LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Veseli norčavi Pust (fašenk):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2860
Točke forumske karme : 10110389
Kraj : Slovenija

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 11 Jan 2018, 09:56

First topic message reminder :

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Happy-mardi-gras-animate (2018)

A Dragi člani prihja nrčvi, mskirn, zbvni in vesel Pust ali Kareneval, Carneval, Mardi gras, Fašenk, Fašnik ... velik klovn  Ta se vedn zčne rzličn po dtmu sj, če je prestpn lto je Pust zmerj prj, če ni pa ksneje, nsplh pa je Karneval neki v mesecu februarju  Parkelj

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 664542042

Tko smo se ponvn z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov pogvrl inhkrti odločil, da odpremo še eno novo, temo za Pust - (Karneval) Tud sm forum bo spremenjen kr pomen, da nmenjn dlčnmu przniku v tm primeru nšmu maskirnmu Pustu in Karnevalu Čar Z ustanovo želiva obilo zabave, veselja, smha in radovednosti na našem forumu. In ta tema je namenjena izključn sam tej rubriki, vse kar je povezano z Pustm pd tmo se bo tud od dns nprj omenjal za vsko psebno igro za Pust straš. maska In ko bste kj odgovaral, napisaili zmerj uprbljajte pstne smajlije lahk tud kašnega nč čarvnc! dobra maska  Torej obilo veselja ob novi temi vama želiva.

Administartor: A Moderator: T z Ustanovo rs. forumov Slovenije

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 La_fue10
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2552
Točke forumske karme : 20263
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:29

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
J Jaz pa že v krampusovi votlini skrivnosti moder ogenj uživač  Luka a sva ista z pustnimi turlicami pol pa le tako naprej, da te ne prehitim Razz

L Odlično ti gre igra, če si že v drugem ognju strinja Ne boš se ne bm pustil pa greva naprej, da vidim, če mi uspe da sem enak naprej čarovnica metla
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23537
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:32

M Potrud se pa bš mrda enk njmu, men ne vm, če bo uspl kr že zdj slbo igrm in upm, da me ne prelisič leteči mož

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18909
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:34

J Bom še videl to forumec in ti tudi, jutri morda vzamem še eno mu turlico saj igram igro brezhibno velik klovn

Nazadnje urejal/a Josel Čet 08 Feb 2018, 14:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3522
Točke forumske karme : 21383
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:35

M Potrud se pa bš mrda enk njmu, men ne vm, če bo uspl kr že zdj slbo igrm in upm, da me ne prelisič leteči mož

N Jaz skor ne verjamem Mauro, da ti slabo igraš, ker znaš igrat strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro

Število prispevkov : 2003
Točke forumske karme : 23537
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:36

M Znm igrt že nives a me je že prlisičil pa vš kak, da sm morl nekj mu odpret pa sj ne vš maskar

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Muru_b10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18391
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:40

C Meni pa gre igra pa negre, jau je začel prelisičevat že čarovnca na metli ms
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:42

N Verjamem Mauro, kar praviš strinja dobra maska  Reko si, da bo šele prelisičeval, ni še začel baje
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1739
Točke forumske karme : 18391
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:44

C Je je nisi pozorna v igri carneval pust
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeČet 08 Feb 2018, 14:47

N Cecy vem, da prelisičuje Krampis, a tako je nastavljena igra in meni je to všeč. Pozorna sem, a premalo bi rekla. Vseeno si želim naprej igrat igro in komaj čakam na njo jutri ponorel ponorel  čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 543
Točke forumske karme : 12807
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 12:34

C Super super meni pa gre zdaj igra Čar Prelisičuje že lep čas bodimo pozorni u pa ta votlina je meni dolga? čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1289
Točke forumske karme : 18909
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 12:45

J Moja srečaaa in nova pustna turlica ponorel ponorel A šele pravo sem prejel malo pol u pa kak sem srečen grz. čarovnca
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1421
Točke forumske karme : 28063
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Rojstni dan foruma (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 12:52

T Ti pa res maš srečo pa kak te si vzel spet mu turlico? silent Jaz je nea toliko vidim sem pa danes narobe igral u me je pelisičil star ded

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 La-mal10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1890
Točke forumske karme : 13935
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 13:01

R Slabo igrala nisem vesela zase čarodj Ja pa daj nam recept J za tako igro?
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33065
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 13:02

J Tebi kuj letijo turlice ne vem no preveč dobro igraš, kolikor pa vem vse po pravilu igraš tak, da nimam kaj rečt res kapo dol maskah

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 13:04

N Res ala ti vera Josi, da znaš igrat posebne igre, daj mi svoje misli in svoj način igranja pri posebnih igrah strinja strinja  Čestitam za tretjo turlico uživač farao
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13644
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 13:17

F Menim, da ti tega recepta ne bo dal Jacixa vesela čarovnica Kako veš Nives, da ima tretjo res?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 13:19

N Rosi bi rada imela recept od Josija Fico smeh smeh Povedal je pod zasebni čvek, da jo ima iz igre buča
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimePet 09 Feb 2018, 14:37

L Dober si Josel razturaš z igro, te pa res maš podlago, ki je ne morem dobit črn pirat
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:20

T Pa kaj te je to kuj odnesel me je v igri silent star ded

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:22

C Tinaj8 prelisičil te je in sedaj tak maš neko kazen drak. kri
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 314
Točke forumske karme : 13746

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:26

L Saj, če bi zagleal dodatni ogenj bi tud vedel, da prelisičuje maskah Kar še spada k temu je to: lahk vm kj pve, vs pelje v npčn ogenj votlin al clo kznuje z igro tko, da vm odvzme pusta otrka in odnese, za vs pa to pomen kj razmislite, vse vm pove, tko, da bste vidl
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:27

C Ja to pomeni, da ne moreš igrat igre čarovnik Veseli Pust klovnek
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:31

N Vesela sem, ker sem v modri votlini, s tem da en dan ne morem igrat igre jutri, nisem edina opažam eh Krampuser  Vesel Pust vsem Forumci indijanec maska
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:31

F Lahko povem, da nisem vredi igral danes igre, sem se kar motil v sekundah igranja čarodj Lepi Pust za vse ja, namaskirajmo se jaz sem že v maski zdaj dobra maska
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:32

F Tudi tebi Nives a te je prelisičeval Čar In kako si danes igrala igro?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:34

N Upam, da dobro sem igrala dans Fico vsaj mislim tak, pa kar odnesel mi je pustno masko punco čarovnik Vesela ful, da sem končno šla iz votline v modro votlino hihihi skrb ptic
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:35

T Fico tudi tebi naj bo ful maskiran Pust dans črn pirat  velik klovn norček Nives tebe tudi prelisičil, pa kak si lahko igrala, če ti odvzame pusta osebo pol te je dal v koš in ne moreš igre igrat, ker to nisi ti, druge pustne osebe ne moreš met! Pol si spet igro narobe igrala u slaba si v tej leteči mož

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:37

N Tinaj8 saj mi je pa reko, da naj si vzamem v igri fanta pustno masko prej, pol me je torej spet prelisičil? Mišljeno je za jutri, da ne morem igrat igre kolikor vem Ben. maska
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:40

L Ne moreš si izbrat drugo pustno osebo v igri to vemo, saj je omenjeno drak. kri Naj bo lepi veseli, maskirani Pust Parkelj
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:45

T Nives ne moreš imeti drugo osebo pusta v igri, če tvoje ni! Pol si spet narobe igrala pustno igro drak. kri

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:47

L Kako je zakomplicirano igrat, če ne razumeš straš. maska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:50

N Ne govori Lityo tak, ker se lahko tebi enako zgodi v igri pa tudi ne boš vesela, potem tudi v modri votlini ne bi bila pa sem prišla vanjo maskah
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obstoječi član
Obstoječi član
Rosalda

Število prispevkov : 1890
Točke forumske karme : 13935
Kraj : Slovenj Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:50

R In mene danes prelisičil rekel je, da sem v zadnji njegovi votlini sem bila tako vesela čarov. mska A na koncu doli pa mi rekel, da sem še skoz v isti votlini torej v prvi votlini vhod a igrala sem že z pustom osebo v tretji votlini joj čarodj
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:52

C Fajn prelisičuje straš. maska
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 15:55

N Nisem jezna, ker prelisičuje, saj to je igra in je tako nastavljena smeh smeh zabavam se v igri kljub temu hihihi npj. čarv
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:23

L Se ve, da prelisičuje a me nekaj zanima kaj, če mi ni šla maska gor dat na vampirja, je možno, da me je prelisičil ali sem premalo držal miško sploh ni blo videt maske, ko sem jo kliknil Krampuser Imejte lepi zabaven Pust velik klovn  grz. čarovnca
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:29

F Enako tebi tud Luka ja lahko, da te je prelisičil pa ne veš ne, drugače, pa če si kliknil na masko pa jo hotel dat na vampirja pa je nisi videl hm lahko, da nisi miške držal dovolj dolgo samo vseeno bi se ti mogla videt ne vem kaj naj rečem Čar
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 490
Točke forumske karme : 17490

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:32

V Te te je že prelisičil Luka pa ne veš grz. čarovnca Ker ko igramo pa klikneš na ikono v igri vedno se vidi. Mene ni saj sem, včeraj fajn igrala danes pa tudi upam, da sem?
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:34

T Se kar strinjam z F in V to bi blo nemogoče, ker se vidijo ikone ko igraš z miško! Prelisičil te je nimaš kaj Luka čarovnica let

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:37

N Torej vse po malem prelisičuje in nam zadeva hahah čarovnica metla  Eni boste v tej pustni igri dobri drugi bomo slabi dugpoš
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:38

T Se kar strinjam z F in V to bi blo nemogoče, ker se vidijo ikone ko igraš z miško! Prelisičil te je nimaš kaj Luka čarovnica let

L Torej me je prelisičil kaj si nor ja ne morem vedet ne čarodj Te pa danes nisem prav igral igre škoda silent silent
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:39

N Torej vse po malem prelisičuje in nam zadeva hahah čarovnica metla  Eni boste v tej pustni igri dobri drugi bomo slabi dugpoš

L Očitno ful sedaj kar vse norček
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:41

T Ne nisi prav igral prelesičil te je Krampuser

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:42

C Fajn prelisičuje straš. maska

T Pazite vsakega drak. kri

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:44

T Ne nisi prav igral prelesičil te je Krampuser

L Vredi čarovnca na metli ms
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 984
Točke forumske karme : 33065
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:48

J Vas prelisičuje meni pa igra sedaj gre zelo dobro naprej straš. maska

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Jaciki10
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 490
Točke forumske karme : 17490

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Feb 2018, 16:50

V Super pod Moderatorka norček
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:15

L Kako ste meli prav včeraj keri ste mi komentirali, da me je Krampis prelisičil ja mi to potrdil maskar Odlična igra je bila danes to z Kleopatro vov velik klovn
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:21

C A te je no vidiš sedaj pa ne moreš rečt, da ni prelisičeval drak. kri To misliš, ko smo jo vrteli okrog njegovega repa ja meni je blo še boljše, ko je Kleopatro dal v koš in odnesel straš. maska
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:26

L Kako ste meli prav včeraj keri ste mi komentirali, da me je Krampis prelisičil ja mi to potrdil maskar Odlična igra je bila danes to z Kleopatro vov velik klovn

L Vedela sem, da te je čarovnica let Fajna igra je bila danes in sem kar uživala, ko sem jo igrala strašni
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Veseli norčavi Pust (fašenk):
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next