LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Novica od Lety Calderon

Go down 
+11
Toša3
Josel
Tinaj8
Fico
Cecy
Rosalda
Mauro
Fenila
Nives
Luka
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194422
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitimePon 08 Feb 2010, 16:33

First topic message reminder :

Ta stran, je namenjena svežim novicam od igralke Leticia Calderon Razz
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96288
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitimePet 19 Jan 2024, 09:29

R Krasna nova novica iz njene strani, se vidi, da se Leticia Calderon prav tako spozna malo na stil tako, da ji pristaja tale kompletek na sebi že komaj čakam, da si ogledam ta novi film saj menim, da zna biti intersanten in zabaven juhej pa še ona igra v njem uživač Zmeraj blesti v svoji lepoti in nas osrečuje svoje oboževalce čudovito Lety vesela zate Razz

Admin, Nives and Mauro like this post

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82482
Join date : 27/05/2014

Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitimePon 22 Jan 2024, 15:50

V U Lety igrala bo v novem filmu novička pa 100 se mi zdiiiii ja se ful veselim, če bom lahko le videla ta film videt je odličen čestitke Leticia praznovanec Koliko sem prebrala sem zasledila, da poleg nje še igrajo nekateri poznani ja perfektno pol pa bo film top! sankr Vsekakor Moderator, ker ni samo igralka Leticia Calderon za telenovele ampak absolutno tudi igralka za filme  Novica od Lety Calderon - Page 11 1f60d

Nives, Mauro and Jacixa like this post

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110855
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitimePon 22 Jan 2024, 15:56

J Najnovejše novičke od lepe Lety sem se dejansko razveselila saj tako vem, da igra in sem zelo srečna zato, da jo bom tudi lahko gledala spet, pa če ne na naši televiziji saj na you tubeju morda? Razz Domnevam, da tukaj bo igrala dobro osebo glede nato, da je sami film bolj komedijski kar je superrr videt enkrat Lety v smešni igralski vlogi me prav zanima kako bo igrala? darilec darilec Vse pravilno zastopila ne najdem pa njene vloge torej koga ona tu bo igrala ime ni poznano Toša3 ali bo se še zvedlo, no slike so prečudovite kakor je tudi ona sama lušna iz predstavitve filma naplatnu, pa že komaj čakam, da jo te vidimo ploska

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 11 Jacixa11

Admin, Nives and Mauro like this post

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110370
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitimePon 22 Jan 2024, 16:10

M To je pa rs lpa nvička iz njene strni in zlo fntstična, da bo igrala ozirma igra spt v filmu kul, kulll lpa Leticiaaaa ponorel Odličn je tud videt po dlgm čsu skupj njo in Victorio Ruffo u kjti nzdnje sta se tukli in svržili v telenoveli El nmbre del amor za enga duhvnika hihi (Arthuro Peniche) Cristobal in tko Crlota v svji zlbi premgala to Macareno, a vse je smo igrnje drgče se imata zlo rdi vidm iz videja supr ploskač Presrčn sm, da Lety Calderon igra v filmu in smo to še bm rekl vso srčo vsm igrlcm za dbro igrnje in nj film zmga, da bo njblj gledljiv pa, da vidimo to njeno vlogo tud pri ns? king

_________________


Novica od Lety Calderon - Page 11 Mauri210

Admin and Nives like this post

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novica od Lety Calderon - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica od Lety Calderon   Novica od Lety Calderon - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Novica od Lety Calderon
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 11Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Novice iz telenovel:
» Igralke iz telenovel:
» Anketa poletja Leticije Calderon: (2012)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: