LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113270
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 17:37

N Vov Pod Moderatorka Jacixa krasna kepa z mavrico noter kulsko Svetovna je in ful digi stvaritev, hvala Jacixa, Josi na komentarju pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 29 Nov 2018, 17:50

L No in tukaj je še moja ustvarjena kepica, je pa mi hitro šla od rok ponorel ponorel Ful sem ponosen nase, da znam ustvarjat ful digi, če pa najdete kako napako ne bom hud saj se iz napak učimo a mislim, da je popolna Razz Kako pa se vam moja dopade je lepa, ker je naravno sivo bela? In vse ostale vaše kepe so ful digitalne in topppp res lepe štopar Pod moderatrka kakšna inspiracija vauu pri stvarjenju kepe nimaš le določene ampak izbrano tudi praznovanec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Luko
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 08:39

N Luka res čudovita kepa tudi tvoja uživač uživač ponorel ponorel štopar štopar ploska ploska Mislim, da bodo vse kepe določene od nas in tudi izbrane, ker so vse zelo zelo lepe in ful digitalne hihi pleše pleše  Prav veselim se, ko bom videla objavljene določitve naših lepih kep in kasneje tudi izbrane kepe hhihihi praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101262
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 10:35

C Pa iiii kako ste lepe kepe ustvarili madonca topppp mate lepe (Jacixa, Nives, Luka, Tinaj8) praznovanec Težke bodo določitve kaj šele izbire saj vidim, da mate vsi ful digitalne. Jacixa pa veš, da imaš prav kajti tudi sama sem jo ustvarila uživač uživač
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101262
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 10:38

C Kot sem pravla sem tudi svojo ustvarila pri njej nisem porabila veliko časa a mi je vseeno ratalo se vidi da znam ne štopar štopar Ful je digitalna, upam, da vas ne moti, da je rumenkasta ker sem tako pač hotela ustvarit meni je prelepa pa vam?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Cecila
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110833
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 10:44

Cecy je napisal/a:
C Kot sem pravla sem tudi svojo ustvarila pri njej nisem porabila veliko časa a mi je vseeno ratalo se vidi da znam  ne štopar štopar Ful je digitalna, upam, da vas ne moti, da je rumenkasta ker sem tako pač hotela ustvarit meni je prelepa pa vam?

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Cecila

M Pa morm ti povedt Cecy kulllll ulalaaa da si zlo lepo ustvarila kr poplna zglda tk, da ja znš lepa je celtna praznovanec Sm jo mlčk si ogledvl in se opz, da nimš npke, ki bi jo vidl snečenje je polno, digitializcija na prvm mestu skrtka poplna stvritv kullll uživač

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110833
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 10:57

M In ste rs bli že pridni, da ste ustvrjl nv lins uživač uživač Kj nj vm drugega rčm vse stvritve so mi tpppppp tk, da ne mrm nbene prv nč kj izpstvljt sj menim, da so vse poplne kt mrjo bt brvo praznovanec Njblj mi je všč dizjn Luka, da si kpo ustvrjl z prelivno brvo ne čist sivo ampk bldo rdečo kullllllll zlo lepo nstlo Razz  Jacixa pa ti mš briljntno vov vooo mvrico ntri izdelno vska ti čst izredno lpa kpa ploska Nives tvja mi je posebn lpa, kr si dejnsk zbrla mdro brvo, ki se preliva z orginlno sivo belo stvritv je odlčna uživač Pd moderatr fl mš lpo kpo ustvrjno in me fscinirjo prelivne brve sj si ustvril svjo vijlčno sivo kpo tp senčenje vrhnsko, scren porzdljen, odstpne sence šjnjo, zms je prviln ni prvč ne preml ja nimam kmentrja drugega king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 30 Nov 2018, 13:18

N Cecy uspelo ti je v nulo ustvarit kepo, z lepimi barvami si jo uskladila, mi je všeč. strinja strinja  Tam vidim, ko imaš spodnjo senco v kepi ni razmazana dovolj drugače pa top stvaritev ploska ploska štopar štopar Določena si 100% strinja
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178851
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 19:48

T Formci pa je tukj nva dlčitv vših stvritv Cool In dolčne stvritve so ble nslednje:

- Nives
- Tinaj8
- Jacixa
- Luka
- Cecy

Kt vste bo izbrnje potekl po prvilh za stvritve točn 9 dni kakr zmerj! Želm vm obilo sreče pri smi izbri stvritve, ki bo v trk (25.12.2018) ob 10. 00 uri zjutrj! cheers

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 19:54

N O kaj vidim določitve so objavljene odlično juhejjjj ponorel ponorel uživač uživač vesela sem, da sem določena in veliko glasov ter sreče želim še preostalim, da so stvaritve najlepše izbrane, kako lepo od vas, da bomo zvedeli na božič kul štopar štopar pustim se presenetit
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110833
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 19:56

M A so dlčl kere so ble dlčene stvritve, prv vsm zželm srče, kr vse so šikne, lepe in poplne ponorel

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 12 Dec 2018, 20:02

L Stvaritve naše so določene juhejjjj to pa sem vesel in še moja med vmes veseli sem praznovanec Toša3 razumem se veselim tega dneva, da vidim, če bo izbrana ki tudi? O hvala Mauro tudi jaz to menim Cool
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80841
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 13 Dec 2018, 09:48

C Lepo, da imate že določene vaše stvaritve ploska Te pa ogromno sreče vsem še naprej do izbrane katera bo? Razz
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113270
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)    Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 13 Dec 2018, 11:25

T Sem opazil Toša3, da so objavljene in da je tudi moja zraven superca štopar Držim si pesti, da bo še morda izbrana med njimi si želim a bom videl? uživač Pustimo se presenetit drugače pa tud tebi Luka, Nives, Jacixa in Cecy želim dosti sreče pri nadaljni izbrani stvaritvi.

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 13 Dec 2018, 14:40

Tinaj8 je napisal/a:
T Sem opazil Toša3, da so objavljene in da je tudi moja zraven superca štopar Držim si pesti, da bo še morda izbrana med njimi si želim a bom videl? uživač Pustimo se presenetit drugače pa tud tebi Luka, Nives, Jacixa in Cecy želim dosti sreče pri nadaljni izbrani stvaritvi.

L Ja hvala Tinaj8 upajmo prošnja
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178851
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 24 Dec 2018, 10:28

T Frmci bila je dns rzglsitv za izbrne vše stvritve, sj so prd nmi prznični dnvi in je skpščina izbrla njlepše stvritve prj! Skupščna je izbrla njlepše stvritve od člnice Xosic z med. foruma, člana Rova2x nše pd modertrke Jacixa, člna Luka in člnice Nives vse so popln ustvrjene kt mrjo bt čestitmo vsm trm uživač Ostli dve stvritvi nista bli izbrni kr sta bli pmnkljivi v stvrjnuju pri obma mnjka digitln sijaj in prv tk sta bili stvritvi zavrnjeni in bste ogrjni pd Moderatr Tinaj8 in Cecy hvala za rzmevnje! Ostl trije pa ste prjl lpo ngrdo, ki jo pa prejmete pd zs še dns Cool

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Pd-modre Pod moderatorka: Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Luko Luka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Okvstvnvnvs Nives





Moderator: T

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 24 Dec 2018, 10:32

N Vovvvvvv kaj vidim objavljene so izbrane stvaritve to je pa res lepo presenečenje od vas na današnji dan hihihih ponorel ponorel uživač uživač ful sem vesela, da je bila moja izbrana kepa, vse tri so lepe, čestitam tudi vama forumec Luka in Pod Moderatorka Jacixa štopar štopar ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98249
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 24 Dec 2018, 10:50

J U kako lepe ful digitalne kepe ste izbrali res čestitam ponorel ponorel Jacixa, Nives, Luka ja bravooo praznovanec Sedaj že skačete od vesela ob vaši nagradi?
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113270
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 24 Dec 2018, 11:18

T A moja pa ni bila izbrana stvaritev u sedaj sem presenečen Shocked Vidim, da sem bil pa res površen čisto pozabil na digitalni sij Embarassed Čestitke Nives, Luka in Jacixa ploska

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111319
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeTor 25 Dec 2018, 09:53

J Tudi tukaj sem prejela darilo najlepše, saj sem mela izbrano stvaritev kepo praznovanec Ja čestitam Nives, Luka prelepi sta ponorel Žal Tinaj8 in Cecy bolj bodita pazljiva naslednjič nagrada topp vesela sem f. privilegija nisem ga več mela ponorel bož. drevesce božič maha

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178851
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 08:55

T Formci čs je za nv nmg nve stvritve Cool Nslednji lins za herjsko stvaritev je pdlžni svržnk Babbo! Ustvrite ga z všo domišljijo in všo kreativnstjo in da bo stvritv rs poplna kakršna mra prv bt! Upštevjte sma prvila, drgč nbo vša stvritv veljvna! Kr tkrt je vša stvritv ogrjna in zavrznjena iz nše strni učeni No pa te velik sreče z ustvrjnjm nve stvritve in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju Smile

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Baboo-linso

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2131
Točke forumske karme : 96756
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 10:02

R Pa saj ni res novi lines imamo jaja pirat Boste ponovno nekateri delovni in meli ustvarjalsko Picasovo žilico! Surprised
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110833
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 10:05

M Ja čs je, da mamo nv nmg stvritve Toša3 Razz Sm že čkl kdj se bo prv pjvil nv lins lahk, da ga ustvrm je pa vidt grzn!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82943
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 10:07

V Moderator izjemna novička, da si objavil novi lines uuu lep je štopar Torej se nadaljujejo linesi res sem vesla pa veselo na delo pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113270
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 10:13

T O je pa res videt grozen ta podložni sovražnik a odlično lepi lines Moderator ponorel Ne bom nič obljubil a lahko, da ga bom ustvaril samo se mi kar zdi težavni no saj po izgledu linesa silent

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98249
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 10:18

J Ta pa je lep nov lines Toša3 darilec Bi ga skušal ustvarjat samo ga ne bom, mi je to pretežko aja morda za svojo dušo smeško
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66540
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 11:37

L Čudovit lines morda pa ga ustvarim Toša3 in pošljem? king king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 11:41

N Vovvvvv kako lepi novi lines sovražnika od močnih bojevnikov, je presenečenje iz vaše strani, da je objavljen dans, sem vesela ful, kulski je ponorel ponorel Mislim, da bom potrebovala dosti časa, da ustvarim perfektnega ful digi in ja ustvarila ga bom, sem se odločila štopar ploska štopar ploska uživač uživač veliko sreče vsem forumci, kateri ga boste ustvarili praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePet 29 Mar 2019, 15:24

L Vov pa tukaj je novi lines in to od Baboota ful mi je všeč in lep praznovanec Hvala Moderator zanj, saj po dolgem času bom lahko ustvarjal stvaritev! Razz
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82943
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:43

V Kakor sem rekla prejšni teden veselo na delo, jaz sem že pridna in počasi ustvarjam ploska To tudi sami vidite in kaj mislite bo mi lep nastal res si želim a popoln tak bo!  Cool

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Puiz
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2045
Točke forumske karme : 101262
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:47

C Si rekla ja pa prav lepi bo a senčiš ga komaj se opazi senčenje? Smile
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:49

N Vika si ga komaj začela izdelovat vidim lepi bo originalni ful digi, jaz izdelujem zeleno plavega želim si da rata mi strinja ponorel ponorel A uporabljaš Photoshop krasno samo da gre praznovanec praznovanec le tako naprej
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 636
Točke forumske karme : 66540
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:51

L Vika madonca znaš bravo ja pa obdrži to barvo zelo zna bit lepi, ko bo dokončan štopar
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:54

N Evo jaz pa svojega ustvarjam poglejte si ga je lepi kaj? Ni še prav dokončan bo pa  praznovanec


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Baboonvs
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82943
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:55

V Senčim ga zdaj ja pa tako naprej Cecy! Ja seveda Nives z enakim programom ustvarjam kot ti cheers Saj bo pomojem bo takšen ostal Lityo a mora bit ful digitalen.
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82943
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 08:59

V Vau Nives lepi tudi nastaja ponorel Počasi delaj pa poskušpaj dodati več sončka, kjer se sence ne izpovetijo oziroma niso vedljive king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:01

N Vika saj izdelujem počasi, na koncu bom več sončka dodala pred veš čim uživač uživač prav odlično da uporabljaš Photoshop kot jaz, si le poslušala me strinja
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98249
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:04

J Vika oo se že ustvarja ko bo popolni pa bo res top Razz Nives ja vau tudi tvoj lepo nastaja čudovite barve si izbrala zanj ponorel
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1730
Točke forumske karme : 113270
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:09

T Pridni ste eni, ker že ustvarjate in vidi se, da vam gre zato tako naprej (Vika, Nives) štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2335
Točke forumske karme : 110833
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:26

M Tud jz sm bl mlce md vikndm pridn in sm se lotil ustvrjt lins, za enkrt zgleda tk praznovanec Zlo lp mi nstja opžm. Vika in Nives lp tud vjn tko, da bo tžko izbrt njlpšga kj? ploska

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Baboolins-mar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:32

N Ojla Mauro hvala za komentar ponorel Tudi ti svojega ustvarjaš vidim, prav lepi bo nastal, ko bo dokončan. Res bo težka izbira a mislim, da bodo vse določene in izbrane štopar
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1354
Točke forumske karme : 111319
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 09:40

J No pa ste res eni pridni fino že ustvarjate lines in kmalu bodo popolni Vikaluceria, Nives, Mauro king Sama ga tudi sem pričela ustvarjat tako, da ga boste tudi videli od mene pa veliko sreče, strpnosti in kreativnosti še želim pri ustvarjanju naprej Smile

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimePon 01 Apr 2019, 16:41

L Nives pa ti si kar pridna pa že ga ustvarjaš vo lepi je že zdaj praznovanec Upam, da ti celoten uspe držim pesti, Vika o tudi lepi bo tvoj jaja ti tudi si v eleanu za ustvarjanje štopar štopar Mauro uuu kako lep ti nastaja držim pesti, da bo popoln! Razz
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95567
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 09:16

F Boste kar ustvarjalni vidim, saj vas večina bo lines ustvarila darilec
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 823
Točke forumske karme : 82943
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 09:17

V Zagotovo ga ustvarim saj ga že. Na začetku še nisem bila v elanu Luka sedaj pa ploska ploska
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1621
Točke forumske karme : 98249
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 09:20

J Seveda kateri znajo F no ostali pa bomo navijali za vas ploskač
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 09:28

N Luka hvala, se trudim, da mi bo ratal štopar ploska Upam, da tudi tvojega vidim, če ga boš ustvaril. Vika prav lepi bo tvoj Babu, tudi od vseh ostalih kateri ga ustvarjamo uživač ponorel Lepo povedano Josel strinja
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4257
Točke forumske karme : 109771
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 17:06

N Pa je moj Babu sovražnik dokončan, sem vesela ful, da mi je uspel v nulo ustvarjen uživač pleše Kaj menite vam je lep in všeč? Bom določena in kasneje izbrana za mojo stvaritev? Si želim, da sem hihihih praznovanec praznovanec


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Nvsstvpng
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2944
Točke forumske karme : 109521
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeSre 03 Apr 2019, 17:23

L Vovvvv Nives ja vidim, da ti je uspel in je popoln čestitam praznovanec Kak mi je lep bi ga takoj imel, če bi ustvarili živega, upam, da prejmeš čimveč všečkov, da boš določena ali celo izbrana vov vv lepi je fullll držim pesti zate I love you
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 793
Točke forumske karme : 80841
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitimeČet 04 Apr 2019, 09:44

C U to pa je samo za gledat Nives zelo lepa stvaritev praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 21Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: