LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:35

N Jacixa fenomenalni realni izgled pujsa tvojega, posebej ne rabim omenjati, da je ful digi, ker je ful digi, vesela sem da ti je uspel cheers cheers  Oči in nasploh barve si zadela kot vedno, top stvaritev ploska ploska  Določena in izbrana boš, sem kar 100%. uživač uživač  Tudi jaz nisem htela preveč po originalu delat imam svoje zamisli pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:40

C Iiiiiiiii kaj vidm tak lepe stvritve na kupu uživač uživač In sama sem ga tudi ustvarjala tega sovražnika pa poglejte kakšen je moj, jaz mislim, da sem ga zadela, da je celotni ful digitalen povejte povejteee čakam odgovor praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Ocecikang
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111299
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:42

Cecy je napisal/a:
C Iiiiiiiii kaj vidm tak lepe stvritve na kupu uživač uživač In sama sem ga tudi ustvarjala tega sovražnika pa poglejte kakšen je moj, jaz mislim, da sem ga zadela, da je celotni ful digitalen povejte povejteee čakam odgovor praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Ocecikang

J Ja Cecy ja bravooooooo ponorel ponorel Stvaritev je celotna ful digitalna čestitam to pa ti je uspelooo je jeeeee ne morem verjet to bravo štopar štopar štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:46

N Uspel ti je sovražnik bravoooooooo čestitke Cecy štopar štopar štopar ploska ploska ploska popravi samo to kar se vidi na okvirju pri rokah nogah
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:46

T Cecy tvoja stvaritev je sama si ustvrila ta lines praznovanec Zakaj te to sprašujem, ker ni videt niti ene napake v njej in ful digtialna je cela uživač Odlično si se potrudila vsaka ti čast določena tak si pa veliko sreče pri izbrani lahko jo maš Razz Drugače pa bi jaz samo ustvaril oči drugačne ne glih oranžne ampak vijolčno modre verjemi še bolj bi ti palil v stvrjenju.

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:56

C Ja svetovnoooooo neeee a je celi ful digitalen ja hvalaaaaaa Jacixa, Tinaj8, Nives praznovanec Ful sem vesela zdaj, da mi je stvaritev uspela v nulo aha bom si za naslednjič zapomnila Tinaj8 cheers Pod Moderatorka J, in T in Nives vaše stvaritve so vovvvvvvv top meni vse in navijam, da mate določene in izbrane vse so topppp meni fullllllllllllll lepe štopar štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 09:58

N Hvala Cecy tudi jaz navijam za tvojo stvaritev, da imaš določeno in izbrano veliko sreče in mnogo glasov, naj zmagajo vse, ker so zares top in zame perfektne strinja strinja ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98229
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 10:09

J Vola kako ste lepe stvaritve ustvarili vsaka je najlepša bo pa težka izbira vidim ali pa ne? ponorel Cecy si ful presenetila, da ti to znaš ja kak te nisem mogel verjet čestitam Shocked
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82923
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 10:18

V Ufffffff pa ste objavili svoje stvaritve in ste jih ustvarili praznovanec ponorel Meni so čisto vse objavljene stvaritve poplne in ful digitalne čestitam prav vsem za tako odlično in perfektno stvarjenje uživač Cecy sedaj pa si te naša kajti tudi ti znaš ustvarjat česttiam ti z veliko roko bravo malička kaj si dosegla na forumu ponorel
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePon 03 Sep 2018, 10:28

Vikaluceria je napisal/a:
V Ufffffff pa ste objavili svoje stvaritve in ste jih ustvarili praznovanec ponorel Meni so čisto vse objavljene stvaritve poplne in ful digitalne čestitam prav vsem za tako odlično in perfektno stvarjenje uživač Cecy sedaj pa si te naša kajti tudi ti znaš ustvarjat česttiam ti z veliko roko bravo malička kaj si dosegla na forumu ponorel

C Hvala ti Vikica ploska
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109501
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 04 Sep 2018, 16:09

L Kot vidite sem tudi sam ustvarjal ta lines pujsa in sem prezadovoljen, ker mi je celi uspel ful digtalno praznovanec Mislim, da ne morete najti napake, ker jih nima, če pa ima pa podajte vaša mnenja, poleg tega pa lahko priznam, da je zelo težaven bil za ustvarjat, saj sem mu namenil celih 5 ur ustvarjenja, hvala za komentar  ploska

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Oklusipng
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80821
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 04 Sep 2018, 16:14

C U ti si ga tudi ustvarjal Luka pa topppp je lep praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82923
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 04 Sep 2018, 16:16

V Bravo Luka zelo lepiga si ustvaril pujsa ponorel A si si moral čas vzet zanj ne, ja je ful težki se vidi, a ti ratal kajti ne morem zasledit ti nobene napake, ker znaš ustvarjat štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95547
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 04 Sep 2018, 16:18

F Vau fenomenalni je tvoj sovražnik pujs Luka čestitike ful detajlni in lep uživač praznovanec Mislim, da ti neuide določitev, če ne ki izbira rad bi videl klanjar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 04 Sep 2018, 17:28

N olala Luka tudi ti si ga ustvaril, pa saj ne morem verjet svojim očem, da si ga trofnil ful digitalno bravo uživač uživač Ti verjamem, da si se namantral, ker je detaljni za ustvarjanje zlo vesel zlo vesel  Jaz bom rekla, da si barve uskladil in všeč so mi na tvojem pujsu hihih ploska ploska  Določeno boš imel izbrano pa tudi, ker ne vidim napak strinja strinja  vsi so top pujsi
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96736
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Sep 2018, 08:20

R Luka si se enako potrudil v ustvarjanju novega linesa kot ostali uuuuu maš lepiga pujsa vau ponorel Ne morem kaj druga komentirat, ker nea se spoznam toliko a je prelep in določitev je tvoja darilec
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110813
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeSre 05 Sep 2018, 08:40

M Kul formc Luka pa si se maksimln potrudil pri stvrjnju tga linsa, sj je stvritv poplna brvooo! praznovanec Porbš rs velik čsa in dni za ustvrjnje a ko ti uspe, si pa njblj srečen, vid se, da mš brvno plto zlo lpo in ntnčno uprbljno, lpo rzmzno, vidne in ne vidne sence so na svjm msetu, skren je dobr,  pa tud ostlo je vse poplno čestitm držm pesti, da bi ml izbrno tud? štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 16:58

T Formci prd vmi je dlčitv vših stvritv king  In dolčne stvritve so ble nslednje:

- Cecy
- Luka
- Jacixa
- Nives
- Tinaj8

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve točn 9 dni kakr zmerj!  Nprj pa želm obilo sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v četrtk (27.9.2018) ob 9. 00 uri zjutrj! Very Happy

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Sre 12 Dec 2018, 19:40; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109501
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:06

L Kaj si norrrrr določen sem bil jupijaaaa jupi praznovanec Prevesel sem, bravo tudi ostalim ploska
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111299
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:08

J A lepo Moderator, da so tukaj določitve vesela zelooo, da imam določeno ponorel

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:12

Toša3 je napisal/a:
T Formci prd vmi je dlčitv vših stvritv king  In dolčne stvritve so ble nslednje:

- Cecy
- Luka
- Jacixa
- Nives
- Tinaj8

Izbirnje bo potekl kt vste po prvilh za stvritve točn 9 dni kakr zmerj!  Nprj pa želm obilo sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v srdo (26.9.2018) ob 9. 00 uri zjutrj! Very Happy

C Volaaaaa kako lepo videt, da je tudi moja stvaritev določena hvala huraaa ponorel ponorel ponorel Komaj čakam do nadaljne izbire, da vidim, če mam lahko tudi izbrano?
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98229
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:16

J Čestitam vsem ne, keri ste meli določeno stvaritev uživač
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82923
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:18

V In ste meli določene stvaritve krasno praznovanec Navijam prav za tri pa bom videla, če bodo te tri glih izbrane?
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66520
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 17:22

L Nove določitve bravo ploska Sedaj pa me še samo zanima katere boste izbrali za najlepše naj popolne Razz
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 21:13

N vov kaj vidim določitve so bile objavljene in med vsemi vami določenimi vidim še sebe, presrečna sem, da sem določena hihihi ponorel ponorel  Navijam prav za vse kateri ste se maksimalno potrudili za stvaritev, ker so vsi pujsi svetovno ustvarjeni ploska ploska  Naj zmaga najlepša stvaritev zlo vesel zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeTor 11 Sep 2018, 21:33

T Moderator pa so res pred nami določitve in med njimi enako moja praznovanec Veseli sem sto na uro, da imam določeno a sedaj še čakam, da bo moja izbrana bo?

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 11:22

T Frmci dns je bla rzglsitv za izbrne vše stvritve, vse so lpe ponorel Skupščna je izbrla njlepše stvritve od člnice Clarisy z mednrdnga foruma, pa tud od nša pd mderatrja Tinaj8, Jacixa in še od člnice Nives, člna Luka in člnice Cecy Razz Izbrne stvritve izgldjo tkle, sj so popln ustvrjene kt mrjo bt čestitmo vsm ploska Zto ste si osvjil lpo ngrdo, ki jo pa prejmete pd zs tko tga dneva do verča neki, sj prsimo za rzmevnje kjti na Med forumu se nekj priprvlja!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Okvjcixypng pd Moderatrka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Oktinjapng Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Oklusipng Luka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Oktinjapng pd Moderator Tinaj8

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Ocecikang Cecy

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 11:38

N Vovvvvvvvvv pa so objavljene stvaritve naše na temi, kako jih je lepo videt vse skupaj na kupu ponorel ponorel  Vsaka stvaritev po sebi je lepa in 100% top ustvarjena, čestitam vsem za izbrano stvaritev in nagrado, katero si je osvojil ploska ploska praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 11:59

C Ooooo pa saj to je neverjetnooooo imam izbrano stvaritev praznovanec Top top sem veselaaaa vooo praznovanec Še ostalim čestitam uživač Aha razumemo Moderator ni problema bomo počakali do večera na nagrado, vesela sem uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96736
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 12:01

R In imate izbrane najlepše stvaritve, česttike prav vsakmu izmed vas, saj so ustvarjeni pujsi ful lepi ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98229
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 12:03

J Ful lepo in fantastično je videt lepe izbrane stvaritve na enem kupu v temi praznovanec Res čestitam vsem, ker ste ustvarili prelepe! Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109501
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 19:13

L Iiiiiii vse na kupo objavljene izbrane stvaritve so prelepee praznovanec Zelo, zelo sem srečen, da je tudi moja bila izbrana jupiiii ponorel Prav tako pa čestitke še ostalim za izbrano stvaritev top so vse ploska
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110813
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 19:15

M Kri lepši pujs ustvrjn od krga sj pa so vsi lpi in ful digitln ustvrjnnn čestitm prv vsm za izbrno všo stvritv ponorel

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82923
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 19:18

V Vse izbrane stvaritve so top in lepe ja Toša3 praznovanec Čestitam vam: Tinaj8, Jacixa, Luka, Nives in Cecy zadeli ste popolne uživajte zdaj z nagrado cheers
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 27 Sep 2018, 19:23

T Izbrana je bla moja stvaritev hu huu ponorel ponorel Kako pa sem danes vesel, da kar pojem od veselja in se že veselim osvojene nagrade praznovanec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111299
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimePet 28 Sep 2018, 15:08

J In je moja stvaritev med izbranimi ful sem veselaaaaa praznovanec Maksimalno sem se potrudila pri linesu, da sem ustvarila popolno, pa še čestitam vam ostalim, da ste meli izbrano Tinaj8, Nives, Luka in Cecy uživač

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 08:49

T Formci kr se priblžuje zima in kr bo pln snga in kepnja pvsd je nv nmg stvritve kepa cheers Ustvrte jo po svjm oksu z všo domišljijo, drznstjo in kreativnstjo, da bo stvritv poplna! Upštevjte tud prvila, drgč vša stvritv nbo veljvna. Te je vša stvritv ogrjna celo zavrznjena iz nše strni učeni Pa velik sreče z stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju vsm želm, vš Moderator

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Linskeppcopng

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 08:54

N Vov nov lines je objavljen, super pa še to kepa koliko vidim, z veseljem jo bom ustvarila po svoje mojo lepo kepo hihihi, čudovit lines ponorel ponorel
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101242
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 08:54

C Toša3 to pa si me razveselil novi lines in to kar kepa, u se bomo kepali ti povem pleši
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110813
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 08:57

M Svetovnnnnn pa mamo objvljno nvo stvritv uživač Tga linesa se bm z veeljm lotil, kr ni težk! pleše pleše

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95547
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 09:00

F Novi lines uuu fajn te pa bomo ustvarjali Razz Na prvi pogled se nezdi težavna kepa Toša3 ampak, da je ful digitalna pa zna bit ne lol!
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 09:14

T Pa je novi lines objavljen razveselil sem se ga uživač Zagotovo ga ustvarim, saj ta pa nebo zagaman, Toša3 vem in jasno, da se bom potrudil v svoji domišljiji Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96736
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 09:57

R Novi linessssss lepa kepa uživač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 11:34

N Odločila sem se, da ustvarim realno kepo takšna kot je v resnici in všeč mi je kako sem jo ustvarjala, lines kepo je bilo zabavno ustvarjat hihihi ponorel ponorel  Pa je tudi vam moja kepa všeč, vidite kakšno napako ali niti ene v kepi? praznovanec praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Okvstvnvnvs


Kot lahko vidite je ful digi štopar štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109501
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 15:02

L O pa je res objavljen novi lines in to celo kepa lepa ponorel Z veseljem ga bom ustvaril, ko bom lahko saj je lahek ploska Vovvvv pa ti si jo že ustvarjala ja lepaaaa mi zelooo in celotna top digitalna ful Nives čestitam ti stvaritev je briljantna praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111299
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 15:13

J Pa kdaj te je bilo objavljeno za čist nov lines praznovanec Meni ful ful lep in takoj bom ustvarila svojo kepo juhej uživač

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113250
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 15:49

T Krasno lepi lines kepa si objavil Moderator ponorel ponorel Prečudovit je in takoj sem se ga lotil ustvarrjat, tukaj je moja ustvarjena kepa king

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinh

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98229
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 15:56

J Kako sta se naustvarjala Tinaj8 in Nives kepo ma fantastična je volaaaaa top obedve praznovanec Nobene napake jaz ne vidim Nives in določena boš, pod Moderator tvoja kepa enako aplavz za vijola sivo kepo top je ponorel
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109751
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 17:28

N Pod Moderator Tinaj8 prelepa je tvoja kepa, nobene napake bravoooooo ploska ploska  pa barve so super, sence usklajene krasno ploska ploska  Določen boš obvezno praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111299
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 17:33

J Ta lines pa je bil eden najlažjih zame, saj sem ga v roku 1 ure in 20 minut ustvarila in je celotna ful digitalna kar se vdii praznovanec Sem bila dovolj kreativna Toša3? Lahko potrdim, da ste tud ostali ustvarili lepo kepo in veliko sreče pri samem določanju stvaritve cheers

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Pd-modre

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 21Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: