LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): Empty
15042023
ObjavljaČetrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): Untitl35
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za tople pmldne dneve sonček  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da se pdte na urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu in do nove polnitve vde v sodu pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta četrti dogdk se zčne igrati (27.4.2023) od 10.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl princeso Piko (pikopolonico) pskokvnja v plnjvi trvnika  z postavitvijo trh ržc, psdt bste mrl princeso Piko prd sdom z vdo, it do knglice zjt vdo 3x iz sda in zalt vse rže 2x ptm z Piko skčite na prvo ržico 1x in še na ostali nto stisnte isknje, da najdete med, ko kliknete na sd 1x vsk dn imte v njm vdo in pmen, da ste v nvi stpnji igre, če vde nimate tkrt pa niste v nvi stpnji nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (16)x medu , ki jh iščete v pmldnm času na plnjvi urnga pskokvnja igranja tkrt tud ste prispel do knca urnga pskokvnja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% aktiviteta celotnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 17 maja 2023 ob 17:00 uri končujte spmldno pskokvnje ržc in klikanje sda za vdo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): Pika_z10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je princesa Pika (pikapolonica)
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- tri rožice
- sod z vodo
- kanglica
- glavna vsebina (med)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v čtrtm dogodku za glavno nagrado:

-  50x nvh tčk frmske krme
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- voščilnica
- broška
- prejšnja izredna priložnost
- 10x nvh točk forumskega ugleda



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo zeleno tplo pmld forumci tensč na dežju darilec

_________________


Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): :: Comments

L Vui objavljeno za novi pomladni odigraj dogodek sama igra se mi zdiii top praznovanec Tale princesa Pika je pa tako lepa, čestitam zanjo, saj še nismo imeli obiskovalke v igri. Vsebina igre mi je poznana vendar je pa čisto ne razumem 😲 Skače se po rožicah in zalivati jih je potrebno pa sod mora bit polni z vodo kaj pa, če nimam vode in kako se bo polnil skozi igranega dogodka? Zelo se bom potrudila osvojiti posebno nagrado a bi najraje imela glavno Razz Čeprav se zdi odigraj dogodek dolgi si mislim, da mi nebo uspelo priti do cilja, ker težko poiskati 16x medu? Pa naj se ta pomladni odigraj dogodek začne igratiiii veselim se cheers
N vesela sem da je objavljeno za nov namenski dogodek in prav veselim se igrati s to lepo top ustvarjeno pikapolonico princeso Piko. Želim si da bi nam sledila na forumu ker bi bilo res lepo videt kako nam sledi hihi. ponorel sam potek igranja namenskega dogodka mi je trenutno razumljiv ko si ga prebiram a bom videla kako bom igrala ta dogodek? Upam da bom boljša in res si želim da sem boljša v igranju. 😃 Torej najprej zalijemo rožice pol skočimo s Piko na rožice in odkrijemo med? Želim si čimveč medu da končno osvojim glavno nagrado ker je prelepa in top nagrade. 👏👏 Če pa tudi ne bi osvojila glavne nagrade pa ne bom jezna ali žalostna ker so tako ali tako vse lepe nagrade ki jih pridobim z osvojenim mesto in oceno. Komaj že čakam da se nov namenski dogodek prične in ga lahko igram hihi praznovanec vsakemu posebej pa veliko sreče pri medu in igranju
T Tale novi pomladni odigraj dogodek pa je šikan in lep sploh Pika praznovanec Celoten uvod za objavljeni igrani dogodek je briljanten, jedrnat in se mi tudi zdi, da bo to zdaj hitro minilo, da se začne ga igrati Razz Skušal bom pravilno igrat, da najdem čimveč medu in da se izogibam praznem sodu z vodo, saj hočem naprej priti v igri, želim si torej, da priplazim do glavne nagrade joj bi jo imel zdaj 😆 🎉
J Senzacionalen tale pomladni odigraj dogodek se vidi, da temelji na pomladne dneve vooo štopar štopar Vse mi je všeč in lepo najbolj pa to, da se igra, ko skačem po rožah jih zalivam in potrebno gledat, da imam vodo v sodu, ker tako sem v naslednji stopnji hujaa 🥳 Pika polonica bodi dobra mi sledi in mi doprinesi veliko medu, da jih najdem vseh 16 ker bi rad odigral to igro v celoti! In tudi tukaj so nagrade kot zmeraj prelepe praznovanec Zato bo 27 april dan D. zame, ko ponovno igram saj znam 😙
L Ful sem se razveselil novega igranega dogodka saj temelji na pomlad in je hkrati briljanten jupii ponorel ponorel ponorel Svetovno lepa je princesa Pika tako, da si želim, da bo pri meni zadovoljna, srečna, mi sledila in mi prinašala veliko iskanega medu 🥳 Zelo si želim, da bi našel vseh 16 medu a vem, da bo to bolj težko trudil se pa bom, da bom igro odigral čimbolj pravilno in dostojno. In koliko sem razumel treba klikat za poln sod, da sem v napredku oziroma na novi stopnji. Videnje dogodka je jasen zato se nebi smel zmotiti pri tem pa me osupnejo nagrade, ker so vse lepe tako v glavni kot posebni nagradi štopar In upam, da tudi to spomladno poskakovanje na rožah odigram v celoti?  Tale pomladni odigraj dogodek se začne igrati naslednji teden, tako, da že nestrpno odštevam dneve, minute in sekunde do igranja in ko bom zagledal to Piko Razz Vsem želim dobro igranje novega odigraj dogodka in naj zmaga najhitrejši!
J Fenomenalna uvodna predstavitev v odigraj dogodek Moderator Toša3 in nasploh zelo dobra pomladna igra navdušena sem praznovanec Princeska Pika tako si lepa, da bi te imela kar doma in te čuvala rada bi te imela darilec Pomladni odigraj dogodek se je hitro začel in vidim, da se več kot odlično igra uuvvva ponorel ponorel Nekako mi vse do sedaj jasno glede postopka igre ni mi pa jasna planjava dejansko kako naj skačem za njo, če je slika v igri? Potrudila se bom maksimalno, da igram dobro po svojih najboljših močeh in prilezem visoko do cilja 😲 Za nagrade tako lepe se vredno potrudit, čeprav vem, da vseh nebom nikoli osvojila bi pa skakala do stropa, če poberem ves med in da je Pika srečna, nasmejana z mano ful pa sem vesela, da nam ona le sledi, ko igramo ploska Pa veliko sreče vsem v igranju in naj zmaga od nas najmočnejši igralec v osvojitvi glavne nagrade lepo pomlad za vse tensč
C To je briljantni novi pomladni odigraj dogodek saj se igra z žuželko Piko čedno pikapolonico voo oo štopar Kar potegne me noter to forumsko ris. ozadje iz igre, nekako videnje dogodka se lepo opazi in takoj veš kako se igra, skušal bom res se potegovat sproti za lepe nagrade samo meni to nebo šlo ne ne nisem strokovnjak za igranje teh igranih dogodkov! Shocked Vidim, ko igram, da se lahko sod z vodo iz prazne imam prav, saj že postopek igranja nakazuje, da moraš klikat sod z vodo vsak dan no jaz upam, da bom imel dovolj vode za vsakdanjo zalivanje teh lepih rožic, da bo pikapolonica skakala od same sreče in se najedla in pobrala največ medu, da jih osvojim in poberem točno šestnajst, ker si želim to glavno nagrado, da nebi skoz imel posebno? study Bi pa kdo razumel igranje na planjavi travnikov niti malo mi negre v glavo? 🤔 Imejmo fajno srečo v sami igri in naj bo ta pomlad topla no
T Sedaj se lahko že počasi ve ali je težki pomladni odigraj dogodek ali ne Surprised In videli to vidiš planjavo travnika (poskakuj in se skrij v njej, za njej) danes pa drugo no jaz sem to opazil skoz drugače!
J Ja pod Moderator Tinaj8 meni kapnilo v glavo že včeraj tukaj je pomen igranja največji poleg planjave a mi do zdaj gre Razz Imam polovljeni 3 med ful dobro ponorel
L Saj tukaj se lahko vprašamo, če je težka za igranje bolj se mi že dozdeva, da je čeprav je ful lepa štopar Mene enako mantra pri planjavi in res je spremenjena, da se lovim pa vidim, da zdaj že vsi jamrate pri tem 😋 Ima že kdo 4 polovljene mede samo? jaz neee
T Ali ne veš Josi ima 3 no štiri pa še res ne more nihče polovit, če se igra komaj začela 😲
V Zares prevesela in srečna sem bila, ko sem izvedela, da bomo igrali novi dogodek in to pomladni odigraj dogodek hujaaa uuooo! praznovanec Enkratno, da ste se skupaj ponovno dogovorili in nam omogočili tako lepo igro iiii ja, z igranjem se trudim dovolj, da vsak dan igram dokaj prav saj rada vidim Piko lepo srečno in ne besno kar navezuje tokrat z njenim smajli obrazom. Dobro se tukaj vidi kaj se igra in kdo je glavni obiskovalec ja princesa Pika, ki upam, da mi bo prinašala veliko medu, če bom vredi zalivala rože in pri tem pazila, da klikam sod z vodo, da voda ne ponikne pa lahko? 😑 Vsak dan z igranjem uživam, ko zagledam novo igro, tokrat bom naredila vse, da bi bila ta moja glavna nagrada, ki je prekrasno lepa so pa tudi ostale nagrade lepe in ful praktične 🤩🤩 Pri iskanju ali lovljenju medu ne bom nič rekla bi pa rada pogruntala kako se vredi igra planjavo 🤥 Naj zaželim še ostalim forumcm dobro pomladno igranje in krasno toplo pomlad saj je neka hladna letos darilec
N Josel res imaš že štiri mede iz odigraj dogodka? Pa to je super čestitam ti štopar štopar težko je med polovit takoj na začetku traja to Lityo. Mislim da vsem ta planjava dela težave tak da trudimo se da bomo dobri v igranju 🤣🤣
C Začele se bodo težave v igranju nasploh se vidi v planjavi travnikov zdaj še samo fali, da mi vode začne primanjkovati v sodu pa sem dober 🙄 Nives ne nima jih 4 malo prehitro in narobe si razumela Tinaj8 ni tako rekel 😃
L Zelo sem vesel, da sem včeraj pravilno igral saj mi je princesa Pika to na znala in ulovil drugi med ponorel  Igral sem danes menda narobee u pa ta planjava kdo bi razumel 😵


Nazadnje urejal/a Luka Pon 01 Maj 2023, 12:19; skupaj popravljeno 1 krat
J Pol sva ista u to pa drži planjava nam je vsem trn v peti v pomladnem odigraj dogodku 🥱
N zvem da sem pravilno igrala s Piko pa spodaj ko igram vidim da nimam soda z vodo. Pa lovila 2 med juhejjjj štopar štopar
L Ah ja ne vem Nives nisi ga imela škoda kako pa te potem si odigrala do konca zalivat rožic nisi mogla? 🤔
Luka je napisal/a:
L Ah ja ne vem Nives nisi ga imela škoda kako pa te potem si odigrala do konca zalivat rožic nisi mogla? 🤔


N ne sploh nisem mogla zalit rožic. Bom jutri videla
C Se vam ne zdi, da aktiviteta celotnoati ful mala za te dni igranja le 17%? 😲
J To je malo tudi sama sem skeptična glede tega! 😁
V Danes se mi zdela igra težavna ti rovi so me zmedli z čebelami aha pa soda z vodo nimam kak pa to? Suspect
J Je bila ja ampak res upam, da sem jo le pravilno odigrala nočem opet biti slaba, to zato Vika, ker si slaba v igranju pomladnega odigraj dogodka 😛 In čuvaj se lahko še ti zgodi, da boš več dni brez njega pač mislim tako.
V Auu te pa tako lahko pozabim, da prav igram joj ni mi všeč, da ni soda sem kuj posumila, da ni to vredi 🙄 Pa dva meda do zdaj saj ne vem no kaj naj rečem nič
T No meni ni bila tako težka danes mislim, da mi je šlo igranje, mislim pa, da je še to ena nova igra v kateri bomo lahko ponovno slabi 😐 Čeprav imam polovljeni 3 medek 🎉


Nazadnje urejal/a Tinaj8 Tor 02 Maj 2023, 11:10; skupaj popravljeno 1 krat
C U nočem tega igra je briljantna ploska  A  kaže pod Moderator res nisem videla in ne vlovila si medu 🤔
N U težavna igra spet dans in spet nimam soda napolnjenega z vodo kot da ga ni v igri se mi zdi pa je. Lahko si samo predstavljam da bom slaba v igranju pa nočem tega pale
L Enako se ne morem pohvaliti, da mi najbolje gre kajti zdaj komaj si vlovil 3 med bi pa lahko že bil ki 555 nee darilec Ful sem pa vesel, ker je bila igra top tako, da bi rad samo planjavo travnika skapiral? in še naprej ostalim veliko sreče v igranju tega igranega dogodka!
T Meni pa igra res šla včeraj in tudi danes voooo veseli štopar pa še 4 med ujell si lahko mislite sreča pravim 🤩🤩🤩🤩
J Senzacionalen pomladni odigraj dogodek bil danes kulsko se naigral znjim uuu pa imam petega medu malo že rinem proti cilju praznovanec
N Tinaj8 in Josel ter Luka bravo vsem trem le naprej tako proti cilju odigraj dogodka s Piko štopar štopar
M No brvo vidva men ni tko lahka ta nva igra se pa trudim v njej 😆😆 Iml srečo in ujl si zdj 3 mdddd no nekj bo že smeh
L Mauro lepo jaaa midva sva zdaj opet ista Razz
N Mauro bravo tudi tebi se vsaj ne motiš kar je pohvalno štopar štopar imaš prav nekaj bo že 🤣
M Super pa se ne sekirava sj nisva slba hih 😬
Nives je napisal/a:
N Tinaj8 in Josel ter Luka bravo vsem trem le naprej tako proti cilju odigraj dogodka s Piko štopar štopar

L Hvala lepa Nives tudi tebi želim, da boš vredi igrala in pridobila ves med naj bo Pika radodarna 😙
L To pa nisva je kdo kaj rekel smeškec ful
M Nikol ne vš ve pa sm princsa Pika 😋 🐞
N Hvala Luka mogoče pa bo jaz morem samo dobro vlovit med 😂🤣 Mauro to sam Pika ve lepo povedano.
C Zdaj že meni gre slabo igra počasi opažam, da ni več soda z vodo adijooo noro 😐🙄😵 2 meda do zdaj kaj bo pa nato rekla Pika? 🐞
J Nič lepega verjami 🙃
L Kako dobro je bilo to zdaj igranje uživala fulll ponorel ponorel Nekako sreča bila ujela si 2 med uff res uživam 😙
M Bravo mlena grš pčsi za mno Lukm, Cristzepm 😄
Mauro je napisal/a:
M Bravo mlena grš pčsi za mno Lukm, Cristzepm 😄

L Hahaa pridem 😋
J Saj niste tako dobri, da bi jaz lahko bila tako slabša od vas 😲 Pa komaj 2 med mojjj bef 😵 😵
N pol sva isti Jacixa in Vika mogoče Cecy in Cristzep ter Lityo
J Dobro da sva istiii pol se lahko drug drugi žaliva ali spodbujava kera bo boljša 😁
Jacixa je napisal/a:
J Dobro da sva istiii pol se lahko drug drugi žaljiva ali spodbujava kera bo boljša 😁


N če tak gledaš je točno tak kot si zapisala strinja
J No mislim, da ima Cecy komaj 1 če sem jo prav razumela 😂
 

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 1 od 10Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: