LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:58

V Juj pa kaj vidim novi lines ma grozni je sovržnik Toša3 začuden Drugače lines lep in vesela sem, da je objavljen Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 25 Sep 2017, 08:38

L Ja pa lep lines ampak bi tudi jaz povedala, da je težaven Rolling Eyes Tak ko ga si ogledujem opažam to fulllll in jaz ga nebi ustvarjala! Very Happy Ga sploh gdo bo? smeškec ful
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Za obiskovalce:   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 25 Sep 2017, 08:40

M Toša3 kulski lines si objvil Razz Nmrč pznm tga svržnka in mrda se ga pa sprvm ustvrjt že dns bm vidl vrme glh ugja za tko dlo štopar Jz ga bm mgč L.

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 25 Sep 2017, 08:43

N Lityo jaz bi rada tebe videla kako bi ga ustvarila, ker si nekaj omenjala dolgo časa nazaj, da naj bi že malce znala kako se ful digitalno izdeluje stvaritve. Jaz sem ga samo sprobala včeraj zvečer ustvarjat in še pri glavi ga nisem prav zadela. strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 25 Sep 2017, 08:46

C Zelo lep natančen lines voooo ploska Samo nekako sem se kuj naprej že odločila, da ga ne ustvarim frajer To pa tudi jaz Nives Wink Mora bit zakompliciran veš.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 09:26

J Pa sem ustvarila ta lines in takšen je moj Mesogog  praznovanec Ja ta sovražnik je pa zahteven in sem se kar namantrala, če si zamilsite, da sem ga nekje začela ustvarjat 17. 30 pa vse do 11. 19 ure pozno zvečer  Sleep A mi je uspel celoten lines je ful digitalen, vam je lep? ponorel No upam pa samo, da ga nisem preveč v okvirju razširila?


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Pdjacxpng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Jacixa11


Nazadnje urejal/a Jacixa Pet 29 Sep 2017, 11:02; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 09:29

L U vau Jacixa pa to je izredno lepa stvaritev uživač uživač uživač Pa saj je tak kot, da bi ga gledala iz teveja ali nasplošno iz serije, madonca si odlična, ful lepiiii ploska ploska Ne uide ti določitev vem čestitam poplni je cheers
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 09:32

J Top stvaritev si ustvarila ponovno ponorel ponorel Pod moderatorka J zelo lepo znaš ustvarjat to ti je dano in mislim, da te ne more z tem nihče prekašati, moram čestitam že naprej, ker si mislim ,da boš mela izbrano ne samo določeno pleše
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 09:35

M Ne morem verjet, da si ga ustvarila pod Moderatorka ploska Zlo je lp in kulskiiiiii vska ti čst smo gledm ga, kr je popln v digitalizcijskm postpku. Si pa ga dlg ustvrjala juu začuden A je perfektnn celotn, ja mrda si pa ga mlce prvč razširla kimar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 09:38

R Jacixa lepiiiiiii prelep štopar Tvoje stvaritve me prevzamejo vsako znaš ustvarit detalno kakor to zahteva sam ful digitalen postopek stvarjenja ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 11:20

C Bravo, bravo Jacixa pa ful je leppp ponorel ponorel Kak sem vesela, da si ga ustvarila, saj vidim, da si ga do sedaj samo ti pohvalno in dolčitev ti ne uide darilec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF) (2):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 26 Sep 2017, 21:41

N Jacixa fenomenalno lep ful digi ustvarjen mesogi ploska ploska  določena si že zdaj, privoščim ti nagrado, splača se potrudit zanjo ponorel ponorel  veliko sreče  res uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 10:24

M Tk pa si pgljte še mjga svržnka Mesgoga zlo je ntnčn ustvrjn in ful digitln praznovanec ponorel Ampk adijo živci kako sm pa se pri tm linsm namntrl Toša3 to pa dejsnk rs  Rolling Eyes Men je fl lp in tp pa vm?


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Miurpng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF) (2):    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 10:29

N M odlično si ga ustvaril in res je 100% ful digi ploska ploska  Verjamem, da si se namantral, saj si ga mogel izdelovati 2 dni, če se ne motim strinja  določen si že zaj ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 11:06

J O Mauro ja seveda ti je lepo nastal ful lepo si ga ustvarjal opažam ponorel ponorel Ti rade volje verjamem, ker sem se sam pri njem tud, ampak vidiš kak ti je ven pravi realen nastal štopar štopar Ne opazim nobene napake ker je top celoten Razz Pa pomojem si ga ustvarjal tam neki 5 ur pa pol, če ne več se vidi po trudu čestitam ploskač

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 11:18

T Forumci tak pa je moj Mesogog ustvarjen svetovno mi je ratal in sem zelo vesel, da sem takiga ustvaril ponorel ponorel Ima preliv zeleno sive barve z rumenkastimi zobmi, pa najbolj rdečo oranžni kremplji. Kak je mi lep samo čas pa uja ne spraševat ustvarjal sem ga tri dni skor pa to po 2 uri na dan lahko si mislite kak je pol tak lepo ustvarjen ploska


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinkopng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF) (2):    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 11:22

N Tinaj8 zelo odlično ustvarjen iz tvoje strani ta sovražnik štopar štopar  Tud tebi verjamem, da si se fajn namantral z njim, a uspelo ti je v nulo, le tako naprej ponorel ponorel  Jaz sem mislila, da ga ne boš ustvarjal smeh smeh tak si reko strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 11:24

F A nastajajo stvaritve vidim uživač Pa še prav lepe so vse, menim, da imate veliko možnosti, da ste določeni, pa še izbrani meni kar vse lepe štopar Čep a bi me tak vprašali se mi zdi, da najbolj izopa od Maura in Jacixe pleše
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 29 Sep 2017, 11:37

C Vovvvvv Mauro ne morem verjet, da si ga tud ti ustvaril prečdovito lep je ponorel ponorel ponorel Tak dolgo si ga izdeloval kaj si nor ja je dolgo, ampak imaš top stvaritev čestitam uživač Tinaj8 vauuuuu prav tako je tvoj topppp Mesogog in lepi ponorel ponorel Zelo mi je všeč barva kombinacije, pa ta zeleni preliv barvne palete je idealen, aplavzzz tud tebi po dolgem času, da si ustvarjal štopar
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80661
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSob 30 Sep 2017, 10:21

C Iiiiiiii tak lepe stvaritve so Razz Razz Razz Moram vas vse pohvalit, ker imate zelo lepe in natančne, popolne so tak vse zame štopar Vsem vam želim določitev in kasnejšo izbiro stvaritve ponorel
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (2)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSob 30 Sep 2017, 11:34

L To pa je moja ustvarjena stvaritev do sedaj uživač uživač No kot se vidi ni še dokončna a bo kmalu upam Shocked  Samo to bi rekla, da pa je zelo težak lines, ker sem samo glavo delala in je digitalna skor dve uri! No tukaj sem ga malo raztegnila, kot ste mi svetovali, da vidite, ko ga mi komentirate. Vem, da ga ne bom ustvarila do konca, ker boste prej meli določitve ampak vseeno sem ga! No pa lepe komentarje  study


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mesogio9lins
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF) (2):   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSob 30 Sep 2017, 11:39

N Lityo pri ful digitalizacijskem postopku stvaritve moreš upoštevat vse, od meritev do komentiranja nas forumcev. Glavo si zadela super, a jaz mislim, da je nisi razmazovala rahlo, imaš screen noter in si ga poradirala 2krat?. Morem videt celotnega sovražnika dokončanega, da ti lahko pol še več pokomentiram strinja Smile
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSob 30 Sep 2017, 11:47

Lityo je napisal/a:
L To pa je moja ustvarjena stvaritev do sedaj uživač uživač No kot se vidi ni še dokončna a bo kmalu upam Shocked  Samo to bi rekla, da pa je zelo težak lines, ker sem samo glavo delala in je digitalna skor dve uri! No tukaj sem ga malo raztegnila, kot ste mi svetovali, da vidite, ko ga mi komentirate. Vem, da ga ne bom ustvarila do konca, ker boste prej meli določitve ampak vseeno sem ga! No pa lepe komentarje  study


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mesogio9lins

T Lityo krasno, da si ustvarila ta lines sploh ni slab všeč mi je in lepo si galvo ustvarila ploska Ja res je preden ga boš dokončala bo trajalo, pa še malo bi ga lahko raztegnila, kot da bi bil v okvirju, lažje se vidi, ko ti povemo kaj za lines! Natnačno si barvno paleto uporabljala a je neka opazka, preveč ostre poteze imaš v sencah kar pomeni, nevidne sence se bolj videvajo kot vidne, pa preliv barve mi ni tak prijeten saj si šla v momentu iz oranžne na rdečo ni dobro, ker zakriva prvo barvo sploh, ko se to osenčuje in razmažeš senci ne raje bi te uporabila erjavo. Pa vidim, da si ful malo razmazala pri desnem obrazu vidne sence morajo bit lepo razporejene v ful digitalnem postopku Lityo Very Happy  Skoraj malo preveč sončka na nosnici zgoraj, delaj z občutkom za njega, naprej tam bi lahko pol z oblačkom povdarla istopno sence pa še malo pri rogovih vidiš to? Limunicity bi bil vredi uporaben, če bi mela prelivanje dokaj tukaj normalno, radirala si se opazi in ni slabo king In zobje bi morala nardit bolj realne, torej tri sence in celoten postopek naprej. Oči pa si lepo ustvarila in se opazijo takoj, da so digitalne. Lityo dober napredek opažam, da je obraz ti upel je digitalen cheers Samo še pa treba ogromno vaje in ustvarjat, da bi mela stvaritev celo ful digi. Daj ustvari celga do konca ne glede nato ali bodo te določitve ali ne Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 09:35

T Dn formci tukj je nva dlčitv vših stvritv Cool  In dolčne so ble nslednje:

- Tinaj8
- Jacixa
- Mauro

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve in sicr točn 9 dni. Želm vm prv velik sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v pondeljk (16.10.2017) ob 10. 00 uri zjutrj!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 09:38

M O Mderatr vidim rs prv, da imam dolčno stvritv kul praznovanec To pa sm ndvse vslllllll pa srčn hkrtiiii cheers cheers

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 09:42

L Pa so bile določitve in nekako sem si mislila, da boste meli vi določene bravo ploska

Tinaj8 ja sem ful vesela, da mi je glava uspela ne uživač Ampak ja vem, da moram še veliko vadit in vadit, da bi mela stvaritev ful digitalno Rolling Eyes Lepo si mi komentiral hvala, bom to izboljšala še, če mi bo šlo in še se izboljšala.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 11:55

V Lepe stvaritve so določene ponorel Vsem trem želim veliko uspeha in sreče pri nadaljni izbiri king
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 11:58

V Lityo meni je glava od sovražnika zelo lepa ponorel To ti govorim zato, ker si jo res ustvarila digitalno, morda le malce popraviš nevidne in vidne sence, pa bo! ploska Da pa boš kdaj znala ful digitalno ustvarit ga pa boš morala še vadit in praktikirat na programu, ker postopek ni lahek niti malo.
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePon 02 Okt 2017, 19:46

J In mate določene že stvaritve uživač Ma ful so lepe kar vse bi jaz izbral a bomo vidli čez 9 dni te kere štopar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 03 Okt 2017, 08:28

T Svetovno pa le imam določeno stvaritev juhej ponorel ponorel

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeTor 03 Okt 2017, 13:09

L Vidim, da so bile določene stvaritve iii pa tak lepe delujejo čisto vse ponorel Po mojem si vsaka po sebi zasluži dodatni glas, da je izbrana top so! king
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 08:55

T Formci tukj je rzglsitv izbrne nve stvritve Razz Kr se Ustanva ni mgla prj odlčt ktere stvritve izstpjo se je podljšal za dva dni izbirnje, hvala za rzmevnje Very Happy In skupščina je prv tko izbrla njlepšo stvritv od člnice Laurype z mednrdnga foruma in od nša pd mderatrja Tinaj8, Jacixa in od člna Maura čestitmo ploska Tukj so sedj vše izbrne stvritve in tkle zgledjo vse so prfktne poplne! Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo kml prejmete pd zs kt zmerj!  king


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Miuropng Mauro


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinkpng pd moderatr Tinaj8


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Pdjapng pd moderatrka Jacixa







T

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvartva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 08:59

N vovvvvvvv pa so bile izbrane ponovno najlepše stvaritve iz našega foruma, zato čestitam tebi forumec Mauro in obema pod moderatorjema za perfektno izbrano stvaritev, zelo lepe ste ustvarili in popolnoma brez napak, treba ruknit en pir za to strinja ploska ploska  praznovanec praznovanec  Uživajte z nagrado cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 09:24

J Iiiiiiii kak so ble lepe stvaritve izbrane ponorel ponorel ponorel Čestitam prav vsem, ker ste se maksimalno potrudili, da ustvarite svoje lastne stvaritve in sedaj uživajte z nagrado Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 09:29

T Pa vovvv imel sem izbrano stvaritev danes jaja odličnooooo praznovanec praznovanec Kako pa sem vesel zdaj še samo na nagrado čakam cheers Čestitke pa še tebi Jacixa in Mauro bravisimo za nas štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 10:59

M Nč zto moderatr Toša3 klb tmu sm imel izbrno svjo stvritv tk je lpa ponorel Zlo sm vesel, da vs je mja tud navdihnila in vm bila lepa uživač uživač Juhej ngrdo že dobil tp je ploska In čestitam še vma pd moderatrja zlo lepa stvritev darilec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSre 18 Okt 2017, 15:17

L A so bile stvaritve izbrane u samo lepe vidim in vse so top ponorel Skupaj pa so najlepše, saj se enkratno vidijo vse na istem mestu vau Razz Čestitke prav vsem ploskač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeČet 19 Okt 2017, 21:22

J Svetovnooo vidim svojo stvaritev izbrano praznovanec Razz Razz Razz Zares so vse top stvaritve, čestitke še vama Mauro in Tinaj8 ploskač Smo ali nismo umetniki smeško forumski ne Cool

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 13:46

T Formci pa je nv nmg stvritve Razz  Tuki je nslednji lins za herjsko stvaritev velika črvnca Rita  letč. čarovnca Zto ustvrite stvritv po svjm oksu z velik kreativnsti in z všo domišljijo, mra pa bt poplna kt mra bt in pzte lins ni tk lhk! Trba tud pzt na prvila, drgč nbo vša stvritv veljvna! Sj je lahk tkrt vša stvritv ogrjna in celo zavrznjena učeni Pa velik sreče z nvo stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Nv-rit-linsi

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 13:51

R A nova stvaritev je obljavljena Razz Pa tak grozna zgleda saj bi lahko rekla, da je fajna maska za maskirat se uživač Veiko sreče vsem, ki boste ta lines skušali ustvarit?
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 13:54

J U lepi lines Toša3 ponorel Je čarovnica in to velika od močnih bojevnikov ali power rangersov, da vidim te kakšno boste ustvarili, ker hočem, da bo grozna, ker iz novega filma pr. ni niti malo grozna in lepa.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 13:59

V Ful sem vesela za novi lines Razz Razz Kaj to je čarovnica no pa neka dobra zgleda in tud zna bit grozna Josi, če se ustvari darilec Mislim, da jo bom ustvarila pripravite se, da vidite mojo a rabim čas kakšna naj bo rdeča obleka bom vidla! pleše
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 15:01

V Sem v začetnem startu ustvarjenja Very Happy Ja lepo mi nastaja sedaj končujem obleko pri linesu vidte? Upam, da mi nastane ful digitalna, ker se trudim ploska

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Nvritl2
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 19:12

F Vau Vika ti že ustvarjaš ta lines prav lepi bo se mi zdi uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 19:19

J Moderator Toša3 ja svetovni je novi lines Razz Razz Ravno sem kar zagreta, da ga bom ustvarjala, no pa začnimo! štopar Vika kar pričela si ustvarjat začetek je fenomenalen drži ta tempo naprej, bo ti uspelo si reči saj znaš king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimePet 03 Nov 2017, 20:16

M U keri lins zlo mi je poznan praznovanec Stra dbra črvnica Rita Replsa, ki bo oživla z mje strni ja ustvrjt jo grmm king king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeSob 04 Nov 2017, 14:22

N Moderator Toša3 zelo lep lines in čeprav ni lahek je za oceno 10 ploska ploska  Zelo si se potrudil kot vedno pri linesih. Mogoče ustvarim tudi jaz Rito Repulso ponorel ponorel  



Vika zelo lepo ti nastaja Rita, le imej taki trud naprej in verjamem, da ti bo uspelo ustvarit čarovnico ful digitalno strinja vem, da si to želiš
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 12:31

J In moj lines je že ustvarjen celotni je ful digitalni ponorel Tukaj pa je veliko natančnosti in potrpežljivosti pri stvarjenju saj sem jo ustvarjala dva dneva in celih 5 ur! Basketball A vseeno mi tak lepa uspela, kateri jo boste ustvarjali nea je v okvirju večajte ali manjšajte prej jo samo pomanjšate na velikost 200 px, drugače ne gre v okvir štopar Kaj menite lepa čarovnica Rita?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Ritjcxopng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Jacixa11


Nazadnje urejal/a Jacixa Ned 05 Nov 2017, 20:11; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitimeNed 05 Nov 2017, 12:34

L Vau pod moderatorka ful je lepa uživač uživač Samo občodujem te pri tem ustvarjanju resnično top stvaritev Razz Ja kak te nisi je pomajala si jo, če pa je manjšša kot lines bounce Imaš orginal kot lines, da vidim ?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 21Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: