LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

L Pa je res tukaj novi odigraj dogodek in to igranje noči čarovnic genialno ponorel Vsebina igranja kar potegne noter tako, da bom se potrudila v igranju uu a kaj ta zvita sova dela? Čar A potakem se napoji ali zvarki zmešajo to upam, da mi bo šlo Neutral Ja ful rada bi prišla do konca z igro ampak to bo težavno stem Huzzom drugače pa je zelo lepppp  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): 1f60d Vse lepo in prav a bom videla z igranjem kako mi bo šlo nisem preveč optimistka, vseeno fajn se maskirajmo in lepo strašno noč čarovnic vsem vesela bučka v igranju pa ogromno sreče straš. maska

Nives, Mauro, Tinaj8 and Josel like this post

M Zlo lpoo in jasn pvedn za nv namenski igrni dogdek, ki se bo pa jutr zčel igrttt praznovanec praznovanec Znimiva bo tle igra sj opžm, da je mnda dvstpenjska a ne? tko se ptem ve, da nebo lahka star ded Pošst Huzzo zlo lep in kmj čakm, da zčnm igrt, da splh sprbm nvo igro v kteri se pjvlja ogrmn stvri od zjemnja ktla, zvite sve, zlbnga pjka, isknje stršnh prstv, ki jh bo težko pridbt a igraaa me nvdušjeeee hrus. buča Tko, da se mrm ptrudt za osvjitv leph ngrdd kr tudi sooo vidim imejte lpo nč čarovnic maskrn strhc npj. čarv b.u.č. pri čarovnk

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8 and Josel like this post

J Juhej jaa igrali bomo novi igrani dogodek in ta je za noč čarovnic bravo saj hkrati zelo lep štopar štopar štopar štopar Huzzo prekrasno lepi si a le upam, da mi ne boš nagajal, ker si navihan videt, meni je vse jasno glede igranja tako, da bom daval vse od sebe, da bom dobro in precizno igral  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): 1f606 Zvita sova je zelo dobra, če mi prinaša napoje bolj se mi zdi zahrbten pajek kajti poslušat bom ga moral kako? čarovnik Želim si, da najdem vse strašne prste in osvojim to glavno nagradoo toop jeee in bo mojaaa smeh a je že jutriii hih no pa dajmo igratttt Razz Lepo, maskirano noč čarovnic/strahov želim veselo noč čarovnic Krampuser in čim boljšo igranje tega igranega dogdka za vsakega pri čarovnk

Nives, Mauro, Tinaj8 and Cristzep like this post

N Sam uvod je odlično čitljiv in preveden bravo. Novi odigraj dogodek je več kot odličen za igranje in še povrhu najboljše straši na forumu kot mi je bilo vedno všeč, da sem ujela
veliko strahov ter jih občudovala buča maskirana Huzzo je videt prijazen navihan in top ustvarjen, le želim si da bo prijazen z menoj in me ne bo okaral če kdaj ne bom prav igrala ponorel ponorel ploska ploska uživač uživač Začetek odigraj dogodka se je vrhunsko začel in so mi jasna pravila glede igranja, ravno s tem si želim čimveč prstov poloviti, da bom dobro ocenjena in osvojila nagrade katere so vrhunsko lepe, uporabne, fascinantne in katere so najboljše kar jih lahko s trudom in igranjem prejmem. grč netp grč netp  Zvita sova znači nosi napoje več kot odlično zame da jih imam kolikor je v moji moči da jih pridobim. Pajka bom poslušala in skušala bom res dat vse od sebe, da igram kot seveda znam. grzna buč svet. bučka Naj bo Noč čarovnic in noč strahov nepozabna, lepa, zabavna, strašna in predvsem mirna za vse na forumu zlobkačarovnica vesela čarovnica drak. kri duhc grozbuč dugpoš

