LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zlati zaklad foruma:

Go down 
+10
Fico
Admin
Cristzep
Vikaluceria
Rosalda
Luka
Tinaj8
Cecy
Toša3
Josel
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 23 Okt 2013, 09:57

First topic message reminder :

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 2cyqvyq

Toša3 Člani prd vami je čist novejša tma z naslovom (Zlati zaklad foruma) v njem pa se skriva forumski privilegij!   Jasn smo se za to temo odločil skupi z Ustanovo RS. forumov Slovenije, tr midva  z administratorjm Adminom Smile Prav v tj temi pa bste mgli imet rs tisto pravo srečo, da ga dobste,  sj forumskega privilegija nbo mogl vedno imet vsk član pirat V tmi bste užival, sj je namenjena izklučn vm, da imste večje možnosti do zaklada foruma,  torj do različnih privilegijah. In tud tuki bste eni veseli, radostni, srečni, veseli, drugi pa besni, zavedljivi in morda tud nesrečni. Forumski privilegij izhaja enkrt mesečno in  se lahk  uporabi sam enkrt, torj koliko krt ste ga pč  dobl, nč vč jasn!  

Sam potek teme: Ta tma potka tk, da prav nč nebste rabli počt v tj temi, ampk bste mgli imet rs veliko srečo, da dobste vš forumski privilegij afro 

Kaj je forumski privilegij: to je predmet, ki se bo pojavljal na forumu ob nedoločenih urah, dnevih, mesecih ... In če bste imeli kdj srečo, bste ga zagledl tr kliknil in  bo lahk ravn vš.

Kaj pomeni forumski privilegij: pazte pomen predvsm to, da imaste možnost dobiti kakršno koli nagrado, ki je bila  objavljena na forumu, bodisi za žrebanje, ali v temah kot so: sestavljanka, pinjatka. Saj, če niste imeli sreče pri žrebanju, pa imaste forumski privilegij, ga pošljete čimprj  administratorju Adminu ali meni moderatorju Toša3 in pl tud vi dobste to čudovito nagrado  brz kakršnih koli problmov Smile

Kako prit do forumskega privilegija: sj zato pa se imenuje zlati zaklad foruma, kr je rs zlata priložnost, da ga imate. Do njega se lahk pride na vč načinov in sicr:

- z lovenjem ob nedoločenh urh na forumu
- z upoštevanostjo pravil foruma,
- z lepim spoštljivim vedenjem do ns tr ostalih članov,
- z članstvom prisotnosti  5 - 6 let,
- z rojstnim dnevom (torej jz al Admin vm lahk za vš rojstni dn pošljeva ta forumski privilegij kt nše  darilo)
- z odlikovanjm govorilnh ur,
- z raztreščeno pinatko (ki ste jo sm vi razdrl),
- z največjo vrednoto iz všga certifikatarja in
- z sodelovanjm na forumu Very Happy

Poskušjte srečo iz vske smeri, morda pa ga kdj osvojite. In prvega zlatiga zaklada oziroma forumskega privilegija lahk že dobte od (1. 11. 2013)  in vse naprj! Velik, velikkkkkk sreče vš moderator Toša3
administrator Admin in pod moderator Tinaj8 z Ustanovo RS forumov.

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 25 Feb 2015, 17:59; skupaj popravljeno 1 krat

Vikaluceria and Lityo like this post

Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 11:53

Cristzep Te novice sem se zelo razveselil Admin, ker imam rad forumski privilegij mahač Sploh pa, če ga dobim klanjar Pridem v torek z veseljem, mogoče pa bom imel v nedoločenih urah kaj sreče in ga spet polovil.
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 15:25

Luka Vučiiii prelepa nova novica od tebe danes Admin ponorel ploska Zelo sem srečen, da bomo imeli nedoločene ure po, dolgem, dolgem času in se vsak po sebi trudili in skušali ujeti ta prelep in res bogat predmet mahač klanjar Praviš naslednji torek, ja veš, da pridem takoj. king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:    Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 16 Jan 2015, 18:49

Nives Čudovita novičkaaaaaaaaa Admin, s tem si me zelo razveselil in presenetil, da je forumski privilegij naslednji torek vauuuuu!!! Se že veselim torka in tiste ure, ko se bo pojavil ter letel po forumu wiiiiiiiiiii!!! Z veseljem bom gor in se trudila, da ga ulovim! ponorel pleše štopar strinja Pa lep večer naprej
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:10

Mauro Dns pa bo vslje al jeza ponvn, skup bmo lovl in držal pesti, da dobmo svj forumski priilegij pleše

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:14

Jacixa Samo bo res absolutno napeto Razz Želim si ga danes prisvojiti Admin, ker ne vem več, kako še izgleda smeško

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:16

Cristzep Pa je prišel ta torek, ko bom danes spet lovil, iskal in poskušal dobit naslednji forumski privilegij ponorel
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:19

Rosalda Je že letel forumski privilegij štopar Ah še ne, bo pa že čez nekaj ur afro
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:24

Fico Forumski privilegij ja strinja Vsi se ga veselimo, je pa ga vedno težje prisvojit lol!
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:33

Admin Potrdite se člni, mrda pa kdo izmed vs ga le ujme! mahač

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:34

Josel Bom se potrudil zanj Admin darilec
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Jan 2015, 13:38

Fico Jaz tudi Admin, ja fajn bi bilo, če bi ga ujel? Razz
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeČet 22 Jan 2015, 09:19

Rosalda Tokrat pa sem jaz imela to srečo in ujela forumski privilegij ponorel  ploska Se je spalačalo bit aktivna forumka, saj le tako sem ga si pridobila huraaaaa. Moram dobro razmislit, kdaj ga bom uporabila, saj je to moj sedaj edini. Zelo sem veselaaaa Toša3 in Admin uživač pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeČet 22 Jan 2015, 10:37

Nives Rosalda lepo, da si ujela forumski privilegij sedaj ga pa skrbno čuvaj, če imaš le enega. Upam, da bo spet kdaj v pinatki, ko se vrne tema haha. strinja Čestitke še enkrat za ulovljen privilegij. ponorel
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194442
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:34

Admin Dragi člani nj vm sporočm, da že naslednj torek   (3. 3. 2015 ob 18. 00) zvečr se ponvn pričnjo nedoločene ure ploska  Zto velik sreče vsm na lvu za zlatim zakldm (forumski privilegij)  Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:37

Vikaluceria Zelo interisantno Admin, da se bomo spet potili za forumskim privilegijem ponorel Jaz sem že pripravljena na lov veš pleše Hočem ga dobit.
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:39

Nives Fenomenalna novička Admin, da bo spet forumski privilegij letel po forumu in s tem bo več novosti pri njemu kulllllllllllll, so mi všeč ponorel Komaj čakam naslednji torek, da ga končno ulovim hahaha ploska strinja
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:40

Josel Kako super novica Admin uživač klanjar Že komaj čakam, da se pojavi na forumu, ker bi si ga močno želel pridobit ploska Jasno, da bom gor juhej.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:51

Mauro Odličn novica Admin za forumski privilegij strinja Sm že mislil in se spraševl ja kdj bdo nslednje nedoločne ure, da bi lahk polovil si zlti zakld foruma štopar Sm kak, če bmo ujel prvga kak je to mišljn ve kdo?

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 10:57

Jacixa Zlati zaklad foruma spet dejavni vau štopar Zelo čudovita novica za vse nas na forumu uživač Pripravljam se, da mi ne bo pobegnil forumski privilegij, oziroma, da mi nebo mogel smeško Juhej se ga nestrpno veselim. Novosti so interisantne Admin, ampak nisem sigurna, da bom skapirala. Very Happy

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 27 Feb 2015, 11:41

Cecy I Admin forumski privilegij bo spet na forumu letel štopar Si sploh predstavljaš kako se ga že veselim videt in hkrati imeti Razz Ker bi ga zares sedaj potrebovala, da bi lahko kakšno nagrado z njim imela štopar uživač Bom gori klanjar samo Admin ta novost mi ni všeč, ker lahko, da nebom ulovila pravega, če ga bom. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeNed 01 Mar 2015, 11:41

Luka Vauči Admin forumski privilegij bo ta torek ja briljantno štopar štopar Je že minilo kar nekaj časa od kar sem ga videl na forumu Razz In sedaj ga bom pa spet jupiiiiiiiii, morda pa bo tudi celo meni namenjen, kar bi skočil v zrak od največjega veselja uživač Prav tako pa želim vsem ostalim forumcem enako, grebste se zanj! Wink
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 04 Mar 2015, 08:22

Fico Jaz in moja sreča pa je včeraj le prišla na plan uživač Sprva sem se začudil, ko sem zagledal toliko forumskih privilegijev in si rekel, to pa bo težko zame, saj ne vem, kateri je pravi, a sem le pravega kliknil in ga dobil too ponorel  štopar Iskre v očeh mi kar poskakujejo sedaj, ko ga imam vuiiiiii! strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 04 Mar 2015, 09:58

Nives Še sama sem bila včeraj navdušena nad forumskimi privilegiji, ko so se prikazali na forumu a žal nisem uspela ujet pravega, ker je na vsakem bilo napisano čestitke haha ful dobro ploska ponorel Enkratno ste to ustvarili skupaj z Ustanovo Admin in Toša3. Kot vse forumce tudi mene zdaj zanima, kdaj bo ponovno letal forumski privilegij na našem odličnem forumu haha pleše uživač se že veselim, ko bo tak daleč da ga ulovim uživač
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 04 Mar 2015, 12:23

Cecy Sedaj, ko so te nove posodobitve me malo bega Rolling Eyes Ker se še sedaj sprašujem kako je to možno, da uloviš forumski privilegij, pol pa zvem, da nimam pravega uh zmeda scratch Drugače pa sem srečna, da sem ga sploh ulovila in se zato že naslednjega  prav veselim strinja
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 08:57

Toša3 Morm vs obvestit, da že v naslednjm tednu bo po forumu se tihotpil tr letel neznano formski privilegij  Cool In letl bo clo 2x  in to prvč v tork (15. 9. 2015) ob 19. 00 uri in v petk (18. 9.2015) ob 9.30 uri zjutrj! Na vs je, da ga ujete a le, če ste prisotn in imte srečo, sj smi veste kak velik vm lahk pomen sm formski privilegij, če ga dobte. Pa velik dbrega, prvga in prvilnga igrnja in sme sreče za ulovm zltega zaklda na forumu  Very Happy

Moderator: Toša3

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:03

Cecy Kako sem sedaj vesela, ko vem, da bomo lovili vsi spet forumski privilegij ponorel ponorel In to celo dvakrat v naslednjem tednu vuu uživač Moj, bo, mojjjjjjjj aja in res lepi uvodni forumski privilegij a je kaj na novo ali je nov?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:06

Nives Toša3 lep pozdrav zelo si se potrudil pri samem uvodu in besedilu všeč mi je strinja Naj povem, da sem ful vesela, ker bo spet po dolgem času letel forumski privilegij po forumu, krasno ponorel vauuuuuuuu in kako je lep na slikci ploska Seveda bom prišla ob tistih urah na forum ker si ga želim imet pleše Komaj čakam na to uživač
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80398
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:07

Cristzep Ne morem verjeti kaj sem prebral, da lahko lovimo v naslednjem tednu forumski privilegij Razz Ja to pa je krasno lepa novica Toša3 štopar Ne zamudim nikakor in sem si že zapisal datum, da bom gor strinja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:15

Cecy je napisal/a:
Cecy Kako sem sedaj vesela, ko vem, da bomo lovili vsi spet forumski privilegij ponorel ponorel In to celo dvakrat v naslednjem tednu vuu uživač Moj, bo, mojjjjjjjj aja in res lepi uvodni forumski privilegij a je kaj na novo ali je nov?

Tinaj8 Enako sem vesel in srečen, ko bom videl leteti ponovno forumski privilegij po forumu cheers Z željo, da si ga tudi pridobim, pa bo bol tak ne? Basketball Cecy zakaj bi blo na novo, vse je isto in forumski ni nov, je pa spremenjen ja, saj to iz Ustanovine strani si lahko pridobijo pravico Razz

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:23

Cecy Tako zdelo se mi je pač Tinaj8 Wink ker je videt drugačen po sami sliki v uvodno temo pleše Kak spremenjen v celoti, torej igra ostane ista on pa ne? Aha ja saj to razumem saj so oni glavni.
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:26

Tinaj8 Pa kaj ti ni jasno forumka study Saj sem ti glih to povedal, da oni lahko spremenijo uvodne slike zakaj pa ne, saj za tem stoji vedno Ustanova ne Very Happy Seveda ostane enak forumski nič ni spremenjeno!

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:30

Cecy Saj mi je jasno štopar Pa lahko te nekaj vprašam, kdaj pa te lahko posamezni član tudi prejme forumski privilegij ne to mislim s tem Tinaj8?

z članstvom prisotnosti 5 - 6 let uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:32

Tinaj8 Ja stem ga tudi pridobiš ja klanjar Kaj misliš točno mora bit, oziroma, če si prisotna že 5 let, lahko dobiš forumskega nekje konec leta od njih, ali pa takoj v začetku naslednjega leta, ko si prisotna že tekoče 6 leto Very Happy

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100820
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 09:40

Cecy Tinaj8 se mi je zdelo, da je tak štopar Bom zelo vesela, če ga dobim od njih na forumu letos ali takoj v naslednjem letu juhejjjj štopar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 11:31

Luka Res sem ful vesellllll, da bo forumski privilegij ponovno dejaven ploska Novičke sem se zelo razveselil, sedaj pa si še samo želim, da bi ga v naslednjem tednu si ujel strinja
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 11:39

Jacixa Forumski privilegij, forumski privilegij ja ploska darilec Uživam ob novici, da bom lahko spet igrala na forumu in noro iskala forumski privilegij prošnja

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110390
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 11:47

Mauro Kul sm vesel, da bm videl po dlgm čsu formski privilegij, ki bo mimo mene letal Razz In to že v naslednjm tednu, ja čudovit morm se potrudt, da mi ne uide!

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Sep 2015, 11:58

Fico Jaz pa sem prav veselllllllll novice Toša3 ponorel Fenomenalno, da bom lahko spet lovil po forumu si zlati zaklad ja to je kulskooooo uživač Jasno, da bom gor pleše
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97805
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 16 Sep 2015, 08:18

Josel Te pa včeraj ni nihče izmed nas imel srečo, da bi ujel forumski privilegij silent Pa kje se te je skrival, no letel, da ga ni noben zagledal?
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 16 Sep 2015, 08:21

Jacixa Kaj pa saj to noben ne ve, je pa čudno, da ga ni mogel noben dobit scratch Upala pa sem tak, da ga si pridobim, ampak se ni izšlo niti men. Neutral

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 16 Sep 2015, 08:37

Rosalda Presentljivo sem bila presenečena, ko sem videla, da ga nima noben Shocked Kajti vem, da smo se vsi trudili ga polovit in celo najt, samo nam ni blo dano, te verjetno je res letal tam Josel, ko je oemnjal včeraj Tinaj8 cheers
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82502
Join date : 27/05/2014

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2015, 11:30

Vikaluceria Ne nisem ujela forumskega privilegija jezen Ni bila mi sreča naklonjena, tak močno si ga želim dobit, da ga že sanjam ja Razz Te pa upam, da bi ble le uresničljive in mi ga prinesle naslednjič prošnja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2015, 11:36

Tinaj8 Forumski privilegij je odletel silent Želim si, da bo kmalu ali čez nekaj časa spet in da bom presenečen, ko ga bom sam še ujel? afro

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePet 18 Sep 2015, 11:37

Nives  Tudi meni se ni izšlo kot bi si želela danes, da bi vsaj enkrat ulovila forumski privilegij Neutral a bo več upanja in hitrosti spet, ko bo poletel na forumu zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109077
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeNed 29 Nov 2015, 13:45

Luka Mene pa zanima kdaj bo ponovno spet letel po našem forumu forumski privilegij? cheers Tak bi si ga želel ujeti, da bi ga ponovno imel, samo je to bolj vprašljivo? scratch
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1727
Točke forumske karme : 112827
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePon 30 Nov 2015, 08:13

Tinaj8 Luka po sej verjetnosti bo lahko forumski privilegij spet letel v tem čarobnem mesecu decembru Cool Datuma ti točnega ne znam povedat, ker ni določeno, a zagotovo v tem mesecu! Wink

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95127
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePon 30 Nov 2015, 09:44

Fico Uu imenitna novica pod moderator Tinaj8 uživač Nestprno ga že pričakujem, ker nimam niti enega več Shocked
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4251
Točke forumske karme : 109325
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimePon 30 Nov 2015, 19:55

Nives Sem se že spraševala kdaj misli letet forumski privilegij po forumu pa sem videla da si odgovoril pod moderator že Lukaju. Se pune veselim, ko ga bom videla na forumu v mesecu decembru hihih pa če tudi bo na sredini meseca samo da bo hahaha cheers ponorel ploska strinja pleše
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110875
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeTor 01 Dec 2015, 12:11

Jacixa Če bo forumski privilegij letal na forumu prav v mesecu decdembru ploska Bi bilo to zame zelo lepo darilo v tem čarobnem času, ampak, če bi ga le si ulovila? Cool

_________________


Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96308
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitimeSre 09 Dec 2015, 09:40

Rosalda Pripravljena sem, da ga si ulovim strinja Če bo le v decembru letel?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati zaklad foruma:   Zlati zaklad  foruma: - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlati zaklad foruma:
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Novica od Lety Calderon
» Rojstni dan foruma (2010)
» Veseli norčavi Pust (fašenk):
» Your first subject
» Zaprte rubrike:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: