LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Trenutno predvajena telenovela:

Go down 
+8
Fenila
Nives
Fico
Rosalda
Cecy
Mauro
Luka
Admin
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:27

First topic message reminder :

tukaj bom objavil trenutno novo telenovelo, in vas kaj vprašal, zato pričakujem odgovore. Cool :lol: Wink
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Sep 2010, 20:20

Aneja9 je napisal/a:
ker mi igralka ni lepa. Neutral


Meni tudi ne Aneja9, samo Lucero. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Sep 2010, 20:27

Jaz bom tudi gledala, komaj čakam jutršnji del. Samo Lucero ima pa res malo preveč dolge lasje a ne? klanjar
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Sep 2010, 20:29

Cecy je napisal/a:
Jaz bom tudi gledala, komaj čakam jutršnji del. Samo Lucero ima pa res malo preveč dolge lasje a ne? klanjar

kak zakoga cecy meni je še vedno lepa. zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Sep 2010, 11:49

Meni je bil še kar prvi del zanimiv, upam, da pri tem ostane, je pa čudno da še Colunga ni kazalo haha smeh

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 30 Sep 2010, 10:08

Colunga ma menda stransko vlogo in ga verjetno še ne bo tak hitro pokazalo, začetek je bil kr zanimiv tudi meni, sedaj pa se bo začelo zapletati heheh Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 04 Okt 2010, 23:10

Upam, da se nena preveč zaplete, sam kako dober pa je David Zepeda v takih vlogah. Ivana se dobro izmazala danes, ko ni potrdila, da je spala s starim Oskarjem haha. ploskač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca( Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeSre 13 Okt 2010, 08:41

Ne gledam, mogoče si gdaj ogledam, sem pa gledala ENDA, zakon telenovela sploh igralci. ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeSre 13 Okt 2010, 22:06

Sedaj bo pustil Alonso Valentino pred poroko, ter imel neko nezgodo, če se nemotim. Ivana pa vsa požrtvovalna se hihitala vsem povrsti. cheers
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 14 Okt 2010, 19:07

je bilo točno tak haha, sedaj pa v igro stopi Fernando Colunga z novo vlogo. zlo vesel Samo mi je bilo glupo, da se je Valentina jokala ko si je strigla lasje, moški so srečni, če se ženska spreminja, ne pa se pizdit... frajer
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Okt 2010, 18:59

Odkar je Valentina na kraguljčkih, je drugačna in na življenje gleda povsem drugače. Ničesar se ne boji, niti najmanj ne Rosenda, ki ga je spodila iz glavne hiše Kraguljčkov. Ker se en mesec ni javila domov, so se Valentina, Benita in Valentinina mama oločile, da gredo k njej. Ivana spozna Rosenda in mu pove, da ima nekoga, ki si na vsak način želi, da Valentina odide iz svoje posesti. Čeprav je Valentina mestno dekle, ima vajeti v svojih rokah in meni se zdi, da bo naredila vse za svojo zemljo. Benita meni, da je treba Valentini postaviti mejo, ker se je zelo čudno vedla do svojih domačih, ko je prišla iz ogleda posesti.

Zanima me edino, kdaj nastopi Fernando Colunga v telenoveli in kak se bo odvijalo naprej.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 19 Okt 2010, 21:04

Nives je napisal/a:
Odkar je Valentina na kraguljčkih, je drugačna in na življenje gleda povsem drugače. Ničesar se ne boji, niti najmanj ne Rosenda, ki ga je spodila iz glavne hiše Kraguljčkov. Ker se en mesec ni javila domov, so se Valentina, Benita in Valentinina mama oločile, da gredo k njej. Ivana spozna Rosenda in mu pove, da ima nekoga, ki si na vsak način želi, da Valentina odide iz svoje posesti. Čeprav je Valentina mestno dekle, ima vajeti v svojih rokah in meni se zdi, da bo naredila vse za svojo zemljo. Benita meni, da je treba Valentini postaviti mejo, ker se je zelo čudno vedla do svojih domačih, ko je prišla iz ogleda posesti.

Zanima me edino, kdaj nastopi Fernando Colunga v telenoveli in kak se bo odvijalo naprej.


Meni bo pa slabo, ko se bo Colunga pojavil. bruhar

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 08 Nov 2010, 16:40

Sem opazla da ma Gabrijela špičasto rit, očitno se silikon ne poleže tolk hitro ko se usede
bounce
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 08 Nov 2010, 16:41

Rosalda je napisal/a:
Sem opazla da ma Gabrijela špičasto rit, očitno se silikon ne poleže tolk hitro ko se usede
bounce



to pa je res, kar se nemorem navaditi, da je to ona res, cela plastika smeško

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 08 Nov 2010, 19:14

Valentina je z dneva v dan bolj zagrenjena, saj to opažajo njeni najbližnji. Vsi bi ji radi pomagali, a ne sprejme pomoči, niti oče Ventura ji ne more pomagati. Ivana se dobi s Horacijem, a preseneti ju Horacijevo dekle in pokaže svojo ljubosumnost. Ivana se dela, da nima nič s Horacijem in oba pobota. Valentina sprehaja svojega konja Ošabneža v ograji, Rosendo jo opazuje in stvarno se opazi, da jo želi imeti. Jose miguel jasno pove Valentini, da so delavci prišli k njemu sami, a ona mu ne verjame. Zabriše mu v obraz, da naj se pripravi na posledice, ker ga bo odgnala, a Jose Miguel se ji samo nasmehne. Ivana in Isabel se pogovarjata o Alonsu, ko pride v sobo Valentina in hoče vedeti vse, kaj je imela Ivana z Alonsom. Ivana ji pove, da jo je videla mama, ko se je poljublala z njim.

Zanima me edino to, kdaj se bo Valentina zaljubila v Jose Miguela in kako bo potem na to gledal Rosendo.

Mauro, tudi meni ni všeč, da najstnika igra Colunga, ampak nasmeh ima pa še zmerom lep, čeprav je star že.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 09 Nov 2010, 14:53

Nives je napisal/a:
Valentina je z dneva v dan bolj zagrenjena, saj to opažajo njeni najbližnji. Vsi bi ji radi pomagali, a ne sprejme pomoči, niti oče Ventura ji ne more pomagati. Ivana se dobi s Horacijem, a preseneti ju Horacijevo dekle in pokaže svojo ljubosumnost. Ivana se dela, da nima nič s Horacijem in oba pobota. Valentina sprehaja svojega konja Ošabneža v ograji, Rosendo jo opazuje in stvarno se opazi, da jo želi imeti. Jose miguel jasno pove Valentini, da so delavci prišli k njemu sami, a ona mu ne verjame. Zabriše mu v obraz, da naj se pripravi na posledice, ker ga bo odgnala, a Jose Miguel se ji samo nasmehne. Ivana in Isabel se pogovarjata o Alonsu, ko pride v sobo Valentina in hoče vedeti vse, kaj je imela Ivana z Alonsom. Ivana ji pove, da jo je videla mama, ko se je poljublala z njim.

Zanima me edino to, kdaj se bo Valentina zaljubila v Jose Miguela in kako bo potem na to gledal Rosendo.

Mauro, tudi meni ni všeč, da najstnika igra Colunga, ampak nasmeh ima pa še zmerom lep, čeprav je star že.



To je čisto preprosto nives Rosendo se nebo stem sprijaznil in bo poskušal ubiti ali njo ali njega boš videla. ponorel Sicer je pa meni orginalna verzija telenovele boljša kakor ta remik.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov 2010, 19:55

Meni se tudi tak zdi, da bo Rosendo se obema maščeval, ker je danes že reko, da bo Valentina njegova, a močno dvomim, ker se že opazi, da se Valentina zaljublja v Jose Miguela in kar je najlepše, ji je pomagal, da ni ostala v zaporu.

Se strinjam s teboj Cecy, tudi meni ta remik ni všeč, rada pa bi gledala original, če bi se le dalo ne, vendar tega ne bom videla, edino na youtube. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Gospodarica srca (Soy tu Duena)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov 2010, 15:13

Nives je napisal/a:
Meni se tudi tak zdi, da bo Rosendo se obema maščeval, ker je danes že reko, da bo Valentina njegova, a močno dvomim, ker se že opazi, da se Valentina zaljublja v Jose Miguela in kar je najlepše, ji je pomagal, da ni ostala v zaporu.

Se strinjam s teboj Cecy, tudi meni ta remik ni všeč, rada pa bi gledala original, če bi se le dalo ne, vendar tega ne bom videla, edino na youtube. Neutral


Se strinjam s teboj Cecy, tudi meni ta remik ni všeč, rada pa bi gledala original, če bi se le dalo ne, vendar tega ne bom videla, edino na youtube.

Ja valda na youtube poglej, tam imaš skoraj vse.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 22 Apr 2011, 08:55

torej gledate vsi novo meh. telenovelo ma super jeeeee. Tak sem vesel, da ponovno vidim Juana po dolgih cajtih v noveli a zanimivo Alejandro Ruiz iz telen. (Esmeralda) je tudi v tej noveli nisem vedel, upam, da Lety tudi vidim. Se mi zdi ali je ta Fina morilka ? smeško

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 22 Apr 2011, 09:01

Gledam gledam mauro je mi všeč. Razz Se mi zdi ali je ta Fina morilka ? smeško

Maš pa finte kaj misliš Mauro.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 28 Apr 2011, 09:01

Fina je morilka, saj je ubila že dva človeka, Rafaela in Roberta, pravega očeta od Roberte, je hotela izvedeti mamino preteklost, a ji mama ni povedala, ker se je to ne tiče. Jeronimo se spominja o čem sta se pogovarjala z Rafaelom in žaluje za svojim bratom, odloči se, da bo poiskal žensko, ki mu je storila toliko hudega, a on resnice ne pozna. Renata je pomagala Adriani s tem, ko ji je dala posojilo, saj je ta denar šel za bolezen tomurja Adrianine mame. Matias se v pisarni spre z Diegom, a to Renati niti malo ni všeč, ko se ponovno vidita Renata in Matias, ji prinese vrtnico. Gonzalo je jezen, ker ni prišla Regina pravočasno na sestanek, a kjub temu pride naslednji dan in se mu opraviči direktno v njegovi pisarni.
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 28 Apr 2011, 09:58

Nives je napisal/a:
Fina je morilka, saj je ubila že dva človeka, Rafaela in Roberta, pravega očeta od Roberte, je hotela izvedeti mamino preteklost, a ji mama ni povedala, ker se je to ne tiče. Jeronimo se spominja o čem sta se pogovarjala z Rafaelom in žaluje za svojim bratom, odloči se, da bo poiskal žensko, ki mu je storila toliko hudega, a on resnice ne pozna. Renata je pomagala Adriani s tem, ko ji je dala posojilo, saj je ta denar šel za bolezen tomurja Adrianine mame. Matias se v pisarni spre z Diegom, a to Renati niti malo ni všeč, ko se ponovno vidita Renata in Matias, ji prinese vrtnico. Gonzalo je jezen, ker ni prišla Regina pravočasno na sestanek, a kjub temu pride naslednji dan in se mu opraviči direktno v njegovi pisarni.

Super nives se strinjam, ja kak je pogledala Fina ostro, ko jo je mož vprašal gdo je to njej povedal, da bo Matias poddirektor podjetja. Bilo pa mi je še tole dobro, ko je včeraj zagledal Jeronimo Roberto pred vrati. Shocked To bo zanj verjetno šok, glede nato, da on misli, da je Rafaela (Sebastian Zurita) prav ubila ona. Gonzalo je srečen in zadovoljen s svojo ženo, ter jo pri vsem podpira tudi pri različnih donacijah, ampak kako je včeraj lepo branil Matias Renato ova pa bila do njega kakor, da je iz kamna aj Renataa. Mad
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 03 Maj 2011, 21:22

Gonzalo in njegova sestra sta si šla pogledati Reginin dom upanja, a tam ko sta prispela je imela Regina intervju, Gonzalo je opazil, kako se pred kamero Regina joče. Matias Fini pove svoje o Renati, saj ji je povedal,da ima Renato zelo rad in da je začel zvezo prvi, a Fina te zveze ne odobrava. Roberta se dobi s Jeronimom, ga na lepem kar poljubi in sanjari, da bi ga imela, a Jeronimo ima z Roberto drugačne načrte, saj jo ful sovraži. Renata pride zamišljena v službo, misli na Jeronima, a Matias jo preseneti z vrtnico, ona mu ne pove čisto po resnici, kaj je razmišljala. Gonzalo vklopi zvečer tv in sedi, se pogovarja s Fino, a Fina ko vidi Regino po tvju se kar začudi. Surprised
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 08:36

Včeraj je bil super del, ko so pripravljali zabavo Matiasu: Gonzalo, Fina, Roberta, a Renata je šla k prijateljici in sodelavki v bolnišnico k njeni mami, seveda jo igra meh. igralka (Raquel Morel). Fina je pobesnela, da Renata noče ostati pri pomoči za zabavo, a se Renata noče prepirat zato odide. Jeronimo je se fajn izmuznil Roberti, ter rekel, da ni njegovo stanovanje, ter, da je reven trenutno hehe. Constanca in Regina se veselita srečanja z družino Monterrubio, saj Regina čuti, da so zelo vredu ljudje, ter si želi spoznati obe hčerki. Fina poskušala je spremenit vabilo, ali gas je? king Matiasu ni bilo vseeno, ko mu je Renata rekla na večerji, naj ne prehitevata s časom, saj se na silo nemore zaljubit v njega, a on jo seveda razume, ter pravi, da bo počakal kako dolgo bo pač treba. mahač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 16 Maj 2011, 18:50

Gonzalo vzame v naročje Regino, saj je poškodovana, ker jo je zabodla Fina, a ona tega ne ve. Ko vzame Gonzalo v naročje Regino pride do avta Antonio, tako se spoznata Gonzalo in Antonio, a na obrazu se vidi, da to Antoniu ni niti malo všeč. Renata od Roberte sliši, da se Jeronimo vrača nazaj v Španijo, a preden on odide vidi Renato pred seboj. Adriana je doma, njena mama samo spi in ona se dolgočasi, k njej pride Renata in ji prizna, da je zaljubljena. Fina se po telefonu čuje s gospodom Sotom, a ona pričakuje dobre novice o tem, da je Regina mrtva. Mama Regini pove, da se Gonzalo zanima za njo, a Regina premišljuje, če je to res. Ines in njen mož Isidro sta vesela, ker je sinu boljše, a izvesta slabo novico, da ima sin Levkemijo. Fina izve od gospoda Sota, da je Regina živa in da je bil Gonzalo z njo. Matias še vedno ljubi Renato, to vidi njegov oče in mu pove, če bo njegova bosta skupaj, če ne se bo umaknil. Jeronimo se poslovi od Roberte, a njej to ni všeč. Fina izve preko sporočila za nosečnost in vpraša svojo hčerko, če je noseča.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 17 Maj 2011, 20:39

Dunant Renati prinaša rože, samo da bi jo osvojil. Fina je ogorčena in jezna na hčerko, ker je neodgovorna in neumna, da je zanosila, Roberta sama pravi, da sovraži tega otroka. Renata posluša Fino in Roberto, pozneje mami nese čaj in Renata samo odkimava. Ines in Isidro sprašujeta zdravnika za kostni mozeg, potrebne bodo preiskave pravi zdravnik. Renata je presenečena, ker vidi Jeronima pred svojimi očmi in pove ji, da se je samo zaradi nje odločil, da bo ostal, saj jo po tihem ljubi. Adriana pove možu od Constanze, kdo bi lahko bil kriv za sramoto, ki jo je storil Renati na zabavi. Gonzalo pokliče Regino, ona mu pove da je vredi njeno stanje. Antonio Regini pošlje neko darilo in poleg prstan, a ona tega ne more sprejeti mu reče.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011, 16:51

lepo Nives si zapisala, sem gledala včeraj, kak je bil Jeronimo presenečen, ko je videl, da sta Matias in Roberta ga videla v objemu z Renato. Wink Najbolj me zanima to, ali se bo Josefina - Fina sprijaznila z ločitvijo Gonzala. frajer Gonzalo pa ves čas samo premišljuje o Regini. Sem pa žalostna glede igralke Raquel Morel, ki igra Agatho Beltran ne morem verjeti kako je stara žeeee. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova mehiška telenovela :Cuando me enamoro (Ko se zaljubim)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 19 Maj 2011, 17:00

Cecy je napisal/a:
lepo Nives si zapisala, sem gledala včeraj, kak je bil Jeronimo presenečen, ko je videl, da sta Matias in Roberta ga videla v objemu z Renato. Wink Najbolj me zanima to, ali se bo Josefina - Fina sprijaznila z ločitvijo Gonzala. frajer Gonzalo pa ves čas samo premišljuje o Regini. Sem pa žalostna glede igralke Raquel Morel, ki igra Agatho Beltran ne morem verjeti kako je stara žeeee. Rolling Eyes


Jaz tudi malo gledam to, veš cecy mislim, da se ona nebo stem Fina sprijaznila. Poskušala bo še enkrat nekaj narediti, da se znebi Regine. Mi pa je bilo smešno včeraj, ko se je Roberta napila, sploh ni prav igrala pijane ženske igralka je amaterka si mislim, nezna pale
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 23 Maj 2011, 18:48

Vedno bolj se zapleta telenovela. Honorio, mož od Costanze pove Gonzalu, da sta kriva Diego in Roberta za nevšečnost na Renatini zabavi. Ines pove doktorju, da bo darovalka svojemu sinu Andresu. Matias napade Jeronima, a on se v podjetju želi z njim samo pogovorit, Matias mu tega ne pusti. Renata Adriani pove za svojo odpoved, a se ona ne strinja z njo, Honorio pove Renati naj pride na sestanek, ki bo pri njegovi ženi. Diego pove resnico pri Constanzi, a noben ga ne jemle resno, saj ga nažene Gonzalo iz stanovanja. Regino ful skrbi za Renato, ne vedoč da je njena hčerka, žalostna je tudi, ko čuje zgodbo od Antonia, ker ji pove za njegove starše. Fina brani svojo hčero in doma Gonzala nadere, zakaj je takšen do svoje hčere, a zaman, ker ji pove da ne bo odnehal.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 26 Maj 2011, 20:24

Regina je presrečna, da ji bo Renata pomagala pri domu upanja. Gonzalo in Constanza se pogovarjata in pogovor nanese na Regino, saj sestra opazi, da je njen brat zaljubljen. Carlosa napadeta dva nepridiprava in mu zagrozita. Honorio in Agata se pogovorita in Honorio izve resnico o tem, da je Adriana njegova hči, a temu ne more verjeti. Matias in Adriana gresta v kino, saj ga Adriana sama povabi, a on najprej noče iti, a si premisli. Roberta in njena prijateljica se pogovarjata, ko vidi prijateljica Chemo od zadaj. Fina se oglasi pri Jeronimu in ona misli, da Jeronimo ve več kot ona, a Jeronimo ji ne prizna, kdo je njen brat bil.
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 27 Maj 2011, 16:55

Preveč pišeš naprej ti nives, se nebojiš Administratorja čist ničč. besen
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 27 Maj 2011, 16:57

Fico je napisal/a:
Preveč pišeš naprej ti nives, se nebojiš Administratorja čist ničč. besen



pravilno si rekel fico frajer

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 27 Maj 2011, 16:58

Admin je napisal/a:
Fico je napisal/a:
Preveč pišeš naprej ti nives, se nebojiš Administratorja čist ničč. besen



pravilno si rekel fico frajer


haha .))))))))) uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 27 Maj 2011, 17:40

Fico zanimiva tema mi je, kaj naj. Danes ne bom pisala, napišite drugi.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 27 Maj 2011, 22:41

Nives je napisal/a:
Fico zanimiva tema mi je, kaj naj. Danes ne bom pisala, napišite drugi.



zlo vesel

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 03 Jun 2011, 21:46

Kako je danes Fina se vun izmazovala, da se nebi izdala, da je ona ubila Rafaela. A Roberta sploh ni vedela nič o tem, da je on mrtev. Renata je srečna, da ji Adriana pomaga pri pripravah na poroko, čeprav ona nemore pokazat preveč veselja, saj ji mama umira. Gonzalo je zelo vesel, da se je Roberta odločila, da bo poskusila delati v firmi a še prej mora it na neko izobraževanje. Fina je mislila, da bo Jeronima odgnala od Renate a se je ful oštela in to je sedaj ful moti. Matias in Jeronimo si še nista oprostila, ter zgleda, da nebosta več prijatelja. Agustin je besen zelo na Jeronima, da nebo prodal ranča Lepotice. Antonio na vse načine poskuša pomagati Regini najti izgubljeno, oziroma ukradeno hčerko. Smile

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePet 22 Jul 2011, 11:24

Meni pa je včerajšnji del bil super res Jeronimo je dobil kazen katero si je zaslužil, ko je padel v vodo. Mislim, da tak grdo dela z Renato pa še njegova žena je tega si nebi mislila, da bo takega hinavca igral Juan. Renati privoščim, da mu uide k Agustinu. Matias je končno priznal očetu zakaj Jeronima ne mara. Roberta je torej splavila, no vse po mamini krivdi Josefini - Fini. Me prav sedaj zanima kaj bo Fina naredila, ko se izve, da je ona tista Josefina Gonzalova žena. Razz
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1587
Točke forumske karme : 97155
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 25 Jul 2011, 10:44

Kaj misliš cecy, da bo? posrala se bo Fina, ker tedaj nebo več bila tak skrita, kot je sedaj. No ja saj Heronimo si res zasluži malo nesreče, ker je bil taki slabi do Renate, a tako kazen si tudi ni zaslužil, da ga je voda morala odnesti. Onorio pa tudi bi lahko najprej premislil o Chemi in Constanci, saj verjetno ona ni tako nora in on, da bi onadva skupaj spala, no sicer nikoli se neve, Chema je pahnjen nanjo haha. No zanimiva mi je tudi tale Marta, kak Onoria vrti, se grem stavit, da ona nekaj slabega naklepa za podjetje Monterubio. Upam, da si Roberta upomore od splava in naj malo gre proč od svoje zmešane, grde mame. Rolling Eyes Matias bo torej s Roberto do konca, saj ni prebral svoje pogodbe za katero je Fina poskrbela, da se spremeni to bo še kaos. Upam, pa samo, da Renata če že ni s Heronimom, da bo saj s Agustinom, ker mi se dopade I love you , bolj kot ta Matias.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1694
Točke forumske karme : 112174
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 04 Avg 2011, 11:39

Je pa včeraj bilo napeto haha, Jeronimo sedaj vidi kako krivico je delal Renati a mu ona nebo odpustila. Roberta je končno prišla iz bolnišnice a tam jo je čakaa aretaciaja zardi suma umora Rafaela. Fina je prebledela, ko je to slišala, saj ve, da lahko za njene grehe plačuje sedaj prav njena hčerka Roberta. smeško Gonzalo pa je le dočakal strastno noč z Regino v postelji, kuj ves srečen je bil drugi dan v firmi in drugod. Matias in Adriana sta tudi od napornega dela kuj v pisarni na fotelju zadremala. Agustin hoče podkupiti Ezquiela, da bi uničil in vrnil Jeronimo, a on ni pač taki in mu reče, da si nebo roke stem mazal. Mama Ines in oče Andres sta srečna, da je njun sin izven nevarnosti, saj si bo sedaj po operaciji popolnoma opomogel. Jeronimo vzdihuje za Renato a ve, da je bil bedak tapravi in da mu nebo kar tako odpustila, a on jo seveda močno ljubi in nebo kar tako se vdal pri njej. Roberta je pripravljena vse v zaporu povedati Renati, da je imela razmerje z Rafaelom. zlo vesel

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 94507
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 11 Avg 2011, 12:43

Jeronimo je torej samski Renata ga je zapustila, res je bedak bil se strinjam z vami vsemi. Ampak Josefina ne more počivat dober alibi si je sedaj izmislila za tega Cantuja, ali se ve, da ga bo ubila, kljub temu, če mu je obljubila denar. Torej je pretkana morilka, hujša kot Carlota - ubila je: Santiaga (Sebastian Ruly), Rafaela (Sebastian Zurita) in sedaj tega Cantuja, ki nevem gdo ga igra v resnici. Matias noče bit preveč naklonjen Roberti, samo ga ne razumem preveč kaj pa manjka Roberti ni slaba ženska, meni je všeč haha res. Zanima me samo ali bo Antonio sedaj, ko ni več z Regino le povedal Regini kaj je izvedel o njeni hčerki? strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2288
Točke forumske karme : 109718
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 14 Nov 2011, 08:51

To, da Roberta dela v podjetju Monterrubio je fajn, a se bojim, da nena kaj naklepa s svojo materjo. Gonzalo si je nekak opomogel od strelca pred cerkvjo, ko se je poročil z Regino. Moti me tole ta zmešnjava kao, da ima Chema to Adriano in ovi Matias tisto drugo. Ali ste videli notri v telenoveli Lety Calderon, pokazalo jo je kot neki spomin, ko se je škof spominjal. Mislim, da je bil tam neki 120 del Smile Zaj samo čakam kaj bo Fina naredila, da pride ven iz norišnice, bo ji pomagal ta doktor in bo jo ven spravil, saj mu je ponudila veliko vsoto keša?. Regina je srečna, da ima ob sebi hčerki, samo mi to res noro deluje že sedaj, da ni mogla ugotovit, da je Renata njena prava hčerka. Andres je Antonio vse oprostil, enako Gonzalo. Najbolj pa mi je smešno bilo to, ko je Antonio postal župnik... smeško

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2100
Točke forumske karme : 95665
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 22 Dec 2011, 10:42

No sedaj pa se je ta telenovela res poslabšalaaaa pale Nisem si mislila, da se bo tak zavlekla v nedogled. Še vedno se neve prav, da je Renata hči od Regine, pa je že skoraj 176 del. Škoda, ker na samem začetku mi je bila super telenovela. Pa brezveze, da je Fernando Valencia (Chema) tu notri umrl, a on že ve zakaj je to igral? Gonzalo si je končno opomogel, a Fine še vedno niso dobili, pa je čist blizu njih, ki jih nadzoruje, no sedaj je še frizuro si spremenila. Mislim, da še bo enega ubila, da bo potem še bolj napeto za na konec. Pa končno sta enkrat že skupaj spala Matias in njegova punca. geek Zdaj me samo zanima, kak se bo končalo pri Jeronimu, da je spet doživel nesrečo, seveda bo preživel samo ? časa je koliko delov bo tak ponesrečen.Pa ta Ines že gdavno bi lahko kaj odkrila iz kozarca, ko ga je mislila odnesti, da bi povedala Regini, da je Renata njena hči. Upam, pa samo to, da še Roberta nena, ki umre v tej telenoveli, ker se je super znašla v tej vlogi. Veselim se zadnjega dela že zelo, ker mi ta telenovela se sploh nedopade večččččččččč. besen
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: trenutno predvajana telenovela Ko se zaljubim ( Cuando me enamoro):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 22 Dec 2011, 10:50

Jaz osebno je sploh ne gledam več, ker imaš prav Rosalda, ni več zanimiva in preveč delov ima. Tudi mene zanima kako se bo na koncu razpletlo, če dobijo Fino in kaj se bo zgodilo z Dunantom, ko je taki hudobnež. Sedaj 28.decembra je zadnji del in me res zanima, kak se bo tudi razpletlo med Renato in jeronimom. Shocked
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: trenutno predvajana telenovela Ko se zaljubim ( Cuando me enamoro):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 26 Dec 2011, 21:59

Nives je napisal/a:
Jaz osebno je sploh ne gledam več, ker imaš prav Rosalda, ni več zanimiva in preveč delov ima. Tudi mene zanima kako se bo na koncu razpletlo, če dobijo Fino in kaj se bo zgodilo z Dunantom, ko je taki hudobnež. Sedaj 28.decembra je zadnji del in me res zanima, kak se bo tudi razpletlo med Renato in jeronimom. Shocked

Ne gledam več, ker se mi nezdi več zanimiva. Rosalda imaš čisto prav. Jaz tudi mislim, da bo še Josefina enega morala pospraviti drugače nebo zanimivo proti koncu. Very Happy
Nives Dunant bo ziher moral plačat kazen verjemi. Ostalo pa ti je lahko jasno kako bo konec podoben, kot pri ostalih telenovelah. :nikolaus:
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: trenutno predvajana telenovela Ko se zaljubim ( Cuando me enamoro):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimePon 26 Dec 2011, 22:01

Luka imaš prav, saj konci so pri vsaki telenoveli resnično podobni in me res zanima kako se bo na koncu razpletlo. Je pa res, da ni zanimiva zaradi tega, ker so jo podaljšali. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1307
Točke forumske karme : 110212
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Ko se zaljubim (Cuando me enamoro)   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeTor 31 Jan 2012, 10:45

Sem gledala to telenovelo in se mi je zelo dopadla moram reči, da upam, da še bo kera tek vredu. Very Happy Najbolj sem upala, da bosta skupaj Jeronimo in Renata. Razz
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2908
Točke forumske karme : 10193810
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Moč usode (La fuerza del Destino):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Jul 2012, 12:48

Admin Danes se začne predvajati najboljša mehiška telenovela LDS, sama zgodba novele je zelo napeta in skrivnostna. Smile Vem, da bomo uživali ob gledanju te nove telenovele in ne kakor ob Zmagoslavje ljubezni (Triunfo del amor), ki je sami zmazek, saj ste sami dokazali, da je negledate preveč drugače bi kaj pisali pod to temo. Wink No naj nas moč usode popelje v lepe jubezenske, čustvene, skrivnostne, žalostne in zlobne trenutke, saj usoda je tista, ki ji ni moč pobegniti. Uživajte ob gledanju telenovele, boste gledali? strinja

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4184
Točke forumske karme : 108638
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Moč usode (La fuerza del Destino):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Jul 2012, 12:52

Nives Z veseljem si bom ogledala telenovelo MOČ USODE, saj v njej igrajo vsi znani mehiški igralci in prvo morem izpostaviti seveda lepo igralko Leticio Calderon, ki igra v vlogi mame. Komaj čakam, da si ogledam prvi del te mehiške telenovele in uživam ob sami glasbi in znanih igralcih. Končno smo jo do čakali jupiiiiiiiiiiiiiii. ploska uživač
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2010
Točke forumske karme : 100167
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Moč usode (La fuerza del Destino):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Jul 2012, 12:54

Cecy Admin jaz gledam Triunfo del amor in ni tak slaba ta telenovela, ne vem no mogoče vas to moti, da je pač remake stare telenovele. Surprised In v njej vidite stare obraze igralcev ne novih, kot so sedaj. Res pa je, da ni tako napeta telenovela tale, komaj pa čakam LDS, ker bom uživala ob gledanju te nove telenovele in seveda ob lušni Aliciji, ki jo igra igralka Lety Calderon. Razz Seveda bom jaz gledala znajvečjim veseljemmmmmm, že odštevam urce no še 4 urce in pol in se začne. uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2915
Točke forumske karme : 108432
Join date : 07/02/2010
Age : 41
Kraj : Radizel

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Moč usode (La fuerza del Destino):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeČet 12 Jul 2012, 13:08

Luka Admin jaz tudi že komaj čakam, da vidim telenovelo La Fuerza del Destino, ker bo zelo lepa in napeta, ter skrivnostna, kot sam trdiš. pleše Sploh pa se že veselim, da vidim Lety Calderon v vlogi lepe Alicije, da jo ponovno vidim v pozitvni vlogi in da se malo pozabi njena vloga zlobnice Carlote v ENDA. Prav tako bom gledal zaradi super ostalih odličnih igralcev, ki igrajo, saj spet bomo videli Davida Zepeda, Gabriela Sota, Ferdinanda Valencia, Ignacia Tarza Lopeza, ter druge. Za Zmagoslavje ljubezni novelo pa bom takole rekel, redno je negledam, ker res ni tak zanimiva novela, kakor druge mehiške telenovele. Če že mene vprašata Admin, cecy, nives je potem stokrat boljša telenovela Zakon brez ljubezni - Lo que podia amar, kakor ta TDA. Surprised
Še malo pa bo Moč usode jupiiiiiiii, že gledam pozdrav. cheers
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1995
Točke forumske karme : 2177783
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trenutno predvajena telenovela Moč usode (La fuerza del Destino):   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 13:18

Toša3 Ta nova telenovela Moč usode pa je res krasna telenovela moram reči. Cool Nisem si mislil, da tukaj igra Marcelo Cordoba hudobneža, mu kar pristoji ta vloga. Leticia Calderon je bila perfektna v vlogi Alicije res lepa, a nisem mislil, da bo Lety tukaj igrala samo 6 delov. strinja Najbolj pa je interisantn, da se cela zgodba pa le vrti okrog njenega očeta Teodora in Alicije njegove hčerke. Ivan upam, da kmal najde tisto kar išče, ter, da se vrne nazaj domov in da se maščuje temu hodobnemu Jamiju, ki je njegovi pravi oče. study

_________________


Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Trenutno predvajena telenovela:   Trenutno predvajena telenovela: - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Trenutno predvajena telenovela:
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Novice iz telenovel:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: