LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 18 Maj 2018, 16:44

N Jacixa tvoj vojašček je natančno in precizno narejen in seveda ful digi brez napak in boš določena, na koncu pa še izbrana sem 100% prepričana, ker znaš ustvarjat v nulo ploska ploska hvala za komentar všeč mi je strinja strinja
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeTor 22 Maj 2018, 18:54

L No forumci jaz tudi sem bil ustvarjalen in sem ustvaril novi lines glinstega vojaščka vovvv mi je lep uživač uživač Sem pa ga ustvarjal en čas, kajti včeraj še ni bil ustvarjen  se mi zdi, da sem ga celotnega trofnil in je ful digi povejte še vi?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Rdc-vjsc


Nazadnje urejal/a Luka Tor 22 Maj 2018, 20:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeTor 22 Maj 2018, 19:01

N Vov Luka res se poda rdeča barva na vojaščka pa plavkasti zobje vov, senčenje je lepo usklajeno po telesu, vse je na mestu kot more bit opažam, a meni deluje kot da niso vrvi osenčene? Mislim, da določen boš veliko sreče ploska ploska  Meni je všeč vojašček pa prelivne barve kul ponorel ponorel  strinja strinja
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2044
Točke forumske karme : 100981
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Maj 2018, 08:32

C Luka ti si ga tudi ustvaril vovvvv si lepiga nardilllllll vsaka ti čast praznovanec In tak se vidi, da je fulk digitalen cel, pa senčil si zelo dobro, ker po mojih pojmih maš idealnega v stvarjenju, saj si vložil sam trud in voljo, česttiam ponorel Upam, da boš mel določenga Razz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2044
Točke forumske karme : 100981
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 24 Maj 2018, 08:36

Jacixa je napisal/a:
J In je moj glinast vojašček ustvarjen Moderator Toša3 Razz Ni bil ravno lahek sem ga dolgo časa ustvarjala ampak sem ga ustvarila natančno in popln je kot vidite, nekako sem se odločila za oranžnega in opažam, da iztopa kot najbolj grozen ponorel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jx-pd-modert-vosck

C Sploh ni lahek pod moderatorka ta lines a tebi tak vse uspe ne štopar Se takoj opazi, da je popolni in ful digi od pet do glave, kar pomeni, da je svetoven, lep in natančno ustvarjen praznovanec Čestitam ti maš tak določenega ne, pa srečno pri izbrani stvaritvi? uživač uživač Do sedaj ste trije v žrebu ogormno srečo vsem prošnja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 25 Maj 2018, 12:10

Ta glinsti vojašček me je tak navdušil, da sem ga tudi jaz po svoje ustvaril ponorel Z njim pa sem se nadelal kajti je težaven za ustvarjat  Suspect  saj sem ga ustvarjal tri dni po eno uro je pa ful digitalen vidite uživač Zdaj pa povejte, če vam je grozen meni je  maskrn strhc Želim si določitvee.

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Rdc-vjscujo

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 25 Maj 2018, 12:23

N Zelo lepo ustvarjen in ful digi tvoj vojašček Tinaj8, barve so svetovne in fajn se prelivajo iz ena v drugo štopar štopar in ni več všečkov pač pa črta vov svetovno izgleda veš ploska ploska ponorel ponorel Veliko sreče pri določitvi in potem naprej pri izbrani stvaritvi zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 25 Maj 2018, 15:40

L O ja ti si se tudi potrudil v stvarjenju bravo, ful mi je lep in takoj se opazi, da maš ful digitalnega ponorel ponorel Pa nisi rekel, da ga ne boš ustvaril ali si si pol premislil, ko si videl, da je lines herojski? afro Do sedaj sem všečkal tak najlepše in vsi so izredn lepi, za vse držim pesti do izbrane stvaritve king
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178571
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 19:17

T Formci in je tukj nva dlčitv vših stvritv cheers  In dolčne stvritve so ble nslednje:

- Tinaj8
- Luka
- Nives
- Jacixa

Smo izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve točn 9 dni. Pa obilo sreče vsm pri smi izbri stvritve, ki bo v petk (15.6.2018) ob 10. 00 uri zjutrj! Smile

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 13 Jun 2018, 13:22; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 634
Točke forumske karme : 66258
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 19:20

L Te pa vso srečo vsem določenim za stvaritve štopar Naj bo izbrana najlepša Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 19:22

N Voovvv prekrasno, da je objavljeno za določitve ponorel ponorel  Presrečna sem, da sem določena uživač uživač  Veliko sreče v glasovih želim pod moderatorjema in tebi Luka, naj zmaga najboljša stvaritev ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 31 Maj 2018, 19:40

L A so bile določitve ja svetovno pa še moja je bila med njimi določena vola ponorel ponorel Tak sem veselllll, da upam, da bom tudi mel srečo pri nadaljni izbrani stvaritvi? U Nives bravo za določitev in tebi pod moderatorja Tinaj8, Jacixa ploska
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 791
Točke forumske karme : 80559
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 01 Jun 2018, 09:26

C Sedaj pa so do0ločitve tukaj in tudi vidi se, da so najboljše in lepe določene uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1351
Točke forumske karme : 111036
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 01 Jun 2018, 10:04

J So ja bile in tud določena semmmm svetovno ponorel ponorel Kako bo se vleklo do tega datuma Moderator, ker bi rada, da prej mine, da zvem, če bom mela izbrano?

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2334
Točke forumske karme : 110552
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 08 Jun 2018, 10:47

M Imel ste dolčene stvritve vse so mi kul lpee ploska In že nslednjo srdo zveste kera bo izmd vše izbrna srečno vsm skupjjjjjj pr ndljnm izbirnju ponorel

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178571
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 08:26

T Frmci pa je nva rzglsitv za izbrne vše stvritve bile so vse lpe Razz Zto je ponvn skupščna izbrla njlepše stvritve od člna Gradylsa in člnici Epomene in Clarisy z mednrdnga foruma, pa tud od nša pd mderatrja Tinaj8, Jacixa in še od člnice Nives  tr člna Luka, čestitmo prv vsm ploska Vše izbrne stvritve pa izgldjo tkle, sj so popln ustvrjene kt mrjo bt.  Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo pa prejmete z zs!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Rdc-vjscujo Pd moderator Tinaj8

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jx-pd-modert-vosck Pd moderatorka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Okvstvrpngnvnovlins Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Rdc-vjsc Luka


T

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 08:34

N Vovvvvv pa to je nekaj najlepšega, ko vidim, da je moja stvaritev vojašček izbrana, kak sem vesela, kar skačem od veselja po sobi ponorel ponorel  Zelo ste me razveselili s to novico juhejjjjjjjjjj praznovanec praznovanec Preostalim trem iskrene čestitke za tako lepo ustvarjene stvaritve, top so vse z mojo vred, ne morem se jih nagledati tako so čudovite ploska ploska  Uživajte z nagrado pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95287
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 10:07

F O pa mate izbrane stvaritve že uživač Ja kaj vse so izbrali ja saj se opazi, da znate vsi, pa tak težko izbrat čestitam prav vsem ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2044
Točke forumske karme : 100981
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 11:04

C Vau ja to pa so lepe stvaritve izbrane praznovanec Meni je vsaki glinast vojašček po sebi svetoven in ful digtalen bravo vsem (Pd moderatorja Tinaj8, Jacixa) in člana Luka in Nives pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 11:09

T U izbrano stvaritev imam praznovanec ponorel uživač praznovanec Ful sem se potrudil jo ustvarit popolno, tako, da zato iztopa in je tak lepa celotna, hvala za čestitke in jih nazaj pošiljam ploskač Nagrada vuiiiii svetovno vesel fulllllllll sedaj vas šibam v ugledu ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82662
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 11:13

V Ja Moderator Toša3 vse so lepe izbrane stvaritve praznovanec Vesela sem, da jih vidm vse skupaj, res čestitke vsem in uživajte ob osvojeni nagradi ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 15 Jun 2018, 14:23

L Ja pa svetovnoooo izbrano stvaritev imam ponorel Nadvse sem srečen in vesel, da poskakujem v zrak, kajti sem si zelo želel tolko forumsega ugleda Toša3 juhej jupiiiii ploska Hvala kajti nagrada je zakon se že potrudim pri naslednjem linesu, ko bo objavljen pod temo Razz Čestitam še vam pod Moderatorja Tinaj8, Jacixa in Nives štopar
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178571
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:02

T Formci ndljuje se nv nmg stvritve Cool Čka vs nslednji lins za herjsko stvaritev pšt pujs king Djte ga ustvrt po svjm oksu z osbno domišljijo in z všo lstno kreativnstjo, da bo vša stvritv poplna! Upštevjte tud prvila, drgč nbo vša stvritv veljvna. Te je vša stvritv ogrjna in celo zavrznjena silent Ogrmn sreče z stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju vsm želm sreč.Ad

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Svr-pj-linso

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:07

N Lep pozdrav Moderator Toša3 zelo perfekten lines pujsa si napravil vov kak je lep, še lepši pa bo, ko bo detaljno pobarvan ful digi ponorel ponorel  Zelo detaljn je videt in z veseljem ga bom ustvarila, že grem hihihih uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1351
Točke forumske karme : 111036
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:08

J O stvaritve grejo naprej Toša3 imenitno uživač Pa vidim novi lines za herojsko igro lep je štopar Bomo se potrudili, da bo popolna Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1618
Točke forumske karme : 97966
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:12

J Odličen namig Moderator pa enkratno lepi je nov lines, vso srečo vsem, ki ga nameravate ustvarit praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:16

L Nov lines je objavljen superrrrr lepi je Toša3 ponorel Seveda bom uporabil lastno domišljijo pri stvarjenju, da bo popln moj sovažnik pujs smeh
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 634
Točke forumske karme : 66258
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeČet 30 Avg 2018, 15:20

L Ja lepi lines nas čaka nisem pa vedela, da bo spet sovražnik? silent Poskusila ga bi ustvarit najprej zase pol za objavo frajer
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95287
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 09:20

F Kako lep je gor novi lines, pa se nadaljuje za herojsko igro ponorel Kolko se vidi je na pogled že težaven, upam, da vam uspe ga ustvarit Smile
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2044
Točke forumske karme : 100981
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:11

C Da vam pokažem kak sem začela ustvarjat u meni že lep pleše


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Svr-pj-ce
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:13

T A si se lotila  ustvarjat ga težki je Neutral Ja saj ti gre a temne sence razmazi še bolj premalo maš, pa ko jih vse rzmažeš nepozabit limunicitija! Drugače pa ti gre a počasi Cecy naj se ti ne mudi.

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 791
Točke forumske karme : 80559
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:16

C I lep bo se vidi Cecy pa znaš ti cheers cheers cheers A boš pokazala celotnega?
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:19

N Cecy počasi delaj tega sovražnika, naj se ti ne mudi nikamor, če želiš da ti uspe v nulo ponorel ponorel  vesela sem, da ti ratuje. Razmaži rahlo sence tako temne tako svetle. ploska ploska  Pokaži celotnega, ker vem da bo lep v nulo zlo vesel  veliko sreče v nadaljnem ustvarjanju
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82662
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:19

V Zna bit lepi ko bo dokončan ja a drži se celotnega postopka stvarjenja drugače ne bo popoln Surprised Začetek ti lepo uspel drži ta tempo dalje pa stopnjuj barve C ni videt, da bi mela barvno paleto, naj se prelivajo barve ne samo oranćna, lahko je tud temno erjava kje vidna, pa bolj razmaži sence. A za sam začetek si lepo ga ustvarila to kapo čestitam ploska
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2044
Točke forumske karme : 100981
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:27

C O lep vam postaja sem ful vesela lepih komentarjev ponorel Bom se držala vika, ker upoštevam postopek saj vem, da brez njega negre. Počasi ustvarjam pod Moderaotor nič bat, hvala Nives zelo si mi pripomagala štopar Trudim se Crist to je to, saj mi je všeč kak se stvaritve ustvarjajo.
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2334
Točke forumske karme : 110552
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:29

M U lp bo ko bo dknčn trud se nprj tk Cecy bo ti šlo pleše

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:39

Cecy ni kaj, trudi se naprej in drži se postopka, ker edino tako ti bo sovražnik ratal brez napak, čas si vzemi in nikoli ne delaj na brzino. Splača se potrudit pleše  Jaz prej ne bom sovražnika objavila, dokler ne bo končan in zagotovo bo to v naslednjem tednu strinja
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2124
Točke forumske karme : 96469
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePet 31 Avg 2018, 10:53

R Lepo ti gre Cecy vidim, da ti lahko uspe, če se boš dovolj potrudila Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeNed 02 Sep 2018, 12:14

N Lep pozdrav vsem skupaj ponorel ponorel  Naj povem, da sem se zelo namantrala s tem svojim sovražnikom pujsom, saj sem ga ustvarjala od četrtka do dans v nedeljo še prej kot v naslednjem tednu ustvarjen hihih uživač uživač A vam je lep sovražnik in hkrati všeč? pleše pleše  


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Okvsnstvrpng



Tak mi je všeč, da se ga ne morem nagledati, hvala Vika za predlog sem ga upoštevala praznovanec praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95287
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeNed 02 Sep 2018, 12:35

F Nives oooo pa odlično si ga ustvarila praznovanec Zelo lepi je držimo pesti zate Razz
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1351
Točke forumske karme : 111036
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeNed 02 Sep 2018, 14:48

J Pa si ga ustvarila ma top je Nives ponorel Ne opazim napake čestitke ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109237
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeNed 02 Sep 2018, 14:57

L Voooo Nives pa kak lepiga sovražnika pujsa si ustvarila celoten je ful digi  vau praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimeNed 02 Sep 2018, 15:50

N Ooooo hvala lepa za prelepe čestitke in komentarje forumci  pleše  pleše  strinja strinja  pa še vsem tistim, ko še mi boste komentirali za mojega pujsa hihih uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:20

T Tud jaz sem ustvril svojega pošast pujsa, čeprav je bla muka a moj je takšen uživač uživač Pa predvsem je celi ful digitalen kar tudi opazite pa mnenje bo določen želim siiii Cool

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Oktinjapng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:23

N Vovvvv Pod Moderator Tinaj8 uspel ti je pujs in ne vidim nobenih napak, določen itak boš, veliko sreče potem pri izbrani stvaritvi ploska ploska  lepe barve si izbral pri pujsu in ful palijo vov lep ful digi pujs štopar  čestitam, kako dolgo si ga ustvarjal?
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1351
Točke forumske karme : 111036
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:23

J Pod Moderator v nulo ti je uspellllllll vau čestitam tud tebi ponorel Ja imaš veliko možnosti, da je določena naprej pa bomo vidli king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:25

T Hvala obema Razz Nives če ti prav povem 4 ure pa pol cele Suspect Tudi tovj pujs ustvarjen je meni top tak, da določena si ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4254
Točke forumske karme : 109488
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:27

N uf ja se kar zavleče s tem, da moreš se spočit vmes strinja  Vsaj jaz sem se in raje sem ga delala zelo počasi ponorel ponorel  hvala ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1351
Točke forumske karme : 111036
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:30

J Sama sem tudi ustvarjala svojo podobo tega linesa sovražnika pujsa štopar Meni je preveč kot odličen a moram priznat, da sem se skušala navezovati realnemu ne toliko sovražnemu pujsu, zato mam realne barve in prav tak je ful digi cel lines Razz Kak vam je všeč lahko tud grajate ne bom jezna vaši komentarji so dobri, dugače pa vem, da bom določena ali celo izbrana strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Okvjcixypng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112988
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:33

Jacixa je napisal/a:
J Sama sem tudi ustvarjala svojo podobo tega linesa sovražnika pujsa štopar Meni je preveč kot odličen a moram priznat, da sem se skušala navezovati realnemu ne toliko sovražnemu pujsu, zato mam realne barve in prav tak je ful digi cel lines Razz Kak vam je všeč lahko tud grajate ne bom jezna vaši komentarji so dobri, dugače pa vem, da bom določena ali celo izbrana strinja

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Okvjcixypng

T Pod moderatorka ful ful je lep vau praznovanec A čeprav imaš bolj mrke barve pali on in nea toliko gledam, da ni sovražni ampak je detjlni topppp pujs ooo vijolčasto rdeče oči zakon to tak boš!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 21Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: