LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)

Go down 
+12
Mauro
Lityo
Nives
Toša3
Vikaluceria
Cristzep
Cecy
Josel
Admin
Rosalda
Tinaj8
Fico
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AvtorSporočilo
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112908
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 21 Sep 2017, 22:35

First topic message reminder :

T A tukaj je nova lepa in strašna grozna stvaritev uživač strhc Morda ustvarim ta lines, čeprav ne vem kak dolgo ga bom ustvarjal saj je težki ful Shocked

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Tinaj210


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Sob 30 Sep 2017, 11:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 15:14

L Čudovito, da smo bili določeni praznovanec Ker so prav vse stvaritve top ponorel
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 07 Feb 2018, 21:03

Luka je napisal/a:
L Čudovito, da smo bili določeni praznovanec Ker so prav vse stvaritve top ponorel

M Hvala vsm upm, da bdo te izbrne vse? Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 2911
Točke forumske karme : 10194522
Join date : 07/02/2010
Age : 44
Kraj : Slovenija

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Feb 2018, 21:19

A Drgi člni tukj je nva rzglsitv za izbrne stvritve Razz Kr je Moderatr odstn sj je zbolel sm izbrne stvritve objvil jz! In tko je ponvn skupščina izbrla njlepše stvritve od člna Xarilo, Samantya z mednrdnga foruma in od nša pd mderatrja Tinaj8, Jacixa tr od člnv Mauro, Luka, Nives, čestitmo ploska Tkle pa izgledjo vse izbrne stvritve, ki so tp ustvrjene! Osvjili ste si lpo ngrdo, ki jo pa prejmete pd zs!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Krnmripng Mauro

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Nvjxinpng pd Moderatrka Jacixa

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Zatinjpng--kopija pd Moderatr Tinaj8


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Nvkurent Nives

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Krntlukpng Luka


A

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Admin_11
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia.slovenianforum.com
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Feb 2018, 21:28

N Lep večer Admin, nič hudega, želim našemu Moderatorju Tošeju3, da se čimprej pozdravi. strinja  Vovvvvvvvv izbrana je bila moja stvaritev, to jaaaaa uživač uživač  Zelo sem vesela, da mi je ponovno uspelo ustvarit popolno ful digi stvaritev hihihih ponorel ponorel  Prav lepo je videt vse Kurente pod objavljeno temo, vsem iskreno čestitam za izbrano stvaritev praznovanec praznovanec uživajte v nagradi pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112908
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Feb 2018, 21:57

T In so bile izbrane najlepše stvaritve ena lepša kot druga vov ploska Zelo lepo jih je videt skupaj in tudi, da je moja med njimi, saj je ful popolna digitalno ustvarjena, čestitam še ostalim ponorel ponorel ponorel Moderator čimprej okrevaj upam, da ni kaj hujšega silent

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeTor 20 Feb 2018, 22:28

L Ja presrečen sem, da vidim svojo izbrano stvaritev Kurenta jupi praznovanec Pa vsi smo bili izbrani odlično to, ker ni vedno tak zato čestitke še ostalim za izbrano stvaritev štopar In že imam osvojeno nagrado vov top je Razz
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 11:42

M Vse izbrne stvritve so prečdvite lepe in poplne praznovanec Nse sm zlo ponsn, da je mj ustvrjn Kurnt prv tko md izbrnimi kulll ponorel In ngrdi ki sm prejl sta zkn hvala king

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110955
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 21 Feb 2018, 11:44

J Izbrana je izbranaaaaa stvaritev moja Kurenta uživač Ful lepe stvaritve smo mi ustvarili čestitam vsem, zato smo si tudi prislužili tak lepi nagradi praznovanec

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178490
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:32

T Formci je že nv nmg stvritve kristl, ki je opredljn bl pmldno dgjnje! king Ustvrite ga čist po svjm oksu z velik vlje in kreativnsti. Prv tko pa se držite omenjenh prvil, drgč nbo vša stvritv veljvna sj lhko všo stvritv zavrzjejo in clo ogrjajo, zto pazljiv pri stvrjnju linsa učeni Velik sreče z nvo stvaritjo in pri smem ndljnm dolčnju in izbrnju Cool  

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Kristl-linsi



Moderator: T

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:35

M Nv lines je tukj uživač uživač Zlo sm vesel, sj mi je všč in milsim, da ga bm ustvrjal Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66177
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:40

L Lepi je novi lines sedaj pa zavihajmo rokave in ustvarimo ta kristal ali kaj je že rekel Moderator praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110955
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:43

J Vui pa je objavljen novi lines, že komaj čakala, da lahko novega ustvarim ponorel Brez skrbi Toša3 jaz se jih držim ja Lityo kristal je ta lines ful bo lepi ko bo ustvarjen ful digi, se grem kar lotit Razz Razz

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:44

Jacixa je napisal/a:
J Vui pa je objavljen novi lines, že komaj čakala, da lahko novega ustvarim ponorel Brez skrbi Toša3 jaz se jih držim ja Lityo kristal je ta lines ful bo lepi ko bo ustvarjen ful digi, se grem kar lotit Razz Razz

M Sm ni lahk a ti ga grš kr ustvrjt že pd Moderatrka? štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96388
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:47

R Ta novi objavljen lines je videt krasen in čudovit a se mi dozdevle, da nebo mačji kašelj za vas, saj je obsežen ali se motim? darilec
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66177
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:48

L Po mojem ima ogromno senc Rosalda Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rosalda
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Rosalda


Število prispevkov : 2123
Točke forumske karme : 96388
Join date : 22/06/2010
Age : 47
Kraj : Slovenj Gradec

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 08:49

Lityo je napisal/a:
L Po mojem ima ogromno senc Rosalda Very Happy

R ja frajer
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110955
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:07

J Potrudit se moraš pa ni tak težki je pa res, da je v notranjosti obsežen Rosalda zlo vesel A moj počasi že nastaja takole sem se ga začela lotit, moram se potrudit, da bo top pa, če ga bom ustvarjala tri ali štiri dni!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Kristllijcx

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Cecy
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Cecy


Število prispevkov : 2043
Točke forumske karme : 100900
Join date : 29/06/2010
Kraj : Zamušani

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:11

C Ta novi lines pa je težak Suspect Menim, da če bi se ga spravila ustvarjat mi nebi nikoli ratal, zakaj, ker je preveč podroben me prav zanima koliko senc ima Neutral Jacixa ja ti znaš zato boš ga ustvarila v celoti no pa veliko sreče lahki ni videt saj pravim ampak že začetek ti je uspel bravo ponorel
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110955
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:14

J Hvala Cecy a lahko bi kdaj poskusila ustvarjat težki lines? Ja ima kar ogromno senc saj se tudi vidijo v linesu a jaz jih bom še nardila kake tri zraven z prelivnimi barvami v bar. paleti morda celo bele al sivkaste zraven Cool

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:19

Cecy je napisal/a:
C Ta novi lines pa je težak Suspect Menim, da če bi se ga spravila ustvarjat mi nebi nikoli ratal, zakaj, ker je preveč podroben me prav zanima koliko senc ima Neutral Jacixa ja ti znaš zato boš ga ustvarila v celoti no pa veliko sreče lahki ni videt saj pravim ampak že začetek ti je uspel bravo ponorel

M Ne pozbt Cecy, da je kristl zto je težki za ustvrjnje strinja

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:20

M Jacixa lp bo flllllllllll tud prelivne brve mš izrzite že nzčetku kj šele na kncu sme stvritve štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:23

N Vovvvvvv lep novi lines, vidim pa da je kar obsežen in zelo težak za ustvarjanje. ponorel ponorel Probala ga bom ustvarit, a bo trajalo, da bo ful digi pleše pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSre 14 Mar 2018, 09:25

N Jacixa zate vem, da ti bo uspel kristal ful digi, sploh ne dvomim vate strinja strinja  Že zdaj si ustvarila zelo lepega, pa še ni dokončan uživač uživač  


Cecy res bi lahko kdaj ustvarila kak težek lines, da sploh vidiš, če znaš ful digi ali ne. Saj če bi se potrudila bi znala verjemi vase in trudi se strinja
Nazaj na vrh Go down
Josel
Obstoječi član
Obstoječi član
Josel


Število prispevkov : 1617
Točke forumske karme : 97885
Join date : 21/02/2011
Kraj : Zgornja Velka

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 08:32

J Vui je lepi ta lines Toša3 enkraten ponorel A ga že ustvarjate, da pravite zraven kako je težak?
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95207
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 08:36

F Toša3 pa se bo lahko ustvarjalo videt je lepi lines in obsežen tak, da kateri ga boste ustvarjali vsaka vam čast, da ga dokončate popolnega pleše
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 11:00

N Josi si mi smešen, ko si to rekel smeškec ful kaj ne vidiš, da je težaven in obsežen s sencami? Jaz se ga bom lotila šele jutri ustvarjat in ko ga bom dokončala ga bom tudi pokazala strinja cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 14:23

L In je objavljen čist novi lines vola je lep Razz Za moje pojme je težki tako, da bom videl, če se ga bom lotil ustvarjat Toša3 nič ne obljubim!
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 14:25

Jacixa je napisal/a:
J Potrudit se moraš pa ni tak težki je pa res, da je v notranjosti obsežen Rosalda zlo vesel A moj počasi že nastaja takole sem se ga začela lotit, moram se potrudit, da bo top pa, če ga bom ustvarjala tri ali štiri dni!

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Kristllijcx

L Tvoj že nastaja pod Moderatorka celoten je videt izreden in ful digitalen se veselim, da vidim dokončanega štopar
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82582
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeČet 15 Mar 2018, 14:36

V Tale novi lines me je prevzel nikoli še nisem ustvarjala kristala uživač uživač Bom videla kako težki je za nardit, če ga bom ustvarila darilec
Nazaj na vrh Go down
Jacixa
Obstoječi član
Obstoječi član
Jacixa


Število prispevkov : 1350
Točke forumske karme : 110955
Join date : 31/01/2012
Age : 37
Kraj : Banovci

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:03

J No pa mi je uspelo ustvrit ta novi lines, kristal je tukaj ponorel ponorel Ni bil lahki a sem ga počasi ustvrjala, ker je obsežen in tudi mi uspel, da je ful digitalen vam je lepi ne Razz Sem pa zanj porabila skor celih 4 dni stvarjenja te veste, da ja ni lahki.


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Okjcx-krst

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Jacixa11
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:05

N Vovvvvvv Jacixa perfektno si izdelala svoj kristal, nevidne in vidne sence so na svojem mestu kot morejo bit, tudi ostalo je top, ful digitalni je vov praznovanec ti verjamem, da si se namantrala strinja
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112908
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:16

T U pa ti je ful lepo se ustvaril kristal vau Jacixa uživač uživač uživač Ja kaj lepi prelepi pa tudi celoten je ful digitalen, ne morem, da ti rečem kaj, ker nima napak bravo za tako stvaritev določena boš pa veliko srečeo pol pri izbiri pleše Jaz tega linesa ne bom ustvaril!

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Lityo
Zvesti član
Zvesti član
Lityo


Število prispevkov : 633
Točke forumske karme : 66177
Join date : 10/05/2016

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:27

L Vauuuuu vau je lepi tvoj kristal Jacixa praznovanec Pa ti znaš vsako stvaritev ustvarit kaj si nor čestitam štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:39

M Tud mja stvritev kristl je knčna ponorel Odločevl sm se ali nj ga ustvrim al ne pa sm pl si rekl bm ga, da vidm, če mi bo nstl popoln in kolikr vidm mi je, sj je celtn fl digi uživač uživač Jz sm ustvrjl rdečga, če vm nism povedl enim pa sm tk, da mi je bl ta brva znj pdla v oko a morm povedt, da svetle snce ni lahk ustvrjt, sj se prelivna brva ni prikrivala to pa zrd tga, kr je ima kristl vedn prevč senc Cool Al mislite bm določn juhj klanjar


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Okj-mri

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:43

N Mauro vidim, da ti je nastal kristal zelo lep in ful digitalni, všeč mi je barva strinja  Mogoče samo iztopa tista senca preveč ven bi rekla. Veliko sreče v določitvi ti želim strinja štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112908
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:46

T Mauro imeniten lep je in topppp ustvarjen kristal ponorel ponorel Dobro, da si ga ustvril, ker ti je zelo lepi nastal in tudi tebi se nevidijo napake, ja glede senc imaš prav tam moraš pazit, zato ga ne bom  ustvaril jaz. Boš določen, če ne ki izbran saj imaš popolnega štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:48

N Tinaj8 popolnoma te razumem, zakaj ne boš kristala ustvarjal. strinja  Vredno pa je poskusiti ne glede na to ali je obsežen z sencami ali ne zlo vesel Jaz ga v glavnem bom Wink
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:50

Nives je napisal/a:
N Mauro vidim, da ti je nastal kristal zelo lep in ful digitalni, všeč mi je barva strinja  Mogoče samo iztopa tista senca preveč ven bi rekla. Veliko sreče v določitvi ti želim strinja štopar štopar

M Hvala Tinaj8 a zto ne bš ustvarjal ja poplnma razmljivo strinja Kakšna snca Nives? To se vid snčk, ko sm posvetlil tmno snco, da bi se svtla odstpna ujmala z prelivm brve v kristlu Cool

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:54

N A tako Mauro potem pa kot je reko Pod Moderator boš določen in izbran štopar štopar Potrudil si se maksimalno uživač
Nazaj na vrh Go down
Tinaj8
Obstoječi član
Obstoječi član
Tinaj8


Število prispevkov : 1728
Točke forumske karme : 112908
Join date : 12/10/2010
Age : 36
Kraj : Jurovski dol

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:54

Nives je napisal/a:
N Tinaj8 popolnoma te razumem, zakaj ne boš kristala ustvarjal. strinja  Vredno pa je poskusiti ne glede na to ali je obsežen z sencami ali ne zlo vesel Jaz ga v glavnem bom Wink

T Tak sem se odločil ja sicer pa sem skoraj vsak lines do sedaj ustvrjal malo pavze nea škodi mi king Bom pa naslednjega zagotovo ustvaril ponovno, pa veliko sreče pri določitvi.

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Tinaj210
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 09:56

N Res je, da si jih veliko ustvaril. Pa si sedaj spočij do naslednjega kot praviš in spremljaj ostale kako bomo še ustvarili kristal, hvala zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80478
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 10:06

C Pod moderatorka kako je lepi kristal vsaka ti čast ful digitalen cel ponorel  Tvoj bo določen in izbran se grem stavit kar mel bi ga, tak maš lepiga praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Cristzep
Zvesti član
Zvesti član
Cristzep


Število prispevkov : 790
Točke forumske karme : 80478
Join date : 04/03/2013
Age : 43
Kraj : Koroška

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 10:08

C Mauro pa jaaaaa tudi ti si tak lepiga ustvaril, da kar sije pod temo praznovanec Nimaš nobenih napak, ker je celoten ful digitalno ustvarjen bravo ploska
Nazaj na vrh Go down
Mauro
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Mauro


Število prispevkov : 2332
Točke forumske karme : 110470
Join date : 31/05/2010
Age : 39
Kraj : Ljubljana

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 10:10

Cristzep je napisal/a:
C Mauro pa jaaaaa tudi ti si tak lepiga ustvaril, da kar sije pod temo praznovanec Nimaš nobenih napak, ker je celoten ful digitalno ustvarjen bravo ploska

M O hvalaa Crist sm se maksimln potrudil, da je tki uspl štopar

_________________


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Mauri210
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 14:34

L Ja vov in vovvvv Mauro in Jacixa kak mata lepi ustvarjen kristal vsak po svoje prelepi ponorel ponorel Samo gledam obadva sta mi ful lepa in menim, da bosta obadva določena in izbrana top stvaritviiiiiii aplavz praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Fico
Obstoječi član
Obstoječi član
Fico


Število prispevkov : 1517
Točke forumske karme : 95207
Join date : 18/07/2010
Kraj : Lenart

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 14:43

F Kaj že ustvarjate eni ta novi lines Razz Mislim, da se bo vsak tukaj namučil malo pri linesu, drugače pa Jacixa top imaš ustvarjenega ponorel uživač štopar Mauro ful si se potrudil, da je tudi tvoj kristal ful popolni tak, da veliko sreče te pri izbiri ne, ker sta obadva kristala popolna king
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePet 16 Mar 2018, 14:59

N Fico res lepo povedano strinja  Jaz sem sicer nekaj probavala izdelovat kristal dopoldne, a raje kot da se zmotim ga bom v naslednjem tednu ustvarjala, nočem imet napak zlo vesel zlo vesel
Nazaj na vrh Go down
Luka
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Luka


Število prispevkov : 2940
Točke forumske karme : 109157
Join date : 07/02/2010
Age : 42
Kraj : Radizel

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimeSob 17 Mar 2018, 15:09

Nives je napisal/a:
N Fico res lepo povedano strinja  Jaz sem sicer nekaj probavala izdelovat kristal dopoldne, a raje kot da se zmotim ga bom v naslednjem tednu ustvarjala, nočem imet napak zlo vesel zlo vesel


L Nives če si probavala ga že ustvarjat si mislim, da ti bo uspel, ker znaš ustvarjat ful lepe in top stvaritve uživač Zato tudi ne dvomim v to, da ti nebi ratal veliko sreče ti želim praznovanec
Nazaj na vrh Go down
Nives
Obsedeni član telenovel
Obsedeni član telenovel
Nives


Število prispevkov : 4252
Točke forumske karme : 109406
Join date : 21/05/2010
Age : 38
Kraj : Limbuš

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePon 19 Mar 2018, 15:55

N Lep pozdrav vsem skupaj pleše pleše  Ustvarila sem svoj kristal, s tem da sem si zamislila povsem drugačne sence na njem kot vidite, vam je všeč barva in nasploh prelivne barve v barvni paleti hihih? ponorel ponorel  


Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Okvnvkristal



Ful digi je štopar štopar
Nazaj na vrh Go down
Vikaluceria
Fenomenalni član
Fenomenalni član
Vikaluceria


Število prispevkov : 822
Točke forumske karme : 82582
Join date : 27/05/2014

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitimePon 19 Mar 2018, 16:07

V O jej to pa je stvaritev pa pol, moj kristal je ustvarjen po dolgih 5 urah stvarjenja novega linesa in je zlato rumeno siv praznovanec Bistvo ni pomembno, samo, da mi je uspel in tudi, da je ful digitalen, kaj menite vam je lepi?  uživač

Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Opng-vikol
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)   Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3) - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Posamezna stvaritva za forum (PSZF): (3)
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 21Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Resničnostni šov
» Izredna priložnost na forumu (2017)
» Your first subject
» Za obiskovalce:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum-
Pojdi na: