LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zlati zaklad foruma:

Go down 
+10
Fico
Admin
Cristzep
Vikaluceria
Rosalda
Luka
Tinaj8
Cecy
Toša3
Josel
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 23 Okt 2013, 09:57

First topic message reminder :

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 2cyqvyq

Toša3 Člani prd vami je čist novejša tma z naslovom (Zlati zaklad foruma) v njem pa se skriva forumski privilegij!   Jasn smo se za to temo odločil skupi z Ustanovo RS. forumov Slovenije, tr midva  z administratorjm Adminom Smile Prav v tj temi pa bste mgli imet rs tisto pravo srečo, da ga dobste,  sj forumskega privilegija nbo mogl vedno imet vsk član pirat V tmi bste užival, sj je namenjena izklučn vm, da imste večje možnosti do zaklada foruma,  torj do različnih privilegijah. In tud tuki bste eni veseli, radostni, srečni, veseli, drugi pa besni, zavedljivi in morda tud nesrečni. Forumski privilegij izhaja enkrt mesečno in  se lahk  uporabi sam enkrt, torj koliko krt ste ga pč  dobl, nč vč jasn!  

Sam potek teme: Ta tma potka tk, da prav nč nebste rabli počt v tj temi, ampk bste mgli imet rs veliko srečo, da dobste vš forumski privilegij afro 

Kaj je forumski privilegij: to je predmet, ki se bo pojavljal na forumu ob nedoločenih urah, dnevih, mesecih ... In če bste imeli kdj srečo, bste ga zagledl tr kliknil in  bo lahk ravn vš.

Kaj pomeni forumski privilegij: pazte pomen predvsm to, da imaste možnost dobiti kakršno koli nagrado, ki je bila  objavljena na forumu, bodisi za žrebanje, ali v temah kot so: sestavljanka, pinjatka. Saj, če niste imeli sreče pri žrebanju, pa imaste forumski privilegij, ga pošljete čimprj  administratorju Adminu ali meni moderatorju Toša3 in pl tud vi dobste to čudovito nagrado  brz kakršnih koli problmov Smile

Kako prit do forumskega privilegija: sj zato pa se imenuje zlati zaklad foruma, kr je rs zlata priložnost, da ga imate. Do njega se lahk pride na vč načinov in sicr:

- z lovenjem ob nedoločenh urh na forumu
- z upoštevanostjo pravil foruma,
- z lepim spoštljivim vedenjem do ns tr ostalih članov,
- z članstvom prisotnosti  5 - 6 let,
- z rojstnim dnevom (torej jz al Admin vm lahk za vš rojstni dn pošljeva ta forumski privilegij kt nše  darilo)
- z odlikovanjm govorilnh ur,
- z raztreščeno pinatko (ki ste jo sm vi razdrl),
- z največjo vrednoto iz všga certifikatarja in
- z sodelovanjm na forumu Very Happy

Poskušjte srečo iz vske smeri, morda pa ga kdj osvojite. In prvega zlatiga zaklada oziroma forumskega privilegija lahk že dobte od (1. 11. 2013)  in vse naprj! Velik, velikkkkkk sreče vš moderator Toša3
administrator Admin in pod moderator Tinaj8 z Ustanovo RS forumov.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 25 Feb 2015, 17:59; skupaj popravljeno 1 krat

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:    Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 03 Dec 2013, 21:19

Nives Tudi jaz se sprašujem kaj še naj naredim, da ga ujamem Luka, a upam da ga enkrat bom ujela. Kolikor vidim ga je težko dobit, ker se nahaja povsod na forumu in mislim, da moreš bit kar na preži za forumski privilegij. Neutral Gledala sem pod teme in očitno zaman. Vseeno se bom borila za njega, da ga pridobim. strinja  Ne vrži puške v koruzo in zaupaj vase.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 16 Dec 2013, 09:42

Cecy Meni se tudi izmuza forumski privilegij  Mad ni mi jasno kako to. Imam res premalo sreče. Nives res ga je težko ujet, vem pa da se ful splača ga imet.  Zelo si ga želim  strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 08:44

Fico Jaz pa upam, da danes spet polovim forumski privilegij  klanjar Nekako se mi zdi, da imam veliko srečo pri njem.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 08:47

Tinaj8 Mislim, da se kar vsi borimo za njega  Razz Ne glede nato kolikor krat ga je kdo ujel.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 08:50

Josel Eni imate tako srečo, da ga vidite in pol še ujamete, jaz pa še ga nisem sploh videl kot drugi ne  Rolling Eyes Res si želim da ga danes saj vidim, če že ne ujamem  Cool 
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 08:53

Jacixa Razumem te Josel, samo boš moral ti nekaj narediti, da ga boš lahko imel  lol! Jaz še ga tudi nisem tak ujela, ker nimam sreče, sem ga samo dobila v 1. pinatki in to je vse. Si pa želim še enega, ker je čudovit in pomemben predmet  strinja

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 09:04

Cecy Veš Fico tudi jaz si ga želim danes ujetiiiiiiii ful, ful bi ga rada imela  darilec Čas je že, saj se mi zdi, da sem edina, ki ga še nimam ali še ga tudi kdo nima pa ne vem? Ko bi se mi saj sanjalo v kateri temi bo letel  mahač 
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 09:07

Fico Razumljivo Cecy  Wink  Glej jaz ti lahko samo povem, da je zelo lep in izstopa z žaritvijo, kar pomeni, da ga ne moreš zgrešit  Very Happy Res pa je, da se včasih pojavi najprej majceni tudi to sem videl  Razz No in moj prvi forumski privilegij sem že ponucal za 2 pinatko  ponorel  ki je nisem razdrl. Forumski privilegij je edinstven, zelo pomemben in lep  darilec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 09:24

Tinaj8 Fico tisto je bilo predvsem poskusno bil je pravi ampak majhni. In videl si ga ravno takrat, ko se je tema pričela. Drugače pa vedno je normalni forumski privilegij  afro Te imaš tudi ti sedaj 2. pinatko čestitam  uživač Cecy lahko, da še nisi edina ki ga nimaš! Sam pa priznam, da če ga uloviš je potrebna taktika in velikanska srečaaa  Wink 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Dec 2013, 09:27

Rosalda No jaz ne morem rečt, da nisem imela sreče, ker sem jo imela saj sem ga videla  ploska Bila pa sem nerodna in ga nisem mogla ujet  Neutral Tak, da upam, da bom danes imela kaj več sreče z njim  king 
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Dec 2013, 08:13

Tinaj8 Če vas to kaj tolaži naj vam povem, da jaz včeraj tudi nisem videl forumski privilegij  frajer 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Dec 2013, 08:26

Cecy Dobro jutro, jaz pa sem ful zadovoljnaaaa in srečna za včeraj  ponorel   uživač Saj sem ga tudi jaz ulovila  klanjar Nisem mogla verjeti še po tistem ne, da ga res imam jihaaaaa  štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Dec 2013, 10:14

Nives Cecy lepo, da si forumski privilegij pridobila, ker vem, da si si ga močno želela. Tudi jaz upam, da ga pridobim, ko bo praznikov konec hihi, saj bi bila isto vesela kot ti, ker ga res potrebujem.  strinja 
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Dec 2013, 11:15

Nives je napisal/a:
Nives Cecy lepo, da si forumski privilegij pridobila, ker vem, da si si ga močno želela. Tudi jaz upam, da ga pridobim, ko bo praznikov konec hihi, saj bi bila isto vesela kot ti, ker ga res potrebujem.  strinja 

Cecy Sem zelo srečna  uživač Zakaj pa ga ti potrebuješ Nives?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Dec 2013, 11:17

Nives Za en del sestavljanke Cecy, ki mi bi ga prinesel forumski privilegij in potem imam posebno nagrado v rokah.  cheers Če se mi to zgodi pol bom zares srečna.  strinja ponorel 
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Dec 2013, 11:20

Cecy Aha za posebno nagrado se ti gre  ploska Pol pa držim pesti, da ga uloviš in ti želim maksimalno srečo.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Dec 2013, 11:22

Nives Hvala Cecy.  strinja Pametno uporabi svoj forumski privilegij in uživaj ob njem, ko ga gledaš.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:09

Josel Ali je mogoče kdo od vas kaj izbrskal kdaj bi naj se ponovno pojavil forumski privilegij v novem letu?  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:12

Rosalda Kak naj vem josel saj pa ni nič nobeden še o tem govoril. Jaz upam no, da bo se res kmalu spet začel pojavljat, kak še bi enga  imela  štopar Meni je prav prišel hvala.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:15

Mauro Josl mal prehitvš, sj pa se je novo lto dobr šele začl in mislim, da bo kr kmal kj objavljeno o forumskm privilegiju na forumu  strinja

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:20

Tinaj8 Mene tud zanima kdaj se bodo  nadaljevale nedoločene ure. Za sedaj še nič ne vem o tem tak, da bomo morali počakat, da nam kaj sporočijo  cheers

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Pon 13 Jan 2014, 09:18; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:31

Nives Naj vam povem člani, da si tudi jaz želim, da bi čimprej videla in ujela ta forumski privilegij, ker je mikaven ter more biti zelo lep. Komaj čakam na nedoločene ure, saj bom poskušala ga ujeti prav jaz.  cheers  Predvsem pa želim vsem srečo, da ga ulovite.  strinja 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 11:38

Nives je napisal/a:
Nives Naj vam povem člani, da si tudi jaz želim, da bi čimprej videla in ujela ta forumski privilegij, ker je mikaven ter more biti zelo lep. Komaj čakam na nedoločene ure, saj bom poskušala ga ujeti prav jaz.  cheers  Predvsem pa želim vsem srečo, da ga ulovite.  strinja 

Josel Ni tak lahko prit do njega kaj Nives. Razen, če ga dobiš za nagrado v pinatki, ampak tam je pa spet potrebna taka sreča, če ga dobiš  ponorel Jaz sem že enega izkoristil in se že prav veselim novega forumskega privilegija  zelo je krasen  Smile  Mauro nič drugega nisem hotel kot le vprašati kdaj bo se spet pojavljal. To pa tak vem, da bomo zvedeli ali od Admina ali Tošeja3.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 13 Jan 2014, 09:17

Tinaj8 Zvedel sem, da se naslednji teden v torek 21. 1. 2014 ob 19. 00 zvečer začnejo nedoločene ure, tako, da boste, bomo spet lahko lovili zlati zaklad foruma torej odlični forumski privilegij  cheers 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 13 Jan 2014, 09:37

Fico Super slišat, da se nadaljuje forumski privilegijjjjjjjj  strinja Pa je to 100% za naslednji teden Tinaj8? Namreč se ga že veselim, ker bi ga rad imel  Razz
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 13 Jan 2014, 10:24

Jacixa Fico, če je Tinaj8 povedal te bo držalo  Razz Saj pa je povezan nekako z Adminom in Tošejem3 sedaj od kar je pod moderator Wink in tudi verjetno kaj zve prej od nas. Vsekakor bom gori v torek, ker hočem, da ulovim že naslednjega?  mahač

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimePon 13 Jan 2014, 11:09

Nives Enkratna novica, da se bo spet pojavljal forumski privilegij.  ponorel  Močno si ga želim imeti, ker more bit pravi sijaj v očeh, ko ga zagledaš kot bi gledal čist pravo zlato.  ploska Veliko sreče vsem želim naslednji torek. Nestrpno ga že pričakujem.  smeško
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Jan 2014, 15:50

Luka Hvala Tinaj8 za to informacijo, da se nadaljuje naslednji teden forumski privilegij  ponorel No lahko pa bi bil forumski privilegij bolj viden kot prej? da ga hitro vidim  Smile  Sicer pa mi je interisantno ga iskat in lovit na forumu  kimar Komaj čakam na nedoločene ure, da si ga sam pridobim  ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Jan 2014, 09:25

Cecy Pa Tinaj8 to je enkratno, da si nam sporočil, da se forumski privilegij spet nadaljujeee  uživač Bom gori saj se mi zdi, da me sreča čaka na forumu in da osvojim že naslednji lepi in krasniiii forumski privilegij  Wink
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 21 Jan 2014, 09:08

Rosalda Jaja danes so nedoločene ure  cheers Čisto sem že na trnih za forumski privilegij ali ga bom ujela ali ne  frajer 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 21 Jan 2014, 09:29

Nives Se vidi po tvojih besedah Rosalda hihi.  strinja  Tudi jaz že nestrpno pričakujem nedoločene ure, da ga končno ujamem.  ponorel 
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 21 Jan 2014, 18:02

Mauro Se že pripravljte na nedoločne ure, še mal pa bdo  mahač  In spt bo nv lov za forumski privilegij kullll  uživač 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Jan 2014, 09:40

Fico Ampak zadnjič so res bile zanimive nedoločene ure  smeh Saj ni nihče videl forumskega privilegija kaj šele, da bi ga kdo ujel  kimar Še sedaj se sprašujem kako je lahko to možno ali pa smo na napačnih mestih iskali in si ga preveč želeli  geek
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Jan 2014, 14:49

Luka Fico če ti po resnici povem,  enako jaz nisem tega razumel, da ni mogel nobeden od nas dobit forumski privilegij, joj slabi lovci smo kaj  smeško Kaj pa vem mogoče pa smo res napačno ga iskali  Neutral Le kako  si ga nebi želeli, ko pa je ful lep in zelo pomemben za nas člane  Razz  Naslednjiga forumskega privilegija pa bom ful iskal, da ga le ulovim in osvojim  cheers
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:12

Jacixa Mene pa zanima to ali lahko jaz zamenjam moj forumski privilegij za glavno nagrado  ploska To pomeni, če lahko tako pridem do glavne nagrade in ne rabim zbirat in sestavljat glavne sestavljanke, ve kdo.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:15

Nives Zdravo Jacixa mislim, da lahko zamenjaš forumski privilegij za glavno nagrado, ker sem tudi jaz lahko del sestavljanke dobila s pomočjo forumskega privilegija. Vseeno vprašaj še Admina in moderatorja Tošeja3.  zlo vesel 
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:15

Cristzep Jacixa mislim si, da se da  Razz  Saj tudi ostali menjujejo forumski privilegij za sestavljanko  king Poskusi ga zamenjat pa boš kasneje videla, če gre ali ne. Ti bi rada imela GLAVNO NAGRADO ooo  study 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:17

Josel Pa kaj vam je forumci to ne gre  scratch Se neda!
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:19

Cecy Če ti jaz povem jacixa še pa tak daleč nisem razmišljala in upam, da bom kdaj in to tud sprobala  Razz  Bol pa se nagibam, da to ne moreš naredit.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:19

Nives Josel seveda se da zamenjati, sam je treba vprašati za to Admina in moderatorja Tošeja3, ker jaz sem forumski privilegij zamenjala za del sestavljanke od Maite Peronni, saj se mi je šlo za posebno nagrado. Ni bilo problemov. Vprašat ni greh.  strinja 
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:23

Mauro Folk pa djte bit razumni, jacixa to se neda  Neutral Rs je forumski privilegij zlo dragocen in pomembn, ampk ne morš ga zamenjt za glavno nagrdo, mislim, da ne  No Lahk pa z njim menjš del sestavljnk za posebno al glavno nagrdo  strinja Pa tud ktero pintko, ampk neb ti raje to Admina al Toša3 vprašala in ti bsta povedla, tk bš vsj vedla prv.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:25

Rosalda Zakaj se nebi dalo Mauro  pirat  A ni tak, da lahko z forumskem privilegijem vse dobiš?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:28

Mauro Vsega glih ne rosalda  Basketball Ja razmisl mal, glavna nagrda je največja in tžko je prit do nje, kakr do posebne nagrde, ampk lahk bi forumski privilegij zamenjal za dl sestavljnke glavne sestavljnke  Razz Ne mrš pa za en forumski privilegij imet glavne nagrde nobedn.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:30

Mauro je napisal/a:
Mauro Vsega glih ne rosalda  Basketball Ja razmisl mal, glavna nagrda je največja in tžko je prit do nje, kakr do posebne nagrde, ampk lahk bi forumski privilegij zamenjal za dl sestavljnke glavne sestavljnke  Razz Ne mrš pa za en forumski privilegij imet glavne nagrde nobedn.

Rosalda Ti misliš dele sestavljanke, pa saj to sem tudi jaz rekla  cheers ali nisem  :cherry: Pa si siguren, da je tak Mauro jaz to nič ne vem.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:32

Mauro Glj lahk, da je tk al pa ne Rosalda  geek Jz tud ne morm vedt tga, si pa mislim, da bi lahk tk bilo, če dobr razmislš, sicr pa škda, da ni sedj Tinaja8 gr, da bi povedl kak je s tm  Wink 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:35

Josel V nobenem primeru se neda Mauro, ker te bi vsi to naredili keri imajo forumski privilegij  in bi vsak imel lahko GLAVNO NAGRADO brez celotne glavne sestavljanke  a ni tak?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:37

Josel je napisal/a:
Josel V nobenem primeru se neda Mauro, ker te bi vsi to naredili keri imajo forumski privilegij  in bi vsak imel lahko GLAVNO NAGRADO brez celotne glavne sestavljanke  a ni tak?

Mauro Ja ti dm prv josel  klanjar 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:38

Mauro je napisal/a:
Josel je napisal/a:
Josel V nobenem primeru se neda Mauro, ker te bi vsi to naredili keri imajo forumski privilegij  in bi vsak imel lahko GLAVNO NAGRADO brez celotne glavne sestavljanke  a ni tak?

Mauro Ja ti dm prv josel  klanjar 

Josel hvala  zaljubljen 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:39

Nives Tinaj8 bi vedel kot si rekel Mauro, ampak jaz mislim da se da zamenjati forumski privilegij vsaj za posebno, tudi menda za glavno nagrado. Sicer pa za posebno se da zamenjati, ker je meni Admin ali Toša3 tak napisal.  pleše 

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:40

Jacixa Hvala vidim, da ste različnih mnenj  :face: Te negre to tak, uj še se bom mogla borit za sestavljanko. Kaj naj naredim, naj počakam?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlati zaklad foruma:
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Novica od Lety Calderon
» Rojstni dan foruma (2010)
» Veseli norčavi Pust (fašenk):
» Your first subject
» Zaprte rubrike:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: