LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Veselo noč čarovnic:

Go down 
+12
Jacixa
Cecy
Nives
Vikaluceria
Toša3
Luka
Cristzep
Tinaj8
Lityo
Ustanovfor
Božiček
Admin
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194401
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 11 Okt 2012, 15:22

First topic message reminder :

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Pumpki10 (2012)
Dragi člani, ker se bližamo najbolj groznemu, strašljivemu in zabavnemu prazniku po naše Noč čarovnic oz. (Halloween). vesela bučka Ki se začne od 25. 10 in vse tja do 1.11. praznika dan mrtvih.

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Hallow10

Smo se z Ustanovo forumov, po Zakonodaji RS. forumov odločili, da še odpremo eno novo, zanimivo temo in sicer temo (Noč čarovnic). Ker že veste sami, da bomo letos meli spremenjeni forum nekje 20. 10. za ta praznik, enako boste tudi vi imeli drugačne - spremenjene avatarje, kot ste jih meli do sedaj. Ustanova in seveda midva s tošem3 želiva obilo zabave, straha, veselja in radovednosti na našem forumu. Ta tema je izključno namenjena samo tej rubriki in vse kar je povezano z noči čarovnic. Very Happy Včasih vas bomo kj spraševal, včasih boste tekmoval ali ustvarjali svoje izdelke al pa celo kj povedali na to temo, kar še nihče od nas ni tega znal al vedel Cool Borili se boste lahko za dobre nagrade, ki jih bova podeljevala s Tošem3, a seveda boste morali, predvsem vi sodelovati. Kadar koli boste kaj odgovarali, napisali, podpisali, uporabljajte halloween smajle, se razumemo?

Za torej obilo veselja, poguma, znanja, sreče in ustvarjalnosti ob novi temi vama želiva Razz

Administrator s moderatorjem Toša3

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 19:42

C In je objavljena igra za noč čarovnic štopar U koliko sem si prebral bi rekel, da je dobra igra in tudi zajema prelepe nagrade kot vidim ponorel ponorel Ta Dracul je videt posebne sorte a je mi pa zelo všeč Razz Moram se potruditi, da bom igro spretno igral in tudi nardil čarobni napoj Cool Mene ni nič strah sem pa vesel, da na forumu že zdaj straši in bo grozno grzna buč Kaj čarovniška ura pove to sem malo zmeden a upam, da jo bom le videl? Razz Veselo noč čarovnic tudi vam hrus. buča
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2042
Točke forumske karme : 100779
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 19:59

C Vau pa je le pod temo objavljena bila igra za letošnjo noč čarovnic uživač ploska maskrn strhc Dracul kak je lep Drakula ploska pa prav nič se ga ne bojim Toša3 ponorel Bolj se bojim, da ne bom znala pripravit pravih čarobnih napojev kaj pa vem Neutral A tak potem, če mu prpiravim pravi čarobni napoj pol je on tak vesel in mi nazdravlja kul smeh če pa mi ne uspe pa je besen joj samo ne v žabo, da me spremeni pol bom grda hallowpajk Če ujamem kako posebno sestavino sem tak na konju, bom pripravljena, če bi letela in ta čarovniška ura Toša3 znači lahko je različna in takrat moram biti perajt za igro, da igram Razz Strašite tak in sem srečna, da je tak za noč čarovnic, jaz te res upam, da me Dracul nea kdaj nasanka, če je nagajiv. Želim si dobro igro in da iz igre dobim kar nekaj nagrad, ker sem videla da mate lepe ponorel Pa fajn igrajmo vsi, saj igra je dolga štopar Ob enem pa želim vsem vam Toša3 veselo noč čarovnic in forumcem strš buč
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 20:04

N Dober večer moderator in vsem ostalim forumcem ponorel ponorel  Naj povem, da sem zelo vesela, ker imamo čist svežo novo posebno igro za noč čarovnic, ki se mi zdi zelo razumljiva in zabavna ter zelo lepa uživač uživač Sam potek igre mi je všeč in zelo enostaven, upam da izberem pravo prvo sestavino za čarovniški napoj. Zelo si želim pridobit vseh 10 pravih čarovniških napojev, da pridobim si vsaj dve nagradi iz te posebne igre, ker ne vem kako mi bo šla igra, a se bom potrudila v sami igri in spremljala to čarovniško uro za čarovniške uroke ali zvarke, ki jih bo Dracul kuhal hihih. Ne bom jezna, če mi kdaj spodleti v igri in me bo Dracul spremenil v žabo, ker to je igra in ob igrah se vedno poveselim, če tudi mi kdaj ne gredo od rok svet. bučka maskrn strhc Že zdaj bi jo igrala, če bi lahko, ker je odlična, perfektna in maksimalno zanimiva vsaj meni haha b.u.č.  Komaj čakam v ponedeljek, da se igra začne in jo bom igrala hihihi letč. čarovnca Tudi vam ter forumcem želim veselo, strašno, srhljivo noč čarovnic 2016 grč netp grč netp


Nazadnje urejal/a Nives Pet 07 Okt 2016, 20:15; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 20:10

M Čudovto tr kulsko je predstvljna nvjša igra nč čarovnc prv tko pa sma slikca z prelpm uvdm v igro uživač Sma igra je vidt precj lhka sm nism prepričn, da je kjti vidi se, da bm morl kr velike in prve pozitivne črbne npje ustvrt, da bo ta lepi Dracul štopar ponsn nme. Trdt se morm, da bm igral zmerj vč kt odličn sj bo tk tud Dracul pl dbre vlje Very Happy Jz sm prv tk rzmel, da bo sestvine nm dl prv Dracul v igri na ns pa je, da prvo izbrmo ja kak nj vm, če bo? Nočm, da mu pokvrm npj in da mu rznese vse skup smeškec ful kjti ne žlm si bt njgva žba kvk. Na srčo bo psebna sestvna letla po formu tk, da nj bo srča mja, da jo ujamem strinja Skušl bm bt z Draculm dobr, tk, da me nbo presntil. No te pa že zdj želm vsm skupj vselo, mskirno in zbnvo nč čarovnc al pa nč strhv 2016 veselo noč čarovnic

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82462
Join date : 27/05/2014

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 20:24

V Ja končno vidim objavljeno igro za noč čarovnic na forumu letč. čarovnca Moderator Toša3 zelo odličen uvod v perfektno letošnjo igro, saj kolikor berem lahko povem, da mi je že zdaj lepa pa je še ne igram štopar Dracula se bom malo bala, če mi nerata nardit čarobni napoj maskrn strhc Čeprav jih on mora narditi 10 vse skupaj ne vem, če bo mi uspelo si pa želim saj eniga, da nardim prav, da bo veseli do ušes, pa , da pridem do kakšne vaše čudovite lepe nagrade, letos jih je več ali kaj ploska ploska Zares odlična igra saj vidim, da je dolga tak, da bom jo z veseljem igrala v ponedeljek, ko se prične in bila pri Draculu previdna. Naj straši Toša3 saj mora bit strašljivo, če je tak praznik maskrn strhc Ampak še sedaj nea razumem kaj točno ta čarovniška ura pravi, da moramo igrat ali, da imamo pripravljen zvarek, bom pogledala še enkrat Smile Razz Very Happy Cool In karkoli je z zvezi z igro lahko se piše tukaj ne klanjar superca! Imejte zelo lepo noč čarovnic in maskrajte se prav tako jaz bom mačka npj. čarv
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 07 Okt 2016, 20:39

J Imenitna novička za novo igro na forumu Toša3 uživač uživač uživač za noč čarovnic vesela bučka Skratka ful bom vesela, ko jo pričnem igrati sj ni videt zagamna in je kot vsaka jedernata pa lepa cela mi je všeč vesela bučka O Dracul kak si lepi Razz čeprav si krvoločni si lep in dejansko bom s teboj poskušala se zmenit, da mi ne boš tak nagajal, če pa boš pa se pazi znam tudi jaz bit nagajiva smeško Čarobne napoje bo težko nardit saj pri meni, ker nisem sigurna, da bo mi uspelo ga pridobit 10x uf ne vem bom videla Razz Razz Razz Bila pa bi srečna ja, če bi kakšno posebno sestavino ujela takrat vem, da bi zmagala praznovanec Čarovniška ura naj hitro tika taka, da bo čarobni zvarek končan, strah je lepa reč in morate strašit za noč čarovnic svet. bučka I pa nagrade kako imate lepe ponorel vidim saj bi kar rada vse priigrala samo mi nebo ratalo? scratch Naj bo letošnja noč čarovnic zabavna, vesela, lepa, polna mask in srhljiva za vse nas, veselo noč čarovnic želim vsem grozbuč

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSob 08 Okt 2016, 17:18

L Dober dan Toša3 to je perfektna novička, da je jesenska igra za noč čarovnic objavljena too ponorel ploska Imenitno se sliši sam jedranti uvod v letošnjo igro, pa prav tako mi je lepi Dracul uživač saj sem si ga tudi shranil! Praktično razumem celotno igro a le upanje imam, da bom dober pri varenju čarobnega napoja, kajti, če ne bom vedel bom postal začarana žaba frajer Ful mi je všeč, ker bo igra trajala dolgo in nasploh se veselim čarovniške ure, ko bo odbila, da bo čarobni napoj pripravljen strinja Morda bom imel prave sestavine ali pa ne, nočem, da je jezen, ampak, da mi nazdravi čeprav z krvjo smeh In nagrade kaj jih je vui Razz Pa vse so lepe kakor vedno do zdaj štopar Nič hudega, če boste strašili nas drugače Toša3 saj tudi zdaj so neki strhovci prisotni opažam zelen vampir A, da bo nagajal Dracul meni bom še videl, saj se mu ne bom pustil zapeljati na njegovo stran, če to hoče. Res se igre že veselim, saj se bom potrudil, da jo začnem igrati zelo dobro in do konca, če bom imel to srečo strinja Imejte veselo, grozno noč čarovnic buča maskirana v tem letu 2016  drak. kri
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66057
Join date : 10/05/2016

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSob 08 Okt 2016, 17:28

L U ja za igro je objavljeno vidim grzna buč Pa ta igra ne za noč čarovnic na forumu je grozna videt strhc kakšne sestavine naj mu dam in še to ne vem, če bom pravo mu dala ali ne? Ful bi si želela, da bi te vsaj kako pravo ujela te pa imam šanso veselja v igri vesela čarovnica Dracula za igro ste odličnega nardili in posebno lep je king Držim pesti zase, da bom si z igro osvojila vse čarobne napoje, da imam lepo nagrado ploska ploska Malo se ga bojim priznam a bom videla kak bo hodil ob nepregledenem času, pa čarovniška ura je vedno drugačna ne? čarovnik Samega začetka igre komaj čakam že v ponedeljek, ker bo krasna si mislim cheers Nea pa razumem Toša3, če bom žaba ne, kdaj lahko pol igram naslednjič komaj, saj čarovniška ura takrat meni brez veze tika taka darilec
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 10 Okt 2016, 10:46

J Vau lahko rečem je igra za noč čarovnic ponorel Saj sem od grada šel po poti, kjer sem naletel na čarovniške sestavine in eno izbral in vrgel v Draculjev kotel Razz Le še čarovniško uro počakam, da vidim, če sem nardil čarobni zvarek Shocked
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 10 Okt 2016, 11:26

M Igra za nč čarovnc je zlo krsna in lpa uživač Že sm zčetk v igri te popelje v smo čarbno zmešnjvo kr je zlo lpo. Nasplh pa sm bil vesel, ko sm vstopl na pt in nšel tri sestvine za priprvo črbnega zvrka po tihm pa si želm, da sm ga uspl priprvt? vesela bučka

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2042
Točke forumske karme : 100779
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 10 Okt 2016, 12:42

C Igro sem začela fajn igrati Razz Samo sedaj vidim, da nisem prave črovniške sestavine vrgla v kotel, saj mi je nastala eksplozija vse sem uničla confused Bolj se moram potrudit v igranju Smile
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 10 Okt 2016, 12:44

C Sama igra je svetovna strinja Ampak čarovniška ura ni bla prava, sestavina pa prav tako ne pri men in je vse razneslo Draculu Shocked
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 10 Okt 2016, 12:48

N Nea mi rečite forumci, da ste nekateri neizbrali prave sestavine pri Draculu jao vse mi je eksplodiralo pod zasebno sporočilo pa sem mislila, da imam pravo sestavino za kotel. Shocked Ampak igra se je dobro začela pri meni uf to bo pa potrebno imet taktiko v igri in se poglobit v igro, pa sem žaba oh ne Surprised
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 17 Okt 2016, 10:42

J Kak pa mi zdaj gre odlično igra ta ponorel ponorel Pa ful mi se zdi pasivna rad jo igramm vesela bučka Pa danes sem pripravil čarobni napoj kakšno veselje zame, ja 4 jih že sem nardil grč netp
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2042
Točke forumske karme : 100779
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 17 Okt 2016, 10:46

C Danes nisem sigurna ali mi je šla igra? važen To z plamenom sveče me je malo mučilo kajti sprva je sploh nisem videla pol te hjuj čarovnik
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 19 Okt 2016, 09:39

N Naj povem igra je svetovno narejena z Draculom, rada jo igram še posebej, ko z Draculom nazdravljava skupaj mi je všeč, saj ga vidim živega pod zasebno sporočilo in takrat vem, da sem pravilno izbrana čarobno sestavino na njegov zvarek, ki ga bo kuhal v kotlu pa če tudi ne igram kdaj pravilno sem vesela, da lahko igro igram. ponorel Tudi čarovniška ura je perfektna, ko se prikaže na forumu in z veseljem jo spremljam hihih. štopar štopar Glede strašenja med igro morem povedat, da me je strah, ko vidim na forumu grdavse kakršni koli že so in vas vse skupaj občudujem, ki vlagate trud, voljo in sodelovanje v to igro za Noč čarovnic uživač uživač Dejanski strah, ki je prisoten kot bučar strašilo ali zlodej naznanja, da bo Noč čarovnic kmalu tukaj, govorim uradno, ko bo pri nas in tega praznika se že zelo veselim grč netp grč netp grzna buč grzna buč svet. bučka svet. bučka Danes pogrešam igro in z njo tudi Dracula in njegove besede b.u.č.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:11

J Zelo dobra igra ponorel Prišla sem do grada kak je lep Razz pa našla kol, ko sem morala v blato ga zabijat, a upam, da je blo fajn mehko preden sem ga vrgla v kotel?

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112787
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:14

T Čarobni napitek je uspel, tako, da sedaj jih imam pa 4 ploska Jaz tudi sem pod grad šel z Draculom strš buč in tolkel po blatu Razz

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:17

N Zanima me tukaj, ko si igrala to igro dans, če si jo uspela pravilno odigrat, ker ti zares veliko srečo želim v igri, da dobiš čimveč čarobnih napojev, tudi vsem ostalim forumcem, da pravilno in po pravi poti pri dobijo čarobni napoj. Upam, da ga vidim tudi letet po forumu, ker še ga nisem videla. ploska ploska ponorel ponorel In mislim da si naredila blato dovolj mehko, da se skuha v kotlu, če so ga mogla vreči v kotel hihihi štopar štopar Komaj čakam to igro jutri strinja
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:19

J Meni sicer gre ta igra, ampak se lovim nekak pri njej frajer Kak ste te našli takoj blato, če sem jaz mogel kliknit na grad pa pol zagledal blato čarovnik oooo klanjar Vseeno pa sem vesel, da sem le pripravil že 5 čarobnih napojev pravih uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:23

N Kolikor ti praviš Josi za igro, da ti ne leži bi jaz ravno nasprotno rekla, ker ti leži ta igra za noč čarovnic in imaš več čarobniških napojev kot drugi forumci in predvidevam, da boš prišel do konca ali pa vsaj da boš imel še dva čarobna napoja v svojih rokah, ker še samo en teden igra traja, če lahko tako povem pleše pleše ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112787
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:24

Josel je napisal/a:
J Meni sicer gre ta igra, ampak se lovim nekak pri njej frajer Kak ste te našli takoj blato, če sem jaz mogel kliknit na grad pa pol zagledal blato čarovnik oooo klanjar Vseeno pa sem vesel, da sem le pripravil že 5 čarobnih napojev pravih uživač uživač

T Saj smo mi tudi morali enako igrat kot ti ponorel Ja spodaj je blo blato pol pa čisto na strani velik kol buča

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95087
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:32

F No pa sem lahko srečen ponorel si lahko mislite ne ja dva čarobna napoja sem že nardil ponorel V tej igri za noč čarovnič uživam pa ne, drugače pa ful dobra igra in včeraj, ko sem izbral prva vrata so verjetno bila prava, da sem lahko vstopil v skrivnostno jamo in se dotaknil strhova vesela bučka Najboljše pa je blo v igri mi to, da sem ga moral vrteti pri Draculu 20 sekund smeh Upam pa te, da sem Dracula prav vlekel v desno in dol in levo, čeprav danes sprva nisem vedel kaj naj z kolem, pa sem potem bolje razumel igro in odigral prav Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:36

Fico je napisal/a:
F No pa sem lahko srečen ponorel si lahko mislite ne ja dva čarobna napoja sem že nardil ponorel V tej igri za noč čarovnič uživam pa ne, drugače pa ful dobra igra in včeraj, ko sem izbral prva vrata so verjetno bila prava, da sem lahko vstopil v skrivnostno jamo in se dotaknil strhova vesela bučka Najboljše pa je blo v igri mi to, da sem ga moral vrteti pri Draculu 20 sekund smeh Upam pa te, da sem Dracula prav vlekel v desno in dol in levo, čeprav danes sprva nisem vedel kaj naj z kolem, pa sem potem bolje razumel igro in odigral prav Very Happy


Ker si omenil ravno to vrtenje strahova ob Draculu tudi meni je bila ta igra lepa, odlična in tole z vratmi je bilo krasno, ko sem mogla prva kliknit potem vstopila v skrivnostno sobo vau, a upam da sme pravilno igrala to igerco hihih. Glede kola in današnje igre bom pokomentirala jutri, ker verjerno jo bom jutri igrala zlo vesel  se je že veselim ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96268
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:40

R O dobro sem igrala pa imam 1 čarobni napoj vesela bučka vesela bučka Kam naj to sedaj zapišem, saj ne morem verjeti, da mi je uspelo, trudit se še moram naprej tak v igri pa bo cheers Imaš prav Jacixa zelo lep grad je bil v igri Razz In tudi jaz sem kol zabijala v blato netopir
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2042
Točke forumske karme : 100779
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)    Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 10:50

C Čudovita je bla igra ponorel ponorel Jaz sem morala do grada it pa nekak pod njim, ker sem Dracula potegnila desno in dol pa levo pollll čarovnik  In blato kliknila da se odprlo in 4 krat ga poklikala pa poiskala kol in ga zabila ne vem mislim, da dvakrat v njega, nakar pa po 5 sekundah v kotel z njim vesela bučka
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 20:00

M A ve kdo od vs kdj ima nepregldn čs Dracul v igri? letč. čarovnca Al ste vsi pozbl in ne vste?

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 20 Okt 2016, 20:03

J Nič še se ne ve o tem strinja Lahko pa upaš, da prav kmalu bo, ker jaz si mislim, da bo prišel, ko ne bomo pričakovali Mauro svet. bučka
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 09:06

J O super odlična je bila ta igra tuddd uživač A vse vampirje je bilo treba poklikat, menda nisem vse ne vem ? Ker sem hitro igrala Suspect Ja na koncu Dracula zapret, svetovno v jamo z njimi  hallowpajk Uživala sem z igro kaj naj rečem drugega  pleše

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82462
Join date : 27/05/2014

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 10:30

V Jaz sem prav vse poklikala netopirje cheers Nisem pa sigurna, da sem jih prav obesila na veje, kajti eniga sem dala na isto vejo ali lahko tak? mačkal
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 10:41

N Dans sem odigrala zelo odlično igro z Draculom, ki ste jo eni igrali včeraj in še kako prav ste imeli za igro, svetovna je bila:17: pleše Fajn je bilo zabit kol v blato in dokaj mehko sem dala v kotel hahahah ploska potem pa še upam, da pravo sestavino izbrala in jo vrgla v vreli kotel, kul uživač uživač in sedaj imam že tri čarobne napoje, kak sem vesela strinja strinja Komaj čakam igro v ponedeljek, saj bi rada videla, kako mi bo šla igra z vampirji smeško smeško
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178370
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 11:37

Mauro je napisal/a:
M A ve kdo od vs kdj ima nepregldn čs Dracul v igri? letč. čarovnca Al ste vsi pozbl in ne vste?


T Formc prv kmal ga bo ml, sj bste zvedl prv čs al pa ne strš buč Na mednrdnm še tud nimjo tk, da lahk je prv hitr! To bi morl vsi vedt!!!

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 11:40

Toša3 je napisal/a:
Mauro je napisal/a:
M A ve kdo od vs kdj ima nepregldn čs Dracul v igri? letč. čarovnca Al ste vsi pozbl in ne vste?


T Formc prv kmal ga bo ml, sj bste zvedl prv čs al pa ne strš buč Na mednrdnm še tud nimjo tk, da lahk je prv hitr! To bi morl vsi vedt!!!

M Ja krsn Moderatr Toša3, da si mi povedl Razz Kj nj rčm bm na prži straš. maska

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePet 21 Okt 2016, 16:36

L Ulala kaj naj porečem vrhunska igra, pa o kaka so se lepo svetli oči netopirjam v temni jami uživač uživač Veseli sem ful, ker sem danes pripravil že 5 čarobni napojjj : vesela bučka Še sam ne morem kapirat, da mi ta igra leži jeje Čar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimePon 24 Okt 2016, 09:48

N Danes sem odlično igrala kolikor mi je sam Dracul povedal, sem vesela zelo, z vampirji je bila perfektna igra, ko sem jih mogla obesit na veje vsakega posamezno na eno vejo, kulsko uživač uživač Potem pa Dracula v jamo zapret skupaj z njimi vau ponorel ponorel Uživam 100% v tej igri z Draculom uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeTor 25 Okt 2016, 12:35

C Kaj jaz sem že bil v gradu ko sem igral Razz Danes pa si je privoščil Dracul saj je pil vino, ki je ne vem iz česa čarovnik Lepo maskirano in zabavno noč čarovnic želim drak. kri
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeTor 25 Okt 2016, 12:39

N Naj povem, da je bila današnja igra več kot odlična, ker sem Dracula posadila na sredino lune in zelo lepi luni sta bili prikazani v igri, ker sta realni. grč netp in kotel sem morala navzdol kliknit, čarobni klobuk pa v desno stran svetovna igra in sam Dracul je zelo lep, ko se prikaže pod zasebno sporočilo grzna buč grzna buč pa uživajte za noč čarovnic b.u.č. b.u.č.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava naoja z grofom Draculom (2016):   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeTor 25 Okt 2016, 12:54

J V temni grdenci je imel dva kozarca vina, ki ga je moral spit, pa samo eniga, ker eden je maširal v njegov kotel z začaranimi čarovnikimi sestavinami. Dracul pa tak odleti nah štopar

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeTor 25 Okt 2016, 12:57

J Njegov grad je nasploh lep Very Happy Sem bil v njem in sem v grdenci poiskal vino in mu ga dal piti pa pol Dracula vrečt v zrak superrrr ploska Naj bo vesela noč čarovnic vesela bučka
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeTor 25 Okt 2016, 19:10

L A te smo vsi bili v gradu superr strinja Opažam, da rad spije kozarček vina Dracul samo si mislim, da nima samo vina v kozarcu hehe strš buč In tak lepo ga je bilo v zrak potegnit, odlična igra in zmeraj uživam v njej uživač Imejte lepo in veselo noč čarovnic batnet
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112787
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 09:49

T U vrano je potrebno poiskat težko je to blo scratch ker se sploh ni tak videla v igri. Z verigami tremi je ona obtežila posode Draculu, da nebi uhajali ven njegovi čarobni zvarki, pa trikrat je letela okrog kotla ploska Samo, da vprašam ste vrano dali na levo stran točno pri Draculjevi nogi ali ne mene je malo zaneslo dol study

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80358
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 09:54

C Jaz sem jo tud težko videl confused Samo sem pa jo, ja saj si jo moral kaj pa vem, če sem jo glih točno k levi nogi bila pa je pri njegovi nogi ja grzna buč
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110350
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava naoja z grofom Draculom (2016):   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 20:03

M Juj ne morm verjti pa sem mislil, da se igra naprej confused Le odpri sem kliknil pol pa to Buuuuuuu nič ni tukajjjj pa sem te. Spodaj sem jaz. Ker si odprl nepregledni čas noči čarovnic si kazovan za eno igro, kar pomeni 1x ne moreš igrati jutri! Neutral Ojej kak te to?

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109285
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 20:05

N Mauro tudi sama sem mislila, da se igra naprej pa sem odprla zasebno sporočilo pol pa nov strahov tukaj se mi je prikazal jao potem pa sem odprla in videla Dracula notri v temnem okencu in mi je pisalo da ne bom dobila čarobnega napoja, ker sem kaznovana za eno sestavino, joj kaj pa sedaj naj naredim? Shocked Shocked


Nazadnje urejal/a Nives Sre 26 Okt 2016, 20:10; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95087
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 20:07

F Ne no mene je tud dobil v igri strahov začuden Ja kak te lahko me naplahta naj izberem nekaj hm, sedaj pa se režala žaba joj tak velika in jutri sem brez vseh čarovniških sestavin ja hvala frajer
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2042
Točke forumske karme : 100779
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava naoja z grofom Draculom (2016):   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 20:23

C Aja zdaj je bil nepregledni čas Dracul pa glih zdaj saj nisem tega vedla silent In nebi smela verjet, da mi je pričaral čarobni napoj, ampak sem ga videla, ker je mi ga a pol to spisalo v igri danes se ti je, če si pravo čarovniško sestavino vrgla v kotel izjalovilo ti jutri vse raznese Shocked Mislim kaj to pa sem presenečena važen
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109037
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeSre 26 Okt 2016, 20:41

L Presneti nepregledni čas Suspect  Ta magna je slabo vplivala na nas čarovnik Ful je zavajoče pri tem in sploh ne opaziš, da je to to Rolling Eyes Ker si odprl nepregledni čas noči čarovnic si kazovan za eno igro, kar pomeni enkrat ne moreš igrati jutri svet. bučka
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66057
Join date : 10/05/2016

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 27 Okt 2016, 09:31

L Čisto sem zabluzila z igro, saj sedaj mi sploh ne gre igra No No pa še povrhu nepregledni čas sfalila in mi bo še zaradi tega vse razneslo v igri, ker mi manjka čarovniška sestavina mislim, da prav ena :face:
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97765
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava napoja z grofom Draculom za noč čarovnic (2016)   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 27 Okt 2016, 09:35

Lityo je napisal/a:
L Čisto sem zabluzila z igro, saj sedaj mi sploh ne gre igra No No pa še povrhu nepregledni čas sfalila in mi bo še zaradi tega vse razneslo v igri, ker mi manjka čarovniška sestavina mislim, da prav ena :face:

J Mene nepregledni čas tudi zavedel Lityo začuden In očitno sva imela enako kazen, kar pomeni, da danes nisem dobil vse tri čarovniške sestavine ampak samo dve scratch Te tudi meni jutri vse raznesev igri ja Surprised
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110835
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čarobna zmešnjava naoja z grofom Draculom (2016):   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitimeČet 27 Okt 2016, 18:08

J Meni pa nepregledni čas Dracula ni nič mogel, ker sem bila že kdavno perajd zanj b.u.č.

_________________


Veselo noč čarovnic: - Page 16 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Veselo noč čarovnic: - Page 16 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veselo noč čarovnic:   Veselo noč čarovnic: - Page 16 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Veselo noč čarovnic:
Nazaj na vrh 
Stran 16 od 17Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Zaprte rubrike:
» Your first subject
» Za obiskovalce:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: