LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zlati zaklad foruma:

Go down 
+10
Fico
Admin
Cristzep
Vikaluceria
Rosalda
Luka
Tinaj8
Cecy
Toša3
Josel
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 23 Okt 2013, 09:57

First topic message reminder :

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 2cyqvyq

Toša3 Člani prd vami je čist novejša tma z naslovom (Zlati zaklad foruma) v njem pa se skriva forumski privilegij!   Jasn smo se za to temo odločil skupi z Ustanovo RS. forumov Slovenije, tr midva  z administratorjm Adminom Smile Prav v tj temi pa bste mgli imet rs tisto pravo srečo, da ga dobste,  sj forumskega privilegija nbo mogl vedno imet vsk član pirat V tmi bste užival, sj je namenjena izklučn vm, da imste večje možnosti do zaklada foruma,  torj do različnih privilegijah. In tud tuki bste eni veseli, radostni, srečni, veseli, drugi pa besni, zavedljivi in morda tud nesrečni. Forumski privilegij izhaja enkrt mesečno in  se lahk  uporabi sam enkrt, torj koliko krt ste ga pč  dobl, nč vč jasn!  

Sam potek teme: Ta tma potka tk, da prav nč nebste rabli počt v tj temi, ampk bste mgli imet rs veliko srečo, da dobste vš forumski privilegij afro 

Kaj je forumski privilegij: to je predmet, ki se bo pojavljal na forumu ob nedoločenih urah, dnevih, mesecih ... In če bste imeli kdj srečo, bste ga zagledl tr kliknil in  bo lahk ravn vš.

Kaj pomeni forumski privilegij: pazte pomen predvsm to, da imaste možnost dobiti kakršno koli nagrado, ki je bila  objavljena na forumu, bodisi za žrebanje, ali v temah kot so: sestavljanka, pinjatka. Saj, če niste imeli sreče pri žrebanju, pa imaste forumski privilegij, ga pošljete čimprj  administratorju Adminu ali meni moderatorju Toša3 in pl tud vi dobste to čudovito nagrado  brz kakršnih koli problmov Smile

Kako prit do forumskega privilegija: sj zato pa se imenuje zlati zaklad foruma, kr je rs zlata priložnost, da ga imate. Do njega se lahk pride na vč načinov in sicr:

- z lovenjem ob nedoločenh urh na forumu
- z upoštevanostjo pravil foruma,
- z lepim spoštljivim vedenjem do ns tr ostalih članov,
- z članstvom prisotnosti  5 - 6 let,
- z rojstnim dnevom (torej jz al Admin vm lahk za vš rojstni dn pošljeva ta forumski privilegij kt nše  darilo)
- z odlikovanjm govorilnh ur,
- z raztreščeno pinatko (ki ste jo sm vi razdrl),
- z največjo vrednoto iz všga certifikatarja in
- z sodelovanjm na forumu Very Happy

Poskušjte srečo iz vske smeri, morda pa ga kdj osvojite. In prvega zlatiga zaklada oziroma forumskega privilegija lahk že dobte od (1. 11. 2013)  in vse naprj! Velik, velikkkkkk sreče vš moderator Toša3
administrator Admin in pod moderator Tinaj8 z Ustanovo RS forumov.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 25 Feb 2015, 17:59; skupaj popravljeno 1 krat

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 01 Apr 2016, 10:06

N Pol se pa nisem zmotila krasno cheers Upam, da bo kdaj spet tako letel ali leteli hihihi ponorel ponorel Bom ful vesela kakršne koli novičke o njem strinja ponorel ploska
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 18 Maj 2016, 08:42

L U pa ja ujela bi ga radaaaaa pleše Ful mi je lep ta zlati zaklad foruma, saj ogromno pomeni sem opazila Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 18 Maj 2016, 08:44

N Ja ogromno nam vsem pomeni, ko ga ulovimo Lityo. In zares odlična nagrada je to, ko ga uloviš, samo hitra in spretna moreš bit strinja
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 18 Maj 2016, 08:48

Lityo je napisal/a:
L U pa ja ujela bi ga radaaaaa pleše Ful mi je lep ta zlati zaklad foruma, saj ogromno pomeni sem opazila Razz

F Ja pa veliko srečo moraš imeti, da ga dobiš ni ga tak lahko dobit silent
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 18 Maj 2016, 08:49

Fico je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L U pa ja ujela bi ga radaaaaa pleše Ful mi je lep ta zlati zaklad foruma, saj ogromno pomeni sem opazila Razz

F Ja pa veliko srečo moraš imeti, da ga dobiš ni ga tak lahko dobit silent

L Sem vidla Surprised
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 18 Maj 2016, 18:41

N Ve mogoče kdo kdaj bo spet letel forumski privilegij po našem lepem forumu? pleše pleše Upam, da kmalu.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 03 Jun 2016, 11:41

V Pa čudno sedaj ga res ni nič za videt silent Upam, da ga le kmalu vidimo leteti in da si ga ujamem? zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 03 Jun 2016, 11:42

N Sedaj ga nič ni videt, ker bo posebna igra na forumu in mogoče bo končani poletni igri Vika kaj veš strinja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 03 Jun 2016, 11:44

T Malo bo treba počakat sedaj z njim Cool Ker ni noben nič povedal kdaj naj bi ponovno letel forumski a zagotovo bo kmalu bosta videli Razz

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 08 Jun 2016, 12:04

N Pod moderator saj se ne mudi s forumskim privilegijem, ker bomo tak zvedeli pravočasno kdaj bo letel po lepem forumu. Bom pa tak kot vedno vesela, ko ga bom videla letet, upam da jih bo več letalo, ker si želim enega ulovit med mnogimi, ki sem jih enkrat videla vau je bilo tisto lepo videt hihi. uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194702
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:04

A Drgi formci sprčit vm morm, da bo na nšm forumu ponvn letel al clo leteli formski privilegiji king Ntnčneje že prihdnjo srdo in sicr (14. 9. 2016) po 20. 00 uri afro Vsm želm ogrmn sreče pri lovljnju zltga zklda!

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:07

F A res Admin to je prav imenitna novicaa Razz Veselim se ga ful videt, da ga bi tudi ujel si ploska
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:09

Admin je napisal/a:
A Drgi formci sprčit vm morm, da bo na nšm forumu ponvn letel al clo leteli formski privilegiji king Ntnčneje že prihdnjo srdo in sicr (14. 9. 2016) po 20. 00 uri afro Vsm želm ogrmn sreče pri lovljnju zltga zklda!

T Odlično Admin cheers Vsekakor bom te gor Very Happy

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:12

M Zlti zakld se je vrnl kulsko morm rečt ploska ploska Sj sm ml ga že pogrešl ta igra mi je tud odlična klanjar klanjar A leteli bdo upm, da te prvga ujmem, če ga le dobm? Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:14

C A naldnjo sredo misli letetat formski privilegij hura ponorel Kako bom napeta do takrat, ker si ga želim imet, moram se osredotočit, da ga polovim ploska ponorel Hvala Admin za novičko darilec
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80661
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:17

C Imenitna novička Admin štopar strinja Ful si ga želim uloviti, saj bi mi prav prišel afro
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:20

V O Admin uživač jaz tudi bom gor, ker bi rada videla po dolgem času zlati zaklad na forumu in tudi, če bi ga ujela bi bila nadvse srečna pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 13:27

N Zelo sem vesela za to novičko Admin, da bo v naslednjem tednu letel forumski privilegij, seveda bom ob tisti uri gor, komaj čakam, da ga spet ulovim in je moj ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 06 Sep 2016, 16:24

L Admin prečudovita novica za zlati zaklad foruma praznovanec Komaj čakam, da spet imam priložnost, da si morda ujamem novi forumski privilegij, ki mi je tako lep Razz Upam, da hitro mine do naslednje srede, ko bo ponovno letel jeje uživač
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 07 Sep 2016, 10:18

J Kak prijetna novica je to, pa Admin jaz sem že pozabil kak moram loviti forumski privilegij smeh Hecam se malo, ja ful sem vesel ne, da bo letel ponovno v naslednjem tednu štopar
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 07 Sep 2016, 10:24

L Bom prišla gor, da ga poskusim ujeti? darilec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Sep 2016, 11:52

J Imenitno, da bo letel forusmki privilegij Admin štopar Komaj že čakam, da ga polovim v sredo Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 13 Sep 2016, 11:54

N Odlično jih bo videti v velikem številu, če se bodo prikazali forumski privilegiji po celotnem forumu hihih in komaj čakam jutrišnji dan po 20h ponorel ponorel vso srečo vsem in veliko spretnosti ob lovljenju tega prelepega zaklada ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 15 Sep 2016, 08:12

V Včeraj sem se zelo razveselila, ko sem videla leteti forumskiga in tokrat jih je bilo malo morje strinja strinja In še ujela sem si ga med tistimi večini je bil forumski vlovljen moj in pravi vovvvv praznovanec praznovanec Lepi je še vedno in zelo prav mi pride!
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95387
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 15 Sep 2016, 08:15

F Zares jih je bilo lepo videt toliko po forumu uživač ponorel Imel sem pravo srečo, da sem ga ujel, samo te ni bil pravi, ja nisem si polovil pravega silent
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 15 Sep 2016, 09:18

R Imenitno ja jaz sem ga si ulovila in to kar pravega praznovanec praznovanec Kulsko jih je bilo videt toliko in nasploh, ko so leteli štopar Sedaj pa razmišljam malo za kaj ga bom porabila ko bo potrebno darilec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 15 Sep 2016, 10:11

N Razočarana sem nad tem, da forumski privilegij nisem ujela, pa sem tiho upala pri sebi, da ga bom imela samo zase, a sem se uštela pa nič zato Surprised Res pa je, da jih je bilo na ekranu na prvi strani forumu odlično videt pa toliko vau ponorel ponorel Komaj čakam naslednjo novico od tega res prekrasnega zaklada, ko bo letel na forumu ponovno in takrat si ga bom šparala za perfektno nagrado, to pa samo jaz vem uživač ploska ploska strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101082
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 16 Sep 2016, 09:08

C Sem pa imela res ogromno srečo ploska ploska praznovanec Jaz sem si ga ujela in tudi, če jih je letelo toliko sem le polovila pravega forumskega in sem ful vesela praznovanec Sedaj je moj in bo čakal nekje tak dolgo, dokler ga nea za kaj uporabim Razz
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 17 Nov 2016, 19:47

L ponorel ponorel Danes pa je bila sreča res na moji strani juhej ponorel Imam zdaj forumski privilegij, ko je letal in ga takoj ujela štopar Vem koliko pomeni zato sem ful vesela ponorel
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:37

J Imenitno je spet videt, da se zlati zaklad  vrnil tako, da bomo spet si lovili forumski privilegij u jaz več nisem imel nobenega a si ga danes spet ujel praznovanec

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96576
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:40

R Pa se je le vrnil forumski privilegij k meni presrečna sem štopar  Čestitam Josel nisi edini moj je tudiiiiii! opičjk

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:44

L Gledala povsod, da bi ga si vlovila samo ga nisem videla bounce Josi in Rosi čestitam pa vama, da sta ga vidva klanjar klanjar

Lityo likes this post

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:49

V Nasploh sem ga že pogrešala, tako, da sem vesela, da tema gre naprej in čestitke za ulovitega f. p. Josel, Rosi cheers Danes ni te moj dan, ker si ga nisem ujela tako, da f. privilegij naslednjič me pa počakaj? uživač

Lityo likes this post

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:52

L Pogrešali smo ga ni pa neke sreče z njim? važen

Jacixa and Vikaluceria like this post

Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 22 Apr 2022, 09:55

V Da ga umaješ ja moraš pa biti previdna in zelo pozorna, ko gledaš kje leti Cool

Jacixa likes this post

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeTor 26 Apr 2022, 19:09

L Ne morem si ga ulovit pa bi ga zelo si rad, ker zjutraj ne morem bit gor važen

Jacixa likes this post

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 12 Maj 2022, 10:05

L Kdaj pa leti novi f. privilegij?

Jacixa likes this post

Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80661
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 12 Maj 2022, 10:14

C Nekaj se je omenjalo, da te kmalu Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f609

Jacixa likes this post

Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110653
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Avg 2022, 08:45

Cristzep je napisal/a:
C Nekaj se je omenjalo, da te kmalu   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f609


M Upm, da rs, da si jh spt ml poberm mam še sm enga začuden

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Mauri210

Josel and Jacixa like this post

Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66360
Join date : 10/05/2016

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Avg 2022, 08:50

L Jaz pa niti enga in res si želim, da ponovno leta prošnja

Jacixa likes this post

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Avg 2022, 09:07

J Marsikdo ga nima več od nas study

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Jacixa11

Lityo likes this post

Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98069
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Avg 2022, 11:25

J Tudi jaz nobenga Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f611
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeSre 10 Avg 2022, 22:19

L Imenitno bom ga poskusil si ujet Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f62e
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109591
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeČet 11 Avg 2022, 16:08

N jaz sploh ne vem kolk jih imam.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 12 Avg 2022, 10:25

V Pa jih preštej! Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f606
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178671
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 23 Sep 2022, 09:56

T Frmci nj vm sporočm, da nslednji pndeljk (26. 9. 2022 po 10. 00) uri se ponvn prične iskt, lovt formski privilegij. Zto velik sreče čist vskmu na lvu za njm! In če je kdo pzbil kako se ga lhk dbi imte spdj opimnjeno Cool

- z upoštevanostjo pravil foruma,
- z lepim spoštljivim vedenjem do ns tr ostalih članov,
- z članstvom prisotnosti  5 - 6 let,
- z rojstnim dnevom (torej jz al Admin vm lahk za vš rojstni dn pošljeva ta forumski privilegij kt nše  darilo)
- z odlikovanjm govorilnh ur
- z največjo vrednoto iz všga certifikatarja in
- z sodelovanjm na forumu






Moderator T

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Bnr_to10

Tinaj8, Jacixa and Elselya like this post

Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111139
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 23 Sep 2022, 10:04

J Imenitno, če bom imela čas bom rada gor bi si ga rada že ujela  Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f60b Aha z pridobitvijo pinatke pa več ne ne?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Jacixa11

Luka likes this post

Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109341
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimePet 23 Sep 2022, 14:33

L Joj tako si ga želim ujeti, nimam nobenega to pa je lepa novica Moderator sonček

Elselya likes this post

Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113090
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeNed 25 Sep 2022, 17:30

T Vso srečo potem jutri vsem kateri ga boste lovili in morda tudi ujeli Zlati zaklad  foruma: - Page 6 1f606

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82763
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitimeNed 25 Sep 2022, 17:46

V Bom se potrudila? klanjar
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlati zaklad foruma:
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Novica od Lety Calderon
» Rojstni dan foruma (2010)
» Veseli norčavi Pust (fašenk):
» Your first subject
» Zaprte rubrike:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: