LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Za obiskovalce:

Go down 
+13
Tinaj8
Cecy
Jacixa
Cristzep
Toša3
Admin
Luka
Fico
Josel
Lityo
Vikaluceria
Ustanovfor
Mia.
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:26

First topic message reminder :

N Josi pomiri se in ne pozabi, da je dans petek hihi ponorel ponorel daj si duška in uživaj kjerkoli boš in karkoli boš počel uživač
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 11 Mar 2019, 08:51

T Pa je minil mi moj rojstrni dan ponorel Bil je zelo čudovit, ker sem prejel dobra darila in praznoval z veliko žlico! In hvala tudi vam forumci za lepe želje se mi vsa dopadejo Very Happy

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 08:40

M Luka želm ti vse nj nj za dnšnji rjstni dn tvoj roj.. dan Vse dobr pa velik se smj in svjo rd imj obdaril dar

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 08:49

F Forumec Luka prazunje zato ti voščim tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 08:51

T Že nova lučka na tortici ti gori, a to nič nede, saj si v najboljših letih Luka vse najboljše zateeee tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 09:00

R Vse najbioljše in vse najlepše za rojstni dan Luka tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 09:04

N Forumec Luka vse najboljše in najlepše v krogu tvoje družine prijateljev, sorodnikov želim, predvsem pa mnogo zdravja, zadovoljstva, veselja, sreče in ljubezni s tvojo boljšo polovico ter naj se ti izpolnijo skrite želje katere si sam najbolj želiš tvoj roj.. dan uživač lepo praznuj
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 09:12

A Vse njbljše Luka za rjstni dn tvoj roj.. dan Ogrmn sreče, veselja, zdrvja, ljubzni, sex in iskrnh želja, da se ti kml vsa uresnčijo! dprto darilc

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 611
Točke forumske karme : 65455
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 09:42

L Vse najboljše Luka tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 09:56

C Vse naj naj forumec Luka tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 10:05

J Vse najboljše in vse naj naj za danšanji rojstni dan Luka tvoj roj.. dan Naj se v vinu kapljice iskrijo, da tebi zaželijo še veliko toliko srečnih dni, da boš še naprej zdrav, vesel, ljubezniv in pesmi rad pel, lepo praznuj v krogu svojih najdražjih obdaril dar
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 10:11

T Frmc Luka želm ti vse nj nj in vse njbljše tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 10 Apr 2019, 10:15

C Vse najlepše za rojstni dan ti želim Luka tvoj roj.. dan Da se ti izpolni vsaka želja in da še imaš naprej veliko sreče, veselja, zdravja, ljubezni in vse kar si sam želiš dprto darilc
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Apr 2019, 17:47

L Moj rojstni dan je bil imeniten in lep Razz Tako, da sem lepo praznoval svoj rojstni dan ob krogu najdražjih darilec Vam pa hvala za lepe želje forumci vse so mi všeč ploskač
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 29 Apr 2019, 11:20

Za obiskovalce: - Page 11 Ozd-z-pm-nv-za-jed-uvd-i

T Dn forumci, pmld je krpko že tuki z tm pa tud prijtno je že tpleje, k nm na nš forum pa prvt tko se prikrdla pisna pmld sonček  Zrvn nje pa pršla čist nva pomldna igra z pomenjenm nsvlovm nadobudno lastništvo dinozavrčka  žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz king Dinzvrčk Dolyz se vm bo tud prikzval na forumu, vm sledil čz celtno igro pvsd na forumu, imjte tud opzke nanj, sj vs lhk zmeda z dinmerm kr pmen, če je dinmr na nuli nikakr ne mrte skrbt za Dolyz to pmen (ne mrte ga hrnt, mu dt piti in ne dvst spt), kjti, če niste pr tm pozrn vs dleti kzn v igri in vm tri dni Dolyz splh ne prinša njegvh jajc. 👽 V nvi pmldni igri se mra Dolyz prdt dvkrt kr pmen, da mrte dobt točn vsh (12) dinzvrčk jajc! Razz Nva pmldna igra bo trjal 14 dni do petka (24. 5. 2019) do 12.00 ure, razn sobt, nedelj in prznikv! Pmldna igra se prične prvč igrt v pnedljk (7.5.2019) ob 9.00 uri zjutrj, nikar pa pmldna igra ne bo trjal cl dn. Na mednardnm forumu se pa igra prične igrt v petk dva dni prj kt pri ns (3.5.2019) in tko smo se skupj z nšo mednrdno Ustnovo, z menj in Adminom odločil prv tko pa tud na splšn po urdni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov da bomo igrl svžo nvo pomldno igro. Ta pmldna igra je dljša od prejšne je pa lpa, simultivna, dinmična, igriva, miselna prespktivna in ntnčna! V smi pmldni igri bo plg dinzvrčka Dolyz še hrna, vda, kapca, ki jh je trba vsk dn igrt v igri, da se nm lahk Dolyz nrmlno rzvija in rste, plg tga bste še opzl dinzvrčka jajca, njegv fsil, dinmr pa tud kdj kljč, ki vm pmen ksneje smo prdjo a rzmljiv, če bste iml dvlj jajc! Držite se omenjenh prvil, da ne prekrčite pri dvnju mu vde, hrne in spnja kjti tkrt vm igr nebo šla in ste neuspšni. Ta pmldna igra se zakljč, če vm uspe pridobt vsh (12x) dinzvrčkh jajc Cool  

 POMLADNA IGRA: (Nadobudno lastništvo dinozavrčka  žungelske  preglednice sledv z iskanjem jajc, ključa, do preslikatve fosilov ob prodaji z Dolyz)

Za obiskovalce: - Page 11 Tricertpigr-za-uvd-v-s-i


Potek igre: Pmldna igra vs popelje v zlno žunglo s presliktvnmi fosili pridbljnh dinzvrčkh jajc ob dobljnm dinmeru do pregldnce sledv fsilv, bodte pa prv tko pozrn na Dolyz ko ga bste zgledl v igri! Igrt se zčne igro trkj, ko zgledte Dolyza in fsil ga kliknš 3x in zmzi na Dolyz pmen, da z fsilm iz leve prt desni strni pčsi premikte fsil po 4s kliknš Dolyz in ga vrzi v fosil, kliknš presliktve fosila in spodj zčetk igre. Dinzvrčka Dolyz vsk dn v igri nhrnte, djte mu piti in ga djte spt po predpisnh prvilih (vedn bo v igri vm pisl koliko krt ga je potrebn nahrnt, mu dt piti in ga dst spti)! V igri se bo tud vidla žunglska pregldnca, ki jo je trba zmrno upštevt sj vm kže ptk igre, ki vs vdi po sledvh smh  fsilv cheers Na žuglski pregldnci se sprhja Dolyz, kako, tako, da se igra vidne fosile, ki so v igri dinozavrčka! Na žunglski pregldnici bste zgledl tri fsile z rzličnimi oznkmi in nsplh fsilne prikznsti: 2az > 4c < = 6i Vsk fsil pmen dlžino igrnja dinzvrčka, zčnete z fsilm 2az in lpo po sledvh! Pzte pri oznkh <, > gr, dl. Sm dinzvrčk Dolyz vm bo rstl čz pmldno igro na vs pa je, da zrste zlo velik, da se lhk skrbi znj pa tud, da se lhk ksneje prda. Dolyz bo potrebn trj vsk dn hrnt, mu dvt piti in ga dvt spt, da bo pln enrgije, kdr bste opzl dinmer na nuli tkrt ne mrte skrbt znj in tud ne rste, ko pa je dinmer na 10 pa se zmerj lhk pskrbi znj! Ko bo Dolyz str 3 leta se ga lahk prda nprj in sicr tko, da nsprtnk v igri ima zlt ključ, drgče ni mžn, zlti ključ dobite tko, da dbr skrbite za Dolyz tkrt vm lahk nmen srčo in prejmte zlt ključ po pridbitvi 6 dinzvrčkh jajc, vsk lahk prda dinzvrčka, ki ima svj zlt ključ. Dolyz se prda tko, da pd zs pšljete prdja dinzvrčka spišete cno, ki nj bi bila vredna 1000 eur in spdj kliknt mam zlt kljč, ki ga tud prikžete za uspšno prdjo prejmete nvo dinzvrčko jajce ozirma nvga Dolyza ploska Dolyz pa je tud lahk vesl, srčen in rdsoten ali pa mrkv, bsen in zlo jezn, če nletite na mrkvega in bsnga se bo z vmi poigrvl mlce in tkdo bste imel vš dinmer skz na nuli plg tga pa tud vm nikakr ne bo rstl, če pa nletite na rdstnga in veselga pa vm bo hitr rstl Dolyz pa prinese vm zlt ključ za smo prdjo zrvn tga pa tkjšno dinzvrčko jajce vč Razz  Sled kzni v igri je pristna in tkrt, ko se vm dinmer vč kt 4x prkže z nulo ptm to pmen sm eno, da ne znte igrt in vm igra ne gre, sledi kzn iz igre, ki pa je zlo mčna kr pmen, da ni zltga ključa s tm pa vi nemrte prdt nikakr vč dinzvrčka silent Igro odigrte tkrt, če vm uspe v celti dobt 12 dinzvrčk jajc in če ste igro zaključil in ste postl zmgvlc te pomldne igre, ste pridobl eno al vč zlo leph ngrd iz nšga foruma ki se nahjajo v igri uživač Ko kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v igro  

NAGRADE: ki se nahajajo v pmldni igri:

- 20 novh točk frumske krme
- nv lp plakt igre (nadobudno lastništvo dinozavrčka  žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz)
- novo forumsko ozadje iz igre
- nv poster iz igre (Dolyz z vsebino)
- 1x frmski privilegij
- orginalni lines Dolyz
- brška iz igre (Dolyz)
- zpestnica iz igre


https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post



Želimo vm veselo, krsn ndbudn igrnje igre z Dolyz, da bo igra dbra , vsla in velik sreče v tj pomldni igri Very Happy Igrjte po prvilh, kr le tko bste igro igrl odličn! Ob enm pa jz moderatr T in administratr A tr celtna Ustnva RS forumov Slovenije tr pd moderatrja T,  J

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pon 06 Maj 2019, 12:12; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)    Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 06 Maj 2019, 10:40

C Zelo sem bila presenečna Moderator Toša3, ko sem zagledala, da je objavljeno za novo pomladno igro praznovanec Voooo je lepa pa tudi upam, da se da dobro igrati saj mi je zelo lep tale Dolyz ponorel ponorel Sama igra traja 14 dni to je odlično pa še jutri se začne igrat Razz Presrečna bom, če bom zbrala vsak dan po 4 jajce, da bi čimprej mela zlat ključ res si ga želim štopar Komaj čakam, da vidim, da mi sledi dinozavrček in upam, da bo pri meni zelo srečen in vesel, da bom mela več možnosti v igri in da nebi sledila kazni, ker si je nikakor ne želim imet! Shocked Veselim se po preglednici igrat, ker so mi take igre zelo všeč, malo me bega potek a bom ga že skapirala, ko igro pričnem igrat, sledila bom dinomeru, da bom natekočem z igro in da bo Dolyz zadovoljen! Nagrade iz igre so pa tako ali tako res top in vse lepe praznovanec Želim si jih kar nekaj imeti, moj dinozavrček Dolyz bo preskrbljen in tudi upam, da ga prodam, da bom lahko nadlajevala igranje na fosilih, aja kaj pa je to z to oznako ni mi preveč jasno? 2az > 4c < = 6i Suspect
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)    Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 06 Maj 2019, 10:53

F Uuuu pa je tukaj pomladna igra ma videt je odlična uživač uživač uživač Dolyz pa je prav lepi in prisrčen za igro, to znači, da se igra na preglednici, da fosile ločimo samo kaj se nonstop igra na preglednici to pa se neve? silent Torej juri se začne že igrat oooo  fajn komaj čakammm king Igra je sicer videt mahonavsko lahka ampak kako pa naj mi uspe dobit vseh 12 jajc to pa je zdaj? bounce Saj upam, da se mi nasmihne zlati ključ in da bi Dolyz res srečen in ne besen, ker ničelne dinomere nočem zagledat v igri! Res si želim dobro igrat igro, ker mi je malo nejasnosti z fosili ali upam, da bom tudi to igro le razumel, ker kazni nočem je res močna kot praviš Toša3 Embarassed Vse nagrade so več kot lepe in želim si vsaj toliko jih kolikor bom dober bil v igri praznovanec Vsem želim dobro igro naj zmaga najboljši, Cecy to je oznaka iz preglednice in nekaj pomeni 100%
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 06 Maj 2019, 11:06

N Svetovno, da je objavljeno za pomladno igro hihih, jo že berem ponorel ponorel uživač uživač Komaj čakam, da se prične pomladna igra jutri igrat, zanima me kako jo bom igrala, ker si res ne želim imet kazni v igri, saj bom spremljala dinomer, vsak dan Dolyz hranila, dala piti in ga dala spati kul, malo spominja na igro z Zminarjem štopar štopar Ni mi jasna tale oznaka iz igre, a zapisano je da so to sledovi dinozavra, če prav mislim. Želim si dobit čimveč dinozavrčkovih jajc in zlati ključ, saj bi zelo rada prodala dinozavrčka, ko bo čas zato hihi. 14 dni traja igra, ful vesela, ker jo bom lahko igrala in nagrad bi imela toliko kolikor si jih bom zaslužila iz pomladne igre, res se že veselim naj se začne igra praznovanec praznovanec Naj zmaga najboljši in vsem veliko sreče v tej lepi krasni in zabavni pomladni igri z dinozavrom Dolyz pleše
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)    Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 06 Maj 2019, 11:26

J Vaulaaaa pa je pomladna igra tukaj praznovanec Zelo lepa, natančna, igriva in prespektivna je ta igra, prav lahka pa ni Razz Rad bom skrbel za Dolyz, da bo res velik in se lahko prodal po dolčenih dnevih v igri, saj bom skrbel, da bo mel jesti, piti in bo hodil redno spat štopar Kazen iz igre je deljena kar pomeni, da sta kar dve ni dobra kajti potem ni dino jajc in jaz ne morem prit do zlatega ključa z prodajo Dolyza, zato se bom zelo potrudil bit previden v igranju, da do te kazni ne pride sploh pa, da mam skozi nulo na dinomeru o ne in tako ni zlatega ključa in ne morem več nikoli prodati dinozavrčka Neutral Ko bom zagledal Dolyza da mi sledi bom ful vesel, ker je tak lep in nasploh si želim, da bo skozi vesel, radodaren in malo kdaj besen in razočaran v igri, ker ga rad vidim veselega. Dolyz se proda, ko je star tri leta a samo tisti ga lahko prodamo, ko imamo, če imamo zlati ključ uf ta pa je intraktivna metoda scratch Jaz apiliram najbolj na mnogo dino jajc, saj tako imam možnost prit do vseh kar pomeni zmaga v pomladni igri in tako naprej ... ponorel Sedaj, če premislim je tak, da po 6. dinojajc lahko prejmemo zlati ključ kajti to je logično, če pogledaš vsebino letošnje pomladne igre, že mi je jasno Cool Fascinirajo me vaše nagrade saj so čisto vse lepe in praktične tako, da bilo katero osvojim bom vesel ponorel Komaj že čakam, da se prične igrat jutri in da bom igral pomladno igro in tudi bil dober, da mi zmaga ali prvo mesto v igri ne zbeži, dal bom vse od sebe ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 09 Maj 2019, 08:54

T Svetoven uvod v omenjeno pomladno igro Moderator praznovanec Vidim, da mi bo igra zelo všečna, ker menim, da jo znam igrat in tudi, da mi bo šla! praznovanec Komaj sem že čakal, da lahko igramo novo igro in eto pa jo že, u Dolyz je prekrasen in čudovito lep tako, da se z vsemi strinjam kar ste komentirli cheers Najbolj me bgajo jajca, saj bi jih imel čim več, da bi se lahko moj dino prodal pa upam ,da te ka lahko kupi tisit, ki ima saj nekdo zlat ključ, a ga že kdo je dobil? Oznaka fosila bo težko ugotovit kajti, če gre po sklopih v igri pol mislim da se bomo lovili, ker so števila zraven, če pa ne gre po sklopih igra, pa je lahko takoj ugotvit in menim, da je ki fosil 6i zadnji, pol pa samo oznako razvozlat in lepo naprej igrm po pravilih king Moj Dolyz mora bit srečen in vesel in da mi prinese zlati ključ ne pa kazni, ker mi ni niti malo všeč, pa kuj dvojna je v igri auu No In iiiiii nagrade kako mikavne so skoz pa sedaj mi so kar vse lepe, bom videl kero bom osvojil želim pa si jasno čimboljšo uvrstitev v igranju te igre darilec Pa tudi ostalim forumcem veliko znanja, uspeha in sreče v pomladni igri ne dajmo se Very Happy

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 09 Maj 2019, 09:24

M Nva pmldna igra me je zlo rzveselila sj je prlpa in tud mislil si ptihm, da jo bm znl igrt ponorel Iz vdika se tkj opz, da ni tk lahka za igrt kjti mrš bt zlo dosledn in precj ntnčn, da ti uspe igrt igro rs prviln Razz Dolyz pa tk lp zlo lpo ste ga ustvrili in splh zdeli z pmldno igro, kr je čist nva in svža in igriva kr seda, a mrda se mi le zdi, da je krjša od prejšne to pmen zlo hitr se odigra praznovanec Fscinirjo me ngrde iz igre sj ena kt drga so prelpe in bi jh že zdj ml a vm, da se mrm brit za njh, da bm igro vred igrl sj skušl jo vred igrt a ne Smile U mdnca pa neb si mislil, da ima ta igra kr dve kzni to je pa nvo začuden Pa nčm met nbene, ne, da mam dinmer na 0 vč kt 4x in ne, da neb bil Dolyz vesel in srčen v igri, kr se bm trdl, da bo skz zadvljn z mojim igrnjm in nebo nme besen al jezn! A potkm po 6 dintvi jajci lahk se njga prda, da ti ga nsprtnk odkup za 1000 eur pa nasplh, če ma zlt ključ, rs si želm tud jz, da bi ga dbil v igri, da vidm kak to gre v igri, sj mi je igra zlo lpa za igrnje ponorel ploska uživač smeh Zbrt vsh 12 jajc je tžko, a če blje pgledm bi se dl, če bi zmerj dobr bil v igri in prejml od Dolyza po dve jajci uživač Držim se prvil ko igrm Toša3 in tud preglednice, da se rvnm po njej kak igrt dlje, pri sledvh se mlce lovim sj nea vm al se rvnm po fslih igrnja, da se vlčjo tko kt se prikzujejo al se sm dl vlečjo? Sma oznaka mi je nejsna, ki se pjvlja dl na pregldnici a upm, da jo kdo skpira in kj pve, da bmo ostl tud vedl in znli jo uprbt v igri al se že zdj, te tk nebmo prviln igrl nektri! silent Forumci še vm velik dbra uspšnega igrnja želm in čim vč dintvh jajc, zmga pa nj v igri njbljš, če bo splh ktr? darilec

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 611
Točke forumske karme : 65455
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomladna igra: nadobudno lastništvo dinozavrčka žungelske preglednice ob prodaji do iskanja novih fosilov z Dolyz (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 09 Maj 2019, 09:43

L Začela se je pomladna igra igrat in krasna igraaaaaaa štopar Igra me je ful preričala, saj se jo da kar seda imenitno igrat z Dolyzom uživač uživač Edino malce me zmoti dinomer, kajti nebi rabil bit v igri, saj je vsebinsko igra zelo točno in krasno opredeljena in tudi stopenjsko izražena kar mi je nadvse všeč Moderator Toša3 praznovanec Nočem, da je Dolyz žalosten in mrkav pri meni zato bom ful dobro igrala, da bo res vesel pri meni Razz Zelo rada bi mela ta zlati ključ in upam, da ga tudi si pridobim in zmagam klanjar Danes nisem vesela, ker je bil dinomer na nuli tak, da vem da mi igra ni šla Rolling Eyes Morda se premalo osredotočim a bom to popravila saj nikakor nebi rada skasirala te kzni te dvojen kazni, ker niso zame Mad Vaše nagrade so tako lepe meni dejansko vsaka ponorel Tako, da se zdaj trduim v igri, da jih pridobim in da pridem čim bolj visoko z oceno na lestvico z igranjem, da se bo vidlo, da znam igrat pleše
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePon 24 Jun 2019, 11:56

Za obiskovalce: - Page 11 Ozd-frmsk-z-uvd-v-jed-po

T Formci zunj ns zjlo spt vrče dolgo pletje prv tko pa tud nš forum je že pletno obrvn in tud celtn forum igra praznovanec Plg vsga pa prihja k nam tud nva pletna igra z pmenljvm nslovm morsko izkopavanje zlatih materialov v skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom ob zmju Argosujem m. balonv Argosuy vm bo prv tko sledil po celtnm forumu vs bodril in spremljl po mrskm izkopvnju zlth materialv in pzte se Argosuya sj ni tko prijzn kakr je vidt kr pmen, da vs lahk zpelje na tnk led, ki pmen, da vm ptisne al dprinse neprvo pščnko to pa pmen, da lahk izkopvte sm enga al dva zlta materiala in ni mjhnh drbnh mrskih zvezd, trj čimvč izkpvte zlte mteriale vč mžnsti mte, da njdete mlo drbno mrsko zvezdo!  sonček Trj, če ste dbri v izkpvnju th mterialv na obli se lhk približte, da pridbte vsh (17) mlh drbnh mrskh zvezd! glisrnk mrja Nva pletna igra bo trjal 16 dni do petka (19.7.2019) do 11.00 ure, razn sobt, nedelj in prznikv! Pletna igra se prične prvč igrt v četrtk (27.6.2019) ob 9.00 uri zjutrj, nikar pa pmldna igra ne bo trjal cl dn. Na mednardnm forumu se prične igra igrt že to srdo (26.6.2019) in spt smo se z nšo mednrdno Ustnovo, z menj in Adminom odločil prv tko pa tud na splšn po urdni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov da bomo igrl svžo nvo pletno igro. Je pa ta pletna igra kt vidte bistvo dljša od prejšne in je lpa, znmiva, simultivna, premtna, dinmična, igriva in prespktivna potapljč V pletni igri še bo zrvn zmja Argosuya vdna skrinja, materiali, pščenka prva ali neprva, gbca za drsinjenje zmja in vdna plna črta v igri. Nsplh bdte previdn v smi igri, da se držte oemnjenh prvil, drgče vm igra nbo šla tko dobr vi pa bste z tm neuspšn. Pletna igra se zaključ, če vm je uspelo dobt točn (17x) mlh drobnh mrskh zvezdc! čolnr

POLETNA IGRA:
(Morsko izkopavanje zlatih materialov v skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom ob Argosuyem)

Za obiskovalce: - Page 11 Zmjck-z-uvd-pd-tme-igro

Potek igre: Pletna igra vs pepleje v prlpo vrčo pletje na mrje ob obli plno skrth zlth materialv v glbini mrja ob pridbtvi mlh drbnh mrksh zvezdc, pa previdn, ko bste vidl v igri Argosuya. Igro se zčne igrt tkj, ko vidte Argosuya, pl vidte koks nanj kliknte 1x in ga pvlecite nvzdl za 5s Nto kliknte izbrno skrnjo in jo vlecite do Argosuya spustite mško, za tm kliknete spdj zčetk igre. Argosuy se v igri drsinja kr pomen, da ga bste mgl vsk dn podrsinjt toliko krt, kt bo prikzn v smi igri, drsinjte ga z rmeno gbco v igri in tko, da ga drsinjte po njgvi glvi, krlh in repku! (ptek igrnja drsinjnja je tko, da z mško migte lvo in desno dklr ni podrsnjn v celti) Prdn se pdte na mrsko izkpvnje mra bt skrnja odprta in odprta je tko, da jo kliknete 2x smo po zgrnjm delu skrnje, za tm bste zagledl veliko al mnj zlth mrskh mteralv, ki vs čkjo, vskga psebj mrte sprvt v všo skrnjo a pzte sedj pri mterialh sj si je potrebn zpmnt ktere ste dli ntr. Argosuy vs bo naknc igre vpršl kolik imste zlth mterialv izkopnh in skrth v skrnji in če bste vedl bste s tm od njga prejl mjhno mrsko zvezdco, če pa nebste vedl pa vs dlti mrski mrk v igri kr pmen, da ste ostl en dn brz igre kr pmen, da je tist dn ne mrte igrt z tm pa vm tud zmj Argosuy odnese eno mjhno mrsko zvezdco prč v svje sklvje tko, da mste pl avtomtsko eno mnj! vroče Argosuy pa je jasn tud radodarn kt že vste pa vesl, srečn in zadvljn, trj, če bste prviln igro pletno igrl in to brz npk bste tkj vidl zmjvo rzplženje, da je zlo vesel, srečn in zdvljn in tko lahk izkpte vč zlth mtrialv iz glbn mrja kakr je dejsnk v igri, če pa vm igra pletna nbo šla pa in jo bste igrli neprviln te bo zmj Argosuy nezadvljn, besn, mrkv in žlstn to se tud bo vidl z tm vs lahk kznuje, da bste dlje na mrski obli izkopvl zlte mtriale kr se vid iz čsmera z igro! Čz celtn igro se vidl rdč čsmr,  ki vm oznanja ptk dgjnja v igri in kak dlgo ste na eni ptezi mrskega izkpvnja, ko je plna črta čsmera vste dejnsk, da ste na isti mrski obli, kdr pa je zčetna al četrtna pa vste, da ste že na nvi mrski obli za lvm na zlte mteriale lizal. sladoleda Igro pltno odigrte tkrt, če vm uspe dobt v celti 17. mjhnh mrskh zvezdc in tko tud postl zmgvlc te pletne igre, če ste jo odigrl v celti, tko tud prejmto eno al vč zlo leph ngrd iz nšga foruma ki se nahjajo v igri  sonček  Ko kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v igro


NAGRADE: v pltni igri:

- 30 novh točk frumske krme
- 10 nvh tčk frmskega uglda
- nv lp plakt igre (morsko izkopavanje zlatih materialov v skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom)
- novo forumsko ozadje iz pletne igre
- nv poster iz igre (Argosuy z vsebino)
- nva brška iz igre
- orginalni lines Argosuy
- orginalen živ zmaj Argosuy iz igre
- zpestnica iz igre z Argosuyem


https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post


Želimo vm vrče, veselo, mrsko igrnje igre z Argosuym, da bo igra vsla, intraktivna, zbvna in velik sreče v pltni igri poletje  Igrjte po prvilh, kr le tko bste igro igrl odličn! Ob enm pa jz moderatr T in administratr A tr celtna Ustnva RS forumov Slovenije tr pd moderatrja T,  J

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 24 Jul 2019, 09:53; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 611
Točke forumske karme : 65455
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 26 Jun 2019, 09:29

L U kako sem se razveselila nove poletne igre ponorel ponorel Ravno si jo prebiram, da bom na tekočem preden jo začenem igrat v četrtek juhejjjj, pa zmaj je v igri fantastično zmerja so mi bili všeč zelo si lep Argosuy in upam, da boš dosleden do mene, ker se igre zelo veselim! Koliko pa je potrebno te zlatih materialov met za eno majhno morsko zvezdo upam, da ne preveččččč, ok bom tak videla časomer mi je jasen Cool Argosuy bo pri meni vedno vesel bom skrbela tako, nagrade pa kot vedno izrazito lepe, že vem katero si najbolj želim uživač
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 26 Jun 2019, 10:00

M Juhjaaaaaaa ja pa imamo nvo pletno igro že praznovanec Sm še na zgn čkmo, da jo pričnmo igrat svetovn kulsko rs rzveselil sm se zlooo uživač uživač Argosuy je zlo lp in čudvt menim, da bo zlo prijzn sj z menj, sj bm skušl praviln igrt in se trudt, da bo z menj rs zdvljn pleše Kjti želm, da bo srečen in zdvljn, da bo mi lahk prinsl še kakšn zlt mtrial kr si jh pa želm v tj nvi igri king Neb rd trj, da na isti obli izkopvn v nedlogl te zlte mtriale in ostjm na skz isti obli to se ve ne, da je pl mrkv in besn nme! Kj te to je mrski mrk uf na nvo? ne želm si ga džvt, kr bm rd igrl igro in se trudl v njej, ne vm kako bi bl en dn brz igre al clo, da mi zmj odnese eno mrsko m. zvezdo ja kak le, sj se mra vpršt, kolko splh jh bm mel, kj če nč? Embarassed Zrs me intersira, če bo kmu od ns frmcm ospl dobt celh 17. mrskh mjhnh zved, sj se sliš nemgč, no rzn, če si prfi v igri in ti igra klpa od smga zčetka. Vesl sm, da je ta igra dljša od prejšne, zto bm dl mksimln vse od sebe, da jo odigrm al clo skušm odigrt brz npk? Nekak mi je vse jasn ne razumem, pa kak nj si zpmnm te lzte mtriale jz upm, da si jh bm in da prejmem lpe ngrde iz igre kere si njblj že želm štopar Pa lpo vrče pletje vsm želm in velik uspeha v igrnju te nve pletne igre čolnr

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSre 26 Jun 2019, 13:06

J In je tukaj objavljeno za novo igroo jajaja  ponorel Lahko sklepam da zna bit interisantna in hkrati lepa poletna igra, saj distinacija že kaže natole, da se ne motim Razz Argosuy me je prevzel, ker ste ga imenitno in ful lepo ustvarili tako, da se ga veselim spoznati in tudi igrati to svežo poletno igro štopar Nekaj me zanima ali je potem odvisno koliko imaš zlatih materialov v skrinji, da lahko dobiš majhno morsko zvezdico ali ne? scratch Če je tako pol je tako super, pa samo moraš vredu igrat in izkopat veliko teh zlatih materialov. Sliši se pa res veliko 17. za pridobitev majhnih morskih zvezd bom pa se potrudil kot vedno, da znam igrat in da bom v igri poletni blestel to si res želim, saj mi igra ni videt težka, kar bi pa prej lahko rekel, da je aleternativno stopenjska Suspect Bi lahko rekel, da bi bil Argosuy prijazen, srečen do mene, da mi priskrbi novo morsko majhno zvezdo, kajti, če bo kdaj jezen vem koliko je ura in da bom mel manj materialov izkopanih v igri kar pa posledično me lahko tud oblazi morski mrk, nikakor nočem  bit brez ene manj morske zvezdice, celo vse si želim pridobittttt pleše A te sta dve pešenki v igri jaz bom navijal za pravo, ker me ne zanima neprava pa tud upam, da mi Argosuy je ne prinese, kaj že pomeni prava pešenka? Ja sem prav dozdeval, da je igra poletna premetena zato sem pomislil na stopenjsko frajer Nagrade, ki jih lahko pridobim iz poletne igre so svetovne in lepe saj me vsaka mika bom pa se skoz trudil, da mi jih uspe pridobit kar največčč celih 17 majhnih morskih zvezd praznovanec Sedaj pa še samo čakamo, da se začne igrat aja jutri že top ploska Imejte lep dopust in krasne dolge poletne počitnice na morju ali na lepšem uživant obl
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 27 Jun 2019, 15:50

N Perfekten uvod v poletno igro in sam začetek je bil perfekten, ko sem ga igrala strinja ponorel ponorel Prav super je bilo drsenjat zmaja Argosuya po glavi, krilih in repu hihihi ter sedaj si znam predstavljat peščenko v igri, prav lepa je. Zmaj je top ustvarjen in vse čestitke zadeli ste ga v nulo ne morem se ga ga nagledati tako je lep štopar štopar ploska ploska Želim si, da je zmajček Argosuy vesel pri mojem igranju saj si želim čimveč majhnih morskih zvezdic pridobit od njega in seveda nove obale, ne pa da je žalosten in nesrečen, ker potem vem kaj sledi pri njemu, z njim bom prijazna kot sem vedno. praznovanec praznovanec Časomer znači pomeni, če je polni sem na eni obali, če je na četrt sem na drugi obali krasno. zlo vesel zlo vesel Novi smajliji so svetovno lepi prav občudujem jih, ko jih vidim gori na forumu strinja Zelo lepo, da je poletna igra daljša od prejšnje igre, skušala bom poletno igro prav igrat, ker si želim enkrat zmagat v kakšni posebni igri in pridobit vseh 17 malih morskih zvezdic, mi lahko uspe?. :h21202: zln zm Želim si toliko nagrad kolikor si jih bom zaslužila z oceno in mestom iz poletne igre, nagrade so vse top kot vedno ter samo občudujem, gledam ko jih dobim pod zasebno sporočilo rečem samo vov kako so lepe in uporabne vsaka čast za poletno igro in nagrade, hvala da ste nam jo omogočili praznovanec praznovanec zlo vesel zlo vesel Vsem lepo, vroče in dopustniško poletje želim in naužite se morja, sladoleda in pijače ker prija v teh poletnih dneh uživč rčke plavar uživant obl uživnc
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 28 Jun 2019, 11:03

R Prešunila me je poletna igra tako mi je všeč praznovanec Argosuy zelo je lep in tudi videvam, da je prijazen no ali se pa motim bi rada to videla ali opazila čez celotno igro zln zm V igri bom uživala, ker se mi tudi dozdeva, da jo bom znala igrat, saj je lahka pa tud vajena sem sedaj iger uživant obl Zelo rada vidim pravo peščenko kajti do sedaj je nisem poznala in mi je prav lepa želim pa si tudi tole, da čimprej odidem na novo obalo, ker sedaj pa kar nepravo dobila od zmaja in nisem več tak srečna. Žeelim si pridobit teh 17 m zelenih zvezdic samo nimam upanj,a da mi bo to pa ratalo? Embarassed Argosuy bodi srečen in zadovoljen, da te vidim vedno takšnega in ne mrkavega, ker tak vem, da pol mi igra ne gre pa da narobe jo igram in s tem bom dalj časa na eni obali, zato hočem, da si zadovoljen, da bom lahko še več zlatih materialov si izkopala u res lepa igra Razz Razz Razz Zelo sem vesela, da ta igra je daljša, saj bom jo lahko dlje igrala in morda tudi bila boljša v tej kot v pomladni no ti si res đe želim prošnja In nagrade vsaka po sebaj lepa in dobrodošla, trudila se bom za njih! Josel bom ti jaz odgovorila mislim, da prava pešenka pomeni, da te ponese na novo obalo v igri kolikor se Tinajevih besed spomnim, neprava pa, da lahko izkopaš samo dva zalta materiala v igri in nimaš nič m. morskih zvezd tensč Pa imejmo vroče poletje in čudovit dopust za vse uživant morja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 28 Jun 2019, 11:15

F O pa je poletna igra tukaj ma zanimiva je in fajn se jo da igratiii uživač Ko tako pogledam igro je zelo fina, lepa, natančna a precej kratka, sem opazil časi granja, ki je bistveno manjški od prejšne, pa bi lahko trdil kot je forumec en rekel, da je časovno omejena? king Trudil se bom vsak dan v igri bit boljši in dobro prav jo igrat brez napak! Saj nočem, da me oblazi morski mrk ker mi že od daleč ni všeč kaj šele, da ga bi omenjal, Argosuy lepi zmajec si in enako kot ostali hočem, da boš veseli skoz in ne jezen v igri, ker ti ne pristaja pa sploh nočem, da bi jaz ostal brez ene manj morske zvezde kajti do sedeaj imam le eno pol pa tako nebi nič mel confused Vedno več si želim izkopat zlatih materialov, da bo skrinja polna in da ti povem kere mam shranjene v njej ploska No sedaj sem spoznal še iz igre peščenko kajti nikoli prej je nisem videl in moram rečt zelo lepa in jasno želim si pravihhhh neprave niso zame dobro Smile Za nagrade se borim, ker so vse prelepe vem, da vsake ne morm imet a bom vesel, če bi jih vsaj tri dobil ponorel ponorel ponorel Poletje je tukaj in fajn je vroče fajn se ohladimo pa uživajmo v poletnem dopustu glisrnk mrja lizal. sladoleda
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSob 29 Jun 2019, 09:57

L In imamo novo poletno igro na forumu uuu top in zakon ta igra praznovanec Pa Argosuy zmaj mi je blazno lep in odličen, a le upam, da me kdaj ne spelje na tanek led in mi potisne nepravo peščenko, ker vem, da obstaja in si je ne želim videt! Raje vidim pravo peščenko, kajti pol vem, da imam pa res še večjo možnost za dobitev morske majhne zvezdice in pa več izkopanih zaltih materialov iz obale na dan Razz To mi je zdaj všeč, da je ta poletna igra precej daljša od prejšnje, zato bom se v tej igri 100% potrudil, da se v igri nebi motil in bil dosleden v igranju kot vrhunski igralec? Ne vem, če mi bo uspelo dobit celih 17 majhnih zelenkastih morskih zvezdic, saj je bi lahko rekel, da jih moram imet res veliko menim pa, da v igrianju nisem neki profesionalec zato močno dvomim, da mi bo jih uspelo  toliko nabrat in odigrat celotno igro? moč.vetr Rad drsinjam zmaja Argosuya saj je to imenitno igrat, najbolj ša sem srečen, ko je treba zlate materiale pospravljat v skrinjo vidim, da si jih bom moral zapomnit, ker bo Argosuy nas vprašal no glede materialov si bom že nekako zapomnil kere sem mel, nebi pa rad, da me doleti morski mrk, kajti vem, da pol ostanem brez ene majhne morske zvezdice pa plus en dan brez igre no to pa mi ni všeč Shocked Želim si tudi, da bo Argosuy zadovoljen in srečen pri meni, da imam tako potem še več za izkopat zlatih materialov in da se približam predvsem novi obali z majhno morsko zvezdo v rokah štopar In vem, da je Argosuy lahko tud nezadovoljen, mrkav in besen a upam jaz to, da nebo pri meni tako, ker nebi rad bil več časa na neki obali z manj materialov kar bi opazil iz danega časomera iz te igre vroče Glede nagrad so zmeraj zelo lepeee uživač in tako si tudi želim jih kar nekaj a srčno upam, da si prisvojim tiste, ki pa si jih v tem trenutku zdaj ta hip želim. Lepo igrajmo poletno igro in prav veliko sreče v njej in želim vam čudovite vroče lepe dopustniške dneve in najboljše poletne počitnice, naj bo veliko uživancije, kjer koli boste uživali na morju uživnc uživant morja sonček ventil
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletna igra: morsko izkopavanje zlatih materialov skrinji peščenke z drsinjanjem zmaja po obali do dobljenja drobnih malih morskih zvezd z časomerom (2019)   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeSob 29 Jun 2019, 10:33

C Vuvv tukaj je nova poletna igra samo lahko rečem, da mi je ful všeč uživač uživač Sami uvod pod temo za omenjeno igro je krasen Moderator in tud slika je zelo šikana ploska V igri se bom dejasnko potrudil bit boljši od prejšne tako, da bom lepše in previdno igral v poletni igri kot v pomladni klanjar To si nebi mislil, da je Argosuy, ki je tak lep za videt kot zmaj tako neprijazen, da me lahko spelje na led pa sem brez igre in mi podatkne nepravo peščenko kar pomeni zelo slabo Neutral Rad bi mel več pravih peščenk in da bo njegovo razpoloženje zmeraj dobro, prijazno in zadovoljno in jaz bom tudi, ker bom mel še več dobljenih majhnih morskih zvezdic kakor sicer ventil Vem, da je lahko tud jezen, mrkav in tako naprej si pa jaz le želim, da do tega nebi prišlo, ker nebi rad bil kar več časa kot pa sicer na eni sami obali ampak bi jih rad obiskal več pa nasploh, da ne bom samo dva zlata materiala izkopaval na dan vroče Bom pa res videl koliko morskih zvezd mi bo upselo nabrat čez celo igro in ali bom pristal z igro na tistem mestu katerega mam v mislih? scratch Res sem se razveselil začetka igre, ker sem vedel, da bo se igra igrala zelo dobro in se nisem motil, sedaj bom zelo previdno igral naprej in skušal bit res malenkst boljši kakor prej to pa res upam, da bi bil Cool In rad spremljam časomer ker vem, da sem tako seznanjen z potekom igre in na keri obali prav sem, v igri blazno uživam, saj se vidi, da se hitro igra in kar hitro odigra ampak sedaj vem, da je igra naravnana na časovno omejitev plavnik Česa si najbolj v igri nočem zapomnit, da bi ki videl morski mrk, ker nebi rad ostal brez ene manj majhne morske zvezdice, zato bom rekel, da se veselim igranja naprej in do zmage strinja Vse nagrade so zelo privlačno lepe tako ne morem rečt kateri bi raje mel a upam na saj dve, če ne že na vse. Dobro in lepo igro tudi jaz želim in predvsem uživajte med poletjem in naj bol veliko lepih toplih dnevov in čudoviti nepozabni poletni dopusti uživant morja m. balonv sonček
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 08:54

C Vse najboljše Pod moderatorka Jacixa tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Zvesti član
Zvesti član
Vikaluceria


Število prispevkov : 789
Točke forumske karme : 81849
Join date : 27/05/2014

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 08:58

V Želim ti vse naj naj Jacixa za tvoj rojstni dan, naj bo lepo praznovanje polno tvojih znancev in sorodnoikov, ob enem pa dosti ljubezni, sex, zdravja in sreče tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:01

R Pod Moderatorka ja vse najboljše za rojstni dan, naj se ti vse uresniči kar si želiš, da bo ta dan, ko praznuješ rojstni dan posebno lep tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 611
Točke forumske karme : 65455
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:03

L Vse najboljše in vse naj naj Jacixa tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:06

M Jacixa vse njlepše in vse njbljše tvoj roj.. dan Lpo prznujte v krgu držine darilec

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:07

J Pod Moderatrka Jacixa tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:12

F Jacixa za tvoj rojstni dan ti želim vse najlepše tvoj roj.. dan Da boš zdrava, vesela, srečna, ljubezniva, iskriva in imela poln koš uspeha, lepo praznuj darilk
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:30

T Pod Moderatorka, ker praznuješ svoj roisjtni dan ti naves glas kričim vse najboljše zatee tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:32

C Vse najboljše zate Jacixa tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 09:34

T Pd Moderatrka Jacixa želm ti vse njbljše in vse njlepše tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 16:34

N Vse najboljše Pod Moderatorka Jacixa, naj se ti vse želje uresničijo, ki si jih želiš predvsem pa veliko zdravja, zadovoljstva, sreče, ljubezni in veselja ter uspeha pri predšolski vzgoji, naj ti rata, držim pesti ponorel tvoj roj.. dan Uživaj maksimalno in ostani takšna na forumu kot si, ker si top prijazna strinja čaka daril lepo praznuj
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimeČet 11 Jul 2019, 16:40

L Vse najboljše zate, vse najboljše zate, vse najboljše draga Jacixa vse najlepše za teeee tvoj roj.. dan Imej nepozaben rojstni dan z nasmehom velikim obsijan in da sreča, ljubezen in zdravje zmeraj sije ti na poti obdaril dar
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 12 Jul 2019, 08:07

A Čeprv dn ksneje pa ti vščim iz srca vse nj nj Pd Moderatrka Jacixa tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 08:18

J Vse najboljše za tvoj rojstni dan forumec Mauro tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 08:41

J Mauro vse najboljše in vse najlepše za rojstni dan tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 08:42

A Vse najboljše forumc Mauro še mnogo zdrvja, sreče, ljubzni, uspehv in vse kr si sm želš, da se ti čmprj izpoln! tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 11 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Vikaluceria
Zvesti član
Zvesti član
Vikaluceria


Število prispevkov : 789
Točke forumske karme : 81849
Join date : 27/05/2014

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 09:09

V Za tvoj rojstni dan sežem ti v dlan in izpojmo si dobro zaželio ti, vse naj naj za današnji rojstni dan Mauro tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 766
Točke forumske karme : 79754
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 09:12

C Forumec Mauro tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 09:13

C Vse najlepše in vse naj naj zate Mauro tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 611
Točke forumske karme : 65455
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitimePet 23 Avg 2019, 09:15

L Vse najboljše zateeee forumec Mauro pa lepo prazunj v krogu svojih najbližjih tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Za obiskovalce: - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Za obiskovalce:
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 21Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Zaprte rubrike:
» Novica od Lety Calderon
» Naš skriti kotiček:
» Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: