LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Za obiskovalce:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AvtorSporočilo
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nekaj prazničnega) 2013   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeTor 17 Dec 2013, 09:51

First topic message reminder :

Rosalda

- sanke
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: sestavljanje pisanih rožic ob polnjenu medometra z Črelkom    Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePon 11 Apr 2016, 13:18

F Pomladna igra z Črelkom je za nami Razz Igral sem jo zelo rad in tudi sam s seboj z igro sem zadovoljen, saj sem le nardil 2 celi rožici do konca strinja pa tudi bil ocenjen z 3,4 kar je dobro trtjo mesto Cool Me pa zanima kaj sem v tej igri prisvojil za to mesto in nasploh v igri?

Nazadnje urejal/a Fico Pon 11 Apr 2016, 13:24; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: sestavljanje pisanih rožic ob polnjenu medometra z Črelkom    Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePon 11 Apr 2016, 13:23

J Užival z pomladno igro in lepim Črelkom ponorel Sam pa sem tudi dober v igri, saj sem pristal na prvem mestu kot igralec v igri štopar Tak sem očitno pridobil vse lepe omenjene nagrade v igri in se jih že veselim pleše pleše Vedno mi uspeeeeee ful sem vesel uživač Čeprav se mi zdi, da sem v tej igri za las pristal na 1. mestu kaj pa vem mislil si, le ni bila tak lahka.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: Pomladna igra: sestavljanje pisanih rožic ob polnjenu medometra z Črelkom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePon 11 Apr 2016, 13:27

N Odlična igra s Črelkom in sam koncept igre nasploh ponorel ponorel  Zadovoljna s oceno, z nagradama pa bom prav tako štopar štopar Pogrešala te bom lepi Črelko strinja  

Josel le si opazil, da ni bila tako lahka igra kot si trdil na samem začetku igre, a vseeno si lahko sam zaploskaš, da si spet osvojil 1.mesto v pomladni igri kot v prejšnji igri s Kosmulo. Zato bodi ponosen nase in igraj še tako naprej kot vedno ploska ploska  Ko boš prejel vse nagrade uživaj z njimi in si jih skrbno čuvaj pleše
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 00:26

C Vse naj, naj za rojstni dan forumec Josel tvoj roj.. dan Ostani vedno enak in da se ti želje izpolnijo, pa da boš zdrav, čil, vesel in srečen v svojem življenju Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 00:29

R Vse najlepše in vse najboljše za tvoj rojstni dan Josel tvoj roj.. dan Želim ti res vse dobro naprej in največ ljubezni, zdravja, sreče, radosti, uspeha in keša, lepo praznuj Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 07:55

N Vse najboljše in najlepše forumec Josel, izpij čašo vinčka do dna in se poveseli ob tvojem prazniku s prijatelji, družino, sorodniki ter svojo ljubeznijo tvoj roj.. dan Mnogo zdravja, veselja, sreče, ljubezni in zadovoljstva ti želim ter naj se ti tiha želja katero si želiš uresniči, lepo praznovanje obenem ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:16

T Vse najboljše in vse najlepše za rojstni dan želim Josel tvoj roj.. dan Imej puno keša, zdravja, veselja, ljubezni in da se ti izpolni vsaka tvoja željena želja.

Za obiskovalce: - Page 19 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:17

T vse njboljše frumec Josel tvoj roj.. dan

Za obiskovalce: - Page 19 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:19

F Vse najlepše za tvoj današnji rojstni dan, naj se vince kupica izpije in naj za tvoj dan sreča, zdravje, uspeh, želja, uspehov, ljubezni ter dobrote ti nasuje tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:21

C Vse najboljše Josel ti želim za rojstni dan tvoj roj.. dan Čim več ljubezni, pa sreče, zdravja, zadovoljstva in denarja, da imaš cheers Lepo prazunjte.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:22

V Vse naj naj in vse najlepše ti želim za rojstni dan forumec Josel tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:24

M Vse njbljše Josel za tvj rjstni dn tvoj roj.. dan Mngo zdrvja, veselja, kša, uspha in sexa želm tr, da se ti izplnjo vse želje tga svta Razz

Za obiskovalce: - Page 19 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109939
Kraj : Slovenija

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 08:45

A Vse njbljše Josel za rjstni dn tvoj roj.. dan Čs hitr teče pa teb vse lpo hitr prinese, da bi še nprj bil tk kt zmerj z velkm košm zdrvja, ljubzni, veselja, uspeha, denrja in velikh želja Razz

Za obiskovalce: - Page 19 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 12:08

L Vse najboljše za tvoj rojstni dan forumec Josel tvoj roj.. dan Mnogo sreče, ljubezni, veselja, uspeha, sexa, zdravja in iskrenih želja ti želim, da se ti vsa izpolnijo ploska
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 12:11

J Vse najboljše za tvoj današnji rojstni dan Josel tvoj roj.. dan

Za obiskovalce: - Page 19 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 21 Apr 2016, 12:14

J Hvala za vse vaše iskrene čestitke in voščila ponorel Rojstni dan je imeniten se zelo zabavam in praznujem v velikem krogu družine ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 09:46

Za obiskovalce: - Page 19 Predstvavitvenazaforumza

T Dn člani še ml pa bmo zakorkl v prvo poletje in hkrti upjmo, da bo rs prvo in toplo  sonček  Sj je prd nami čist nva, svža, zbavna in predvsm igriva igra na forumu!  pirat  Sm naslov letšnje nve poltne igre vsebuje dlg nslv in se imenuje pobirnje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtomom:P

Pzte kr v smi igri lhk kdj leti tud školjkica po forumu, ki je vm namenjena za hitro napredvnje nve trdovitne poti po plži tr nsplh do nbirnja novh školjkic. In tud ob tm bste naletel in spoznal  lepga, prijaznega, zelenkstga, mjhnega, veselga, pridnega in iznjdlijvega Želtoma, kteri vs bo usmerjl po poti in prv tko vm tud vse pvsod sledil po forumu. Cool

Poltna igra je enka kt prejšnja, kr pomen, da je drugačna, ker splh ni vezana na uro in bo trjala točn 15 dni do (24.6. 2016 do 10. 00) ure zjutrj, razn vikendov in tko se bo ta poltna igra že pričela v ponedljk (6. 6. 2016) zjutrj tr enkrt popoldn, ko priplva in se prikže na snčni plži Želtom  adm. opica  Na mednardnm forumu se pa igra zčne v četrtk (2.6.2016), zto smo se skupj z nšo mednrdno Ustnovo, z menj tr Administratrjm Adminom odločil prv tko pa tud po urdni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov, da bmo tud mi imeli in igral nvo svžo poltno igro. Poletna igra ni prevč dlga, sj se le igra sm en dn mnj kt pomldna in je zto: lpa, razumljiva, preprsta, ntnčna, simultivna, presentljiva in igriva. Pri poltni igri se podste na lov za morskimi školjkicami, ktere nabirte za Želtoma in ktere mrte nbrti, da lhk pojdete na drgo nvo pot, kjr vs čka sm želvk Želtom. čolnr  Igra se zaključ, če ste uspl in vm je rtlo prehodt vse trdovitne poti na plži in če ste nbrili vsh 23. morskih isknh školjkic.  No pa velik srče v igri uživač  

POLETNA IGRA:(Pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalci in Želtomom )

Za obiskovalce: - Page 19 Igrazeltompng

Potek igre: Poletna igra, ns bo popeljala na prvo mrsko doživetje  morje  Želtom pridni želvak je dejaven od rniga jutra, tko, da ni pomembn kolko je ura, sj od tkrt, ko je na plži se dejnsk igra zčne in vs tud tkrt lhk obišče Surprised  In sma igra se prične tko, da prejmete pregledovnico al pregledovnško krto, na kteri so oznčene plžne poti vsh obiskovlcv, ki vs čkjo predn se spznte z Želtomom. Na pregledovnici si izberete svojo brvno oznčeno pt, tr si zapmnite ktero ste izbrli  učeni sj ko bste igro igrl nprj, se vm lahk zgdi, da bste se spozbl in nrbe nprj igrl.  Nkr zčnete pobirt si mrske škljkice a še prj vs bo obiskl nk mrski obiskovlc kteri bo od vs nekj zahtevl v igri, zto ga dobr poslušte in ne zmerjajte, kjti takrt se vs lahk naveliča in vs zapusti, s tm pa ste tud prikrjšni za eno ali vč mrskih škljkic! Dobr poslušjte mrskega obiskovlca kjti lahko vs pripelje do poti Želtoma, ki se vm tud vesel, nasmejn in razigrn prikže in vm takrt od veselja podri nvo mrsko škljkico. Ampak pzte lahk vs mrski obiskovlc poda po plži na npčno pt, zto rje pregledujte pregledovniško krto in njeno zčrtno pt. In če vs ta mrski obiskovlc pda na neprvo pt, bste tud vidl v igri in prv tko opazl nezadvljnga Želtoma, ki je žalstn, da niste prispel do njga in si pridobl mrsko škljkico, tkrt je ne dobite. In če vam v igri uspe pobrti vse škljkice, torej vsh (23) na trdovitni plži tr vse poti zaključiti al (prehoditi), ste  osvjil eno al vč zlo leph ngrd iz nšga foruma!  cheers  

NAGRADE: ki jih lahko osvojite v tej pomladni igri  Cool

- novi lep plakat iz igre (pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalci in Želtomom)
- 1x ponovna sreča pinatke
- 10 novih točk forumske karme
- 1x lpa brška želvka Želtoma
- 15 novih prispevkov na forumu

Želimo vam veselo igranje igre z Želtomom jz moderator: Toša3 z administartorjem: Admin tr pod moderatrja: Tinaj8, Jacixa in velik sreče v poltni igri, pazljiv igrjte in jasn po prvilh! učeni

Za obiskovalce: - Page 19 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 10:01

R O psala nova poletna igra je gorrrr objavljena uživač Zelo je lepa vidim, pa ta Želtom vov je luškan a želvak je ne Razz Razz Zelo se veselim igre in nasploh, ko bom pobirala morske školjkice v igri smeh Ampak zakaj se imenuje trdovitna plaža v igri, to nea razumem hjoj srečna sem, da bom igrala. cheers
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 10:03

N Odličen uvod v poletno igro moderator Toša3. A morski obiskovalec nas bo obiskal na forumu kulsko in ga ne smemo zmerjat, se bom potrudila, da ga ne bom preveč zmerjala ali niti malo rekla žal besede ponorel Kako je lep ta Želtom, pravi želvak, torej vseh 23 školjk morem nabrati v igri, da pridem do konca poletne igre dobro razumem ploska ploska  Vidim, da je poletna igra le en dan razlike, torej je krajša od pomladne igre. Vseeno se bom trudila, da jo v celoti odigram, ko bi jo vsaj enkrat in pridobim kakšno nagrado iz te lepe perfektne poletne igre hihi štopar štopar Odlično, da dobim pregledovnico, saj se lahko usmerjam prav po njej, če bi me morski obiskovalec zmedel v sami igri kar močno dvomim da bi me in pridem do končne poti. uživač uživač Prepričana sem vase, da bom zmogla pravilno in po pravilih igrat ter želim si prispet do konca same igre. Komaj čakam, da se igra prične in jo lahko zaigram praznovanec praznovanec  strinja Vso srečo vsem forumcem na forumu želim, tudi vama pod moderatorja v tej lepi čudoviti in zanimivi poletni igri zlo vesel uživač ploska štopar uživač

Nazadnje urejal/a Nives Sre 25 Maj 2016, 11:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 10:06

M Kul svetovna igra bo to imam občutk ponorel Zlo lpa igra je ta poltna videt in upm, da mi uspe pobrt vse mrske školjke in da prehodm vse poti v igri, da bo lahk tud mja ena lepa ngrda štopar Vau rs so zlo lpe ngrde štopar štopar omenjen in nasplh sma igra je čudvita strinja Kdo pa te so mrski obiskvlci  kulll to mram vidt v igri! Toša3 potrudl se bm igro supr odigrt in da bo ta Želtm ful vesel in da mi prnese mrsko škljko, kr vidm, da jih ne prinša nm Surprised

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 10:27

J Čudovitaaaaaaa bo to poletna igra ploska ploska ploska Že sedaj mi je všeč in hkrati lepa, Želtom pripravi se vse morske školjke bom nabral ti in tudi poti prehodil, upam vsaj? pleše Zakaj, ker bi rad, da si srečen pri meni, ko bom igral in ne žalosten, pa tak lepi si štopar Sami koncept igre razumem, ampak vidim, da morda te nebo v igri ali kaj ne razumem pravilno? Čeprav bo težko nabrat 23 morskih školjk v času igre, saj ni preveč dolga Shocked Mene že nebo morski obiskovalec pretental joj Suspect Veselim se pregleodvniške karte, da bom jasen glede poti in da si pridobim vaše lepe nagrade iz te igre Razz Razz uživač Je pa krajša za en dan ta poletna igra od pomladne, no nima veze, samo, da jo bom igrallll, jasno, da po pravilih Toša3 ploska Trudil se bom v igri, da bom dober in tudi vsem ostalim želim dobro igro, pa začnimo igrat cheers
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 11:39

T Toša3 kako lepo presenečenje, da si objavil za igro štopar štopar Nestrpno sem se že spraševal kdaj se bo objavila, pa vidm, da se je kar hitro hvala klanjar Želtom moj ful si lepi želvakec in res si želim, da te vidim in da pridem na prave poti in k tebi, pa z čolnom se voziš sem videl Razz Toša3 razumem, da me lahko morski obiskovalec nasanka v igri, a bom se držal poteka in nasploh igral igro prav ,tak, da bo imel manj možnosti, da me zmede. U pa na morem verjeti, kak lepe nagrade nas čakajo v igri, če jo odigramo uživač uživač Čeprav je naslov igre dolg Toša3 je prefekten, a malce me le skrbi pobiranje školjk kajti mi bo uspelo pobrati vse, jih je kar dosti v igri silent Odštevam dni, ko se bo igra poletna pričela in bom z veseljem igral in poskušal bit dober v njej pleše

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 11:45

L A to bo nova igra na tem forumu moderator ja krasno ploska uživač ponorel Meni je tudi lepi ta Želtom, pa škoda, da mu je ime tak, ne vem, če se bom navadila smeh Pa ja krasno lepe nagrade so v poletni igri štopar klanjar kar imela bi jih vse po vrsti, ampak vem, da se bom mogla potrudit v igri za njih. In kakšne so te školjkice verjetno lepe komaj čakam igro. Bom videla kaj mi lahko nardi morski obiskovalec verjetno nič afro In me prav zanima, če bom igro znala igrat?
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 12:03

V Vov imenitna igra poletna je štopar Želtom s teboj bom igrala ful lepo, ker si čeden in prijazen želvak videt Razz Razz Razz Hkrati pa upam, da boš skoz vesel in ne tog. Toša3 sami uvod si odlično nardil in sem zelo srečna, da je igra tudi bila objavljena pod temo kakor vedno Very Happy Skrbi me začetek poletne igre, ker nisem prepričana vase, da jo bom znala igrat confused Vsekakor pa se bom trudila bit boljša od drugih in nabrati čimveč školjk, ker vem, da vseh mi nebo ratalo imet study V igri se bom ful potrudila, da pridem vsaj do ene lepe nagrade iz poletne igre, so pa mi vse zelo lepe in čudovite ponorel Upam, da me pregledovnica ponese na pravo pot in da bom včekrat srečala Želtoma, jaz že vem zakaj pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom    Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 23:16

L Čudovito pa je objavljena že letošnja poletna igra juhejj ponorel ponorel Vuiiiiiii lepa je in želvak Želtom tudi uživač uživač Razz Želtom kak bi te mel ress in želim si, da te bom le videl na forumu? Poletna igra je videt pustolovska, saj bom moral nabirat školjke po trdovitni plaži, kar lahko pomeni, da plaža nebo preveč prijazna lahko v tej igri ne, poleg tega se tam nahajajo morski obiskovalci Rolling Eyes Čeprav mislim, da mi bo težko pobrati  točno 23 morskih školjk, kaj pa, če ne grem po pravi plažni poti in me morski obiskovalec tak nalagal močno, da grem mimo Želtoma in njegove prave poti Embarassed V igri se bom skušal ful trudit, da mi uspe odigrat igro in si prilastiti lepo nagrado iz igre, ker sem videl, da so pa nagrade zelo lepeee štopar Sami potek igre mi je dokaj jasen, zato se bom tudi držal poteka omenjenih pravil poletne igre, joj sem pa ful vznemirjen, saj hočem, da se igra že prične praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeSre 25 Maj 2016, 23:37

J Kakšno krasno presenečenje je to bilo danes Toša3 štopar uživač Saj sem zagledala in videla igro gor ponorel ploska ploska Ja Želtom je pa tako krasni in lepi, da ga samo občodujem klanjar praznovanec Sami uvod v poletno igro je ful briljanten moderator in se bom držala pravil igre brez skrbi opc Torej dobimo pregledovniško karto, po kateri bomo videli poti, pa si bom pravo izbrala to me sedaj skrbi silent Morski obiskovalec kdo pa je to v igri nekdo, ki ga ne poznam in bom morala z njim igrat v igri, ja upam, da nebo preveč nasramen in me spravil ven iz prave poti. Res si želim, da v igri prihodim po trdovitni plaži do Želtoma in se me razveseli in da mi da kakšno školjko ali več? In da mu sama prav tako naberem ogromno školjk, ki jih je potrebno imet za novo pot v igri. Igro se splača igrati, ker so v njej čudovito lepe nagrade kot vidim ploska ponorel in bi kar jih že sedaj imela, a vem, da se moram potrudit v igri, če hočem, da bodo moje, pa vse? Igro bom igrala rada, ker mi je super, zanimiva, lepa in ful krasna, pa veliko sreče še ostalim forumcem želim Razz

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:13

C Imenitno je to, da je bila pod temo objavljena igra Razz Želtom je želva torej, ki se pojavlja v igri? Pa koliko vidim je ta igra drugačna, krasna, super, dobra in lepa uživač ploska Hočem nabrati vse morske školjke za Želtoma, da bo vesel in ponosen name v igri štopar Ampak, če se vprašam ali ni malo preveč nabrat 23 školjk, kak mi bo te to uspelo? U nagrade pa so kulsko lepe, kolikor sem prebral ploska Upam, da pridobim ali prvo nagrado ali pa 1x ponovno srečo pinatke, kajti pinatka je lahko vsak čast tukaj in pol je nebom jaz predrl! Znači 6. junija se poletna igra začne igrat na forumu in pol do 24. 6 ja samo malce krajša se mi zdi od prejšne, no vredi bom igral in premagal te morske obiskovalce, upam king
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:18

L No jaz pa bi samo vprašala to za poletno igro, kdaj pa lahko leti kakšna školljkica po forumu? Smile In kdo je sploh to morski obiskovalec kaki grozodej iz morja What a Face
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:19

C Ne znam ti povedat Lityo, ker moram videt igro pa bom te lahko kaj več vedel cheers Verjetno lahko leti školjka posamezno.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:21

N Lityo poletna igra se začne 6.junija in takrat se vse zve, kako poteka igra. Po forumu bo zgleda letela školjkica upam vsaj da jo ulovim ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:22

L Aja frajer Kako pa je te mišljeno, da imamo različne poti v igri, kaj vsak gre po svoji ali kak ko igramo?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:24

N ja mišljeno je tako, da si ti sama izbereš pot po kateri boš šla saj to je razumljivo. Pa ne smeš pravit katero pot boš ubrala. Smile
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:25

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
L No jaz pa bi samo vprašala to za poletno igro, kdaj pa lahko leti kakšna školljkica po forumu? Smile In kdo je sploh to morski obiskovalec kaki grozodej iz morja What a Face

J Školjkica lahko kdaj pa kdaj leti po forumu, saj nebo vedno, ti lepo piše torej moraš bit pripravljena skoz v igri lol! Morski obiskovalec tukaj bi jaz lahko več pojmov naštela, lahko, da je kakšna pošast iz morja ali pa ne bomo vidli. Poti so različne in si izbereš svojo, če se ne motim Cool

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:26

C A nesme se povedat Jacixa katero pot smo izbrali v igri What a Face Nives je to rekla.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:26

N Bi se kar strinjala z Jacixo kar ti je napisala Lityo strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:28

J Verjetno se lahko Crist joj kak prehitevate saj še igre nismo začeli igrat pa naprej govorite važen

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:29

N Jacixa saj ne bo vsak iste poti izbral v poletni igri, vsak ima svojo saj to se ve. Če bo kdo povedal bo če ne ne bo ne smeško
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:30

L Meni je igra lepa pa vse, ampak se mi zdi, da se bom lovila pri njej Neutral A tak pod moderatorka hvala ti, da si mi ti povedala. Ti si jo že igrala Nives, da veš, da nesmeš povedati katero pot si izbereš?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:32

N Lityo jaz sem veliko iger že igrala na tem forumu in vem zakaj to pravim, da se kao ne pove katero pot izbereš, ker se lahko mimogrede zmedeš. Ampak jaz dobro namerno to govorim. ploska Treba se je osredotočit na igro in njena pravila ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:33

J Ja ampak si zamislite kdaj se igra poletna zaključi silent ( Igra se zaključ, če ste uspl in vm je rtlo prehodt vse trdovitne poti na plži) Torej moramo vsi prehodit celotno trdovitno plažo, da končamo igro study

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:35

N Jacixa če nam bo uspelo vsem igro odigrat je velik ? Vseeno zase pravim, da se bom potrudila v poletni igri in vsaj dve nagradi si želim imeti, vseh tak ne bom dobila to se ve. uživač uživač  Kapo dol za igro prelepa je ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:35

M Pa tga je velik Jacxy frajer in pls tga, da je še potrebn imet točn vsh 23. mrskih školjk.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:37

N Po vrhu še to je treba imeti vseh 23 školjk kot je reko Mauro začuden Trud in taktika igranja je potrebna v igri strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:38

J Preveč Mauro vem bounce Samo taki koncept igre so nardili na med. ne zato ga nebodo spreminjali in igra je super, ampak v tem pogledu torej končnem težka. Hja Nives to je ? se pa bo jasno vsak po sebi trudil v igri Razz

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:39

N To se tak bo vsak trudil štopar Mislim tudi sama da res sedaj poletne igre zaradi teh školjk ne bodo spreminjali tako so naredili in bomo igrali so svojih najboljših močeh kam pridemo pridemo zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:42

J Školjkica lahko kdaj pa kdaj leti po forumu, saj nebo vedno, ti lepo piše torej moraš bit pripravljena skoz v igri lol! Morski obiskovalec tukaj bi jaz lahko več pojmov naštela, lahko, da je kakšna pošast iz morja ali pa ne bomo vidli. Poti so različne in si izbereš svojo, če se ne motim Cool

T Jacixa poti so različne v poletni igri ja Very Happy In še to barvno usklajene kolikor sem na hitro videl nisem pa vsega. Za školjkico Lityo je tak, da leti lahko nenapovedano kadarkoli, ko je igra razumeš, ko je igra pač igraš, lahko pa tudi kdaj vmes, a te pač nimaš sreče in je ne boš dobil, pridi na zasebni čvek Wink

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimeČet 26 Maj 2016, 08:47

J Tega pa nisem vedela pleše Hvala, da si nam to povedal Tinaj8 bom sedaj lažje si predstavljala igro in nadljno igranje Cool

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom    Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePet 03 Jun 2016, 09:58

C Ful sem presenečena, da bo poletna igraaaaa ponorel ponorel in tak se je veselila, da na koncu se mi je želja za njo izpolnila u kak se rima uživač uživač uživač Želtom želvak lepi upam, da se bova razumela v igri ali kao ali te res ne misli bit v igri? Shocked Najbolj se bojim morskega obiskovalca, ker ne vem kakšen namen ima z menoj v igri confused Upam samo res, da dober nekak, da ne bom besna najn! Ko bom igrala to poletno čudovito igro hočem videt morsko deklico saj mi ona lahko prikaže pravo pot na trdovitni plaži, če zalutam z morskim obiskovalcem vred, mene že ne bo pretental upam? Rolling Eyes Kolikor sem sedaj poslušala od vsakega nekaj, se mi zdi igra ta težavna, ampak se bom trudla v njej, da mi bo šla, a torej mi bomo igrali noter in na sebe kliknem, pa pol igram veselo igro dalje kullll Razz Rada bi videla to pregledovnico, da znam kaj več povedat o igri, ker do zdaj se mi niti sanja nea kako bom igrala? Želim pa si, da jo bom znala zelo vredi igrat in da si prislužim eno izmed teh lepih nagrad, ki so v njej ponorel ponorel Še dva dni in se poletna igra prične, zato tudi vsem ostalim veliko sreče pri igranju, pa naj zmaga najboljši pleše
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 08:45

C Poletna igra se je začelaaaa Razz Ampak me zanima ali si prej izbereš sebe ali prvo klikneš na start igre kul strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 08:47

C Jaz sem prvo kliknila na začetek igre in pol sebe izbrala jaaa pa osebka sta moški in ženska uživač Po mojem je po pravilih prav tak, ti je pisalo pleše
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 19 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Za obiskovalce:
Nazaj na vrh 
Stran 19 od 20Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next