LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeSre 20 Apr 2016, 12:24

First topic message reminder :

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 1-kopija

T Formci, prd vmi je čist svža in velika tma (posamezna stvaritva za forum) Nva tma je nastla pd vodstvm in prdlgm sme mednrdne Ustnve tr po urdnm listu člna formske zakndje: urdnm zakndjskm člnu mednrdne orgnizcije: direktiva/MED. forumv ustanovl/33.v/si- zakn.pszf! In s tm dovolil, da člni dokzte svje stvritve al, da čutite navdih za stvaritv? Cool Stvaritve so kt pmčni dodatki k prisustvnju. Tk vm s tm omogčmo smo umtniško žilico al strst, ki jo delte z vsmi ostlimi formci tr nasplh z nmi, mednrdnm forumom tr mednrdno Ustnovo cheers Tukj bm jz al Toša3 pošiljal nmenske slikce al imena iz ktrh bste morl rzvidn pogrntat tr vedt kj delste, ozirma ustvarite! Vedte, da tud vm je lhko stvaritv zavržjna, ogrjna in nasplh prepis nezadvljstva iz nše strni! Pri posmznm stvarjenju je posebj dolčno:(dolčnje, stvrjenje in izbirnje)! strinja Stvaritve lahko izdelujete v posebnih programih, kot so: smoothdraw, risar, power point, gimp, sumo fm, painttool, photoshop, krita, particle 9, drawpile in še kateri! afro Stvaritev mora bit previdna v posebnem okvirju, ki ga nardite po meri sami! In če je vša tvaritev izbrna, ste si pridobili eno izmd leph ngrd, ki so smo za to tmo ponorel Ali pa ne pridete do ngrde, kr je bila vša stvritev ogrjna in zavrznjna in polg tga se vm tkrt tud odvzme strn 5. tčk formske krme po prvilu. Ni ml velik pa tud ne, kjti vedte, da se šteje za vsko zavrznjeno stvritv posebj  silent Vska stvritv bo nkzna ali namigljna prv v tj tmi Razz Vsko stvritv lahk izdelte kolikr hčete v mesch al je le odvisn, če vm namignmo, zrvn tga pa se vska dloča in izbira!

Stvaritveni okvir:

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Okvstvrpng

200 x 200 px.

Sma vša stvritev pa vm tud lahk prinese eno izmd th leph nagrad:

- 4000 tčk formskega uglda
- 2000 tčk formske krme
-  1x formski privilegij
-  2x ponvna srča pintke

V tj temi imte prilžnost pokzat svje stvritve v zčtku al pa dkončne izdelave Very Happy Želim vm obilo stvrjna in na splh ogrmn sreče za izbrno všo stvritv iz nše strni Cool To želimo jz moderator: Toša3, administrator: Admin in celtna med. Ustanva Razz
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:51

N Rosi čez tri dni se zve, koga so izbrali saj pa piše ploska komaj čakam da vidim kdo bo zmagovalec svoje stvaritve strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:52

J V bistvu ja, samo se še nič ne ve, sem pa nestrpna, da zvem kako in kaj ali sem imela možnost, da je bila moja ilustracija izbrana ali ne.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:55

J Oni sami povedo? Ali izvejo od mednarodne Ustanove kako so se odločili, mam občutek, da se zmenijo ali pa glasujejo naši moderatorji in administratorji ali se motim geek
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:58

R Kaj pa vem glasujejo morti Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:59

J Povedo, povedo Josel, seveda se zmenijo in predlagajo najlepšo ilustracijo, ki je pravilna Smile in se lahko tudi uporabi. Ampak pripravljeni bodimo tudi na grajenje ali pa nasploh ob izgubi točk karme study

Nazadnje urejal/a Jacixa Pet 06 Maj 2016, 09:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 08:59

N Josel jaz bi rekla da žrebajo ali se domenijo sami kako in kaj se bodo odločili ploska še malo pa se bo zvedelo
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:01

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
N Josel jaz bi rekla da žrebajo ali se domenijo sami kako in kaj se bodo odločili ploska  še malo pa se bo zvedelo

J Žrebat ne smejo Nives, ker ni to fer pa tudi nikakor po pravilih forumskega dela Surprised

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:03

N Potem pa po pravilih nisem vedela Jacixa strinja vso srečo vsem trem želim in naj se približa dan, ko bo veselje na dlani ali pa tudi ne pleše
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:03

R Jaz bom vedno premislila, če bom sodelovala v temi cheers
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:04

J Se razume zakaj rosi frajer
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:05

N Rosi če si ustvarjalna lahko poskusiš kakšno stvaritev naredit zakaj ne bi? smeško jaz se bom potrudila pri naslednji stvaritvi, če ne bo težavna strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:06

J Hvala forumka Nives, zna pa biti težka izbira ne What a Face

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:07

N Ni kaj pod moderatorka Jacixa. Ja saj vsi trije ste lepo naredili stvaritev in najbolj mi je všeč od tebe vsaka čast! cheers Težka izbira bo vsekakor vidim, a naj bo razplet po pravilih štopar
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:07

N Rosi če si ustvarjalna lahko poskusiš kakšno stvaritev naredit zakaj ne bi? smeško  jaz se bom potrudila pri naslednji stvaritvi, če ne bo težavna strinja

R Bom poskusila kdaj, ampak ne se zgražat nisem talent Neutral
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:09

N Mogoče pa še kdaj boš talent Rosi samo če imaš malo žilice v ustvarjanju potem gre uživač ploska Volja je potrebna in trud ponorel
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:09

J To tako ni noben smeško rosi Razen tistih, ki se s tem res ukvarjajo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:10

J To tako ni noben smeško rosi Razen tistih, ki se s tem res ukvarjajo Very Happy

J strinja

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2016, 09:10

N cheers Josel kot sem povedala Rosi velja isto zate lol! hihi
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeNed 08 Maj 2016, 19:29

L Pod moderatorka kaj pa te je to skupščina? Surprised
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeNed 08 Maj 2016, 21:40

L Pod moderatorka kaj pa te je to skupščina? Surprised

J Luka skupščina je skupina delavcev na Ustanovi, kjer imajo skupinski sestanek in se odločjajo o skupni izbiri posamezne stvaritve strinja

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 08:31

T Formci dns je bila rzglsitv izbrne stvritve Very Happy Sma skupščina je izbrla njlepšo stvritv od člnice Vizercinke z mednrdnga foruma. Čestitmo ploskač Žl ni bila izbrna nbena vša stvritv in če pripomnim se je njblj približala prvi stvritvi formka Jacixa z 87% njmnj 90% mrte zbrt, da vm stvritv izbrejo, ki se lahk tud pri njh uporb! In tkle izglda njena stvritv!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 I1cxz5

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 08:35

C Ja vovv prelepe je nardila ponorel A ta članica na mednarodnem je profi ali kaj v tem se vidi, da so digitalne Razz Škoda, da ni bila nobena od naših stvaritev izbrana, a pod moderatorki je skoraj uspelo  sem vidla bravo štopar Le tako naprej Jacixa lahko ti uspe.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 08:37

N Vauuuuuuuuu so lepe ustnice, kaj od mednarodne članice so izbrali ustnice in Jacixi je samo 3% falilo do izbrane stvaritve ja škoda potem Surprised Nisem si mislila, potem jaz nimam neke velike šanse, da mi izberejo stvaritev začuden Vseeno sem vesela, da ste nam pokazali stvaritev katera je bila izbrana pa če tudi je to iz mednarodnega foruma ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 08:53

M Kak so lpe drklske ustnice izbrli čestitm štopar Ne morm verjt kak jih je lpo nrdila ta formka tm stvrno je dbra cheers

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 08:57

F Čestitam tej članici na mednarodnem forumu za tako lepo nareto stvaritev Razz Čeprav sem videl, da se je naša pod moderatorka ful približala stvaritvi in skoraj za las izbrani silent
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 12:14

J Vidim, da nisem imela izbrane stvaritve Suspect Pa saj priznam ta je ful lepa in se tudi vidi, da jo je izdelana v celoti digitalno štopar No pa sem kljub temu vesela, da sem se približala realni vaši stvaritvi pleše pleše

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePon 09 Maj 2016, 12:27

N Pozdravljena Jacixa na tiho sem bila prepričana, da bo tvoja stvaritev izbrana, a sem se uštela, ker sem to mislila. Sem pa tudi jaz zelo vesela, da si se približala realni stvaritvi vau samo vau lahko rečem. In tudi jaz bom nadaljevala pri stvaritvah, saj imam sedaj na razpolago drug program. ponorel Se že veselim naslednjega namiga strinja
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeTor 10 Maj 2016, 19:31

Lityo sama bi se rada poskusila v tej temi, ker mi gre darilec Vidi se pa, da težko izbirate stvaritve, ker eni člani znajo nardit vrhunske, kakar ta iz ne vašiga foruma.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeTor 10 Maj 2016, 19:41

N Lityo poskušaj izdelat stvaritev in potem boš videla, da ni lahko to delat. Tudi mi se trudimo na forumu, da izpadejo naše stvaritve lepe in vrhunske. Trud je potreben in vse se da. strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Maj 2016, 09:52

N pod moderator Tinaj8 bo res v naslednjem tednu v tej temi nov namig? ponorel Komaj čakam, če je to res uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Maj 2016, 11:50

T Mislim, da bo aja od kod pa veš ti to? silent

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Maj 2016, 11:51

N Vse se zve pod moderator na forumu smeško in sem vesela, ko bo objavljena. ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:36

T Formci ndljujemo z nvo stvaritjo Smile Tukj je nv drgi nmg stvritve? Ustvrite svjo lstno stvritv a držite se omenjenh prvil, drgč nbo veljvna! In tkrt je lhk vša stvritv ogrjna, zto pazljiv. Pa velik sreče z všo stvaritjo in pri smem dolčnju  pirat

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Org2png

Moderatro: T

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:42

J Moderator Toša3 hvla za novi namig, bom se potrudila pri njej tudi, če mi rata darilec A tokrat pa smo lahko ograjani Rolling Eyes no dobro bom se že potrudila, da ne bom in ob točke forumske karme.

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:44

J U res lepo naslednja stvaritev je gor, a se je boste lotili delat? pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:47

N Mogoče pa res Josel, ker je lepa in značilna za novo letošnjo jesensko igro. ponorel Zelo sem vesela, da je nova stvaritev objavljena. strinja
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:53

L Moja stvaritev, vam je všeč jo glih kar nardila Razz Razz Želim si imeti tako lepo nagrado, ki je omenjena v tej temi, samo upam, da me izberete na mednarodnem?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Fpng

Nazadnje urejal/a Lityo Pet 13 Maj 2016, 09:31; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:54

N Mogoče pa res Josel, ker je lepa in značilna za novo letošnjo jesensko igro. ponorel  Zelo sem vesela, da je nova stvaritev objavljena. strinja

J saj pa ne veš, če se dela to za jesensko igro, ni pomembo, samo, da sodeluješ tongue

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:56

N Predvidevam Jacixa in povedala sem na glas cheers

Lityo še bolj se potrudi pri stvaritvi, naj izgleda digitalno strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:57

J Lityo lepa si se vsaj potrudila strinja Ja ne vemo kak določajo ne kaj šele izberejo, ja ti privoščim, če ti jo in prejmeš nagrado a smo mala konkurenca mednarodnemu, bi pa bilo fajn, da ne kaj.

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 08:59

L Ne znam Nives digitalno, to mora bit težko confused Sicer pa ni pomembno kak nardiš ali kako samo, da sodelujem. Hvala pod moderatorka, da ti je lepa štopar
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:01

J Všeč mi je Lityo samo mislim, da nebo izbrana zlo vesel Bi še rad videl ostale pa tudi digitalno kot ti Nives omenja je pravo.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:04

N Lepo da se strinjaš Josel z mojim stavkom.

Lityo je težko, a se da osvojit s trudom digitalno ustvarjanje verjemi. ploska Izbrana tvoja ne bo, ker ni digitalna, čeprav je lepa. pleše
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:18

C Forumci sem videla, da je nova stvaritev gor, pa sem jo tudi ustvarila ponorel Kaj pravite na njo malo oranškasta, da nebo vedno živa rdeča. Lepa kaj Cool

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Hl1png

Nazadnje urejal/a Cecy Pet 13 Maj 2016, 09:27; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:19

N Evo pa sem se malo igrala in pobarvala po svoje svojo lepo stvaritev, kaj pravite na njo? cheers cheers

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Okvstvrpng-kopijaw3
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:20

N Cecy lepo si jo pobarvala s tem da je rdeče oranžkasta in ni poblendana zlo vesel Pa vseeno bi jo rada kje videla, če bi ti jo izbrali hihi uživač
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:21

J Ja Cecy lepo si nardila uživač

O Nives tudi tvoja je lepa, samo zakaj pa črna? Pa mislim, da si orginal uničila ali ne Neutral
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:22

J Kaj pa je za en blend kje se uporablja?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:23

N Josel hvala, ni povsem črna pač pa sivkasto temna barva in nisem originala uničila, imam kopijo. uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitimePet 13 Maj 2016, 09:26

N Blend se uporablja pri stvaritvi ali nasploh ilustracijah Josel sam si reko mi, da ga malo naj uporabim. Pač sem blend uporabila na stvaritvi po svoje. In meni je stvaritev všeč, če tudi se zgodi, da mi je ne odobrijo na koncu.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 20Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next