LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSre 20 Apr 2016, 12:24

First topic message reminder :

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 1-kopija

T Formci, prd vmi je čist svža in velika tma (posamezna stvaritva za forum) Nva tma je nastla pd vodstvm in prdlgm sme mednrdne Ustnve tr po urdnm listu člna formske zakndje: urdnm zakndjskm člnu mednrdne orgnizcije: direktiva/MED. forumv ustanovl/33.v/si- zakn.pszf! In s tm dovolil, da člni dokzte svje stvritve al, da čutite navdih za stvaritv? Cool Stvaritve so kt pmčni dodatki k prisustvnju. Tk vm s tm omogčmo smo umtniško žilico al strst, ki jo delte z vsmi ostlimi formci tr nasplh z nmi, mednrdnm forumom tr mednrdno Ustnovo cheers Tukj bm jz al Toša3 pošiljal nmenske slikce al imena iz ktrh bste morl rzvidn pogrntat tr vedt kj delste, ozirma ustvarite! Vedte, da tud vm je lhko stvaritv zavržjna, ogrjna in nasplh prepis nezadvljstva iz nše strni! Pri posmznm stvarjenju je posebj dolčno:(dolčnje, stvrjenje in izbirnje)! strinja Stvaritve lahko izdelujete v posebnih programih, kot so: smoothdraw, risar, power point, gimp, sumo fm, painttool, photoshop, krita, particle 9, drawpile in še kateri! afro Stvaritev mora bit previdna v posebnem okvirju, ki ga nardite po meri sami! In če je vša tvaritev izbrna, ste si pridobili eno izmd leph ngrd, ki so smo za to tmo ponorel Ali pa ne pridete do ngrde, kr je bila vša stvritev ogrjna in zavrznjna in polg tga se vm tkrt tud odvzme strn 5. tčk formske krme po prvilu. Ni ml velik pa tud ne, kjti vedte, da se šteje za vsko zavrznjeno stvritv posebj  silent Vska stvritv bo nkzna ali namigljna prv v tj tmi Razz Vsko stvritv lahk izdelte kolikr hčete v mesch al je le odvisn, če vm namignmo, zrvn tga pa se vska dloča in izbira!

Stvaritveni okvir:

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Okvstvrpng

200 x 200 px.

Sma vša stvritev pa vm tud lahk prinese eno izmd th leph nagrad:

- 4000 tčk formskega uglda
- 2000 tčk formske krme
-  1x formski privilegij
-  2x ponvna srča pintke

V tj temi imte prilžnost pokzat svje stvritve v zčtku al pa dkončne izdelave Very Happy Želim vm obilo stvrjna in na splh ogrmn sreče za izbrno všo stvritv iz nše strni Cool To želimo jz moderator: Toša3, administrator: Admin in celtna med. Ustanva Razz
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSre 24 Maj 2017, 17:42

N Dan Vika zelo je lep tudi tvoj papagaj ter ful digi vidim. Res veliko sreče ti želim, da boš določena, če ne izbrana strinja strinja  Mene ne moti, če kdo pove kak dolgo ustvarja stvaritev, celo všeč mi je. ploska  Barve si lepe izbrala za papigo in vse se ti prelivajo uživač
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:07

T Formci glh zdj je bla dolčitv za vše stvritve Very Happy In dolčne so ble nslednje:

- Tinaj8
- Luka
- Jacixa
- Vikaluceria
- Nives
- Cecy
- Mauro

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh in sicr točn 9 dni. Želm vm velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v četrtk (8.6.2017) ob 9. 00 uri.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:12

V Iiiiii pa sem imela določeno stvaritev juhuuuu ponorel Imam možnost tud, da bo izbrana?
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:14

C Kak hitro čas mine a so že določili Razz Ma super čestitke prav vsem lepe ste nardili strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:18

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
T Formci glh zdj je bla dolčitv za vše stvritve Very Happy In dolčne so ble nslednje:

- Tinaj8
- Luka
- Jacixa
- Vikaluceria
- Nives
- Cecy
- Mauro

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh in sicr točn 9 dni. Želm vm velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v četrtk (8.6.2017) ob 16. 00 uri.

F Škoda no a moje pa ni blo med vmes določene Rolling Eyes V temi se še naprej mislim trudit, no pa vso srečo pri izbrani stvaritvi prav vam vsem klanjar
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:21

J Kolko vas je blo določenih ploska Sedaj pa, da vidim kera bo izbrana izmed vas, ker so mi vse zelo lepo ustvarjene strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:23

J Pa so tukaj določene stvaritve juhii pa imam svojo določeno uživač uživač Upam še, da bo tudi izbrana Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:27

L Toša3 moja je bila tudi določena vovvvv ponorel ponorel Kak sem vesel zdaj, ker vem, da je šla mi stvaritev naprej jupi. Forumci pa veliko sreče prav vsakemu določenemu! king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:34

N Vovv kaj nas je bilo določenih pri stvaritvi tej ponorel ponorel  zelo vesela, da je bila moja stvaritev določena in bo še izbrana? To bom pa videla 8.junija uživač uživač  komaj čakam, da izvem, kdo vse bo izbran za svojega papagaja uživač uživač  Prelepe papagaje smo vsi ustvarili strinja  Vso srečo vsem želim ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeTor 30 Maj 2017, 21:46

M Fantstičn, da imam stvritv izbrno Moderatr uživač ploska Nestrpn bm do 8 junija, ko bste izmd vsh ns izbrl izbrno stvritv ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 01 Jun 2017, 17:31

C Stvaritev sem imela določeno to ponorel ponorel Znači je bila vam lepa in karseda digitalna celotna huraaa hura Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 01 Jun 2017, 17:33

N Tudi meni je zelo všeč tvoja stvaritev Cecy, le kombiniraj pri barvah, da se bodo prelivale pri tvoji kreaciji in upoštevaj kar ti je Jacixa napisala. strinja Verjemi, da ti bo uspelo ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 01 Jun 2017, 17:34

T Neopisno sem vesel in srečen, da imam določeno stvaritev Toša3 štopar Ful sem si želel, da bi bila in tudi nestrpen bom do datuma, ko se izbere top najlepša stvaritev pleše pleše

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 08:30

T Formci bila je rzglsitv izbrne nve stvritve cheers In skupščina je tud tkrt izbrla njlepšo stvritv od člna Nony, Halina, Papjxi z mednrdnga foruma in od nša pd moderatrja Tinaj8, Jacixa in od člna Maura, vsm čestitmo ploska In eno izbrno stvritv z med. foruma smo prv tko pokzl in so vse stvritve poplne kt zmerj! In tukj so vše izbrne stvritve in tkle zgledjo pr ns  Cool Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo kml prejmete pd zs! Very Happy  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Tio-2 Tinaj8

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Papajo Papjxi

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Pjcxn Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Marn Mauro

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 08:34

T Oooo pa imam izbrano svojo stvaritevv hura hurejj ponorel ponorel Kako sem veseli sedaj fulllllll ja hvala skupščini in vsem ostalim klanjar Čestitke pa tudi tebi Jacixa in Mauro za izbrano stvaritev in članu iz med. foruma ful lepo ustvarjena stvaritev od njega! štopar štopar

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 08:39

L Vuuu kaj so že bile izbrane stvaritve moj Bog kako so lepe Razz Razz Razz Čestitam prav vsem vse so toppp uživač A na med. forumu tudi ustvarjajo člani ma sedaj vidim odlično ploskač ploskač ploskač Kaj pa je z stvaritvijo od Vike in Nives ni ju videt.
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 08:44

F Kak so lepe in prečudovite izbrane stvaritve uživač Tinaj8, Jacixa in Mauro odlično uživajta z osvojeno nagrado pleše pleše To je dobro? Lityo Surprised
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:08

J Ful lepe so štopar Čestitam Tinaj8, Jacixa in Mauro za izbrano stvaritev  ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:12

N Objavljene so že stvaritve saj ne morem verjet Moderator Toša3 hihi zelo so lepe vse ponorel ponorel  Vesela sem, da ste bili izbrani Jacixa, Tinaj8 in forumec Mauro zato iskrene čestitke vsem trem, uživajte v nagradi, ki ste jo prejeli ploska ploska  Zanima me zakaj ni bil moj papagaj izbran? Hvala za odgovor Moderator Toša3 strinja
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:17

V A moja pa ni bila tokrat izbrana Moderator? Shocked Ne morem verjeti pa saj je ful digitalna kaj te je to ne kapiram tehnična What a Face Čestike vsem ostalim za izbrane stvaritve ploskač
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:31

T Formka Nives tvja stvaritv ni bla izbrna iz strni skpščine zrd senc, le pglj si kj si pčela nrbe Surprised Dsegla pa si kmj 94% v tčkh za stvritv zmnjkl! Teb Vikaluceria pa je zmnjkl ml sm 4 tške da bi bla stvritv ti poplna 100% trj si zbrla tčk 96% a še preml, da bi lhk bla izbrna sj 98% ti jo lhk, zto pzta sedj, da ne bsta ogrjni, kr sta lhk, sj sta poslali stvritv ne izbrno vsta kj to pomen v tmi? učeni

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:35

V Pa to je škoda Neutral Aha sedaj tak vem, torej sem bila malo površna vidim, kaj ograjana u pozabla sem nato scratch
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:37

N Dan Moderator Toša3 Smile  Res hvala, ker si mi povedal, kaj sem delala narobe pri papagaju, bom skušala to popraviti in uporabit čim manjše merilo pri senčenju stvaritve, ko bo naslednja objavljena Very Happy vem kaj pomeni biti ograjana v temi
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 09:40

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
V Pa to je škoda Neutral Aha sedaj tak vem, torej sem bila malo površna vidim, kaj ograjana u pozabla sem nato scratch

T Ne mrš tga pozbt formka! Ja vjna stvritv je bla zavrznjena in ogrjna zto po zkndji rs forumv Slovenije iz tme - 5 tčk formske krme.

Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 11:07

C Občudujem tako lepe izbrane stvaritve same perfektne so izbrali ste ponorel ponorel ponorel Res si želim, da bo kdaj moja tudi med njimi? A vem, da je težko se pa splača potrudit sonček
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 08 Jun 2017, 15:40

L Voov pa se vidijo izbrane lepe stvaritve ponorel Razz pleše uživač Ma prečudovito jih je videt na kupu vse so popolne klanjar Mauro, Jacixa in Tinaj8 iskrene čestitke za vaše izbrane stvaritve jaja umetniki darilec
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimePet 09 Jun 2017, 09:33

M Mja stvritv je bla tud izbrna kul kulllll uživač ploska Zlo sm presrečn jajaja kulll štopar Ngrda pa tud top lpa zlo sm jo vesel ponorel

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 20:55

T Formci pa je tuki že nv nmg stvritve pingvn za prihjajče se tple pltne dneve sonček Ustvrite pingvna po svjm oksu z velik kreativnsti tr, da je popln kt mra bt! Držite se omenjenh prvil, drgč nbo vša stvritv veljvna! Sj je lhk vša stvritv ogrjna in clo zavrznjena zto pazljiv pri stvrjnju! scratch  Velik sreče z nvo stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju. Pa, da vidmo keri lins bo njlepš? Ogrmn srče prv vsm.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Pino-lins

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:01

C O Moderator novi lines imamo strinja Ja pa tak lepiga pingvina jaz se že veselim keri ga bodo ustvarli Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:05

L Krasno čist nova stvaritev je objavljena Razz Kak bi jo z veslejem nardila ta lines ampak meni ne gre ustvarjat Suspect Vem pa, da boste ostali forumci zelo lepe izdelali klanjar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:23

L Vo pa je res novi lines objavljen uživač In to pingvin kako bo še le lep, ko bo ustvarjen, ja morda pa ga Razz Razz A rabim čas, ja da vidimo te moderator Toša3 kera bo določena?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:26

M Čudvt lines pingvina Toša3 ploska Mj bo 100% oživl zkj ja zto, kr ga bm ustvrjl pa lp večer vsm king Lhk bo mj dlčn in izbrnnn cheers cheers

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:30

N Večer Moderator Toša3 s tem linesom si pa v nulo presenetil sedaj in morem ti povedat, da je zelo lepo ustvarjen pa še poletje je tukaj hihih ponorel ponorel  Absolutno se ga bom spravila izdelovat v programu in tokrat si želim, da mi uspelo 100% naredit pingvina ful digi uživač uživač Pa lep večer vsem želim zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 21:37

J Prelepi lines Toša3 darilec Jasno, da ga bom ustvarila me že čaka, a sem komaj ga sedaj vidla, ziher jutri začnem štopar

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeČet 15 Jun 2017, 22:33

V Zelo lepi lines vidim pleše Jaz se vedno držim omenjenih pravil za stvaritve Toša3 in vedno se jih bom. Kaj pa vem lahko, da ga bom začela ustvarjat kar zdaj, pa ka končam nekje jutri darilec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSob 17 Jun 2017, 14:02

N Lep dan vsem skupaj želim, objavljam svojega pingvina in sem se zelo namantrala z njim, delala sem ga od 11h pa vse do sedaj, mi je uspel ful digi? ponorel ponorel uživač 

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Pingn
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSob 17 Jun 2017, 14:38

J O Nives pa kak lepiga si ustvarila ponorel Seveda je ful digitalen super Razz Brez napake vse se ujema. Bodi pa previdna pri okvirju, da ne stvar. odrežeš ali preveč raztegneš. Določena boš Razz

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSob 17 Jun 2017, 15:48

J Pa sem ustvarila novo stvaritev štopar Zelo je lepi pingvin ful digitalen, izdelan pa po dveh dnevih v 2 urah! In kak se vam zdi lepi kaj darilec darilec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Jpng

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSob 17 Jun 2017, 15:58

N Zadela si v nulo tudi pri tej stvaritvi in 100% je ful digi, perfektno lep je ploska ploska  Zelo lepo se poda nežno lila barva na pingvinu čestitam pod moderatorka ponorel ponorel določena boš in želim ti obilo sreče pri določitvi in izbranosti, ko bo strinja hvala za tvoj komentar na mojo stvaritev  uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeSob 17 Jun 2017, 16:12

Uulalaaaa kaj pa se vidi tu gor izdelani stvaritvi top vui sta prelepi! ponorel ponorel Nives in Jacixa pa vav brez besed sem izredno sta lepi, vso srečo pri določanju ploska ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 11:00

V Evo pa moj nastali pingvin v 4 urah bolj erjavo rumen Razz Tudi je ful digitalen in hkrati lep ploska Voovi Jacixa in Nives ful lepi pingvin je vajin čestitam, Nives pa nimaš nobene napake uživač Morata bit določena pa moj?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Vikspng

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1) - Page 20 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (1)
Nazaj na vrh 
Stran 20 od 20Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20