LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Za obiskovalce:

Go down 
+13
Tinaj8
Cecy
Jacixa
Cristzep
Toša3
Admin
Luka
Fico
Josel
Lityo
Vikaluceria
Ustanovfor
Mia.
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 10 Jun 2016, 09:26

First topic message reminder :

N Josi pomiri se in ne pozabi, da je dans petek hihi ponorel ponorel daj si duška in uživaj kjerkoli boš in karkoli boš počel uživač
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 11:26

N Razveselila sem se objave za letošnjo praznično igro, ki jo nestrpno pričakujem, da jo začnem igrat po pravilih, ker je zelo lepa za igranje kolikor si prebiram zdaj, a nekaj mi ni povsem jasno glede premetavank v igri, to bom videla ko se bo praznična igra pričela ta petek scratch Mislim, da bom tu malce v dilemi, drugače pri kepah mi je jasno kako jih bom metala, držat se morem le pregledovnice, ki jo pridobim v igri ponorel ponorel uživač uživač Ime za snežno kraljico je zelo lepo, tudi lepo je ustvarjena brez napak. štopar štopar ploska ploska Super, da se bo obdarovalo kot vsako leto do sedaj, naj zapade čimveč obdarovanja na forumu za uboge in nemočne ljudi, vesela bom, če bom vsaj enkrat donirala, zelo se že veselim obdarovanja hihihi pleše pleše Nagrade kot vedno so zelo top in želim si toliko nagrad koliko si jih bom zaslužila z mojim mestom v igranju praznične igre božiček prihaja paz.kepa lučkarpis Vsem pa želim obilo sreče in zabave v igranju te res lepe odlične posebne praznične igre ter vsem naj zaželim lepe, zabavne, krasne, dišeče, nepozabne praznike, ki prihajajo ter srečno novo leto 2019 smeš. božič. darilnik/bož darilk snežinkca ded Mraz Božiček
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 15:06

L Ooo ooo pa je objavljena nova praznična igra svetovno praznovanec Sami uvod v vpeljano igro pod temo je dober in lep Toša3 in zelo že pričakujem to igro, da jo začnem igrat ponorel Jupii lepa igra pa tale snežna kraljica čarovnica je ful groznaaa videt, nočem, da je jezna, te tak kep ne bom mel, hočem, da je vesela in dobra, da bom mel točno tolko kep kolikor je potrebno za kepanje različne ikone bož. drevesce Au vidna potepanja v igri pa ne razumem z premetavanjejm? Rolling Eyes Kaj so te kratice ne znam si sedaj razlagat nič, upam, da mi bo bolj jasno, ko vidim preglednico   silent Praznična igra traja letos 17 dni kullll sem zelo vesel, da jo bomo tak dolgo igrali a moram se trudit čez celo igro, da bom čimveč ikon nakepal  Božiček  Upam na praznični zvonček, da ga dobim, da sebi prinesem srečo in svojemu prijatelju na igri  dobri mož Letošnja igra je tud dinamična in kar seda zanimiva bom videl kako bom jo znal igrati? Vovv kaj nagrad ena lepša kot druga uživač uživač in sem tudi vesel, da bo letos obdarovanje saj bom sodeloval v doniranju, ob enem pa vsem želim srečen božič in zdravo, veselo, lepo polno uspeha novo leto 2019  presrečen daril  pleši nov leto/tu darilnik/bož   d. Mraz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeČet 13 Dec 2018, 09:29

C Upsala sem se razveselila objavljeno v temi za praznično igro pleši Ta igra bo vrhunska mi je lepa pa vse pa tale Yunibarha videt kar lepa a na pogled strašna Parkelj Zelo sem vesela, da ste se odločili za novo igro na forumu, ker imate same dobre in lepe Razz Igra po sebi je videt kar težavna, tako, da bi rekla, da je ki 4 stopnje ne? Hočem, da mam dovolj kep za kepanje ikon, da bom boljša od ostalih v tej praznični igri smeš. božič. Seveda pa tudi želim, da bo snežna kraljica vesela pri meni in ne žalostna ali besna ki, ker nočem, da me kaznuje z neprijetimi kepami kolikor sme zasledila! Za praznični zvonček ne obm nič komentirala, ker nea nekaj razumem, kak bom jaz mela srečo v igri, če ga moram naprej poslat prijatelju in ta lahko pol ki ima eno ali dve novi ikoni za kepanje kaj pa jaz, ampak dobro to še moram skužit? paz.kepa Čeprav ne vem, če bom kajti tudi čisto nič ne razumem vidna premetavanja kaj šele drugo ono Embarassed Tukaj mam občutek, da se bomo vsi lovili v igri. Zelo si želim, da bi mi uspelo nakepat vseh 9 ikon, a malo morgen ne lahko samo sanjam. Igrala bom kakor znam, da osvojim probat si vsaj tiste nagrede, ki so mi najjjj lepše itk pa so vse kaj jih jeeeee vooooo praznovanec Tudi obdarovanja si želim, da bom lahko donirala, ker rada prisustvujem k temu za pomoč ubogim veš da Toša3 z veseljem Very Happy Ob enem pa že zdaj nestrpno pričakujem začetek praznične igre, ki se prične jutri pa veliko srče še ostalim pri igranju dobri mož Naj bodo praznični dnevi veseli in naj nam Božič prinese dobroto, ljubezen, spoštovanje, radost in želim vam vso zdravo, lepo, veselo in srečno novo leto 2019 ki prihaja, lepe praznike želim božiček prihaja  lučkarpis dprto darilc praznov
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeČet 13 Dec 2018, 09:43

C Vau pa je že objavljeno za letošnjo praznično igro praznovanec Yunibarha lepa znači to je čarovnica v bistvu, ki je se zasedla v ledenem kraljestvu mi je vse jasno in mi igramo z njo cheers Komaj čakam to igro, da jo igram po razlagi poteka o igri bi jo kar razumel a nisem 90%, da bom celotno u rad bom kepal si ikone upam, da jih bom čimveč mel pa, da bi ki mi uspelo nakepat prav vse? čopek Malo pa sem le v dilemi, ker potovanja premetavanja nea preveč razumem in tudi ne kak pol se igra v vidnem premetavanju, ker je razlagal pod Moderator nam, da je v igri še trirezni načrt upam, da se vidi? dedek mrz Yunibarha rad bi se fajn mel s teboj v igri, da mi ne boš ki jezna nočem tega razumeš prazniki prihajao moraš bit vesela skoziiii Božiček Zvonček ja si ga želim, ker vem, da bom mel te srečo pa lahko imam eno kepo viška, nagrade so vse top lepe ala vam vera vsaka mi je lepa hočem met vse ploska a vem, da ne bo to mogoče. O donirali bomo tud letos ja krasno pol pa dajmo jaz že čakam smrečik Imejte srečen Božič in uspešno, veselo, zdravo polno upanja in želja novo leto 2019 santahodi007
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nv przničn kledr za leto 2019)   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 19 Dec 2018, 18:14

T Formci tukj je nv przničn kledr za lto 2019 smeš. božič. Tko sva z Administrtrjm zmenila, da prv vsi dns že bste prejl nv božično novoletni koledar pleši Prazničn koledar je jasn ustvrjn po tipu našega foruma, kr je praznični koledar - Telenovele. meh. xc Sm kledr izgleda takle, kj vam je lp?  

Za obiskovalce: - Page 10 Orglisto-mal-png

Koledar pa je v mnjši obliki, da ga sam vidite in si ga predstvavljate! Orginl pa prjmete vsi pd zs sprčilm snežinkca




Moderator: T

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (nv przničn kledr za leto 2019)   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 19 Dec 2018, 18:19

N Lep dober večer Moderator Toša3 zelo je lepi praznični koledar za prihajajoče se leto 2019, mi je všeč zelooo ponorel ponorel uživač uživač Se že veselim, ko ga bom prejela pod zasebno sporočilo, lepo od vaju praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nv przničn kledr za leto 2019)   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 19 Dec 2018, 18:37

L Volaaaa pa saj to je pravo presenečenje dobili smo praznično nagrado prazničen koledar pleši Ne morem se ga nagledat vau Toša3 prelepi je z ponosom bo krasil mojo sobo hvala Božiček praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nv przničn kledr za leto 2019)   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 19 Dec 2018, 19:10

T Upaaaaaaa kako lep prazničen koledar ste napravili vse čestitke praznovanec A imamo ga že to pa sem veseliiiiiiiii res lepo hvala lepa vam smeš. božič.

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce: (nv przničn kledr za leto 2019)   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSre 19 Dec 2018, 19:24

M Svetvn da dbmo prznčn kledr kt ngrdo iz vše strni ponorel Pa kako šjna sj je vs lp in mi ndvse všč ooo božič maha božič maha Se ga že veselm, da ga prejmem o sj je že mjjj Razz

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 11 Jan 2019, 08:38

C Ful lepi letošnji prazničen koledar, takoj sem si dal natisnit in nalepit na steno! bož. drevesce
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 11 Jan 2019, 08:40

J Ja prav lep je nov prazničen koledar 2019 praznovanec Toša3 zelo sem bila vesela, ko sem ga prejela saj krasi prav tako našo sobo božiček prihaja

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha    Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 11 Jan 2019, 08:57

J Letošnja praznična igra je meni bila zelo top lepa saj mi je na začetku igre ful dobro šla ponorel darilnik/bož Kasneje pa sem začela igrat zelo neusklajeno in površno Suspect Yunibarha je dobra, lepa pa tudi strašanska na pogled najbolj sem se je bala, ko sem videla, da je besna name saj si nisem hotela privoščit, da bi zgubila v igri in šla od začetka, torej nočem meti nič kep začuden Uživala sem v praznični igri, saj je bila fajn za igrat sankr najbolj pa me razveselil prazničen zvonček, ker mi tako prinesel eno ikono več v tej igri, da sem jo lahko kepala. Nekako se mi je dozdevalo, da ni tak težko prit do 9 ikone v igri, da jo nakepaš v celoti a čez igro sem opazila, da pa vseeno je to veliko, kajti ena ikona se ni nakepala v enem dnevu igre ampak v dveh ali treh, saj blo odvisno od 5 kep snežinkca Rada sem videla kako mi sledi Yunibarha povsod, nisem pa sprva razumela potovanja premetavanja v igri kajti čisto me je zmedlo, saj je tukaj še blo vidna premetavanja na trireznem načrtu tukaj sem takoj vedela, da bom se lovila z igro a nekako pol skušala razumet jo in jo tud pogruntat snežko Vedno sem spremljala preglednico saj sem tudi po njej igrala z Yunibarho. Praznično igro bom pogrešala, ker mi je bila zelo lepa pa tud zato, ker ni bla tak težavna le pravi sistem igranja si moral ubrat in igrat pravilno natančno! Nagrade, ki pa so v igri pa so samo za pohvalit ne samo, da jih je toliko blo same lepe soooo Razz Obdarovanja sem se tudi razveelila a kaj, ko ni blo po mojih načrtih letos sem pa vseeno vesela, da so saj eni darovali kerim je to blo nujno potrebno, pa vesele praznike vsem skupaj želim in vse dobro v letu 2019 pleši smrečik

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha    Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 11 Jan 2019, 09:15

R Igra je bla objavljena sem rekla in bila res vesela, da jo bom igrala, bomo igrali praznično igro Moderatror Toša3 bož. drevesce Praznična igra je mi bila dejansko lepa, zanimiva, kratka in jedrnata z vsebino, znala sem jo igrat pa tudi kdaj ne. Nisem se sekirala, če mi igra ni šla kakor je to snežna kraljica mi rekla ampak skušala igrat pač naslednjič vredi. V igri sme uživala tudi jaz, ko sem jo igrala in komaj čakala, da vidim Yunibarho živo, da mi prinese pet kep ali malo morgen kakih pet kep vsak dan že ne z igro eno ali pa dve morda Surprised Cingljaj zvonček praznični mi je samo enkrat prinesel srečo, da sem imela eno več ikono od nasprotnega igralca saj tukaj sem si mislila, da bom morda boljša in koga premagala v igri a ni blo tak samo sanjala sem lahko o 9 ikoni nakepanju v praznični igri confused Najbolj sem se lovila v igranju vidna premetavanja saj se mi je nekako zdelo, da sem skoz ista na preglednici, zapomnila pa si bom najbolj predzadnjo ikono kako dolgo sem jo morala kepat, da sem jo nakepala celotno saj ni čudno, če sem mela le eno kepo skoz. Nagrade, ki sem jih prejela so mi ble všeč in vse lepe pleši Edino z 4 mestom v igri nissem zadovoljna viidš Yunibarha nisem, ker mislim, da bi lahko boljša bila. Lepe praznike in naj bo srečno, zdravo, krasno novo leto v katerega smo vstopili božič maha darilnik/bož smeš. božič.
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praznična igra: obmetavanje snežnih kep ikon do postopanja gradov z snežno kraljico Yunibarha    Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 11 Jan 2019, 09:44

J Praznična igra je bila vrhunska, speciajalna, lepa, natančna in preudarna Toša3 smeš. božič. Vova kakšno lepo forumsko risarsko ozadje je iz igree ploska Yunibarha čarovniška snežna karaljica me je skozi razveseljevala ne samo, da je bila lepa ampak nasploh v igri mi prinašala nasmeh edina do zdaj Yunibarha lepa si fullllll dobri mož Igro sem ful rad igral saj mi je tudi šla, ker se nisem ustrašil sistema igranja, saj ga poznam in se trudil, da tudi v tej praznični letošnji igri mi uspe prit naprej, saj me je jesenska igra podučila, da ne smem več bit tako slab kakor sem bil važen Čeprav nisem imel v glavi preglednice z potovanjem premetavanja in vidnega premetavanja sem skušal lepo dosledno odigrat vsako igro kot sem jo dosedaj in skušal prit naprej do zmage? čopek Rad sem kepal si ikone saj sem jih kar veliko rad pa sem tudi videl, da si se smejala in bila srečna zadovoljna v igri in ne jezna kajti samo enkrat ali dvakrat sem to doživel pa si se mi zasmilila saj mislim, da si celo jokala ko sem videl solze v očeh sem rekel dovolj saj pa znam boljše igrat, da ne boš takšna žalostinka v igri in mi je tudi se posrečilo božič maha Mislil sem, da mi bo uspelo prit do 9 ikone v igri a ni mi uspelo sem pa zelo vesel, da mi jih je uspelo nakepat saj 7 celotne ni malo to presrečen daril Obiskal me je tudi prazničen zvonček in mi tako prinesel srečo v kepah kakor tudi pri ikoni viška to pa sem se zelo razveselil fullll pleši Ko sem izvedel, da bo igra podaljšana sem skočil od veselja, ker sem tako vedel, da imam možnost bit še boljši ali se izboljšat v svojem rezultatu igranja in tako je tudi blo Razz Saj sem z praznično igro osvojil dobro 2. mesto v igri in tako se prepričal, da še vedno znam igrati posebne igre na vašem forumu juheja voooooo ponorel Sedaj je igra končana in jaz imam prelepe spomine na praznično igro saj jo bom pogrešal božiček prihaja In vovvvv kaj nagrad je blo v tej igri in si jih tud ene osvojil odličnooooo kar štel sem jih in same lepe tako kot vedno bož. drevesce Želim prijetne vesele praznike, naj bo zelo lepo, zadovoljno, srečno, zdravo novo leto 2019 polno upanja in uspehov v našem življenju santahodi007 d. Mraz snežko Božiček pleši
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 08:31

T Vse najboljše in najlepše Nives za rojstni dan tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 08:36

C Vse naj naj za tvoj rojstni dan Nives, vse dobro čim več pa sreče, zaposlitve in zdravja ti želim tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 08:45

F tvoj roj.. dan Nives
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 18:53

T Vse nj nj za rjstni dn frmka Nives tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 18:55

V Nives vse najboljše in vse najlepše za rojstni dan tvoj roj.. dan Želim ti toliko želja kolikor je zvezdic na nebu, lepo praznuj dprto darilc
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 18:56

J Poleg vsega kar je na svetu je najboljši tvoj rojstni dan, izpij kapljico ali dve in se veseli za vse dni, vse naj naj Nives tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 18:59

M Velik je želja a le ena ena vlja sreče, zdrvja, uspehv in sexa ti želm Nives tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66097
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 19:00

L Vse najboljše forumka Nives tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 19:02

R Nives veliko je voščilo a, da bi se izpolnilo veliko ljubezni, zdravja in sreče ti želim tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 19:04

A Formka Nives kr prznjš dns rjstni dn nj ti sežm v tplo dl ogrmn zdrvja, ljubezni, zdvljstva in vslja ti želm, tr, da se ti izpln vse kr si sma želiš tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 19:07

L Nives iz srca ti želim vse najboljše in vse naj naj za rojstni dan tvoj roj.. dan Ostani še naprej tako dobra, prijazna forumka ob enem pa naj te spremlja še naprej zdravje, ljubezen, sreča, radost in uspeh obdaril dar
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 19:08

J Vse najboljše za rojstni dan prijateljica tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 16 Feb 2019, 22:54

C Vse najboljše Nives tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePon 18 Feb 2019, 07:44

N Jutro vsem koliko čestitk vov, vsaka posebej od vseh vas na forumu je zelo lepo zapisana, hvala vsem ponorel ponorel Uživala sem sto na uro v krogu svojega dragega, staršev in sorodnikov, lepo je bilo uživač uživač praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:01

N Vse najboljše in najlepše Moderator Toša3 tvoj roj.. dan  veliko zdravja, zadovoljstva, denarja, veselja, sreče in ljubezni, predvsem pa bodi tako prijazen še naprej na forumu, naj se ti uresniči kar si sam najbolj želiš in lepo praznovanje ti želim dprto darilc
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:20

C Moderator želim ti vse najboljše za rojstni dan tvoj roj.. dan Naj se vince izpije do dna in nazdravi še na mnoga leta naprej, lepo praznuj v krogu družine Razz
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:22

A Prijatu Toša3 vse nj nj tvoj roj.. dan Nj se ti izpln vse kr si želš ob enm pa dst veselja, ljubzni, kša, zdrvja in uspehv na pslvnm pdrčju obdaril dar

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:24

J Moderator Toša3 vse najlepše in vse najboljše ti želim za rojstni dan tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:29

V Toša3 vse najboljše tvoj roj.. dan Leto dni je že minilo, kar nazadnje smo ga pili, vendar za tvoj rojstni dan se ga bomo spet nalili.
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:32

F M Toša3 mnogo sreče in veselja, brez bridkosti in trpljenja, da poln boš radosti, v tej lepi mladosti vse naj naj tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:35

R Toša3 kolikor livad je v cvetju in zelenju, toliko sreče ti želim v nadaljnem življenju tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:36

J Moderator Toša3 tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 08:49

C Vse najboljše in vse naj naj za tvoj rojstni dan Toša3 tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 11:23

M Moderatr Toša3 vse njbljše in vse njlepše ti želm dns za rjstni dn tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimePet 22 Feb 2019, 14:44

L Moderator Toša3 želim ti vse najboljše in vse dobro za tvoj današnji rojstni dan tvoj roj.. dan Ob enem pa še mnogo zdravja, veselja, uspehov in sreče obdaril dar
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66097
Join date : 10/05/2016

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 16:25

L Vse naj naj pod Moderator tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 16:37

M Vse njbljše in vse njlepše ti želm za rjstni dn pd Moderatr T tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 16:50

F tvoj roj.. dan Pod Moderator Tinaj8
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 16:56

C Želim ti vse najboljše Pod Moderator tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 19:52

L Vse najboljše pod Moderator za tvoj rojstni dan tvoj roj.. dan Dosti vsega ti želm najbolj pa srečo, zdravje, veselje, uspeha in sexa obdaril dar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 19:57

N Vse najboljše in najlepše Pod moderator Tinaj8, mnogo zdravja, zadovoljstva, veselja, sreče in ljubezni s tvojo boljšo polovico ter bodi še naprej tako prijazen na forumu tvoj roj.. dan naj se ti vse želje uresničijo katere si ti želiš, lepo praznuj
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 20:30

J Že urca bije tik tak, ti pa praznuješ svoj rojstni dan, zato vse naj naj Tinaj8 tvoj roj.. dan

_________________


Za obiskovalce: - Page 10 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 20:34

V tvoj roj.. dan Tinaj8
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeSob 09 Mar 2019, 23:24

C Vse najlepše za današnji rojstni dan Tinaj8 tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeNed 10 Mar 2019, 08:20

RVse naj naj Tinaj8 za včerajšni rojstni dan tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitimeNed 10 Mar 2019, 08:26

V Za tvoj rjstni dan Tinaj8 srečo ti želimo, da bo vse dobro, polno zdravja želimo, da boš vesel naj se ti želje izpolnijo tvoj roj.. dan
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Za obiskovalce: - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Za obiskovalce:   Za obiskovalce: - Page 10 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Za obiskovalce:
Nazaj na vrh 
Stran 10 od 22Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Zaprte rubrike:
» Novica od Lety Calderon
» Naš skriti kotiček:
» Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: