LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27650
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Pd-tinj-bnri

Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 26 Feb 2020, 11:51

T O vse stvaritve izbrane so zelo lepe in ful digitalne ponorel A ko zraven pogledam svojo izbrano sem nadvse presrečen saj mam popolno ustvarjeno praznovanec Nagrada je moja forumski ugled pa prav takooo, čestitam še ostalim ploskač

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

Število prispevkov : 1858
Točke forumske karme : 2101061
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 10:34

T Formci pa je tuki nv nmg stvritve Parklj (Krampus), čeprv je prč že letšnji Pust ga prj nismo mgl objvt zrd izrdnh rzmr, ki se dgjajo! Sedj grdo stvritve nprj, zto lins ustvrite  po svjm vidnju in vliko kretivnstjo Cool Bdte pzljivi pri omenjenh prvilh sj je lahk vša stvritv neveljvna sj lhko všo stvritv zavrzjejo in ogrjajo, zto pazljiv pri stvrjnju nvga linsa učeni Te pa ogrmn sreče pri ustvrjnju nve stvritve in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju Razz   

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Parkel10

Moderator: T

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Modr-bnr
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20966
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 10:38

N Kako je prelep in top lines od Krampusa in celotni novi vov ponorel ponorel Razumem, da so prej bile izredne razmere, a kljub temu, ker vidim, da je lines objavljen ga bom ustvarila, da bo cel ful digitalni štopar štopar Veliko sreče preostalim, kateri se ga boste lotili izdelovat Wink
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17978
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 10:40

C O jaaaa novi lines je že na vidiku oo lepi je Parkelj Toša3 ponorel Nič zato se razume Moderator, da niste mogli takrat, bomo pa sedaj ustvarili ta lines, upam, da mi rata, je pa grozen silent
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13521
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 10:47

R To pa je presenečenje za lines, ker sem mislila, da jih ne bo več king A sedaj mi je jasno zakaj niste jih naprej dali, no pa ni lahek kaj? Upam, da vam bo sreča naklonjena in da boste ga brez napak ustvarili, saj eni znateee ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19847
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 15:13

L To pa si me razveselil Moderator Toša3 prekraseno lep nov lines vidim praznovanec Mene ne moti, če ste ga sedaj komaj dali gor, saj je kljub temu strašen Parkelj in nadvse opaziti, da je tudi ta lines težak, a bom ga probal ustvarit po svojem okusu ja to pa res sreča pa bo potrebna hvala ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePet 15 Maj 2020, 14:58

N Celotna dva dni od včeraj do danes sem ustvarjala svojega groznega Krampusa in vem, da je ful digitaln ponorel ponorel Kaj menite vam je grozen?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePet 15 Maj 2020, 22:04

L Opa kak si pridna Nives pa si ga ustvarila vidim ula leeee topp je ta Krampus no Parkelj praznovanec  Zelo si lepo razdelila prelivne barve z sencami, skrin je na pravem mestu, povdarila si nevidne sence, ki se vidijo v prelivnih barvah, držim pesti, da ti ga izberejo, saj določena tak boš, saj je stvaritev popolna Razz
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13333

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePon 18 Maj 2020, 10:46

L Nives zadela si v stvarjenju, saj je tvoj Parkelj izredno lep, grozen in ful digitalen, čestitam tiiiiiiiiiii ponorel ponorel Sama sem ga tudi ustvarjala in menim, da mi je ratal v polno kaj porečete je ful digi presrečna sem, da mi je uspellllll praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Lity_s10

Sedaj pa že pridno ustvarjam ne forumci, saj ste že videli eno mojo stvaritev praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePon 18 Maj 2020, 11:54

T To pa je stvaritev Nives izredno popolna in top ustvarjen Parkelj in celoten je ful digi bravo, bravo  praznovanec Kolikor vidim si ga natančno ustvarjala in bila drzna pri njem, kar se šteje v samo dobro, verjemi, da maš določenega naprej pa veliko sreče uživač Lityo moram ti rečt, da si se lepo potrudila pri tem linesu saj ti je ratal in mislim, da boš ki določena, ni pa mi všeč, da nisi kombinirala prelivne barve v barvni paleti večinoma je enaka, pa preveč si ga zredirala ali obrisala spodaj se vidi Neutral In kaj si delala pri vidni senci spodaj na repu, te je zaneslo ali je nisi izpostavila? Pa ko raztegneš dokončano stvaritev je nea čez celo ampak le delček in po občutku, saj sedaj ti zgleda Parkel kot da je po celem raztezan, hočem ti povedat, da si ga preveč raztegnila me zdaj razumeš?   Nisem vedel ali bi ga ustvarjal ali ne, saj mi je težak, ampak sem se kljub temu odločil, da ga počasi le ustvarim, izbral sem lepo kombinacijo barv in takšnega Parklja sem si jaz zamislil je pa ful digitalen klanjar

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Park_t10

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePon 18 Maj 2020, 12:33

N Lityo tvoj Parkelj je lep, ful digitalni kot vidim, niti ene napake ne opazim, a povsod kaj je narobe je ista barva. Skušaj pri naslednjem linesu bit bolj drzna in kombiniraj barve med seboj. Hvala za tvoj komentar, ziher boš določena, veliko sreče strinja

Pod Poderator Tinaj8 tudi tebi hvala za prelep komentar, mi je všeč. ponorel ponorel Tvoj Parkelj pa ima barve in skrin ter limunisiti na svojem mestu, top stvaritev in nobene napake odlično. Lepe barve si izbral za tega groznega Parklja. štopar Določen si v vsakem primeru. ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17070

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 09:56

V Tukaj pa je moj ustvarjen Parkelj praznovanec Ustvarjala sem ga dalj časa, saj mi je vzel veliko truda pri senčenju a sem se potrudila, da so sence top in iztopajo, celoten je ful digi in tud popln, a vam je lep tudi moj Parkelj?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Parkl_10
Nazaj na vrh Go down
Elselya
Moderator
Elselya

Število prispevkov : 7
Točke forumske karme : 101145

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 10:54

E Ja zagreto vi ustvarjate linese! Surprised Sem navdušena kakšne stvaritve prikazujete gor. Vikaluceria čudovito si ustvarila ta lines zelo je lep a naslednjič bolj pazi pri skrinu namreč vidi se ti, pa se nea sme bolj radiraj v programu pa pol shrani!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Elsel_10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 11:00

N O pozdravljena Moderatorka, vesela sem, da si navdušena nad našimi stvaritvami v temi ponorel Vika lep Parkelj in krasne barve. Le popravi skrin kot ti je svetovala Moderatorka Elselya strinja
Nazaj na vrh Go down
Elselya
Moderator
Elselya

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 11:01

E Pod Moderator Tinaj8 in Nives ful, lepiiii ustvarjen Parkel tako, da ne morem nič drugega rečt kot čestitke ponorel Lityo menda nisi znala prej ustvarjat a se opazi, da ti gre in tudi vidi se, da se zelo trudiš, bodi pa bolj natančna ko ustvarjaš lines, da te ne odnese kot je že na začetku stvaritve, fajn je videt strašen a poskušaj bolj kombinirat prelivne barve senčena z dodatkom skrina, ki se spreminja opacity pri temnejših, temnih in svetlejših najsvetlejših sencah Surprised Raztezuj nea toliko, ker bo stvaritev zavrzjena in tako nimaš možnosti met izbrane, torej delaj po občutku sicer pa če ti zdaj ne uspe potrudi se za drugič, kajti ni slaba stvaritev je kar ful digitalna se opazi takoj a poskusi več delat še na tem  in boš osvojila vse, kar še moraš znat pri ustvarjanju linesov, pa srečno Lityo strinja

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13333

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 11:06

L Zelo se trudim moderatorka in rada bi posatala prava ustvarjalka, da bo moj lines  ustvarjen kot popolna stvaritev vedno izglasovana kaj? uživač uživač uživač Aja pa sem ga zredirala očitno premalo ali kao nisem pozorna tak to vem pri sebi Neutral In kaj zdaj to pomeni, da ne bom mela določene? Tinaj8, Vika ful lepi je Parkelj top sta ga ustvarila praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Elselya
Moderator
Elselya

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 11:12

E No super, tega pa jaz Lityo nisem mislila Mad To boš kasneje sama videla!

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 21 Maj 2020, 11:22

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
E Ja zagreto vi ustvarjate linese! Surprised Sem navdušena kakšne stvaritve prikazujete gor. Vikaluceria čudovito si ustvarila ta lines zelo je lep a naslednjič bolj pazi pri skrinu namreč vidi se ti, pa se nea sme bolj radiraj v programu pa pol shrani!

V Ja hvala lepa Moderatorka Elsy praznovanec Se skoz trudim, da mi uspe stvaritev veš, radirala sem ga samo ne vem kako zdaj je radiralo včasih kar šteka moj program ali pa celoten splet pa te to jezi silent
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 10:05

T Formci pa je tukj dlčitv za vše objvljne stvritve, se vid, da ste se ptrudl v stvrjnju in smo zlo vsl, zto smo tud vm dli še vč čsa za ustvrjnje! king Dlčene stvritve pa so:

- Nives
- Tinaj8
- Lityo
- Vikaluceria

Izbrnje bo potekl za stvritve po omejnh prvilh točn 9 dni! Zto vm želm obilo sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v sredo (17.6. 2020) ob 10. 00 uri zjutrj Cool

Moderator: T

Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1888
Točke forumske karme : 13521
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 10:08

R Zdaj pa so hitro prišle določitve, čestitke vsem ploska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 10:08

N O krasno, da so določitve naših stvaritev sem zelo vesela, da sem določena ponorel ponorel praznovanec Vsem trem veliko sreče v izbranosti stvaritve kateri ste še določeni strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2001
Točke forumske karme : 23123
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 10:10

M Moderator Toša3 imenitn, da so ble dlčitve, sm se že spršvl kdj misljo bt, a si me prehitl smeh Opžm, da je vska lepa in tko tud čestitm vsm, ki ste ustvrjl ta lins Razz

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Maur-bnor
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32648
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 10:58

J Vesela sem, da so bile danes določitve Toša3 s tem pa tud, da ste določili najlepše praznovanec Zato vsem 4. skupaj želim ogromno sreče pri nad. izbiranju cheers

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12391
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 11:02

C No pa mate določene stvaritve juhaeja uživač
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 11:06

C Jaz sem presrečna, da vidim določitve Razz Razz Razz Saj so zelo lepe prav vse in bi oddala glas, če bi lahko prav vsaki! praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 11:10

T Vse določene stvaritve so mi lepe štopar A katera pa bo mela to srelčo, da bo iztopala in bila izbrana pa se ne ve kaj? Smile

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 11:14

V In je moja stvaritev prav tako določena zelo sem vesela praznovanec Želim si, da bi moja veš Pod Moderator in da bi bila izbrana a tebi Tinaj8, Nives in Lityo pa prav tako ogromno sreče pri izbiranju najlepše, ki bo dejansko popolna iz strani MED. skupščine in ekipe Ustanove Razz cheers strinja ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 04 Jun 2020, 19:12

L Res so se potrudili Toša3 v svojem stvarjenju in nasploh je mi vsaka stvaritev po sebi ful lepa ponorel Zato čestitam prav vsem, ki se potegujete naprej za izbrano stvaritev  Razz
Nazaj na vrh Go down
Elselya
Moderator
Elselya

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimePet 05 Jun 2020, 09:42

E Navdušena nad vašimi stvaritvami res lepo ustvarjenje kot morajo bit! Razz

Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 17 Jun 2020, 10:35

T In izbrne stvritve so tukj frmci Very Happy  Skpščina je izbrla ponvn njlepše stvritve od člnce Samantya, Clarisy in Epomene z med. foruma iz nšga foruma pa od pd moderatrja Tinaj8 in člnice Nives in Vikalucerie cheers  Tko so se izbrl in smo izberl tp, poplne lepe stvritve, ki so ble ustvrjene po samem prvilnm postpku stvrjenja! Pd Moderator Tinaj8, Nives in Vikaluceria pa ste prjli lpo ngrdo, ki jo vidte lahk smo vi in jo prejmte prv kml pd zs! ploskač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Parkl_10 Vikaluceria

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 _niv10 Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Par_ti10 Pd Moderator Tinaj8

T

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 17 Jun 2020, 10:38

N Pa to je nekaj najlepšega, ko vidim svojo stvaritev izbrano praznovanec praznovanec kako lepo je videt vse tri stvaritve ful digi na kupu hiihi, čestitam Pod Moderator Tinaj8 in forumka Vika uživajta štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18493
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 17 Jun 2020, 10:47

J No pa imate izbrane najlepše stvaritve uuu so lepe skupaj videt ponorel Fenomenalno ste ustvarili lines, čestitam (Nives, pd M Tinaj8 in Vikaluceria) Razz
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 17 Jun 2020, 10:51

V Ja pa vola kako sem vesela, saj vidim svojo stvaritev izbrno zakon je videt moj ustvarjen Parkelj praznovanec Čestitam še vama Tinaj8 in Nives smo zmagovalci juhu, o nagradaaa top frajer
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeSre 17 Jun 2020, 14:07

L Vauuuči kako so lepe stvaritve bile izbrane, ja čestitke prav vsem trem izkazali ste se, da vedno znate top ustvarjat Nives, pd Moderator Tinaj8 in Vikaluceria praznovanec praznovanec praznovanec Ful so lepi vsiii Parkjli ponorel Lityo pa tvoja ni bila škoda, glej ne predaj se vadi, pa še enkrat vadi na tistih delih, kjer ti manjka pa boš zadela kajti, če dobro vidim ti čisto malenkost manjka, pa boš mela popolno stvaritev tudi ti, le pogumno naprej ustvarjaj ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 18 Jun 2020, 11:04

C To pa sem vesela, da so tako lepe stvaritve bile izbrane vu praznovanec Navdušena sem, ko jih vidim pa eden bolj lep Parkelj od drugega! cheers cheers A tvoja pa ni bila Lityo izbrana škoda, sem pa mislila, da boš jo mela, a se ve, da mora bit vsaka stvaritev popolna, zato držim pesti, da boš mela pa pri naslednji več možnosti za nagrado?
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitimeČet 18 Jun 2020, 11:11

T O pala toppppp moja stvaritev je izbrana ma zelo lepa in ful digitalna uživač uživač Ponosen sem nad sabo, da znam tko dobro ustvarjat in lahko čisto vsak objavljen lines ustvarim v popolnega, Nives in Vikaluceria tudi vama čestitke praznovanec

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 12 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12