LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zlati zaklad foruma:

Go down 
+10
Fico
Admin
Cristzep
Vikaluceria
Rosalda
Luka
Tinaj8
Cecy
Toša3
Josel
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 23 Okt 2013, 09:57

First topic message reminder :

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 2cyqvyq

Toša3 Člani prd vami je čist novejša tma z naslovom (Zlati zaklad foruma) v njem pa se skriva forumski privilegij!   Jasn smo se za to temo odločil skupi z Ustanovo RS. forumov Slovenije, tr midva  z administratorjm Adminom Smile Prav v tj temi pa bste mgli imet rs tisto pravo srečo, da ga dobste,  sj forumskega privilegija nbo mogl vedno imet vsk član pirat V tmi bste užival, sj je namenjena izklučn vm, da imste večje možnosti do zaklada foruma,  torj do različnih privilegijah. In tud tuki bste eni veseli, radostni, srečni, veseli, drugi pa besni, zavedljivi in morda tud nesrečni. Forumski privilegij izhaja enkrt mesečno in  se lahk  uporabi sam enkrt, torj koliko krt ste ga pč  dobl, nč vč jasn!  

Sam potek teme: Ta tma potka tk, da prav nč nebste rabli počt v tj temi, ampk bste mgli imet rs veliko srečo, da dobste vš forumski privilegij afro 

Kaj je forumski privilegij: to je predmet, ki se bo pojavljal na forumu ob nedoločenih urah, dnevih, mesecih ... In če bste imeli kdj srečo, bste ga zagledl tr kliknil in  bo lahk ravn vš.

Kaj pomeni forumski privilegij: pazte pomen predvsm to, da imaste možnost dobiti kakršno koli nagrado, ki je bila  objavljena na forumu, bodisi za žrebanje, ali v temah kot so: sestavljanka, pinjatka. Saj, če niste imeli sreče pri žrebanju, pa imaste forumski privilegij, ga pošljete čimprj  administratorju Adminu ali meni moderatorju Toša3 in pl tud vi dobste to čudovito nagrado  brz kakršnih koli problmov Smile

Kako prit do forumskega privilegija: sj zato pa se imenuje zlati zaklad foruma, kr je rs zlata priložnost, da ga imate. Do njega se lahk pride na vč načinov in sicr:

- z lovenjem ob nedoločenh urh na forumu
- z upoštevanostjo pravil foruma,
- z lepim spoštljivim vedenjem do ns tr ostalih članov,
- z članstvom prisotnosti  5 - 6 let,
- z rojstnim dnevom (torej jz al Admin vm lahk za vš rojstni dn pošljeva ta forumski privilegij kt nše  darilo)
- z odlikovanjm govorilnh ur,
- z raztreščeno pinatko (ki ste jo sm vi razdrl),
- z največjo vrednoto iz všga certifikatarja in
- z sodelovanjm na forumu Very Happy

Poskušjte srečo iz vske smeri, morda pa ga kdj osvojite. In prvega zlatiga zaklada oziroma forumskega privilegija lahk že dobte od (1. 11. 2013)  in vse naprj! Velik, velikkkkkk sreče vš moderator Toša3
administrator Admin in pod moderator Tinaj8 z Ustanovo RS forumov.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 25 Feb 2015, 17:59; skupaj popravljeno 1 krat

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:42

Josel Za posebno že Nives, ampak tudi ne, da dobiš celo tak misliš  No 

Ja jacixa počakaj.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:46

Nives je napisal/a:
Nives Tinaj8 bi vedel kot si rekel Mauro, ampak jaz mislim da se da zamenjati forumski privilegij vsaj za posebno, tudi menda za glavno nagrado. Sicer pa za posebno se da zamenjati, ker je meni Admin ali Toša3 tak napisal.  pleše 


Jacixa Nives ali nisi videla, da se neda kaj ti je  Smile Malo sem zdaj zbegana, ker ste mi toliko odgovorili, da si moram čas vzet in lepo prebrati vaše odgovore.  king 

Josel bom počakala  Wink 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 09:53

Cecy Jaz bi tudi rekla, da ti forumski privilegij omogoča le to, da dobiš izgubljen del sestavljanke za glavno sestavljanko  ponorel To mislim, da forumski privilegij zamenjaš za tisi del glavne sestavljanke kateri ti manjka, je nisi dobil  Cool 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 10:48

Nives Jacixa sem 100 procentno prepričana o tem, da se da zamenjati del sestavljanke za posebno nagrado, za glavno pa vprašaj tudi Tinaja8, ko bo gor na forumu, ker on ve kak je s tem. Cecy in Mauro sta ti res lepo komentirala pod temo, tak da ne bi jaz tu več nič dodajala.  zlo vesel  

Cecy kar sprobaj kdaj zamenjati forumski privilegij za kakšen del sestavljanke, ko ga boš ujela ter pridobila v pinatki. Upam, da ti uspelo le ostalo naredit kot treba.  strinja Ko boš tak daleč povej.  uživač
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:40

Luka Nisem še tega slišal Jacixa, da se forumski privilegij da tudi zamnejati za glavno nagrado  začuden  Tukaj bi se predvsem strinjal z Maurom, ker ima ziher prav  kar je povedal  Wink Pa tudi z Nives bi se strinjal, saj je tudi ona že menjala forum. privilegij za en del sestavljanke, ki je ni imela, super Nives  ploska  In kolikor jaz vem se da  menjati forumski privilegij za dele sestavljank ali neizžrebane pinatke. Saj, če dobiš izgubljeni delček sestavljanke pa ti je zmanjkalo do posebne , takrat jo pa dobiš  ponorel Kako pa gre pri glavni nagradi to pa nebi vedel.


Nazadnje urejal/a Luka Sre 19 Feb 2014, 20:59; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:45

Josel Prav imaš tudi ti Luka  strinja  Po mojem se za glavno nagrado to sploh neda  Neutral Razen, če govorimo spet o izgubljeni sestavljanki.  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:48

Luka Nebi vedel Josel, samo bi se moralo dati  Smile če se vse drugo da, ja o njej glih govorimo torej posamezne dele iz sestavljanke za glavno sestavljanko pa je možno prilesti do prve nagrade govorim o glavni nagradi?  pleše 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:54

Josel To pa bi nekak šlo se mi zdi  I love you Je pa eno ? če imaš pol toliko forumskih privilegijev osvojenih?  Very Happy Saj jih je ful težko dobit. Mi je to zanimivo, da kaj takega še nismo sprobali, da bi vedeli zdaj. Želim si, da nam kdo namigne kaj o tem, če je to možno ali ni kaj smo se menili in komentirali o zamenjavah forumskega privilegija  Razz 
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:55

Mauro Tud jz  Cool 

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Feb 2014, 19:59

Nives Josel imaš popolnoma prav, da je forumski privilegij težko ulovit ali osvojit. Če imaš recimo 10 forumskih privilegijev se lahko res da odločaš kaj boš potem vzel, ker imaš na izbiro izbrati nagrade, ki so zelo mikavne za vse nas člane iz teh novih lepih tem.  ploska 

Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 11:59

Admin Dragi člani že naslednj tedn v torek 4. 3. 2014 ob 19. 00 zvečr se ponvn začnjo nedoločene ure  Very Happy Prv velik sreče vsm na lvu za zlati zakld (forumski privilegij).

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 12:01

Admin je napisal/a:
Admin Dragi člani že naslednj tedn v torek 4. 3. 2014 ob 19. 00 zvečr se ponvn začnjo nedoločene ure  Very Happy Prv velik sreče vsm  na lvu za zlati zakld (forumski privilegij).

Tinaj8 Vau u Admin  Razz Sem zelo vesel, da si nas obvestil, veš, da se že jih veselim.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 12:03

Josel To sem čakal ja Admin  pleše Skoraj sem že mislil vprašati kdaj bodo spet nedoločene ure in sedaj sem prebral, da so v torek ooooo se že borim za forumskega privilegija  darilec
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 12:06

Rosalda Čudovita novička Admin hvala  cheers Prsti moji so že pripravljeni za lov, ja to pa bo potrebno za vse, ker glih sreče je bol malo  scratch 
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 12:11

Rosalda je napisal/a:
Rosalda Čudovita novička Admin hvala  cheers Prsti moji so že pripravljeni za lov, ja to pa bo potrebno za vse, ker glih sreče je bol malo  scratch 

Cristzep To nas je presenetil Admin se mi zdi Rosaldica  darilec V vsakem primeru bom gori, ker se bom potrudil, da ga pa le ujamemmm  uživač 
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 13:51

Nives Super novica Admin z veseljem bom gor in se le potrudila, da forumski privilegij ulovim. Upam, da ga bo tokrat fajn ujet.  strinja 
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 25 Feb 2014, 15:08

Admin je napisal/a:
Admin Dragi člani že naslednj tedn v torek 4. 3. 2014 ob 19. 00 zvečr se ponvn začnjo nedoločene ure  Very Happy Prv velik sreče vsm  na lvu za zlati zakld (forumski privilegij).

Luka O kako fajno novičko si nam povedal Admin  ploska Zelo se že veselim tega dneva, da bom ponovno videl lepiiiiiiii forumski privilegij  mahač Hjoj pa tokrat ga moram ujet  Wink 
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Maj 2014, 11:44

Josel Še vedno ni nič novega okrog forumskega privilegija  Suspect Mene zanimlje samo to, kdaj še te bodo naslednje nedoločene ure, če sploh bodo?  confused Nekak sem oplel zdaj, ker sem ponucal obadva forumska privilegija za različne nagrade za pinate  Razz Upam, da kmalu zvemo kaj več.
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Maj 2014, 11:54

Josel je napisal/a:
Josel Še vedno ni nič novega okrog forumskega privilegija  Suspect Mene zanimlje samo to, kdaj še te bodo naslednje nedoločene ure, če sploh bodo?  confused Nekak sem oplel zdaj, ker sem ponucal obadva forumska privilegija za različne nagrade za pinate   Razz Upam, da kmalu zvemo kaj več.

Cecy Res je že dolgo nič se neve o forumskem privilegiju, odkar so bile nastavljene nove posodobitve se ni več nič reklo  Surprised Jaz se ne rabim bati, ker še pa le imam enega forumskega privilegija  Razz ko pa tega oddam pol pa sem tudi jaz brez  Neutral Želim si nedoločene ure  mahač 
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Osvoji pinatko na forumu (7)   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 07 Maj 2014, 12:16

Tinaj8 Na to vprašanje Josel in Cecy pa vama ne morem odgovoriti  study Ker še vedno se nič ne govori o tem in ne, da bi jaz kaj vedel več.  scratch Admin je zelo zaposlen, saj obiskuje  mednarodno ustanovo vsaki drugi dan v Gradcu za pravilno ter po zakonu uradnega lista zakonodajsko delovanje foruma in forumskih nastavitvah. Jutri imata sestanek, morda pa le izvem kaj o nedoločenih urah in sporočim  Very Happy

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 21 Maj 2014, 10:06

Jacixa Končno so se včeraj spet začele nedoločene ure za skriti zaklad  štopar In prav tako sem jaz imela to srečo, da sem zagledala pravočasno forumski privilegij in ga ujelaaa!  uživač   pleše Zelo mi je všeč forumski privilegij in sem hkrati zelo vesela, da sem ga le ujela in to prvič tak  Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 27 Jun 2014, 09:25

Vikaluceria Ali sem jaz dobro čula, da se začenjajo nedoločene ure v ponedeljek, ko bomo iskali forumski privilegij?  pleše Pa lahko naprimer predmet ponovna sreča zamenjaš za forumski privilegij  Smile 
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 27 Jun 2014, 09:28

Fico Si dobro čula res so nedoločene ure naslednji ponedeljek in lov za forumskim privilegijem  Razz Ti misliš oni posebni predmet, ki ga lahko zadeneš v pinatki, ja mogoče se lahko, ker ti prinese še enkrat pinatko.
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 27 Jun 2014, 09:38

Cristzep To je ja nemogoče Vikaluceria  study Da bi lahko predmet ponovne sreče nove pinatke zamenjala za forumski privilegij  afro ker, če pogledaš bol tak si nista realna in podobna.
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 27 Jun 2014, 09:50

Josel Tak se že spet veselim nedoločenih urrrrrrrr, ki bodo v ponedeljek zvečer  uživač Forumski privilegijjjjjjj kje si  smeškec ful Te bom že ulovil. Si mislim, da pa to nikakor ni možno Vikaluceria, ker je ponovna sreča nove pinatke poseben predmet v žrebu, medtem, ko pa je forumski privilegij skrit zaklad  strinja 

Cristzep: ta predmet in forumski privilegij si napisal, da si nista realna in podobna, saj bi se strinjal samo, ni glih tak realna sta, oni predmet ponovne pinatke ti prinese spet srečo in sicer dobiš še eno naslednjo novo pinatko celo a ni tak. Forumski privilegij pa, če zamenjaš za nepridobljeno pinatko jo tudi dobiš celo, nato dele izgubljenih sestavljank lahko dobiš zanj, sestavljanko celotno in nagrade, ki jih nisi osvojil. Nekak sta si podobna v samo eni stvari in to je tista sreča. Drugače pa bol bogat je zaklad ja  Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 27 Jun 2014, 09:57

Josel je napisal/a:
Josel Tak se že spet veselim nedoločenih urrrrrrrr, ki bodo v ponedeljek zvečer  uživač Forumski privilegijjjjjjj kje si  smeškec ful Te bom že ulovil. Si mislim, da pa to nikakor ni možno Vikaluceria, ker je ponovna sreča nove pinatke poseben predmet v žrebu, medtem, ko pa je forumski privilegij skrit zaklad  strinja 

Cristzep: ta predmet in forumski privilegij si napisal, da si nista realna in podobna, saj bi se strinjal samo, ni glih tak realna sta, oni predmet ponovne pinatke ti prinese spet srečo in sicer dobiš še eno naslednjo novo pinatko celo a ni tak. Forumski privilegij pa, če zamenjaš za nepridobljeno pinatko jo tudi dobiš celo, nato dele izgubljenih sestavljank lahko dobiš zanj, sestavljanko celotno in nagrade, ki jih nisi osvojil. Nekak sta si podobna v samo eni stvari in to je tista sreča. Drugače pa bol bogat je zaklad ja  Razz

Cecy Uf velika razlika je med njima Josel  mahač S tem se nea prav strinjam, glej pozabil si napisat, če ga imaš torej tale poseben predmet, če si ga dobil v keri pinatki potem ja  strinja Drugače pa ni pomemben, pri tem še vedno bol izstopa forumski privilegij le poglej kaj lahko vse dobiš zanj, če ga imaš  Razz  In si zamenjaš pri njem za tiste stvari, ki jih nimaš oziroma ti mankajo in jih nisi mogel dobit. Forumski privilegij je zelo bogat, zato ga je tak težko osvojit in z njim lahko imaš prav vse, kar prej nisi mogel imet. In spet je tukaj tisti če, ga le imaš  ponorel Toša3 tudi jaz se že veselim pondeljkove nedoločene urce, lahko, da ujamem forumski privilegij ful si želim strinja Vikaluceria po mojih pojmih to ne gre ali pač?
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 02 Sep 2014, 09:36

Vikaluceria Po zadnjih informacijah sem le izvedla danes, da se tema zlati zaklad ponovno prične, kar je sporočil sam moderator foruma uživač Veselje je v meni, ker bi rada forumski privilegij ulovila Smile
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 02 Sep 2014, 09:41

Mauro Zars krasnnnnn strinja Tud jz sm glh mal prj izvedl, da bo forumski privilegij Vikaluceria  mrda že čz šst dni, kr pomen, da bo lahk naslednj ponedeljk? Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 02 Sep 2014, 10:39

Nives Kaj berem resnooooooo? ja krasnoooooooo, da bo spet forumski privilegij poletel na forumu in ga bomo lovili hehe. Komaj čakam. ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 02 Sep 2014, 14:35

Luka Kako sijajna novica je to, da bomo ponovno po dolgem času lovili odlični forumski privilegij vauuu Razz Nestrpen sem, ker ne vem ali bom imel to srečo, da ga ujamem ali ne darilec
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 03 Sep 2014, 12:31

Vikaluceria Treba bo se potrudit ne Luka Wink  Še sama ne vem kako naj pridem do njega, ker ga je težko si pridobit :face: Ga je že kdo ulovil več kot dvakrat?
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeTor 09 Sep 2014, 20:11

Cristzep Preserečen sem zdaj štopar  ploska  Ker sem imel edini največjo srečo in ujel svoj lepi forumski privilegij v nedoločenih urahhhhh opii klanjar Zelo prav mi bo prišel in tak sem srečen, da ga sedaj imam, da ne znam tega opisat.
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 08:04

Josel Pa sem včeraj mislil, da bo kaj sreče z forumskim pa ni bilo nič Rolling Eyes Iskal sem in iskal ga, pa ga nisem našel. Na tisti strani spletni pa niti noter ne znam prit, saj nam ni dovoljeno ne, če je administrativna Neutral
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 08:09

Tinaj8 No jaz pa sem bil včeraj malo površen silent Saj nisem se mogel spomnit, da bi lahko letel forumski privilegij na administrativni spletni strani. Kolikor vem Josel lahko greš na njegovo stran, le stiskat ne smeš strani!

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 08:17

Mauro Iz mje strni pa je blo včeri ml razočrnja, sj mi ni šlo v glvo, da nikakr nism videl nikjr leteči forumski privilegij, niti ga njt tr pridobt Suspect Na vse načine sm ga iskal ampk nism naletel na njga scratch Rs upm, da naslednč bm iml kj vč sreče z njim Smile

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 08:22

Nives Tudi jaz sem bila malce razočarana včeraj zvečer, ker nisem ulovila forumskega privilegija kot da se me neka smola drži ali kaj ne vem več kaj naj si mislim Crying or Very sad Sem vesela, da je končno se nekje pojavil ampak očitno vedno gledam nekje po forumu, ko ga ne vidim v tistem trenutku. No Se pa že veselim naslednjega privilegija, ki bo moj Smile
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 08:31

Fico Včeraj bi lahko bil moj forumski privilegij pa zakaj, ker sem imel tako čudovit dan Razz Samo kaj izkazalo se je, da tudi mene je sreča v danem trenutku zapustila. Srčno sem si ga želel imeti, pa ni šlo Embarassed Zato si pri naslednjem forumskem privilegiju želim predvsem ogromno srečo, da ga dobim strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 10:45

Cecy Kaj je te včeraj bilo, da se mi je tak izmuzal forumski privilegij Toša3 pirat Tokrat se me ni niti malo držala sreča, ampak je odšla proč od mene, ker nisem videla forumski privilegij! No Zakaj pa se je te včeraj tema zlati zaklad prej začela to še sedaj ne kapiram, mi lahko kdo pove.
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeSre 10 Sep 2014, 10:54

Jacixa Vsi smo že opazli, da je forumski privilegij zelo težavno ga ulovit Shocked Amapk se da in takrat, če ga je najlepši trenutek za nas darilec Borila se bom dalje za njega že v prihodnjih nedoločenih urah.  Cecy jaz sama nebi vdelea ti povedat, ampak si mislilm, da je bila tema prej začeta zato, ker je imela Ustanova pregled foruma in so imeli nastavitve malo nastavljeno spremenjene. study

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:06

Rosalda Forumski privilegij je čudovito lovit ploska samo kaj, ko nimam dovolj intuicije, da bi ga lahko ujela. Po dolgem času si pa ga res želim že enkrat pridobit! Rolling Eyes Kdaj pa bo spet lepi forumski privilegij na forumu? Malo ga že pogrešam. afro
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:11

Cecy To je ful bogati predmet, ki ti dosti pomeni na forumu in se rad izmuza, samo se mi zdi, da moraš bit potrpežljiv pri njem Razz

Kdaj pa bo spet lepi forumski privilegij na forumu? To tudi mene zanima Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:    Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimeČet 27 Nov 2014, 09:27

Nives Kaj naj rečem tudi jaz pogrešam zlati zaklad ali bolj rečeno forumski privilegij ponorel Zanima me, če se bo kateri pojavil še v tem letu ali šele v letu 2015? Rada bi ga ujela vsaj enkrat, da vidim kak zgleda. pleše
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:10

Admin Vesela nvica za vs drgi člni cheers In sicer ponvn bo letel bogt forumski privilegij po forumu in to že v nsldnjm tdnu, najtačneje v torek (20.1.2015) po 19. 00 uri Spt bste lahk imel srčo in ga ujl, a ste kj veseli?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:17

Tinaj8 Dobro jutro Admin, pa to je novička in pol štopar Kulsko, da bomo spet lahko lovili forumski privilegij uživač Pa bom imel srečo pri njim?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:21

Rosalda Končno Admin, da pride forumski privilegij zopet ponorel Res sem ga že pogrešala, ker je neprecenljivi in bogati fenomenalni predmet za vse nas ploska Jaz sem ful vesela in se že veselim tega naslednjega torkaaaaa smeško
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:24

Josel Perfektna novica je to Admin kaj naj ti rečem si me osrečil s to novico štopar uživač Tak si ga želim ujeti, pa bo res moj, sreča mora bit na moji strani Cool Se vidiva naslednji torek ob 19 uri jejeee Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:27

Cecy Kaj čujem ,kajjjjjjjjjjj Admin, da bo res forumski privilegij letel spet ja čudovitoooooooo ponorel Sploh ne veš kako si me razveseli ti s tem danes. Forumski privilegij imam zelo rada in se bom borila zanj v torek s kremplji smeh smeh Ja srečna sem, da si nam to sporočillllllllll viiiiiiiii strinja
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 09:45

Mauro Novica pa pl Admin uživač Jz sm že pri seb mislil, da nbmo imel te tme, kjti kr lp čs ni bila dejvna pa je izredn čudvita, forumski privilegij pa je tk zaknnnn klanjar No upm, da ga ujamem in bo sm mj?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 11:09

Vikaluceria Fantastično, da se zlati zaklad foruma nadaljuje pleše Tudi jaz sem srečna in vesela, a še bolj bom srečna pa takrat, če bom le forumski privilegij ujela zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 11:17

Fico Bom kar spisal kullllll Admin novica ja ponorel Saj sem pa res že forumski privilegij strašno pogrešal in sem vesel spet, da se vrne štopar Kako ga bom spet skušal ujet, a le če se mi nebo zmuzal?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlati zaklad foruma:
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Novica od Lety Calderon
» Rojstni dan foruma (2010)
» Veseli norčavi Pust (fašenk):
» Your first subject
» Zaprte rubrike:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: