LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Pd-tinj-bnri

Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 12:36

C Vooo praznovanec tak lepo si ustvarila ta lines spet štopar štopar štopar Iskreno čestitam ful je lepa tvoja čarovnica določena si, pa veliko sreče pri izbiranju cheers
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13486
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 12:39

R Iiiiiii Jacixa pa ti si fenomenalna kak si lepo ful digitalno ustvarila uživač Pa saj to je neverjetno bravo, bravo želim, da ti jo določijo in izberjo prelepa ti je nastala, a res je mala Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 14:15

N Ala ti vera Jacixa pri tej čarovnici Riti Repulsi ponorel ponorel  barve si fajn uskladila s prelivom. ploska ploska Čestitam za trud in potrpežljivost uživač uživač  Upam, da tudi meni rata jo ustvarit pravilno ploskač ploskač
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 20:24

V Juj kak sem se namantrala pri tej stvaritvi silent Preden mi je v nulo uspelo mam ful digitalno Rito ploska ploska Sem pa jo res dolgo časa ustvarjala pa še zalomilo se mi je, ko nisem skor uporabila laso toola skor pozabla a sem se pol spomnila, je lepa kaj ponorel Toša3 in Admin enako sem povečala si stvaritveni okvir velikosti 270px saj drugače nebi mogla dat čarovnice v ta okvir, ker je bila velika Smile

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritvikicapng

Jacixa čestitammm uspelo ti je ponovno ustvarit prelepi lines ful digitalen in lep popoln ponorel ponorel Kot viidš znam prav tako sama izdelovat odlično a ti povem pri tem linesu pa sem skor obupala res mi je bil težki za ustvarjat study Ti maš pri čarovnici vijola oči jaz pa sem ji ustvarla modre Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):(3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 20:34

N Lep večer Vika zelo lepo si ustvarila svojo Rito, opažam, da je ful digitalna, vendar lasje nekak ne pašejo poleg, ker bi bolj palili temni laseki k obleki pa brez zamere. Obleka je zelo lepa, prelivna barva z vijolično, če se ne motim in nasploh palica je ustvarjena z natančnostjo. ploska ploska  Mislim, da boš določena. strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 21:03

L Jacixa vau in vauuuuu je tvoja nova stvaritev Rite praznovanec Kolikor jo gledam je izredno lepa ful digitalno ti nastala in napak sploh ni vidnih, odlično 100 ocena za stvarjenje tega linesa, lahko bi ustvarjala različne stvaritve za nagrado tak lepe ustvarjaš čestitam in ziher maš določeno vuii ponorel štopar

Nazadnje urejal/a Luka Ned 05 Nov 2017, 21:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 21:06

L U lala kak lepo si tud ti ustvarila Vika svojo Rito čarovnico ponorel ponorel Mislim, da si vse bistvo zadela, ker tudi prelivanje barv se mi zdijo fantastične in lepe kaj naj rečem zelo lepo ful digi ustvarjena Rita štopar štopar Aplavz Vika in določena tak si.
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 06 Nov 2017, 08:38

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
J In moj lines je že ustvarjen celotni je ful digitalni ponorel Tukaj pa je veliko natančnosti in potrpežljivosti pri stvarjenju saj sem jo ustvarjala dva dneva in celih 5 ur! Basketball A vseeno mi tak lepa uspela, kateri jo boste ustvarjali nea je v okvirju večajte ali manjšajte prej jo samo pomanjšate na velikost 200 px, drugače ne gre v okvir štopar Kaj menite lepa čarovnica Rita?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritjcxopng

J Vovv pod moderatorka Jacixa tak lepo si ustvarila ponorel ponorel Ful sem se je nagledal in samo aplavzam ti, ker znaš tak lepo in natančno popolno ustvarjat praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 06 Nov 2017, 08:39

J Forumka Vika oooo ja ful lepo maš ustvarjeno svojo Rito čestitam ponorel ponorel Jasno, da se vidi, da si popolno ustvarila vsaka ti čast, kako dobro zdaj znaš ta ful digi postopek king king
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 12:48

L Tak forumci pa sem dokončal svojo stvaritev Rito vau uživač uživač In če vam povem, da sem jo ustvarjal tri dni po dve uri res je težka  Surprised  Ful sem se nadelal pri tem linesu, a mi je v nulo uspel kaj menite je lepa kaj?  Razz  Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Lkikvrpng
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:08

M Rs si jo dknčl in mrm ti rčt, da si fl lpo ustvrillll in fl digitlno ponorel Tukj pa si se zlo potrdl Luka kjti iztpa stvritv ni nbene njsnsti poplna je zme čestitm, dlčn bš štopar štopar

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:11

J Opsalaaa ful lepo čarovnico si izdelal praznovanec Ne morem verjet, da ti je uspela ja čestitam za stvaritev ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:15

T Luka ta stvaritev pa je totalno top ponorel Ja bravo tudi, če si jo tak dolgo ustvarjal je cela ful digi vidim uživač uživač Določen boš, če ne ki izbran Cool Cool

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:21

J Forumec ne morem verjet tud jaz, da ti je uspela tak lepo ta čarovnica lines ja bravo uživač Kolikor sem jo gledala, ne opazim ti nobene napake, razen, da palico bi lahko malo bolj zabrisal spodaj king da bi poskril dejanski scrren v digitalizaciji, senčenje odlično, preliv barvne palete idealen Very Happy Uporaba limunicitya super skratka top izgleda ponorel No mogoče bi jaz samo oči ji ustvarila večja, težko se razločijo a stvaritev je zelo lepa, držim pesti, da maš določeno darilec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:28

L Vuiiii kak maš lepo čarovnico ustvarjeno praznovanec Luka takoj bi jo mela in ti odala glas sem ti že z všečkom king Naj ti izberejo aja najprej določijo strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 13:46

L Ja hvala vam za tak čudovite lepe komentarje na mojo stvaritev veseli sem ponorel ponorel Vov kaj res je popolna jaja se je meni tud zdelo, da mi je cela uspela Razz Jacixa ja sem mislil tud jaz nardit malo večja očesa a sem pol pustil takšna zaradi zlobnosti njene Smile
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:02

T Jaz tudi sem ustvarjal svoj lines in mi je nastala takšna prav lepa in v celotnem ful digitalnem postopku praznovanec Se vidi kje kaka napaka? Tud jaz sem jo ustvrajal dolgo preden je poplna nastala Neutral

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritotipng

Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:06

F Vau Tinaj8 tak lepo si ustvaril čarovnico praznovanec Nasploh je popolna in menim, da boš mel izbrano prelepa pleše pleše Luka ala ti vera izredno lepo si jo ustvaril zelo lepa uživač
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:10

R  Pod moderator vulaaaaa svetovna ti je se ustvarila ponorel uživač štopar Nimam komentarjev, ker jih drugi tud nimajo ful lepo znaš ustvarjat Razz Tvoja Luka je tud ful svetovna in čedna bravo cheers
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:14

L Tinaj8 vau in vauuuč je lepa praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:20

J In si jo ustvaril Tinaj8 vidm prav lepo imaš uživač ploska Tebi tak gre ful digi postopek stvarjenja, kajti nea opazim napak v ustvarjanju saj precizno izdeluješ vem klanjar Drugače bi samo omenila, da si jo malce preveč raztezal v okvirju, a saj maš orginal in jim pošlješ, če ti jo izberejo, določen pa boš drugače pa je top darilec

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 14:24

V Tinaj8 tvoja stvaritev je fenomenalno ustvarjena ponorel ponorel Nič ti ne morem drugega komentirat, ker je top. Luka vovvv si lepo ustvaril čarovnico čestitam upam, da jo izberejo prelepa je in nimaš napak zame ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 18:53

N Luka zelo lepa je tvoja Rita Repulsa, vidim, da je ful digitalna in brez napak. Pa kak tebi uspe naret preliv? ful je lep ploska ploska Mislim, da boš določen pol pa še ki izbran, vso srečo  strinja strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Nov 2017, 18:56

N Pod moderator Tinaj8 tvoja Rita Repulsa s prelivnimi barvami je tudi zelo lepa in ful digitalna štopar štopar  Tudi jaz upam, da mi rata brez napak naredit Rito Repulso uživač uživač  določen si že zdaj ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 12 Nov 2017, 13:37

N Lep pozdrav vsem skupaj ponorel ponorel  Mislim, da mi je po treh dnevih moja Rita uspela, tako da sem zelo vesela, ker mi je ratala strinja  Zelo sem se namantrala z njo in včeraj zvečer jo tudi končala uživač uživač  Je brez napak ? Kako se vam zdi? uživač uživač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Nivesokrita

Bom določena? Vesela bi bila zelo, če bi bila hihihi mahač
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23088
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 12 Nov 2017, 15:40

M Zdravo Nives vau kul ustvrjena Rita, tp stvritv ponorel ploska Zlo lpo si rzprdila barvni prelv in senčenje je prlpo praznovanec Dolg si jo ustvrjla a tp celtna čestitm dlčno itk bš mla Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeNed 12 Nov 2017, 17:22

L Ooo Nives si jo le dokončala svojo Rito vovv je lepa mi top je videt praznovanec A tri dni si jo ustvarjala kaj si nor dolgo ja jaz tud toliko, ampak se splača potrudit, ker ti pol v nulo uspe Nives. Perfektna je in se vidi, da maš ful digi uživač uživač Vso srečo do določitve in naprej darilec
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 13 Nov 2017, 09:28

V Nives fulllll je lepaaaaa in celotna se ti je ustvarila v ful digi praznovanec Vauu kak maš lepo, nasploh je mi tvoje senčenje ful všeč pa tudi scrrenaš odlično klanjar Sedaj koilkor jo gledam ti moram reč, da nimaš napke vidne in je takšna kot mora bit popolna. Oči si lepo povdarla v nevidni senci naslednjič samo malce razmaži pa jaz bi na mojem mestu počrnila ji najprej oči pa pol ustvarila take kot ji si ti, zaradi tega, ker se pol senca lepo porazdeli v nadaljevanju stvarjenja pa se ti napredek izniči, ker se skupno lepo izpostavi v celoti Smile Menim, da ti določitev ne uide čudovito.
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 13 Nov 2017, 09:46

R Svetovno si se potrudila Nives pri stvaritvi in meni je prelepa in ti ploskam in kričim bravo ponorel ponorel Vidim, da se jo dolgo ustvarja, da ima potencial težavnosti lines silent Ampak kakorkoli zelo je lepa ta Rita me kar pominja na orginalno uživač
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 13 Nov 2017, 10:06

J Vuiiiiii je lepa tudi tvoja čarovnica Nives ponorel Zares pohvalno, ker ustvarjaš perfektne stvaritve, opažam, da ti gredo sedaj zelo dobro Razz Nasploh se ne poznam na kritikavanje, ker ne znam tega stvaritvenega postopka je pa top Rita uživač uživač uživač Ti boš tak določena veš to pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 13 Nov 2017, 10:11

N Vsem lep pozdrav forumci vesela sem vaših komentarjev na mojo ustvarjeno Rito Repulso in srečna zelo, ker mi je uspela zlo vesel zlo vesel Zelo lepo ste se razpisali in res vidim, da vam je pune všeč. Kot pravim sem vesela kot lahko vidite hihihi uživač uživač  in zelo uživam v tej temi, ker rada ustvarjam ploska ploska

Vika bom upoštevala, kar si mi napisala. pleše
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimePon 13 Nov 2017, 10:29

C Vooov pa voo Nives kak maš lepo, krasno in čudovito ustvarjeno svojo čarovnico Rito praznovanec Pa ful mi je lepa pa toppp izdelana, ker znaš prav ustvarjat kot ostali ki znajo pa nasploh že po pod moderatorki Jacixi bravisimo uživač Lahko pa bi samo oči še bolj grozne ustvarila, ker bi bila izstopajoča pirat Te pa ogromno sreče do določitve in kasnejše izbiranje njihovih najlepših top stvaritev ploskač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:12

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
N Lep pozdrav vsem skupaj ponorel ponorel  Mislim, da mi je po treh dnevih moja Rita uspela, tako da sem zelo vesela, ker mi je ratala strinja  Zelo sem se namantrala z njo in včeraj zvečer jo tudi končala uživač uživač  Je brez napak ? Kako se vam zdi? uživač uživač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Nivesokrita

Bom določena? Vesela bi bila zelo, če bi bila hihihi mahač

J Nives to lahko tudi ti jaz potrdim zelo lepo si jo natančno precizno ustvarila v popolno ponorel ponorel Rada ti verjamem, da si se namantrala pri tem linesu ampak ti je uspelo ga ustvarit neglede nato ali je bil težaven ali ne strinja strinja Ko jo takole pogledam me opomni na realno čarovnico iz serije in barvno paleto si ful dobro uporabljala, sence imaš dobre kot morajo bit tudi tisto ko sem ti rekla si popravila in ti povem, da nimaš nobene napake, samo bolj radiraj ob ozadju, ko vstaviš stvaritev v stvaritveni okvir, da se ti ne vidijo orisi, enga maš ob levih lasjeh. Vesela sem ,da ti je uspela in seveda top čarovnico Rito si ustvarila zelo lepo Nives ja jasno, da si določena je zelo lepa in v celotnem ful digi ustvarjanju Razz

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:23

T U volaaaa forumka Nives praznovanec klanjar Imaš svetovno ful digitalno Rito ustvarjeno se te takoj opazi pleše pleše Pa ja niti malo ni lahki lines a nam, ko gre ni to problem se potrudimo in damo vse od sebe v ustvarjanju tako kot ti. Odlično imaš ustvarjeno saj pravim, da ti je ne morem grajat, ker je videt popolna takšna kot mora bit vsaka stvaritev ustvarjena prikazana od nas pod omenjeno temo štopar Določitev ti 100% ne uide verjemi mi, kar pa bo naprej pa ne vem, zato ti pravim veliko srečo pri nadaljnji izbrani stvaritvi iz skupščinske strani frajer

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:31

T Včr formci pa je tukj nva dlčitv vših stvritv king In dolčne so ble nslednje:

- Luka
- Jacixa
- Nives
- Tinaj8
- Vikaluceria

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve točn 9 dni. Želm vm velik sreče pri smi izbri stvritve, ki pa bo v pondeljk (28.11.2017) ob 13. 00 uri popoldan!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:37

J Vui stvaritve ste meli določene čestitke prav vsem ploska In veliko sreče naprej pri izbiranju najlepše za forum cheers
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:39

J Juhejjjjj in imam določeno stvaritev in to strašno čarovnico Rito uživač uživač Toša3 veš kako sem vesela in naj te bo izbrana najlepša ali pa kar vse ponorel

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:44

L U pa to je presenečenje pa pol, moja Rita je določena jupi ponorel uživač ploska ponorel Kak ste me razveselili hvala, sedaj pa bom držal pesti, da bi bila še moja nova stvaritev Rita ki izbrana jupiiii klanjar štopar Pa vsem želim veliko sreče naprej pri izbiranju najlepše stvaritve med nami ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 19:59

C U pa imate določene že stvaritve čestitam vsem določenim Razz Imenitna novica in upam, da izberete tisto, ki je meni najlepša Cool
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 20:04

C Ja aplavz za vse, ki ste meli določene vaše stvaritve danes ploska Lepe so in pa bomo videli katera pa bo izbrana med vami Basketball
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 20:17

F Zelo lepo videt vas vse določene štopar štopar Vsem čestitam pa te naj zmaga lepša.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 22:41

N Lep večer vsem želim, vidim, da sem določena in morem reči, da sem zelo zelo zelo vesela, ko sem zdaj videla, da je moja Rita določena, hvala vam ponorel ponorel  Srečna in razveseljena pa bom še trojno poleg, ko bom izvedela, če bom izbrana si želim ful, da mi izberete čarovnico Rito in bom fejst nestrpna do datuma, ki si ga zapisal Moderator Toša3 uživač uživač Vsem ostalim čestitam, kateri ste ustvarjali ta težek lines in veliko sreče, naj zmaga najlepša oziroma naj zmagajo vse, ker so zelo lepe in ful digitalne ponorel ponorel hvala še preostalim za komentarje uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 14 Nov 2017, 22:56

T Kako sem veseliiiiii, da imam določeno stvaritev praznovanec Ne morem opisat tak sem vesel ponorel Še ostalim čestitam, da ste meli določeno stvaritev ploskač

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeSre 15 Nov 2017, 21:56

V No pa imam določeno stvaritev juheja uživač Razz Sem si kar zaslužila glede nato, da sem ta lines tak dolgo ustvarjala, da sem že se spraševala, če bo mi celotna ful digi ne pleše Ponosna sem, da mi je uspelo darilec
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101026
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 13:10

T Formci pa je rzglsitv za izbrne nve stvritve Smile In spt je skupščina prv tko izbrla njlepšo stvritv od člna Cerwoya z mednrdnga foruma in od nša pd mderatrja Tinaj8, Jacixa in od člnv Vikalucria, Luka in Nives, čestitmo ploskač In tkle izgledjo vše izbrne stvritve in vse so poplne! Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo pa prejmete pd zs!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritvikicajupng Vikaluceria

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritojuopng pd Moderatr Tinaj8

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Nivesokrtra Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Ritjcjkipng pd Moderatrka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Lkikvruuzpng Luka

T

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 13:29

T Dober dan Moderator iiii pa moja stvitev je bila spet izbrana praznovanec vauu je lepa, ful sem ful srečen nagrada je že mojaaa Razz

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 13:35

L No pa so bile izbrane stvaritve vov so vse lepeeee ponorel ponorel Pa kaj kar vse ste izbrali ja krasno saj so vse top stvaritve uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 13:37

F O odlično se je skupščina odločila Toša3 ponorel Same lepe stvaritve so in bile vse izbrane ponorel Čestitke prav vsem ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 13:48

C Uuu kaj vidim izbrnih stvaritev ponorel Tak so lepe in res čestitam prav vsem, ki ste meli izbrano prelepe izgledajo ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitimeTor 28 Nov 2017, 15:41

L Vovvvv moja stvaritev je bila izbrana jupijaaa ponorel ponorel ponorel Kako pa sem zdaj vesel, da vidim svojo izbrano Rito to jaa jupiii praznovanec Čestitam pa še vsem ostlim bravo, bravo ploskač
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next