LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zaprte rubrike:

Go down 
+11
Toša3
Josel
Tinaj8
Fico
Cecy
Rosalda
Mauro
Fenila
Nives
Luka
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeNed 07 Feb 2010, 14:25

First topic message reminder :

Tukaj se lahko marsikaj pogovarjate o različnih temah o šoli, o raziskovanju novih tem, lahko pozdravite kakega člana. Se kaj znjim pogovorite, sam velja, da se lepo vedete, drugače vas baneram :evil:
Vredu tut jasno. Torej, ko se prijavite ste že notri in tema pogovora se začne, jupi.
Urediti, pa si morate tudi Avatar in Baner. :?:


Nazadnje urejal/a Admin Ned 07 Feb 2010, 15:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95107
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 13 Avg 2012, 10:30

Toša3 je napisal/a:
Toša3 Fico prosim, če že enkrat podaš pravilni odgovor v temi bingo prvi!! bounce Preveč dolgo že čakaš, da odgovoriš, kaj je pravilno Mad Mad Če neboš v kratkem odgovoril, ti bom brisal 10 potov razumeš!

Fico Toša3 ok, bom danes napisal, če ima gdo prav, res sem skoraj pozabil. Shocked Pa lepo bodi še naprej.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 30 Avg 2012, 09:59

Toša3 Rosalda kaj ti si pozabila, da te kontroliram, tokrat si prešla predaleč. Kk pa se ti pogovarjaš pod zasebnim čvekom s to nives, al veš, da se nesmemo poznati na forumu? Mad Kak misliš, da jaz in administrator ne vidiva kaj si pišete pod zasebno, saj pa je zato arhiv spomina zasebnega čveka. bruhar Pod zasebno ti odgovorim, a vedi, da si si zaslužila kazen, ki jo kmalu objavim, ter zbrisal ti bom 5. potov besen
Zaslužila si si to kazen: RS. kazn - član for/3a - abc Ad, Mod3 učeni Sama pa resodi kaj ta kazen pomeni po zakonodaji RS. foruma, saj sem ti pisal. Sedj pa pamet v roke vzemi, če ne veš kj sledi pa lep pozdrav.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 30 Avg 2012, 17:07

Nives Toša3 pozdravljen, kar si napisal pod zasebni čvek zame to ne velja, ker jaz ne poznam nobenega tu na forumu, Rosalda se tak pogovarja kot da me pozna, jaz nje res ne poznam!!! Tu jaz nisem nič kriva! Pa držim se pravil , lep dan še naprej.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100800
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 03 Sep 2012, 08:38

Cecy Pozdravljena Admin in Toša3 prosim, če mi eden od vaju odgovori zakaj imata vidva že sedaj nove avatarje in banerje, ki so lepi klanjar Torej zakaj sta si že sedaj menjala ali to pomeni, da moramo si tudi mi ostali člani že menjati?
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 03 Sep 2012, 09:39

Admin Pozdravljena cecy, ja kot vidiš mava res menjana avatarja in banerja. Sedaj je tak, da mora imeti administrator ter njegov moderator zamenjan baner in avatar še preden si morajo to postorit ostali člani foruma. Very Happy Torej po novi zakonodaji RS. foruma je tak, da mora met Administrator, torej jaz avatar in baner menjan najmanj 3. mesece preden postorite to vi. Vsi vi, pa boste morali menjati vaše avatarje, banerje nekje 15. novembra 2012 (15. 11. 2012) po 16. uri popoldne, ter tako ohranit prejšnje avatarje in banerje v skritem kotičku.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 03 Sep 2012, 09:51

Nives Stvarno te morem pohvaliti Admin za tako lep avatar in baner, ful sta mi všeč. štopar Pa lep dan ti še naprej želim. strinja
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 03 Sep 2012, 09:58

Nives je napisal/a:
Nives Stvarno te morem pohvaliti Admin za tako lep avatar in baner, ful sta mi všeč. štopar Pa lep dan ti še naprej želim. strinja

Admin Sta ti zelo všeč, ja krasnooooooo Razz Enako tudi tebi nives čudovit začetek tedna ti želim.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 11:37

Nives Admin ali Toša3 eno vprašanje imam glede avatarja. Si lahko jaz spremenim avatar, da nimam vedno samo Esmeralde na avatarju prikazane, ampak od Leticie Calderon različne vloge v katerih je igrala? ali morem imeti samo izklicno Esmeraldo na svojem avatarju? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:    Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 14:40

Admin Fajn, da si vprašala nives to imam rad. Razz Hočeš reči, da če lahko zamnjaš svoj avatar od Esmeralde, ja seveda ga lahko ti lahko imaš različne avatarje, ker imaš Lety za avatar, kot igralko razumeš? Cool V primeru pa, da bi imela Lety kot torej osebo, mislim, takšna kot je v resnici na slikah kadar ne igra, takrat pa ne moreš avatarje menjavat po Zakonodaji RS. foruma Slovenije. Pride samo v poštev njene novejše slike iz realnega sveta. Upam, da sem bil jasen. study Aja in še nekaj čimprej popravi zadnji tretji avatar v našem skritem kotičku ni mi všeč, enako ne ustanovi preveč bled je. In še enkrat, če me hočeš še kaj vprašat ni problema ti bom jaz ali vaš moderat. toša odgovoril vredu. Fajn se imej in veliko užitkov na našem skupnem forumu. Basketball

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 14:48

Nives je napisal/a:
Nives Admin ali Toša3 eno vprašanje imam glede avatarja. Si lahko jaz spremenim avatar, da nimam vedno samo Esmeralde na avatarju prikazane, ampak od Leticie Calderon različne vloge v katerih je igrala? ali morem imeti samo izklicno Esmeraldo na svojem avatarju? Very Happy

Toša3 Ojej mislim pa od gdaj si ti znami nives, da tega ne veš :face: Saj avatarje bi si lahk že prej spreminjala, keri so bli tebi všeč. Mi ne moremo vedet na ustanovi keri baneri oz. avatarji so tebi všeč učeni In velja pravilo bodi natančna pri nastavljanju velikosti pikslov za avatarje ali slike kadar si menjavaš al kadar daješ svoje zaznamke v temo skrit kotiček. Pa kak si dovoliš, da daješ zaznamke v temo, čeprav kr nekak po svoje. silent Vidim pa, da ti je administrator že tudi odgovoril, drži se pravil. Surprised

Toša3 Admin, admin kaj ti te je, kak si lahko pozabil na skrit kotiček Rolling Eyes A sploh veš, da imaš odprtega? Prideš na www. Ustan. Rs Slov/133 vodja adminstratorji cvek, da se zmenimo. bounce

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:02

Admin Zdravo toša3 ja kaj praviš, ne nisem opazil. Res grem gledat silent No ja, pozabil sem jo zapreti, ker sem včeraj urejeval temo skrit kotiček saj pa to veš. Ja zakaj bi jaz sedaj moral prit gor www. Ustan. Rs Slov/133 vodja adminstratorji cvek no vredu te, če praviš se slišiva tam. afro

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:08

Toša3 Vidim, da si pozabil ojej, pa pridi no, da se zmeniva saj pa si neki šef daj, da nebo kaj narobe na ustanovi. bounce

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:12

Admin Pa nehaj Toša3, evo urejen sem že zaklenil skrit kotiček Very Happy Seveda sem šef in tega se morajo zavedati tudi na ustanovi, saj veš kaj mislim s tem toša3? Smile

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:15

Admin je napisal/a:
Admin Pa nehaj Toša3, evo urejen sem že zaklenil skrit kotiček Very Happy Seveda sem šef in tega se morajo zavedati tudi na ustanovi, saj veš kaj mislim s tem toša3? Smile

Toša3 Ja vem zelo dobro kaj misliš Admin s tem, to kr si zapisal mi pod čvek. cheers Ampak jz se bojim za stolček na forumu, ti pa le ne rabiš, ker si glavniiiiii. pirat

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:16

Nives Admin hvala za odgovor in tudi tebi Toša3, tudi tebe morem pohvalit za avatar in baner, ker sta mi všeč Toša3. Smile

Admin bom popravila svoj avatar takoj sedaj, že grem.

Raje vprašam sedaj za avatar Toša3, kot pa da naredim nekaj po svoji glavi. Very Happy Bom se držala pravil brez skrbi. Hvala še enkrat. strinja


Lepo bodita in lep dan vama obema želim. strinja
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:19

Toša3 je napisal/a:
Admin je napisal/a:
Admin Pa nehaj Toša3, evo urejen sem že zaklenil skrit kotiček Very Happy Seveda sem šef in tega se morajo zavedati tudi na ustanovi, saj veš kaj mislim s tem toša3? Smile

Toša3 Ja vem zelo dobro kaj misliš Admin s tem, to kr si zapisal mi pod čvek. cheers Ampak jz se bojim za stolček na forumu, ti pa le ne rabiš, ker si glavniiiiii. pirat

Admin To pa imaš prav toša3 Wink Sam nikol ne veš kaj si zmislijo oni tam, pol pa še morava člane mirkat hehe. ponorel Ne rabiš se bat za stolček, kr sem tebi najbolj zaupal, zato si že od prej z ustanove mi ok. Smile

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:23

Admin je napisal/a:
Toša3 je napisal/a:
Admin je napisal/a:
Admin Pa nehaj Toša3, evo urejen sem že zaklenil skrit kotiček Very Happy Seveda sem šef in tega se morajo zavedati tudi na ustanovi, saj veš kaj mislim s tem toša3? Smile

Toša3 Ja vem zelo dobro kaj misliš Admin s tem, to kr si zapisal mi pod čvek. cheers Ampak jz se bojim za stolček na forumu, ti pa le ne rabiš, ker si glavniiiiii. pirat

Admin To pa imaš prav toša3 Wink Sam nikol ne veš kaj si zmislijo oni tam, pol pa še morava člane mirkat hehe. ponorel Ne rabiš se bat za stolček, kr sem tebi najbolj zaupal, zato si že od prej z ustanove mi ok. Smile

Toša3 Hm hvlala Admin, če je tk, te pa sem tak vesellllll ponorel Ko se vidva na sestanku drugi tedn, ti nekaj povem vela. klanjar

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:26

Admin Drugi teden je ja, vredu ni problema toša3 vela. Very Happy Se vidiva, fajn bodi.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 15:27

Admin je napisal/a:
Admin Drugi teden je ja, vredu ni problema toša3 vela. Very Happy Se vidiva, fajn bodi.


Toša3 ok strinja

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110370
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 06 Sep 2012, 20:55

Mauro Opa Admin kak pa nas ti presenečaš zelo lepi novi logo si napravil na forumu uživač Čestitam, predvidevam, da ni to lahko delat? In da porabiš precej časa za tole ali se motim? Smile Pa še naprej lep večer.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 09:27

Rosalda Zares admin te moram tudi jaz pohvalit čudovit in zelo lepi logo imamo sedaj na forumu. darilec Ful lepo lahko rečem, da so tudi moji to naj prijetni pari iz telenovel. Rada bi te samo vprašala kaj lahko jaz imam po 15 novembru novi baner morda kako naslovno sliko iz foruma? Kero bi imela pa ti bom poslala pod zasebno. Mi lahko odgovoriš ti ali toša3 Basketball
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 09:45

Toša3 Ti bom kr jaz odgovoril rosalda, kr admin nima trenutno časa. Najprej kak misliš naše slike iz foruma uporabljat kt banerje. A ti sploh veš koliko mora bit baner velik? Shocked Bi rada tudi ti kr nekaj delala tak po svoje, kt drugi to počno ne, ne Mad Torej ti maš vse loge shrnanjene iz foruma?

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 09:49

Rosalda Ja hvala toša3 za odgovor, ja mam vse shranjene zato, ker so lepi in upam, da ni kaj s tem narobe. Suspect Kot sem ti že rekla, rada bi imela kako prejšnjo sliko iz foruma za baner, ja saj vem koliko mora bit veliki brez skrbi, če ne pa grem gledat pod zaprte rubrike. Jaz ne znam sama delati banerje, ker nimam pojma kak to gre, zato imam raje samo orginale, če jih dobim. Smile
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 09:56

Toša3 Ne stem ni nič narobe, da imaš shranjene naslovne slike iz foruma, ker mislim, da jih nimaš samo ti, včeraj sem videl v nast. da so kar trije kopirali novi logo, ki ga je administrator naredil. Very Happy To pa je poslušno od tebe, me veseli, da razumeš a veš včasih bi si morala malo izdelati sama svoj baner, da vidiš kak je to, ja res ni lahk. silent A vsak ima tki baner kot je njemu všeč. Glej, da ne boš kršila pri banerjeih natančno si preber velikost pixslov, ki so dani. In katero sliko od prej bi ispostavila, ok pošlji Adminu, da ti odgovori.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:02

Rosalda Heheh ja hvala, ja no tak sedaj veš, da so res lepi, da si jih folk kopira sicer pa večinoma so naši člani ali ne? tongue Kak saj jaz ne poznam teh programov in vem, da mi nebi ratalo, ker me tudi to ne zanima, a drugače rada vidim pri drugih kak to naredijo. Aja njemu vredu takoj mu pošljem toša3 I love you
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:04

Rosalda je napisal/a:
Rosalda Heheh ja hvala, ja no tak sedaj veš, da so res lepi, da si jih folk kopira sicer pa večinoma so naši člani ali ne? tongue Kak saj jaz ne poznam teh programov in vem, da mi nebi ratalo, ker me tudi to ne zanima, a drugače rada vidim pri drugih kak to naredijo. Aja njemu vredu takoj mu pošljem toša3 I love you

Ojej ne pošiljaj mi srčka! jezen

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 07 Sep 2012, 10:06; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:05

Rosalda smeškec ful S tem ne mislim nič slabega razumi, vredu si Toša3. klanjar
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:08

Toša3 Jaja rosalda, žal ne morem rečt isto zate. frajer

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:11

Toša3 je napisal/a:
Toša3 Jaja rosalda, žal ne morem rečt isto zate. frajer

Rosalda Zakaj Neutral saj nisem slaba? Toša3 ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 07 Sep 2012, 10:32

Nives Super ozadje za naš forum Admin in Toša3, mi je všeč fullll. :cheers:Zelo sta se potrudila.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 10 Sep 2012, 09:34

Nives je napisal/a:
Nives Super ozadje za naš forum Admin in Toša3, mi je všeč fullll. :cheers:Zelo sta se potrudila.

Admin Me veseli, da vama je všeč novi logo iz našiga foruma mauro in nives. Da ti tak povem mauro res je težk delat loge, a se splača, a jaz ne rabim toliko se sam mučit, pri tem programu, ker mi pri tem pomaga toša3 in skupaj ustvarjava zelo dobro delo. A sam, če se tega lotevaš, vedi porabiš velik časa in truda. Še enkrat hvala za vajino mnenje. klanjar

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110855
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePon 10 Sep 2012, 09:53

Admin je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Nives Super ozadje za naš forum Admin in Toša3, mi je všeč fullll. :cheers:Zelo sta se potrudila.

Admin Me veseli, da vama je všeč novi logo iz našiga foruma mauro in nives. Da ti tak povem mauro res je težk delat loge, a se splača, a jaz ne rabim toliko se sam mučit, pri tem programu, ker mi pri tem pomaga toša3 in skupaj ustvarjava zelo dobro delo. A sam, če se tega lotevaš, vedi porabiš velik časa in truda. Še enkrat hvala za vajino mnenje. klanjar

Jacixa Admin kak pa se to dela, mi lahko kaj poveš pod zaprtimi rubrikami ali je to tajno za forume? rabbit

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeTor 11 Sep 2012, 16:34

Nives Admin to bi tudi jaz rada vedela, kako se dela, da daš tri slike ali štiri slike v eno samo ozadje? Wink Vem, da se uporablja nek program, a ne vem kakšen. Res bi rada sama poskusila to naret, si pa mislim, da rabiš zraven ogromno truda in potrpljenja. Mi lahko poveš to? strinja
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeTor 11 Sep 2012, 20:35

Nives je napisal/a:
Nives Admin to bi tudi jaz rada vedela, kako se dela, da daš tri slike ali štiri slike v eno samo ozadje? Wink Vem, da se uporablja nek program, a ne vem kakšen. Res bi rada sama poskusila to naret, si pa mislim, da rabiš zraven ogromno truda in potrpljenja. Mi lahko poveš to? strinja

Admin Kaj nea tebe vse zanima nives. Ja čisto preprosto ti bom odgovoril res je to poseben program, ki ga ni za dobiti, imamo ga le mi na forumih. Very Happy Torej loge, ki jih delam ali delava s tošejem3 delava preko foruma. strinja Pomagava si tak, da nekaj naredi on, nekj pa jaz. Res gre velik truda, a se moramo trudit, da je ustanova zadovoljna prav tk pa tudi vi člani. Razz In zakaj te to vse tk zanima ?

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeTor 11 Sep 2012, 21:00

Nives Hvala za odgovor Admin, zanimalo me je zato, ker rada probavam nove stvari in tudi sama imam ideje za ustvarjati ozadja, ki jih naredim tako lepa z enim programom, ki ga imam in mi je všeč, kadar ustvarim kakšno ozadje. Very Happy Zaradi tega sem te to vprašala in ti verjamem da je to samo za vas administratorje in moderatorje, saj prav. mahač Lep večer ti še naprej želim.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeSre 12 Sep 2012, 09:53

Nives je napisal/a:
Nives Hvala za odgovor Admin, zanimalo me je zato, ker rada probavam nove stvari in tudi sama imam ideje za ustvarjati ozadja, ki jih naredim tako lepa z enim programom, ki ga imam in mi je všeč, kadar ustvarim kakšno ozadje. Very Happy Zaradi tega sem te to vprašala in ti verjamem da je to samo za vas administratorje in moderatorje, saj prav. mahač Lep večer ti še naprej želim.

Toša3 Si pa ful radovedna ti, dober je administrator, da ti je odgovoril na tvoje vprašanje, kj bi rada bila ti kaj več na našem forumu? tongue

Toša3 Ti cecy pa že enkrat napiši naprej Bingota prvi, ker drugače ti bom v naslednjem tednu zbrisal 10. potov. bounce Če seveda ne boš hitro nadeljevala z bingotom, po uradnem listu ustanove RS. Zakonodaje.

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 12 Sep 2012, 10:05; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeSre 12 Sep 2012, 09:59

Nives Zakaj me to sprašuješ Toša3? Samo vprašala sem, ker tu pa tam naredim kako lepo ozadje od Leticie Calderon. Smile Rada delam take stvari, ker me veselijo, a ne vem, če bi bila na forumu kaj več, sem lahko? sem s tem zadovoljna kar imam. strinja
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeSre 12 Sep 2012, 10:03

Nives je napisal/a:
Nives Zakaj me to sprašuješ Toša3? Samo vprašala sem, ker tu pa tam naredim kako lepo ozadje od Leticie Calderon. Smile Rada delam take stvari, ker me veselijo, a ne vem, če bi bila na forumu kaj več, sem lahko? sem s tem zadovoljna kar imam. strinja

Toša3 Ne pretiravaj s tem! Suspect Pa pazi kaj pišeš na forum, kr se ne misliva več z Adminom ponavljat, da vas nadzorujejo. Lahk bi bila a bi morala bit bol pridna in znala upoštevati in uporabljati napša forumska pravila. Surprised

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeSre 12 Sep 2012, 10:06

Nives Ok zmenjeno Toša3. Bom upoštevala pravila in bila bolj pridna na forumu. strinja Še naprej lep dan ti želim.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 10:44

Admin Člani foruma telenovele. meh. xc rad bi vas obvestil z naslednjim obvestilom, čaka nas in vas velika sprememba kot do sedaj na forumu. Z naše uradne Ustanove, ki se začne uporabljati po novi Zakonodaji RS. foruma telenovele. meh. xc in sicer vsi keri člani ste z nami že nekje tri leta oziroma več. Boste prejeli svoj osebni Certifikatar na katerem bo razvidno vaša osebna in neosebna vrednota z ožigasom. To vam bom sproti javljal, kak pa kaj, ter še nekaj ob koncu leta prejmete svoj certifikator s kakšnimi vrednotami ste ga opravili. Wink

Certifikator Bo torej vaš osebni zaznamek, kot potrdilo člana na našem forumu, ki ga boste ko ga prejmete shranili v manjši obliki v temo skrit kotiček, ki jo že poznate. Na njem bodo vaši podatki, trenutni rang, avatar, baner, ter opis kaj ste dosegli kot član, koliko nagrad imate že, če ste bili gdaj kaznovani.... Spodaj je nekje žig, pol pa še to potreboval bom vaš podpis vaš lastnoročni z vašim uporabniškem imenom, kot je na forumu. Lahko ga tak napišete lahko je pa tud računalniški, a prosim ustanova zahteva pisano pisavo, torej upoštevajte. Pazite!!!! ne pošiljajte ga v čvek, ampak meni osebno pod zasebno sporočilo in tako boste imeli tudi svoj lastnoročni podpis na certifikatorju. Certifikator začne veljati z naslednjim letom 2013. vas pa bom prosil, da mi do 19. decembra tega leta pošljete podpis!

Članske vrednote pa so naslednje:

- dodelen (če ste bili taki v letu, pol imate skupaj 2. točki) Pomeni, da ste naredili certifikator in brez problemov lahko hodite na forum kot sami želite. Ter se vam spreminja rang. cheers

- irodelen (če ste bili taki v letu, pol imate skupaj 1. točko) Pomen pa, da niste naredili pregledni certifikator in seveda ga tudi v tistem letu ne prejmete. Jaz pa ali moderator pa mu v temi skrit kotiček spiševa njegovo vrednoto v tem letu. Vedeti je treba tudi to, da v tem primeru vam se ne spremeni rang, torej ostane enak, kot ste ga meli do sedaj. Na forum pa lahko hodite le dvakrat ali trikrat na mesec. Če se tega tisit nebo držal, mu moderator zbriše 10 - 12 potov, ter prejme kazen člana, po zakonodaji člena... ki ga morate vedeti že na pamet. Surprised

- predelen (če ste taki v letu, pol imate skupaj 4. točke). Pomeni pa, da si naredil pregledni certifikator in enako brez problemov lahko hodiš na naš forum, brez, da bi ti kaj rekla ustanova. Torej lahko ste gori, kot sami želite bilo gdaj, večkrat na dan, v mesecu vsaki dan ali več.... In se vam spreminja rang. :joker:

- osdelen (če ste pa taki v letu, pol imate skupaj 6. točk) Pomen pa, da ste naredili pregledni certifikator z več kot odlično. In tako lahko brez problemov ste vsak dan gori, več krat na dan, torej koliko krat vi hočete. A seveda držati se morate pravil, kršit jih zaradi certifikatorja ne boste smeli hehe. Tudi tukaj se spremini rang. Tukaj je še ena opomba, da tisti, ki res je prejel certifikator osdelen, mu morajo čisto vsi člani čestitat v temi Za obiskovalce. king

Same točke iz certifikatorja ne pomenijo kaj dosti, le keri po vrsti ste na forumu, kot član. A tu je dobro opozorilo! vsi tisti torej, ki bi bili 5 x v letu osledni, se zgodi, da ste preiskušeni za pod moderatorja. Razz

Ne se ustrašit s to novo informacijo člani, vse vam bo jasn sproti, želim, da si preberete temeljito morti celo trikrat, da boste razumeli. Če kaj ni jasn, vprašajte mene ali moderatorja, pa lepo jutro še naprej. Very Happy

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 10:55

Rosalda Ojej Admin koliko novosti se nam obestajo in to je vse dobro za nas? silent Zakaj pa toliko novega, kaj je certfikator? nea preveč kapiram. In kak ga dobimo ti ga pošlješ, kako pa bomo vedeli kaki smo v vrednoti? pale
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110370
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 10:59

Mauro Aha Admin smo le dočkali tole, vem, da vsi ostali forumi že gdavno imajo svoj certifikator, a mi ga nismo meli, mene sploh to ne moti, ker se sliši vredu, kaj ustanova dela. Torej lahk vrednoto mislim kot uspeh hehe. In to gre verjetno za boljšo osebno indetifikacijo, ter zasebno osebnost. Wink Ker je velik že tujcev oz. ne članov, ki posedujejo v našo intimo. Seveda pa mi ni nikakor všeč, da bomo spet meli govorilne ure Neutral

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100800
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 11:02

Cecy Pa res zakaj same novosti, kaj to vam je bilo rečeno iz ustanove vama s tošejem, da bomo morali to kmalu imeti study Spet se bom lovila, ko ne bom kapirala kak je treba delat upam, da bom. In še kak naj pomanjšam svoj certifikator v skrit kotiček, kaj nesme bit enaka velikost, gdaj pa ga prejmem, da bom vedela kako mam vrednoto? Pa lep pozdrav Admin. bounce
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109305
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 11:10

Nives Upam, da bom vse vredi razumela glede tega certifikatorja, ker nimam pojma o čem sploh se govori. Je pa res, zakaj moremo imeti neke novosti na forumu? Shocked Sem presenečena nad tem, a bom se potrudila, da bom skapirala vse tako kot je prav. Ni mi pa všeč, da bomo imeli spet govorilne ure v naslednjem mesecu. :?:


Nazadnje urejal/a Nives Čet 13 Sep 2012, 14:29; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97785
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 11:10

Josel Admin nič nimam proti tem, a novi zakoni pa naj še jih ne vem kera ustanova pošilja niso vredu silent Tak kot mamo v naši državi neke nove reforme, pravila a vse je zabluzilo v globoko blato. Mad Vredu ta certifikator je naš osebni dokument, če prav razumem, a kaj, če se zgodi, da smo skoz isti po vrednotah, kaj pa potem admin nas baniraš ti ali toša3, ali ne, ali je kaj drugega?

Cecy zagotovo imaš program na Wordu, ko lahko sliko bilo kero zmanjšaš no saj ni težko. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112807
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 11:16

Tinaj8 Pa ta pravila, vedno moramo met neka pravila, to že mauro, a nearbimo še mi meti vsega enako, kot drugi ali to zahtevajo? Ja in kaj bo ta certifikator nam koristil? Hm ne vem no kaj naj rečem, ker ga nea razumem preveč. Embarassed Bom se trudil, da razumem to novo zakonodajo kar pravi Admin. Pa govorilne ure kaj je že to, mamo na forumu jih? Shocked

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110855
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 11:20

Jacixa Admin in toša3 to se mi zdi super, ker bom mela svojo identifikacijo na forumu, a kako bo to zgledalo kot spletna stran ali kot list? Razz Nekje sem že čula, da imajo certifikator eni člani in sploh ni slabo ga imeti jupiii. mahač Hvala vama Admin in toša3 jaz pa nekak razumem kaj misli ustanova in vidva, predvsem na nas in na našo osebno indetifikacijo. Aja in gdaj ti lahko pošljem podpis?? Wink

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109057
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 14:28

Luka Puno novosti Admin sta nam prinesla danes s tošejem3. silent Kaj to gre sedaj zares, da bodo spet govorilne ure na kazalu ali samo tokrat? In kaj pri totem certifikatorju pomenijo vrednote, s tem nas bosta ocenjevala? A po takem recimo ne moreš bit 5x zapored dodelen? Hvala za odgovor sem v dvomih scratch
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimeČet 13 Sep 2012, 19:19

Admin Dragi člani, vem, da ste čisto zmedeni a sedaj nimam trenutno toliko časa, da bi vam lahko odgovoril Smile Zato se bom potrudil, da jutri vsakemu podam željeni odgovor. No, da boste meli malo pregleda sva s tošejem le dobila certifikatar, tako si boste ga lahko predstavljali kak to zgleda. Cool

Certifikatar
Zaprte rubrike: - Page 14 Certif12
Pravi certifikatar strinja A tale moj je samo dan gor za vzorec, kako bo zgledal približno vaš, ob koncu leta. Pa lep večer. spi

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitimePet 14 Sep 2012, 09:28

Admin Dobro jutro člani, sedaj pa vam bom odgovoril na vaša včerejšnja zastavljena vprašanja glede certifikatarja. Moram priznat, da ste me malc zmedli, ker niste nič vedeli prav opažam. Neutral

Rosalda: Ja to je dobro za vse nas, predvsem pa za vas, ki ste člani na tem forumu. Zakaj toliko novega, zato, ker to zahteva Ustanova in njej se moramo prilagajat Smile Certifikatar je tvoj osebni dokument razumeš, da si kt ustanovna članica tega foruma. Boš morala kapirat in se trudit, ja toša3 ali jaz ti ga pošljem ob koncu leta, to pomen, da prvega prejmete nekje pred 23. 12 decembrom to leto, novega pa že po 26. juniju prihodnjega leta prejmete vaš prvi certifikator. Aha še tole ti povem vsako leto, bo certifikatar drugačni, ker se poslužujemo po novi Zakonodaji RS. foruma, ki ga predelava in pošlje Ustanova. king Vrednoto boš spoznala, ko boš prejela certifikatar.

Mauro: No mauro me veseli, da ti je všeč ta certifikatar, ja zvedel si fajn, ja več kot polovica forumov že ima svoje certifikatorje - osebne indentifikacije. Skoraj, lahk misliš kt uspeh hehe, ja mauro. Tako je bravo, to gre prdvsem za vašo osebno indetifikacijsko zasebnost posameznega člana. Razz Zakaj ti niso všeč govorilne ure, saj pa ni tak hudo, boš že zdržal, faj bodi mauro. Smile

Nives: Kaj pa nebi vredu razumela nives mi povej, saj ni kaj za razumevat, le dobro si preberi kaj je certifikatar, ter zakaj je on dan. Smile Ne obupaj tk hitro, ker boš kmal skapirala vse o certifikatarju ter o novi Zakonodaji. A tebi tudi niso všeč govorilne ure, pa zakaj?

Josel: Mislim josel saj ne smeš meti smeh Moraš se sprijazniti s tem, če češ ostati naš član veš. Pusti našo državo, ne sodi to sem zakaj si to povezal s tem, saj pa certifikatar ni neko pravilo, no nekaj malga je, da si boš moral zapomnit a ne kj dosti. Če si skoz enak po vrednotah, neeee nič ti nea narediva, a hočem, da se trudiš, da ne boš vedno mel enako vrednoto. king

Luka: Za vas je res mnogo novega to luka, a treba je it skozi to, ker drugače ne bomo meli enakih pravil iz Zakonodaje RS. forumov. Cool Vrednote so tole, če si dodelen, irodelen, predelen in osdelen. To si je potrebno vse dobro prebrati, ter si nekaj zapomniti. Imaš prav s tem vas člane bova s tošejem3 ocenjevala. Zakaj pa ne, seveda si lahk 5. krat dodelen zakaj ne bi mogel bit, le ne privošči si 5 krat bit irodelen, ker v tem primeru nimaš vrednote in ne prejmeš certifikatorja, kar je pol vidno v skritem kotičku. Žal ne gre več brez njih, moramo meti govorilne ure, saj dokler se ne ustalijo nova pravila, ne rabiš bit v dvomih luka uživaj. Basketball

Cecy: Cecy pa dj no, ne sam gundrat Suspect Novosti morajo bit vedno cecy, ker vedno bolj je več vsiljivcev na forumu, kar opažam jaz in toša3. Tako je to nama bilo je rečeno na sestanku na Ustanovi, kjer sva se tudi midva odločila, ter podpisala, da enako tudi mi bomo meli svoj certifikatar, pa naj bo to dobro ali v nasprotnem primeru slabo za vas. silent Ko boš prejela naslednje leto certifikatar, ti bom pod zasebnim sporočilcem sporočil kak ga lah pomanjšaš, ter za koliko. Lahk pa narediš tk, kt je spisal ti josel. :joker:

Tinaj8 Glej tina8 ne pritožuj se, še preden sploh ne veš kak bo to vse zgledalo, ter kaj bo vam posameznemu članu to prineslo ali odneslo. :cherry: Žal moramo tudi mi ga meti, kt drugi forumu, ker ne gre več brez tega in naše zasebnosti. Bi rad, da se gdo pojavi kaka acta forumov in, ker nimamo pravila po Zakonodaji ustanove in te z delita, torej izbriše? confused Če pa boš mel svoj certifikatar, pa se takoj opaz, da si naš član in imaš svojo identifikacijo na forumu in ti nobeden nič ne more. Razen mene in moderatorja, če kršiš ti osebno kaka pravila. Govorilne ure so in bodo in če ne veš, da jih mi imamo pejd mal na kazalo foruma in jih boš našel ali pa si pozabil Mad Pazi tinaj8 moraš vedet kj je na forumu in kj ni, ker moderator ti nebo tk pregledal skoz prste kt jaz dobro. geek

_________________


Zaprte rubrike: - Page 14 Admin_11


Nazadnje urejal/a Admin Pon 17 Sep 2012, 16:23; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Sponsored content





Zaprte rubrike: - Page 14 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zaprte rubrike:   Zaprte rubrike: - Page 14 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zaprte rubrike:
Nazaj na vrh 
Stran 14 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: