LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Zaprte rubrike:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109939
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 17 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:25

First topic message reminder :

Tukaj se lahko marsikaj pogovarjate o različnih temah o šoli, o raziskovanju novih tem, lahko pozdravite kakega člana. Se kaj znjim pogovorite, sam velja, da se lepo vedete, drugače vas baneram Evil or Very Mad
Vredu tut jasno. Torej, ko se prijavite ste že notri in tema pogovora se začne, jupi.
Urediti, pa si morate tudi Avatar in Baner. :?:

Nazadnje urejal/a Admin Ned 07 Feb 2010, 15:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 15 Maj 2013, 17:57

Nives Super pesem sta dala na forum Admin in Toša3, sijajno. Vsaka pesem do sedaj je bila enkratna. strinja Pa lep dan še naprej.
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 16 Maj 2013, 09:43

Fico Pa tudi meni je všeč ta nova pesem in video, ki sta ga včeraj objavila Toša3 in Admin ploska Pitbula sem že prej rad poslušal. In se lahko zgodi, da smo tudi na gov. urah vprašani koliko videjev je bilo že na forumu ne? scratch Ker enako spada med splošno vprašanje ali se motim.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 16 Maj 2013, 09:51

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
Fico Pa tudi meni je všeč ta nova pesem in video, ki sta ga včeraj objavila Toša3 in Admin ploska Pitbula sem že prej rad poslušal. In se lahko zgodi, da smo tudi na gov. urah vprašani koliko videjev je bilo že na forumu ne? scratch Ker enako spada med splošno vprašanje ali se motim.

Toša3 Lahk se zgodi fico učeni ni pa nujn! Jasn da spada tudi to v sklop splošnega vprašanja, a jz iščm bl v splošnem nastavitvena uporabna in namenska vprašanja iz foruma pirat

Zaprte rubrike: - Page 17 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 10:05

Toša3 Člani kr so tuki že šolske počitnice tr  poletni dopusti, bo nš forum tud ml dopustniški Surprised  Sj gre Ustanova lets na dopust z njimi pa tud midva z administratorjem Adminom. In sicr Admin ima dopust od (22. 7 do 9. 8. 2013) in jz od (12. 8 do 28. 8. 2013)!!! Forum bo sicr deloval normaln sj ga vi obiskujete, le tema sestavljanka se spremeni na novi datum. Kar pomeni, da se spet sestavlanka prične 20.8. 2013 ob 15. 00

Jz in Admin z Ustanovo vam želimo prijetne, krasne, lepe počitnce tm čim lepši tr daljš dopust. Uživjte!
pirat

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 10:12

Mauro Torj odhajate na dopust Toša3 afro  Fjn, da si tud vidva mal odpočijeta pleše Vrjem pa mi, da bm ful pogrešal sestavlanko Cool Lepo dopustujte.

Zaprte rubrike: - Page 17 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 10:16

Nives Toša3 hvala, da si nam sporočil, kdaj gre Ustanova in tudi vidva na dopust. Jaz vam vsem trem želim prijeten in čimbolj lep dopust, ker si ga zaslužite! Very Happy  Pogrešala pa bom najbolj sestavljanko, saj je več kot odlična tema. Lepo se imejte. strinja 
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 10:20

Cecy Enako Toša3 Very Happy Imejte čim bolj sončen, prijeten in dolg dopusttttttt Razz Sestavljanka se je torej premaknila in se spet začne po vašem dopustu ne? bounce Zelo  bom pogrešala sestavlajanko Neutral Kaj pa forum bo forum deloval normalno? Hvala, da si nas obvestil, prijeten sončen dan še naprej želim sunny 
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 11:17

Rosalda Dopust, dopust kliče ja cheers Enako tudi mene, saj ga imam že z 24. avgustom in prvo grem na Hrvaško na morje v Vodice nato pa nekam daleč ponorel Vi tudi odhajte letos na dopust gdo pa te bo vodil forum? No prav, da gresta in si kaj privoščita. Upam, da po dopustu se setavljanka s polno paro nadaljujeee. Vsi si dajte duška na dopustu, imejte se krasno darilec
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obvestilo o dopustu)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 09 Jul 2013, 11:25

Fico Saj prav, da greste na dopust si ga zaslužite vsiiiii pleše Jaz pa tak razumem, ko gre Admin na dopust, boš ti vodil forum ne ali Ustanova? Ko pa greš ti na dopust pa bo spet vodil forum Admin klanjar Lepo dopustovanje vam želim, ko greste Wink 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeTor 15 Okt 2013, 11:58

Nives Admin, Toša3, Tinaj8 in Ustanova zares se zelo potrudite za nas člane in enkratno vam gre od rok vsak poster, vsak plakat ter koledar, ki ga naredite za nas člane, bravooo!!! Ena velika pohvala za vse, ker ste zares zakonnnn!!!! strinja strinja 

In zelo sem vesela, da ste dali pesem od Rickyja Martina gor na naš forum, ker je najboljši hit zame. Hvala vam. uživač Obožujem pesem in njega kot pevca. Lepo bodite vsi. mahač 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePet 18 Okt 2013, 08:14

Josel Dobro jutro Admin, Toša3 in Ustanova Smile Rad bi vaju pohvalil, da sta naredila taki lepi logotip za praznik noč čarovnic čarovnik Meni je zelo všeč in sem si ga tudi shranil, saj ni nič narobe ne? Sem pa še včeraj videl v vaši temi kakšni naj bi bil forum za noč čarovnic, lahko samo rečem izrednoooo lep bo zgledal strinja In če bo taki res ste deležni vsi pohvale ploskač ploskač , ker se tak trudite z nastavitvami, posodobitvami in še kaj. Nestrpno se že veselim prazničnega foruma Čar 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePet 18 Okt 2013, 08:37

Nives Dobro jutro Admin, Toša3, Tinaj8 in Ustanova zares vas morem pohvaliti, ker ste naredili skupaj tako lep logotip za Noč čarovnic, maksimalno lep je in všeč mi je zelo.uživač  Glede ozadja na našem forumu bom rekla samo vauuuu, ker bo brezhibno krasen, lep in čudovit. Enkratno to delate! strinja Komaj čakam, da se naše praznično vzdušje prične na forumu juhejjjjjjjj!!! vesela bučka 
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePet 18 Okt 2013, 08:46

Rosalda Admin, Ustanova, Toša3 in sedaj tudi Tinaj8 rada bi vas pohvalila, da boste ponovno naredili tak lep Hallowen forum čarovnica let Verjetno ga že nastavljate, ker meni nekaj šteka tukaj study Logotip pa mi je nasplošno lepi cheers Zares ste enkratniiiiiii I love you 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePet 29 Nov 2013, 09:25

Nives Admin, Toša3, Ustanova in Tinaj8 ful sem srečna, da sem na tem forumu, ker delate in ustvarjate krasne, čudovite in maksimalno lepe nagrade za mene in ostale člane!!!! Zakon ste in bodite še naprej tako ustvarjalni za nas vse na forumu!!!! Ful se že veselim, da Božično-Novoletni koledar dobim juhejjjj!!!!ploska ploska ponorel ponorel uživač uživač 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 06 Jan 2014, 19:47

Nives Admin, Toša3 in celotna Ustanova vsaka vam čast za takšno delo, ki ga opravljate, ker se izredno potrudite za forum in nas člane!!! Forum je najboljši odkar sem gor prijavljena, ker se vsako leto spreminja in moja beseda je samo vauuuuuuuu!!! Obožujem vas in zelo spoštujem, saj ste zakon ter forum je vedno boljši vsako leto z nagradami, temami in nasploh znate me razveseliti ter mene osebno tudi presenetiti!!!  ponorel  ploska  ploska  strinja Super ste in ostanite takšni še naprej, ker ste najboljši!!!  pleše

Za Logotip vas morem ful pohvalit, ker je zelo lep, tudi celotni forum je lep, ker je oranžen. Mislim, da takega še nismo imeli maksimalno mi je zelo zelo všeč!!!  uživač uživač Res znate izbrati prave barve za forum, bravoooo!!!  mahač 
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 06 Jan 2014, 23:05

Jacixa Saj tudi jaz vas moram vse pohvalit, saj tako lepiga in odličnega logotipa že dolgo nisem videla  uživač Vedno opazim odlične in zelo lepe loge na našem forumu. Res ste izredni in vam čestitam, da vedno tako dobro naredite vaše delo in vse kar je povezano z tem forumom  darilec Dolgo je trajalo preden ste dali gor ta novejši logo, ampak se je splačalo potrpet, ker je lepp.

Zaprte rubrike: - Page 17 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 14 Apr 2014, 16:04

Nives Admin, Toša3, celotna Ustanova in Tinaj8 zares vas morem pohvalit pri priznanju, ki ste ga ustvarili za vsakega člana posebej in najlepša hvala, ker ste mi ga poslali pod zasebno sporočilo in upoštevali moje mnenje pri samem prepoznavnem logu!!!  ponorel strinja  Ful sem vesela, da sem prejela prvič takšno lepo priznanje na našem forumu in z veseljem ga bom vložila v svojo mapo ter ga občudovala vsakič, ko bom pogledala v mapo juhuuhuhuuuuu! Še enkrat vam hvala in lep dan še naprej, zakon ste v tem delu in nasplošno na samem zabavnem najboljšem forumu TELENOVELE.MEH.XC!!!  ploska ploska 
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 16 Apr 2014, 12:52

Toša3 Josel, Nives, Rosalda in Jacixa Hvala za tko lpe in priznane vše besede  Very Happy Ustanva prv s tm nm še dajeste naprj zlo lpo motivcijo in veselje za izdelvnje različnh nagrd tr ostalih detaljv, ki jh imamo na forumu.

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 16 Apr 2014, 15:40

Toša3 Josel, Nives, Rosalda in Jacixa Hvala za tko lpe in priznane vše besede  Very Happy Ustanva prv  s tm nm še dajeste naprj zlo lpo motivcijo in veselje  za izdelvnje različnh nagrd tr ostalih detaljv, ki jh imamo na forumu.

Luka Zelo lepo rečeno Toša3  ploska Forum je izredno najboljši od vseh ostalih za moje pojme in vsaka vam čast, da se tak lepo potrudite za vse  nagrade .... Čestitam  ploskač vsako delo opravite odlično in vrhunsko hvala. In upam, da še nas boste še naprej tako lepo presenečali in nagrajevali z vašimi lepimi nagradami, kadar si jih zaslužimo, oziroma nas z njimi presenetite  Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:30

Cecy Jaz pa se moram sedaj razpisat, ker se že dolgo nisem pod to temo strinja Rada pa bi vas vse tri Admin, Toša3 in Ustanova pohvalila, da ste tako dobri in uspešni za delo na našem forumu štopar Torej zmeraj, ko se bližajo prazniki, (Božič in novo leto, noč čarovnic, Pust)..., nam forum z vašimi funkcijami in posodobitvami, nastavljanjem in spreminjanjem  spremenite forum v še bolj lepši in praznični ponorel To mi je zelo všeč, ker mi polj res daje občutek, da je praznik v resnici še lepši Admin. Zelo rada imam vaš forum in neizmerno sem srečna in vesela na njem vsakokrat. Zato iskrene čestitke za vsako vašo delo na forumu T.M.XC ki bo zmeraj zame najboljši forum poleg mednarodnega na portalu štopar Samo nagrajevanje iz vaše strani nagrad, pa so itak prekrasno lepeeee ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:42

Nives Jaz bi pa povedala za forum, da je svetoven od prvega dneva, ko sem se prijavila nanj in ni mi žal, ker je zakon naš forum. pleše ponorel S vsakim dnem uživam vedno bolj na njem, saj se vsako leto izmerno krasno potrudite z nagradami, ki jih od vas prejmemo Ustanova, Admin, Toša3 in tukaj še morem dodat naše pod moderatorje, ki so si zaslužili naziv pod moderator, so pridni in vam pomagajo. Opravljate delo, ki ga bi radi tudi mi člani, ampak za nagrado se je potrebno borit, trudit. ploska ploska Naj vam povem še, da komaj čakam praznični forum, ki ga boste lepo naredili kot znate za nas vse, ker bo spet v realnem življenju posuto z darili hihi se že veselim pune.uživač uživač Za konec naj napišem še naj TELENOVELE.MEH.XC. ostane forum takšen kot je. Več kot fenomenalen. strinja ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:46

Cecy Jaz pa se moram sedaj razpisat, ker se že dolgo nisem pod to temo strinja Rada pa bi vas vse tri Admin, Toša3 in Ustanova pohvalila, da ste tako dobri in uspešni za delo na našem forumu štopar Torej zmeraj, ko se bližajo prazniki, (Božič in novo leto, noč čarovnic, Pust)..., nam forum z vašimi funkcijami in posodobitvami, nastavljanjem in spreminjanjem  spremenite forum v še bolj lepši in praznični ponorel To mi je zelo všeč, ker mi polj res daje občutek, da je praznik v resnici še lepši Admin. Zelo rada imam vaš forum in neizmerno sem srečna in vesela na njem vsakokrat. Zato iskrene čestitke za vsako vašo delo na forumu T.M.XC ki bo zmeraj zame najboljši forum poleg mednarodnega na portalu štopar Samo nagrajevanje iz vaše strani nagrad, pa so itak prekrasno lepeeee ponorel

Nives Jaz bi pa povedala za forum, da je svetoven od prvega dneva, ko sem se prijavila nanj in ni mi žal, ker je zakon naš forum. pleše ponorel S vsakim dnem uživam vedno bolj na njem, saj se vsako leto izmerno krasno potrudite z nagradami, ki jih od vas prejmemo Ustanova, Admin, Toša3 in tukaj še morem dodat naše pod moderatorje, ki so si zaslužili naziv pod moderator, so pridni in vam pomagajo. Opravljate delo, ki ga bi radi tudi mi člani, ampak za nagrado se je potrebno borit, trudit. ploska ploska Naj vam povem še, da komaj čakam praznični forum, ki ga boste lepo naredili kot znate za nas vse, ker bo spet v realnem življenju posuto z darili hihi se že veselim pune.uživač uživač Za konec naj napišem še naj TELENOVELE.MEH.XC. ostane forum takšen kot je. Več kot fenomenalen. strinja ploska ploska

Tinaj8

Forumki Cecy in Nives zelo lepi pohvali strinja In se strinjam z obema!

Zaprte rubrike: - Page 17 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 10:24

Toša3 Jutr, forumci morm vm povedt, da je prd nmi zlo lp in obdrvn przničn forum z prznično igro santa Kj to pomen, to pomn, da so ns obiskl sme dbre darile, ki jih še bste in jih vidte že na nšm forumu. Na Ustnvi jz in administratr Admin smo dorekl, da po člnu przničnh forumv zakndje rs. forumov Slovenije 124/7 - čln 18i/ gift forums/t.m.xc   smo sprejl in nastvl igro obdrvnje nšga foruma, namenjn pa je po nardbi nše Ustnve, da se bmo - bste zabvl tr, da vm hitrje mine do przničnh dnevov  dobri mož  Dns in nekj dnevov ns bo obiskvl tr obdrvl vnčk darilk Spt drgič pa nko drgo darilo. Vša nlga pa bo, da bste že dns začl štet koliko vnčkv je obdarvlo dns do 20. 00 ure. Zčne pa se šteti od dnjšnega dnva in sicr od 12. 00 ure dopoldn je jasn! :nikolaus: Igra bo potekala od pondljka do četrka vse do torka (30. 12. 2014 do 20. 00) ure. In kt že vste, ne smte spisvt v to tmo, sj je njn namn čist drgčn, ampk spište pd tmo splšni čvk. Čist preprst: dns nas je vnčk obdril z (....) in spište število in na knc drili! Zaželjn je, da vsi sodelujte.

Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 10 Dec 2014, 10:19; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 10:32

Cecy Ja vauuu kak ste te to naredili, zelo sem presenečena, ker je zelo lepooooo zmrznec Kako so lepa ta darila in ta praznični venček. Toša3 sem te razumela, to pomeni, da moram samo sodelvat, bom bom z veseljem sodelovala, da bom pričakala čim lepše praznične dneve, čeprav bi še raje videla, da bi kasnje dobila kakšno darilo, no pa saj bom se potrudila pri pinjatki, da te nagrado tam dobim snežinkca
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 10:39

Mauro Moderatr Toša3 zlo pohvlno, da se spomnte tud na obdrvnje foruma smeš. božič. kr je rs enkrtn. Zlo lpo pdjo in obdarjajo vnčki ns, sm zlo vsl pleši Upm, da jh bo dost padl in ns zasul z darili in rd bm gr in sodelvl Sv. Miklavž Po tm tkm dns se zčne sodelvt in od 12. 00 urce nprj. Jz se zmerj zabvm na forumu, kr je njboljš uživač In vedn mi polpšte bžično - nvoletne prznike bož. drevesce