Luka and Cristzep like this post

T Briljanten tale odigraj dogodek za noč čarovnic ooo ponorel Huzzo lepi kot vedno vsaka stvaritev, ki se pojavi v igri tole z napoji je malo zagamano saj ni vedno isto tako, da moram biti pozoren, zloben pajek a smo ga danes vsi poslušali? grzna buč Dobro hitro si želim napredovati, da pridem na novo stopnjo in da mi uspe zajet zvarek iz rdečega kotla a še skoz zvite sove ni, nagrade so zakonn vov strhc Sreča je upoteča a vseeno pridobil nove strašne prste in jih imam 3 vooo nekaj bo Parkelj Ali je dejavnosti skupnosti tako slaba ne no klikajmo! Lepo noč čarovnic, noč strahov, ki pride in obdimo izvirna, strašna maska veselo noč čarovnic Krampuser

Luka and Nives like this post

L Pa senzacionalen, temačen in zelo lepi je tale odigraj dogodek za noč čarovnic topp praznovanec Iz dneva v dan me preseneča in daje navdih za pravilno in odlično igranje, stvarno sem se naigral zdaj z njim iii vova in kako si lep ti Huzzo in tudi videl, da se odlično mešajo napojiiiii u želim pa si, da bi pravilno igral in tudi, da mi uspe zvarek nardit iz kotla kaj potrebujem, da nastane, saj rdeč kotel dela zvarek ali sem kaj narobe razumel? buča maskirana  Opazil sem, da bo neki problem pri zviti sovi in zlobnemu pajku pa mešanju napojev zato moram se potruditi, da bom igral dokaj vredu in se ubranil slabe strani v igranju, da bo Huzzo srečno zadovoljen z mojim igranjem pa ne nesrečen ali jezen, tudi, da mi sledi povsod zelen vampir Sam pa tudi želim, da bom našel strašne prste morda, ki vseh 14 ahh težka bo trudim pa se, to je bolj pomembno!  Krampuser In nagrade so tako mikavne lepe kar vse bi že zdaj imel, ampak se moram potruditi, da si jih prvo prisvojim. Imejmo čimbolj lepo, maskirano in predvsem zabavno noč čarovnic/strahov vsi Čar straš. maska hallowpajk hrus. buča

Nives and Cristzep like this post

L Zakaj, ko misliš, da boš pravilno igral glih nisem, nekako se mi dozdeva, da nimam sreče z strašnimi prstmi? Čar Rada bi boiljša bila v igri ampak tudi zvite sove še nisem srečala!

Cristzep likes this post

N Ne razumem kje ga polomim v igranju a skušam pravilno igrati pa ne ratuje kot si sama želim scratch zdaj opažem da res ta odigraj dogodek ni prav lahek a je fajn za igranje ne glede na razplet na koncu igranja odigranega dogodka strinja Strašnih prstov ni videt nikjer pa tudi zvite sove ne? ne vem kdaj jo bom sploh videla. Lityo boljša v igranju praviš tudi sama si to želim, a bova videli naprej kako bo igranje šlo. buča maskirana

Luka and Cristzep like this post

C Vuiia briljantna tale igra no odigraj dogodek za noč čarovnic/strahov vesela bučka vesela bučka Zelo si želim, da mi sledi Huzzo lepotec ampak ga še nisem zagledal ste ga vi?  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): 1f604 Celoten igrani dogodek mi je dokaj jasen nea pa mi razjasni misli tale zvita sova, ki je omenjena torej ona nosi napoj ali zvarek? Pa upam tudi te, da čimveč, da bom lahko zajel ga iz kotla in se približal že novi stopnji ali ni tako? strš buč Tale zlobni pajek je pa interisanten vedno ga moramo poslušati kajti drugače je kaj bo hud ali je zato igra odigrana napačno Neutral Rad klikam dejavnosti skupnosti kajti želim si igrati tudi naslednji igrani dogodek, ko bo! Videt je, da je nekje zanka v igranju in bom kamlu ugotovil in da vam razkrijem ja tokrat se borim za osvojitev glavne nagrade torej prve ker je zelo zelo lepaaa drak. kri Zato vsem želim zabvno, lepo noč čarovnic/strhov in še kakšno strašno sladkarijo za v usta hrus. buča grz. čarovnca grozbuč hallowpajk

Luka, Nives and Mauro like this post

M Odličnaa igra ujel si nove stršne prste štopar  mji so zdj trije
no nekj je za začetk brimo se nprjjjjjj, tle zlobn pjk pa je znimiv dns pa me totlka zmešlllllllll. No dvomim, da sm prviln igrl? Suspect Suspect

Ne ne Cristzep zvita sova ne nsi zvrka odkd ti to, nsi dodtn npj, ki ti ga prinese je tud drgčne brve od ostlh in ona se ne pjvlja skz v igri in kdr imaš vidno zvito svo, vedi, da se ti je ustvril al nrdil zvrek v ktlu iz kterga ptm z tistm npjm zjemš iz ktla, kako pa bš zvedl sj te vdi igra (to se vidi v igri)!!! čarovnica let

Luka, Nives and Cristzep like this post

Mauro je napisal/a:
M Odličnaa igra ujel si nove stršne prste štopar  mji so zdj trije
no nekj je za začetk brimo se nprjjjjjj, tle zlobn pjk pa je znimiv dns pa me totlka zmešlllllllll. No dvomim, da sm prviln igrl? Suspect Suspect

Ne ne Cristzep zvita sova ne nsi zvrka odkd ti to, nsi dodtn npj, ki ti ga prinese je tud drgčne brve od ostlh in ona se ne pjvlja skz v igri in kdr imaš vidno zvito svo, vedi, da se ti je ustvril al nrdil zvrek v ktlu iz kterga ptm z tistm npjm zjemš iz ktla, kako pa bš zvedl sj te vdi igra (to se vidi v igri)!!! čarovnica let


C Ja hvala a tako je res nisem vedel Moderator Mauro buča maskirana A tale zvarek se torej dela v tem kotlu, ko se pojavi ravno ta zvita sova ahh r... frajer

Luka likes this post

J Senzacijaaa tale igra zdajjjjjj ne morem verjeti kako se fino dalo igrati in tudi vse dobro praznovanec Znam igrati se mi zdi tako, da gremo lepo naprej strmnooo veselo noč čarovnic Imam pa tudi že danes polovljene 5 strašne prste madonca....
V Kako vrhunska igra sem vzklikala preden se je tudi začela in nisem se motila ploska ploska ploska Huzzo lepiiii bodi vesel z menoj in mojim igranjem, ker nočem te videti jeznega, nezadovoljnega in nasramenga, odlično se vse vidi v igri in nasploh je igra top saj je vse jasno razvidno in prav tako sama vsebina ima pomen buča Ne maram zlobnega pajka, ker ga včasih ne razumem kaj hoče mi omeniti in pol se lovim v igri, rada pa bi videla zvito sovo, da si pridobim ta zvarek, da lahko se pospešim naprej na drugo sobo igranja čarovnica let A če bo mi sledil pošastko bom nadvse vesela juhejjj jaaiiii uživač Najbolj mi je všeč, ko v igri mešaš napoje, ker ni skozi enako pa tudi kako se lepo igra z Huzzom! čarovnik Bolj ko gledam te nagrade bolj bi jih imela saj so mi tako in pa zelo lepeee in prelepe vesela bučka Rada bi prišla do konca igre a vem, da mi nebo uspelo skušala pa bom igrati pravilno in biti malo boljša od prejšnega igranja? Tako nekako glavno bi takoj imela a tudi za posebno se potrebno zboriti in kam prilezti v tej igri, z strašnimi prstmi imam neko težavo, vedno jih ne vlovim, tako tudi vem, da ne bom imela vseh, no kakorkoli trudim pa se in to tudi nekaj velja, imejte veselo, maskirano in zabavno noč čarovnic, noč strahov grozbuč bučasveč maskrn strhc

Luka, Nives and Josel like this post

L Top igra bila danes z črno mačko vov mačkal Se mi zdi, da je kar temačna igra in da bom ki kmalu zagledal zvito sovo heheee netopir In si ujel ali no polovil 4. strašne prste v zadnjem hipu jih videl Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): 1f606

Josel likes this post

J U jej za las je zdaj šlo, da se nebi zmotilllll ehh Rolling Eyes Samo mi uspelo saj upam, da je tak tako pa imam 6 strašne prste osvojene ooo praznovanec Je že kdo od vas na drugi stopnji igre no jaz sem je vijola buča!

Mauro likes this post

M Nimamo mi vsi tke sreče kt ti Josel tongue A si pl prviln le odigrll to tak si, no jz imam jih vse skupj 4 Razz
R Saj prav no lepa igra in vseee a sem slaba pa od kod te že imate eni 4 ali 6 s. prstov čarovnik Danes spet narobe igrala ne vem tale odigraj dogodek meni nebo šel včeraj tudi začuden Pa imam le 2 strašne prste opet lahko izpadem še iz tega igranega dogodka
M Jasn kt bel dn Rsi dost igrj prviln pa bš mela vč mžnsti vlovit stršne prste Čar
Mauro je napisal/a:
M Jasn kt bel dn Rsi dost igrj prviln pa bš mela vč mžnsti vlovit stršne prste Čar


R Haha aaa zelo smešno to vem strinja

Josel likes this post

N Lahko bi bilo tudi tako, da bi tisti, ki igramo kdaj narobe polovili strašne prste a se naključno pojavijo v igri (odigraj dogodek) smeh smeh skušamo vsi igrat pravilno a vćasih nea gre kot bi radi sami uživač Zate Josel tak vemo da ti ležijo odigraj dogodki čestitam za 6 strašne prste ploska A se gremo kdo bo Josela premagal? smeh

Josel, Cristzep and Vikaluceria like this post

C A ve kdo tu gori koliko ima prva stopnja in druga stopnja igre? (odigraj dogodka)! buča
J Danes nekaj narobe igrala pa skoz se motila adijo no Neutral Ne morem rečt, da sem tako slaba imam pa le 4 s. prste polovljene vem, da ni dosti a bo še! uživač Mislim Crist, da ima prva stopnja 5 strašnih prstov za polovit, druga malo več 6 tretja pa samo 4! Drugače pa je tale odigraj dogodek noči čarovnic 3. stopenjski čarovnik

Nives and Vikaluceria like this post

L Saj meni tudi ta današnja igra ni tako naklonjena brez skrbi study Imam  pa 3 strašne prste uuu se nabira enga manj kot ti čarovnica let A tri stopnje ima tale igra te je lahkaaaa u kaj bi dala, da pridem do konca igranja npj. čarv

Nives and Vikaluceria like this post

J Lahka kako to misliš aja stopenjsko ja to že darilec Samo pridi te do cilja do konca igranja igre?
R Jaja strašni prsteki so problem pa tudi zvarek, ki ga še vedno ni zelen vampir Jacixa veš morda ti katera je zadnja stopnja barve? Razz

Nives and Vikaluceria like this post

J Držiiiiii u ne moreš ga kar tako nardit traja boš pa ga imela boš vidla bučasveč Koliko pa jih imaš ti?

Vikaluceria likes this post

R pod Moderatorka Jacixa isto kot Lityo 3 vesela čarovnica

Nives and Vikaluceria like this post

J Aha zadnja stopnja barve je zelena grozbuč

Nives and Vikaluceria like this post

M To neb blo slab Nives a njega prekst je zlo težko sma vš strš buč No men pa tle odigrj dogdk za nč čarovnc kr gre tko, da kdj nrbe igrm kdj pa tud praviln tko, da si polvil zdj 5 stršne prste grzna buč
J 7 polovljene strašne prste zame fantazija veselo noč čarovnic Morate pa priznati, da tale igra ni težavna, tako, da jaz jo lahko odigram smeškec ful

Nives and Vikaluceria like this post

M Suprrr ti tk al tkkk buča maskirana

Vikaluceria likes this post

V Odlična igra bila zdajjjjjj tudi v tej se zelo naigram vesela bučka Zanima pa me ali sem pravilno igrala danes? A ti si pa enaka kot jaz Jacixa 4 jih imam grč netp
N Ne morem se nekaj pohvaliti z igranjem odigraj dogodka kot Josel a igram kot znam če tudi se motim ponorel ponorel o ste povedali koliko imate vsi strašnih prstov krasno vam gre in čestitam ker ste jih toliko že polovili strinja jaz imam z današnjim dnem 4 strašne prste vesela ful štopar štopar Upam le in si želim videt zvito sovo v igri (odigraj dogodek) smeh drak. kri zelen vampir vesela čarovnica
C Vrhunska igra zame in briljanten odigraj dogodek za noč čarovnic uživam skoz, ko igram hrus. buča Z strašnimi prstmi se ne bom hvalila kajti zgleda, da jih imam najmanj do zdaj samo 2 kajti začetka igre le nisem igrala Shocked V tej igri mi je dejansko vse všeč in lepo, ker se igra z napoji, potem jih mešamo in čakamo, da pridobimo čisto novega s strani zvite sove pri katerem se tudi naredi kasneje zvarek iz tega kotla, ki je v odigraj dogodek vesela bučka Nebi rada, da je nezadovoljen tako potem vem, da mi ne leži igra, če pa bo zadovoljen pa je vesel in pravilno ponorel Škoda, da tukaj se ne vidi Huzzo živ kajti pogrešam bi pa te saj rada, da mi sledi a bo? Do zdaj še kar gre a me zmedava rad zlobni pajek saj, ko mi kaj omenja včasih sem le v dilemi bom pa se potrudila biti nekako dobra in si vsaj kako nagrado pridobit za svoje mesto, ker se za glavno nagrado lahko kar poslovim veste zakaj ne, no prej sem omenila zgoraj Surprised Naj bo za vse strašna, vesela, zabavna, sladka in maskirana noč čarovnic (strahov) grč netp zlobkačarovnica drak. kri

Nives, Vikaluceria and Lityo like this post

V Tukaj v tem odigraj dogodku bi se dalo, da vsak bi ga lahko odigral glede nato, da je tretje stopnje ploska Samo kako je pa drugo vprašanje saj se potem v igri zavleče z iskanjem in lovljenjem strašnih prstov Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): 1f61d

Nives and Lityo like this post

L Teh pa je bolj bore malo zato ni velike možnostiiiii frajer
T Možnosti so, če le ti dobro igraš, da se ne motiš z igranjem buča
C To pa vsekakor negre Suspect
R Ne negre seveda, da ne gre saj je zmeda prisotna v igriii smeh
N osredotočit se moremo v igranju pa bo slo smeh smeh buča

Cecy likes this post

C Jaz tudi se zmedem samo danes se nisem preveč pustila Čar Drugače pa ta zloben pajek kar zna me zmest
Nives je napisal/a:
N osredotočit se moremo v igranju pa bo slo smeh smeh buča


C Se osredočetujem pa tudi vedno ne koristi veselo noč čarovnic
T Zato je tudi on tam nisi to vedela smeško
C Sumila Krampuser

Tinaj8 likes this post

N pol pa koristi le to da si dobro prebereš celotno igro Cecy strš buč:strš buč:

Tinaj8 likes this post

L Upasala to pa je bila igra pa pol zdaj tako sem se naigral vesela bučka vesela bučka Kako so lepi ti netopirji bili v igri ful uživammm, pa tudi pravilno sem igral včeraj ja kulsko no in si ujel strašne zdaj 5 strašne prste to jaaaaaa pa na novi stopnji igram igro ponorel

Tinaj8 likes this post

T Bravo tebi tudi gre Luka jaz ujel četrte torej za ene me šibaš hallowpajk
L Perfektno saj ti gre te no skoraj ista smeško Tinaj8, če veš ti zdaj, ko sem na novi stopnji v igri se bo pokazala zvita sova ali še ne? batnet
T A super predvidevam, da si na drugi ja zagotovo se pokaže na drugi stopnji strš buč
 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 1 od 8Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: