LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Veseli norčavi Pust (fašenk):

Go down 
+10
Jacixa
Josel
Rosalda
Tinaj8
Cecy
Vikaluceria
Luka
Mauro
Cristzep
Admin
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194402
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeČet 11 Jan 2018, 09:56

First topic message reminder :

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Happy-mardi-gras-animate (2018)

A Dragi člani prihja nrčvi, mskirn, zbvni in vesel Pust ali Kareneval, Carneval, Mardi gras, Fašenk, Fašnik ... velik klovn  Ta se vedn zčne rzličn po dtmu sj, če je prestpn lto je Pust zmerj prj, če ni pa ksneje, nsplh pa je Karneval neki v mesecu februarju  Parkelj

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 664542042

Tko smo se ponvn z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov pogvrl inhkrti odločil, da odpremo še eno novo, temo za Pust - (Karneval) Tud sm forum bo spremenjen kr pomen, da nmenjn dlčnmu przniku v tm primeru nšmu maskirnmu Pustu in Karnevalu Čar Z ustanovo želiva obilo zabave, veselja, smha in radovednosti na našem forumu. In ta tema je namenjena izključn sam tej rubriki, vse kar je povezano z Pustm pd tmo se bo tud od dns nprj omenjal za vsko psebno igro za Pust straš. maska In ko bste kj odgovaral, napisaili zmerj uprbljajte pstne smajlije lahk tud kašnega nč čarvnc! dobra maska  Torej obilo veselja ob novi temi vama želiva.


Administartor: A Moderator: T z Ustanovo rs. forumov Slovenije

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:13

M Juhjjjjjjjjjj kul men pa za ls uspel ujet 2. mstooooo ponorel ponorel To pa sm vesel zlo pa kj 7. lepih ngrd prejl zlo lepe Razz Razz ploska Ne mrm verjt, da mi je rtllllll sm zelo vesel pa tud v zdnji dnšnji igri ujel si 5 pustno turlico straš. maska

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100780
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:17

C Kak ste lahko eni veseli za to pustno igro meni pa ni nikaor šla pa nisem pričkaovala, da bom na zadnjem mestu confused Saj sem mela upanje, da osvojim si 4. mesto za kanček mi pobegnilo mi povedal joj sem jezna čarovnik Prisvojila sem si samo 3 nagrade pa saj so lepe a sem hotela več, imam pa novo forumsko ozadje, kranevalski vrtiljak pa forumski privilgij ponorel
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePet 23 Feb 2018, 21:20

C Osvojil 4 mesto v igri saj nisem tako slab na zadnjem nisem strašni Tebe pa je mogel fajn prelisičevat Cecy kaj češ je pa res ,da pustna igra n bla lahka, nagrad sem ful vesel, ker so mi lepa praznovanec Mauro ti je uspelo, ko si mi pravil čestitam a si isti z Josijem ni poveal?
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 25 Feb 2018, 16:26

L Ja Mauro iskreno čestitam za 2. mesto v pustni igri praznovanec Ste bili vsi dobri v igri? Samo res za Josija pa se neve na katerem mestu je pristal a ve kdo? Toliko za info jaz sem bil na 3. mestu, sem pa mislil, da bom le na drugem a mi ni ratalo čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 25 Feb 2018, 19:17

J Čestitke vsem kateri ste prišli z igro saj na 3 mesto štopar Jaz sem pristal na 2. mestu ponorel Ful srečen a prvo mesto se mi izmuznilo tak, da niti ne vem koliko mi je zmanjkalo do njega? Drugače pa pohvale za pustno igro bila je mi vrhunska drak. kri
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 25 Feb 2018, 20:44

L A tak Josel na 2. mestu si bil z letošnjo igro strinja Nisem vedel fajn, da si povedal ti čestitam morda pa ti pri naslednji uspe prit na prvo smeško
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 25 Feb 2018, 20:57

N Josi tebi se sploh ne čudim, ker tak znaš igrat posebne igre in ti lahko samo čestitam, aplavz si zaslužiš štopar štopar klovnek  Luka si pa lahko predvideval, da bo na drugem mestu Josi strinja čestitam vsem za vsa mesta v pustni igri ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (strašni Krampusovi goreči ognji votlin, jam ob ob skrivnostnih sledovih turlic) (2018)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePon 26 Feb 2018, 15:37

Nives je napisal/a:
N Josi tebi se sploh ne čudim, ker tak znaš igrat posebne igre in ti lahko samo čestitam, aplavz si zaslužiš štopar štopar klovnek  Luka si pa lahko predvideval, da bo na drugem mestu Josi strinja čestitam vsem za vsa mesta v pustni igri ploska

L Pa nisem bil 100% veš Nives, da bo pristal na tem mestu, ker lahko bi bil na prvem večkrat mu uspelo norček
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (Polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo (2019)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeSre 20 Feb 2019, 11:51

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Ozd-za-pust-uvod-igre

T Frmci, kr splh ni prve zime in tud Pust bo bl čudški sj bo strko zimo še privlekl in ne odnesl! Tko pa vste, da prihja k nm pustni čs z njm pa mskirn, nrčv Pust velik klovn  In kt vsko lto bmo tud lets na nšm frmu mskirni sj bste kml prejl vsi mskirne avtrje. Pust, Karneval, Mardi gras al Fašeng je zdj tik pred vrti z njm pa se tud na formu prične
igrt nvjša pstna igra z pomenjenm nsvlovm polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo Čar Hidlga črvnca se vm bo čz pustno igro prikzvala na forumu, vm tud sledila povsd in vs sprt bdrila! Bte pa pzljiv pri njej, da vs ne zpelje v njeno distnijo kr pmen, da vs prelisič in vs popelje na tblici v igri za dve al vč plj nprj a nkncu pristnete na rdečm prepvedn plju, kr lahk nprj pmen, da ne bste vč vpihvl blne, da jo odkrijte drak. kri  Pustna igra bo trjala točn 12 dni do 12. 2. 2019 do 12.00 ure dopldn, razn sbt, nedelj, prznikv! Pustna igra se prične igrt prvč v ponedeljk (25.2.2019) ob 9.30 uri zjutrj, nikar pa pustna igra ne bo trjal cl dn. Na mednardnm forumu se pa igra zčne igrt ta petk zjutrj (22.2.2019), in tko smo se skupj z nšo mednrdno Ustnovo, z menj in Adminom odločil prv tko pa tud na splšn po urdni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov, da bmo igrl čist nvo pstno igro. Pustna igra je kratka kakr lnska, je pa lpa, simultivna, znimiva, igriva, dinmčna, mislna, tžka in prspktivna grz. čarovnca V Pustni igri bo zmerj se vidl Hidlgini blni, helij za vpihvt in mskirna opca, ki ptuje v igri po tblici, to ste vi buča maskirana Blni se vpihujejo tk, da kliknete vedn na helij 1x in bln prislnte na pipco od helija, bdite ntnčn, kr če pipco ne zdentepri heliji ste igro igrl slbo in prv tko ste  neuspšni! Pustna igra se bo zaključila, ko vm uspe naphnit, prikzvt Hidlgo v vsh (9) pustnh blnh Krampuser

PUSTNA IGRA: (Polnjenje in taptanje pustnih balonov z helijem v distaniji rodbine isknih zvezd Hidlge ob postopanju na Karnevalu)


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Hidlg-z-prikigr

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Blni-orb Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Blni-orb Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Blni-orb (vpihni blni)

Potek igre: Nva pstna igra vs popelje v Krneval Pusta z mskirno opco do pridbitve svetlečh zelenh zvezdc in mrčno ptjo zelnh in rdečh stpnj v trh rzličnh šotrjh imjte pa tud neko pzrnst na smo črnvco Hidlgo, ko jo vidte v igri. Igra se prčne igrt tkj, ko zgledte Hidlgo in helij ga klknete 3x počkte 3s in ga pvlecite do Hidlge, spdj kliknete distnija sprejm in vidl bste prvo svtlčo zlno zvezdo klknete nanjo in jo shrnte sedj že mste eno vska nslednja pa vm pmen nvo vpihvnje blna, nato pa kliknete zčetek igre čarovnik V igri bste mrl vsk dn igrti vpihvt pstne blne z helijm, tko, da helij kliknete in bln in ga lpo na pipco vpihjete. Ampk pzte vsk bln se nbo hitr npihl kr pmen, da bste mgl večkrt vpihvt v blne, kdr bste nšl zlno svtlčo zvezdico ste lhk srečni, kr vm prinša npredek na tblici za eno plje nprj pls tga, da lhk nslednji dn v igri odkrijte v pstnm blnu črvnco Hidlgo. Kako vste kdj je bln vpihvn, to je tkrt, ko ste trikrt plnil z helijm leteči mož Pri tabli igrnja sm pzte, da ne preidte v rdeča plja, kr se lhk tkj zgdi, nmrč pomen zlna plja vs vd do prvga cilja, rdča plja pa ne, če se vm zgdi, da 2x pristnete na rdčm plju, pmen, da ne mrte vpihvt blna tist dn v igri. Pmensko pustne igre je vpihvnje blnv zto ntnč vpihjte blne kjti, če nebste vm igra dejnsk nbo šla in lhk za vs tud pmen knc igrnja pstne igre, ki vm sprč sma črvnca Hidlga Z mskirno opco igrte na pregldni tbli kakr veli pustna igra na dn se lhk premknete le dva krt, če pa ne pa sm sledte igri in ne igrjte na pmt! Pustna distnija rdbine ima tudi tri rzlične krnevlske štrje mrte prt v vse ima pa vsk dlčn krnevlski šotr mrilo štvila, ki ga mrte smi ršt, da vste kolikr krt se v krm krnevlskm šotrju vpihuje bln? Mrilo števila so iz orginlne pustne igre mednrdnh forumov: 1 pustni šotor: 1š 3x baloni?,  2 pustni šotor: 2š 1x + o baloni?, 3 pustni šotor: 3š 3x - c baloni? Menm, da bste hitr porčnl in tko vedl pmen klčinskega vpihvnja v blne? Hidlga je sevda srečna ali pa je lahk zlo jezna, kr pomn srečna, vesela lahk djmte, da bste nekje nšl nvo svtlčo zlno zvezdo v igri, če pa bo jezna in huda pa, vm lahk enk stri kt ve, da vs ukne in vs popelje velik plj na tblici nprj pa vseno pristnete na knc na rdečm plju, to pmen tud, da ne bste vč mgl vpihvt blne v kterm se prikzuje, da jo njdete. Ptvnja po pregldni tbli iz igre pri omenjnh vsh krnevlskh šotrh vm prinša točn 9 vpihovnh blnv to pa tud pomen, da ste igro odigrl in ste postl zmgvlc pustne igre in pridobl vč zlo leph ngrd, ki se nahjajo v tj pustni igri letč. čarovnca  Ko kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v smo igro  


NAGRADE: ki se nahajajo v pustni igri

- 25 novh točk forumske krme
- nv lp plakt igre (polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo)
- novo forumsko ozadje iz igre
- nv poster iz igre (Hidalga z vsebino)
- posebni predmet ponovna pinatka 1x
- orginalni lines Hidalga
- pustna turlica
- pustna broška


https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post


Želimo vm veselo igrnje igre z črvnco Hidlgo nj bo pustna igra vsla, stršna, znimva in velik sreče v pustni igri, igrjte jo po prvilh le tko bste igro dobr igrl! Ob enm pa jz moderatr T in administratr A tr celtna Ustnva RS forumov Slovenije tr pd moderatrja T,  J želimo vsm vesel, lp, maskirn, nrčv, zabvn Pust  dobra maska

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66057
Join date : 10/05/2016

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (Polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo (2019)    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeČet 21 Feb 2019, 08:11

L Imenitno Pustna igra je tukaj praznovanec Kako mi je všeč in lepa ta Hidalga upam, da se bova vrdi razumeli in tudi, da bom upsešna v igranju? drak. kri Nekako mi je všeč. da je letošnja igra miselna in dinamična a bom se potrudila, da to dinamiko v igri ulovim in si tako pridobim najboljše osvojeno mesto iz igre! Zakomplicirano se mi zdi igrati na tablici saj si je ne morem predstavljati, ampak masikirana opica bom vau Razz Imela bi prav vse nagrade, ker so vse lepe mi pa naj se igra prične sem že vesela, ko jo bom prvič igrala Parkelj
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95087
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (Polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo (2019)    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeČet 21 Feb 2019, 08:38

F Čudovit prelep uvod v omenjeno pustno igro Moderator Toša3 že poskakujem od veselja, da se igra bliža praznovanec Veselim se, ko se bom spet videl namaskiran na forumu, saj smo vsako leto lepe maske zlobkačarovnica Če me bo Hidlaga bodrila bom vesel, kot pa zapeljala v distanijo nočem it naprej na tablici in niti ne maram rdečih polj. Prelepa si Hidalga ponorel in samo upam, da ta tvoja lepota nea izžareva mračnost v sebi, da bom v igri neuspešen? Torej moram bit nantnčen pri vpihovanju balonov jaz si najbolj želim, da jih napihnem prav, da te opazim v njem dobra maska Merila števila so mi jasna a upam, da to drži, da se te v 1 šotoru vpihuje 1 krat, 2 šotoru 2 krat in 3 šotoru 1 krat? Zdaj si želim le, da boš vesela, da si poberem kakšno svtlečo zeleno zvezdico, nagrade so ful lepe, tako, da si jih želim pleši
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (Polnjenje in taptanje balonov v rodbini Karnevala svetlečih zvezdic mračnosti z čarovnico Hidalgo (2019)   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePon 25 Feb 2019, 10:32

N Maksimalno odličen začetek pustne igre z Hidalgo in sama tablica z maskirnimi opicami je svetovno ustvarjena, lepo prikazana ponorel ponorel uživač uživač Sama Hidalga je top ustvarjena, barve se prelivajo in zadeli ste jo v nulo, všeč mi je ful štopar štopar štopar Želim si igrati pravilno in res se bom trudila, da bom boljša v igranju, ker če ne bom, bom vedela, da je Hidalga jezna in ne preveč vesela. Nagrade so top kot vedno in s trudom si želim pridobiti tiste nagrade, katere si bom osvojila iz pustne igre, vseh vem da ne morem imet. strinja pleše Želim si čimveč napihati balonov in nabrati zelenih svetlečih se zvezdic da morda pridem na konec pustne igre? zlo vesel Nikakor ne bom vesela, če pridem na rdeče polje, vsekakor si želim samo zelenih polj, ker tako vem da me vodijo do cilja hihi. uživač

Naj bo Pust za vse vas vesel, maskiran, poln krofov in flancatov, strašen in karseda nepozaben v rajanju po celotni Sloveniji dugpoš zelen vampir drak. kri klovnek maska meksik. velik klovn indijanec maska leteči mož Ben. maska carneval pust
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom (2020):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePon 17 Feb 2020, 12:42

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Ozd-z-izd-frms-za-uvd-v-

T Frmci o letšnji zimi ne dha ne slha a vseno so že tukj pstni, šemni dnevi, ko se bmo odel v tkšne in drgčne mske, pustvovli in se sldkli ob sldkih krfh drak. kri Plg tga smo tud lets mskirni na frmu kt vsko lto!  velik klovn Fašeng, Fasnik, Mardi gras, Pust al Karnevl se je že zčl, na frmu pa se bo pričla igrt nva pustna igra z samim nslvm pustvovnja karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom  dobra maska Čz cltno igro vm bo črvnik Gvydon sledil vs budril, bdite pa zlo previdn, da vm črvnk ne pričra zmtno zmrznjno kcko (to pomen, da nimte prve zmrznjene ledne kcke, da bi lahk trčil ob drgo in dobl pstno zstvco!) Zto ga pskušjte sprmljt, pslušt in ga ne jezt, če se tga držite vs lahk zčra v npredku kr pmen, da bste lahk dsti nprj v igri kt pa ostli frmski igrlci  vedeževalc Lhk pa vs dleti zmrzitv mškrde s ktro igrte, če vm igra splh ne gre in če ste igro igrli že 3x nrbe to pa dejnsk pmen, da ne mrte igrt igre tčn 5 dni, sj vm je Gvydon zčrl všo mškrdo v zmrznjo tko, da ne mrte nč Ta nva pstna igra bo trjl 17 dni do 16. 3. 2020 do 16 ure popldn jasn rzn sbt, nedlj in prznikv! Pustna igra se zčne igrt pri ns petk (21.2.2020) ob 9.00 uri zjutrj, nikakr pa pustna igra ne bo trjal cl dn. Na mednrdnm frmu se zčne pstna igra ta četrtk (20. 2. 2020), tko smo se skupj z nšo mednrdno Ustnovo, z menj in Adminom odločil prv tko pa tud na splšn po urdni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov, da bomo igrl nvo svžo pstno igro  let. duhc Nva pstna igra je dljša od prjšne je pa tud destrsvna, dinmčna, simultivna, lpa, ntnčna, črvnška in igriva  grz. čarovnca V pstni igri se bo vidl zmrznjeni ledni kcki, knjige idj, nlivno pro, mškrda, slikvnca in pstna zstvica. Trčjete zmrznjeni ldni kcki tko, da trskte z miško prvo 5x ob drgo in drgo 3x ob prvo! Po tistm se tkj klkne knjigo idj in zpište z nlvnm persm v knjgo idj črvnški zpis Krampuser Tukj zlo pzite, kr je igra ntnčna in mrte ntnčn igrt z nlivn persm, če vm ne bo šlo tko igrt ste slbi v igrnju nsplh pa ksneje neuspšni. Pustna igra se zkljč tkrt, če vm je usplo rztrščt vsh (22x) pstnh zstvc čz cltno igro.

PUSTNA IGRA: (Karnevalsko trčenje zamrznjenih ledenih kock z zastavicami spremljanja maškarade z nalivnim peresom v knjigi idej čarovniških zapisov ob črovnikom Gvydonom)

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Pust-carovnk-orginl-gviy



Potek igre: Nva pstna igra vs popelje na Krnevl Pusta z črno mškrdo trnsprntnh zstvc, nhjliščm šsth zmrznjenh prvih, neprvh lednh kck na pskoku Krnevala, osredtčite pa se tud na smga črvnika Gvydna tkj, ko ga zgledte v pstni igri! Igrt se zčne tko, da ko vidite črvnika Gvydona ga pvlecite nvzdl frma do zmrznjeni krnevl, počkte 2s in kliknete zmrznjeni krnevl ntr bste vidl dve zmrznjeni kcki trčite eno ob drgo 3x in spustš miško! Sedj spdj vidš, da si prjl eno trnsprtno zstvico jo klikni in si jo shrn, vsko nvo pa njdete ob trčnju nvh zmrznjnh lednh kck z všm igrnjm sedj še kliknte zčetk igre. V tj pstni igri bste mrl vsk dn igrt trčt zmrznjene ldne kcke eno ob drgo, to tko, da vedn si izberte kcko jo klnete z ktro bste trčevl drgo ledno kcko točn 5x in drgo v prvo 3x tko, da ju rzbijte in ujmte trnsprtno zstvico velik klovn Pri tm pa pzte kjti, če dbste mdro trnsprtno zstvico 3x zperdma pmen, da lahk z nsldnjm igrnjm vs dleti zmtna zmrznjna ldna kcka, kr pmen, da ni prva, da bi lhk trčil in dbl vn trnsprntno zstvico, kdr dbte rdčo trnsprntno zstvico 3x zprdma pmen, da nglde nto kje ste ostl na pregldvnci mrte it z mškrdo na prvo ldno kcko, če pa vm uspe dbt 3x zprdema zlno trnsprntno zstvico pa pmen, da z mškrdo pskčite tri ledne kcke od tm, kjr ste nzdnje ostl! Pregldvnca vm pve točn štvilo zmrznjnh lednh kck (3, 6, 9, 12, 15 in 16) in štvilo poskokvnja pisnh trnsprntnh zstvic: rdča t. zstvica pmen 2 skoka, zlna t. zstvica pmen 0 skokv, mdra t. zstvica pa pmen 1 skok! Vse zmrznjene ldne kcke vs vdijo na prvo pt do trnsprntnh zstivc a le, če vm uspe poskokvt 4x na 18 ldno zmrznjno kcko vs pelje do prvga cilja v igri in do zmge, če pa 4x pristnete na 9 ldni zmrznjeni kcki tkrt pa pmen, da ne mrte trčevt ledne zmrznjene kcke v igri na tkšn nčin vpliva tud trčenje zmrznjenh lednh kck kr veli, da vm igra ne leži in da ste neuspšni z svjm igrnjm in vs vdi v prz pstne igre to pmen lahk knc igrnja igre za vs s tm vs tud obvsti sm črvnk Gvydon. Z mškrdo igrte po prgldvnci kt veli pstna igra, pa sldite igri in ne igrjte je na pmt. Da pa neb ugibl kolko poskov mte na psmzni zmrznjni ledni kcki na dn se izepljuje iz te označbe, ki jo mrte ršt pa smi označba 1D (369): 1 2D (369):2  3D (369):3  4D (369):4  5D (369):5  6D (369):6 iz vste pa delite skupk štvila zmrznjnh lednh kck tko vste kliko pskokv mste Svda je lahk črvnk Gvydon tud vesel pa jezn, če bo vesel lahk dbte vč trnsprtnh zstvic in ne zpredma in vs vdi v igri do prvga cilja,  če pa bo jezn vs ukne tko, da dbte tist dn zpredma trnsprtne zstvice, ki vs vdijo v neuspšnst in pgubo v tj igri al pa vm spt zčra zmrzne všo mškrdo Gvydon kr pmen, da vm je zčrl mškrdo v ld tko pa igre ne mrte igrt 2 dni! Pskokvnja iz pregledvnice pri vsh zmrznjenh lednh kck vm prnese (22x) trnsprntnh zstvic,  kr pa pmen, da vm je uspl vse trnsprntne zstvice pridbt iz strlh zmerznjenh lednh kck v pstni igri in tko ste postl zmgvlc te pustne igre in pridobl vč zlo leph ngrd, ki se nahjajo v pustni igri dobra maska  Ko kliknete spdnjo povezvo pd ngrdmi vs vrže v smo igro.




NAGRADE: ki se nahajajo v pustni igri

- 33 novh točk forumskega ugleda
- nov lp plakt iz pustne igre (karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom)
- novo forumsko ozadje iz igre
- novo forumsko ozadje iz igre sestavljanka
- nov poster iz igre (Gvydon in njegova vsebina)
- nov labirint iz pustne igre
- nova pustna igra za družabno igranje
- posebna nagrada sestavljiva igrača Gvydon
- orginalni lines Gvydon
- pustna broška
- nova pustna zapestnica iz igre
- 4 nove kovanice 1x



https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post




Želimo vm dbro, ndbudno veselo lpo  igro z črvnikm Gvydonom in da bo nva pustna igra vsla, dlga, znmiva, jsna in igriva in velik sreče v pustni igri, igrjte po prvilh le tko bste igro dobr igrl! Tko pa jz moderatr T in administratr A tr celtna Ustnva RS forumov Slovenije tr pd moderatrja T,  J želimo vsm vesel, lp, zbvn, maskirn in nrčv Pust Parkelj

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82462
Join date : 27/05/2014

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom (2020):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeČet 20 Feb 2020, 09:26

V Pustna igra je bila objavljena norooo lepa praznovanec Zelo mi je všeč jedrnati uvod v omenjeno letošnjo igro in slikca Moderator a poleg tega koliko je lepa ta nova igra je videt tud težka! Suspect Ne vem niti kje naj kaj rečem, morda le to, da nikakor nočem, da Gvydon lepi toliko čara kar mela bi ga že zdaj, saj se ne veselim met ali videt zmotno zamrznjeno ledeno kocko, niti, da mi zamrzne mojo maškarado s katero igram v sami igri zelen vampir Transparentne zastavice bom težko si ujela, ker nisem prepričana, če mi bodo vse z. ledene kocke se zlomile? Ni mi pa še kar naprej jasno to pri njih, če jih dobimo zaporedoma kak je mišljeno, če mam zaporedoma trikrat zeleno t zastavico nimam 0 skokov na ledenih kockah ne, če pa dobim eno zeleno t zastavico pa mam skok prav mislim zdaj ali tukaj nea kapiram najbolje? čarodj Označba, ki smo jo morali rešit, da zvemo koliko skokov pa je dejansko na dan v pustni igri mi ni bila jasna sedaj pa jo razumem Very Happy Ne bom rekla, da bom rešila iz z. ledenih kock vse t. zastavice bom se pa potrudila, ker 22 jih met iz z ledenih kock bo pa težko se mi zdi, da je kar veliko glede nato, da je igra destresivna in natančna Embarassed Rada bi že videla igro, da si saj malo jo predstavljam in da si osvojim saj ene lepe nagrade, ki se spet nahajao v igri in so zmeraj top ponorel pleši  Krampuser Vsem forumcem želim veliko sreče z igranjem pustne igre in naj bo maskiran in lep Pust maske gor dobra maska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom (2020):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeČet 20 Feb 2020, 11:25

J Oo nova igra je že gori zakon jeeee in lepa pleši Gvydon je ful lep Razz pa na sploh bom užival v tej igri pustni, ker tudi mislim, da jo bom znal igrat! velik klovn Si jo počasi prebiram pol pa še enkrat natančno, da se opredelim, da mi bo še jasnejše. Te tranparentne zastavice so namenske v igri, kar prikazuje, da majo vodilno vlogo po zamrznjenih ledenih kockah praznovanec Ne smem si privoščit, da mi čarovnik zmrzne maškarado, ker tako vem, da ne morem igrati pustne igre celih pet dni to pa je precej dolgo opičjk Zato bom ga rad poslušal, spremljal in ne jezil kakor bi on želel, ker bi rad imel zelo velik napredek v igri zato se nameravam tudi potrudit. Ve se, da mamo v pustni igri vsi igralci en skok po označbi, ki je bila rešena, nato pa igra se po velevanju same igre dobra maska Torej je v vsaki zamrznjeni ledeni kocki po ena transparentna ali pustna zastavica ful dobro? Jaz pa jih moram trčit, da jih lahko imam, bom videl kako mi bo šlo pri tem ujemanju zastavic saj si jih želim točno 22 krat, da pridem na cilj v igri in odigram igro celotno črna mska Peter Vedno bom dosleden do čarovnika Gvydona in se skoz trudil in trudil igrat boljše, dobro, da bo on vesel in da me privede do pravega cilja na koncu pustne igre praznovanec Bi rad kdaj videl jeznega v igri samo me ne zanima, ker hočem bit dober v igranju! Menda še zmrznjene ledene kocke kaj pomenijo pa ne vem bom tak videl skoz igro darilec Kolko opažam vidim, da morma bit previden pri tranparentnih zastavicah, saj včasih pomenijo doto, včasih pa nič.  Že komaj čakam, da se štarta igra in da začnem jo igrat in da  vidim tega Gvydona Razz U pa ii nagrade same lepe tako, da moje bodo, če ne vse pa vsaj ene ploska Naj se igra začneeee zdaj juheja štopar Lep Pust za vse forumci čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pustna igra: (karnevalska trčenja zamrznjenih ledenih kock z vpisovanjem čarovniške knjige idej, po iskanju transparentnih zastavic z čarovnikom Gvydonom (2020):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePet 21 Feb 2020, 10:07

N Perfektno zapisan uvod v nastalo pustno igro. Pustna igra je zelo lepa, odlična in maksimalno zabavna za igranje, kolikor si jo prebiram. Čarovnik Gvydon je čudovito ustvarjen, forumsko ozadje igra tudi, želim si, da dobro igram tole lepo krasno pustno igro ponorel Zapomnila sem si pri transpoarentnih zastavicah da če dobim rdečo transparent zastavico poskočim 2 krat naprej, če dobim zeleno transparent zastavico imam nič poskokov, če pa dobim modro transparent zastavico pa se le premaknem naprej za 1 poskok, to je super uživač uživač Krasno, da je rešena označba sem vesela zelo, ker vem da je potreben 1 poskok iz te označbe in ga je potrebno upoštevat v igri čarovnik klovnek  Upam, da mi bo jasno tole v pustni igri z transparentnimi zastavicami v igri, ko je mišljeno zaporedoma trikrat, da dobim zastavice pri igranju igre strinja Želim si 100%, da je Gvydon z menoj vesel, zabaven, srečen in zadovoljen, nikakor pa ga nočem videt jeznega, užaljenega in jokastega, ker potem bom vedela, da nekaj narobe igram. Če vidim samo enkrat zmotno zamrznjeno ledeno kocko je že to dovolj, ker se res nočem motiti v igranju igre, bom poslušala čarovnika Gvydona in skušala pravilno igrat celotno igro štopar štopar ploska ploska praznovanec praznovanec Nagrade so vse top, želim si jih toliko kolikor si jih bom prislužila z mojim igranjem in z svojim mestom iz pustne igre dobra maska maska meksik.  dobra maska Naj se Pustna igra začne, ker se je že veselim ful igrat, vsi pa imejte zabavni, veseli, norčavi, lepi in krasni pust norček carneval pust :h21202:
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 13 Feb 2022, 19:41


_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova pustna igra z hudičem Devilusom (2022):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 13 Feb 2022, 19:48

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Jedrna10

T Frmci letošnja zima je rs čudna ni snga a vsk dn pritiska mins zmrzalko So pa že tukj pstni, šemni dnevi, ko se vsi odenmo v tkšne al drgčne mske in pstujmo tr se sldkmo z sldkmi krfi  maskah  Fašeng, Fašnik, Mardi gras, Pust al Karnevl je že tukj na nšm frmu pa se prične igrt nva pustna igra z samim nslvm Parada Karnevala z hudičem Devilusom z višanjem ognja z peklenskimi vilami na postavo sejase poznanih maskot obiskovalcev njihovega dejanja do samega vročega cilja in pobiranja ognjev  Čar  Čz cltno igro pstno bo vm Devilus sledil vs budril mrda tud opzrjl previdn pa bte pri zklenjeni sjnsi kjti, če jo imste ne mrte nikakor višt si ognja stm pa nimate nobene mžnsti pbrt ognja, čvjte se tud mskte Bakene, da vm ne unč vsh pbrnh ognjv. Trj pskušjte sprmljt Devilsa v igri mu prisluhnt in se tga držti sj le tko bste dsti nprj z samim igrnjm kakr  ostali dobra maska  Nva pstna igra bo trjla točn 14 dni do srde 9. 3. 2022 do 14 ure popldn  rzn sbt, nedlj in prznikv se igra ne igra! Pustna igra se zčne igrt pri ns petk (18.2.2020) ob 9.30 uri zjutrj, nikakr pa pustna igra ne bo trjal cl dn. Na mednrdnm frmu se zčne pstna igra ta četrtk (16.2.2020), tko smo se skupj kt vedn z nšo mednrdno Ustnovo z menj in Adminom odločil prv tko pa tud na splšn po uradni Zakndji ustnve RS. forumov in ISO/ISC.ko centr MED. forumov , da bmo igrl nvo svžo  pstno igro  čarovnik Nva pstna igra je dljša od prjšne je pa tud dinmčna, simultivna, perspektivna, ntnčna, lpa in igriva. V pstni igri se bo vidl pustne mskte, hudč Devilus, tbla, zlbne vile (rdče, zelene, sive, rumene), sejansa, ogenj, energija in pekel. Zvišanje zjemnja ognja se dla tko, da z zlobnimi rdečimi vilami višaš ogenj in zajemaš pd ognjm, če ne igrate tko ntnčn in prviln vm igrnje prvč negre in ste tud lhk z samim všm igrnjm neuspšni scratch Pustna igra se nsplšn zkljč tkrt, če vm je usplo pbrt tčn (15x) ognjv čz cltno igro

PUSTNA IGRA: (Parada Karnevala z hudičem Devilusom na dosegu table pekla z višanjem ognja z peklenskimi rdečimi vilami na postavo sejase poznanih maskot obiskovalcev njihovega dejanja do samega vročega cilja določeno energijo in  pobiranja ognjev)

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Orgin_10 Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Zbiran10 (moder ogenj nva stopnja na tbli)


Kakšna je igra:

- dinmična
- simltivna
- prspktivna
- ntnčna
- igriva
- lpa



Kaj se vidi v igri:

- poznane maskote
- hudič Devilus
- tabla
- zlobne vile (sive, zelene, rumene)
- sejansa
- ogenj
- energija
- pekel (na koncu)



Potek igre: Nva pustna igra vs pelje na Karneval msk in mškrd v sejanso zklepa z zlbnimi vilami višnjm ognja na pbiranje ognja z enrgijo do skrivnga vrčega pekla. Osredtočite se na Devilusa tkj, ko ga opzte v igri igrt se zčne, ko pvlečete Devilusa do sejnse počkte 5s in ga pstite na tbli prd zčtkm.
Pstava sejanse: se drži del pustne igre, kr imate dvojno mč za višnje ognja z vilami vndar mrate pazit pri sejansi vil nea pščate jih notri več kot 3 minute! saj jih tko popolnma uničite pojavi se tudi Bakena kraljica msk in vm žl uniči vse ognje, ki ste jih dsedaj imel tko pa tudi tisti dn igrnja višt ognja stm pa tudi imte mnj mžnosti, da bi odkril nvi ognj!  V pstni igri zbirate vrče mjhne ognje čz celtno igro sj na kncu Devilusu prikže pekel v katerga vstop z zključkom igre tko se knča in odigra celtna pstna igra, če imte 15x ognjv. Vidl bste zlbne rdče vile znjimi višaš ognj še prj pa mrajo bit vile v sejansi (tako, da vile nastaviš na ognj in zajemš pd ognjem) in če vm je to uspel se prikže pekl kterega kliknete in vsh 15 ognjev sdaj lpo 15x zmčete nter nto še Devilusa vstavte nter, stisnete ognj in se pekl zpre Devilus pa ostne v peklu vi pa ste tko igro odigral in postal zmgovalec pstne igre potem spdaj kliknš knčana tako je igra pstna zključena. Pojavljajo se tri vile zelna, siva in rumna vsaka ima svoj pomen
- rumena pomeni 1x ne igrte
- siva pomeni srečanje z znano maskoto, ki vam omogoča še enkrat bit z vilami na sejansi
- zelena pomeni napredek v igri stem pa tudi se vam poviša ogenj
V sami igri se pojavlja sejansa v kateri nastaja vroč ogenj za rdeče zlobne vile, vile vedno v krogu zavrtimo 2x in jih vstavimo v sejanso tako, se dela vroč ogenj počakate 3 minute in sedaj z (vilami zajemaš pod ognjem koliko je potrebno in tako ti se ogenj zvišuje) to opaziš tokom igranja igre. Če vam v igri uspe zvišat najvišji ogenj to tudi zveste ste na dobri poti igranja kar pomeni, da se vam pekel približuje na najvišji točki. V igri so tudi tri vrste pekla na tabli 1.2.3. najprej kliknete prvega 1x greste do Devilusa in ga enkrat zavrtite okrog pekla! tako isto igrate pri naslednjem peklu in kako vem kdaj lahko grem na drugi ali tretji pekel smo, če se vm ognj v igri, ki se viša obrva v mdrega tkrat se premknete na nslednji pekl zto pozorn gledt in normaln z vilmi višti ognj. Spdaj še prikzana energija izber 1 ali 2 tko si dobil enga ali dva ognja vedn v igri čarovnik Prv tko pa ima hudič svje rzplženje ki se kže kt dbr, vesel, zdvljn in jezn, besn al hdbn, kdr je vesl in dbr se tud vid plg tga lhk imte srčo in vs presnt, da se vm ognj vliko prj obrva v mdrga za naslednji pekl pl tga lhk pberte kdj kakšen ognj še vč, kdr je pa jezn vm pdtkne drgčne vile od rdčh in vska ima svj pmen! Kadr vm pa igrnje splh negre pa imte zklenjno sejnso tko nikakor ne gre višt si ognja in tko tud nimste nbene mžnsti pbrt ognja! In če vm je uspl pbrt vsh (15x) ognjv in ste hudiča spravil do prikznga pkla ste pršli na sm cilj z igro in tko pstl zmgvlc pustne igre za ktro prejmete eno al vč izmd omenjenh ngrd iz letošnje pustne igre  uživač







NAGRADE: ki so v tej pustni igri

- 21 novh točk forumskega ugleda
- 15 nvh tčk frmske krme
- nov lp plakt iz pustne igre (parada Karnevala z hudičem Devilusom z višanjem ognja z peklenskimi vilami na postavo sejase poznanih maskot obiskovalcev njihovega dejanja do samega vročega cilja in pobiranja ognjev)
- novo forumsko ozadje iz pstne igre
- novo forumsko ozadje iz igre sestavljanka
- nov poster iz pustne igre (Devilus z vsebino)
- posebna nagrada z obiskovalci iz pustnih iger za Pusta
- originalni lines forumskega ozadja iz pustne igre
- amulet iz pustne igre
- orginalni lines Devilus
- nova pustna zapestnica iz igre
- (6x) novh kvnicv



https://slovenia.slovenianforum.com/privmsg?mode=post




Želimo vm čudvito, veselo, interisantno, mskirno, lpo pstno igro z hudčm Devilusm pa, da bi bla pustna igra rs vsla, jsna, dbra, igriva zto velik sreče v pustni igri, igrjte jo po prvilh kt vsko igro, kr le tko bte vredi in praviln igrl! Tko pa jz moderatr T in administratr A tr celtna Ustnva RS forumov Slovenije tr pd moderatrja T,  J želimo vsm vesel, lp, zbvn, maskirn Pust drak. kri

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82462
Join date : 27/05/2014

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova pustna igra z hudičem Devilusom (2022):   Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimePon 28 Feb 2022, 13:09

V Nova pustna igra je meni zelo lepa in zelo lepo se jo da igrati štopar Poleg tega pa je tudi sam uvod v igro zelo lepo speljan in predstavljen Toša3 Čar Najbolj mi je všeč, ko se igra na tabli nato pa nadaljevanje prav z spletnim forumskem igranju čarov. mska Res sem se že veselila igrati novo igro, ker sem hotela, da tudi pridem nekam vidim, da so v igri trije pekli kateri te ponesejo naprej ali pa, da imaš moder ogenj Zelo rada višam ogenj z vilami in tudi po tihem si želim pobrat več ognja, da mi energija to omogoča!? Ko vidim Devilusa ga poslušam tako, da nebi me mogel presenetit in niti si ne želim, da se mi zažgejo vile v sejansi zelo pazim, ker nebi rada izgubila v igri, trudim se, da bo hudiček bolj vesel z mojim igranjem, ker ga jeznega ne želim videt leteči mož Zanimivo bo videt različne vile, če jih dobim prav tako pa že poznane maskote iz prejšnjih pustnih iger! Pa nagrade zmeraj lepe bi jih kar nekaj rada si osvojila v sebi pa vem, da vseh ognjev nebom pobrala in niti bila zmagovalka te igre bom pa dala vse od sebe, da jo  igram nekak dobro ploska Veseli Pust jutri dobra maska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeTor 08 Mar 2022, 09:12

J Tako imeniten uvod v pregledno novo pustno igro je to Moderator Toša3 velik klovn Letošnja pustna igra je senzacionalna pa zakaj zato, ker se opazi, da je bistvo lažja kakor lanska in nasploh se mi zdi, da se boljše in hitreje odigra to je zame superrr dobra maska dobra maska Pri meni je Devilus lepi bil večkrat vesel tako, da se je iskril malo bil samo enkrat jezen, ko sem nekaj sfulal z igranjem a se potem pobral takoj in igral zelo dobro naprej Razz Odlično je igrati z zlobnimi vilami v sejansi tukaj sem bil precej natančen in dosleden, da sem samo na igro razmišljal. Fajn je pobrati si ogenj in tako nekako jih si shranjevati, da bi jih bilo čimveč torej 15. V igri mi je bilo nadvse všeč, ker sem videl poznanega Krampisa iz prejšne pustne igre in ko smo igrali z Kurenti prelepo Krampuser Opazil sem, da se v gri pojavljajo tudi tri zlobne vile a mene so tako rekoč obiskale kuj dvojne sive, ki so me pripeljale do enkratne nove sejanse za igranje in zelene, ki so mi prinesle sam napredek z igranjem drak. kri Res sem se že veselil te igre, da jo pričnem igrati saj je dinamična pa lepa in si potihem mislim ali bom v tej igri zmagal ja in sem, mi je uspelo pobrat točno 15x ognjev. Sedaj pa čakam na osvojene nagrade, ker mislim, da kar vse dobim to pa je najlepše v igri čarov. mska Ostalim vam pa želim, da tudi odigrate igro, če ne pa saj, da pridobite čimveč točk čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeTor 08 Mar 2022, 09:34

J Ko sem zagledala uvod v letošnjo pustno igro sem si rekla ta igra zna biti zelo lepa in se nisem niti malo motila Toša3 sankr Lahko rečem, da sem hudičeka Devilusa skozi spremljala in tudi imela srečo, da nisem si srečala Bakene, ker nebi želela, da mi uniči vse pobrane ognje do zdaj star ded To pustno igro z veseljem igram in komaj čakam, da jo lahko naprej igram, ker mi je Devilus čeprav zgleda grozen sploh živi tudi lep in mislim, da ni slaba maskota straš. maska Igra me je povlekla not, ker je zelo igriva, dinamična, prespektivna, natančna pa lepa. Previdno igram, da nebi zlobnih vil puščala več kot 3. minute v sejansi, nebi si želela, da jih zažgem, rada bi videla v igri kako gre Devilus v svoj pekel a mislim, da ne bom sem pa toliko bolj veslea, da sem kljub temu do danes pobrala točno 9 ognjev ni slabo bom rekla črna mska Peter Čeprav je bil Devilus večkrat besen kot vesel pri meni sem vseeno skušala čimboljše igrat in biti dosledna. Najbolj se veselim nagrad, ki so tako mikavne pa lepe in upam, da osvojim tiste, ki si jih pa tudi želim iz igre ja nebom naštevala vsaka je lepa vedeževalc Zato želim tudi ostalim prav veliko sreče z igranjem pustne igre in dobro uvrstitev na lestvico igranja posebnih iger na forumu king

_________________


Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeTor 08 Mar 2022, 10:05

R Letošnja pustna igra je zelo dobra saj mi nekako tudi gre in nimam toliko težav z igranjem poleg tega pa mi je fascinantna, lepa, dinamična zelo igriva in morda lahka Razz Ko vidim Devilusa v igri se mi smeje pa ne zato, ker je hecen ampak zato, ker pol vem, da moram igrati igro previdno in brez napak samo kaj, ko zmeraj to negre čarovnica let Zelo rada pa vidim, da sem prav igrala, ker potem jasno je tudi on srečen, zadovoljen, vesel jaz pa prav tako ker tako vem, da bom pobrala si novi ogenj. U če se vprašam, koliko ognjev je v igri kar malo morje neglede nato, da jih bi moral vsak pobrati 15 je pa kar veliki zalogaj dejansko si upam potrdit, da mi nebo uspelo, nočem torej, da je slabe volje in jezen, ker nočem imeti sejanse zaklenjene potem tako nebi mogla višat ognja, bila sem vesela, ko sem videla poznano maskoto iz prejšne pustne igre in še to je bil Urzay zelen vampir Nekako se zlobnih vil nisem veselila, čeprav so v igri rdeča rada igram z njimi, da si višam ogenj nisem pa vesela, ker sem videla rumene tako, da jutri jaz ne igram igre kaj to pomeni nebi vedela to, da sem te danes tudi jaz zaključila z pustno igro? črn pirat Sem pa jasno, da bolj vesela, ker nisem srečala kraljice mask Bekene v igri tako, da mi ostanejo vsi pobrani doseženi ognji v pustni igri štopar Res rada vidim moder ogenj čeprav je redek in dejansko navezuje na novo stopnjo pekla jaz pa sem še skoz na drugem želela bi si, da bi videla kako gre Devilus nazaj v pekel ampak jasno, da ni možno se pa bom jutri še zadnjič odrezala z igro, da bi jo igrala solidno pa ostalim forumcem tudi želim dobro pustno igro naprejjj Parkelj
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitimeNed 13 Mar 2022, 13:54

N sam uvod v posebno igro maksimalno zelo lepo zapisan. ponorel ponorel uživač uživač sam začetek igre se je začel fenomenalno in tudi Devilus je ustvarjen top strinja igrala sem solidno in sem zelo vesela kak sem igrala pustno igro če tudi sem se kdaj zmotila sem videla da je Devilus nesrečen in žalosten ko je bil živ v igri ter vesel in srečen zadovoljen in od zadaj ognjemet svetovno je bilo to videt hihi praznovanec praznovanec želela sem si se en ogenj ujeti iz igre a ni šlo saj sem si jih ujela prav sedem in z njimi vesela koliko sem si jih ujela saj tako slaba igra sploh ni bila prej top hihi štopar štopar ploska ploska dejansko je bil ogenj plavi tudi super videt v igri ker si nekam dalec prišel v igranju te lepe posebne igre. Nagrade so vse zelo lepe in uporabne tudi linesi top ustvarjeni mačkal maskah  sklop igranja igre čeprav je drugačen je lažji za moje pojme. Vsem se enkrat čestitam za dobro igranje te res lepe zabavne in krasne pustne igre 🤗
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veseli norčavi Pust (fašenk):    Veseli norčavi Pust (fašenk):  - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Veseli norčavi Pust (fašenk):
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: