LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 18 Jun 2017, 13:12

First topic message reminder :

L Čeprav je vroče ful sem ustvarjal svojega pingvina  king Namantral sem se a mislim, da je popoln, ker sem ga po enakem postopku delal kot papagaja, ki sem vam ga prikazal štopar Hvala za mnenje je ful digitalen ja ali ne?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Oklupng
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:18

N Lityo naj ti povem, da je tvoj Goldar zelo lep, niti malo pa ni ful digitalen, niti digitalen, poznam že lep čas kaj je digitalno in kaj ful digitalno poleg tistih, ki znajo ustvarjati ful digi uživač uživač Kje imaš pa sence? ni jih videt, to niti določeno ne bo verjemi mahač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:20

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
N Lityo naj ti povem, da je tvoj Goldar zelo lep, niti malo pa ni ful digitalen, niti digitalen, poznam že lep čas kaj je digitalno in kaj ful digitalno poleg tistih, ki znajo ustvarjati ful digi uživač uživač Kje imaš pa sence? ni jih videt, to niti določeno ne bo verjemi mahač

T To sem ji že jaz rekel veš king

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 10:25

N Vem pod moderator Tinaj8 pa naj vidi, da so mnenja podobna in naj posluša napotke, če želi znat ta težaven postopek, vse lepo in prav, a ne bo ji tako hitro uspelo kot misli to  Lityo Smile
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 11:18

J Lityo super zgleda stvaritev Cool zelo lepo barvo si izbrala zanj, je pa res, da ni digitalen ti je tak Tinaj8 povedal škoda Neutral
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 13:04

J Moj lines je ustvarjen in oživljen je ta jezen opičjak Goldar lep  praznovanec Zanj porabila izjemno veliko ur časa, da je nastal prav takšen celoten ful digi, neki do (6 ur in četrt) opc Moja kombinacija mi je ful všeč kaj pa vam bi meli to stvaritev? Hvala želim si določeno stvaritev  ploska Poglejte si lepiga hudobca  darilec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Okjacipng

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 13:07

N Jacixa vovvvvvv kako lep in ful digitalen je tvoj Goldar, prav lepo barvo si mu izbrala za celoten oklep ploska ploska  štopar štopar  Določena si že sedaj, kasneje pa tudi izbrana ponorel ponorel  držim pesti zate strinja
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 13:09

C Vau in vau pod moderatorka ponorel Kak je lep ta Goldar pa popolni niti ne vidim kaj za popravit, čestitam ploska ploska Razz Jacixa kot vedno top stvaritev ustvariš kaj si nor tak dolgo si ga ustvarjala to pa je trud strinja strinja Itak, da boš dolčeno mela 100% sem kak je lep še enkrat povem Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 13:16

F Uuuu Jacixa prelepi je Razz Razz Ta Zlatidar pa mi je zelo lepi in tudi ve se, da je popolni ful digitalen realen ja je Jacixa smeh Vso srečo pri določanju in izbiri naprej cheers
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 13:22

M O kullllll kak je lp ustvrjn Jacixa knčla si ga zdj ja odličn je cel fl digitalnnn vidm praznovanec praznovanec Fenomenln je in edinstvn, že kmj čkm, da svjga ustvrm do knca bm ga dknčl dns bm še vidl Smile Rs je lpo grd aplvz zanj ploskač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 14 Jul 2017, 15:13

J Moj lines je ustvarjen in oživljen je ta jezen opičjak Goldar lep  praznovanec Zanj porabila izjemno veliko ur časa, da je nastal prav takšen celoten ful digi, neki do (6 ur in četrt) opc Moja kombinacija mi je ful všeč kaj pa vam bi meli to stvaritev? Hvala želim si določeno stvaritev  ploska Poglejte si lepiga hudobca  darilec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Okjacipng

L Voooovvv to pa je stvaritev in pol za Goldarja ponorel Izredno lepi, vrhunski, čudovit, prekrasen odličen, lep lep topppp štopar štopar štopar Saj se ga ne morem nagledat tak je lep in nasploh plava barva mu zažiga niti ne zgleda tak hudoben ala ti vera za stvaritev dobra si in ne rabiš razmišljat itak si določena  praznovanec praznovanec Samo strmel sem vanj Jacixa, ko sem ga videl objavljenega uživač
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Jul 2017, 19:25

M No tukj pa je mj ustvrjn lp Goldar uživač Fantstičn je men splh kl in jasn popln ful digitaln Cool Dlg čsa sm ga ustvrl pa sj ni bit sm, da je mislte, da bm določn? Imate še vi kakšno opzko zanj?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Gldmropng

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Jul 2017, 19:42

N Lep večer Mauro prelep in ful digitalen je tvoj Goldar, realen iz serije ploska ploska Obraz je perfekten in jaz res ne bi opazila nobene napake ali opazke ponorel ponorel  določen vsekakor boš štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 17:52

N Vsem lep sončen pozdrav želim, s tem linesom sem se fejst namantrala in ga tudi ustvarila 7 ur vse skup, še včeraj nekaj malega ustvarjala ponorel ponorel  Je kaj napak ali čisto nič? Meni je všeč moj Goldar, je tudi vam? hvala za komentarje  strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Gldn
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 18:26

T Mauro vula kako lepiga si ustvaril ponorel Celotna stvaritev je zelo lepa in idealna, sedaj ne vidim nobene napake štopar Me pa zanima če si dal gor samo 1x skrin? Želim ti vso srečo pri določanju cheers

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 18:31

T Nives tvoja stvaritev je prav grozna a hkrati lepa praznovanec Nebi pa tokrat rekl, da je celotni ful digitalen Surprised Opažam, da ni trikrat skrina, pol nisi izbrala temnega skrina, pri levi nogi dejansko ni opazno, da je ustvarjena zadaj linesa, imaš še dve odstopni senci na spodnji strani nog, ki ju nisi potemnila! Oči so super ustvajene strinja Sablja ni na zgornjem ročaju 2 krat zredirana pri digitalnem postopku. Obraz mi je top si se potrudila, nasplh pa je lep zelo lepa kombinacija rdeče zelene barve Nives uživač uživač Te pa veliko sreče pri določitvi Cool

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 18:37

T Jacixa Goldar toppp in popolni praznovanec Tudi vidm ,da si ga večkrat skrinala in izbirala kje bo dodan limunicity v postopku ploska Stvarno odlično ustvarjaš kajti vidi se, da si se mučila z njim a ti je uspel, določena tak si Razz Pri očem bi jaz samo še izpostavil nevidno senco, ki jo opazim, da ni temna, drugače pa je cela stvaritev ponorel

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 18:55

L Vovvv kaki lepi Goldar Mauro uživač uživač Ti si takšnega ustvaril ja čestitam ful je lepi in ful digitalen pa realen, kot v resnici iz serije, filma ploska Zelo lepo se ti prelivajo barve in hkrati lepo se vidijo na koncu odstopne sence vov štopar štopar Nobene opazke ne morem reči zae, ker je ni top stvaritev zame Razz Želim da imaš določeno.
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 18:58

N Vsem lep sončen pozdrav želim, s tem linesom sem se fejst namantrala in ga tudi ustvarila 7 ur vse skup, še včeraj nekaj malega ustvarjala ponorel ponorel  Je kaj napak ali čisto nič? Meni je všeč moj Goldar, je tudi vam? hvala za komentarje  strinja

L Enako tudi tebi Nives darilec A si ga ti tudi ustvarjala dobra si vooo je lep Goldar tvoj ponorel Sploh rdeča barva na njem prečudovito lepi je uživač uživač U tak dolgo si ga ustvarjala ja je videt težaven fulll, jaz ne vidim napak, ker mi je lep in upam ,da boš določena ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 19:17

J U Nives lepo si ustvarila stvaritev Goldarja ponorel Najprej je mi zelo lepa kombinacija prelivanje barv štopar Barvno paleto si maksimalno uporabila a imaš vidne velike napake v tej ful digitalnem stvarjenju, tak, da ni celi popoln. Kot prvo kot sem ti pravila obraz se senči trikrat! to pomeni trikrat sence screen, zakaj si razmazovala z strenghtom 1% premalo saj vidm, da ni razmazano, ok pol detalno nisi uporabila temni scren v barvni paleti, kajti videl bi se kot senčni del stvaritve. Lahko bi obraz podaljšala, drugače pa top zelen cheers Roke nisi dvakrat senčila, pol leva desna roka oklep ni poradirana še 1 krat, premalo sončka v očeh, tukaj nisi pokazala drznosti kakor sem jo jaz, to je škoda, nasploh viidm ,da si orisovala z čopičem sence napaka! saj pa veš, da senčiš z screenom, kaj ti je to bilo treba, očito si bla zmedena. Ena sprednja noga ni v orginalu v ozadju, mislim ,da ti je to T tud rekel, pol krilo desno ni poradirano poglej malo bolje, premalo liminicity senčenja na sredini kril, ni zamza majhnega, oblaček bolj viden mora bit, ne opazi se pri sredinskem oklepu, da si ga ful dodala, kar pomeni svetla stvaritev več oblačka, poglej si mojega, temnejša stvaritev manjši oblaček. Na koncu pa še to, premalo si ga v okviru nastavila noge so preveč v zraku od okvirja to ni pravilno. Vem, da je težka stvaritev a bolj bi morala bit dosledna in natančna pri stvarjenju, tukaj nisi bla kot , da si ga delala nepremišljeno Surprised Upam te, da boš saj določeno mela.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeNed 16 Jul 2017, 19:31

N T in J hvala, da vama je všeč moja kombinacija na Goldarju in hvala tudi na mnenju, ki sta ga podala. Smile  Vem, da so napake notri v Goldarju, saj jih tudi sama vidim, a verjemta mi, da sem radila Screen dol kot imam zapisano, miška mi je fejst nagajala tukaj, ker je res. Strenghts je bil res premali, zakaj da se ne bi vse skupaj preveč razmazalo. Obraz bi mogla razširit, a ga nisem upala pošteno povem nimam kaj skrivat. Obraz sem senčila 3krat, a bolj se vidijo svetle barve na njem vem to. Roke bi mogla senčit takoj dvakrat ne pozneje še enkrat. Če ne bo moja stvaritev določena ne bom jezna, nimam bit zakaj.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 09:13

V Forumci pa sem končno dokončala to stvaritev, to pa moram priznati, da sem se ful namučila preden mi je upsel  silent  Če bi verjeli ali ne ustvarjala sem ga 10 ur vse skup pa četrt ure, še danes neke popravke male pri nogi hjujjjjj to pa je bilo težko, a se nisem vdala in ga imam ful digitalnega, vidite  uživač Razz Hvala tudi pod moderatorki J za pomoč, ko je včeraj bla tud gor in povedla kak naj bo ustvarjen ta lines  klanjar

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Okvvikopng
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 09:18

T Vau Vika zelo lepi je Goldar ti nastalllllll ponorel ponorel Ampak si ga nekam dolgo ustvarjala ja saj vemo, drugače pa je ja popolni videt in ful digitalen bravo praznovanec Naslednjič pa samo malenkost bodi bolj pazljiva pri orisanih sencah, da te ne odnesejo, kajti na okovju maske se ti nea lepo vidijo prek, to pazi, drugače pa tudi top tvoja stvaritev Razz Razz Določena si naprej pa boš vidla king

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 09:23

V Forumci pa sem končno dokončala to stvaritev, to pa moram priznati, da sem se ful namučila preden mi je upsel  silent  Če bi verjeli ali ne ustvarjala sem ga 10 ur vse skup pa četrt ure, še danes neke popravke male pri nogi hjujjjjj to pa je bilo težko, a se nisem vdala in ga imam ful digitalnega, vidite  uživač Razz Hvala tudi pod moderatorki J za pomoč, ko je včeraj bla tud gor in povedla kak naj bo ustvarjen ta lines  klanjar

M Vika si ga ustvrila klski je tpppppp stvritv sj zme ponorel ponorel Čestitke vid se, da si ga lp čs ustvrjala ja pa tud zlo lpo prelivno brvo imš pri snčnju zeleno modriksto od prvtne brve turkizne, fl pal ti rčm štopar štopar Ja je ti uspl in imaš ful digitlnga ne se bt vid se suprrrr pleše

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 09:25

N Vika se vidi, da si ga res ustvarjala dolgo nima veze to z urami, uspel ti je in prav je tako, jaz se več ne bom tako hitro zaletela pri linesih sploh pa ne tako težkem strinja ponorel  Določena si in vso srečo naprej ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:23

L Uuuuu Vika kako je lepa stvaritev tvoja volaaaaaaaa uživač uživač Zelo mi je lepa celotna popolna kot drugi pravijo je topppp izredno lepo ustvarjen lines kot ga je Mauro, Jacixa in ti ploska
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:24

L Lepi je Nives ponorel A nimaš ful digitalnega eh škoda no to pa si nisem mislila, da ga nisi pravilno izdelala kaj pa te? A torej določena tudi nebo Surprised
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:30

R Vauči Vika kak znaš ful digitalno lepo ustvarjat kulsko je lepp praznovanec Meni je nasploh celi lep, ker si zbrala tako lepo barvo, da me fascinira, ko ga pogledam skoz vso srečo pri stvaritvi strinja
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:35

R Vovvv Jacixa tvoja pa je vedno stvaritev lepa in lepa praznovanec In skoz ti uspe ustvarit celotno popolno celo pravilno ful digitalno pohvalno res, ker si zaslužiš ploska ploska To pa vem, da bo določena a ne uživač

Nives voooo lepa stvaritev ponorel Samo kaj tokrat ni ti uspelo nardit celotno pravilno kot bi mogla bit.

Mauro vovvvv tud tebi izredno lepa stvaritev in top praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:39

N Lityo ni mi uspelo, ker sem že zapisala kaj me je zmotilo in ne mislim se nekaj ponavljati. Sprobala pa sem ga ustvarit in meni je kombinacija všeč kako sem jo naredila na Goldarju. ponorel Rada bi tebe videla kako bi ga ustvarila, če že malce znaš ful digitalno. strinja  To je le dobronamerna beseda.

Rosi ni mi uspel in ne bom jezna, če mi ga ne določijo, ker vem kje so napake na Goldarju. In če bo še kdaj tak težek lines pod temo ga bom za vajo ustvarila, kazala pa ga ne bom, sem se tako odločila. Smile
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:53

C Moj nastali Goldar mi je zelo lepiiiiii Razz Pa sama ustvarjala ga in vidim, da je ful lep in hočem samo lepe kritike ne zmerljivk, ker jaz tak pač znam popolno  pa še ne.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Okvceopng

Evo ga lepi je cheers
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:56

N Cecy barva mi je všeč na tvojem Goldarju in celoten je digitalni, to se takoj opazi. strinja  kanček ti fali do ful digitalnega postopka, le upoštevat moreš napotke od vseh nas, ki znamo ful digi uživač ploska  Vesela sem zate, da poskušaš izdelovat v tej temi zlo vesel Mislim, da napake so notri, bom videla kaj ti bodo Jacixa, Tinaj8 in Mauro povedali.

Nazadnje urejal/a Nives Pon 17 Jul 2017, 11:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 10:58

M O Cecy oranžnega si ustvarila ja lepi je ploska A hočš lpe kritke sj noben ne dje zmerlivk nbenemu, le svetovt hčemo za nslednjič, da bš bljša. Kot prvo stvaritev si lpo ustvarila in se vid takj, da je digitaln bravo Razz Ni pa fl digitaln niti mal forumka, tko ,da boš še mogla vdit, kj pomen fl digitaln pa lahko zveš tkaj gr, orej stvaritev ni celtna popolna za pšiljanje  na med forum za izbiro njlepše stvaritve!

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 12:17

J Ooooo Vikaaa uspel ti je ponorel ponorel Ful maš lepiga vov in takoj vidim, da je ful digi in toppp stvaritev praznovanec Zelo dolgo je to vem, ampak ti je vendarle uspelo Very Happy Ful si se potrudila kar je opazno in sem vesela, da ti je tak lep se ustvaril popolni je ploska ploska

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 12:24

J Cecy naj ti povem, da si res lepiga Goldnika ustvarila uživač Tak, da digitalizacija ti je uspela in je stvaritev cela digitalna čestitam gre ti zdaj Razz Stvaritev pa ni ful digitalna, kajti veliko dela manjka in ga fali od prelivanja barv, večjega senčenja, uprabljanja limunicitya, radirke, zamazovanja ponovnega, oblaček, sonček uporaba in dig. sij itd ... king Srečno pri določanju stvaritve morda prideš notri strinja

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 12:35

J Vau Jacixa, Vika in Mauro prečudovite lepe popolne stvaritve ste nardili praznovanec uživač uživač Ne morem verjeti kak lepe ste ustvarili pa ta lines res težak videt tud za vas, ki znate ponorel Kuj vse tri Goldarje bi mel tak so mi top ploska
Nives tvoja stvaritev je lepa samo ni pravilna lol! Tukaj pa si se veliko zmotila, kar vidim po komentarih kar veliko preveč! Cecy lepo ustvarjen lines in mi je všeč uživač ti pa tudi samo digitalnega maš in ni pravilen, drugače pa, da si se potrudila ga ustvarit ti čestitam.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 12:37

N Josi smeh smeh česa ne poveš, povej kaj ne vem pri stvaritvi. smeškec ful smeškec ful res je bila ta dobra sedaj. Hvala, da ti je vseeno všeč stvaritev ne.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 13:13

V U kaj komentarjev hvala vsem za njih ponorel Zelo sem zdaj vesela in srečna Mauro, Jacixa in Tinaj8, da ste potrdili, da je celi ful digitalen toooo, saj vidim po všečkih ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 14:56

L Iiiii vauuu Vikaluceria top ponorel Ful lepi je ti nastal ustvarjen Goldar praznovanec Ta pa je popolni, pa tud komentarje si lepe dobila ful digi je kaj si nor čestitam ti klanjar Res upam, da boš mela srečo in da ti ga še izberejo, ker določena boš pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePon 17 Jul 2017, 14:58

L Imeniten izgleda in celi digitalen Cecy lep štopar Se trudiš in vidm, da ti uspeva tak, da boš verjetno kmalu ustvarila kakšno stvaritev, ki bo ful digi Razz Aja pa poslušaj kaj ti T in J pravita na komentarje in drugi dobro strinja
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeTor 18 Jul 2017, 22:37

T Večr formci pa je že nva dolčitv za vše stvritve na vrsti Cool In dolčne so ble nslednje:

- Vikaluceria
- Mauro
- Jacixa
- Nives
- Cecy

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve in sicr točn 9 dni. Želm vm prv velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v petk (28.7.2017) ob 9. 00 uri zjutrj!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Modr-bnr

Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 28 Jul 2017, 08:33; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeTor 18 Jul 2017, 22:40

R A stvaritve so bile že določene u pa sem naletela na svežo novičko Razz Zelo lepe ste določili, no pa vso srečo vsem pri izbrani strinja
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeTor 18 Jul 2017, 22:43

V Določitev za stvaritev juhej uživač Zelo hitro je minlo, da ste že določili bom vesela, če bom še mela izbrano a bom? Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Jul 2017, 08:04

N Oooo nisem vedela, da so bile stvaritve že določene včeraj, prav lepo je videt vse nas zapisane v temi kateri smo bili določeni, veliko sreče vsem pri izbrani stvaritvi ponorel ponorel  Vesela sem vsaj malo, da sem določena in ne bom jezna, če bom ograjana, bom zvedela takrat kot je zapisano strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Jul 2017, 08:10

J Super pa je bila moja stvaritev določena juhejjjj ponorel Tak sem vesela tako, da sedaj si najbolj še želim, da bo tudi izbrana med njimi king

Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Jul 2017, 08:15

F Oo pa imate določene stvaritve forumci Razz Vsem želim veliko sreče pri nadaljnem izbiranju zanj darilec
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Jul 2017, 08:20

L In določene stvaritve so bile včeraj uživač Vsi določeni imate zelo lepe ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Jul 2017, 15:02

M Kul pa je moja stvaritev tudi določena praznovanec Goldar čaka na izbiro smeh

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 28 Jul 2017, 08:44

T Formci dns je bla rzglsitv izbrne nve stvritve Razz In skupščina je prv tko izbrla njlepšo stvritv od člna Spirtiy z mednrdnga foruma in od nše pd moderatrke Jacixa tr člnva Maura in Vikaluceria, čestitke  ploskač Z med.  foruma tkrt nismo prikzl stvritve sj so vse stvritve poplne kt zmerj! Tukj so sedj vše izbrne stvritve in tkle zgledjo Cool  Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo kml prejmete pd zs sprčilm!  Very Happy  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Gldpng Mauro

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Plv pd moderatrka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Ovopng Vikaluceria

T

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 28 Jul 2017, 08:48

N Jutro Moderator Toša3 fenomenalna novička, da so najlepše tri stvaritve Goldarja izbrane, iskrene čestitke pod moderatorka Jacixa in Mauro ter forumka Vika, uživajte z krasno nagrado, ki jo boste prejeli pod zasebno sporočilo ponorel ponorel  vesela sem za vas strinja mahač praznovanec praznovanec

Nazadnje urejal/a Nives Pet 28 Jul 2017, 08:59; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitimePet 28 Jul 2017, 08:51

T Formka Nives tvja stvaritv ni bla izbrna iz strni skpščine zrd pomnkljivga ustvrjnja stvritve učeni  Cltna stvritv je bla pvšlna in ne prviln ustvrjna razmš! Dsegla si le 40% plnh tčk kj si pčela ni jasn nslednjč se zber in kr si poslala stvritv si bla ogrjna in zto po zkndji rs forumv Slovenije iz tme - 5 tčk formske krme. Surprised

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next