LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zaprte rubrike:

Go down 
+11
Toša3
Josel
Tinaj8
Fico
Cecy
Rosalda
Mauro
Fenila
Nives
Luka
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194702
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:25

First topic message reminder :

Tukaj se lahko marsikaj pogovarjate o različnih temah o šoli, o raziskovanju novih tem, lahko pozdravite kakega člana. Se kaj znjim pogovorite, sam velja, da se lepo vedete, drugače vas baneram :evil:
Vredu tut jasno. Torej, ko se prijavite ste že notri in tema pogovora se začne, jupi.
Urediti, pa si morate tudi Avatar in Baner. :?:


Nazadnje urejal/a Admin Ned 07 Feb 2010, 15:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Splošni čvek:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 10 Feb 2012, 09:41

Toša3 je napisal/a:
Toša3 Cecy imam eno opozorilo zate, namreč Admin ni videl, a jaz sem. Malo nazaj si uporabljala drugačen rang, torej mela si oranžnega kolikor vem, a izkoristila si rumenega. Meni se tvoj rumeni rang ne vidi. Mad Prosim, če začneš uporabljati svojega pravega, kakršnega pa si imela pa sama veš. Če neboš upoštevala pravilo ranga kot mora bit, boš zaslužila kazen, pozdrav.

Cecy Dobro jutro Toša3 ja se opravičujem nevem kaj mi je bilo kimar da nisem opazila. Sedaj je že vredu. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila


Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 92745
Join date : 21/05/2010
Kraj : Kidričevo

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 10 Feb 2012, 09:55

Dober dan zakaj pa sem jaz taka siva na forumu?? Shocked Mi lahko poveš to Admin?
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 17 Feb 2012, 09:17

Toša3 Aneja9, ti bom jaz povedal, ker verjetno Administrator nima časa stem, če še nisi opazila si arhivski član, čudno, da si se zdaj komaj oglasila, a ti ni bilo jasno vedeti kaj so to pravila :evil: Do tega nebi prišlo, če bi vsaj redno obiskovala naš forum, kaka članica pa si bila to sploh ni pomembno. Very Happy Lahko prideš nazaj, stem, da te Admin odobri in jaz, ampak šele tam nekje v jeseni. Imaš pa še eno možnost, da se ponovno reg. ampak tokrat z drugim imenom, to je vse z moje strani. Smile

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 17 Feb 2012, 09:28

Toša3 Imam eno pripombo opažam, da eni člani našega foruma ne odgovarjate na vse teme sploh tema Bingo. Shocked Lepo prosim Mauro, Nives, Fico in Tinaj8, da bolj pogosto sodelujete v tej temi. Drugače si bom vzel pravice po zakonodaji in za tisti dan, ko niste sodelovali vam zbrisal tri pote. afro Pa lep poozdrav!!

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 17 Feb 2012, 10:07

Mauro Toša3 oprosti no nekak pozabljam na to temo bingo prvi, se zgodi. Neutral Bom se potrudil, da bom bolj jo obiskoval, samo, da mi neboš vzel pote. silent Brez zamere in krasno bodi. Very Happy

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 20 Feb 2012, 09:44

Nives bom se potrudila, da bom obiskovala temo bingo prvi, čeprav je preveč ne znam priznam. scratch
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194702
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 20 Feb 2012, 09:57

Nives je napisal/a:
Nives bom se potrudila, da bom obiskovala temo bingo prvi, čeprav je preveč ne znam priznam. scratch

Admin Nives potrudi se pa bo. mahač

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Fenila
Dober prijatelj
Dober prijatelj
Fenila


Število prispevkov : 283
Točke forumske karme : 92745
Join date : 21/05/2010
Kraj : Kidričevo

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 24 Feb 2012, 10:17

Toša3 je napisal/a:
Toša3 Aneja9, ti bom jaz povedal, ker verjetno Administrator nima časa stem, če še nisi opazila si arhivski član, čudno, da si se zdaj komaj oglasila, a ti ni bilo jasno vedeti kaj so to pravila :evil: Do tega nebi prišlo, če bi vsaj redno obiskovala naš forum, kaka članica pa si bila to sploh ni pomembno. Very Happy Lahko prideš nazaj, stem, da te Admin odobri in jaz, ampak šele tam nekje v jeseni. Imaš pa še eno možnost, da se ponovno reg. ampak tokrat z drugim imenom, to je vse z moje strani. Smile

Aneja9 Eh ste pa zelo nesramni, da me nočete spet met gor. Mad Saj nebom več gor in niste edini forum, ki obstaja.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 24 Feb 2012, 10:25

Aneja9 je napisal/a:
Toša3 je napisal/a:
Toša3 Aneja9, ti bom jaz povedal, ker verjetno Administrator nima časa stem, če še nisi opazila si arhivski član, čudno, da si se zdaj komaj oglasila, a ti ni bilo jasno vedeti kaj so to pravila :evil: Do tega nebi prišlo, če bi vsaj redno obiskovala naš forum, kaka članica pa si bila to sploh ni pomembno. Very Happy Lahko prideš nazaj, stem, da te Admin odobri in jaz, ampak šele tam nekje v jeseni. Imaš pa še eno možnost, da se ponovno reg. ampak tokrat z drugim imenom, to je vse z moje strani. Smile

Aneja9 Eh ste pa zelo nesramni, da me nočete spet met gor. Mad Saj nebom več gor in niste edini forum, ki obstaja.

Toša3 Pa čuj pazi malo kak se ti obnašaš besen Tako pa se nebomo pogovarjali, večinoma si si sama kriva, da nemoreš več bit normalni član kaj naj ti rečem druga. Vem, da nismo edini forum in kaj zdaj, ti v glavnem neboš več mogla bit naša. bruhar Ni res, da te nočemo več meti gor, le prekoračila si pravilo in si bila kaznovana, mi pa tudi moramo upoštevat pravilo žalllllll. važen Nea pa ti men stakimi lovskimi tukaj gori, ker ni lepo žališ Admina, mene in vse ostale člane druge. Sedaj sem spoznal, da nisi bila vredu članica, saj si se grdo izrazila in mi je všeč, da si v arhivu. Sama si si največ kriva, zatorej ne prepisuj krivde na druge, sploh name. besen

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 09:25

Toša3 Člani foruma telenovele.meh.xc rad bi vas obvestil, da bomo kmal zamenjali naše range. Cool Torej začeli boste uporabljati druge range od poletja naprej, to pomeni okoli 1. 7. 2012 naj bi se po novi zakonodaji RS. Slovenije člen 4./122b začeli uporabljati. Very Happy Hvala, da razumete, lep dan še naprej želim.


Moderator Toša3.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 09:34

Cecy Novi rangi? Toša3 joj pa kaj nimamo mi sedaj te range upam, da nebodo spet kake komplikacije stem. Pa kak drue, saj mamo sedaj te? :face: Ker julij bo hitro tukaj.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 09:38

Mauro Men pa se je zdel, da bomo morali uporabiti tudi druge range Very Happy Vredu Toša3 te razumem, to pomeni da imam samo še ta rang do konc meseca junija tega leta. smeško

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 10:21

Rosalda Kaka nova zakonodaja opet? Pa ti rangi sprva niso bili potrebni sedaj pa po novem kuj nekaj. Shocked Saj meni nebo težko to spreminjat a kako bo potem spet s post titelom Admin? Neutral Sploh se neveselim julijaa Toša3.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 10:26

Jacixa Hja toša3 zdravo kaj pa jaz, tudi jaz bom morala imeti novi rang, pa saj imam tega in sem se ga ful navadila. tongue To pomeni, da po novi zakonodaji nam ti ali Admin opet določita novejše range, kaj pa imena ostanejo enaka ali se to bistveno spremeni? silent

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194702
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 10:33

Jacixa je napisal/a:
Jacixa Hja toša3 zdravo kaj pa jaz, tudi jaz bom morala imeti novi rang, pa saj imam tega in sem se ga ful navadila. tongue To pomeni, da po novi zakonodaji nam ti ali Admin opet določita novejše range, kaj pa imena ostanejo enaka ali se to bistveno spremeni? silent

Admin Zdravo Jacixa poglej tak je tole, iz Zakonodaje o forumih so vsa pravila, ki jih morava z moderatorjem upoštevati, tako, da ta datum ekstriktno velja. Surprised Kakšne range pa boste dobili pa seveda je najbolje, da ti toša3 sam odgovori. A, če mene vprašaš je jasno imena rangov se spremenijo saj ni isti. Razz

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 15:04

Tinaj8 Spet nekaj novega a ni bilo rečeno, da bomo imeli range te in do konca tega leta? monkey Mogoče sem kaj preslišal a nebi rekel, ja dobro Toša3 pa boš pravočasno povedal kere, kak in kako ter gdaj! klanjar

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 17:09

Cecy je napisal/a:
Cecy Novi rangi? Toša3 joj pa kaj nimamo mi sedaj te range upam, da nebodo spet kake komplikacije stem. Pa kak drue, saj mamo sedaj te? :face: Ker julij bo hitro tukaj.

Toša3 Kake komplikacije misliš, da bi bile cecy nejamrati toliko no Shocked Seveda imamo range, a se bo treba novih navajati. Tega zagotovo ne vem mauro, a po sklepanju bi rekel ja. Smile

Rosalda, ti res očitno samo blefiraš, pa me izivaš Mad kakšne veze ima sedaj post titelj stem prosim povej? Če ne razumeš range mi prosim sploh nič ne piši, saj te bom še imel za nepismeno tukaj gori. smeškec ful Boš se ga mogla veselit, ker jih boste spremenili, tk kt zahteva zakonodaja pravil o forumih. bounce

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeTor 10 Apr 2012, 17:20

Jacixa je napisal/a:
Jacixa Hja toša3 zdravo kaj pa jaz, tudi jaz bom morala imeti novi rang, pa saj imam tega in sem se ga ful navadila. tongue To pomeni, da po novi zakonodaji nam ti ali Admin opet določita novejše range, kaj pa imena ostanejo enaka ali se to bistveno spremeni? silent

Toša3 Se mi zdi, da si čisto izgubljena jacixa ti je sploh kaj jasno! Suspect To mene sploh ne zanima, če si se navadila na ta rang, boš se mogla tudi na novega, ja kaj pa i ti mislila, da ga ti neboš rabla met, ma si zanimiva. smeh Vse boš izvedela pravi čas, ti je Administrator lepo odgovoril, jasno, da se ti napis ranga spremeni. Nič nisi preskočil tinaj8, le zakonodaje ne poznaš, saj si navadni član foruma. Rangi se lahko določavajo glede nato, kaj in gdaj to želi vaš administrator ali moderator, če pa je po vmes kaj druzga, pa se uvede hitro kaj novega oz. pravilnega. Ja prvi datum je izrečen, a potem bomo dalje videli, glej ne jezi se, vse boste zvedeli v naslednjih dnevih od Admina, upam samo, da bo mel čas, da vam sporoči. Seveda pa je res, da so novejši rangi malce zahtevnejši in lepše oblikovani a dost o tem. Kajti jz sem svojo nalogo zaenkrat opravil. Cool

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 08:39

Josel Torej bomo le morali spremeniti naše range po zakonodaji, samo me nekaj zanima kaj je s temi rangi kaj jih imamo? Smile
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 09:04

Toša3 josel ne tečnari no, si mi kt neka baba :face: Počaki, da Admin pride gor in bo vse razložil, sicer pa še imate čas se ti nezdi. Shocked


Joj Nives kaj se pa greš a vš, da si prekoračila zmerno št. potov, ki so ti dovoljeni na dan. Ti jih imaš 1994, morala pa jih bi do sedaj imeti 1950. Mad Mirkala si zelo malo, zato te zakonadim (1). po tem členu kršitev: 3/q člen RS. for/20 - abc slo (6). V roku 20 dni ti bom zbrisal pote. Upam, da veš kaj delaš ter, da veš kj to pomeni zate. silent

Dodatna obvestila lahko preverjaš po členu: slovenian-forum člen 4/2 for (meh.telen.xc) lj, 7
Klikni na spodnjo povezavo, pa bo vse jasno!

https://slovenia.slovenianforum.com/statistics



_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194702
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 09:34

Admin Dragi člani foruma telenovele.meh.xc naj vam sporočim, da sva s moderatorejem Tošejem naredila zasebni čvek. Razz Ja prav ste slišali Chatbox je nova ključna tema, ki zajema obseg foruma, to pomeni, da se lahko ne samo preko splošnega čveka, ampak tudi od danes naprej pogovarjate preko zasebnega čveka kaj se čete. king Po zakonodaji RS. forumov//slovenian forums - chatbox. Gre pa se takole čvek se nahaja čisto spodaj le klikni nanj in se prijavite, naprej pa boste že sami pogruntali. Pa obilo zasebnega čveka želim. To pomeni, da se lahko tudi pogovarjate zmenoj ali s moderatorjem, ko sva gori. ploska

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:26

Mauro Kako lepo presenečenje Admin, Toša3 zelo sem vesel, sem ga že uporabil hehe. uživač Tale nova tema pa bo obiskana, lepo, da sta jo naredila. A upam, da se nea kaj več razvije iz čveka smeh

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:30

Toša3 H mauro glih neumnosti nebova dovolila z Adminom, da se menite Embarassed Ker še vedno je treba upoštevat pravila foruma!!! :!: A sva vesela, da sva stem vas razveselila še posebaj tebe Mauro. pirat

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:33

Toša3 je napisal/a:
Toša3 H mauro glih neumnosti nebova dovolila z Adminom, da se menite Embarassed Ker še vedno je treba upoštevat pravila foruma!!! :!: A sva vesela, da sva stem vas razveselila še posebaj tebe Mauro. pirat

Mauro Ja vem toša3 samo mislil sem uživač Ja mene sta ful osrečila in razveselila stem, ker zasebnega čveka še pa res nismo imeli. Res sta dobra z Adminom, da sta nam to omogočila klanjar

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:33

Nives Toša3 vredi, razumem kaj to pomeni zame. Od tega trenutka ne bom več toliko gor na forumu, kljub temu da mi je všeč.

Jaz tega novega zasebnega čveka ne najdem nikjer še, a vseeno hvala za tako lepo novičko Admin in Toša3. Smile Evo sem ga že našla hvala vama še enkrat. Super je. Zaprte rubrike: - Page 13 305256 Zaprte rubrike: - Page 13 835976


Nazadnje urejal/a Nives Sre 11 Apr 2012, 10:54; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:37

Josel Lepo, lepo od vaju, tudi jaz že danes bil gori in Admin kaj si mislil prej ti s tistim smeškec ful nisi mi nazaj potem odgovril upam, da se še gdaj meniva pod zasebnim čvekom. Pa lepo se imej. ploska
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 10:43

Jacixa Res dobra tema moram reči, zelo se mi dopade Admin legenda si hehe. štopar Je pa res, da se ne morem prijavit, ker mi zgoraj puščico kaže, moram puščico zbrisat, verjetno imata nreto na avtomacko prijavljanje? darilec Upam, da se gdaj menim s cecy, tinajem8 ali z lukajom pa še skom, vredu se mi zdijo. cheers

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 11 Apr 2012, 19:06

Luka Zdravo Admin in Toša3 to pa sta res dobro napravila čudovitoooooo. mahač Zelo se mi dopade tale zasebni čvek in tale nova zakonodaja je kul. klanjar Jacixa saj pa ne rabiš met puščice notri, samo prijaviš se pa si notri. pleše
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 12 Apr 2012, 09:22

Fico Meni je tudi ta čvek zelo všeč a upam, da se bomo gdaj lepo pogovarjali. Pa kje sta prej bila Admin in Toša3, da ga nista nam naredila strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 12 Apr 2012, 15:20

Nives Toša3 eno vprašanje imam zate, mi boš vse pote zbrisal ali samo do 1950? Ne bom tega ponovila, ker ne bom več tako pogosto gor, čeprav mi je všeč forum. Hvala za odgovor. Surprised
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 12 Apr 2012, 15:25

Toša3 Veš nives moral bi ti vse, da bi se enkrat naučila uporabljat glavo. Mad Pa nepiši toliko, ker ti spet gredo gor. Ja tm neki ti bom delatal pote, potem pa pazi naprej, ker te ne mislim skoz opozarjat! Suspect Drži se pravil foruma in upoštevaj zakonodajo.
slovenian-forum člen 4/2 for (meh.telen.xc) lj, 7

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 23 Apr 2012, 08:49

Toša3 No, kot sem vas že obvestil člani o novih rangih še vedno velja isti datum, torej: 1. 7. 2012 naj bi se po novi zakonodaji RS. Slovenije člen 4./122b spremenili vsi rangi. Cool Kmalu izveste ali boste uporabljali čisto sveže ali boste imeli še naprej stare, a za obdelavo in delovanje na forumu, boste izrektn potrebovali nove ix. picturs. Surprised Hvala, da razumete,


Pozdrav modertor. Toša3.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 23 Apr 2012, 08:53

Jacixa To pa še bo polj zanimivo, če bomo morali imeti spet novejše range, pa kak si to mislil stare? Toša3 tiste, ki smo jih meli oz. jih nismo rabili imet? study

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 23 Apr 2012, 09:05

Tinaj8 Toša3 kaj pa mi, ko imamo že range te, jih tudi moramo zamenjati? Pa samo tole, da vprašam kaj pa bomo stemi starimi kaj mamo ali je možno da si sam izberem novo ix. pictures za rang, ko bo tak daleč ali ne? confused Hvala za odgovor.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 26 Apr 2012, 08:57

Jacixa je napisal/a:
Jacixa To pa še bo polj zanimivo, če bomo morali imeti spet novejše range, pa kak si to mislil stare? Toša3 tiste, ki smo jih meli oz. jih nismo rabili imet? study

Toša3 Jacixa in Tinaj8 tebe pa tudi ne razumem jacixa saj je preprosto povedano se ti nezdi. Mad Kak stare, ja stare sem napisal zato, ker se lahko zgodi, da boste morali imeti vse stare. Tinaj8 saj glih tole sem podobno odgovoril jacxy ja s starimi se še sedaj neve kaj bo, lahk, da jih boste morali vse uporabljati, lahk pa da samo sveže nove. Kajjjjjjjjjjj, da ti na misel na pride besen Če bo treba zamenjat ix. pictures to dela samo tvoj Administrator ali pa jazzzzz jasno... silent

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 26 Apr 2012, 09:06

Jacixa A tak, ja mislim ni se treba tak razburjat toša3. tongue

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Uporaba rangov)   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 12:47

Toša3 Člani foruma telenovele.meh.xc rad bi vas obvestil, da bomo zamenjali naše obstoječe range, že ta petek 27. 7. 2012 Cool Torej začeli boste uporabljati stare range po novi zakonodaji RS. Slovenije člen 4./122b. Saj sva z Adminom zvedela na sestanku, da vam ostanejo stari rangi naprej, preden uvedejo nove, le zamenjevati jih bo treba! Torej kak ste gori in odgovarjate na kaki komentar v petek prosim uporabite novi rang. Very Happy Hvala, da razumete, lep dan še naprej želim.


Moderator Toša3.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Uporaba rangov)   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeSre 25 Jul 2012, 17:10

Mauro Bom se držal tega toša3, kar praviš. Znači stem petkom se menjajo naši rangi in kaj vidva z adminom oz. ti nam jih menjaš al bomo moral to sami izvesti? Sam to me še zanima kake barve pa bodo, če so stari in kako, da jih zamenjujemo sproti al kak? Surprised

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike: (Uporaba rangov)   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 26 Jul 2012, 14:33

Rosalda Kaj že jutri torej moram uporabljati novi rang, kerega pa? silent Kak to te misliš moderator, da jih zamenjevat moramo to prvič slišim. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 27 Jul 2012, 10:28

Nives Zaprte rubrike: - Page 13 687590 Hehehe Rosalda Rosalda, se vidi, da nisi kaj dosti na forumu. Že en lep cajt nazaj je Toša3 rekel, da bomo zamenjali range hehe in meni je ta stvar z rangi super, dokler ne dobimo novih rangov in novih navodil. Zaprte rubrike: - Page 13 132803
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 27 Jul 2012, 12:16