Zaprte rubrike: - Page 17 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 10:46

Josel Haha ha Toša3 in Admin imenitna ideja, da ste se spomnili na tole snežinkca Tudi forum si zasluži darila in meni so tudi všeč, zato jih bom si tudi kar nekaj vzel, lahko ne presrečen daril Čudoviti so ti venčki in lepo ste jih napravili. Ne gre se za nagrado, škoda no pa bom vseeno sodeloval Smile S takšno temo, pa bo res hitro Božič in Novo Leto tukaj santahodi007
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 10:55

Tinaj8 Osupel sem, ko sem zagledal kar ste napravili na forumu ob darili Admin, Toša3 in Utanova, kak pa je to pohvalno, saj vem, da sta se nato pripravljala in izdelovala že prejšnji teden, krasno zgledaaa božič maha Meni je tudi všeč, da nas bo letos toliko daril obdarilo, kaj je že sedaj venčkov padlo 20, 35 ali 10? Parkelj  Saj skozi pa tudi ne rabimo nagrade dobivat forumci in lahko tudi kdaj sodeljujemo ali vam je forum samo za pridobitev nagrad? Jaz še sedaj čutim kako se prazniki približujejo hitreje, hvala vsem. okrasarnec

Zaprte rubrike: - Page 17 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 11:17

Fico Odlično sankr  Toša3, Admin in Ustanova, da ste naredili letošnje obderovanje, ki ni samo za nas člane ampak tudi za sam forum ponorel zmrznec Enako mislim, da si forum zasluži izjemno veliko daril, še posebaj letos čestitam forum presrečen daril Mislim Tinaj8, da jih je že padlo več kot 35 in že sedaj imam veliko venčkov  Sv. Miklavž Pa tukaj se bi strinjal s teboj pod moderator Tinaj8, ne rabimo samo prejemati nagrad iz foruma, ne da bi sodelovali, tudi sodelovanje je čudovito in krasno in res bodo se przniki čim hitreje približali cheers Jaz bom skozi sodeloval, če bom le gori in se bom trudil bit gori Toša3.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Obdarovanje foruma)    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 12:23

Vikaluceria Čudovito, da imamo obdarovanje na forumu božiček prihaja Admin, Toša3 še sama sem sedaj vesela, ker si forum zasluži ogromno posameznih in velikih daril smeš. božič. Moje sodelovanje bo prisotno vedno, ker mi je forum res všeč lučkarpis Venčki so ful lepi in tak lepo jih je videt, ko nam na forumu letijo skrb ptic Sem pripravljena na število obderovanja od tega trenutka dprto darilc Dobra zamisel in čim več daril vam želim forumci in forumu santa
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obdarovanje foruma)    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 12:32

Nives Dober dan moderator Toša3 čudovit uvod v samo temo, ki že dolgo ni bila prisotna na forumu. Krasno se vaša ideja sliši in rada bom sodelovala na forumu, saj si želim čim več daril do pravih praznikov, ki bodo šele prišli hihi darilnik/bož Komaj čakam, da dobim pod zasebnim sporočilom darilce hehe, saj December je čas obdarovanja in veselja vseh ljudi, tudi otrok. zmrznec  Naj povem, da so venčki zelo lepi, ko letijo po forumu in prav želim si darilc, če pa ne bodo darilca pod zasebnim sporočilom pa tud ne bom žalostna, ker je namen sodelovati preden se začne staro leto poslavljati snežinkca  Vse si povedal popolnoma razumljivo Toša3 in bodi brez skrbi, saj sem bom držala pravil in splošnega čveka v katerem bom napisala okvirno števil daril, koliko jih bom preštela. presrečen daril  Zažurajmo v tem mesecu kar se da nepozabno in dobro wiiiiiiiiiiiiii. smrečik  Čestitke Ustanovi, Adminu in seveda Tošeju3 ter pod moderatorjem za izdelovanje venčkov in Dedka Mraza kot smajlija. čaka daril
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (obdarovanje foruma)   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 08 Dec 2014, 14:58

Luka Opaaaaaaaaaa Toša3, Admin in celotna Ustanova kako vi mene presnečate božič maha Od kod vam le ta tema, meni je zelo všečč, da ste se spomnili na samo obdarovanje foruma v teh prazničnih dnevih juhejjjj ded Mraz  Ful pohvalno, da ste to tako lepo naredili, mi je blazno všeččččč, da tak darovi prazničnih venčkov obdarjujejo nas na forumu Sv. Miklavž Upam, da bom dobil danes do 20. ure deležen velikega obdarovanja? zmrznec Kak pa naj sodeljujem pri tem, če takrat sem v službi, jaz jih ne bom mogel štet začuden Bi pa z veseljem sodeloval pri tem bož. drevesce Drugače pa bom jih naštel saj od sedaj, a je pomembno, če ne zadenem in ne povem pravilno? ob darili
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 20 Maj 2015, 12:29

Nives Rada bi pohvalila celoten forum, ker je najboljši in svetoven ponorel Tudi vas Admin, Toša3 in celotna Ustanova čestitam za takšno delo, ki ga znate opravljati samo vi. Hvala, ker ste tako prijazni z nami forumci in nas presenečate z novostmi na forumu. Naj povem, da vsakokrat uživam na vso moč na tem forumu in ni mi žal, da sem se prijavila na Telenovele.meh.xc. ponorel Res je izvrsten in velik aplavz za vse ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 26 Okt 2015, 16:10

Nives Naj povem, da je naš forum najboljši in svetoven od dneva, ko sem se prijavila k vam Admin. ponorel strinja Trudite se po svojih najboljših močeh da nas razveseljujete z nagradami, ki jih dobivamo v igrah in raznih temah, v katerih se je vredno potruditi za njih ploska ploska štopar štopar Pa tudi nasplošno znate opravljati delo na forumu, ki ga mi forumci samo obožujemo ter hvalimo, ker ste pravi maherji za nastavljanje in posodabljanje foruma! uživač uživač Zatorej bodite v tem delu ustvarjalni še naprej ter nas presenečajte s tem, kar nam je maksimalno všeč! In 1000000x aplavz za vse vas, ki upravljate z forumom, saj je pravo vzdušje uživat na Telenovele.meh.xc štopar štopar ploska štopar ploska štopar
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:36

Fico Admin, Toša3 in celotna Ustanova rs. forumov rad bi vas pohvalil, da ste nardili novi pustni forum zelo lep in hkrati odličen ponorel Vse mi je zelo všeč in nasploh vsak dan uživam na forumu Razz Samo nekaj pa ne razumem, zakaj ne morem na čvek prit, sploh me ne sprejme, za pisat pa tudi ne vidim nikjer nič? Hvala za odgvor.
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:39

Cristzep Jaz bi tudi rad pohvalil vaš forum je najboljši in vedno lep štopar Sploh ta pustni raztura Admin, Toša3, ampak mene tudi zanima zakaj ne morem na forumski čvek, sploh mi ne prime tipka What a Face
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:41

Vikaluceria Vauuuu kaki lepi forum je pustni ponorel strinja To pa res sami aplavzi za vse skupaj klanjar Ampak jaz imam isti problem kot vidva ne morem se prijavit na čvek, Admin in Toša3 kaj zakaj nam ne gre?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:42

Nives Admin Toša3 in Ustanova velik aplavz za vse vas, ker ste tako lepi pustni forum naredili, čestitam vam ponorel ploska  Perfekten je in zelo lep za pustne dni vauuuuu zlo vesel strinja štopar pleše  Vedno znova presenetite z novimi oblikami foruma in zelo vesela sem, da sem na tem najboljšem forumu pleše ploska zlo vesel ponorel strinja štopar uživač uživač  Nekaj pa me vseeno zanima kot forumca Ficota zakaj se ne morem normalno prijavit na zasebni čvek in ko se prijavim po petem poskusu, ga vidim, a zagledam neke črte in ne zagledam takoj vaših komentarjev kasneje mi jih vrže dol? Je osebna sestavljanka prestavljena in je jutri ni? hvala za odgovore
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:52

Toša3 Formci hvala za pohvle za pustni form pirat Ugtvl ste, da zasebn čvek drgač dela to je zrd novh splšnih fukcij, ki jih majo na med. forumu. A če nebdo se sprejele pri ns, jih bmo morl žl odpoklict in nrdit na nvo, kr so težve. Zatrj, Vikaluceria, Cristzep, Nives, Fico in ostl ml potrplenja, kr ne mormo zdeve tkj razrešt in še gledmo kj zakj tk deluje! scratch

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:54

Toša3 Formci hvala za pohvle za pustni form pirat Ugtvl ste, da zasebn čvek drgač dela to je zrd novh splšnih fukcij, ki jih majo na med. forumu. A če nebdo se sprejele pri ns, jih bmo morl žl odpoklict in nrdit na nvo, kr so težve. Zatrj, Vikaluceria, Cristzep, Nives, Fico in ostl ml potrplenja, kr ne mormo zdeve tkj razrešt in še gledmo kj zakj tk deluje! scratch

Vikaluceria Nizakaj moderator Razz A to je to te razumem in upam, da vam uspe to nazaj nardit, kot je bilo ali saj, da bi delovalo dokaj normalno kot prej king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 13 Jan 2016, 09:55

Nives Ni zakaj moderator Toša3 ploska Razumem da imate novo funkcijo in jo je treba odpraviti, zato bom tudi počakala, da to uredite in bom potrpežljiva. strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 28 Jan 2016, 09:54

Nives Jaz bi rada pohvalila naš najboljši forum, zaradi tega, ker je  top forum izmed vseh ostalih po Sloveniji, ki ima praktične, lepe in čudovite nagrade, saj se je potrebno za njih potrudit, če jih želiš imet, to se mi zdi fer in enkratno v posebnih igrah, ki jih imamo na forumu. štopar ploska Zelo zelo uživam v njih in več kot super ne morem reči, samo vauuuuu. ponorel zlo vesel uživač uživač Admin, Toša3 in Ustanova zakon ste in ostanite še naprej takšni kot ste! uživač uživač ponorel ploska zlo vesel  Ful se trudite za nas forumce, da se počutimo kar se da odlično na forumu ploska zlo vesel ponorel strinja štopar  in velik aplavz si zaslužite pa ne samo enega pač pa 1000000 aplavz uživač strinja štopar ponorel ploska zlo vesel  Hvala forum in vsem za tako super počutje in prijaznost ter medsebojno poštenost uživač uživač strinja ponorel zlo vesel ploska pleše  Same pohvale si vsi skupaj zaslužite Admin, moderator Toša3 in celotna Ustanova smeško uživač uživač štopar strinja ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeČet 28 Jan 2016, 09:58

Nives Jaz bi rada pohvalila naš najboljši forum, zaradi tega, ker je  top forum izmed vseh ostalih po Sloveniji, ki ima praktične, lepe in čudovite nagrade, saj se je potrebno za njih potrudit, če jih želiš imet, to se mi zdi fer in enkratno v posebnih igrah, ki jih imamo na forumu. štopar ploska Zelo zelo uživam v njih in več kot super ne morem reči, samo vauuuuu. ponorel zlo vesel uživač uživač Admin, Toša3 in Ustanova zakon ste in ostanite še naprej takšni kot ste! uživač uživač ponorel ploska zlo vesel  Ful se trudite za nas forumce, da se počutimo kar se da odlično na forumu ploska zlo vesel ponorel strinja štopar  in velik aplavz si zaslužite pa ne samo enega pač pa 1000000 aplavz uživač strinja štopar ponorel ploska zlo vesel  Hvala forum in vsem za tako super počutje in prijaznost ter medsebojno poštenost uživač uživač strinja ponorel zlo vesel ploska pleše  Same pohvale si vsi skupaj zaslužite Admin, moderator Toša3 in celotna Ustanova smeško uživač uživač štopar strinja ponorel

Jacixa To pa se steboj ful strinjam Nives klanjar Zelo lepo napisano in bi še jaz dodala, da naj ostanejo še naprej takšni kot so, ker je naš forum 1A proti drugim v vsakem pogledu ponorel ploska ploska In zaslužite si veliki aplavz in nasploh ogromno čestitko za vse vas: Admin, Ustanova rs. forumov Slovenije in Toša3 štopar

Jacixa

Zaprte rubrike: - Page 17 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 21 Mar 2016, 10:25

N Naš forum je najboljši, ker imamo na njem posebne igre, ki v njih zelo uživam, praktično bi jih ocenila z oceno 10 ali več, če bi bilo to možno na forumu bi bila zelo vesela, že všečki so super odkar jih imamo kul. ponorel ponorel S to pomladno igro s Črelkom maksimalno krasno se imam, saj pod zasebno sporočilo mi vliva srečo in prav prijazen, lepi Črelko se perfektno počuti, ko pravilno odigram, tudi jaz hihi. zlo vesel ploska Ful sem srečna in vesela, ko lahko igram pomladno igro ter zahvala gre vam Admin, moderator Toša3 in celotna Ustanova. štopar pleše ploska strinja ponorel uživač uživač Vnaprej bom rekla samo to, da bom zelo pogrešala pomladno igro, ko je bo konec, ker je perfektna, lepa, odlična in mahersko narejena v pozitivnem smislu povedano. uživač ponorel uživač ponorel smeško
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimePon 21 Mar 2016, 12:35

J Jaz tudi bi rad pohvalil naš forum zelo me preseneti z njegovo dobrotnostjo, lepoto, igranjostjo, zabavnostjo, sproščenostjo in učenostjo ploska Vsak trenutek, ko sem na forumu je zame zelo lepo in prisrčno, ker na forumu uživam ful zelo uživač Se mu rad prilagajam, ga vestno spoštujem in redno obiskujem Razz Zame je najboljši kakor vsi ostali forumci pravijo in lahko povem, da imam vedno enako mnenje. Na forumu mi je vse všeč od zanimivosti, tem, iger in nasploh posebne igre, ki so briljantne cheers cheers Pohvale pa gredo nasploh mednarodnem forumu za tako izjemno sodelovanje z vami in nagrade, ki so zelo lepe, vsaka po sebaj, čestitamo ponorel Če bi vam jih naštel ne morem nobene prav opisat, saj pravim, še enkrat bom povedal zelo so lepe ponorel Z to pohvalo se navezuje tud na našega Admina, Toša3, celotna Ustanova in mednarodna ekipa ali kako se reče ISC.ko.center sekreteranti/kompitenti Razz
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 13:11

Lityo Moderator Toša3 ali pa Administrator Admin kot vidita sem si uredila svoj avatar in baner strinja In tudi si priznam, da sta mi zelo lepa in ju tudi nameravam imet, me pa zanima, če držijo pixsli?
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 15:05

Lityo Moderator Toša3 ali pa Administrator Admin kot vidita sem si uredila svoj avatar in baner strinja In tudi si priznam, da sta mi zelo lepa in ju tudi nameravam imet, me pa zanima, če držijo pixsli?

T Opžm, da si se znjdla pirat A ti morm povedt, da z avtrjm nism zadvljn nikakor pixsli ne štimjo in tud tkiga ne morš mt! Mad Preber si kolk mra bt prvi avtr v pixslh.

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 15:08

Lityo bom sedaj to popravila si pa pol boš videl cheers Ja hvala, da ti je všeč torej samo baner ali kako? What a Face
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 15:11

T Če še ne vš kt člnica mrš njprj poprvt zdevo pl pisrt ne učeni O čm pa sm govril ti, jasn, da o bnerju al me nea poslušaš ti scratch Pa prsm ne pisr celnga uprbniškga imena kr je motč in nasplh ga mi vč ne uprbljmo!

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 15:16

T Če še ne vš kt člnica mrš njprj poprvt zdevo pl pisrt ne učeni O čm pa sm govril ti, jasn, da o bnerju al me nea poslušaš ti scratch Pa prsm ne pisr celnga uprbniškga imena kr je motč in nasplh ga mi vč ne uprbljmo!

Lityo ja saj pa te razumem Shocked Sedaj si že delam novega avatarja boš videl pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitimeSre 11 Maj 2016, 15:18

N Lityo ne smeš spreminjat avatarja, tega imej dokler ne bo potrebno zamenjati novega to je šele konc leta nekje. začuden  Kar imej ta avatar, samo spremeni velikost pikslov na tem ki ga imaš sedaj strinja v temi si poglej koliko moreš imet velik avatar in baner, da se ne bo kregal moderator

Nazadnje urejal/a Nives Sre 11 Maj 2016, 15:19; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 17 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Zaprte rubrike:
Nazaj na vrh 
Stran 17 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next