LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
Kazalohttps://novelasPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 805
Točke forumske karme : 82305
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 22:06

V Ooooo pa to je fantastičnoooo ponorel ponorel Izbrano mam svojo stvaritev čarovnico jaja praznovanec Zelo sem presenečena pa vesela pa tudi nagrado že imam ful je lepa Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 22:16

N Večer Moderator Toša3 zelo sem vesela, da so objavljene stvaritve in med njimi vidim tudi svojo izbrano stvaritev ponorel ponorel  Vse so zelo lepe in krasne, maksimalno se je bilo vredno potrudit pri Riti Repulsi, saj je nagrada zelo uporabna hvala vsem tudi vam Ustanova zakon ste!!! uživač uživač zlo vesel zlo vesel ponorel ponorel pleše pleše  Ful sem vesela in srečna in zapomnila si bom to Rito hihih uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1332
Točke forumske karme : 110677
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 29 Nov 2017, 12:01

J Čudovito osupnila sem, ko sem zagledala, da sem imela izbrano novo stvaritev ponorel štopar ploska ponorel Juheja pa še nagrada je tako lepa bila, prav prav mi pride forumski privilegij praznovanec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178230
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 17:25

T Formci tukj je čist nv svž nmg stvritve za Pusta kurnt  Parkelj  Ustvrite ga čist po svje z lstno stvritvjo in bdte pri tm kreativni! Polg tga pa se držite omenjenh prvil, drgč nbo vša stvritv veljvna in je lhk tud vša stvritv ogrjna al clo zavrznjena zto pazljiv pri stvrjnju! učeni No pa velik sreče z všo stvrnstjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Linso-krnt

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 775
Točke forumske karme : 80203
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 17:31

C O vidim, da je objavljen novi lines ponorel Ma kak je lep pa naša maska Kurent odlično Krampuser
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1604
Točke forumske karme : 97612
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 17:34

J Ja lepi novi lines od Kurenta Toša3 komaj čakam, da ga ustvarijo keri znajo velik klovn
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 805
Točke forumske karme : 82305
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 17:37

V I ja je novi lines tukaj Razz Razz Razveselila sem se ga ,ker ga bom si ustvarila hvala Moderator Čar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 17:42

N Uuuuu lepa naša maskota tradicionalna je za ustvarjat svetovno Moderator Toša3 ponorel ponorel  Zelo lepi lines si ustvaril in spravila se ga bom ustvarit, brez skrbi ploska ploska Hvala, da si objavil lines klovnek
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2928
Točke forumske karme : 108885
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePet 26 Jan 2018, 18:11

L Toša3 kurent na forumu ful je lepii praznovanec Lines bom zveseljem ustvaril pa, če ga ustvarjam 7 ur! Potrudil se bom, da bo neizmerno lep in ful digitalen ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1332
Točke forumske karme : 110677
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 11:54

J Novi lines je me tako navdušil Toša3 ponorel ponorel da sem si takoj rekla grem ga ustvarjat, ker kurenta pa še nismo meli, naj bo lep Pust Čar  Krampuser Tak napredujem z linesom u lepi Razz Kaj menite za čevlje kakšni naj bodo?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Corel-draw-x4-prikz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 805
Točke forumske karme : 82305
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 11:57

V Vauva Jacixa ful se ti lepo ustvarja ponorel Boš ga objavila ne ja saj si mislim uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2310
Točke forumske karme : 110184
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:00

M Vidm, da bo prelep Jacixa Razz Razz Razz Bi mu kr psl črni škrnji a jh ustvri kak teb se zzdijo lpi!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1604
Točke forumske karme : 97612
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:04

J Pa ta novi lines je svetoven taman za Pust hrust velik klovn Jacixa izredno bo lep tvoj Kurent opažam, vse stvaritve ustvariš popolne ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:09

T Zelo lepi lines je to Toša3 hvala vam, Jacixa v polnem zagonu si že vidim ponorel ponorel Lines boš ful lepo ustvarila pa vem to že in čestitam že naprej, ker boš določena, kolikor vidim je že zdaj ful digi pa še ni celoten fertik dobra maska Jaz se mantram z svojim, saj ustvarjam belga king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:17

N Zdravo Jacixa, kaj naj rečem ti zadeneš vsako stvaritev perfektno in rekla bom, da bo kurent tvoj maksimalno lep ful digitalen, pa še ni dokončan ponorel ponorel  Uživam v tvojih stvaritvah vedno, ko jih objaviš, rada bi videla končnega v temi maskah
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 623
Točke forumske karme : 65907
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:33

L I zelo lepi pustni lines uživač Boste ga vsi ustvarili pol pa tak se smejim, ker vem, da boste lepe meli štopar J tebi pa že nastaja krasno lep ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSob 27 Jan 2018, 12:35

N seveda ga bomo ustvarjali, lahko bi ga še ti saj znaš Lityo ploska ploska  vaja in vaja in še enkrat vaja pravim. Jaz ga imam tudi napol končanega, objavim ga, ko bo končan smeško smeško buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeNed 28 Jan 2018, 17:56

N Lep večer vsem skupaj ponorel ponorel  Zelo vesela sem, ker sem ustvarila svojega kurenta in naj povem ful digitalen je uživač uživač Namantrala sem se z njim, a mi je uspel, ustvarjala sem ga 3 dni vse skup zlo vesel zlo vesel  Vam je všeč? čarovnik



Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Nvkurent




netopir mačkal
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 623
Točke forumske karme : 65907
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeNed 28 Jan 2018, 19:28

L Vov Nives pa ful lepiga si ti ustvarila Kurenta bravo praznovanec praznovanec Držim pesti zanj!
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2310
Točke forumske karme : 110184
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeNed 28 Jan 2018, 19:31

M Pa je rs prečudvt zlo lp in ful digitalen čestitm ti uživač uživač uživač Lahk ti povm, da imš celtnega poplnega in tud zlo lpo si porzdelila prelivne brve v brvni plti mske ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2928
Točke forumske karme : 108885
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeNed 28 Jan 2018, 21:13

L Upsala Nives ta lines Kurenta pa ti je uspel v nulo, čestitke ponorel ponorel Takoj se vidi, da si ga ustvarila ful digi, menim, da boš določena in če izbrana bi ga takoj mel za nagrado v nagradi Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2025
Točke forumske karme : 100622
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 08:22

C Fantastičen je tvoj ustvarjen Kurent Nives aplavdiram ploska ploska Ustavarila si ga top, ker ne morem rečt, da maš kakšno napako, vidi se, da je celoten ful digitalen kot mora bit, držim pesti, da maš izbranega uživač
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 775
Točke forumske karme : 80203
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 08:33

Nives je napisal/a:
N Lep večer vsem skupaj ponorel ponorel  Zelo vesela sem, ker sem ustvarila svojega kurenta in naj povem ful digitalen je uživač uživač Namantrala sem se z njim, a mi je uspel, ustvarjala sem ga 3 dni vse skup zlo vesel zlo vesel  Vam je všeč? čarovnik



Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Nvkurent




netopir mačkal

J Nives res imaš prelepiga Kurenta čestitam za takšno lepo stvaritev uživač uživač Veš, da nisem ekpresionist za stvaritve a ti povem, da je odličen in prava stvaritev kakor mora bit kot ful digitalen na forumu praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 08:36

T Ta lines Kurenta si zadela res popolno Nives vse se ujema! praznovanec Všeč so mi sence lepo usklajene, prelivanje barv, skrin je lepo natančen, poradirano ob vidljivem in nevidljivem skrinu, limunicity izrazit ne presvetl in ne pretemen res pohvalno saj je top stvaritev štopar Mam pa eno kritiko na koncu skor si ga premalo raztegnila v okvirju si pozabla robe saj malo bolj bi mogla!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2310
Točke forumske karme : 110184
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:03

M Formci lins Krnta je tud mene ntr potegnl in sm se ga lotil ustvrt uživač Upm, da je brz npk kr sm se maksimlno potrdil in ustvril črnga Krnta  kakr mi je lp štopar štopar V celti je ful digi sj se tud opz zlo je mi lp king

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Krnmripng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:07

N Hvala za komentarje vsem tistim, ki ste komentirali in vnaprej se zahvaljujem še tistim, ki mi boste komentirali Kurenta ponorel ponorel hallowpajk  


Mauro zelo lepi je tvoj Kurent in tudi sam znaš zelo lepo prelivat barve v barvni paleti.  Kurent je ful digi in brez kakršne napake, vsaj jaz ne opazim niti ene, ker znaš izdelovat stvaritve Ben. maska  strinja prepričana sem v nulo, da boš določen, kasneje pa tudi izbran štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1332
Točke forumske karme : 110677
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:09

J Nives oooo moram te ful pohvalit, ker si stvaritev ustvarila v nulo ja kot so ti že eni povedali zelo je lep praznovanec Imaš ful digitalnega in se opazi, da je celotni ti uspellllllllllll določitev ti ne uide in tud ne izbira stvaritve čestitam ploska Mauro tvoj lines Kurenta je prav tako poseben in kreativno lep čestitam za stvaritev črenga kak ti je ratalo bravo, bravo ponorel ponorel Zelo lepo si porazdeljeval prelivno barvo črno z sivo in belo, da si ustvaril odtenek barvne plaete ful ful mi je všeč ploska Pa tud ti maš veliko možnost, da si izbran kajti je poplni cel Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1332
Točke forumske karme : 110677
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:14

J Moj ustvarjen Kurent je tud že končan res, da sem se namučila z njim saj sem ga ustvarjala celih 5 ur vse skup a ne v enem dnevu a mi je tako kot vedno uspel popolni štopar Hotela sem imeti drugačnega Kuerenta za pokazitev, da vidite, če pali čokloadni ali erjavi ja pali ne smeh ful mi je zakon lep in tak veste, da je ful digi po celem vuiii darilec Mate kakšen komentar za mojga Kuernta?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Nvjxinpng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Jacixa11


Nazadnje urejal/a Jacixa Pon 29 Jan 2018, 10:16; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:25

N strinja pozdravljena Pod Moderatorka Jacixa stvarno je lep in ful digitalen Kurent tvoj kot vedno štopar štopar  Pri tebi nobenih napak ne vidim in z barvami znaš razporejat, da je viden preliv, popoln in perfekten v nulo ustvarjen Kurent ponorel ponorel ploska ploska  Aplavz 10000000 štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2909
Točke forumske karme : 10194251
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 10:28

A Formci ja čestitam Mauro, Jacixa in Nives ploska Odlične stvaritve ste ustvrili in vši Kurnti so fl digitlni vsi, zlo lpo ustvrjte Smile Pa velik sreče vsm trm pri ndljnm dolčnju in sme izbrne stvritve!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 805
Točke forumske karme : 82305
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 11:37

V Jacixa vav in vavvvvv je tvoj Kurent lep in celoten top ustvarjen praznovanec Nives vauuuuu je tudi tvoj Kurent zelo lepi in natančno ustvarjen poplni jeeeeee praznovanec ponorel štopar
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 805
Točke forumske karme : 82305
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 11:40

V Mauro voooooooo si me presentil z tvojim Kurentom perfekteno lep ti je se ustvaril pohvalno zate ponorel ponorel Odlično znaš ustvarjat stvaritve dober si v tem kot jaz Smile Tak, da določen boš ker je celi ful digitalen štopar
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2113
Točke forumske karme : 96118
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 11:45

R U Jacixa kak je tvoj Kuernt svetovno lep ne morem se ga niti nagledati ponorel Sicer pa vsako stvaritev obvladaš in ustvariš top toppp darilec Nives ful lepo si ga ustvarila zelo mi je lep uživač Mauro zmagal si meni je najlepšiiiiiiiiii in tudi ti obvladaš postopek stvaritve vsaka vam čast, da znate ful so lepi pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 11:56

T Jacixa toppppppp Kurent vse pri tvoji stvaritvi mi je všeč ponorel Zadela si ga popolno pa tud zmaga na celi črti čestitam prelepi je praznovanec Mauro ti si se tudi potrudil pri svojem vidim zelo lepi je in nasploh, da ti je uspelo črnega ustvarit čudovito uživač uživač

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 12:11

T In taki pa je moj ustvarjen Kurent, meni je blazno lep in tudi vem, da mi je celotoen uspel kot sem pričakoval pri tem linesu Razz Bilo pa je mantrarije pri njem, ker lines ni lahek. Mauro jaz pa sem ustvaril si belega vidiš kaj vidite kaj napak? Menim, da jih ne morete, ker je ful digitelen le poglejte si ga  strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Zatinjpng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 623
Točke forumske karme : 65907
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 12:16

L Vidim ,da ste že na veliko ustvarjali pa to je pohvalno fullllllll Razz Pod moderator T voooooooo ti si belga ustvaril voooo kak je leppppppi praznovanec pa jaz mam prav takšnega veš kot lutko doma iz Ptuja hvala, da si ustvaril belega top je Kuerent uživač In tudi ostali ustvarjeni Kuerneti od Maura, Jacixe in Nives so prelepiiiiiiii naj bodo vsi določeni ponorel ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2025
Točke forumske karme : 100622
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 12:36

C Pa morem to povedati, da so meni vsi ustvarjeni Kurenti top in ful digitalni praznovanec Držim pesti, da je izbrana najlepša stvaritev ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 12:49

N Tinaj8 mogel bi vzklikat srečen sem, da mi je uspelo ustvarit kurenta verjemi potem ne bi bil toliko zahtevni za ustvarjanje hihi ploska ploska  Všeč mi je tvoj kurent, tudi od ostalih, lepo si preliv barve in beli kurent je ful digi strinja  Naj bodo vsi kurenti določeni, najlepši pa izbran zlo vesel pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2928
Točke forumske karme : 108885
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 15:16

L Mauro iii kak si lepiga ustvaril Kurenta zelo mi je lep in maš ful digitalnega praznovanec Jacixa prav lepiga si ustvarila celoten je lepi in popolni tak bo izbran, saj se ve, da vedno ustvariš stvaritev top ploska Tinaj8 tvoj mi je tudi Kurent lep je prav poseben, ker je belo siv in izžareva z barvno paleto svetlo sivo temno belo vauči ponorel Vsi nastali Kurenti od vas si zaslužijo določitev in izbiranje pa tudi, da bi se pojavili na izbranih nagradah uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2928
Točke forumske karme : 108885
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 18:40

L Pa sem se namantral pri ustvarjanju tega lepiga linesa Surprised A se mi je izplačalo, ker sem ustvaril res lepiga Kurenta poglejte si ga a ni ful digitalen? Juhejjjj stvarno sem vesel, da sem takiga lepiga ustvaril želim si določitve uživač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Krntlukpng
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 18:43

N oooo, vovvvvvvvvvv Luka ponorel ponorel  ploska ploska  Kaj vidim, tvoj Kurent je tudi brez vsakršnih napak. Se vidi, da si ga senčil trikrat in screen je tam, ko more bit, ful digi je, vov uživač uživač  Določen boš in izbran enako štopar štopar perfektno si ga ustvaril  zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 18:44

T Luka ma lepi je ustvarjen tvoj Kurent ponorel Si ga dolgo ustvarjal ha saj vem tako kot jaz, si mislim, da se ti je izplačalo, ker je lep se vidi, da znaš ustvarjat ful digitalno bravo tudi tebi! Moti me le perje zakaj roza bolj rdeče bi moral met, ker se preliva z kurentovimi transparenti, pa prelivanje barve imej izrazite, da vpadnejo v pogled, kajti spodaj pri palici jih nimaš tak, drugače pa odlična stvaritev ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2310
Točke forumske karme : 110184
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 18:51

M Kul lpo stvritv Kurnta si ustvril Luka praznovanec Mene ne mot prv nč na stvritvi mrda rs bl izrzito delj prelivne brve, drgče pa ta Kurent top phvln zte ploska ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2928
Točke forumske karme : 108885
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimePon 29 Jan 2018, 18:58

L O kak sem jaz dobil lepe komentarje na mojga ustvarjenega Kuerenta ponorel Pa presrečen sem veste, da mi je tak lepi uspel. Ja Tinaj8 vem kaj misliš povedat, to še tak vadim, da sem bolj drzen pri prelivanju barv a počasi to je malenkost, znam paaaa štopar štopar štopar Hvala Nives vidiš, da je celoten f. d. jaja praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178230
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:06

T Formci tukj je nva dlčitv vših stvritv ktero ste ustvrili msko Kurenta norček In dolčne so ble nslednje:

- Mauro
- Jacixa
- Luka
- Nives
- Tinaj8

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve točn 9 dni. Želm vm velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v tork (20.2.2018) ob 17. 00 uri popoldan!





T

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pon 19 Feb 2018, 10:45; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 623
Točke forumske karme : 65907
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:15

L No pa imate določene stvaritve forumci uživač Čestitam prav vsem, ker bom navijala kar za vse darilec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4217
Točke forumske karme : 109111
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:19

N Odlično, da smo določeni, ful vesela in srečna uživač uživač  uživač uživač  praznovanec praznovanec Vsakemu posebej želim ogromno sreče in veliko glasov za izbrano stvaritev
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2310
Točke forumske karme : 110184
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:20

M Mja je dlčena fl se že vselm tga dtma, da vidm, če bm ml tud izbrno stvritv? praznovanec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1332
Točke forumske karme : 110677
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:37

J Pa imam določeno svojo stvaritev Kurenta ponorel Prav vsem želim veliko točk za naprej pri izbiri stvaritve, ki bo kmalu ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1711
Točke forumske karme : 112631
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 09:44

T Zelo sem vesel, da sem imel določeno stvaritev praznovanec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 21Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: