LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27660
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Pd-tinj-bnri

Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20976
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:07

N ojla Mauro ja krasno si ga zadel v barvah, saj bo kmalu končan hihih štopar štopar enkratno ti gre od rok ustvarjanje, tudi jaz tvojih napak ne opazim strinja hvala na komentarju. praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17080

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:22

V Ulaalaa to pa se vidi, da ste kar pridni saj ustvarjate na polno nov lines superca so vsi lepi že praznovanec Pri svojem se tudi lovim nonstop mi pa odlično gre zdaj od rok in upam, da bo res top celoten, ker ustvarjam počasi vam je všeč glava jaz sem se odločila za vijolčno roza trup in tud rumeno belo prelivno barvo saj mi je nadvse všeč strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Lins-zedd-vikc
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:30

N Vika enkraten je tudi tvoj Zed, ne opazim nobene napake le tako naprej pri njem, da ti rata. Kombinacija barv je krasna štopar štopar No pa naj še jaz svojega objavim evo ponorel ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Nv-zed-linsionvs
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:39

T Kak ste zagreti pri tem linesu neverjetno lepo vam gre voov ponorel Nives vedno lepši ti nastaja top zame praznovanec To pa je moj zlobnež Zedd, ki že nastaja, je pa zagaman saj pri telesu Neutral

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Nv-zed-lins-tinco

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101071
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:43

T Frmci tko lpo vm gre ustvrjenje nvjšga linsa, vsk po sebi se trud njbljšga ustvrt vidm dbri ste in vska stvritv mi je vščna Very Happy

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 11:47

N Pod moderator Tinaj8 vov stojim pa gledam poleg, ko vidim tvojega Zeda fajna izbira barv in svetovno top ustvarjen do sedaj štopar štopar hvala Tinaj8.
Moderator Toša3 hvala se trudim, zelo lepo da si se javil v temi strinja ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19857
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 19:07

L Hvala pod Moderator za tvoj komentar vesel sem ga ploska Nives vooo imenitno lep je že zdaj in držim pesti, da ti bo uspel v polno, hvala tudi tebi za komentar, da ti je lep se bom potrudil, da bo ful digitalen kot mora bit vsaka objavljena stvaritev! pleši
Tinaj8 ti si ga tudi začel ustvarjat zdaj kot jaz tak, da bova videla keri ga bo prej dokončal? Mauro hvala veš, da se trudim oooo lepi je zelen mislim, da si izbral zeleno sivo prelivno barvo lepo se vidi vem, da ga boš zadel v terno potrudi se še dalje, Vika lepo si začela ustvarjat in še malo pa bo končan zelo dobra stvaritev zlobneža tudi sence maš lepo osenčene in razdeljene pa vse štima tako pa vem, da ti bo uspel ful digi Razz
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 29 Jan 2020, 21:04

L Uf zdaj pa mi je znoj dol šel ja kajti ustvarjam naprej zlobneža vidite  uživač Lahko rečem, da mi gre se pa že lovim kajti sem se sedaj namučil z trupom pa še roka začela bolet  silent Bi ga pokomentirali malo bo top  Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Nv-zed-linsiouju3
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 30 Jan 2020, 07:14

N vov kako je top ustvarjen tvoj Zed pa še ni dokončan ponorel ponorel ploska ploska kaj naj rečem zelo lepo si mu porazdelil sence po telesu, tudi oklepu, barve si skobiniral vov, se že veselim, ko boš celotnega pokazal praznovanec še vedno znaš vidim bravo strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32658
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 30 Jan 2020, 08:30

J Vola forumci kako maste lepo ustvarjene že linese ponorel Zelo so mi že lepi Mauro prekarasen mi je temnozelenkast, Nives top zadetek z orginalni izvedbi, Tinaj8 vidi se, da boš ustvaril popolnega, Vika zelo lepo si trofnila vidne in nevidne sence z prelivno barvo barvne palete idealno, Luka popoln ti je že, všeč mi kako si lepo senčil oči pa celoten trup, ko si povdaril vidne sence, še vedno znaš ostani v tem! In kot pravim vsi ste začeli zelo lepo ustvarjat tako, da aplavz gre vsem vam potrudite se še ga dokončat, da bo popolna prava stvaritev praznovanec Jaz tega linesa pa nea ustvarjam, ker mam premalo časa, veliko sreče vsem pri nadaljnem določanju in izbiranju te stvaritve.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 30 Jan 2020, 15:05

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
J Vola forumci kako maste lepo ustvarjene že linese ponorel Zelo so mi že lepi Mauro prekarasen mi je temnozelenkast, Nives top zadetek z orginalni izvedbi, Tinaj8 vidi se, da boš ustvaril popolnega, Vika zelo lepo si trofnila vidne in nevidne sence z prelivno barvo barvne palete idealno, Luka popoln ti je že, všeč mi kako si lepo senčil oči pa celoten trup, ko si povdaril vidne sence, še vedno znaš ostani v tem! In kot pravim vsi ste začeli zelo lepo ustvarjat tako, da aplavz gre vsem vam potrudite se še ga dokončat, da bo popolna prava stvaritev praznovanec Jaz tega linesa pa nea ustvarjam, ker mam premalo časa, veliko sreče vsem pri nadaljnem določanju in izbiranju te stvaritve.

L Ja hvala ti pod Moderatorka Jacixa zelo sem srečen, da si mi ga komentirala Razz Veš, da se trudim me veseli saj bom!
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 30 Jan 2020, 16:22

N Vola pa je moj Zed dokončan, želim si le, da je brez vsakršne napake, zakaj to pravim, ker mi je štekal Photoshop, držala sem se postopka kot vedno ponorel ponorel kaj menite zanj, vam je top moj Zed? praznovanec praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Zednvspng

Nazadnje urejal/a Nives Pet 31 Jan 2020, 10:17; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 30 Jan 2020, 18:31

L Vovvvv je lep Nives, če mene vprašaš si ga zadela v terno top je bravisimo praznovanec Zelo si se potrudila tako, da menim, da boš mela tud določenega in držimo pesti za nadaljno še izbrano stvaritev zlobneža štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17988
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 08:54

C Opsalaaaa uuu zelo je lepi in šikan Nives praznovanec Jaz tudi to upam, sicer pa vem, da znaš ustvarjat tako, da držim pesti zanj ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23133
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 09:53

M No pa je le mj lins zlbnža Lord Zedda nstl kulllllllll je svetovn uživač To pa sm se nmntrl pri njm a sedj prt kncu je mi šlo, da si le odhnm celotn je fl digi se vid kj  pleši Nives a si ga dknčala odličn je in lpppp in itk mš dlčnga brvo npke ne da bi jh vidl ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Mauripng

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 09:56

N Zdravo Mauro se vidi, da si ga dolgo ustvarjal štopar zelo je lep in podajo se mu te barve, ki si mu jih izbral strinja jaz tudi ne vidim nobene napake pri tvojem Zedu, menim, da boš določen ploska
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13531
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 10:03

R U kako lepi stvaritvi obedve sta mi popolni in ful digitalni praznovanec Držim pesti za obedeve, da bosta določeni a Nives mislim, da si ga premalo razteznila si gledala na robove?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 10:26

N Hvala Luka, tudi tebi Cecy ter Rosi, zelo lepe komentarje ste napisali za mojega Zeda, mi je všeč ponorel ponorel evo Rosi popravljeno in hvala, ker si me opozorila na to. strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 10:30

J Ja vovaaaa kak sta lepa sovražnika Mauro, Nives čestitam praznovanec Niti malo ni nikjer opazit kakšno napako vse je idealno in popolno štopar Določitev se vama ne izogne prelepi sta stvaritvi ploskač ploskač

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 31 Jan 2020, 17:22

L Mauro u eee lepiga si ustvaril do konca zlobneža ponorel ponorel To pa ti verjamem tudi sam enako, ko ga ustvarjam naprej vidim to in lahko enako potrdim kot praviš ti! praznovanec Držim pesti, da je določen kajti tvoj in Nivesin je toppp uživač
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 10:46

V Tako pa je tudi moj zlobni Lord Zedd končan v celotiiiiiiiiii uživač Prav lepi mi je ker vem, da je popln in nisem se kaj motila, a odahnit pa si morem od njega silent In kakšen komentar si zasluži bom določena ali izbrana?  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Vikn-zed
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 10:57

N Jacixa prelep komentar hvala. Vika v celoti je lep in odličen tvoj sovražnik Zed, a se malo manj vidijo cevi katere ima po telesu, kakšno barvo si izbrala za njegove cevi? Mislim, da boš določena, to si že sedaj hihi štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:01

T A vidite mojega zlobneža ja takle meni nastaja ponorel Niti malo ni lahek lines a se trudim z njim a še masko mam za nardit in dodat dig. sij ufff!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Nv-zed-lins-tiniilu

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:03

V Tako pa je tudi moj zlobni Lord Zedd končan v celotiiiiiiiiii uživač Prav lepi mi je ker vem, da je popln in nisem se kaj motila, a odahnit pa si morem od njega silent In kakšen komentar si zasluži bom določena ali izbrana?  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Vikn-zed

T Vika u uspelo ti je Razz Lepiiii pa tak opažam, da je ful digitalni saj si se maksimalno potrudila krasno ploska Ne razumem pa zakaj nisi cevi mu ustvarila z drugačno barvo kajti ta erjava se slabše vidi, čeprav se opazi jo Cool

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:05

N Vola pa je moj Zed dokončan, želim si le, da je brez vsakršne napake, zakaj to pravim, ker mi je štekal Photoshop, držala sem se postopka kot vedno ponorel ponorel kaj menite zanj, vam je top moj Zed? praznovanec praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Zednvspng

T Nives zelo lepi je zlobnež si kar ostala pri orginalnem a je toppp praznovanec Forumec Mauro ni kaj za povedat voo top maš tak določenga, če ne ki izbranega pleši

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:11

N Hvala Pod Moderator Tinaj8, originalni mi je bil v seriji in filmu všeč, zato sem tudi originalnega ustvarila. ponorel ponorel Ti si pri zlobnežu zadel v nulo prelivne barve, lep in top je ustvarjen ter čeprav še ni dokončan je zame že določen in brez napak strinja praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13343

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:19

L Mauro, Nives in Vika vauuu pravi ste ustvarjalci ful, ful lepe stvaritve imate praznovanec Da vidim te kera bo prav določena in še izbrana srečo vsem trem želim! pleši
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13343

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 11:22

T A vidite mojega zlobneža ja takle meni nastaja ponorel Niti malo ni lahek lines a se trudim z njim a še masko mam za nardit in dodat dig. sij ufff!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Nv-zed-lins-tiniilu

L Pod Moderator bo boš ga dokončal do jutri? Zelo je lep in zelo si napredek nardil pri stvaritvi od prej menim, da bo popln in kot mora bit, sence stojijo na mestu, prelivne barve maš lepe in se ujemajo v screnu ali svetlobni barvi, zamaze maš porazdeljene, vidne sence so dobre in prav tako nevidne, ki se povdarjajo ob prelivni barvi oooo kaj naj rečem lep ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 15:27

L Pa je moj Lord Zedd končno ustvarjen in končan! praznovanec Vav sem lepiga ustvaril no, to pa so bile muke a  mi je le uspel in vsi tisti, ki ste ga hoteli videti v celoti evo ga in kaj porečete za mojo stvaritev lepa ne bom določen? Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Okvstluke
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 15:30

L Vika uuu pa prav lepiga maš stvaritev uspela, če mene vprašaš top ponorel  Če bi lahko bi dal mu takoj glas, a to se neda, ker oni glasujejo na mednarodnem forumu za izbranost stvaritve praznovanec Zdaj si lahko odahneš ja po mojem si določena! Pod Moderator u še ti ga ustvarjaš imenitno lep mi je pa senčil si ga top tako, da dokončaj ga hitro in prikaži uživač uživač Saj ti bo uspelo masko še ustvarit ajde dokaži, da si sposoben nardit pravo stvaritev, čeprav je še tako težka oziroma težki lines Razz

Nazadnje urejal/a Luka Pon 03 Feb 2020, 15:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 15:32

N Lityo hvala. Opa Luka lep zlobnež, prekrasne prelivne barve in vse je top, če mene vprašaš štopar štopar vidne in nevidne sence na mestu, limunisity tudi tako da boš določen ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 15:40

N Lityo hvala. Opa Luka lep zlobnež, prekrasne prelivne barve in vse je top, če mene vprašaš štopar štopar vidne in nevidne sence na mestu, limunisity tudi tako da boš določen ponorel ponorel

L Ule laaa Nives dobro, da opaziš ja sem se kar maksimalno potrudil pri tem linesu in ful digitalen je celotni lines tako, da napak nebi smel imet in po tihem le upam, da bom določen pleši
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: posamezna-stvaritva-za-forum-pszf-3   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 03 Feb 2020, 21:36

T No pa je moj zlobnež tudi v celoti dokončan ga opazite meni je prelep ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Okvstvrzpng

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeTor 04 Feb 2020, 08:47

N Pod Moderator Tinaj8 štopar štopar res je lep kot sam praviš. ponorel mislim da smo ga vsi kar dolgo ustvarjali in nam je uspel v nulo. Veliko sreče tebi in vsem ostalim pri določitvi ter kasneje izbrani stvaritvi. Držim pesti za vse zlobneže, da zmagajo praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeTor 04 Feb 2020, 11:55

L Ooo pa si ga dokončal svojega zlobnega Lord Zedda ja zelo lep Tinaj8 praznovanec Odlično si izbrral si prelivno barvo, da se senčenje enači z odstopnimi in vidnimi sencami aplavz ploska Takoj sem ga opazil in tud upam si trdit, da boš mel določenga, saj je popoln! Razz
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 05 Feb 2020, 08:55

J O ja Luka lepiiiii je ustvarjen opažam, da si dal vse od sebe pri ustvarjanju ponorel Vse se mi zdi perfektno imaš zelo dobro senčenje, screen je nameščen imš vredi razmazitev pa tud vidijo se odstopne in vidne, ne vidne sence kar je zelo bitno štopar Zelo lepo in natančno ustvarjaš,  imaš določenga, saj je popoln le lahko bi tiste cevi ko maš vijolčaste se mi zdi, da maš bolj svetle lahko bi bile še temnejše uporabljaj burn tool (oblačka) ne boj se dovoli si drznosti, drugače pa vso srečo naprej pri stvaritvi.

Nazadnje urejal/a Jacixa Sre 05 Feb 2020, 09:04; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 05 Feb 2020, 08:59

T No pa je moj zlobnež tudi v celoti dokončan ga opazite meni je prelep ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Okvstvrzpng

J Vau se takoj vidi, da ti je uspel pod Moderator lepi nimaš kaj, kolikor ga sem si natančneje ogledala je top ponorel Morda me moti le to, da nisi na koncu natančen pri radiranju zakaj? Ker slabo zradiraš tisto kar moraš, da se tako ne opazi! Zelo lepo ustvarjaš tak, da to pa le na koncu pazi darilec

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 05 Feb 2020, 09:12

J Vikaluceria zelo dobro si ga ustvarila in tako je videt popoln bravo uživač uživač Zelo dobro si izbrala prelivne barve, saj se ti senčenje porazdeljuje v razmiku screena bravo ploska ploska Tudi jaz bi tako ga ustvarila saj s tem povdariš samo senčenje z razmazom prelivne barve iz barvne palete. Za cevi pa ti bom tako rekla naslednjič jih bolj senči in naredi mali razmik med nevidnimi in vidnimi sencami, kar pomeni, da zamazi najprej nevidne sence in pol še vidne, ker tukaj se ne opazi prelivne barve, ki si jo dejansko si vzela torej ne vidim ali so cevi pobarvane erjavo ali rumeno ali kakšne druge barve.  Seveda boš mela določenga sem 100%  pri izbiranju za naprej, pa ti želim veliko sreče kot vsakemu naj izberejo najlepšo Razz

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 12 Feb 2020, 09:37

T Formci dns je bila dlčitv za vše objvljne stvritve, tukj ste se kr ptrdil zto smo tud vm dli dlje čsa za ustvrjnje tga linsa! In dlčene stvritve so:

- Mauro
- Nives
- Pod Moderator Tinaj8
- Luka
- Vikaluceria

Izbrnje bo potekl za stvritve po omejnh prvilh točn 9 dni! Želm vm obilo sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v sbto (22.2. 2020) ob 11. 00 uri zjutrj!

Moderator: T

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12401
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 12 Feb 2020, 09:48

C In so določene bile stvaritve ja bravo ploska Sedaj pa upajte, da jih izberejo in zmaga najboljša Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 12 Feb 2020, 10:06

N Prav čudovito je videt, da so dans določitve stvaritev hihih ponorel Vesela sem, da sem določena praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 12 Feb 2020, 15:32

L Kot vidim so bile določitve jupiii in tudi skačem od veselja saj je moja stvaritev prav tako med določenimi ponorel ponorel Mislim bo napeto Toša3, saj so vse staritve saj meni popolne in prav lepe, pa veliko sreče še ostalim naprej ploskač ploskač ploskač
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17988
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Feb 2020, 09:36

C Ma krasno dolčitve so meli uživač Vidim, da so bile kar vse določene zelo pohvalno kajti vsaka je lepa po sebi, glasujem pa za najboljšo praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23133
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeČet 13 Feb 2020, 13:19

M Svetvn, da imam dlčno stvritv praznovanec Tko le vm, da sm jo ustvrjl popoln tk, da upm še ki na izbrno fl bm vslll Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 14 Feb 2020, 08:38

V Ja pa je moja stvaritev zlobneža tudi določena idiličnoooo praznovanec Upam tudi le, da bi še mela izbrano, saj mi je top pleši
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePet 14 Feb 2020, 10:42

J Zelo lepo, da so bile določitve uživač Se vidi, da ste lepe linese ustvarili in vsaka po sebi je lepa in top štopar Držim pesti, da izberejo najboljšo vsem ostalim pa srečno pri nadaljnem izbiranju vaših stvaritev darilec

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 24 Feb 2020, 10:53

T Frmci vsi ki ste ustvrjl ta lins je dns bila rzglsitv za izbrne vše stvritve! Razz  Spt je nša skpščina izbrla njlepše stvritve od člna po dlgm čsu Sainy2i, Caxusy in Micaya z med. foruma iz nšga foruma pa od pd moderatrja Tinaj8 in od člnv Mauro, Nives, Luka, Vikaluceria cheers Izbrl smo poplne tp lepe stvritve, ki so ustvrjene po prvilnm postpku stvrjenja! Izbrni ngrjnci stvritv pa prjmjo lpo ngrdo pd zs sprčilm

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Okvstvrtpng Pd Moderatr Tinaj8

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Zedn-nivapng Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Vik-tzed Vikaluceria

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Mauriopng Mauro

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Okvstlukei Luka

Nazadnje urejal/a Toša3 Pon 24 Feb 2020, 11:02; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 24 Feb 2020, 10:58

N Vov kako lepo je vse stvaritve sovražnika Zeda videt skupaj v različnih barvah ponorel ponorel praznovanec praznovanec kaj vidim moja stvaritev je bila izbrana, ja vovvvvvvv ful sem vesela, kar skačem do plafona hihihi ponorel ponorel ponorel ponorel praznovanec praznovanec Čestitam Pod Moderator Tinaj8, Luka, Vika, Mauro, uživajte v nagradi štopar štopar ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimePon 24 Feb 2020, 19:48

L Toša3 pa so res izbrane stvaritve tukaj jupiii vse so lepe praznovanec Lahko bi rekel, da ste meli težko delo pri izbiranju, lepo jih je videt skupaj, čestitke še vsem ostalim, ki ste meli izbrane bravo ploska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitimeSre 26 Feb 2020, 11:17

V Madonca so lepi za videt skupaj zlobneži Toša3 praznovanec In ko pogledam svojega se spomnim kako sem ga težko ustvarjala a mi je vseeno uspel v nulo ful sem vesela, da mam izbranega huraaa, pa še nagrada je lepaaaa ponorel praznovanec darilec
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next