LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Novice iz telenovel:

Go down 
+11
Toša3
Josel
Tinaj8
Fico
Cecy
Rosalda
Mauro
Fenila
Nives
Luka
Admin
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194402
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 2:41 pm

First topic message reminder :

Lahko si ogledate dnevno sveže novice iz sveta telenovel cheers

https://novelashddubladas.wordpress.com/

https://www.lasestrellas.tv/telenovelas (orginalni naslov Televise estrellas), se morte registrirat

https://optimovision.tv/novelas/?page=2 (url naslov).

https://novelas.mboards.com/ (nš nvi blg iz svta telenovl


Nazadnje urejal/a Admin Tor Jan 05, 2016 1:06 pm; skupaj popravljeno 6 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100780
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePon Sep 05, 2016 8:52 am

C U jaja kako sem srečna, da je le prišla ta telenovela mehiška k nam uživač Smo pa jo en čas čakali neda saj so jo že vsi predvajali medtem, ko naši sploh niso dali ne duha ne sluha o njej, a sedaj je le na naši televiziji klanjar Telenovela ostani z menoj je prekrasna, saj v njej tudi vidim Lety Calderon, ki je z to vlogo razturala, ne samo, da je lepa v vlogi Ines, ampak tudi, da je z to vlogo bila nominirana za najboljšo igralko oziroma najboljšo prvo igralko, ki je tudi zmagala in prejela zlat kipec oskarja mehiškega iz Televise štopar štopar Jaz upam, da bosta mela veliko sreče Adrian in Paulina, da bosta skupaj in se imela ful lepo, saj sta vredu par in prav ,da se ljubita. Malo me bega tota Nuria je ful je nesramna pa vsiljiva do nje. Julieta pa blesava ali po domače nora totalno, zakaj ter sovraži tak Muratove to je pa ne razumljivo, že tretji del gledala pa ne kapiram v čem je fora, ali se bo pol razvozlalo? Arturo Peniche tukaj mi ni všečni scratch saj igra podleža, ki je nezvest dvema ženskama Ines in Moniki baraba prava frajer Tudi ostali igralci so super moram povedat, ampak, da so telnovelo nardili v dveh epizodah no ja, saj prav ,da je dolga, a nebi rabli snemat drugo epizodo, čeprav bom gledala celotno telenovelo, tudi, ko se pridruži Cesar Evora in Erika Buenfil strinja Navdušena sem nad to telenovelo in vsak del me bolj privlači k gledanju. Termin predvajanja, ki je na pop tv. si bi lahko bil drugačen, bol pozno bi jo lahko dali, malce prehitra je ta ura, marsikdo je ne more gledat takrat, če dela ali glih kosi v kuhinji Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePon Sep 05, 2016 9:23 am

R Krasna novička Admin, ki si jo objavil ploska Telenovelo bom redno spremljala, saj igrajo poznani igralci, ki so že večkrat igrali v telenovelah praznovanec Koncept zgodbe v telenoveli je ful interisanten in predvsem napet kakor, da bi kaj kmalu razneslo barva lista Uživam ob gledanju telenovele in kako se razpletuje sama zgodba jaz tudi upam, da Paulina kaj odkrije od sestre Nurije in tudi ona njo očrni pred vsemi, saj ji je pokvarila celotno zabavo, da je opravila izpit za svojo kariero Razz Jami se mi smili, da ima ob sebi tako norico kot je Julieta saj ga niti ne posluša in sploh se ne posveti svojemu moškemu ali celo možu ne to ni lepo silent Lahko bi blo tak, da se zaljubi on v Gazelo, saj ni slaba, to norko pa naj pusti samo. Upam, da Ines nebo dolgo naivna in da zve kaj ji mož Gonzalo prekriva, znači ima Gonzalo še dva otroka z drugo žensko, torej ima Nurija in Paulina pol brata še joj kako velika družina je to in skrivnost! Adrian mislim, da nebo kar tako odstopil od Pauline, ker jo ljubi in upam, da postavi tega Camilota pred dejstvom, da je on njen uffff meni se zdi iz dela v del napeta telenovela :face: Fico saj sta obedve zlobnici kot Nurija in ta Julieta ampak glavna zlobnica čez celotno novelo je pa Laura Carmine (Nurija) geek
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: A que no me dejas (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePon Sep 05, 2016 9:42 am

C Lepa mehiška telenovela je prišla na pop tv ponorel ploska Sedaj lahko rečem, da sem vesel, da lahko gledam ostani z menoj, ker mi je blazno všeč cheers cheers  V sami zgodbi uživam, ker me interisuje in hkrati pritegnuje k tv, da jo gledam darilec V telenoveli mi je vse super in od od igralcev, zgodbe in časa, saj me ne moti čas, samo, da je predvajena tudi pri nas to je lepo pleše Jami bi moral imeti drugo ženo, ta ni za njega, saj ga lahko Julieta uniči, pa kaj ma ona proti Adrianu toliko mislim zakaj ga tak ščiti kaj ona kaj ve o njem ali kaj drugega to je neznanka vidim? začuden Gonzalo se špila saj niti ne ve, da se lahko Monika in Ines večkrat srečata in se izve vsa resnica, pa boga Ines tako dobra ,prijazna, lepa mama pa ne opazi nič pri svojem moškemu, saj je slepo zaljubljena vanj. Adrian, da se je odselil od svoje sestre je prav nardil, ampak sedaj mu bo sestra povzročala sranje, saj je popila neki klor in upam, da ji pomagajo, da jo rešijo, a mora proč od nje in kolikr vidim Adrian trezno razmišlja. Ta Monika je videt odločna, da lahko spregovroi, saj je že bila v Gonzalovi firmi. Nezdi se mi prav ,da mama Rakel in Alfonzo nagovarjata sina Camila, da naj bo spet z Paulino skupaj, saj je dovolj star, da ve v kaj se podaja in kako bi on nardil. Kaj je sedaj z Edgarjem on je v nekih mafijskih poslih ne mislim, da se nebo to vredi končalo in upam, da bo vse vredi?
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95087
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Ostani z menoj) na pop tv    Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 15, 2016 8:20 am

F Paulina pa ima odlično mamo in nasploh ful dobro štopar To lahko stori le dobra mama, sem vesel, da bo Ines pomagala hčerki na pripravo poroke z Adrianom Cool Samo kaj mislite, da bo Gonzalo zvedel, da Ines to ve skrivnost? Nuria pa kar brez zaščite z ovim v posteljo kako blesava je res scratch Sploh ni poznala deca pa je šla pokvarjena do talka. Hajme svari Adriana, da dolgo nebo mogel skrivat pred Julieto, da še vedno je z Paulino in da se bo poročil z njo, no sedaj tudi Julieta pride v Plajo lindo, bom videl kako bo se tam obnašala. Odet pa se je zatreskala v Adraiana kriza ne uživač
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82462
Join date : 27/05/2014

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Ostani z menoj) na pop tv    Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 15, 2016 8:33 am

V Presunjena sem bila, ko sem Admin izvedela, da bom lahko to novo telenovelo Ostani zmenoj spremljala na pop tv jeje ponorel ponorel Ta mehiška telenovela je briljantna zame, pa igralci so poznani, pa tudi odlični v zgodbi pleše Rada jo gledam brez skrbi, saj je iz dela v novi del napeta ko vrag štopar Lauri pristaja ta vloga zlobnice se mi kar zdi, da ima tako mimiko za takšno vlogo, pa ona je glavna zlobnica se opazi to iz samega začetka klanjar No in Arturo in Lety pa odličen par in zelo lep v tej telnoveli bravo producent, ona je tak lepa on pa simpatičen darilec Moti pa me le to, da ima dve ženski v telenoveli ni prav in to nebi rablo bit not. Gonzalo laže Moniki in otrokoma, da se bodo skupaj živeli tam, jaz upam, da sedaj ko se bodo spoznali Rene, Paulina, Alan in Maurico, da zve Paulina resnico o njima, da sta ji pol brata strinja Mama od Monike je direktna in mislim, da lahko ona kaj pove resnice za Gonzalota njej ali pa kak drugače, ker ne more gledat to, da jo on tak prenaša okrog. Rakel, Ines, Paulna, Mica in drugi so lepo pripravil zabavo za Mauricia, a Nuria ni navdušena nad njim ,da je spet z njimi in kaj naklepa, da bi rada spričevalo nardila z odliko ja pa kaj še lol! Nuria zvesto laže o študiju očetu in mami, a Ines jo že malo sumi, da nekaj prikriva je rekla kaki ponosni ciniziem, jo razumem eni ponosno lažejo, a laž ima kratke hlače Ines Smile Lepi par sta Adrian in Paulina naj tudi tak ostane, naj se ne vmešava ta Camilo toliko na jetra mi gre in kaj bo on raziskal o svojem očetu to mi ne gre zdaj v glavo, kaj z Moniko je imel kaj Alonso?
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112787
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Ostani z menoj) na pop tv    Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 15, 2016 9:07 am

