LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive rubrike in posebne igre

KazaloDobro večer DrgEventsPublicationsIščiRegistriraj sePrijava

Veseli norčavi Pust (fašenk):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 2858
Točke forumske karme : 10109939
Kraj : Slovenija

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 11 Jan 2018, 09:56

First topic message reminder :

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Happy-mardi-gras-animate (2018)

A Dragi člani prihja nrčvi, mskirn, zbvni in vesel Pust ali Kareneval, Carneval, Mardi gras, Fašenk, Fašnik ... velik klovn  Ta se vedn zčne rzličn po dtmu sj, če je prestpn lto je Pust zmerj prj, če ni pa ksneje, nsplh pa je Karneval neki v mesecu februarju  Parkelj

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 664542042

Tko smo se ponvn z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov pogvrl inhkrti odločil, da odpremo še eno novo, temo za Pust - (Karneval) Tud sm forum bo spremenjen kr pomen, da nmenjn dlčnmu przniku v tm primeru nšmu maskirnmu Pustu in Karnevalu Čar Z ustanovo želiva obilo zabave, veselja, smha in radovednosti na našem forumu. In ta tema je namenjena izključn sam tej rubriki, vse kar je povezano z Pustm pd tmo se bo tud od dns nprj omenjal za vsko psebno igro za Pust straš. maska In ko bste kj odgovaral, napisaili zmerj uprbljajte pstne smajlije lahk tud kašnega nč čarvnc! dobra maska  Torej obilo veselja ob novi temi vama želiva.

Administartor: A Moderator: T z Ustanovo rs. forumov Slovenije

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Adm-bnr
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

Število prispevkov : 1420
Točke forumske karme : 27615
Kraj : Jurovski dol

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:28

T Vidiš Luka Parkelj Slon je bil na Karnevalu a pustne turlice ni nikjer za vzet črn pirat

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Pd-tinj-bnri
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

Število prispevkov : 3519
Točke forumske karme : 20931
Kraj : Limbuš

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:29

N Slon je bil tudi v igri Tinaj8, si igral pa kak, če imaš kazen? strašni
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

Število prispevkov : 1286
Točke forumske karme : 18458
Kraj : Zgornja Velka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:32

J V igri zelo užival u pa kak je lep maskiran slon bil v igri velik klovn Ne danes ni blo videt turlice še 6 bi jih moral vzet Krampisu pa ne vem, če bo možno?
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

Število prispevkov : 486
Točke forumske karme : 17035

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:34

V On ni imel te kazni te v igri Nives Čar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:35

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
N Slon je bil tudi v igri Tinaj8, si igral pa kak, če imaš kazen? strašni

T Mene je on samo prelisičil nisem dobil kazni, lahko sem igral igro drak. kri

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:37

N Lepo, potem si pa najbrž fajn igral igro Tinaj8, to mene čaka jutri ploska ploska  komaj čakam igro, da jo igram leteči mož
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:42

V Ne Nives njega je prelisičil v igri po miljni poti, kar poemni, da je ostal braz kazni, v tvojem primeru pa te je prelisičil in s tem dobila kazen Čar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:44

N saj je razumljivo Vika carneval pust  potem je mogla igra lepa bit bom jutri videla hihihih b.u.č.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

Število prispevkov : 1737
Točke forumske karme : 17943
Kraj : Zamušani

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:45

C Različno je ja, lahko te samo prelisiči ali pa še zraven dobiš kazen, če ti igra ne gre maska robn
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 14 Feb 2018, 17:47

N saj je razumljivo Vika carneval pust  potem je mogla igra lepa bit bom jutri videla hihihih b.u.č.

C Igra je bila fantastična dalo se jo je lepo igrat dobra maska Pa ni bila sama Kleopatra ampak so bile kleopatre tri.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 08:37

N Cecy zanima me, kako tebi gre pustna igra, ker si nekaj omenjala, da ti gre pa ne gre, lahko da boš osvojila 3.mesto kaj veš hihi
pusti se presenetit pleše Jaz pa že odštevam ure do pustne igre danes, ker jo ful pogrešam in bi jo rada igrala ponorel klovnek
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:04

C U je bila lepa igra spet drak. kri Maskirane osebke sem rada igrala, da sem jih zmetala v Krampisov koš. Nives ja mi gre do sedaj igra hočem reči, da nisem slaba nea slabo igram črn pirat
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:08

V Kaj pa tota prevzemi balone, ko jih je on moral met na metli Parkelj Za danes se ne mislim hvalit, ker ne vem, če sem prav igrala vedeževalc
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:12

J Tale igra pa ful zanimiva prejšnič me prelisičil Krampis maska robn tak, da nisem dobro igral včeraj igre a vseeno presrečen sem našel sem novo pustno turlico norček straš. maska uživač Saj pravim ful sem bil presenečen u napredujem v igri dobra maska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Vikaluceria

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:14

V Bravo ma nemoj ti nisi pravilno igral igre čarodj Imaš pa vseeno ki 3 turlice ne čarov. mska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:16

C Kaki 3 mislim, da ima 4 Čar Pa kak mu jih ti lahko vzameš mislim jih zaslediš v igri jaz je nisem?
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

Število prispevkov : 981
Točke forumske karme : 32613
Kraj : Banovci

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:20

J Kaj ste vsi prav kliknili na maskirane osebke pri drugem in tretjem mene je nekaj tam zmedlo joj sem besna star ded Ti razturaš Josel jaz imam komaj 2! Krampuser

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Jacx-bnro
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:22

N Odlična igra je bila dans s maskiranimi osebki, jutri jo bom pa pogrešala pol pa še traja samo tri dni škoda hitro mine duhc

Josi ima 4 turlice bi rekla buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:26

C Ja pod Moderatorka tukaj je velika zanka, da se zmedeš, če nea si dvakrat prebereš za igro 2. 1x in ga vržeš v moj koš počakaš 2s in klikneš 3. 4x in ga vržeš v moj koš velik klovn
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:27

J Ja pri maskiranih osebkih je tak čarovnica let

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:28

N Mislim, da je bila do sedaj vse skozi nekje zanka v pustni igri ne samo tukaj Cecy, ko si zapisala. Jaz sem bolj besna Pod Moderatorka, ker me prelisičuje bolj kot tebe. grč netp
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

Število prispevkov : 2550
Točke forumske karme : 19812
Kraj : Radizel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:46

L Nives kaj pa te ti ne leži igra tota? norček
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:49

J A te skozi prelisičuje Nives straš. maska Bodi malo bolj ostra v besedi, ko ti kaj reče pa bo malo nehal s tem, si pozabla ,da ti lahko kaj pove no to je to v igri! maska robn

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:50

N Vika saj tudi, če dobro igraš se ne moreš hvalit preveč, to vidiš potem na koncu igre kako ti je šla od rok hihi dobra maska  Jaz se s to pustno igro ne morem hvalit preveč, a vesela sem, da jo igram, ker je svetovna čarodj  Cecy lepo, da ti gre igra od rok. Le drži tempo, ki ga imaš v igri  Krampuser
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 15 Feb 2018, 18:53

J A te skozi prelisičuje Nives straš. maska Bodi malo bolj ostra v besedi, ko ti kaj reče pa bo malo nehal s tem, si pozabla ,da ti lahko kaj pove no to je to v igri! maska robn

N Luka ne vem, malo me miška jezi, ker imam zamik na računalniku, potem Krampis prelisičuje. Jacixa saj sem mu povedala nazaj, da niti jezen ni, niti besen pa bom te videla kaj bom dobila za en odgovor nazaj smeh  buča
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 11:47

J Igra mi prav gre sedaj spet drak. kri Pustnih turlic pa nikjer ni videt jih ma še kdo? Aja pa veste, da se je igra podaljšala ja do petka traja v petek 23.2. 2018 se zadnjič igra.

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:04

N Jacixa lepo, da ti igra gre, vso srečo naprej v igri ti želim ploska ploska  Zgleda, da bo meni na koncu šla pravilno igrat ta posebna igra hahaha, ampak vseeno se zabavam ob pustni igri in Krampisu uživač uživač vem in hvala, ker si sporočila ploska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:07

J Hvala, da si povedala Jacixa strinja Jaz pa upam, da še mi uspe vzet eno pustno turlico pa jih mam pol kar 6 si želim, ker mam zdaj jih 5! Parkelj
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:11

C Kar 5 ti jih je uspelo mu vzet do zdaj Čar Res si dober v tej pustni igri pa menim, da ti bo uspelo do konca v dveh dnevih uzeti še eno, da boš jih mel 6. Jaz pa več jih ne bom mogla mu vzet, saj si mu jih ti največ od nas drak. kri Sem žalostna, ker bom mela samo dve viidm in ne tri.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:16

J Saj ni rečeno Cecy, da bo mu uspelo do petka uzet še kakšno turlico kje piše vse odvisno od igre maskar Lahko, da bo jih mel 6 turlic lahko pa da 5 čarov. mska

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:31

C Kak tebi uspelo jih mu vzet pet že silent Ful vredi igraš jaz pa komaj pri tretji grz. čarovnca Kak pa rad prelisičuje Krampis ni za verjet črn pirat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic)    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 12:43

N Ti se rad pohvališ kaj Josi smeh smeh  To je lepo, ne pa stalno, da bi se hvalil. Zate rečem, da boš na drugem mestu v pustni igri  pleše  Cecy se razume, da pustnih turlic ni, če jih Josi jemlje pa nič zato, tak je nastavljena igra žal ponorel ponorel  Tudi jaz nimam nobene turlice kot samo eno vesela bučka
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 21:15

J Jaz bom kar vse pustne turlice pobral te boš vidla straš. maska Če pa mi ne rata pa bom jih vsaj 6 imel si želim Čar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 21:17

J Jaz bom kar vse pustne turlice pobral te boš vidla straš. maska Če pa mi ne rata pa bom jih vsaj 6 imel si želim Čar

N Josi me res zanima, če boš vse pobral strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 21:18

C Saj ti si takšen, da jih vse lahko pobereš Parkelj Ostali jih ne vidimo pa jih niti ne moremo. Ali ti sanjaš, da boš jih mel 6 mislim da res sanjaš maska robn

Nazadnje urejal/a Cecy Sre 21 Feb 2018, 21:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 21:19

N Mislim, da jih bo imel 6 ali pa jih že ima pa ne pove prav Cecy veš smeh smeh  čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obstoječi član
Obstoječi član
Cecy

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 21:21

N Mislim, da jih bo imel 6 ali pa jih že ima pa ne pove prav Cecy veš smeh smeh  čarovnik

C Nima jih ne verjemi 5 pa jih ma ja do zdaj grz. čarovnca
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 22 Feb 2018, 11:10

L Sem poskušala danes pravilno igrat, pa ni mi šlo čarodj
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Fan prijatelj
Fan prijatelj
Cristzep

Število prispevkov : 541
Točke forumske karme : 12356
Kraj : Koroška

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 22 Feb 2018, 11:15

C Meni danes tudi ni šla igra sem kar slabo igral star ded In to je to, da sem čez celo igro mu vzel lahko le dve turlici.
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 22 Feb 2018, 11:20

L No meni je igra šla Čar Samo upam, da sem celo igral dobro, ker ne pomaga, če ne igramo celo dobro!
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 22 Feb 2018, 11:43

J Jaz sem prav tako igro igral do sedaj zelo dobro, tak, da upam še na 6 pustno turlico bom mu jo vzel strašni
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimeČet 22 Feb 2018, 11:46

N Josi zate vsi vemo, da znaš igrat posebne igre pa vendar nam še zaj ni jasno kako dobro ti gredo od rok hahaha smeh smeh  Jaz menim da mi bo zadnja igra naklonjena in jo bom dobro igrala, hvalila se z igro pa ne bom raje ploska ploska  Vesela sem, da sem jo igrala to pa ja uživač uživač farao
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 12:05

J U pa ne morem verjeti pustna igra se je končala a meni pa uspelo mu vzeti 6 turlico praznovanec Presrečen sem juhejjjjjj dobro se znajdi, nekaj turli v globini je rekel velik klovn Na koncu se poslovil Krampis in pravi adijo sem mu pomahal uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Lityo

Število prispevkov : 312
Točke forumske karme : 13298

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 12:07

L Čestitam torej jim maš zdaj 6 čarovnica let Pa ne morem verjeti samo tri ti falijo, da bi mel vse. Zadnja igra je bila super ampak se končala danes maska robn
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico

Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 13199
Kraj : Lenart

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 12:10

F Bravo Josel klovnek Igra je tak fertik jaz pa mam samo dve pustni turlici zelo slab sem bil v tej igri čarodj
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 12:21

L Pa je igra se zaključila še zdaj ne mrem verjet, da je res konec čarovnik V pustni igri sem zelo užival, ker sem se fajn naigral v igri lepa je bila skoz drak. kri Krampis je tud meni rekel adijo a sem zadovoljen, da sem mu vsaj tri turlice vzel štopar Josi dober si torej si zadnjo danes ujel Krampuser
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 12:24

N Josi potem sem sklepala prav, da boš imel 6 pustnih turlic in ne vseh smeh smeh čestitam za tako dobro igro, res si se od vseh nas boljše odrezal strinja  Jaz si bom zapomnila, da sem igrala na koncu pravilno pustno igro zaj bi jo kar še igrala, ko mi gre od rok hahaha uživač uživač  zelen vampir drak. kri  lepa je bila zadnja igra buča maskirana
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:03

T Odlična je bila pustna igra jo bom kar pogrešal čarovnica let Prisvojene nagrade iz igre, ki sem jih prejel pa so top lepe praznovanec Ful sem vesel za dobro 3 mesto v igri, a mi je za las zmanjkalo za drugo mesto mi rekel čarovnica metla

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:06

J Pustna igra je bila svetovna drak. kri Zelo sem uživala najbolj pa z Krampisom, ki mi ni hotel dat vedno turlic njega ne bom pogrešala. Z osvojenim 3. mestom z igro sem vesela uživač uživač A menim, da bi lahko bila boljša ful bi rada prišla na 2. mesto a mi ne uspe! Nagrade pa prelepe imam iz te igre Razz

Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives

ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:10

N Lahko se pohvalim z nagradami saj so izredno vrhunske in lepe za osvojeno 4.mesto ploska ploska  Sama pravim, da bi lahko bila boljša v pustni igri, a ker je prelisičeval Krampis me je poleg samo nasmejal hihih ploska ploska čarovnik netopir mačkal  Pogrešala bom pustno igro hihihi
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Veseli norčavi Pust (fašenk):
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next