Nives je napisal/a:
Nives Zaprte rubrike: - Page 13 687590 Hehehe Rosalda Rosalda, se vidi, da nisi kaj dosti na forumu. Že en lep cajt nazaj je Toša3 rekel, da bomo zamenjali range hehe in meni je ta stvar z rangi super, dokler ne dobimo novih rangov in novih navodil. Zaprte rubrike: - Page 13 132803

Tinaj8 To pa ti dam prav nives, očitno je res, da rosalda nič več neve, ker je ful malo prisotna smeh No tudi mene ni bilo en teden, ker pač veliko delamo zunaj in nimam tak časa, a drugače sem skoraj vedno gori. Smile

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePet 27 Jul 2012, 12:38

Toša3 Joj rosalda, ja zamenjevati range pomeni, da, ko bom spet zahteval si ga menjate razumešššššššššššš!! Twisted Evil Se razume, da si jih boste menjavali sami kot do sedaj mauro, le po pravilih z uporabo post titelja. Mislil sem, da bol razumeš stvari kt rosalda mauro, pa vidm, da si tudi neki lol, ja stare range uporabljamo, ki ste jih že imeli, no lepi zgled sta tokrat Tinaj8 in Nives. Very Happy

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimePon 30 Jul 2012, 08:33

Fico Že uporabljam toša3 novi rang s polno paro!! Very Happy Veš mi je všeč to, da smo jih morali menjati, krasno.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 08:49

Toša3 Fico prosim, če že enkrat podaš pravilni odgovor v temi bingo prvi!! bounce Preveč dolgo že čakaš, da odgovoriš, kaj je pravilno Mad Mad Če neboš v kratkem odgovoril, ti bom brisal 10 potov razumeš!

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 08:53

Rosalda Toša3 jaz še vedno uporabljam stari rang, kaj zamenjati bi ga že morala. Suspect Dobro te, pa grem poskusit, ker vidim, da že vsi uporabljate nove. :joker:
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 09:05

Rosalda je napisal/a:
Rosalda Toša3 jaz še vedno uporabljam stari rang, kaj zamenjati bi ga že morala. Suspect Dobro te, pa grem poskusit, ker vidim, da že vsi uporabljate nove. :joker:

Toša3 Pa daj nebluzi tolk rosalda, kaj danebi ki, tudi ti začni uporabljati novi rang razumeš besen Drugače te bom po Zakonodaji RS. foruma kaznoval za kazen člana. study

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 09:07

Rosalda Saj pa ga že uporabljam kaj nevidiš tongue Poleg tega se ni treba takoj razburit, sploh te nerazumem ja zakaj kazen člana saj nisem nič ti storila? Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 09:11

Toša3 Zdaj pa nehaj! besen Kaj nisi storila, nekaj me zajebavaš, zato te lahko kaznujem to mi je dovoljeno, pa pazi jaz sem tvoj moderator ne ti meni. Mad Jasn, da vidim tvoj novi rang, kaj pa si ti mislila? in negovori več tk z menoj prosim, ker si boš zaslužila kazen tokrat resn mislim. Neutral

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 09:14

Rosalda Dobro no, te pa bom pazila, da te naslednjič ne zajebavam vredu. Neutral A jaz sem samo povedala pač kaj si spraševal. Tega se dobro zavedam, da si ti moderator in spoštujem a raje bi vedela, če bi bil negdo drug to silent
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitimeČet 09 Avg 2012, 09:18

Rosalda je napisal/a:
Rosalda Dobro no, te pa bom pazila, da te naslednjič ne zajebavam vredu. Neutral A jaz sem samo povedala pač kaj si spraševal. Tega se dobro zavedam, da si ti moderator in spoštujem a raje bi vedela, če bi bil negdo drug to silent


Toša3 Kaj ti govoriššššššš! Mad Pazi malo, če ti ni kaj všeč pri meni mi lahk poveš, poskušaj se navaditi namene kt moderatorja, drugače boš hitro kaj pokasirala od mene boš videla a vedi tudi, da zmerjala me neboš, še samo nekaj, da čujem pa ti dodelim kazen slišiš. jezen

_________________


Zaprte rubrike: - Page 13 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zaprte rubrike: - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 13 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zaprte rubrike:
Nazaj na vrh 
Stran 13 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: