LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 4 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 4 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 4 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 4 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

N zakaj hiter Lityo? Saj nismo tako hitri ko Josel ko je že direkt pri zmagi odigraj dogodka smeh do cilja dvomim da bom prišla. 👿

Tinaj8 likes this post

T Misli zaradi tega, da bi ona zmagala smeškec ful

Nives and Lityo like this post

L Normalno velik klovn

Nives likes this post

N saj sem pomislila tudi na to Tinaj8 uživač hec bi bil da bi ona zmagala kdaj ali kateri koli drug vesela bučka

Lityo likes this post

C Imate pa visoke cilje igranja jaz komaj ujela četrte s. prste vesela bučka
N Cecy tudi ti bi rada prilezla naprej a ne? buča maskirana

Luka likes this post

L Genialna igra vooo saj sem si polovil 9 s. prste in tako vesel, da kar skačem od sreče vesela bučka  vesela bučka Huzzo to pa je bilo danes nekaj izjemnega še zdaj ne morem verjeti, da je dejansko res buča maskirana Veselim se že jutri naprej igrati Čar
C Čestitam Luka to pa bo že lepo čarovnica let Jaz danes nisem vredi igral in sem na istem.
T Nekak ti gre Luka no super buča Meni tudi uspelo 7 ulovittt veseli Krampuser
N tudi jaz imam 7 strašnih prstov 🕷🕸netopir in tudi mislim da mi je sla dans igra
J Ja pa daj res zanimivo igraš pravilno, pa ni videti leteti s. prstov ohh 🤔 Ampak vredi sem na tretji stopnji in tudi 12 s. prstov
R No igrala narobe tako, da nisem p. da niso leteli igra pa bila zakon zdaj čarovnik A si bil presenečen 😂😂
N Josel zanimivo da boš opet prvi še samo dva strašna prsta poloviš pa si zmagal v odigraj dogodku a še ti ne bom čestitala ker je prehitro za čestitke smeškec ful sicer pa si res pravi fenomen v igranju zaslužiš si nagrade ko bodo podeljene buča maskirana se zmotim tudi veš a se trudim da igram prav
C Še vedno ista no zdaj mi naprej igranje negre zelen vampir
M Tp igraaa z črno mčko rs se naigrmo in tko imam 9 stršne prste veselo noč čarovnic
C Meni tudi uspelo polovit 6 s. prste imenitno vesela bučka

Luka likes this post

L Zelo dobra igraaa zdaj trudim se naprej pravilno igrati morda pa se pojavim kmalu na 3 stopnji, moram še pa tri strašne prste pridobit buča
V Pri meni pa očitno 5 kolikor sem zasledila čarovnica metla Zvita sova prav lepa in perfektno je zajemati zvarek iz kotla!!!
L Bila sreča na moji strani 6 s prsti iii jeje vesela bučka
V Le tako dalje Lityo 👏 Pa se mi dozdeva, da vas je največ z 6 strašni mi prstmi Cristzep, Jacixa, Lityo in Rosalda, edina z 4 Cecy
Ostali imamo 7 jaz, Nives, Tinaj8
Moderator Mauro, Luka 9
Josel ediniii 12! 😙

Luka and Nives like this post

J U dobro pomniš tako nekako jee Parkelj

Luka and Nives like this post

N Se lahko kar spremeni pisanje na papirju koliko ima kdo strašnih prstov uživač rinem za vama Mauro in Luka 8 strašnih prstov imam juhejjjjjjjjj pleše grč netp grč netp zlobkačarovnica mi lahko uspe šee več strašnih prstov polovit?

Luka likes this post

L Imenitno Nives ti gre zdaj poskusi se tako dalje držati v igri drak. kri Sam tudi veseli saj mi je igra šla včeraj in bil zadovoljen Huzzo jaz pa prav tako z 10 polovljenimi strašnimi prsti grzna buč

Nives likes this post

J Ja te pa čestitam za igranje tako je prav grozbuč No pri meni pa negre zdaj ne vem kaj je nisem polovil novih s. prstov in tudi slabo igral čarovnca na metli ms Ostajam pri 12 še vednooo

Luka, Mauro, Jacixa and Cristzep like this post

J Lepo zgleda, da nam pa le gre igraa vesela bučka Sama tudi ujela 7 strašne prste 😙😙

Nives likes this post

M Igrmo po njbljš mči in se vid, da nm le gre se mtm? grozbuč Imam tud plvljn 10 s. prste ee kulll no rs kul hrus. buča

Jacixa and Cristzep like this post

L Ja Mauro genialno no skoz sva enaka smeško  Ali ve kdo, če lahko igraš igro na telefonu, da ni vedno preko računalnika buča maskirana

Nives and Jacixa like this post

R Lahko, če imaš pametni fon samo, da jaz ne vem kako čarovnica let

Luka, Jacixa and Cristzep like this post

N verjetno gre s prstom ali svinčnikom ko zgleda kot pisalo Luka?

Luka and Cristzep like this post

M Dobro neee 😄 Seda ja Luka sm mrš imeti tlfnsko pisalo seda ga kupit, igraš pa tko, da mrš njprj pritisnit z iknmi ko se igra, da se, ti vid šele ptm lhko normln igraš zto je boljše na pc nee

Luka, Nives, Jacixa and Cristzep like this post

L Hvala Nives to glih študiral mam eno doma a nisem še tega probal 😆 Mauro ful sem vesel, da si mi povedal kulll zagotovo kdaj poskusim samo se zapleteno sliši, Rosi imam čarovnik

Tinaj8 and Jacixa like this post

N tudi jaz imam neko pisalo doma s tem da se nisem probala na fonu igrat Luka 😂  Mauro se vedno je boljše igrat na računalniku kot sam praviš.

Luka and Cristzep like this post

A Dragi člni odigraj dogodek igro lhk sm igrte peko telefona, če imate pametne telefone drgče negre, nemrte igra se tko, da ko klikte z pislm mra se vm ikna pkzt vedn ko se klikne, tkrt pa sm igrte kt nrmln z miško razumljiv!? grozbuč

Luka, Nives, Cecy, Tinaj8, Jacixa and Cristzep like this post

J O Admin seveda seda že enkrat probala samo se vsekala drugače je vse isto kot preko pc samo, da se, ti mora vsaka ikona prikazat kot, da bi se ti kopirala ali shranila pa se ne!!! In potem ko to vidiš samo lepo igraš z pisalom kot, da si z miško Čar

Luka, Nives, Cecy and Cristzep like this post

L Tale igra ni bila naklonjena tudi meni slabo igrala jaz imam jih 6 Krampuser

Cecy and Tinaj8 like this post

N boš pa v ponedeljek boljše igrala Lityo netopir🕸🕷👿👻🦉👽strš buč: se lahko prideš za nami ostalimi

Cecy and Lityo like this post

L Misliš kako lepa tolažba grz. čarovnca

Tinaj8 likes this post

T Superca 7 jih imam no ni veliko ampak bomo se trudili naprej netopir

Luka likes this post

L Trud je najpomembnejši tako, da znjim lahko dosežeš veliko drak. kri

Nives likes this post

T Morda res saj si želim višje stopnje igranja kot pri prejšnji Krampuser

Nives likes this post

R Potem pa veliko sreče jo boš rabil buča
V Ali je kdo opazil, da se rdeč zvarek ne pojavi? Čar

Mauro likes this post

J Se ti več ne pojavlja, ker ne zajemaš iz kotla hallowpajk

Nives and Mauro like this post

T In tako tudi zvite sove ni več bučasveč

Nives, Mauro and Jacixa like this post

M Do naslednjega mešnja z npji na 0! pričakovat

Nives and Jacixa like this post

N bom videla jutri al se zajemam iz kotla ali ne me res zanima strš buč:netopir🕸🕷

Jacixa likes this post

Mauro je napisal/a:
M Do naslednjega mešnja z npji na 0! pričakovat


J b.u.č.
C Jaz pa končno prilezla na drugo stopnjo strš buč

Nives and Jacixa like this post

C Pa ijaaa ja mi uspelo danes polovit te 7 s. prsteee preveseli hallowpajk strš buč drak. kri Krampuser grzna buč

Nives and Jacixa like this post

J Še morda kdo prišel na zadnjo 3. stopnjo igranja ali samo Josel? Danes slabo igrala prav jezna sem lahko nase saj sem bila malo prehitra čarovnca na metli ms U Crist super ni slabo tako, da izpasti ne moreš
 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: