LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 3 Empty
22112022
ObjavljaDrugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 3 Untitl29
T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za praznične dneve smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste šli na zimsko praznično idilo przničnega vzdušja z okršvnjm smrečice z njo pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat kar pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Tko pa se drugi dogdk zčne igrati (28.11.2022) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji  Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V odigraj dogdku bste vidl Božičkvega pomagača ki ima spdj darila, vsko darilo bste mrl odpreti tko, da kliknete nanj in vsko darilo psebj pvlečt na drugo, da lhko znjm rinete do naslednjega sneženega moža, kjr se vm tud prikaže vedn različn pri klobuku, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (13)x pišktv , ki jh odkrivate v prznični idili igranja tkrt tud ste prispel do knca idile przničnga igranja in do glavne ngrde dprto darilc Pa, da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne nloge nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 14 decembra 2022 ob 17:00 uri končujte praznično vzdušje, idilo, okraševanja za praznične dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 3 P_ekra10  

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri saj se ga takoj prepozna to je Božičkov pomagač
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- darila
- smrečica
- okraski
- glavna vsebina (piškot)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek) prejšnja izredna priložnost, pismo Božička ali dedka Mraza, originalni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v drugm dogodku za glavno nagrado:

- nv postr (odigraj dogodek)
- prejšnja izredna priložnost
- kartica
- broška
- 40 novh točk formskga ugleda




Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov Pa srečne, vesele in zdrave božično novoletne praznike 2023 forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 3 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 22 Nov 2022, 15:25; skupaj popravljeno 1 krat

Mauro, Jacixa, Cristzep, Lityo and Elselya like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022: :: Comments

L Tudi danes ga ni bilo za ujet no saj pri meni silent Drugače pa ful dober odigraj dogodek in rad ga igram lučkarpis
M Dns blj slbo glede lvljnja piškota ga ima splh kdo? bounce Pa še ml pa se przničn odigraj dogodek knča!
V In neka slaba bom se mi zdi samo pet jih imam kot veste igra je bla top drugače štopar
R Midve sva skor enaki Vika a ne več 6 ujela 🥳🥳Mauro pri meni billll 😆
T Ni jih toliko za videt se mi cel čas dozdeva 😬 Zdaj tudi jaz nobenega polovil
J Fajn se dalo igrati odigraj dogodek je pa res, da ostajam pri istem 10 je moj igram pa tako vredi 😙😙
R Ne rabiš se sekirat, če ga nisi ulovil maš 10 jih tako si jih večina ulovil 😁
T Gre se zato, da se boji, da nebi zmagal v tem odigraj dogodku, ker je še samo dva dni 😂
Tinaj8 je napisal/a:
T Gre se zato, da se boji, da nebi zmagal v tem odigraj dogodku, ker je še samo dva dni 😂

V To najbolj 🤣🤣
J Vsi se borimo v odigraj dogodku neglede navse, da pridemo čim dlje tudi do najlepših nagrad 😆 Danes mi nikakor ni šel odigraj dogodek dvakrat se zmotila jaj 😱
M Vskemu se to zgodi Jacixa tko pč je tud namenski dogodek przničn ni lhk ☺ Se pa abslutn strinjam kr prvš jaaa 👏
N pohvali se lahko samo Josel za igranje odigraj dogodka in se strinjam z Jacixo kar je napisala. Ostajam pri 5 piškot s tem da če tudi mi ne gre najbolj odigraj dogodek ga rada igram ker je v tem letu zadnji
C Kako zadnji? misliš, da jih nebo več? Vredi sem odigrala odigraj dogodek tako, da upam jutri na vredi smajla pa ki nov piškot 🤗
N napisala sem v tem letu da bo zadnji odigraj dogodek nisi prebrala dobro vidim. Dogodki se bodo naprej pa saj sama vidis kolk procentov imamo pri klikanju naloge dejavnosti 😃
Nives je napisal/a:
N napisala sem v tem letu da bo zadnji odigraj dogodek nisi prebrala dobro vidim. Dogodki se bodo naprej pa saj sama vidis kolk procentov imamo pri klikanju naloge dejavnosti 😃

C Aja malo pobrkala 😐 Se vidi lepo tako, da 100% bo ta naloga in naslednji odigraj dogodek ponorel
J Sem pri zelenem snežnem možu kaj pomeni kdo bi vedel?


Nazadnje urejal/a Josel Pon 12 Dec 2022, 11:47; skupaj popravljeno 1 krat
N se mi zdi da si res pobrskala a nič hudega. Seveda in prav vesela sem da bo naslednji dogodek ponorel
Nives je napisal/a:
N se mi zdi da si res pobrskala a nič hudega. Seveda in prav vesela sem da bo naslednji dogodek ponorel

J bo zagotovo jejee 🥳
C Sanja se mi ne jaz sploh to ne gledam bi morala? Pri meni je vijoličen skoz 😋
M Bravo mislim, da si pri predzdnjm kr pmen, da se bližš cilju nekako je rdč zadnji prd ciljem przničnga odigraj dgdka ❄ 😙


Nazadnje urejal/a Mauro Pon 12 Dec 2022, 11:52; skupaj popravljeno 1 krat
N pol pa slabo igraš če si še vedno pri vijoličnemu Cecy. Jaz sem pri plavem. 4 piškote bi mogla še dobit da dokončno smrečico okrasim. Josel zagotovo bo naslednji dogodek bomo veseli ne bi vedela kaj pomeni zeleni sneženi mož
Mauro je napisal/a:
M Bravo mislim, da si pri predzdnjm kr pmen, da se bližš cilju nekako je rdč zadnji prd ciljem przničnga odigraj dgdka ❄ 😙


J A vijola presrečen sem morda pa še mi rata videt rdečega? čopek
N Moderator Mauro hvala ker si povedal kaj pomeni zeleni sneženi moz in kaj rdeči. Meni mislim da ne bo uspelo bo pa zagotovo tebi in Joselu
L Hm vso srečo Josel, če ti rata glede nato, da je še samo 2 dni odigraj dogodek 😌
J Aha točno morda ponorel
T Frmci namenski dgdk (odigraj dogodek) se pdljša za 1 dn zrd nstle tehnične npke, ki se je pjvila pri ns tko, da vsi še igrte ta čtrtk (15.12.2022) in se tud tkrt ob 17 00 uri tud knča! Hvala za rzmevnje 😀


Moderator T
N Moderator Toša3 pa to je maksilno odlično da se podaljša odigraj dogodek za en dan mogoče pa mi prinese srečo pa se ulovim piškote kolk si jih želim ponorel ponorel hvala da si javil ful vesela praznovanec
L Imenitno Moderator to slišat ful vesel ponorel Pa tudi odigraj dogodek je bil senzacionalen ful sem užival v njem, ko sem ga odigral snežinkca
C Nasmihnil 6 piškot sem pa vesel, da se je odigraj dogodek podaljšal 🥳
L Končno ulovila 4 piškot uživač Super, da se je podaljšal za en dan samo meni to ne koristi? Vem, da slabo igram namenski dogodek a izpadla nebi rada začuden
V Vesela, da ste podaljšali prazničen odigraj dogodek Moderator Toša3 😙 A jaz nisem tako dobra se pa trudim iz dneva dan morda sem zato zdaj si ulovila 6 piškot 🤗🤗
T Tudi jaz ulovila si 5 piškot auuu nekako slabo mi gre 😝
M Pa je mj te 10 piškttt uff ne mrm verjet Razz Moderator krasn bm se še dlje trudil mrda pa tkrt osvjm glavno n. bož. drevesce
N 6 piškot je moj ponorel ponorel prevesela kaj naj rečem drugega. Lityo boljše je to da se za en dan podaljša kot nič. Vika isti sva vseeno nisi tak slaba čeprav tudi jaz ne igram tako kot si želim. Moderator Mauro bravo tudi tebi za 10 piškot
J 11 piškotek mojjj pleši Gremo naprej in vse do zmage? 😋
L U bravo Josi še čisto malo ne? 😀
J Ja pleše
N bravo Josel za 11 piškot se malo pa zmaga štopar štopar
J Želim si veš a bom videl 😙
N vem da si to želiš in vsi ostali tudi a enim ne bo uspelo

Mauro likes this post

T Ujeti 7 nov piškot rad vidim tooo🤩
M Vstrjm pri 10 tko, da upm, da še kakšnega ulovm do četrtka 😗
L Dejansko slaba bi rada bila enaka kot Jacixa 🤨 Ostanem na enakem samo 4 🥶
N Do četrtka si želim ujeti 7 piškot, ker dans ga nisem videla. Lep odigraj dogodek s pingvinom uživač Pol je pa odigraj dogodka konec škoda.
Nives je napisal/a:
N Do četrtka si želim ujeti 7 piškot, ker dans ga nisem videla. Lep odigraj dogodek s pingvinom uživač Pol je pa odigraj dogodka konec škoda.

L Misliš, da ga boš res? 😁
N Želim si da ga polovim in upšam da bo sreča na moji strani Lityo.
C Zmerno odigraj dogodek Nives pa bo, a ni blo za polovit piškota? 🧐
Cristzep je napisal/a:
C Zmerno odigraj dogodek Nives pa bo, a ni blo za polovit piškota? 🧐


N ne nisem ga videla nikjer si ga ti poslovil dans?
L Lepi odigraj dogodek in zelo mi blo všeč igranje z pingvinom hehe sankr Zdaj se trudim igrati do konca, da mi bo šlo saj davam vse od sebe a ni blo piškota a le polovljen bil 9 včeraj Božiček
N V zadnjem odigraj dogodek nisem ujela piškota. Ampak kaj čem zdaj tak to je. Igrala nisem nekaj ravno perfektno a uživala sem v igranju celotnega odigraj dogodka ponorel ponorel uživač uživač Veselim se že nagrad vsakemu pa želim ogromno sreče če ujame še zadnjič piškot strinja
 

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Nazaj na vrh 

Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: