LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Za obiskovalce:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AvtorSporočilo
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nekaj prazničnega) 2013   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeTor 17 Dec 2013, 09:51

First topic message reminder :

Rosalda

- sanke
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 08:50

M Najprj kliknš start igre ploska in pl izberš sebe in nse kliknš in igrš Crist Cool

Za obiskovalce: - Page 20 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 10:05

N Jaz ničesar ne mislim spraševat pod temo, ker bom sproti videvala kak bom igrala poletno igro. Če pa kaj zvem na zasebnem čveku ali tukaj pa toliko boljše zame cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom    Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 11:52

L V poletni igri že uživam uživač Kakor tudi vi, ampak me nekaj bega kak je mišljeno korak, da lahko greš naprej korak, je mišljeno za eno črtico ali ne Neutral
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom    Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePon 06 Jun 2016, 12:19

J Korak je mišljeno Luka kot premik z miško, samo pol si zapomni kje si bil danes, da jutri od tam igraš lepo naprej strinja Nobene črtice ni kajti to je pot.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:32

M Rd igrm poltno igro, a dns imel veliko nezgdo v njej confused Obiskl me je mrski obiskvlc in me kaznvl, no sj ni pomembn kak, ampak ali kdo ve kteri morski obiskovlci te lahk obiščjo v igri in kri so zlbni?

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:33

C Koliko sem slišala mislim da najbolj rakovec in kit silent
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:35

F Pri meni je bila zlobna hobotnica taka zelena in pikasta Smile
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:36

J Rakovec Mauro Shocked Drugih nisem srečal še v igri!
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:39

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
M Rd igrm poltno igro, a dns imel veliko nezgdo v njej confused Obiskl me je mrski obiskvlc in me kaznvl, no sj ni pomembn kak, ampak ali kdo ve kteri morski obiskovlci te lahk obiščjo v igri in kri so zlbni?

T Več jih je lahko hobotnica, rakovec, hobotnik, žaba, flamingec, riba, meduza, kit, morska deklica, morski konjiček... Very Happy O zlobi nebi vedel a lahko so tudi vsi.

Za obiskovalce: - Page 20 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 09:41

M Hvala vm klanjar Bm si zapomnil, a clo vč jih je dobr bm priprvljn Tinaj8 Cool

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 11:31

N Nisem vedela, da so lahko tudi zlobni morski obiskovalci v poletni igri. Dobro da vem kako se obnašat pri njem, ko ga srečam ojej Smile Do sedaj mi gre igra dobro od rok ponorel
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 11:42

V Nives so meni je tudi že nagajal eden, samo sem pozabila kdo je že bil mislim, da glih žaba pirat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 11:44

N Meni pa žaba ni nagajala niti hobotnica sedaj, ko sem jo imela v igri Vika. Lepa so podvodna bitja oziroam morski obiskovalci hihi strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeČet 09 Jun 2016, 11:21

L Do sedaj nisem imel zlobniga morskega obiskovalca Razz Me pa znima kako bo dalje, sem pa že na drugi potiiiiiii štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeČet 09 Jun 2016, 11:24

L Do sedaj nisem imel zlobniga morskega obiskovalca Razz Me pa znima kako bo dalje, sem pa že na drugi potiiiiiii štopar

Jaz sem ga imela, s tem da me je dobro nasmejal morski obiskovalec smeh smeh  Vso srečo naprej in pridi čim dlje ponorel

Nazadnje urejal/a Nives Čet 09 Jun 2016, 11:27; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeČet 09 Jun 2016, 11:26

Jaz sem ga imela, s tem da me je dobro nasmejal morski obiskovalec smeh smeh  Vso srečo naprej in pridi čim dlje ponorel

L Aha keri pa te je? Hvala se bom potrudil samo nič ne morem naprej govorit veš, enako ti želim nazaj pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimeČet 09 Jun 2016, 11:28

N Riba Luka uživač tudi jaz se bom potrudila, da mi rata vsaj do druge poti prit hvala enako strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:51

M Sm dns pa sm imel veliko srčo uživač kr dve šklkci sm pobrl in tud prehodil prvo pot, tukaj je drga z 7. morskimi školkicami nekaj je ne?

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:52

M Sm dns pa sm imel veliko srčo uživač kr dve šklkci sm pobrl in tud prehodil prvo pot, tukaj je drga z 7. morskimi školkicami nekaj je ne?

Zdravo Mauro tudi jaz sem imela srečo in sem na poti pobrala dve školjkici imam jih toliko kot ti ponorel ponorel Lepo le tako naprej in veliko sreče Mauro ploska ploska

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:53

J Čestitam Mauro ploska Pri sebi bom pa še videla, če bom na drugi poti danes ali ne, še zdaj igram enkrat, pa vov morskiga obiskovalca kita sem dobla strinja Enako imam do sedaj 7 školkic brez skrbi smeh

Za obiskovalce: - Page 20 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:55

F Joj pri meni pa bila morski obiskovalec riba pa kuj nekaj je pravla v igri Shocked In pravla, da me zmotla totalka, pa tisto kaj govri ni res, pa niti igrat nisem mogel kaj te to blo Shocked Jaz pa imam z današnjo morsko školkico 8 jih Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:56

N Zdravo Jacixa torej te lahko tudi morski obiskovalec kit obišče v poletni igri? Ja to bi bilo pa lepo videt si ga želim srečat pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:57

T Zmedla te je to je to nič druga smeško Mojih komaj 6 morskih školk, pa še tri korake do konca druge poti, a za danes mi nebo uspelo je že konec igre study

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 08:59

N Fico tudi mene je riba naplahtala v igri in prav smešno je bilo to videt. Sem se kar nasmejala poleg. uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:00

J Ja te Nives ampak ni tak dobrosrčen kot misliš Neutral Lahko ti rata te v naslednjem tednu pod moderator Wink

Za obiskovalce: - Page 20 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:01

N Aja pol sem se pa uštela Jacixa, ko sem mislila, da je prijazen oh začuden pa skušala bom vseeno bit prijazna z njim, ker imam rada vodne živali v igri prav vse, ki me obiščejo ploska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:02

J Ni se mi tak izteklo danes v igri, kot sem pričakoval frajer Pobral sem lahko le eno školko, pa kljub temu, da sem prav igral imam jih skupaj 9. Pa čisto blizu 4. poti sem še samo en korak nardim in je konec tretje poti štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:03

N Zate Josi ne bom nič rekla, ker ti igra gre zelo dobro od rok in ne morem verjet, da si že na 4 poti krasno no ponorel vso srečo ti želim naprej in dosti školjkic
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:06

L Josel ti si v tej igri perfeksionist strinja Sama pa tudi nisem slaba sem končala prvo pot v igri Razz Razz Komaj čakam, da grem na drugo v ponedljek in dalje igram, imam pa mnaj školkic od vas 5 samo cheers
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:07

L Josel ti si v tej igri perfeksionist strinja Sama pa tudi nisem slaba sem končala prvo pot v igri Razz Razz Komaj čakam, da grem na drugo v ponedljek in dalje igram, imam pa mnaj školkic od vas 5 samo cheers

J Hvala veš, da se trudim bit dober ploska No pol pa veliko sreče naprej v poletni igri, ker jo še boš kako potrebovala.

Nives hvala, pa niso morske živali ampak morski obiskovalci smeh
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:12

C Napihuješ se rad Josel to ni dobro, jaz ti želim, da ti enkrat spodleti v igri, saj pa ne moreš bit vedno tak dober, sicer pa vem zakaj, od takrat, ko si tisto nardil in imel scratch Vodim ne? 6 morskih školkic imam forumci ploska in sem prestopila na drugo pot si lahko mislite pa glih v zadnji odigrani rundi igre ponorel ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:13

N Pridite ostali forumci čim dlje v poletni igri in tudi ti nova forumka Lityo, ker vidim da ti uspeva na trdovitni poti. pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:14

T Ne nea vodiš ti smeh Pa ja veš kdo vodi ne rabim govorit pol pa jaz takoj če verješ? silent Super Cecy se ti je odprla igra kar je krasno, igraj tak naprej Razz

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:16

C Hvala pod moderator klanjar Jaz se enako trudim v igri in da dobro igram, aja ti si drugi za njim, ma lahko bi bil prvi Tinaj8, če si p. moderator strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:18

N Tinaj8 tak ti bom rekla, potrudi se in na koncu boš prav ti tisti, ko boš prvi zmagal v poletni igri ponorel ponorel strinja zaupaj vase
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:19

J Jaz se ne napihujem Cecy in nehaj začuden Igram po svojih sposobnosti in kak znam. Tisto je preteklost in nea več spominjaj na tole! Igram po pravilih in če misliš, da lažem se pozanimaj, ti lahko sam Tinaj8 pove, da je res, kar tudi naš moderator pa sploh Admin vidita.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:20

N Nehajte se kragat, ker bo še ta tema šla po gobe lepo prosim Sad
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:20

J Jaz se ne napihujem Cecy in nehaj začuden Igram po svojih sposobnosti in kak znam. Tisto je preteklost in nea več spominjaj na tole! Igram po pravilih in če  misliš, da lažem se pozanimaj, ti lahko sam Tinaj8 pove, da je res, kar tudi naš moderator pa sploh Admin vidita.

T Res drži Josel nič ne krši več Smile

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:22

C Nisem nič kaj takega rekla Josel, samo pač presenčaš me to je to What a Face Nives saj se ne kregam jasno sem pač povedla mu in glasno pleše Vredi Tinaj8, če to drži?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:24

N Cecy raje pozabimo na to in se sprijaznimo, da je najboljši v teh posebnih igrah nič ne moreš in lepo je, da si povedala, a vidim, da te je skoraj zaključil. Jaz mislim, da drži, kar je pod moderator povedal. ploska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: pobiranje morskih školjk na trdovitni plaži z obiskovalcem in Želtom   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:25

C Nisem nič kaj takega rekla Josel, samo pač presenčaš me to je to What a Face Nives saj se ne kregam jasno sem pač povedla mu in glasno pleše Vredi Tinaj8, če to drži?

J A ti mi ne verjameš? Hvala Tinaj8, da si povedal Cool Jaz ti nisem kriv, če znam boljše igrat od tebe ali od vas, sem pač najboljši v posebnih igrah in imam to srečo, ti pa ne in ne znaš tak igrat.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 20 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Za obiskovalce:
Nazaj na vrh 
Stran 20 od 20Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20