI Z HUDOBNIM LUMPKSONON

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Jacx-orginaln-jasy

magična kugla

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Mg-kugla

NAGRADE: Ponvn je v igri za nč čarovnc vč rzličnh ngrd, ki čkjo na vs in kdo bo odigrl cltno igro po smih prvilih in dobrm igrnju, bo prisvojil si zlo lepe čudvite prktične ngrde iz igre ponorel Osvjne nagrde, pa bdo vidl sm tisti, kteri jh bdo pridobl v igri za nč čarovnc pd zs. do ( 3.11. 2018)! Ngrde iz igre so pa nslednje:

- nv plakt iz igre (Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon)
- nv postr iz igre z (Lumpksonon in vsebino)
- pdrjna izrdna prilžnst iz frma
- nva vščilnica nči črvnc
- nvo frmsko ozdje iz jsnske igre
- nv orginlni lins stršnga Lumpksona
- frmski privilegj 1x
- 20 nvh točk frmske krme
- 10 nvh tčk frmskega uglda
- 4 nvh kvnicv

Lets se vs bo na forumu stršl enk kt vsko lto sj bdo strhvi opravljal svjo vlgo čz clo igro  buča maskirana  Opzl bste kdj strhve, ki stršijo za nč čarovnc po formu  grzna buč  Na vs pa je al jh bste ujl al pa ne sj se bdo pojvljl ne npvdn. Zto bo zpt stršljivo, srhljivo in zbvno na forumu maskrn strhc  

Želimo vm velik izndljvsti, pmti in srče ob nvi igri za nč čarovnc (Halloween) pa veselo noč čarovnic 2018  veselo noč čarovnic Vm želmo jz moderatr: T administratr: A pd moderatrja: T, J z Ustanvo RS. forumov Slovenije

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17060

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePon 15 Okt 2018, 08:18

V Tak sem vesela, da je objavljeno že za letošnjo novo jesensko igro noči čarovnic Toša3 praznovanec Sam uvod in ikonska slika je ful lepa in tud vidi se, da bo igra lepa in jedrnata, zato si želim, da v tej igri za noč čarovnic pridem tudi kam? drak. kri Glede buč mi ni preveč jasno a upam le nato, da boom mela več pravih buč iz katerih mam bučni sok Razz Pa tud želim si, da me obišče Buča30, ker je zelo lepaaaa, pa tud zaradi metod dejavnikov buča maskirana buča maskirana Lumpkson je itak lep in fenomenalen čimprej ga želim videt v igri uživač uživač uživač Ne želim si jeznega videt ampak vedno prijaznega upam, da mi bo tak uspelo? čarovnca na metli ms Nagrade vooooov so zakon vse lepe ponorel Omenja se tud magična kugla res upam, da jo dobim in koliko buč je pol v sami igri, če so dobre in slabe? Veliko srečo še ostalim v igranju noči čarovnic igre npj. čarv
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePon 15 Okt 2018, 11:08

N Vovvvv vesela in srečna sem, da je objavljena jesenska igra Moderator Toša3, sam uvod in naslovna slika top, poda se ob barvah pisave uživač uživač  Komaj čakam, da se jesenska igra prične, saj nestrpno pričakujem začetek jesenske igre, da jo bom igrala, moje želja pa  je, da imam čimveč dobrih in slabih buč ter bučnega soka v njih. zlo vesel zlo vesel Ta Lumpkson je prelep, top ustvarjen in z menoj naj bo prijazen v igri in ne preveč besen, ker vem da zna pokazati svetlo plat, če se bom dobro odrezala v načinu igranja mačkal netopir  Trenutno mi je jasno tole z dobrimi in slabimi bučami vse, odvisno od mojega igranja. Komaj čakam, da se začne na forum igri strašit, ker popestri celotno zadevo hihih strš buč buča maskirana duhc vesela čarovnica zelen vampir drak. kri  Nagrade so vse top, zelo uporabne in lepe, želim si jih toliko kolikor bo mogoče z mojim osvojenim mestom in oceno praznovanec praznovanec

Veselim se v jesenski igri videti Vampkota, Dracula, VeseleBuče30, Pajine, Lumpksona, Pilage, ker so lepi in perfektni, z njimi bom prijazna in dobra kot vedno grzna buč grč netp  svet. bučka

Vsakemu posebej želim lepo, strašno, srhljivo, maskirano in zabavno Noč čarovnic, naj se zabava začne s strašenjem na forum igri in vsak naj dobro igra jesensko igro maskrn strhc npj. čarv
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeSre 24 Okt 2018, 11:16

C Ta letošnja igra za noč čarovnic pa dejansko lepa in svetovna za igrat praznovanec Ko sem videla Lumpksona v igri sem rekla u kak si grozen a mi je tudi lep po sebi ponorel Sami uvod Toša3 in jedro same igre letošnje je odličen in popolnoma razumljiv grozbuč Ful si želim, da bi vedno mela v igri prave buče, da mi prinesejo sami bučni sok s tem pa tud možnost pridobitve magične kugle nimam še je! bučasveč Je pa imenitno lepo videt stare obiskovalce v letošnji igri, saj so še vedno lepi vsiiiiiiii pa čeprav majo tokrat ful drugačno vlogo kot prej! Nikakor si v igri ne želim imet sladkarij, ali pa da vidim Lumpksonvo glavo pol vem, da ne morem igre igrat 3 dni a bi težko zdržala brez nje, ker je superrrr strš buč Rada streljam buče a zlobnih ne, ker so težje za streljat, trudim pa se, da je Lumpkson vesel in ne besen pa, da si prisvojim lepe nagrade iz jesenske igre praznovanec Pa veselo, maskirano in strašljivo noč čarovnic vsem skupaj drak. kri
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32638
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeSre 24 Okt 2018, 11:30

J Igra za noč čarovnic (Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon) je letos debestna torej perfektna in ful dobra ponorel vesela bučka buča maskirana veselo noč čarovnic Sama igra je videt lahka in hitro igrana zato tudi upam, da bi jo pa le tudi jaz v celoti odigrala? Parkelj Lumpkson je lep kakor vsak meni obiskovalec za noč čarovnic me je pa presentilo, da se letošnja igra igra po drugem sistemu saj se da takoj opazit ko začnemo igro igrat a meni je to superrr zlobkočarovnic Dejavniki metod igranja v igri so zelo opredeljeni in pomembni saj jih moramo upoštevat z samo igro. Mene so že skor vsi obiskovalci za noč čarovnic obiskali tako, da ne vem, če me še pride kdo ali se ponavljajo kasneje? Sem pa se razveselila Pajine buče, ki sem jo pograšala in bla zelo vesela, da sem tudi njo videla v letošnji igri za noč čarovnic b.u.č. Res si želim, da se mi napolni bučni sok do vrha v kozarcu in da sem odlična v igri, da streljam vse buče in pravilno kakor prikazuje sama tabla! pri čarovnk Naj bo Lumpkson vesel tak bo mtudi jaz pa vem, da mam možnost, da mi prinaša prave buče polne bučnega soka jaja praznovanec Upam, da prilezem visoko v igri tej, da bom si pridobila lepe nagrade, ker so zelo lepe pa celo tiste kere si že pri sebi želim hrus. buča Vsem skupaj želim strašno, veselo, sladko in maskirano noč čarovnic 2018 grzna buč grzna buč

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18483
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePon 05 Nov 2018, 08:20

J Zelo jedrnati in lep uvod v temo za samo jesenko igro Moderatror praznovanec Nekako sem se jesenske igre ful razveselil letos ne pol pa mi vse v vodo padlo, saj sem počasi ugotavljal, da mi sploh ne gre oziroma mi nebo šla tak dobro igrat kot vse prejšnje, saj sem zato tudi pristal na 3 mestu z igro Suspect Lumpkson je zelo lep so pa mi bili tudi ostali obiskovalci za noč čarovnic lepi, saj so nas v igri obiskali in imeli vsak svojo vlogo, ki  so jo narekovali njihove metode deajvnikov! mačkal Ta igra mi je bla res ful zanimiva hkrati pa je bila tud krajša od lanske jesenske in pa hitro odigrana tako, da sem razočaran, da je nisem niti odigral. Lumpkson je videt bil ful lep v igri, ko je bil srečen a ko je bil mrk in nezadovoljen pa niti malo prisrčen, sploh, če je poslal še ki njegovo bučo glavo uuu pol pa smo tam kar tri dni ne morem igrat čarovnik Bučni sok v kozarcu se ni tak filal kot bi se moral zato tudi ga  ni mogel on spiti na koncu jesenske igre batnet Vseeno pa užival v igri in ob dobljenih nagradah, ki sem jih prejl saj so top lepe in krasne. Veselo noč in maskirano noč čarovnic čeprav je že proč buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13511
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePon 05 Nov 2018, 08:35

R U prekrasna slika za uvod v jesensko  igro Toša3 uživač Meni je bila jesenska igra prečudovita saj se mi je zdela zelo razumljiva za igranje in lažja od lanske jesenske saj po strukturi iganja! vesela bučka  Zakaj zato, ker sem rada streljala dobre in zlobne buče z kroglo pa nima veze, če sem mela duple strele ali pa tudi ne. Ko sem zagledala prvič Lumpksona mi je bil strašen ja ful a sem se pol navadila nanj in mi je bil lep, saj je perfektno ustvarjen v igri ploskač  uživač  ponorel Pri meni je bil skor vedno jezen pa nisem hotela takšnega videvat a je bil in ne morem nič pri tem, najbolj sem bla jezna na strašno bučo Pilago, ker me je strašila in tak ni prinesla nič bučnega soka niti kapljice, ko sem igrala naprej ni doprinesla, medtem, ko drugi strahovci so nam prenašali, ne razumem kak to, da nisem dobla niti enkrat magične kugle strašni Pristala sem na 4. mestu z igro nisem zadovoljna z svojim igranjem a ne da, se to spremenit na boljše, trudim pa se kar tudi sami vidijo, ko igram igre netopir Nagrade, ki sem jih si osvojila pa so tako ali tako lepe saj sem le dobla tiste, ko sem si jih najbolj želela pa nisem nič pravla praznovanec praznovanec Bučni sok  ni bil omembe vreden v igri, ker ni nič rasel saj meni ne! Razveselila pa sem se, ko sme videla, da ste nam dali  eno nagrado več kot darilo hvala uživač uživač uživač uživač Najbolj pa sem si zapomnila igro z čarovniškimi kotli ni mi šla pa fertik in še zdaj ne razumem kaj sem tam igrala narobe, da mi ni šla Rolling Eyes Veselo noč čarovnic veselo noč čarovnic
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23113
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePon 05 Nov 2018, 09:11

M Letšnja igra za nč čarovnc je bla svetvna, lepa, drstična, krjša, temčna, znimiva in zlo igriva  praznovanec Vsk dn sm uživl v tj jesnki igri in nit ml se mi ni snjl, da bm tko dobr v njej ozirma, da bm postl zmgvlc jesenske igre za nč čarovnc ponorel ponorel ponorel ponorel ponorel Tk sm se rzveselil, ko sm zvedl, da sm letšnjo igro v celti odigrl, da skrj nism mgle verjet, da sm jz tist, ko je osvjil 1. mesto v jesenski igri in zmagl kullllll uživač uživač uživač uživač uživač uživač vesela bučka vesela bučka V igri sm ndvse uživl sj sm jo igrl zlo dobr kr sm zlo vesel sm Lumpkson, ko sm ga vidl v igri je bl stršn, drugč pa lp pa interisntn, ml me je zčudl, da on ma bivše obisklvce za nč čarovnc v tj igri in da bdo ns obiskli Krampuser Sj priznm sm se vse rzveselil strhve velike za nč čarovnc a nekako njbljši bl tk Vpko, pa stršna buča Pajina svetvnooooo b.u.č. grzna buč npj. čarv strhc Ampk kak sm to igro rd igrl lets ne morm pojsnt tk mi je bla dobr za igrt, ko smo streljal z krglo v zlbne in dbre buče z mnj bučnga ska al vč odličnnnnnn zlobkočarovnic Jz sm se z Lumpksonm torj odličn rzmel sj je pa vedn bil srečen in vesel z menj v igri letč. čarovnca Osvjene ngrde, ki pa sm prejl pa imam vse, kr sm zmglav v tj igri ooooopsiiiii zlo veselll drak. kri Srčno, lpo in zbvno nč čarovnc vsm vesela čarovnica

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13224
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Streljanje čarovniških buč ob paru dobljenem soku ob srhljivi noči z Lumpksonon : (2018), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeSre 14 Nov 2018, 11:39

F To je pa bila fenomenalna edinstvena in hkrati lepa igra za noč čarovnic vesela bučka Jedro igre je bilo zabavno in prilagodljivo z igranjem, lahko pa povem, da sem se navadil igrati na klik, ker že povsod se igre igra na klik z miško ploska ponorel uživač Lumpkson mi je tak posreči mi hkrati lep in grzljiv, ampak najboljši mi je ko je živ vau lahko rečem ponorel Ta igra mi je šla pa spet ne in itd... Sem pa ful rad streljal dobre in zlobne buče pa čeprav sem mel večkrat zlobne v igri, tak, da vedno nisem mogel prav jih streljat. Odlično mi je bilo to, da so se prikazali vsi prejšnji obiskovalci za noč čarovnic, saj so bili kar delni prijazni pa tudi kaj prinašali praznovanec Nisem si želel, da mi Lumpkson pošlje nejgovo bučo, ker nebi mogel zdržat brez igre celih tri dni, sem pa bil en dan brez igre, ker sem prejel sladkarije čarovnik Metode dejavnike nisem najbolj pomnil, mi pa je bilo všeč, da me je on opomnil pa niti ni blo magične kugle pri  meni tak, da nisem bil neki dober v igri. No pristal sem le na 3. mestu v igri in kar bil ponosen nato, saj sem prejel krasno lepe nagrade za to mesto in nagrade so bile res pav lepa grzna buč Veselo noč čarovnic b.u.č.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo: (2019), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeČet 17 Okt 2019, 09:46

[You must be registered and logged in to see this link.] (2019)

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Ozd-z-plet-nv-igr-sm-uvd

T Formci priblžje se nm njblj srhljiv, maskirn, zabavn a hkrti stršn prznk  (nč čarovnc al nč strahv) vesela bučka Prd dvnmi čsi so ga imenvl veseli bučsti dnevi čarovnca na metli ms Ki se zčnjo se z 25.10 in trajajo vse do 1.11 dn spomina na mrtve in še dlje! Zto smo se z nšo Ustanovo RS. forumv Slovenije ponvn odločil, da odpremo tmo za nč čarovnc po zakndji ustanvel forumov urdni Zakndji rs. forumov člena 132/15 as/čar.čarovnc forums : Krampuser  In tko bo spt na našm forumu jesnska nva igra nč čarovnc in bo igriva, vesela, stršljiva, čarvniška, simulativna, natančna, perpsektivna in zbvna Razz  V letošnji nvi igri za nč čarovnc pa bste hdil po stršni preglednci mejnh buč do postav in rzbijl črbne npje z gvlm al duplm gvlm za dsego slneca v igri z Draculyo. Igra bo ptekala od pnedljka (21.10.2019) ob  9.00 uri zjutrj, lahk kdj popoldn po 17. 00 uri pa vse do ptka
(8.11. 2019) po 11.00 uri zjutrj se tud knča. Sm nv nslv nči čarovnc igre pa je (Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo) Igro bo vodla štršna, srhljiva in črvniška Draculya mačkal Opmba za vs: osredtčite se fl na smo igro, sj vs lahk kj presenet nsplh, pa pslušjte Draculyo in ne dregjte je in če bste kdj opzl prejšne strhce, ki jh že pznte iz igr jh mrte vedn kliknt 1x in povlect nvzdl foruma drak. kri

Potek igre: Rzbijl in loml bste vsk dn svje rzlične črbne npje za Draculyo. Sm zčetk igre vs popoleje v črvniško sjnso mejnh buč pstv do črbnh črvnškh npjv, spd bste vidl strhca, ki ga kliknete 4x in ga tkj premknite do slneca! Pl kliknete ta slnc 1x z miško in nto kliknete zčetk igre. V igri vs bo čkala Draculya zrvn nje pa rzlični črbni npji v mreži, gavel, slnec, pregldnica, fnt mskirn al punca mskirna in kdj strašno zčrno oko kzni! Nekak bste vsk dn imel v igri rzlične črbne npje v mreži, ki jh bste mrl rzbijt, lomt z gvlm, da se strjo, sj le tko bste lahk uprbl slnc, da Draculya ustvri mgičn npj ostlo pa vse sledt v smi igri. Slnc je potrebn očistovt kako, tko, da z miško ga vedn po knčni igri zmigte lvo in dno na hitro, tko vm bo prikzvl tčn kolk mste zlmljnh črbnh npjv za stršno Draculyo  zelen vampir Z gvlm pri lomljnju črbnh npjv pzte, da dobr strte te npje, drgče jh bste mel zmerj vč ja, če ne zlmte vse, mste nslednjič spt tiste zrvn vi pa s tm v igri ne pridte nikmr! Da bste imel čim vč črbn npjv za lmljenje je ptrebn igrt na pregldnici, ki ste z izbrnm fntm msko al pnco msko in grste po mejnh bučnh pth iz igre si smi izberete pstvo v kteri bste al v grdu, črvniškmu klbuku al pa v črvniški buči, vdt mrte le, da se pri vski pstvi ustvite kr tud vidte na pregldnici kolk ima vhdv in tko upštevt smo pregldnico do knca, ki vs privede do knca sme igre in do celte črbnh npjv, ki jh ptrebujte za dsego velikga črbnga npja. Ko ste v črvnškm grdu imste 3x s vhde pmen, da se sčte 3x na istm mstu, ko ste pri črvnškm klobuku imste 6x z vhde tukj se sčte 6x na istm mstu, ko pa ste v črvniški buči imste 12x n vhdv tukj se pa sučte 12x! Ko ste prhdili vse pstve upštevjte s z n ki je djnska pvezva igre, trj ko ste prehdl vse mjne buče vm ta skpna pstva pomn, da jo oznite z števili izpeljvnke in tko dbste ršitv kolk mgičnh npjv ste dobl in rzbl v psmzni črvnški pstvi  Tko tud Draculya menja svje zdvljstvo na način, da je zlo jezna a hkrti zlo vesela, če bste jo vidl vselo, srčno, zdvljno v njenm rzplženju pomen, da prviln igrte igro ste dejnsko dbri v igrnju, zrvn tga pa vm lahk zto doprinese dupl gavl ja prv slište s kterim sm že sm z enm zamhm zlomite vse črbne npje v mrži, če pa jo vidte bsno, jzno in nezdvljno pomen, da igro ne igrte prviln in tud pričra vm stršno zčrno rdčo oko, ki vs prestrš in dleti kzn! Trj rs pzite, da vs to zčrno rdčo oko ne obišče, sj vsebuje zlo neprijtne kzni kt so (na dn nč prejth črbnh npjv, slnc čist przn, ni gvla za tčenje napjv, odvzm 50 tčk frmskega uglda al krme in tri dni brz igre) buča maskirana   Če vm uspe, da Draculya ustvri velik mgičn npj iz (32x) čarbnh npjv to pmen, da ste rzbil, zloml tliko črbnh npjv kt jh je ona za ta velik mgičn npj ptrebvla ste cltno igro odigrl v clti in s tm osvjite eno la vč lph rzpisnh ngrd, ki so v igri  zlobkočarovnic  Če kliknete spdnjo povezvo vs vrže v smo igro  

SRHLJIVA, STRAŠNA DRACULYA Z LOMLJENJEM ČAROBNIH NAPOJEV V MREŽI, OB POTEH MEJNH BUČ POSTAV Z STRAŠENJEM VELIKEGA ZAČARANEGA OČESA KAZNOSTI V IGRI:

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Glv-ga-drak-uvod-igre

čarobni napoji za strašno Draculyo:

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Fr1 Veselo noč čarovnic: - Page 17 Frn-2 Veselo noč čarovnic: - Page 17 Fr-3

ZAČARANO STRAŠNO RDEČE OKO KAZNI:  grč netp

Veselo noč čarovnic: - Page 17 Strs-oka-prikz-na-frm-z-

- na dn nč prejth črbnh npjv
- solnec čist przn (3 dni igre)
- tri dni brz igrnja igre
- ni gavla za tučnje npjev
- odvzem 50 tčk frmske krme al frmskega ugleda

NAGRADE: Ponvn je lets v igri za nč čarovnc vč rzličnh ngrd, ki čkjo na vs in kdo bo odigrl cltno igro z dobrm igrnjm in po jsnh prvilih bo osvjil si zlo lepe čudvite prktične ngrde ponorel Osvjne nagrde, pa bdo vidl sm tisti, kteri jh bdo pridobl v letšnji igri za nč čarovnc pd zs. po zakljčni igri! Osvjite pa lahk nslednje ngrde iz igre:

- nvo drilo nči čarovnc
- nvo frmsko ozdje iz letšnje igre
- nv plakt iz igre (Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo)
- nv postr iz igre
- nva zpestnica nči črvnc
- migjča lutka Draculya
- nva brška iz igre
- orginln lins Draculye
- 50 nvh točk frmske krme
- 70 nvh tčk frmskega uglda
- 12 kvnicv

Tud lets se vs že na forumu stršl, sj se bdo strhvi pojvljl neprstn in opravllji  svjo vlgo čz clo igro vesela bučka Na vs pa je al jh bste vidl ujl al pa ne, kr se pojvijo nenpvedno! In zto bo zpt stršljivo, srhljivo in zbvno na forumu kt zmerj strš buč

Želimo vm velik srče ob nvi igri za nč čarovnc (Halloween) pa veselo noč čarovnic 2019 veselo noč čarovnic  Vm želmo jz moderatr: T administratr: A pd moderatrja: T, J z Ustanvo RS. forumov Slovenije

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo: (2019), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 18 Okt 2019, 11:21

C Vau je že objavljeno za novo jesensko igro u pa ful je lepa praznovanec Prečudovit sami uvod v omenjeno igro Moderator Toša3 in sama postava. Igra me prav privleče, da bi jo že kar igrala, kar dejansko lahko sklepam, da ni tak težka a se mi samo zdi pri preglednici? čarovnik Bom si proskušala zapomnit opombo, ker je dobra, zelo mi je všeč, da ste igro podaljšali to pravim zato, ker traja 16 dni igra svetovno dolgo bomo igrali ponorel vesela bučka Sama igra bo zelo zanimiva viidm pa tud odličnaaaa juhejaa čarovnica let Ne morem obljubit, da mi bo šla, kajti 32 čarobnih napojev moram razbit uf ni malo silent Upam, da mi uspe v tej igri to kar si najbolj želim in da me ne prestraši takšno rdeče oko nočem ga videt! Skoz bom se trudila, da bo Draculya lepa Razz srečna in nasmejana z menoj in da bom mela to srečo, da si prislužim dupli gavel, da zlomim vse čarobne čarovniške napoje juhej top lepe nagrade so iz igre in sedaj pa že odštevam, da začnem igro noč čarovnic igrat mačkal Imejte veselo, zabavno in maskirano noč čarovnic ali noč strahov grozbuč
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo: (2019), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimePet 18 Okt 2019, 11:36

T In je tukaj noč čarovnic igra buča Zelo sem se razveselil, ko sem zagledal objavo zanjo in takoj začel brati vse o njej in se osredotočit samo na omebno vredno vsebino prihajajoče se igre vesela bučka vesela bučka V ponedeljek bo ponovno noro tukaj na forumu igra, saj bomo igrali čisto svežo igro z Draculyo, ki je ful lepa a tudi strašljiva in čarovniška hallowpajk Jaz se strašansko veselim igrati in tud želim si, da bom mel veliko čarobnih napojev v mrežah, da bom jih razbil, pa tud dupli gavel si želim imet, da bo pokalo po steklovini in napojih vesela čarovnica Znači Draculyi niha razpoloženje pa je vredi pa ne, nočem, da je jezna, ker si ne želim, da vidim začarano rdeče oko pa kake kazni u ne želim si jih dobit Mad Tako, da naj bo vesela  in zadovoljna z menoj, da mi le da dupli gavel, aja glede solneca kaj je to znači neki stroj špičast, ki prikazuje točnost zlomljenih čarobnih napojev in samo levo in desno ga zmajamo, da je svež in točen? Jaz bom kar to kar sem na preglednici kot fant maskiran, ma to bo težka kako te naj mi uspe priddobit eh zlomit vseh 32 čarovniških  čarobnih napjev a je to možno malo se bom lovil se mi zdi tukaj! Sučeš se torej tako dolgo kot prikazuje preglednica v igri in kako pa hodim po mejnih poteh buč kar prosto naprej kot prikaže smer Čar I nagrade pa so vse tak lepe mi in nasploh bi kar vse mel ponorel Jaz si le želim, da mi uspe jih nekaj prisvojit, koliko pa te čarobnih napojev je treba zlomit na dan v igri? Po moji logiki je novejša jesenska igra zelo precizna in natančna tako, da počasi jo igram. Veselo noč čarovnic forumci in tebi Admin, Toša3 in celotna Ustanova mednarodna zlobkočarovnic

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Sajansa stršenja dimenzij čarovniškega klobuka, buče, solneca stolčenih napojev z Draculyo: (2019), nova igra   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitimeTor 22 Okt 2019, 09:59

N Perfekten uvod v napisano jesensko igro, začetek se je odlično začel z glavno osebo Draculyo in s strahcom mumijo, top je ustvarjena Draculya in preglednica, v bistvu lahko rečem kar vse na forum igri ponorel ponorel uživač uživač Glede te oznake sem skeptična, da jo bom razvozlala, a bom probala se trudit pravilno igrat, ker bi rada dobro igrala in si želim, da je Draculya z menoj srečna, vesela, zadovoljna in nasmejana v celotni igri praznovanec Upam, da bom videla čim več strahov in strašenja, ker mi je maksimalno všeč, da se straši za Noč čarovnic mačkal strašni vesela bučka saj so tukaj bučasti dnevi. dugpoš bučasveč strš buč buča maskirana veselo noč čarovnic  Ne želim si prejeti kazni iz igre, ker potem bom žalostna in razočarana, da ne bom mogla igrati ali imeti napojev, to rdeče oko je grozno in naj bo Noč čarovnic precej grozna za vse vas in nas. Pravila so mi jasna, bom pa videla kako bom v praksi igrala igro. Parkelj Sama pot na preglednici naj me vodi do konca poti, da si osvojim lepe nagrade, ker so vse top, ko jih pogledam štopar štopar ploska ploska Zadovoljna pa bom z tistimi katere si seveda osvojim iz te prekrasne strašne igre hihih naj bo Noč čarovnic za vse strašljiva, zabavna, lepa, grozna s polno krvi in strahov ter čimbolj odlična, vsem veliko sreče v igranju igre čarodj Krampuser svet. bučka grč netp b.u.č. grzna buč pri čarovnk
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 17 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Veselo noč čarovnic:
Nazaj na vrh 
Stran 17 od 17Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17