LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 13:12

L Čeprav je vroče ful sem ustvarjal svojega pingvina  king Namantral sem se a mislim, da je popoln, ker sem ga po enakem postopku delal kot papagaja, ki sem vam ga prikazal štopar Hvala za mnenje je ful digitalen ja ali ne?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Oklupng
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 13:18

L Vika vov si lepiga ustvarila uživač uživač Ti valda, da znaš in ziher maš določenga! štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 13:31

N Vika tudi ti si ustvarila prelepega pingvina brez napake hihi zagotovo boš določena, v to ne dvomim ploska ploska  

Luka tudi tvoj pingvin je neizmerno lep in fajn si izbral barve na njem, bodi določen vso srečo strinja strinja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 13:31

T So že lepe stvaritve gor ponorel Jacixa top lepi in Nives tvoj bravo, malo manj mej blede sence ploska
Vika zares popolni je ful lepiga imaš izdelanega! Luka ti pa se tudi zelo pottrudiš za to stvaritev čestitke nič ni narobe. če mene vprašaš ja je celoten ti uspel ploska

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 11:19

M Ustvrjn mjjj pingvin kaka vm je lp? uživač Celtn je ful digtln trj popln kt stvritv mra bt, so vm všč mdre oči al bi morl mt ornžne ne vm ml sm tu premišljevl pleše

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Mupng

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 11:25

N Mauro vov je tvoj pingvin lep in ful digitalen, oči so prelepe in kar takšne pusti kot si jih naredil ploska ploska Malce je mojemu podoben hihi strinja  čestitam določen si že zdaj uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 11:25

L Mauro ti si ga tudi ustvaril ja nič ne popravljaj zelo je lepiii ponorel Razz Ne ne pusti takiga, da ga ne pokvariš izredno lepo palijo plave oči na vijolčno črno telo pingvina vov dal si mi idejo Razz Izbrano boš mel mislim si Very Happy Kolk ur si ga ustvarjen v enem dnevu?
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 11:30

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
L Mauro ti si ga tudi ustvaril ja nič ne popravljaj zelo je lepiii ponorel Razz Ne ne pusti takiga, da ga ne pokvariš izredno lepo palijo plave oči na vijolčno črno telo pingvina vov dal si mi idejo Razz Izbrano boš mel mislim si Very Happy Kolk ur si ga ustvarjen v enem dnevu?

M Hvala Luka uživač Idjo sm ti dl za prelivnje brve na prgrmu ne Wink Ja upm, kjti vidš, da je popln cl. Ne ne v dvh dnvh po ml, pa še dns kako urco.

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 11:33

M Hvala Luka uživač Idjo sm ti dl za prelivnje brve na prgrmu ne Wink Ja upm, kjti vidš, da je popln cl. Ne ne v dvh dnvh po ml, pa še dns kako urco.

L To se tak vidi Razz Te pa naj bodo določene najlepše strinja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:00

T Mauro lepi je zelo štopar Vidim, da veš o prelivanju barve vse z barvno paleto, določenga boš mel štopar Bodi pa bolj pazljiv pri doziranju stvaritve, kot, da te je skoraj kje odneslo, potem ne moreš met določene lol!

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:04

T Vse ustvarjene stvaritve so in uživač Ali nekatere bolj kot ene pač trud moraš met 100% to vedite skoz. Tu pa je moj ustvarjen lines pingvina ne pravite za čas, ker sem ga delal skor tri dni a le po 1 urco darilec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Ting

Takle je moj pingvinček ful mi lep in in strinja

Nazadnje urejal/a Tinaj8 Pon 19 Jun 2017, 20:40; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:10

C Oooo Tinaj8 prelepi je tvoj pingvin ploska ploska Ala ti vera zelo lepe stvaritve ustvarjaš poleg ostalih, u kaj vas je king king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:13

N Na tiho sem vedela, da boš ustvaril tegale pingvina, ki je ful digitalen in prelep hihi ploska ploska  Glavno, da si ga ustvaril in vidim, da uporabljaš bolj žive barve, dal si mi idejo za naslednjo stvaritev veš strinja Bom pa upoštevala kaj si mi napisal za sence pod temo in se strinjam s teboj kar si zapisal za trud uživač uživač določen si v tem trenutku  pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:13

L Pod moderator uuu kak lepiga pingvina si tudi ti ustvarillll Razz Razz ponorel Tvoj itak, da bo določen tudi ma kombinacija rumene z plavo top ti rečem ploska ploska Srečno pri določanju in izbiri.
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:18

F Samo občodujem vas, ki znate ful digi ustvarjat uživač T izredno lep pingvin ti je nastal držim pesti, da ti ga izberejo? štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:43

C Ste me navdušili, da sem še jaz spet ustvarila svoj lines Razz Takšna pa je moja stvaritev je vam lepa, ker meni je pleše pleše Če bi bla določena sem vesela.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Cecong
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 12:52

C Ste me navdušili, da sem še jaz spet ustvarila svoj lines Razz Takšna pa je moja stvaritev je vam lepa, ker meni je pleše pleše Če bi bla določena sem vesela.

T si ga ustvarila lepi je saj opažam, da digitalen ti je nastal uživač Če pa ga procedurno pogledam, pa se takoj opazijo napake, senčenje, nepravilno digitaliziranje v postopku, nepravilna izpostavitev nevidnih senc, preveč vidnih na istem mestu, glava, roke, trup ,pod nogami, kljun bi bil še lepši, če bi vidne sence prelivala z svetlo barvo, oči ne megli, ampak razmazuj pa pol dodaj sonček, če kje pade svetloba, za tem pa vidne sence z limunicityem povdariš z manjšim strenghtm kt pa si ga ti uporabila, še se boš mogla trudit in trudit, če hočeš, da ti bi stvaritev postala popolna Cecy to je le ful digitalen postopek popolnestvaritve in ga marsikdo ne zna in ne ve, poskusi še enkrat toliko truda vložit, pa pol vidi, če ti bo šlo to je le dober nasvet od mene, ki znam digitalni popolni postopek za forum. stvarjenje.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 13:25

N Cecy celoten je digitalen tvoj pingvin in zelo zelo lep strinja  Če želiš imet kdaj popolno in ful digitalno stvaritev boš mogla vadit in vadit in še enkrat vadit, magari po 3 ure na dan ali več, odvisno od tvojega časa in potrpljenja v tem posebnem in lepem postopku, to so le dobronamerne besede od mene, ki jih je vredno upoštevat in zapisat. ponorel Kot ti je že pod moderator Tinaj8 povedal se drži tega, kar ti je zapisal, trikrat zapisat nekam na list uživač  je že na mojem namizju pingvin hihi
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 15:31

F Ja Cecy meni je všeć Razz A hočeš znat stvaritev pol pa upoštevaj Tinaj8, da boš se približala realnosti Basketball
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePon 19 Jun 2017, 17:37

J Tinaj8 voooooo ponorel Zelo lepa stvritev celotna ti je toppp jasno ploska Malo pa si zgoraj pretiraval z vidno senco pri očesu, popravi! Drugače pa celotni top in imaš najlepšega pingvina do sedaj no in tudi ta Lityo, čeprav ni njen eh njeno delo.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 18:04

T Večr formci tukj je nva dnšnja dolčitv za vše stvritve ploskač In dolčne so ble pa nslednje:

- Mauro
- Jacixa
- Nives
- Luka
- Tinaj8
- Cecy
- Vikaluceria

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve in sicr točn 9 dni. Želm vm vsm velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v tork (4.7.2017) ob 20. 00 uri.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 18:07

J Čudovitooooo, da je bila že danes določitev Moderator cheers cheers Sedaj pa so vsi veseli, keri so jo meli te pa, da vidmo kera bo izbrana, če pa so vse lepe Cool
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 18:07

N Oooo krasno Moderator Toša3, da sem določena za stvaritev in tudi ostali forumci, kateri znajo ful digi kul super novička ponorel ponorel  prav veliko sreče vsem želim in naj bo izbrana najlepša stvaritev pingvina uživač uživač uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 18:11

L Ooooo kaj sem bil določen danes zelo vesel sem štopar štopar Upam, da bo skupščina izbrala najlepše kot vedno ponorel Vsem pa ogromno sreče forumci do izbrane stvaritve iz skupščinske strani strinja Napeto bo čakati teh devet dni Wink
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 20:04

L A določitev je že ploska Hitro je minlo, bom vesela, ko vidim kera bo od vas izbrana stvaritev? pleše
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 20 Jun 2017, 21:15

J Pa imam določeno stvaritev juheja uživač U pa nas je veliko, ki smo določeni imejte vsi veliko sreče Razz To pa res Luka.

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeSre 21 Jun 2017, 09:23

T Smo že bili določeni vo ste me presenetili štopar Nekako je bila določitev zelo jedrnata in lepa, veliko nas je pleše

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 04 Jul 2017, 19:59

T Formci kt vste je dns bla rzglsitv izbrne nve stvritve pingvn Cool In skupščina je tud tkrt izbrla njlepšo stvritv od člna Papjxi z mednrdnga foruma in od nše pd moderatrke Jacixa tr od nslednjh člnv Maura, Vikaluceria, Nives in Luka vsm čestitmo cheers Tr eno izbrno stvritv z med. foruma tud lhk vidte in so vse stvritve poplne kt zmerj! Tukj so sedj vše izbrne stvritve in tkle zgledjo pr ns Razz  Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo kml prejmete pd zs!  sonček    

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Zmed Papjxi z med. foruma

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Pingnni Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Murpng Mauro

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Jipng pd Moderatrka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Vikspng1 Vikaluceria

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Oklukpng Luka

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 04 Jul 2017, 20:05

N večer Moderator Toša3 ponorel ponorel kak sem pa sedaj vesela, ko vidim, da sem izbrana juhejjjjjjjjjjj, še bom ustvarjala v temi naprej pleše pleše O Luka tudi med ostalimi forumci izbran, čestitam vsem za izbrano in prelepo stvaritev ploska ploska praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeTor 04 Jul 2017, 20:11

L Jupiiiiiiiiiiii kaj moderator Toša3 res dobro vidim izbrano sem imel stvaritev vollaaaaa praznovanec praznovanec Ne morem verjeti izbrano stvaritev imam vovvvvvv ponorel Pa kako so lepe vse izbrane stvaritve fulllll ena kot druga, čestitke še ostalim ploska Vov pa to je sreča in dobim nagrado odlično uživač
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeSre 05 Jul 2017, 00:33

V U tralala pa je bla moja stvaritev tud izbrana fantastično praznovanec ponorel Kako sem vesela skačem do stropa, še nagrado sem dobla vuiiii ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 06 Jul 2017, 08:52

T Vau kaj stvaritev je na kopu štopar Tak so lepo videt, ker so zelo lepe! Mene pa bega zakaj ni blo pa moje izmed njih izbrane, kajti sem ustvarjal tudi ful digitalno kakor zmeraj je bla kakšna napaka vidna rad bi vedel Neutral Čestitam vsem izbranim stvaritvam forumci cheers cheers

Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 06 Jul 2017, 08:55

F Stvaritve so že bile izbrane in kolikor opažam so vse top kot pravite Razz Kakšni lepi ustvarjeni pingvini ooo uživač kar vse bi imel sem si jih shranil.
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 06 Jul 2017, 08:58

L To kak so izbrane stvaritve prav lepe, čestitke vsem ponorel Meni tak so vse, ker so vse ful digitalne in nikoli ne morem rečt kot samo uuuu ali vau ponorel Saj pravim, da mi je ustvarjenje alibi in morda se vam pridružim, da bi znala tudi jaz ustvarjat, je pa postopek zagaman kolikor sem vidla pri frendici confused
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 06 Jul 2017, 09:02

T Vau kaj stvaritev je na kopu štopar Tak so lepo videt, ker so zelo lepe! Mene pa bega zakaj ni blo pa moje izmed njih izbrane, kajti sem ustvarjal tudi ful digitalno kakor zmeraj je bla kakšna napaka vidna rad bi vedel Neutral Čestitam vsem izbranim stvaritvam forumci cheers cheers

T Pd moderatr Tinaj8 bm ti kr povedl zkj nis mel izbrne svje stvritve scratch Dejnsk si bil pri tem ustvrjnju površn, sj nismo opzl hrdnsa od 80 do 100% to mrš zmerj vedt, pa čeprv pl regulirš pa pls tga kak si lhk pozbil na digitln sijaj nikjr ga ni! Mad

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 06 Jul 2017, 09:11

T Kaj Toša3, če pa sem spreminjal Shocked Morda pa res nisem bil pazljiv, kak ni digitalnega sijaja a pozabil sem ga pa ne Neutral silent Dobro hvala, da si mi razložil.

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:08

T Formci tuki že nv nmg stvritve king Sekreteranti sme ustanovl željo nrdt prvo estrhijo nve herjske psbne igre na med. forumu, ki nj bi nstjala do prhdnjga lta jasn z tmi liki stvritve! Zto ustvrite to stvritv po svjm oksu z velik kreativnsti tr, da je popln kt mra bt in pzte lins je težki! In ne mimo it omenjenh prvil, drgč nbo vša stvritv veljvna! Sj je lhk vša stvritv ogrjna in clo zavrznjena učeni Velik sreče z nvo stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Gldrlipng

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:11

M Kul kak lp novi lins je gr ponorel Toša3 kj kj to pa je interisntno, kjti vidt je prv težk silent Bm pa ga ustvrjl, da ga bste vidl in se odlčil, če bo prvi? Razz

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:14

T U novi lines je že objavljen to pa je hitro strinja Glede nato, da sem se še pri prejšnem namantral bom videl, če bom tega ustvaril a je lepi kaj je iz kake igre štopar Ja superca, da delajo ampak kašna bo te igra herojska voo klanjar

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:17

V Vidim novi lines lepiii Razz Razz Pri njem pa se bom namantrala že vidim ful je podroben ne težki Surprised Jajaj bi ga rada videla v posebni igri kaj bo hudoben? smeškec ful
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:21

J O ful lepi lines Toša3 štopar štopar Seveda se bom potrudila in ga ustvarila lahko, da bo ta lik stvaritve kot praviš moj le tokrat moder cheers Imenitno je to slišat iz njihove strani se že veselim te posebne igre ko bo ziher bo lepa ponorel Meni pa deluje kot vitez ali opičjak sfinga. Grem ga ustvarjat pa jutri nadaljujem Very Happy Smile Cool king

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:26

N Voooov novi lines je gor, Moderator Toaš3 svetoven je in videt zelo težaven, ustvarjala ga bom pri fantu med vikendom ponorel ponorel  Pa to bi jaz rekla, da je Goldar iz Power Rangersev in mislim, da se ne motim hihihi ploska ploska Veliko sreče potem vsem pri ustvarjanju forumci kateri boste ustvarjali ta lines strinja  uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:28

J O ful lepi lines Toša3 štopar štopar Seveda se bom potrudila in ga ustvarila lahko, da bo ta lik stvaritve kot praviš moj le tokrat moder cheers Imenitno je to slišat iz njihove strani se že veselim te posebne igre ko bo ziher bo lepa ponorel Meni pa deluje kot vitez ali opičjak sfinga. Grem ga ustvarjat pa jutri nadaljujem Very Happy  Smile Cool  king

T Ni vitez ampak opičjak z krili ali po slovensko zlatdar, pol sfinga pol opica mislim, pa da je iz serije in filma saj mene lines fascinira na Goldarja Parkelj

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:31

C Novi lines imamo u ja ta pa je težavni frajer Toša3 zelo lep je lines T imaš prav jaz tudi mislim, da je mitološko bitje iz zlata ustvrjen Goldnik ali Goldar Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:43

L Toša3 ja vauuu tak lepi lines je objavljen odlično štopar Ne morem verjeti pa čisto me spominja na Goldarja vov je lepi hvala za lines klanjar klanjar ploska Ne morem pa rečt, da ga bom ustvarjal, ker mi je težki bom pa se potrudil, da bi ga a bom potreboval čas frajer Tinaj8, Nives in Cristzep ja imate prav celi je on jupi Razz
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimeČet 13 Jul 2017, 21:59

J O ful lepi lines Toša3 štopar štopar Seveda se bom potrudila in ga ustvarila lahko, da bo ta lik stvaritve kot praviš moj le tokrat moder cheers Imenitno je to slišat iz njihove strani se že veselim te posebne igre ko bo ziher bo lepa ponorel Meni pa deluje kot vitez ali opičjak sfinga. Grem ga ustvarjat pa jutri nadaljujem Very Happy  Smile Cool  king

T Ni vitez ampak opičjak z krili ali po slovensko zlatdar, pol sfinga pol opica mislim, pa da je iz serije in filma saj mene lines fascinira na Goldarja Parkelj

J Haha ja sprva nisem vedla darilec Pa vem zdaj Wink

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:06

L Ta lines novi pa je ful lepi in tudi vem kam spada zato sem bila premorana, da sem ga nardila Cool To je moja prva stvaritev takšna vem, da ne znam popolno a sem ga saj malce ustvarila po vaše hvala za komiče Surprised Moja najljubša barva je pinki strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Gldong
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:08

F Lityo i meni je lepi pleše Je pa grozen tale lines priznam sploh pa tvoj Goldar rozast je pa ? če maš digitalnega.
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:10

L Hvala Fico cheers Jaz sem ga pobravala z prelivnimi barvami kot mi je to pravil pod moderator Tinaj8 nekaj malega zamazala in pol delala dodatke, ki se le malce vidijo.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:15

T O pa je prvi Goldar že ustvarjen lepo L Very Happy da si se potrudila za stvaritev a ni niti malo digitalen kaj šele ful digitalen Rolling Eyes Opazke so velike vendar ti nisem rekel tega kar si ti uporabljala nepravilno pobarvan uporabljaj vodeni ali trdi čopič, sploh ni razmazan niti ne vem zakaj si ga meglila po rokah in nogi spodnji pa pri glavi leva desna stran lica čela! Ustvarila si ga saj meni tak videt, kot da je računalniški ni realen in niti ne pričakuj določitve po mojem lol!

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next