LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeSre 20 Apr 2016, 12:24

First topic message reminder :

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 1-kopija

T Formci, prd vmi je čist svža in velika tma (posamezna stvaritva za forum) Nva tma je nastla pd vodstvm in prdlgm sme mednrdne Ustnve tr po urdnm listu člna formske zakndje: urdnm zakndjskm člnu mednrdne orgnizcije: direktiva/MED. forumv ustanovl/33.v/si- zakn.pszf! In s tm dovolil, da člni dokzte svje stvritve al, da čutite navdih za stvaritv? Cool Stvaritve so kt pmčni dodatki k prisustvnju. Tk vm s tm omogčmo smo umtniško žilico al strst, ki jo delte z vsmi ostlimi formci tr nasplh z nmi, mednrdnm forumom tr mednrdno Ustnovo cheers Tukj bm jz al Toša3 pošiljal nmenske slikce al imena iz ktrh bste morl rzvidn pogrntat tr vedt kj delste, ozirma ustvarite! Vedte, da tud vm je lhko stvaritv zavržjna, ogrjna in nasplh prepis nezadvljstva iz nše strni! Pri posmznm stvarjenju je posebj dolčno:(dolčnje, stvrjenje in izbirnje)! strinja Stvaritve lahko izdelujete v posebnih programih, kot so: smoothdraw, risar, power point, gimp, sumo fm, painttool, photoshop, krita, particle 9, drawpile in še kateri! afro Stvaritev mora bit previdna v posebnem okvirju, ki ga nardite po meri sami! In če je vša tvaritev izbrna, ste si pridobili eno izmd leph ngrd, ki so smo za to tmo ponorel Ali pa ne pridete do ngrde, kr je bila vša stvritev ogrjna in zavrznjna in polg tga se vm tkrt tud odvzme strn 5. tčk formske krme po prvilu. Ni ml velik pa tud ne, kjti vedte, da se šteje za vsko zavrznjeno stvritv posebj  silent Vska stvritv bo nkzna ali namigljna prv v tj tmi Razz Vsko stvritv lahk izdelte kolikr hčete v mesch al je le odvisn, če vm namignmo, zrvn tga pa se vska dloča in izbira!

Stvaritveni okvir:

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Okvstvrpng

200 x 200 px.

Sma vša stvritev pa vm tud lahk prinese eno izmd th leph nagrad:

- 4000 tčk formskega uglda
- 2000 tčk formske krme
-  1x formski privilegij
-  2x ponvna srča pintke

V tj temi imte prilžnost pokzat svje stvritve v zčtku al pa dkončne izdelave Very Happy Želim vm obilo stvrjna in na splh ogrmn sreče za izbrno všo stvritv iz nše strni Cool To želimo jz moderator: Toša3, administrator: Admin in celtna med. Ustanva Razz
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 20 Mar 2017, 23:11

M A so ble dns dolčtve Razz Ja zlo sm veselllll sj ste dolčil lpe in tud mjo kullll ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 20 Mar 2017, 23:14

C Kak lepo, da ste določili nove stvaritve samo občodujem vse štopar Upam, da bo izbrana le tista, ki si jo jaz želim, da bi bila izbrana moderator strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 20 Mar 2017, 23:22

J Določena je moja stvaritev hihi zelo sem srečna ploska ponorel Sedaj pa bi rada še ostalim določenim čestitala ploskač In katera lepa stvaritev bo izbrana bomo vidli Cool

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 07:46

N Včeraj so bile objavljene stvaritve, kul ponorel ponorel   Moja je bila določena, ful sem vesela in srečna, kar pa bo pokazalo čez 9 dni pa bomo videli, nestrpno pričakujem ta datum in popoldansko uro uživač uživač  Vsem iskreno čestitam in aplavdiram, ker ste se zares potrudili pri tem ptičeku ploska ploska

Crist ne vem kak si to mislil, ko si zapisal, a zame so vse  stvaritve zelo perfektno ustvarjene strinja Čisto vsak si zasluži nagrado, če se maksimalno potrudi v tej temi. zlo vesel

Jacixa zelo lepo si tole zapisala pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 21:57

L Oooo lala določeno stvaritev sem imell ponorel ponorel Nadvse sem zelo vesel in bi si želel še, da bi bila še moja ki izbrana Razz In čestitke še ostalim določenim cheers
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:07

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
N Če pa se sedaj nisem ful potrudila s tem ptičkom potem naj me kura brcne, hecam se Razz  Upam, da mi je ratal ful digi ponorel ponorel Res sem se namantrala z njim. Smile   

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Nvslinspng

Je pa res bil težaven za izdelavo ta lines ptiček in sem si vzela čas za njega uživač uživač  Bom določena in izbrana?

J Nives nobena kura te nebo brcnila, ker si ustvarila popolno top stvaritev tokrat kajti ni napak in prelepa je štopar ponorel In kak ti je lepo uspelo porazdelit vidne z nevidnimi sencami z prelivom barvne palete svetlo plavo z svetlo sivo plavo king  Vse možnosti imaš, da boš mela izbrano ogromno sreče darilec

Nazadnje urejal/a Jacixa Tor 21 Mar 2017, 22:37; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:12

N Hvala pod moderatorka Jacixa strinja  Ne boš verjela kar dolgo sem tuhtala, kako bi ta lines ustvarila in v celoti opazujem, da mi je uspel kot si tudi komentirala. Hvala enako tebi želim ogromno sreče, da ti ptička izberejo ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:15

J Forumec Luka vsaka ti čast kak si lepo ustvaril to stvaritev ponorel Zelo lepo ti je uspela, a le večjo povdarjenost imej pri barvni paleti, saj ponekod ti nea iztopa nevidna senca z prelivom, kakor tudi manjšaj samo vidljivost digitalizacijskega postopka kaj pa vem morda čist mali 4 - 8% Very Happy Osredotoči se tudi na ujemitev barve torej, če maš rumeno stvaritev pa ma spodaj še kaj naj bo tisto ne vem oranžno ali roza v tem primeru so bile noge, lepa stvaritev ploskač Kaj pa digitalni sijaj celoten ni ga videt?

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:22

N Hvala pod moderatorka Jacixa strinja  Ne boš verjela kar dolgo sem tuhtala, kako bi ta lines ustvarila in v celoti opazujem, da mi je uspel kot si tudi komentirala. Hvala enako tebi želim ogromno sreče, da ti ptička izberejo ponorel ponorel

J Razumem king drži se pravilnega digitalizacijskega postopka stvaritve in bodi malce več pazljiva v prelivanju barvne palete in dodajanjem sončka, saj sedaj znaš Cool

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:24

N strinja super. Bom upoštevala in si tudi zapisala Jacixa ploska hvala, da si mi tole zapisala zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 21 Mar 2017, 22:28

J Forumec Luka vsaka ti čast kak si lepo ustvaril to stvaritev ponorel Zelo lepo ti je uspela, a le večjo povdarjenost imej pri barvni paleti, saj ponekod ti nea iztopa nevidna senca z prelivom, kakor tudi manjšaj samo vidljivost digitalizacijskega postopka kaj pa vem morda čist mali 4 - 8% Very Happy Osredotoči se tudi na ujemitev barve torej, če maš rumeno stvaritev pa ma spodaj še kaj naj bo tisto ne vem oranžno ali roza v tem primeru so bile noge, lepa stvaritev ploskač Kaj pa digitalni sijaj celoten ni ga videt?

L Hvala za tvoj komentar Jacixa uživač uživač Ful sem vesel, da mi je tako lepi nastal ja aha nisem vedel bom naslednič pazil pri tem in skušal to naznat za svoje znanje stvarjenja ploska A tak vidljivost mora bit ful mala, upss silent ja mislim, da ga nisem nardil pozabil.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 17:29

T Formci dns je bila rzglsitv izbrne nve stvritve king  Sma skupščina je tud tkrt izbrla njlepšo stvritv od člna Xisiya, Jaunarla in Ugletva9 z mednrdnga foruma in od nša pd moderatrja Tinaj8, Jacixa in od nslednjh člnv Maura, Vikaluceria, Nives vsm čestitmo ploska Vse izbrne stvritve od člnv z med. forma nismo prikzl, sj so stvritve poplne kt zmerj! In tukj so vše izbrne stvritve in tkle zgledjo Very Happy Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo kml prejmete iz foruma strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Pcting Tinaj8 pd moderatr

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Vikppng Vikaluceria

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Jkopcpng Jacixa pd moderatrka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Nvslinsiopng Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Marppng Mauro

T

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 17:34

F O ful lepe stvaritve so bile danes izbrane Razz Razz Čestitke prav vsem, ki ste meli izbrano in imejte se lepo z vašo nagrado vooo top ptiči cheers
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 17:38

N Pa saj ne morem verjet svojim očem kaj vidim ponorel ponorel ponorel  Ful sem vesela in trojno srečna, da sem po dolgem času izbrana in ptiček mi je prinesel srečo hihihih štopar štopar  juhuhuuuuuuuuuuu strinja uživač uživač  Vsem ostalim iskrene čestitke kateri ste poleg mene bili izbrani, uživajte z nagrado zlo vesel  ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 19:33

C Toša3 ja najlepše ste izbrali štopar štopar Čestitam vsem ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 19:36

L Ja stvaritve so objavljene vuiiii Razz Ja izgledajo zelo zelo lepe vse in vsi so se maksimalno potrudili, da so ustvarili top ful digi ptičke, čestitke vam vsem praznovanec Nives toooo izredno lep dosežek ponovno klanjar
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109939
Kraj : Slovenija

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 19:41

A Čestitm vm 5. za tko lepe ustvrjene stvritve štopar

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 19:44

V U pa je le ponovno bila moja stvaritev izbranaaaaaa uživač uživač Kako sem vesela, še čestitam ostalim, da ste imeli izbrano, hvala Admin ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 03 Apr 2017, 19:50

T Že so izbrali stvaritve Moderator štopar Skočil sem v zrak, ko sem videl, da je bila moja tudi med njimu hura juheja ponorel ponorel ponorel Pa zelo sem srečen in sedaj že čakam na svojo osvojeno nagrado iz teme uživač In čestitke tudi tebi Mauro, Jacixa, Nives in Vikaluceria za izbrano stvaritev pleše

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 04 Apr 2017, 07:13

J Pa ja izbrano stvaritev imam ponorel Ful srm ponosna na svoje stvarjenne in na sploh za to prejeto nagrado voviiii ploska In čestitje še tebi Vika, Mauro, Nives in Tinaj8 kulske smo ustvarili.

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeSre 05 Apr 2017, 07:20

M Toša3 tud mja je bla stvritv izbrna kulska je gr ponorel ploska ploska Zlo ste me rzveselil in vedn se potrdim pr linsu Razz Čestitm še ostlm
dobl smo zlo lpo ngrdo ponorel

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 22 Maj 2017, 20:28

T Formci prd vmi je nv nmg stvritve papgj, ki je bl pltne nrve sonček Zto ustvrite papgja čist po svjm oksu z velik kreativnsti. Plg tga pa se držite omenjenh prvil, drgč nbo vša stvritv veljvna! Kr je lhk vša stvritv ogrjna al clo zavrznjena zto pazljiv pri stvrjnju! study Sma stvritv nj tud vsebje dodtk izdelve kt okrs al ... Velik sreče z nvo stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju pirat

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Pip-lins

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 22 Maj 2017, 20:36

M A nva stvritev je gr Razz Pa bmo veseli tisti, ki znmo ustvarjat fl digitaln ne. Lp papgj cheers

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 22 Maj 2017, 21:55

N Večer Moderator Toša3 prelep lines papagaja si naredil v programu vašem ploska ploska  Vsekakor ga bom ustvarila, ker bo lepi moj papagaj in po pravilih narejen kot vedno ponorel ponorel  Komaj sem čakala na stvaritev hihihi, da jo lahko ponovno ustvarjam uživač uživač Jutri se ga lotim pleše
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 22 Maj 2017, 22:11

J O kak lepi novi lines je gor uživač Ful bom kreativna Toša3 in v namensko stvarjenje to uporabila! Razz Bom ga ustvarila in vas navdušila ploska

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimePon 22 Maj 2017, 22:20

L Toša3 zelo lepi novi je lines štopar štopar In tudi jaz ga bom skušal ustvarit digitalno Cool Potrudil se bom do konca, morda pa mi uspe še ga nardit ful digitalno Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 11:05

F Čudovit lep lines si objavil Toša3. Lahko, da ga bom delal ploska
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 11:22

C Vidim novi lines klanjar Prav čudovit je videt. Veliko sreče in ideje vsem, ki ga nameravate ustvarit strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 15:43

N Dober dan vsakemu posebej želim, od 10h naprej sem se mantrala s tem linesom papagaja in malo prej pred 15h sem ga dokončala, vmes sem tudi počivala ponorel ponorel  Meni je ful všeč pa je tudi vam moj papagaj? Imam možnost, da sem določena in potem še izbrana? Ful bi bila vesela in srečna  uživač  uživač  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Nvlinc

ponorel  ponorel  uživač  uživač

Nazadnje urejal/a Nives Tor 23 Maj 2017, 22:16; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 16:52

C Po odličnih napotkih pod moderatorke sem naredila takšno stvaritev papige, lepa ploska Mučila sem se z linesom 7 ur v enem  Neutral kaj si nor koliko časa je ptrebno, da uspe digitalna ali popolna stvaritev, bom določena? Želim siiiiiii strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Ceopng
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 16:55

C Nives ja vuii lepiga si ustvarila čestitam ponorel Maksimalno si se potrudila videt je top! ponorel Vso srečo za določitev klanjar
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 17:03

F Sem tudi jaz bil ustvarjalen kot vidite, morda ni digitalni lines, ampak vseeno mi je lepi papagaj ratal v stvarjenju. Nisem ustvarjal tako dolgo kot eni, a sem ponosen nase, da sem vsaj takšnega nardil aja kje pa so dodatki?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Fic8

Nives celoten je lep in digitalen čestitam ponorel Naj ti ga določijo! Cecy zelo lepiga si ustvarila tega papgaja, a ona ti je svetovala super kaj Razz Zelo je lepi in kar se mene tiče mislim, da maš celega ful digitalnega uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 18:20

N Hvala enako Cecy. Very Happy  A ti je svetovala Jacixa kako se izdeluje ful digi? Potem pa veliko sreče in bodi določena, saj imaš lepega papagaja strinja Sem mislila, da boš tudi mene kaj vprašala od tega Razz  

Fico hvala, tudi ti imaš lepega papagaja in ti želim, da si določen ploska  Meni je zelo všeč, čeprav ni celotni ful digitalen pa vendar si se potrudil strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 19:03

M Lp večer Razz No pa je tukj mj papagj ustvrjn zlo je lp uživač A opzte kako npko pvjte, hvala. Upm na dolčitv sj je mj fl digitln, aja pa mj paapgj ma dodtk tm z osenčnm kljnm spdj!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Marn

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 19:07

N Večer Mauro meni je ful všeč tvoj papagaj in mislim, da boš določen, nato pa še izbran ponorel Jaz ne opazim nobene napake in super si osenčil papagaja ploska ploska  Vso srečo pri določitvi uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 19:08

J Po določenih dolgih urah 6 z dvema dnevoma ustvarjenja mi je lines takšen ful digi nastal, kaj menite je lepi moj papagaj? ponorel Tudi ostali imate lepe nastale stvritve, Mauro kak dolgo si ga ustvarjal madonca ti je popolni Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Pjcxn

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 19:14

N Perfektna in lepa, povsem ful digitalna Jacixa je tvoja stvaritev papagaja, všeč mi je ponorel ponorel po 6 urah ne morem verjet odlična si strinja  kaj praviš na mojega papagaja je ful digi? uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 19:26

L Vau kakšne lepe in popolne stvaritve vidim tukaj, vsaka  je po sebi izredno lepa ponorel Jacixa vov toppppp brez besed sem tak boš določena Razz Nives tudi tvoja je toppp stvaritev in ti želim ,da boš določena prav tako Mauro kakšiga lepiga ful digtalnega papagaja si ustvaril čestitam vsem ploska Cecy ti pa si pri tej stvaritvi zelo napredovala kaj si nor a je digtialen je ne Razz Super lahko boš določena vso srečo štopar Jaz pa tudi ustvarjam še svojega papgaja saj ga pokažem kmalu.
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 20:49

L Sedaj pa tudi jaz prilagam svojo stvaritev lepo uživač Končno sem jo ustvaril pa nea me vprašajte za uro skoraj celih 5 ur sem jo ustvarjal te pa imam ful digitalno, kaj ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 1izpapin
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 20:53

T Tako je lepo videt nove ustvarjene stvaritve gor uživač uživač Vsak papagaj od vas je lepiii ponorel Jaz pa sem ustvarjal dva dni pa po tri ure, da je ful digitalen saj boste sami vidli Razz In moj bo doočen ali izbran darilec Luka lepi je to še ne pomeni, da je ful digitalen ne, se pa vidi, da maš celega digitalnega bravo ploska

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Tio-2

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 20:58

R Vse so tak lepe objavlene stvaritve forumci Razz Imejte veliko srečo, da boste določeni in izbrani ploska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:05

V U kako lepi papagaji so gor ponorel ponorel Pa ste ustvarjalci tudi ostali mi je blazno všeč, da tudi tisti, ki niste dobri probate ustvarjat digitalno klanjar Zdaj tudi jaz ustvarjam svojega a ga bom jutri dokončala brez skrbi, ker je ura pozna frajer Namignem a vam lahko, da bo rdečo plav z rozastim kljunčkom afro
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:17

J Tinaj8 top popolna ful dig stvaritev, držim pesti, da imaš izbrano uživač Vse barve vse se ujema Very Happy
Nives tvoja stvaritev je tudi top pa celotna ful digitalna nasploh si izbrala lepe prelivne barve na papagaju uživač Morda bi lahko le malce vidne sence potemnila kar z oblačkom čisto malo nekako 6% strenght pa drugi krogec oblaček pa mej čisto majhni diameter za velikost ne vem 10 px pa samo tam bi potemnila ali pa pod trebuhom, ker se ti tak lepo barve prelivajo, da je to škoda Surprised
Luka tvoj papagaj mi je zelo lep saj opažam, da sedaj znaš digtialno ustvarjat, ker je celoten popolni ploska Imaš možnost, da si določen pa potrudi se še bolje, da bi lahko bila stvaritev ful digitalna, ker bi znal, drugače pa čestitke ponorel
Mauro navdušil si me z tvojo novo prikazano stvaritev izredno lepa je in top cela uživač uživač Barve se ti prav tako lepo prelivajo, da ni kaj in ustvarjal si ga zelo natančno opažam, kar je dobra iztočnica za stvarjenje!

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:30

C Po odličnih napotkih pod moderatorke sem naredila takšno stvaritev papige, lepa ploska Mučila sem se z linesom 7 ur v enem  Neutral kaj si nor koliko časa je ptrebno, da uspe digitalna ali popolna stvaritev, bom določena? Želim siiiiiii strinja  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Ceopng

J Cecy izvrstno ploska Celotna stvaritev ti je uspela digitalno ponorel Sedaj pa probaj vedno tako nekako ustvarjat pa pol biti samo malce pazljiva pri vidljivosti in pa pri diametrih Razz Ne vidne sence še poskušaj bolj vadit in jih prikazovat na stvaritvi mirkeno, da se vsaka po sebi opazi, a ne izstopa Cecy Very Happy Barvno usklajevanje ti negre preveč, a vse počasi pa boš zmogla, kajti, kljun ima plav lahko bi pasal bolj rozast ali pa temno plavi ne, razmisli? Nogice bi lahko mela kar rumene, pa tud tiste sence pri peruti erjavim ne pristajajo dobro, vso srečo pri določevanju.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:36

N Pod moderator Tinaj8 in Luka vajina papagaja sta zelo zelo lepa, Tinaj8 tvoj je celotni ful digitalen, ker si ga izdeloval 2 dni, veliko, in Luka tvoj je digitalen in zelo krasen, všeč sta mi oba ponorel ponorel  Upam, da bosta določena, vama privoščim tak kot ostalim strinja  

Vika res si želim še tvojega papagaja videt, ker vem, da ti bo uspelo, saj znaš ful digi. ponorel ponorel  In če tudi ga boš jutri objavila nič narobe naredi tak kot more bit. ploska ploska  

Jacixa hvala, da ti je všeč moj papagaj, res sem si zamišljala takega in takšen mi je tudi uspel, bom popravila, da bodo vidne sence manj vidne in res ti hvala, ker si mi povedala na koliko približno morem imet oblaček, če mi bo še dans popravim, če ne pa jutri strinja uživač uživač  Res si želim, da bi imela papagaja izbranega uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:36

J Fico za trud ti ploskam ploska A drugače še niti zdlaeč ni to digitalizacija, veliko truda še moraš pokazat in dokazat preden ti bo to uspelo. Stvarjenje digitalnega ustvarjenja je zelo težak, a ko ga imaš v malem prstu ti gre Razz Barve si izbral zelo lepe in bi to bil ful lepi papagaj digtialen, niti senčil nisi pravilno, ne mazal, ne poradiral screena, ki je po poteh moteč, a mali mora ostati, nato ni vidrt vidne glavne sence, saj malo bi jo lahko razmazal bolje ali pa zameglil, se da verjemi.

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:41

N Pod moderator Tinaj8 in Luka vajina papagaja sta zelo zelo lepa, Tinaj8 tvoj je celotni ful digitalen, ker si ga izdeloval 2 dni, veliko, in Luka tvoj je digitalen in zelo krasen, všeč sta mi oba ponorel ponorel  Upam, da bosta določena, vama privoščim tak kot ostalim strinja  

Vika res si želim še tvojega papagaja videt, ker vem, da ti bo uspelo, saj znaš ful digi. ponorel ponorel  In če tudi ga boš jutri objavila nič narobe naredi tak kot more bit. ploska ploska  

Jacixa hvala, da ti je všeč moj papagaj, res sem si zamišljala takega in takšen mi je tudi uspel, bom popravila, da bodo vidne sence manj vidne in res ti hvala, ker si mi povedala na koliko približno morem imet oblaček, če mi bo še dans popravim, če ne pa jutri strinja uživač uživač  Res si želim, da bi imela papagaja izbranega uživač uživač

J Ja me veseli Nives Razz Ampak pazljiva bodi:  da bodo vidne sence manj vidne, kot si povedalal a ne preveč, da neboš zbrisala ki vidne sence to se ne sme in prav tako ne smeš! Morajo bit vidne, a ne da iztopajo veš kaj mislim, da bi ko pogledaš stvaritev bilo kdo opazil takoj to vidno senco! Wink Stvaritev ti mora past v oko celotna, da v njej vidiš in opaziš vse normalno in vse enako!

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:49

N Veš da Jacixa pleše Bom pazljiva in pazila, da jih ne pobrišem preveč dol, ne bi rada, da se mi izniči ta stvaritev, ki sem jo tako težavno naredila. Vem kaj misliš s tem, da preveč ne izstopajo. Bom upoštevala pri naslednji stvaritvi vse to kar si mi sedaj zapisala ni problema ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeTor 23 Maj 2017, 21:51

L Ful lepe stvaritve vidm štopar Želim si, da bi bila vsaka določena a vem ,da se gre po pravilih do stvaritve, ki bo izbrana.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitimeSre 24 Maj 2017, 17:39

V To paj je moja stvaritev papagaja Razz Ful mi je lepo nastal in tudi naj povdarim je ful digitalen ploska ploska Kaj menite pa vi ali bo moj določen ja upam, da ja Very Happy Razz Zakaj vsi poveste kak dolgo delate, saj to nima veze, jaz pa 5ur in pol v današnjem dnevu!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Viko
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 19 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)
Nazaj na vrh 
Stran 19 od 20Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next