T Lepa mehiška telenovela je ostani z menoj praznovanec ploska Ful jo rad gledam kar vsak dan, ker me zanima kaj se bo dogajalo naprej, malo se po dogodkih nazaj vrača a ne dosti kar mi se dopade strinja Veseli sem zelo novice Admin in krasno, da si jo objavil Cool  Celotna zgodba je zelo interisantna tak, da ne vem zakaj mora imeti še drugo etapo, saj so z telenovelo  zadeli prvo etapo z oceno odlično Razz praznovanec uživač Igralci in igralke me prevzemajo, ker znajo igrat in tudi svoje vloge sprejemajo kakor, da so oni Very Happy Leticia je pokazala, da je vrhunska igralka saj z to lepo vlogo Ines bila nagrajena z mehiškem kipcem in si prislužila naziv prve najboljše igralke štopar Arturo pa prav tako kot zlobnež v tej telenoveli dosegel in pokazal, da zna igrati negativca prav tako in mislim, da se mu kar vseda ta vloga. Upam no, da se ta Monika in Ines nekje srečata ponovno in da Ines zve kakšen pokvarjen mož je Gonzalo tongue Leonel bi bil za Nurijo kar skupaj pašeta, ker sta zlobna obadva. Adrian kak je nor, da nea vidi da se Odeta meče za njega, saj ga kar požira z očmi, mi je všeč ja, da se je  osredotočil samo na svojo Paulino Razz Camilo sumi svojega očeta, da je varal ali da vara Rakel, samo glih kontra je v noveli frajer Rakel pa tudi ni všeč, da je Alonso lagal glede Gonzala ne, da sta bila na večerji a splh nista bila, kaj bo le ko bo to ona izvedela, da Gonzalo je varal Ines in ima še eno ženo, bo takoj povedala svoji prijateljici Ines ali ne?

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Ostani z menoj) na pop tv   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 15, 2016 10:44 am

N Naj povem, da sem zelo vesela, da lahko spremljam telenovelo Ostani z menoj, naslov je lep v slovenščini, ker je naš hihi čeprav, ko je izšla telenovela v Mehiki mi je bil njihov naslov bolj všeč ponorel ponorel Zasedba igralcev je super, prav tako zgodba fenomenalna do druge etape, ker v drugi etapi se bo videlo, da niso več imeli idej ploska ploska


Ne vem kdaj se razve, ko Paulina izve resnico o očetu in o svojih bratih oziroma pol bratih. Mislim, da se bodo pogovarjali o očetu, ki je oče prav ta Gonzalo tudi Alanu in Reneju pa tega Pulina ne bo zvedela takoj kolikor vem. Adrian in Paulina sta spet skupaj na skrivaj, a naj traja njuna sreča tako dolgo kolikor bo mogoče zlo vesel zlo vesel Zelo lep par sta in pašeta skupaj kot pa s tem Camilom, prav Camilo bo izvedel kdo je ta Monika in si predstavlja, da je ta Monika ženska od Alonza pa niti malo ni res. Sodelavec Alonzo od Gonzala mislim, da ne bo več dolgo prijateljeval z njim, ko bo zvedel za neko prevaro. Odet je nevarna ženska in videt prijazna na pogled in vem, da bosta z Adrianom skupaj, ker se vidi, da ga hoče imet zase. Jaime in Julieta sta res poseben par, da on ne ve ničesar o teh listih, ko jih ona išče po stanovanju od Edgarja, saj je bil sodelavec od Gonzala ter želi dokazat, da je imela prav. Jaime nič ne sluti nič ne preverja, če Julieta jemlje zdravila, da bi se ji stanje izboljšalo. Mislim, da bo kar kmalu izvedel, da ne jemlje pravih tablet, pač pa bonbone. pleše pleše

Nazaj na vrh Go down
Online
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrača z telenovelo (El bien amado):   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Dec 01, 2016 12:28 pm

Novice iz telenovel: - Page 9 Jacxi--kopija Novice iz telenovel: - Page 9 0 Novice iz telenovel: - Page 9 Jacqueline-bracamontes-r

T Lpa Jacqueline Bracamontes se pčasi vrča nzaj v svt telenovel in filmv pleše Po zdnjih informcijh smo zvedl, da Jacxy en čs nbo vdila odje gls za Mexico v kteri je gstila mlde še ne uveljvljene pevce in pevke king In kr je to zvedl prdcent Nicardo Diaz jo je povbl v svjo nvo nstlo mehiško telenvlo z nslvm El bien amado (on dobro ljubi) s ktero nvo vlgo bi Jacqueline igrla le strnsko vlgo in tkrt zlbnico, ki bi grenila življenje pznani viski bgti držini Surprised Jacxy nj bi zaigrala le nekj delv, če pa se ji bo vlga dopdla, pa ml vč kt je omenjl sm prducent nvele Nicardo Diaz Gonzales. Jacqueline Bracamontes se svje nve vlge izjemn veseli in omnja, da bo z veseljm igrala zlbnico, da si je to že velikokrt želela in sedj se ji je to uresničil in tkj sprejme in še tle Jacxy je že bla na Televisi in se seznanila z ostlimi soigrlci v tj nvi nstli telenoveli. Mormo pa bt priprvljni, sj bo Jacxy v tj vlgi zlo drgčna kt smo jo bli prj vjni torj spremnjeno ima brvo ls tr sm izgld. Po vsj verjtnsti bsta glvna prtgnista telenovele Andres Pallacios in Mariluz Bermudez, ki jo pa pznte iz mhiške telenvele Las Amazonas sestrska ljubzn Razz Polg nje pa še bdo igrli velik poznanh mehiškh igrlcv kt so: Raquell Morell mama iz novele Esmeralda, če se jo še spmnte, Ajejandra Garcia, Raqell Pankowsky, Luiz Gatica, Iran Castillo, Nora Sallinas (Gracilita iz Esmeralde), Caho, Polo Morin, Savador Zerboni, Diana Golden, Olivia Colins, Jacqueline Bracamontes, Mark Tacher, Mariluz Bermudez, Laura Zapata (Fatima iz Esmeralde), Chantal Andere, Andres Pallacios, Fabian Robles, mrda tud Gabriela Spanic in še drgi... Veselimo se že nve mehiške telenovele in prvo vlgo Jacqueline kt zlbnico Smile




In kj mislite bo psala vlga Jacxy negtivke bi jo rdi vidli v tj vlgi al si želite, da ima povsm drgčno vlgo od zlbnice? Wink

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrača z telenovelo (El bien amado):   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Dec 01, 2016 2:52 pm

M Pa to je neverjtna nvica Toša3 ponorel Sj ne morm verjet, da se resničn igrlka Jacxy po trh lt odstnsti od novel vrača v telenovele kullll štopar štopar Kak je lpa in zglda, da bo te z nvo vlgo v tj nvi telenoveli bla točn tkšna blndinka ja lpa je Razz A v tj telenvli bo igrala zlbnico  ne,  ja pa smi dbri igrlci bdo igrli zrvn vidim ploska Nism sigurn, da bo ji pristjala vlga zlbnice bm vidl silent

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95087
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrača z telenovelo (El bien amado):   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Dec 01, 2016 4:38 pm

F Kaj torej je to čista resnica, da se je vrnila v telenovele? ploska Ampak smo dolgo čkali nato, da se vrne ja Mauro tri leta ni nič igrala uf scratch še sploh zna? Ful je lepa in jaz mislim, da bo kot zlobnica odlična v tej vlogi Very Happy Veselim se te gledat to telnovelo, ker igralska zasedba je dobra strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrača z telenovelo (El bien amado):   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Dec 01, 2016 5:15 pm

L To pa je sveža novica dneva Toša3 pleše Ne morem verjeti, da se je Jacxy Bracamontes odločila, da se vrne z telenovelo, krasnooo in končno cheers Potem takem ni več voditeljica tiste odaje in se je odločila, da bo po dolgem času ponovno igrala super pa še blond je zdaj in še zmeraj lahko povem, da je lepa king Znači igrala bo zlobnico torej je njena vloga stranska ob ostalih poznanih igralcih Smile Razz Ja zakaj pa ne morda, pa bo perfektno odigrala zlobnico srečo ji želim strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes se vrača z telenovelo (El bien amado):   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Dec 02, 2016 9:29 am

N Ne morem verjet temu kar sem sedaj prebirala od Jacky Bracamontes ponorel ponorel Zelo vesela sem, da se vrača končno po treh letih nazaj v svet telenovel, lepa je še vedno kot igralka in sedaj je videt dosti mlajša s to frizurco, ki jo seveda ima pleše pleše ful ji paše frizura do ramen uživač uživač A kot zlobnica se vrača v novelo, ja super to bi pa zelo rada videla na našem slovenskem zaslonu Pop Tv. štopar štopar Če le bom utegnila gledat telenovelo bom zelo vesela in tudi pokomentirala jo bom kdaj uživač uživač In res hvala za to novičko Moderator Toša3 zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Online
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194402
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 10:21 am

Novice iz telenovel: - Page 9 Jcx

A Lušna igrlka Jacqueline Bracamontes po zdnjh svežh nvich zpšča msto vditeljice na Televisi Mexico tr odjo La vz, kjr jo je vdila cli dve leti, ampk, se še zrvn gvri, da prv odhja iz Televise na konkrenčno telvizijo Telemundo! silent Mi smo preverili, če to dejsnko drži, sj nj bi se Jacxy Bracamontes ponudila prv nvejša vlga v novi telenoveli Manana sera otro dia, kjr bi igrala sestro znane igrlke iz te telenovele Angelica Rivera z producentm Carlsm Morenm a te nve vlege ona ni prejela, sj jo je odklnila in nm nh pr stvri pojsnila, med drgim tud, zkj odhja na Telemundo Smile Igralka in voditeljica Jacxy nm je povedala, da je odklnila nvo vlogo v telenoveli lets zrd sprememb, ki jo čkjo, pa, da ima tri otrke in tžko njde čs za telenovele, da bi snemala cl dn in nekj mesecv, odhja pa iz Televise zto, kr na njeno mesto so dli nvo vdilteljico odje La voz Mexico, sj se je njej ml ztikl pri napvednju v smi oddji, čeprv ni blo tga vidt se je velik krt mtila a ni blo  mteče zlo, sj je ona to obrčla vse na smh, zto je rekla, da tud vlga voditelja, voditeljice ni enostvna. No in ko smo že prišli do osnutka nm je zaupala prv zkj se je tk odločila torj na Telemundo odhaja iz tga razloga, kr igrlko Jacxy vbijo v nvo  serijo, ki bi jo nj zčel snemt na sredi meseca junija a nslova še zunj ni, torj serijo, ki pa je njej blzno všeč in se vidi v tj vlogi, zto jo je tud sprejela in še nm povdrila rje bi igrala v serijh včkrt kt v telenovelh, sj so zlo krtke in nea nstp igrš v njej sj so po sezonh Cool Nm pa je zatrdila, da še bo kdj igrala v kaki telenoveli, ampk, da se v omenjeni vlgi prepzna, da jo 100% dobr odigra, glede njene vrnitve na Televiso pa ni nič izjavila tk, da to lahk pomen, da bi tm ostala in vodila kt vditeljica nvo odjo? king  


Kj prvite na to nvico o njej vs je presetilo, bste pogrešal igrlko Jacxy Bracamontes in kj mislite se je vred odločila? Very Happy

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 10:28 am

R Jacqueline Bracamontes igralka ful je lepa Razz Pa kaj ne morem verjeti Shocked Zakaj se je tak odločila, saj pa ne rabi igrat telenovel za nekaj časa, če nima časa bo že pol! Ne vem, če je glih to lahko, da je kaj drugega, ja, da je tam službo dobila pa je raje šla tja delat, kot pa, da bi ostala na Televisi pač mislim si pleše Seveda jo bom pogrešala v telenovelah a če bo v seriji igrala tak super saj videli jo bomo cheers Eh škoda, da je odklonila novo vlogo z producentom Carlosom Morenom, saj ima on dobre telenovele a ona že ve kaj dela, jo podpiram a želim si pa le, da se vrne na Televiso?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 10:34 am

N Lepa in hkrati žalostna novička zame, ker sem Jacky rada spremljala v telenovelah na našem kanalu, saj je znala vsako vlogo odlično odigrati. uživač uživač  Ni mi všeč, da zapušča Televiso, saj je Televisa daleč najboljša produkcija in hiša v kateri so najboljši igralci. ploska ploska Nisem vedela, da ima tri otroke in jo po eni strani razumem, da nima časa in v serijah rajši igra, ker so kratke.  Glede te telenovele, če bi jo imel naš kanal Pop bi jo spremljala. Upam, da si kdaj premisli in jo le zamika spet it k Televisi. Hvala za svežo novičko od Jacky Admin uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Online
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 12:13 pm

J To so čisto nove novice od nje Admin ja ne nisem vedela to pa ni prav, da odhaja od tam, saj pa je tud na Televisi snemala lepe telenovele study Čudno, da se je tak odločila je ne podpiram v tem, ker sem si želela, da bi jo še večkrat videla igrat v telenovelah, ker je dobra igralka in zelo lepaaa uživač

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112787
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 31, 2018 12:43 pm

T Kak je to mogoče, da odhaja iz Televise ona? Neutral A po takem kot si povedal Admin so jo smatrali za slabo voditeljico kako pa bo te vodila na drugi televiziji, če je bila slaba ne razumem. Jaz sem mislil, da bo Jacxy letos le igrala a je dobila novo vlogo pa jo zavrnila ne no scratch Bomo videli, če bo še igrala v telenoveli keri, če so ji pa všeč serije saj je sama izjavila. Ni me kaj dosti presentila, ker se mi je zdelo hudomušna igralka pa naj bo lušna ne vem kak to nima veze, ona že ve, če se je pravilno odločila in v kakšni seriji bo igrala tam, upam da vidimo te vsaj kaki del? Very Happy

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes odhaja iz Televise   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Jun 01, 2018 9:40 am

C Ja kaj pa te je še njo piknilo adijo Embarassed Nisem mogel razumet preden sem si prebral znači zapušča Televiso in noče snemat zaenkrat telenovele no tega si nebi milsil je pa res da Jacquueline ma tudi tri otroke ja in valda nima časa bit toliko ur odsotna na snemanju telenovel, saj trajajo ogromno časa, snema pa se tudi ne vem 9 ur na dan pa še to po pol leta, če ne več kdaj, malo jo razumem. Če hoče igrat v serijah naj saj je glih tak igralka lahko pa povem, da njej ne  pristajjo negativne vloge tak zlobno morilko, kot je igrala v mujeres de asesinas 3 katastrofa no za Jacxy Surprised Kdo je nebi pogrešal saj pa je dobra lepa igralka in zna igrat, to samo ona ve, če se je pravilno odločila.
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Viktoria Ruffo se vrnila v svet telenovel z novo telenovelo (Cita a ciegas) 2019:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Jul 12, 2019 10:06 am

Novice iz telenovel: - Page 9 Vikl Novice iz telenovel: - Page 9 Viktor Novice iz telenovel: - Page 9 Victoria-ruffo-protagoni Novice iz telenovel: - Page 9 U

T Že nekj mescv je simptična mhška igrlka Viktoria Ruffo npvedovala svjo vrnitv v telenvele, vendr ni bla preprična kj bo z Televiso, a očitn si je njvčja televizijska hiša sedj opmgla in bo delala nplno nprj Smile In tako se mehiška igralka Viktoria Ruffo po nekaj letih premora ponovno vrača na mehiške zaslone kot starejša protagonistka. Ona je predvsm čkla, da jo pozni prdcunt Pedro Ortiz de Pindo pkliče in pvbi v njgvo nvo telenovlo le tko bo zgtvo vedla, da bo rs igrala in ja Viktoria Ruffo igra v tj nvi telenvli z nslvm (Cita a ciegas), kjr bo igrala mamo, sestro in žno Mauro Razz Sma nva telenvla zna bit znimva sj prdcnt prvi, da bo pskusl nrdt njbljšo zgdbo plno zpltv, ki vskdnjsko življenje nm prinša, plno intrig, svrštva, zlbnsti, ljubzni, nesrč pa še kj dodja. Zrven Viktore Ruffo še bdo v tj telenoveli zaigrli znani mehiški igrlci in igrlke kt so: Arturo Peniche, Begoña Narváez, Juan Ferrara, Luz María Jerez, Luis Rodríguez, Francisco Pizaña, José Manuel, Omar Fierro, Marisol del Olmo, Jorge poza in še ostli ... Smile Za njno ljubzn se bsta najbl brila in ksala md sbj Arturo Peniche in Omar Fierro. Pripetla pa se je nka smla sj je igrlka, ko se je vrnila v svt telenvl imla nesrčo na snemnju in mčno pdla tko, da ima pškdvno klno in upjo, da bo lahk z snemnjm ndljevala kr si sma zlo mčno želi, ona prvi, da bo ndljevala z snemnjm a vseeno jo bli kleno Neutral Viktoria se zlo veseli igrt in prvi, da je že pgrešala telenvele od njene odstnsti, ko ni bila v televizijskh prjkth, skrtka vesela je, da spt igra.

Pa vi ste vedli, da se bo Viktoria Ruffo vrnila v svet telenvl, bmo spremljal njeno nvo telenovlo in kj menite, da je strjša prtgnistka? Smile

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes mamica petih hčerk že toguje po televiziji:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Jul 12, 2019 10:58 am

Novice iz telenovel: - Page 9 Jacqueline-bracamontes-n Novice iz telenovel: - Page 9 Jacqueline-bracamontes-e Novice iz telenovel: - Page 9 Jacky Novice iz telenovel: - Page 9 Jacky-portada1-z

T Lepa mehiška igralka in vditeljca Jacqueline Bracamontes se ni poplnma odmknila iz svta telenvl sj je predlni lta 2017 psnela nvo telenvlo z nslvm (El Bienamado) v ktro je bila pvbljna kt psebna gstja, ki je bil prducnt Nicardo Diaz Gonzales cheers Rs, da je imla tukj Jacxy strnsko vlgo, kjr je igrala pr delv kt Laura, ki umre v avtmbilski nesrči a se je veselila pnvnga snemnja v telenvli kt tud, da je bla vditeljca gledljve odje gls. Za lpo mhiško igrlko in vditeljico Jacqueline Bracamontes in njenega mža Martina Fuentesa je bilo leto 2018 še psebej rzburljiv in prelomn. Slvna strša sta se ob konc lta rzveselila še dvh hčerkc, ki sta na svet pršli s crskim rezm kr pmen, da imsta skupj 5 hčrk. Mehiška igrlka in vditeljica, ki je 23. dcembra prznovala 39. rjstni dn, je tko dbila njlepše darilo. In to kr dve darili. Družinca je tko bžične in nvletne prznike že prznovala dma v krgu svjih njdražjih. Družinca uživa neizmern, čeprav so se širile gvrice, da dvjčici, ki jh pričkuje sta blni clo, da msta down sindrom, a za sedj ni nč vč gvra o tm sj igrlka nče, da nvinrji gvrijo nekj kr ni potrjno, čeprv se tga tud ona sma zlo bji kjti prvi, da nče nto pmislit a če bsta drgčni Bog pmgj ampk tko kt Martin in jacxy mislta na njblje sj se sedj še prv neve. Sedj je Jacxy njblj osredtčna na vlgo mamice in na svga mškega Martina, čeprv tud že tguje po igrnju v telenvlh sj sma prvi, da zgtvo se vrne kmlu v kakšno nvo telenovlo tko, da jo bmo lahk rs vidl po dlgm čsu, bi pa rda da bi zaigrla zlbnco, kr ima dvlj mirnh vlg plg tga je to njna njvčja želja v tm trnutku bt kdj negtivka pa bo?

Zanima ns ste vedli, da ma Jacxy tolko hčerk in niti enga fntka pa, da že pgreša televizijo in njno igrnje, bmo jo spremljl, ko se vrne nzj v svt filma in telenvl jo pgršete kj? Cool

_________________


Novice iz telenovel: - Page 9 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes mamica petih hčerk že toguje po televiziji:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Jul 12, 2019 4:12 pm

N Vov kako lepa novica in hkrati presenečenje, da se bo igralka Jacky Bracamontes vrnila v svet telenovel, želim si jo res že po dolgem času videt v kaki telenoveli, ker tudi ona zelo lepo, odlično igra v vlogah ponorel ponorel Mislim, da bi zlobnico odlično igrala pa tudi navijam, da sprejme vlogo zlobnice v telenoveli, se še ne ve v kateri bi igrala, če bi? Res bi jo rada videla strinja štopar štopar Kot voditeljica menim, da je srečna in vesela, ko vodi oddajo, bi jo gledala, če bi naši na pop tv jo predvajali, ampak dvomim, da bi jo. Še vedno je lepa in krasna igralka, ima dolge lase, spreminja videz in ohranja lepoto pleše Želim ji srečo v ljubezni z boljšo polovico, veselja polno z otroci in naj bodo zdravi, to je najbolj pomembno pa brez dovnovega sindroma praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Online
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Viktoria Ruffo se vrnila v svet telenovel z novo telenovelo (Cita a ciegas) 2019:    Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Jul 12, 2019 4:21 pm

N Krasna novica za igralko Viktorijo, da se bo tudi ona vrnila po nekem času v svet telenovel in naslov telenovele je čudovit. uživač uživač Mislim, da bo zanimiva zgodba, ker bo noter igrala prav Viktorija z znanimi mehiškimi igralci in menim, da bo napeta zgodba. Rada bi jo videla tudi kdaj v zlobni vlogi, v tej mislim, da bo prijazna. Kot starejša protagonistka bo znala igrat, krasno igra v vlogah, katere sprejme. štopar štopar Še vedno jo krasijo črni dolgi lasje, nasmeh in žari v ljubezni, ko tako resnično zaigra z boljšo polovico ljubezen, zvezo, spletke in vzpone. strinja
Nazaj na vrh Go down
Online
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Viktoria Ruffo se vrnila v svet telenovel z novo telenovelo (Cita a ciegas) 2019:    Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeSre Jul 17, 2019 10:43 am

R Sploh nisem vedela, da Viktoria Ruffo ni nič igrala in da je mela premor dveh let no ona že ve sicer pa razumljivo saj Televisa je mela pa res neke velike težave finančne kar sem sama tudi slišala na svoja ušesa silent Krasno, da se je vrnila v svet telenovel in da bo spet snemala novejšo telenovelo, ker mislim, da bo vlogo igrala zelo dobro a tudi jaz bi jo rada kdaj res videla, če zna igrat zlobnico upam, da kdaj to vidim pri njej saj nonstop v vsaki telenoveli se samo cmizdi in trpi tako, da mam dovolj zdaj to pri njej! Drugače mi je tudi vredi simpatična zanimiva vredi igralka Razz Bi rada spremljala to telenovelo, ker tudi še ostali poznani igralci bodo igrali, to pa da je starejša protagonistka ni slabo razumljivo, saj ni več mlada igralka in mora imet takšno vlogo primerno njenim letam! Cool


Nazadnje urejal/a Rosalda Sre Jul 17, 2019 10:58 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes mamica petih hčerk že toguje po televiziji:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimeSre Jul 17, 2019 10:54 am

R Kar lahko rečem zato igralko je pa škoda, da toliko let se posveča materinstvu, čeprav jo razumem vendar tudi službo mora imet mamica, da lahko otročku ali otročkam kaj kupiš Smile Jacxy mi je zelo lepa igralka in res škoda, da tako malo snema telenovele, ker bo jo čas povozil in bo še kasneje le lahko igrala stranske vloge kot mnoge druge igralke, ker za glavno junakinjo jo bodo izdala leta brez pudra Neutral Njena družina je fantasitična zelo luškana in zato tudi upam, da bosta tidve dvojčici zadnji normalni in naj ne misli natisto bolezen, ker lahko jo otroka hitro dobita. Sem pa dejansko presenečna, da ima z tem dedom same hčerke in to kar 5 ulala le štopar V tej omenjeni telenoveli sem jo celo gledala na nekem portalu za telenovele a ni igrala prav dolgo, saj je bila v tistem času noseča in pričakovala tako rekoč dvojčici, sedaj bi jo res rada že videla v kaki novi telenoveli pa četudi bi mela stransko vlogo kajti dolgo je ni na televiziji že, ker kot voditeljico nisem mogla spremljat, saj na Yutobu niso vsi videi objavljeni. A ni logično,da pogreša že televizijo in igranje svoje pa službo, če sta z njenim samo otroke delala do sedaj celih 5 let smeh Z veseljem si jo želim videt nazaj v telenovelah pa če bo igrala kot si želi zlobnico ali dobro in tako naprej, jasno, da jo pogršam pridi že nazaj madona frajer
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jacqueline Bracamontes mamica petih hčerk že toguje po televiziji:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Avg 23, 2019 8:29 am

J Saj pa bi bil že pravi čas, da se vrne ta igralka Very Happy Nekateri so jo že skoraj pozabili razen zvestih oboževalcev je niso, če spremljali so jo že prej. Nebi razumel zakaj Jacxy nebi ponovno se vrnila saj je še kar mlada in lepa štopar ima vse pogoje za vrnitev, no če jo moti to, da je starejša in nebi rada snemala kočljivih prizorov kot je naprimer sex, golota v telenoveli z kakim igralcem potem naj se ne sekira in naj sprejme tako vlogo, kjer bo igrala manj kočljive prizore in bila kot mama king Ne bom rekel, da jo pogrešam, a če se misli vrnit naj se že, saj je bila dovolj leta odsotna, kot praviš sam Moderator jasno, da bi gledal še kako njeno telenovelo, vrni se Jacqueline uživač
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Viktoria Ruffo se vrnila v svet telenovel z novo telenovelo (Cita a ciegas) 2019:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitimePet Avg 23, 2019 8:35 am

J Aja no lepo, da se je ona tudi vrnila saj Viktoria Ruffo je odlična igralka prav tako in prav, da ostane v teh vlogah Cool Ne more več bit tako zanimiva kakor je bila pred nekaj leti, saj mislim da je že bla 56 let stara tukaj neki in prav, da igra takšne vloge, ki jo manj obremenjujejo in tudi da se ona počuti vredu. Vidim pa, da nikakor ne bom videl te igralke v negativni vlogi pa ne vem zakaj, saj mislim, da bi ona tudi vredi igrala kdaj negativno tak pa ji ponujajo same pozitivne vloge in da se cmeri skoz tako, da menim, da je postala že manj zanimiva kot igralka v svojih enakih vlogah Shocked
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novice iz telenovel: - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice iz telenovel:   Novice iz telenovel: - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Novice iz telenovel:
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» igralci iz telenovel:
» Igralke iz telenovel:
» Your first subject
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: