LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Zaprte rubrike:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2860
Točke forumske karme : 10110389
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:25

First topic message reminder :

Tukaj se lahko marsikaj pogovarjate o različnih temah o šoli, o raziskovanju novih tem, lahko pozdravite kakega člana. Se kaj znjim pogovorite, sam velja, da se lepo vedete, drugače vas baneram Evil or Very Mad
Vredu tut jasno. Torej, ko se prijavite ste že notri in tema pogovora se začne, jupi.
Urediti, pa si morate tudi Avatar in Baner. :?:

Nazadnje urejal/a Admin Ned 07 Feb 2010, 15:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1860
Točke forumske karme : 2101482
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSob 20 Okt 2012, 13:44

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Rosalda Rada bi te nekaj vprašala toša3, kak je sedaj z našimi Halloween avatarji, gdaj jih moramo menjati. Smile Saj sem videla, da enkrat piše, da jih menjamo z 22. 10, naslednjič pa je Admin napisal, da z 20. 10 mi lahko prosim odgovoriš, da nebo pol kaj narobe? Neutral

Toša3 Pa kj ti ne razumš rosalda učeni Še enkrat si preber temo za obiskovalce, kjer sm dvakrat napisal kk, pa ti bo vse jasn? Mad Z 22. 10, bova z Adminom popolnoma spremenila forum za bližajoči praznik noč čarovnic, nekje popoldan. Vi pa boste morali halloween avatarje menjati že jutr z 21.10. 2012 al pa uradn z 22. 10, kt sem napisal!! Smile Je sedj kj bl jasn?

Zaprte rubrike: - Page 16 Toe_co10
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13644
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 19:19

Fico Opsalaaa Admin bravooo in toša3 strinja To pa je presenečenje za halloween, moram vaju pohvaliti, ker v vajino temo subyect ne morem pisat, sem mislil, da nisem na pravem forumu. Zelo sta lepiga naredila ploskač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28063
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 19:26

Tinaj8 Madonca fantastično cheers To pa ti so spremenjene nastavitve za praznik noč čarovnic. pleše Zelo mi je všeč, enako video, da nas je strah, ko slišimo pesem smeško Pohvalno admin, toša3 ploskač

Zaprte rubrike: - Page 16 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3522
Točke forumske karme : 21383
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Veselo noč čarovnic:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 19:35

Nives Res sta naju presenetila Admin in Toša3, bravooooo super sta naredila forum za Halloween. Ful mi je všeččččččččč. cheers uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2552
Točke forumske karme : 20263
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 19:36

Luka Vauuuu ponorel lahko samo rečem, kako pa mi je halloween telenovele. meh.xc forum všeč, zelo sta lepo ga naredila ploska Pohvale in čestitke za obadva. Admin in toša3 še naprej lepi večer. Wink
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23537
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 22 Okt 2012, 20:43

Mauro Res čudoviti je sedaj forum za noč čarovnic, čestitam vama Admin in Toša3, za izvedbo novih prazničnih nastavitev ponorel

Zaprte rubrike: - Page 16 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18391
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 11:49

Cecy Admin in toša3 sta me pa presentila danes s tem komadom od Xonie - remember. Ful mi se dopade. Razz
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 14:43

Cecy Admin in toša3 sta me pa presentila danes s tem komadom od Xonie - remember. Ful mi se dopade. Razz

Admin Me veseli tole, da ti je ta pesem všeč cecy Very Happy A se mi zdi, da je malc mirna zato bom sedj dl gor tole od Lykke Li ( I folow rivers) Razz

Zaprte rubrike: - Page 16 La_fue10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 13 Nov 2012, 12:14

Nives Toša3 poslala sem ti še enkrat baner kvadratne oblike, a pri onem ta dolgem banerju sem se zmotila, oprosti prosim te, da mi tistega od Hane odobriš. Smile Ne se preveč jezit name. Lep dan.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 13 Nov 2012, 12:21

Nives Toša3 poslala sem ti še enkrat baner kvadratne oblike, a pri onem ta dolgem banerju sem se zmotila, oprosti prosim te, da mi tistega od Hane odobriš. Smile Ne se preveč jezit name. Lep dan.

Admin Zdravo, ne vem, če ti bo toša3 odgovoril Nives, ker ga ni vč gori Smile Sj pa, če si se zmotila ni nč narobe, verjetno spet nisi bila seznanjena s pravili banerja? Neutral Misliš, da se bo jezil moderator hehe, mogoče, jaz tud upam, da ti te tega drugega banera te odobri Wink Kr bi ga rad vidl? Very Happy Enako tebi lep dan.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 13 Nov 2012, 12:27

Nives Zdravo Admin, vidim, da ga ni več gori, a premislila sem si, da bom imela baner od Hane ne od La fuerze del Destino, ker sem ga že imela. Ja spet sem pozabila koliko more bit velik baner, a vsake toliko grem na temo zaprte rubrike. Smile Ne vem, če se bo jezil, a ful bi bila vesela, če mi odobri baner od Hane. Meni je ful všeč in tudi tebi Admin bi bil, mogoče še komu od članov. Enako nazaj. sunny
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 13 Nov 2012, 12:36

Nives Zdravo Admin, vidim, da ga ni več gori, a premislila sem si, da bom imela baner od Hane ne od La fuerze del Destino, ker sem ga že imela. Ja spet sem pozabila koliko more bit velik baner, a vsake toliko grem na temo zaprte rubrike. Smile Ne vem, če se bo jezil, a ful bi bila vesela, če mi odobri baner od Hane. Meni je ful všeč in tudi tebi Admin bi bil, mogoče še komu od članov. Enako nazaj. sunny

Admin Upam Nives Cool Kaj ja sj dva ne moreš meti, kj ti pa je study Glej čist tak ti bom rekel, če boš mela velikost pixslov približn tak kot mam jaz pri baneru je vse ok. Razz En pixsl gor ali dol nima neke vloge, le pravil se je treba držat in bit sj približn enak al bliz veš.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 13 Nov 2012, 12:42

Nives Tudi sama upam Admin. Smile Saj pravim, da sem se zmotila, ker sem mu najprej poslala podolgovati baner, sem si premislila, da bi imela tistega od Hane, sedaj pa ne vem, če mi ga bo odobril, upam na vse, da mi ga bo, ker si ga želim imeti. Wink Saj vem, da se je treba držati pravil, a res srčno upam, da bo dovolj velik in da so tudi piksli ok. Cool
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 23 Nov 2012, 10:16

Toša3 Pa kj si ti res pozbla al kj nives besen Dans je 23. 11 in od dns naprej uporabljamo nove range, zakva misliš, da smo si menjali nove avatarje, banere kj? Pod čvekom sm opazl tvoj stari rang, dj fokusirj se mal. Takj začni uporabljat novi rang, drgač boš kaznovana po členu Zakonodaje forumov za člana prek Ustanove, razumeš! scratch

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 23 Nov 2012, 11:23

Nives Toša3 nisem pozabila, a sem mislila, da moremo star rang danes uporabljati nekje do popoldneva, očitno sem se zmotila. Ok bom takoj sedaj uporabila novi rang pa ne se jezit prosim. Smile
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33065
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 08:31

Jacixa Dragi Admin, kaj jaz vidimm, zelo čeden koledar ponorel Vem, da sem ti odpisala nazaj pod zasebnim sporočilom, a vseeno še bom tukaj ti napisala. Najlepša hvala za to lepo darilo od tebe in nasplošno od vseh vasssssss uživač Zelo mi je všeč praznični koledar in ga bom z veseljem si nekam obesila, ko si ga sprintam. klanjar Vsaka vam čast in tebi, da res tak lepo ga naredite, hvala še enkrat, zelo ste me osrečiliiiiiiiiiii ploska Pa še naprej ti želim lep in krasen dan, ter fenomenalni vikend Wink

Zaprte rubrike: - Page 16 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18391
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 08:40

Cecy Vauuuu štopar koledar sem že dobila, jaz tudi se ti bom tukaj zahvalila Admin še, ker mi je zelo, zelo lep strinja S ponosom lahko rečem, da bom prvič imela praznični forumski koledar iz najbojšega foruma pri nas z naslovom Najboljši forum telenovele. meh. xc ploska Uživaj še naprej Admin in se čujeva. Razz Presrečna sem, hvala.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:22

Nives Vauuuuuuuuuu, kako sem srečna Admin, da imam Božično Novoletni koledar iz našega foruma, kak je velik kulllllll, takega pa res še v življenju nisem imela hvalaaaaaa še enkratttt vsemmmm. uživač uživač Super ste ga naredili vsaka čast Admin, Toša3 in Ustanova. štopar Enkraten in daleč najbolj odličen forum od ostalih je TELENOVELE.MEH.XC. ponorel ponorel Naj še to povem, da mi bo fajn krasil sobo jupiiiii. pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18909
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:30

Josel Kako pa sem danes srečen Admin, toša3 in Ustanova uživač Hvala vam za ta prelep in krasni praznični koledarrrrrrr ponorel Ful sem srečen, da sem ga že zjutraj dobil vauuuu! Nives kak velik?, tako je velik kot vsi koledarji, ki jih naredita Admin in Toša3 sex Admin upam, da nisi jezen ali ti Toša3, da sem si menjal že avatar praznični, namreč jutri me ni doma, zato sem danes to naredil. Surprised
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:36

Nives Josel zame je kar velik praznični koledar s primerjavi ostalimi, kateri smo bili nagrajeni z znjimi. Tudi jaz si bom menjala avatar in baner, upam da ne bosta jezna Admin in Toša3, ker tudi mene jutri ni doma. Smile Josel ful mi je všeč tvoj baner in avatar. Zaprte rubrike: - Page 16 835976
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:43

Admin Ne nč ni narobe josel, nives, če prj menjata si avatar in baner za prazničnega Very Happy Bolje en dn prej menjat, kt pa, da pozabte, al pa menjate prav na tist dn, kt je blo rečen. Sj jutri se začne veseli december pri nas v Sloveniji in bo verjetno vse lepo okrašen in svetle bodo lepe pisane lučke iz smrek bož. drevesce Nives jz tud ne razumem te kak misliš to z velikostjo, koledarji so v nastavitvah vsi enake velikosti, le da tkrat je tekstura drgačna bl širna afro A koledr je enak, kot vsi, ki so bli do sedj. pirat

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:48

Nives Admin saj ima prav Josel, a ko sem pogledala praznični koledar sem videla, da je ful velik kot šeleshamer hehe. cheers Ok sem že menjala avatar in baner Admin. Oooooo kak lep baner in avatar imaš Admin ful sta mi všeč. Zaprte rubrike: - Page 16 835976
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:54

Nives Admin saj ima prav Josel, a ko sem pogledala praznični koledar sem videla, da je ful velik kot šeleshamer hehe. cheers Ok sem že menjala avatar in baner Admin. Oooooo kak lep baner in avatar imaš Admin ful sta mi všeč. Zaprte rubrike: - Page 16 835976

Admin Enako imaš lep avatar in baner Nives Smile

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 09:56

Nives Hvala Admin. cheers mahač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 12:09

Luka Pozdravljen Admin, jupiiiiiiii. kako si me lepo presenetil z nagrado strinja Zelo sem srečen in hkrati vesel, da sem dobil tale praznični koledar ploska Hvala tebi in tošeju ter Ustanovi, zakon steeeee! mahač Vsi ste pa pridni Nives, Admin in josel, da že mate praznične avatarje in banerje, vsi maste lepe. Jaz si ga bom pa spremenil danes nekje zvečer ali pa jutri ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 30 Nov 2012, 19:02

Nives Hvala Luka. Tudi ti imaš lep avatar od Daniele in baner od Lety, zelo sta mi všeč. Zaprte rubrike: - Page 16 2859386946
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeČet 03 Jan 2013, 15:46

Nives Lep pozdrav Admin, pišem ti pod temo zaprte rubrike, ker sem ti pozabila napisati pod zasebno sporočilo, da mi bo ta oblika kaj si jo objavil pod temo your first subject zelo všeč (krasno je ozadje kot vsako do sedaj) in vidva s Tošejem se resnično odlično potrudita za vsako ozadje, ki ga naredita s skupnimi močmi bravo še enkrat in le tako naprej!!! uživač Pa lep dan obema želim in tudi Ustanovi. strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeČet 03 Jan 2013, 16:07

Jacixa Admin in Toša3 enako bi vaju tud jaz pohvalila, da sta obdelala in nastavlila nove nastavitve na forumu, ker so mi zelo všeččč strinja Nasplošno mi je nova oblika zelo lepa in forum zgleda čudovit kot vedno uživač Lepe pohvale za vaju ploskač

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 08 Jan 2013, 22:17

Nives Dober večer Admin ful sta s Tošejem3 naredila lep in čudovit logo našega foruma, ki mi je ful všeč kot vsak do sedaj. Zaprte rubrike: - Page 16 695654 Tudi ozadje je lepo zeleno, a še od zadaj vidim prelepo vijolično ozadje s snežinkami, ki je zelo lep. Zaprte rubrike: - Page 16 835976 Bravo obema in lep večer še naprej vsem želim.
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 08 Jan 2013, 22:46

Luka Dober večer Admin in Toša3, ja moram rečet, da sta me presenetila z novim logotipom na našem forumu. Razz Ful mi je všeč in čudovitega sta napravila, kapo dol za to novo sliko. klanjar Še najbolj pa mi je všeč, da v samem logu, lahko vidimo Silvio, Cristiana, Lety, Jose Rona in Maite. uživač Tudi prejšnji logo po parih od meh. igralcev mi je bil zelo, zelo všeč. ploska Čestitke pa lahko noč spi
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 09 Jan 2013, 19:49

Jacixa Tudi jaz bi vaju rada pohvalila Admin, Toša3, da sta naredila tak lepo uvodno sliko na forumu ponorel Vidim, da sta prava mojstra v tem ustvarjanju, čestitam, čeprav me slika tak spomni, da se Daniel mota okrog Camile in Alicije, a Maria pa gleda in premišljuje o Gustavu haha smeh

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23537
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 09 Jan 2013, 19:52

Mauro Prelep novi logotip na forumu štopar Vsaka vama čast admin in toša3, jaja jacixa super si to povedalaa kimar

Zaprte rubrike: - Page 16 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28063
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 09 Jan 2013, 20:07

Tinaj8 Zelo lep logotip Razz Vsakiga, ki ga naredita ti Admin in Toša3, naredita vedno spremenjenega ter krasno lepiga uživač

Zaprte rubrike: - Page 16 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeČet 10 Jan 2013, 12:27

Admin To pa je lepo od vas dragi člani, da vam je tak všeč novi logotip na forumu ploskač Sj pa se z Tošem3 zelo potrudva, da forum zgleda lep tr privlačen za vas člane in tiste, ki bi to še radi postali. mahač

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 15 Jan 2013, 22:23

Nives Hvala za tale novi čudovit, sijajen video od Enriqueja Iglesiasa, obožujem ga fulllllll, zraven pa še dva pevca, ki sta ful poznana. cheers S tem sta mi polepšala dan, ko sta pesem njegovo objavila na forum. cheers
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 15 Jan 2013, 22:33

Nives Hvala za tale novi čudovit, sijajen video od Enriqueja Iglesiasa, obožujem ga fulllllll, zraven pa še dva pevca, ki sta ful poznana. cheers S tem sta mi polepšala dan, ko sta pesem njegovo objavila na forum. cheers

Admin Hehe nizakaj Nives, me vesli, da ti je nov video na forumu všč Very Happy Ja potm pa stvarn uživj ob tj pesmi, sj kolikr vm je to novjši hit od Enriqueja. Pa lep večer še naprej. Razz

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePet 15 Feb 2013, 17:06

Nives Naj povem, da sem dobila oba prva lista Standardizacije in ponovno vaju morem pohvaliti, da sta Admin in Toša3 zelo dobro naredila začetek skripte, logotip našega foruma na drugem listu mi je ful všeč. strinja Naj še povem tole, da mi je pesem tudi zelo všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 543
Točke forumske karme : 12807
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 10:20

Dobro jutro bi povedal sam to, da imate vsi tako lepe avatarje na tem forumu cheers Poleg tega pa mi je forum odlični in gdo je glavni za forum Admin ali Toša3?
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 10:23

Dobro jutro bi povedal sam to, da imate vsi tako lepe avatarje na tem forumu cheers Poleg tega pa mi je forum odlični in gdo je glavni za forum Admin ali Toša3?

Toša3 Živijo, pa kj ti nč ne vidš al se delš Mad jasn, da je Admin glavn, ampak takj za njm sm pa jz! Sedj razumš? scratch

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 10:41

Admin Pozdravljen Cristped me zelo veseli, da ti je naš forum zelo všeč tr, da bi rd postl nš čln Cool Ampak preden postaneš nš čln moraš si priskrbt lastni avatr tr baner za začetk Very Happy Kako? ti spodj napišm! Vse ostl kr ti ni jasn, pa si alhko preberš ravn v tej temi Zaprte rubrike na prvi strani te teme razumeš.

Avatar: je manjša slika, ki se prikaže v profilu uporabnika (tudi zraven sporočil). Naenkrat je lahko prikazana le ena slika, katere dimenzije ne smejo biti večje kot 185×185 pikslov, datoteka pa ne sme biti večja od 98 KB.
Za nastavitev avatarja pojdite pod:
Profile --> Avatar control panel, kamor prilepite URL naslov slike.

Baner: je slika v podpisu. Podpis, ki je omejen na 150 x 70 znakov, je prikazan v profilu in sporočilu.
Za nastavitev podpisa pojdite pod: Profile --> Signature control panel
Podpis si uredite s pomočjo kod, ki jih uporabljate na forumu pri sporočilih. Če želite, da vam podpis prikazuje pri vseh sporočilih, si to lahko nastavite pod profile preferenses posting a message in stisnete:Always attach my signature YES.

Brz tga nebo šlo, sj morajo vsi člani imeti identifikacijsko uporabniško ime, avatr, banr, ix. picturs tr rang. Poskus pa v roko tega dneva si priskrbet avatr tr banr. Vse je določeno po pravilih Ustanove RS. forumov s katerimi smo seznanjeni. Upm, da ti to ni pretežko, veliko sreče pri nadaljni uporabi foruma. Gremo lepo počasi naprj do nadimka vredu? Razz

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 10:45

Oh vem ja, da si moram to uredit in bom poskušal čim prej Smile Hvala Admin in kolikor vem se avatar in baner ne smeta ponavljat od ostalih članov?
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 15:42

Admin mi je uspelo nekak naredit ta avatar in baner, malo pa sem se namantral Smile Zares pa upam, da sta ti všeč moj avatar in baner ter, da sta prave mere nareta in da ju lahko imam po forumskem pravilu. afro
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimePon 04 Mar 2013, 19:28

Admin mi je uspelo nekak naredit ta avatar in baner, malo pa sem se namantral Smile Zares pa upam, da sta ti všeč moj avatar in baner ter, da sta prave mere nareta in da ju lahko imam po forumskem pravilu. afro

Admin Ja krasn Cristzep vidim, da ti je uspelo Smile Malo se morš namantrat hehe, seveda mi je všeč tvoj avatr in baner Cool Imš pa tudi srečo sj si prav tk trofnl prave mere pixslov in si uspel brez moje dodatne pomoči. In sedj, kt član - članica moraš še imeti izbrn svoj (upor. ix pictures), kot jo mamo vsi, lepo te prosim da si na prvi strani prebereš kaj je to in, da mi javiš kakšno želiš imeti Razz

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 05 Mar 2013, 11:16

Admin Ja krasn Cristzep vidim, da ti je uspelo Smile Malo se morš namantrat hehe, seveda mi je všeč tvoj avatr in baner Cool Imš pa tudi srečo sj si prav tk trofnl prave mere pixslov in si uspel brez moje dodatne pomoči. In sedj, kt član - članica moraš še imeti izbrn svoj (upor. ix pictures), kot jo mamo vsi, lepo te prosim da si na prvi strani prebereš kaj je to in, da mi javiš kakšno želiš imeti Razz

Mi je ja, a ni bilo na začetku lahko tole Neutral saj sem si moral vsa pravila prebrati šele nato sem se lotil izdelovanja in izbiranja mojega avatarja in banerja. No krasno sem zelo vesel Admin, da ju lahko obdržim hvala. ploska Aja nisem vedel, ja imaš prav trofnil sem Razz Kaj pa te je to? vredi si bom šel prebrat joj še to moram imeti, no dobro Admin pol pa bi te prosil za mojo ix. picturs, da bi mel olivno bo šlo?
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 05 Mar 2013, 11:21

Toša3 Živijo, pa kj ti nč ne vidš al se delš Mad jasn, da je Admin glavn, ampak takj za njm sm pa jz! Sedj razumš? scratch

Toša3 sprva nisem videl in se nisem delal kar spregledal sem pogledati Neutral , da je Admin glavni šef foruma, sedaj pa razumem brez skrbi. Pozdrav zate moderator Wink
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 05 Mar 2013, 15:06

Mi je ja, a ni bilo na začetku lahko tole Neutral saj sem si moral vsa pravila prebrati šele nato sem se lotil izdelovanja in izbiranja mojega avatarja in banerja. No krasno sem zelo vesel Admin, da ju lahko obdržim hvala. ploska Aja nisem vedel, ja imaš prav trofnil sem Razz Kaj pa te je to? vredi si bom šel prebrat joj še to moram imeti, no dobro Admin pol pa bi te prosil za mojo ix. picturs, da bi mel olivno bo šlo?

Admin To pa le glj, da bš pravila upoštevl Wink Si nisi prebrl Cristzep v tej temi? kj to je ix. picturs, no vredu dobiš svojo ix. picturs olivne barve. Smile Pl naprj pa glj, da bš vse prebl in hkrati upoštevl. Upm, da ti je všč, pa fjn se imej še naprj Very Happy

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeTor 05 Mar 2013, 15:13

Cristzep Pozdrav admin ne nisem si še a si bom Razz Krasno ja seveda mi je všeč, hvala ti cheers Bom upošteval vsa pravila naprej in samo nekaj me zanima jaz tudi bom moral imet to skripto foruma in neko STRSF? Surprised
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 08 Maj 2013, 19:59

Toša3 Živjo Nives, Cecy, Josel pa kj vm je slabo spet ali kva Mad Zakva pište telenovelo naprej v temo novice iz telenovel in ne v trenutno predvajena telenovela kt je blo rečen besen Ma vs ne razumem zlo sm besn, da niste brali prve strani iz pravil učeni Sedj sm vm jz zbrisl novelo v tist temi in jo prestavl v pravo temo. Nivs ti pa že enkrt popravi, da se nebo vidlo moje uporabniško ime. Ponovn kopiraj in prilepi razumš Mad Vsm pa vm dm opozorilo še ena takšna in bom vsem brisal 5 potov tr določl kazn jasn :?:

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18909
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 08 Maj 2013, 20:09

Josel Zdravo Toša3 zakajjjjj si mi zbrisal scratch Dobro te popolnoma razumem velja. Wink Priznam, da si nisem prve strani v temi prebral in obljubim ti, da bom sedaj bolj pozoren na to. Nočem kazni, saj mi je forum zelo všeč, obljubim, da ne bom več tak površen vredu?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitimeSre 08 Maj 2013, 20:09

Nives Toša3 razumem, bom še enkrat napisala, ampak v pravo temo, ker nočem biti kaznovana. Forum je najboljši in ne bom več tako površna. Zbrisala sem po pomoti vse.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 16 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Zaprte rubrike:
Nazaj na vrh 
Stran 16 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next